Új privát üzeneted érkezett!

@rnitta:


Szia Nitta!
Kérdésekkel indítok. Hol méred a testhődet? Mindig ugyan akkor méred-e? (Ébredéskor még mielőtt felkelnél) A legjobb hüvelyben mérni. Ovulációs tesztet próbáltál-e már? Érdemes azt is kipróbálni. De ha biztos akarsz lenni, akkor irány a nődoki. Lehet nem termelsz elég progreszteron, és azért nem emelkedik a hőd rendesen a luteális szakaszban. Ultrahangos monitorozás vagy hormonszint vizsgálat adhat pontos választ. A follikuláris szakaszban normális az ugráló hőmérséklet, kivéve, ha túl alacsony, vagy túl magyasnak mondható az ébredési hő. ( Ez esetben lehet pajzsmirigy probléma. )
ariola
 
 


Szia ariola!

Hónaljban, minidg ugyan azon az oldalon, közvetlen ébredés után, annyira kelek csak fel, hogy odalépek az asztalhoz a lázmérőért, és visszafekszem. Máshol még nem próbálkoztam a méréssel, hogy mennyire kiegyensúlyozott a görbe.
Írtam, de ovulációs tesztet még nem próbáltam, de a tervek között szerepel a vásárlás, már csak kíváncsiságból is.
Mi számít túl alacsonynak és mi túl magasnak? Mert megesik, hogy 36,1 után 36,6 követekzik, amit 36,2 követ. Tehát esetenként ilyen szinten ugrál, ezért mondtam rá, hogy kész káosz... :/ Tervezek visszamenni a nőgyógyászhoz már konkrét céllal: "babát akarunk a párommal", aztán majd megmondja, hogy csak tartok attól, hogy ilyen értékekkel valami nem stimmel, vagy valami tényleg nem stimmel. Remélem csak én értékelem túl a dolgot...
Pajzsmirigyemet 16 éves korom óta vizsgálgatják, ha bármilyen okból orvosnál landolok. Az értékeim mindig a tökéletes közép tartományba esnek, szélső értéket meg sem közelítenek. Jelenleg 23 éves vagyok, jobb napokon 170 centi, és 53-55 kg (a testsúlyom miatt szoktak vizsgálódni, de nem tudom, hogy azt a hormont szokták-e, amire jelenleg szükség lenne, valószínűleg nem.) Pajzsmirigyem ultrahangozták is, eltérés akkoriban nem volt ebben a tekintetben sem.

Üdvözlettel: Nitta


Lilypie Pregnancy tickers
rnitta
 
 


@rnitta:

Kedves Nitta!
Ezek a hőértékek teljesen normálisak. Itt az én múlt havim. És itt van egy oldal, ahol esetleg össze tudod hasonlitani a tiédet a példagörbékkel. http://www.pocaklako.hu/ha-nem-jon-a-baba/hogorbe/ Ennyit tudok segíteni. Én is csak a netről okosodok állandóan. Mielőbbi babásodást nektek 

Üdv ! Ari


ariola
 
 

 
 

Sziasztok,
nosztalgiázok egy kicsit:)
Velünk minden ok, augusztus végére fog megszületni Erik (mert ez lesz a neve), nagyon várja az egész család, mindent beszereztünk neki, az orvosok egy része minősíthetetlen, a másik része angyal, sokat paráztattak, de bízom benne, hogy tényleg minden rendben lesz.
Szép nagy a hasam, 100-105 centi, napszaktól függ, 4 kilót híztam eddig.

A próbálkozóknak csak annyit, hogy nekem egy sunyi pajzsmirigy alulműködés miatt nem sikerült a baba, amint gyógyszerrel beállították a TSH-mat 1-re, azonnal megfogant!!!
Előtte voltam vagy 10 ultrahangon, mindenütt mást mondtak, hátrahajló méh, előrehajló méh, kicsi petefészek, víz a Douglasban, fogyjak el, hízzak meg, menjek lombikra,  de előtte el akartak küldeni átjárhatósági vizsgálatra, páromat spermiogramra, de a pajzsmirigy probléma rendezése után minden megoldódott. A gyógyszert most is szedem.
Az egyéb értékeim normálisak voltak (FSH, LH, progi, prolaktin, ösztro), annyi, hogy nekem LH teszt még az életben nem volt pozitív, pedig csináltam vagy ötvenet.

Többi kismama jól van?

Nagyon drukkolok a mielőbbi babásodásért!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


@ariola:


Kedves Ari!

"Kicsit" sokáig tartott, de sikerült végigolvasni az oldalt, amit küldtél. Ennek alapján úgy érzem, nincs egetverő probléma, a babavárás ettől nem lesz lehetetlen - szerimtem. Ezen felbuzdulva meg is csináltam az eddig felírkált adataimat, hát... Biztos túl sok infót közlök - kicsit úgy érzem, de remélem nem nagy probléma - de feltöltöttem az elmúlt 6 hónapom görbéit.
Ha van bármilyen észrevételed, kérlek írd meg.

Segítségedet még egyszer mérhetetlenül köszönöm!!! :)

Üdvözlettel: Nitta
dec-jan nov-dec feb-marc maj-jun... maj-jun... maj-jun...

Lilypie Pregnancy tickers
rnitta
 
 


@rnitta:


Szia!

Hát ezek alapján én azt mondom, semmi probléma nincs .  De ha biztosra akarsz menni, csináltass hormontesztet. LH, LH/FSH-arány, ösztradiol, progeszteron, prolaktin. Én is oda készülök, mivel páromank most 3 hónap E-vitamin kúrát írtak fel, így most magamat is kivizsgáltatom. Így mire odajutunk,hogy jöhet a "mindent bele", tudom majd, hogy nincs miért aggódnom 

Üdv !  Ari
ariola
 
 


Sziasztok,

Én is visszajárok néha nosztalgiázni sunyiba :D

Krisszi, nekünk is Erik lesz  Olyan jó látni, hogy minden rendben Veletek! Mi is jól vagyunk, kisebb nagyobb parákkal. Kíváncsi vagyok, hogy a többiekkel mi lehet....

Lányok, kitartást! Össze fog jönni a baba, mindenkinek nagyon szurkolok! Én is izgultam anno, hogy nem jön össze, de szerencsére az első próbálkozás sikert aratott. Július közepére várjuk a trónörököst  Nagyon izgatottak vagyunk! Ez a topik eddig mindenkinek szerencsét hozott, ahogy emlékszem! 


Lilypie First Birthday tickers
nagykrisz85
Budapest XIII. kerület
 
 


Szia Nagykrisz!

Örülök, hogy írtál! És hogy jól vagytok. 

Én is jól vagyok, nálunk ha minden igaz kislány lesz a 4., bár én úgy vagyok vele, hogy majd akkor hiszem el, ha látom. Élőben is, nem csak UH-n. :)

Lucky-val is váltottam levelet, ők is megvannak. 

Drukkolok a mostani topiktagoknak!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok! Mar 4 napja kesik a mensim, a terhesseg  ugymond tipikus  jelei megvannak, hanyinger, szedules, ehesseg, a melleim is erzekenyek. Mit tanacsoltok, varjak meg a tesztel?
zzssuu
 
 


Szia zzssuu!

Nekem a 4 késős napon volt este 22.00-kor pozitív a teszt, pedig a tünetek közül csak a mellérzékenység volt meg. :) Szerintem simán tesztelhetsz!

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


Ariola!!

Mi újság veled? Én péntekre nem várom..:)
edusz93
Darmstadt
 
 


Sziasztok! Csatlakozhatok?! :)

Kis segitsegre lenne szuksegem. 5evig szedtem a fogamzasgatlot, februar24.en vettem be az utolsot, 28.an meg is jott a menstruaciom, ami 5.ig tartott. Ez utan a kovetkezo Kis kesessel aprilis19.en erkezett és 24.ig tartott. Azota nem Jon meg... (Bar remelem nem is fog. :) ) sok helyen probaltam mindennek utana jarni.. Sajnos nem tudom elkezdeni az ovulacios tesztet mert nem tudom honnan szamoljak, most allok neki a homerozesnek. Az orvos szerint minden rendben. Szedem a femibion+800-at masodik honapja. Hetente tesztelek sajnos negativval. :( valami jo tanacs esetleg?! Elore is koszonom.

És szurkolok mindenkinek!!! Sok sikert!!! :)
st0606
Veszprém
 
 


Sziasztok! Egy olyan problémám lenne, hogy a vérvételes eredményt megkaptam már de az orvoshoz csak két hét múlva kell visszamennem. Már alig birom kivárni hogy mit mond. a párommal nagyon szeretnénk babát és múlthéten ki is jött a pozitív teszt. Nem jött meg, a melleim is feszülnek, érzékenyebb vagyok pár dologra. 
Mivel sose volt a kezemben ilyen papír nem tudom mi mit jelent.
A Bhcg-m 2377,0 IU/L < 5,3 és egy pozitív jel van közte. Lehetek terhes? Az orvos még nem látott semmit az ultrahangon, de mi már nagyon várjuk az eredményt! Előre is köszönöm!! :)
kittush
Veszprém
 
 


Szia kittush!

A Bhcg egy terhességi hormon, a mennyiségének 5,3 felett kell lennie, neked 2377, ez "kicsit" a szint felett van. A pozitív bizony AZ a pozitív. :)
Már biztos van ultrahang eredményed is azóta. :)
Sok sikert és kellemes babavárást! :) Kívánom, hogy minden a legnagyobb rendben menjen! :)

Üdv.: Nitta


Lilypie Pregnancy tickers
rnitta
 
 


Sziasztok!

Régi-újként segítséget szeretnék kérni tőletek :)
Olyan dokit keresek, aki kétnaponta megnézne ultrahanggal, persze nem egy vagyonért....

Kati

kati76
Sződ
 
 


Sziasztok!


Nekem olyan indiszkrét kérdésem lenne, hogy ki mennyi ideig próbálkozott (és hány évesen), mire összejött a baba?  Akiknek elsőre összejött, azoknak gratula, de sajnos nekünk ez nem jött össze. :)

Voltak egészségügyi gondjaim (élelmiszer intolerancia), ami miatt életmódváltásra volt szükség kb. 4 hónappal ezelőtt. Két hónapja próbálkozunk, igen gyakran, és általában gravitációs segítséggel is hozzájárulunk a sikerhez, de még nem jött el. Nem kétségbeesés miatt érdeklődök, csupán hátha nekünk is beválna a módszer. :)


Előre is köszönöm a segítségeteket! :)


Üdvözlettel: Nitta


Lilypie Pregnancy tickers
rnitta
 
 


@kittush:


Kedves kittush!

Egy oldal, ahol megnézheted az adott időszakra jellemző hcg szintet. :)
http://piszenpisze.hu/tablazatok/hcg-sz ... seg-alatt/

Üdvözlettel: N.

Lilypie Pregnancy tickers
rnitta
 
 


Sziasztok

A párommal egy hónapja keztünk bele a babaprojektbe. Az utolsó mestruációm juli 26.án lett vége és algisztus 18.ra vártam a következőt, ami már 4. Napja késik. Elvégeztem már 4 tesztet mind negatív. A köldököm szokott szúrni meg az alhasam körül, néha meg h mindjárt megjön. 20.án reggel rámjött egy pisilási inger ami sajnos egy felfázásnak tudható be. A fejem fáj,á nagyon fáradékony vagyok. Nem várt elött mindig 6 nappal elkezd fájni a mellem nagyon, most meg semmi. Vajon még lehet pozítiv?
aree
 
 


Hahó régi topikosok!
Hogy vagytok? Mindenkinek megvan már a baba? Erik 2014.07.12-én született meg természetes úton. 3120g, 54 cm-el. Már belerázódott a kinti világba, egyre többet mosolyog. Nekem kicsit hiányzik a pocak.  Azért semmi pénzért nem adnám a kis hercegemet! Vissza fogom olvasni az egész topicot, és írok majd egy naplót a segítségével, hogy sose felejtsem el az együtt töltött izgalmakat  Írjatok, ha olvassátok! Puszi mindenkinek! 
Friss tagok, kitartást! Ennél szebb dolog nincs is az életben!

Lilypie First Birthday tickers
nagykrisz85
Budapest XIII. kerület
 
 


Aree, lehet pozitív, de gondolom azóta már kiderült mi a helyzet???! Nálam is csak később lett pozitív a teszt.

Lilypie First Birthday tickers
nagykrisz85
Budapest XIII. kerület
 
 


@nagykrisz85:


Azóta sincsen változás, már 20 napja kèsik. Az utolsó tesztet ami persze ismèt negatív volt 14 nap kèsès után csináltam, azóta bele is törődtek h valószinü más a bibi. Persze már konzultáltak az orvosokkal ahova 11.ére kaptam időpontot, majd akkor kiderül.
aree
 
 


Sziasztok! Nekem is elkél a segítség. Soha nem írtam semmilyen fórumban, de lelkesen olvasgatok. 35 éves vagyok, cikusaim átlagban 27 naposak. 3-4 nap mensi, aztán vége. Csak az elején enyhe görcs, aztán semmi egyéb pms jel, csak a vérzés. Hőgörbém nincs, nem mérem a hőm, nem csinálok ovuteszteket, és semmi ilyesmit. Nyákom ovu idején (szept30 okt1. környéke, timmermann szerint :)) szeptember végén volt átlátszó, nyúlós, szóval timmermann doktor jól belőtte nekem a kalkulátorával, ezt tartom a leg megbízhatóbbnak az én esetemben. :D Megszakítással védekezünk. Ovu előtt alatt és utána is együtt voltunk... Meg kellett volna már jönnie, görcsölök, görcsölgetek 2 napja, (egész elviselhető) viszont semmi nincs, csak egy kis folyás... Igazán nem tudom mi ez? (Külföldön élek 2,5 hónapja) Tegnap hosszú út alatt folyamatosan foglalkoztatott a gondolat. Útközben vettem egy 25 érzékenységű facelle tesztet, nem bírtam ki délután megcsináltam, de nem a használati utasítás szerint...(rápisiltem a csikra és nem fogtam fel tiszta edényben a vizeletet...) és a három percet sem igazán vártam ki, mert siettem... Szóval kidobtam a tesztet, csak a kontrolcsík látszott, így elkönyveltem, hogy negatív (14. dpo). Illetve délutáni vizelet volt, rengeteget pisiltem tegnap. Semmilyen tünetet nem érzékelek magamon, azon kívül, hogy a görcsök is enyhültek, de vérzés sehol. Mit gondoltok? Segítsetek kérlek!
bkelly
 
 


Szia!

A kis görcsölgetés lehet akár beágyazódási vérzés is. Illetve, ha sokat kell pisilned, az is lehet korai tünet. :) Én a helyedben vadásznék egy 10-es érzékenységű tesztet, és reggeli első vizeletgből megcsinálnám. :) Hány napja késik?

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


Köszönöm a választ. Nagyon kíváncsi vagyok. Hétfőre nem vártam. Azaz a mai nappal túl vagyok a 15. dpo-n. Volt már ilyen, hogy pár nap kimaradt, volt már csalódásom, meg képzelegtem is, de most más a megérzésem. Holnap vadászok és megcsinálom péntek reggel. :) Az is lehet, hogy a pozitív teszt ott van a kukába az úton. Tünde írhatok privát üzenetet neked? Még új vagyok ezeken a fórumokon. :)
bkelly
 
 


Persze Bkelly, nyugodtan! :) Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a teszt eredménye, drukkolok Neked!!! :)

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


Írok persze. :) Viszont mostanában fura dolgokat csinál a szervezetem. :)
bkelly
 
 


@nagykrisz85:


Szia! Olvastam, hogy csak később lett pozitív a teszte Az mit jelent pontosan? Hányadik napon? Köszönöm válaszod.
kriszta1975
Budapest VI. kerület
 
 


@bkelly:


csinaltal végül tesztet? Mi lett az eredményed? En is ma vagyok 15dpo.
kriszta1975
Budapest VI. kerület
 
 


Sziasztok!


Nekem olyan kérdésem lenne,hogy vettem ovulációs tesztet 30db-ot minden nap el végeztem és még egyszer sem volt két csíkos???De ez lehetetlen nem??Egyszerűen nem értem a doki azt mondta hogy ilyen szép méhet ritkán látni mint az enyém és mégsem pozitív soha a tesztem:(((Van más is akivel ez elő fordult??

ungiadri
Domony
 
 


Sziasztok! A szegítségeteket, tanácsotokat szeretném kérni, hogy mit tehetnénk még, hogy végre össejöjjön a babánk. Már kb. 8 hónapja próbálkozunk a férjemmel, de semmi. Folyamatosan járok nődokihoz, és már túl vagyok 2 clostis kúrán. Az elsőben még érett tüszőm sem volt, a másodikban volt 2 érett tüszőm (20-22 mm-esek, 7 mm m.nyálhahártya, ciklus 12.napján, amúgy ciklusaim 30-32 naposak) és most így holnapra nem várom, de már érzem a mensis tüneteket. Teljesen tanácstalan vagyok és nagyon el vagyok keseredve....... Annyira reménykedtem, hogy ebben a hónapban talán, mert az ereményeim jóknak bizonyultak. Attól félek, hogy closti nélkül még ennyi esélyem sem lesz, mert ugye 3 hónap után elvileg szünetet kell tartani. Várom a válaszotokat, ti mit tanácsoltok?

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
tina34
Budapest
 
 


ariola
Sziasztok! Már ezer éve nem néztem fel ide,mert közben sok mindent történt . Képzeljétek el múlthéten léptünk be a 4.hónapba ,így már meg merem osztani a hírt. :) Hosszas próbálkozás utan (a naszéjszakánkon) megfogant a várva várt babánk. :) nagy az öröm és az izgalom egyaránt. Így már ki merem jelenteni ,hogy valóban csak hagyni kell a sorsra és az égiekre a dolgot mert úgyis küldik ,ha ott lesz az ideje. sok sok sikert kívánok mindegyikotoknek es kitartást. ariola veled minden rendben rég nem jelentkeztel!!?
edusz93
Darmstadt
 
 


Szia Edusz93! Gratulálok a babátokhoz és sok örömteli pillanatot kívánok nektek! Úgy szeretnék már én is egy ilyen örömteli hírt megosztani veletek, de sajnos ez ebben a hónapban sem lesz, mert ma sajnos megjött. Mi is több hónapja várjuk a babót, de még semmi, és egyre reménytelenebb vagyok........

Nem tudom, hogy mi ilyenkor a következő lépés. Valaki segítene nekem ebben? Nagyon megköszönném a válaszotokat! SOS!!!!

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
tina34
Budapest
 
 


Sziasztok!Október 17-én volt az utolsó menstruációm első napja.A ciklusom nagyjából 28-30 nap szokott lenni.Gyermekáldás érdekében a párommal okt.25,28,30 és nov 1-én és 2-án voltunk együtt.Ovulációm úgy gondolom nov.1-én vagy 2-án lehetett(vagy elöbb).Ma,nov.12-én csináltam egy tesztet(gabrielle)ami SAJNOS negativ lett.A kérdésem,hogy túl korán teszteltem,vagy már kimutatható a terhesség?Tüneteim:látványosan megnőttek a melleim,és fájnak is.Alhasi fájdalom pár napja és tejszerű folyás.Szombatra nem várom,szerintetek mikor tesztelhetek újra?Válaszaitokat előre is köszönöm!

haany
 
 


Szerintem nagyon korán kezdted el a tesztelést,jobb ha azon a napon kezded el amikor meg kellene jönnie a mensidnek mert akkor a tesztek már ki tudják jelezni hogy valóban össze jött vagy sem
ungiadri
Domony
 
 


Szia ungiadri!Köszi,hogy visszaírtál!Vasárnapra gondoltam,hogy tesztelek,elvileg szombaton kéne megjönnie!Úgy izgulok!Szerinted az normális,ha néha görcsöl és szúr a hasam(mint mikor menstruálok érzés),szúrka,jobb és bal oldalon.Olyan mintha fel lennék fázva..A mellembimbóm viszont nem sötét,nem fáj,csak érzem néha.Azok a bizonyos csomócskák a mellbimbó mentén megvannak.:)Remélem lesz baba!Te is tesztre vársz?
haany
 
 


Szia ungiadri!Köszi,hogy visszaírtál!Vasárnapra gondoltam,hogy tesztelek,elvileg szombaton kéne megjönnie!Úgy izgulok!Szerinted az normális,ha néha görcsöl és szúr a hasam(mint mikor menstruálok érzés),szúrka,jobb és bal oldalon.Olyan mintha fel lennék fázva..A mellembimbóm viszont nem sötét,nem fáj,csak érzem néha.Azok a bizonyos csomócskák a mellbimbó mentén megvannak.:)Remélem lesz baba!Te is tesztre vársz?
haany
 
 


Sziasztok! :)

Haany!

Szinte teljesen ugyanaz a helyzetem, mint Neked, csak még nem mertem tesztet csináltatni. Nekem eléggé fáj a hasam (legalább 5-6 napja), szúr, de olyan furcsán, mint még soha, meg most mára már kezdődött a "mintha meg akarna jönni" érzés. Nem tudom eldönteni, hogy babára vagy mensesre gondoljak...
Szurkolok Neked is! :)
szappanbuborek
 
 


@szappanbuborek:


Szia!Úgy örülök neki,hogy végre valakivel ugyanaz a helyzet,mint velem!Neked mikor kellene megjönnie?Nekem is másabb érzés,mint szokott!Remélem,mindkettőnknél baba van a dologban!Én holnapra nem várom,és vasárnap szeretnék tesztelni megint.
haany
 
 


Hát nekem iszonyatosan pontos a mensim mindig, gyógyszer nélkül. Nem tudom hogy kell számolni ezeket, de mindig 32 nap van az első napok között. Általában minden hónap 16-án szokott, de legutóbb 18-án volt, így a naptár szerint most csak 18-án kéne megjönnie. Ezért is furcsálltam ezeket a szúró fájásokat ilyen korán. Sajnos semmi más tünet-lehetőségből nem tudok kiindulni, mert szinte mindegyik jellemző rám amúgy is a hétköznapokban. Sokat pörgök egész nap, így a fáradékonyságom mindig megvan, szédülések, ájulás az alacsony vérnyomásom miatt úgyszintén. Mellfeszülés is a mensi környékén. Úgyhogy passz. :))) mindenesetre minden percben azt érzem, hogy na most megjön ... és ez elég frusztráló :( Azért a remény hal meg utoljára :))))
szappanbuborek
 
 


Én őgy tudom,hogy a premenstruációs tünetek a mensi elött pár nappal jelentkeznek csak.Te azt montad 5-6 napja már szúrkál a hasad,és még nincs 18-a! :)))Úgyhogy lehetséges,hogy ezek a szúrkálások a beágyazódás jelei!!!:)))Én nagyon szurkolok Neked hogy így legyen!Nekem is olyan érzésem van,,hogy na most jön meg,de eddig hála Isten semmi nyoma!:))Igazad van,a remény hal meg utoljára!
haany
 
 


Hát akkor nem marad más hátra, minthogy várunk..... amit a legjobban utálok ;) :P
Várom, hogy írj majd!! :)
Szé napot! :)
szappanbuborek
 
 


 


@szappanbuborek:


Neked is szép napot!Kitartás!:)

haany
 
 


Sziasztok!!!Ma reggel megcsináltam a tesztet!!!!:))) Ugye ez két csík,és baba és nem csak szellemcsík?Tegnap kellett volna megjönnie,úgyhogy a ciklus 31 napján tartok.Ehhez képest,a csík színintenzitása korrekt ugye???Légyszi írjatok véleményt!!!Olyan izgatott vagyok!!!!!
haany
 
 


Naaaa, ez már jó jel :)))) Szerintem holnap csinálsz még egyet, és már erősebb lesz az a várva várt csík ;) Hajrááááá :))))
szappanka
 
 


@szappanka:


úgy lesz!!!
haany
 
 


Szia haany!úgy örülök neked és igen én is pozitív tesztre várok de nekem még van másfél hetem mire ismét nem várom a mensim úgyhogy addig nagy izgatottság van.:-))Most ezerrel megy a gyerek készítés:-)
ungiadri
Domony
 
 


@ungiadri:


Szurkolok NekedMindent bele,hajrá
haany
 
 


Sziasztok!

Én holnapra "nem várom", de ma csináltam egy tesztet. Vélemény??? Továbbra is fáj a hasam, mintha meg akarna jönni, szóval nem tudom, mit gondoljak :/
szappanka
 
 


A kép lemaradt :)))
szappanka
 
 


Sziasztok! Gratulálok a pozitív tesztekhez csajok!! :)

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: