Új privát üzeneted érkezett!

Selyem, jobb also sarokban, nem bal!!!
Vendég
 


csillag: én pont gondoltam, hogy megkérdezem, hogy így baba után melyik védekezési módszert választjátok. ezek szerint a bogyósat.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


maaa` megint lapteto! Mindig en kapom, nekem nem kell!!!!
Vendég
 

 
 

én lassan megyek feküdni!!!! jó éjt!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, Bence után még nem volt ez a bogyó, akkor szurit kaptam a s@ggembe, de az nagyon nem jött be, mert pecsételgettem tőle. Spiráltól meg nagyon idegenkedem. Úgyhogy most kipróbálom ezt. Direkt szoptatós anyukáknak írják fel és szünet nélkül kell szedni (akkor is, ha megjönne) és egészen addig lehet használni amíg szoptatok. akkor is, ha már csak 1x egy nap.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


hehe én meg most elsötétedek egy kicsit, nézem a VV-t. (lehet a tudatalattim akarja, hiszen sötét vagyok hogy megbuktam ma :lol: , szóval nem is olyan szokatlan az érzés)

na holnaptól ismét tanulás, fúúúúúúúúúúj :x

virag, 2 kiló, rajtam ilyenkor még 22 volt :shock: :D
chamomilla
Pécs
 
 


virág, gyors annyit, nekem az a bogyó nem vált be. nagyfiam után pár hónapig szedtem, össze-vissza véreztem tőle. Azóta sem szedek semmit, spirálom nem ajánlották a 2 csaszi meg méhgyuszi miatt.
chamomilla
Pécs
 
 


csillag: hallottam már erről. én is vagy ez, de én hosszú távon nem idegenkednék a spiráltól. én már a 8 év gyogyitól éreztem magam sz@rul.
de majd meglátom a dokim mit ajánl, még messzi dolog. vagy nem????


jó éjt!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Csajok, majd meglátjuk, hogy nekem beválik-e. Ma kiváltottam, holnap elkezdem. A spirál annyira de annyira távol áll tőlem. soha nem lennék képes feltetetni.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Én is léptem, jó éjt! (és nem olvastam vissza semmit... fúúúúúúú de önző vagyok...)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


bogi... :lol: :lol: 3 napja beszéltük, a férjemmel ha nem jön be ez a suli, majd elmegyek fodrásznak 8)

tteeeeeeeeeee, gondolatolvasó :D
selyem
Pécs
 
 


Én is kicsit eltűntem, most meg elköszönni jöttem!

Musz volt elvonulnom, mert annyira de annyira be volt indulva a manóm! Már tényleg attól félek, hogy zavarja a gép. Pedig több mint egy méterre volt a pocimtól, az asztalon, nem pedig az ölemben.

Csillag! Én megértelek. Most attól, hogy szabad az út, szerintem az nem azt jelenti, hogy ennyi idő után neki is esnék a férjemnek, sőt, én már most parázok az elsőtől, tuti olyan lesz, mint ahogyan korábban már Te is írtad, 2.elvesztés! :oops: A bogyók miatt meg ne aggódj, hiszen van még idő! Gratulálok Neked az eredményekhez! Én is nagyon meg lennék elégedve a 2,5kg-val, az semmi!

Bogárka! Kicsit tényleg viccesek vagyunk, biztosan bennünket is befolyásol a front, írunk itt össze-vissza mindenről, és az egész csapatnak "szóf@sása" van ma! :lol:

Na, mentem én is feküdni, reggel jövök! :arrow: nem fenyegetés, ígéret! :wink:

pedi
Kalocsa
 
 


Jaj, még annyit akartam! Mona! Nagyon megható volt ez a videó, szerintem én még nem láttam! Nagyon szép menyasszony voltál Te is! Nagyon összhangban volt a hajad a ruhád..., és persze Ti ketten is úgy együtt! :wink: :lol:

pedi
Kalocsa
 
 


Pedi nagyon aranyos vagy, köszönöm szépen!!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Megyek pihizni én is! Jó éjt Mindenkinek!
Puszi!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Selyem, vigyazkodjal, azeeee` en is tudok am valamit!:):) :lol: :lol: :lol:

Pedi, Manokadnak is lehet tetszik ez a sok mindenfele iras itten, azert rugkapal!:):) Tenyleg ma mindenki szo szerint fosta a szot! Meg Virag is beindult itt estere! :lol:
Monaek is nagyon egymasra talaltak! De sztem itt Mindenki megtalalta a magaet! :lol: :D :D
Vendég
 


alussszzzzooook :idea:

de reggel a kérdésem: hogy hoztátok össze a kislányokat anyukák? :lol:

bogi, úúúgy van ahogyan mondod. lehet ezt érezni az éteren át is, hogy ki-kivel..
selyem
Pécs
 
 


wazze mennyit írtatok döbbenet:) délután néztem azóta a harmadik oldal nem semmi :)

cham: sajnálom:( de legközelebb azt mondogasd magadban hogy sikerülni fog csak pozitívan :)

selyem: nem semmi a palettád:) szupi bár én utoljára úgy 25 évesen sminkeltem magamat :) de szupi
szépek vagytok de azért így nem ér hogy olyan képet teszel fel amin pont el vagy fordulva :D:D

pedi te is szép voltál,vagy :):):)

Kati: szupik a te képeid is :)

Dike: nekem bocsika de nem tettszenek az ilyen babakocsik :) én konzervatív vagyok ebben :)

nika70
Salgótarján
 
 


nika: hogy megy a fogyi? ducitorna?

amúgy meg... van fent kép a szememről a többit meg csak összerakjátok :lol: :lol:
selyem
Pécs
 
 


Sziasztok!!!!!!!
Barnikám is elkapta a bárányhimlőt!!!!!!
de örülök is mert túl lesz rajta és védett lesz!!!!!!!

valaki küldje el Bettike blogját:)..újra kellett telepíten a gépet és ezek nem lettek elmentve:(

Csucsu ami a DÉlpesti kórháznál van kis bódé...
ha igen akkor OTT A LEG FINOMABB A GYROS!!!!!!!!
én sehol máshol nem veszek!!!!!!!!!!

de itt a Halásztelki se olyan rossz.....1x megkóstoltam....itt gyros tálat érdemes venni..jól megpakolják!!!!!!
itt igazi görögös a gyros!!!!

Kati annyira édes a kis picike babakocsi benne az icike picike fülbevalócskákkal!!!!!:):)

Cham szuper hogy minden ok a pocaklakóval!!!!:):)

Selyem azért sajnálom de tetszik a hozzá állásod!!!!!!!!!!!!
szuper a sminked!!!!!:)

Bogi én minden nap nézem a vv-t......sok idióta van benne.......a Gina meg egy GYÁVA NŐ!!!!!!!!!!!!!!

csajok gyönyörű menyasszonok voltatok!!!!!!!!!!!
nekem ez örökre álom marad!!!!!!!!!!!!:(:(

3 kerekű babakocsi:az egy divat kocsi csak de nem bisztonságos!!!!!!!
anyám akart venni nekem 3 kerekűt de mondtam vele együtt repül!!!!!:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát akkor stílszerűen!
Jó reggelt! :lol:

Hát, volt már jobb éjszakám is, de most nem szenvedtem annyit, mint tegnap éjszaka. Csak egyszer ébredtem 4kor, az már vmi.
Éssssssssssssss! Azt hiszem székletprobléma kipipálva, végre rájöttem a titok nyitjára, most már szigorúan követni fogom.

Kismamik! Remélem jól aludtatok, és leendő kismamik remélem Ti is. Csillag Téged külön várlak, reméljük Gergő herceg ma éjszaka is jó kisfiú volt. :wink:

Nita! Tényleg jó hír, hogy Barni is elkapta, jobb ezen ilyenkor átesni. Zoli sajnos semmilyen gyerekbetegségen nem esett át, hiába játszatta együtt anyós a beteg gyerekekkel. :?

pedi
Kalocsa
 
 


sziasztok!

én jelentem ma is jóóóóóól aludtam! az elalvás volt nehézkes, mert apa felcukkolta bogit és meg volt a gyerekem őrülve. :lol: :lol: :lol: végül bevallom, hogy hanyatt tudtam elaludni olyan éjfél körül.
aztán 7kor volt pisi, majd most ébredtem.

júúúúúúúúúúúj!!!!!
apa most vonszolta keresztül a nappalin a fenyőt!!!! keletkezett egy laza tűlevél szőnyeg. na én megyek és feltakarítok! cupp!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


torna megy :) tegnap popsi és láb torna volt meghaltam :)
de...... a farmeromat övvel tudom csak hordani mert az én alakom olyan hogy ami jó popsiban az nagy derékban:) de a lényeg hogy eddig az övelső lukjába tudtam csak betenni a csatot nagy nehezen nyomott is stb.ma reggel kényelmesen a másodikba tettem hurráááá

mérni még nem mérem magam nem akarom depis lenni ha nem fogytam csak 10 dkg-t:D vagy híztam 31-at :) van aki méri minden nap én nem fogom :) elég hogy én érzem hogy lazább a ruci rajtam. jövő karácsonyra olyan barbi baba leszek :):) na jó nem akarok 50 kg lenni nem az a cél de egy 70-75 között azt el tudnám viselni. de most első célom hogy nyárra min 10 kg lemenjen :)

nika70
Salgótarján
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Nita: http://bernikeblogja.freeblog.hu/

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Tegnap elkezdtem visszaolvasni, amit írtatok, de állandóan kidobott a rendszer, úgyhogy most csak az utolsót van időm visszaolvasni.
Ne haragudjatok, ha nem tudok mindenkire reagálni, de nekem a babanetet nem bírja a gépem, minden oldalnál lefagy, és az üzenetet is másodjára, harmadszorra küldi el.

Pedi
Annyira jól aludtam, hogy 8-kor ébredtünk fel, pedig 3 telefon is ébresztett 7 órától. :shock:

Kati
Enyém baba is nem bírt magával az éjjel. Eszméletlen, hogy lehet érezni a kis kezeit lábait. Nagy pakolászás volt az éjjel, alig bírtam tőle elaludni. Bezzeg most suny.
A méhszájamat sem kímélte, ez útóbbi már elég fájdalmas tud lenni.
Tök jó, jövő héten megyek dokihoz, és ezúttal már nem azon izgulok, hogy zárt legyen a méhszáj, hanem, hogy nyíljon.
Vendég
 


nika: gratulálok az övedhez!!! :lol: örülök. és nem biztos, hogy a kilók a fontosak, mivel tornázol, nő az izom, aminek nagyobb a súlya, mint a feleslegnek. én, amikor elkezdtem spinningelni, rögtön híztam 2 kilót, majd csak utána kezdtem fogyni. ha bírod mérleg nélkül, akkor ne foglalkozz vele. fontos, hogy te hogy érzed és a férjecskéd hogy látja. :wink:

mona: program?

brita: dejó, dejó!!!! te csillagnak fogsz szólni, ha van valami, valaki?
még két nap és nem is beszélhetsz kora babáról és zalán csak tornázgasson a méhszájadon, had' nyíljon csak.

lakás felpórszívózva, felmosva, ágynemű kiteregetve! és még csak fél10 van. :shock: :shock: :shock:

ma nem főzök, apa visz vacsizni.

most eszek valamit, aztán még letörölgetek(úúúútálok törölgetni!!! :twisted: :twisted: :twisted: )

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, én is törölgetek ma, a mi szobánkban már csak ez van vissza, meg a fürdőt kell kitakarítani, felmosni, és akkor kb 2 napig kész vagyok mindennel :)

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Sziasztok!

Nika! Én is pont azt akartam írni, amit Kati! Szerintem, ha kibírod, akkor csak heti egyszer mérlegelj, vagy még annyiszor se. Arról nem beszélve, hogy tudod a mensi előtt amúgy is többet mutat kicsit!
Érezni rajtad, hogy mennyire feldob ez az egész, és ez nagyon nagyon jó! Eltereli a figyelmedet! :wink:

Kati! Örülök, hogy jól aludtál, de azért az éjfél is elég durva. Enyém gyerek végre lenyugodott, most csak ilyen apró mozgásokat, vagy inkább fészkelődéseket csinál. De szerintem ma nyugi lesz. Hallod, nem vagy semmi, hogy ennyi energiád van! Nagyon ügye vagy, hogy ennyi mindent megcsináltál!

Brita! De jó, de jó! Pont akartam kérdezni, hogy Zalán mostanában mennyiket mozog, mert most olvastam, hogy a 32.héttől már a nap 90%-át átalussza.

Hát, én már hullának érzem magam! Reggel megint volt egy kis csavargás szomszédasszonnyal meg Dóri babájával. Nagyot vittük oviba, majd Aldi, majd egy kínai, ami be fog zárni, és minden 30%-al olcsóbb. Marha jó papucsot vettem a kórházba 1800Ft-ért(mondjuk kész kínszenvedés volt a próba, meg is fájdult egy kicsit a pocim). Néztem türcsit is, meg régóta szeretnék flanel ágyneműt. Anno, mikor egyetemre jártam volt nekem, és imádtam, annyira puha, meleg. Na, jövő héten ezeket is megveszem. Nagyon sok jó gyerek dolog is van, és tényleg jó minőségűek. Enyém gyereknek néztem hálózsákot. Mennünk kellene babát látogatni még januárban, annak a babának néztem ruhácskát.
Most pihizek egy kicsit, és én is folytatom a tegnap elkezdett takarítást. Én palit szeretnék sütni, meg derelyét csinálni, Zoli nagyon szereti, remélem sikerül. :oops:

Mona! Jó takarítást, és csak lassan óvatosan!

pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!

Pedi örülök hogy jobb volt az éjszakád!!!!!!!!
az viszont nem jó hogy párod semmilyen gyerekbetegséget nem kapott el...ilyenkor súlyosabb lehet ha most kapja el......mint én is a rubeolát.....a babám lett oda?:(

Mona köszönöm Betti blogját:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


pedi: attól, h ezeket megcsináltam, most nem vagyok király.
most már egy órája csak ülök. várom, hogy felszáradjon :lol: :lol: :lol: .
szerinted melyikünk fog hamarabb szülni?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati
Úgy tudom, hogy 37. hetes a koraszülés felső határa. De szerintem a 36. után sem történhet már olyan nagy baj. Főleg, hogy lehetséges még 5 nap elszámolás nálam, málnalevél teát, azért vasárnap már elkezdem inni. Akkor már hivatalosan is a 37. hetemet kezdem.
Igen, majd csillagnak szólok. El is felejtettem neki múltkor írni, hogy ő lesz a hírhozó.

Pedi
Az lehet, hogy sokat alszanak, de biztos mozognak közben. Zalán sokat mozog, szerencsére. Tegnap kevesebbet, aztán este lefekvéskor elkezdtem számolni a mozgásokat, de 8-nál elaludtam. Szóval fél óra alatt ennyit is képes mozogni. Napi 20-nak kell meglennie, ha kevesebb, akkor értesíteni kell az orvost.
De most is mocorog. Sokszor nagyon durván. Evés közben is nagyon furcsa, hogy valaki feszegeti közben a pocakom. Épp most is, nem tudom mit csinál. Biztos tornázik, vagy nyújtózkodik. Regi is pont ilyen volt, egy kicsit kevésbé aktív, de ő is sokat mozgott.
Holnapra én is nagybevásárlást tervezek, remélem bírom. Majd azért egy ebédet beiktatok, lenyúlom a párom étkezési jegyét. :lol:
Még egy két dolog hiányzik a babaszobához (főleg textília, zsebestartót akarok varrni), meg a kórházi csomaghoz, fehérneműk (sportmelltartó 1 db, meg bugyik, a régiek jók lesznek a kórházba, újakat meg szülés utánra szeretném használni.
Én tegnap sütöttem palacsintát, be is vágtam 3 túrósat, a gyomrom égett is rendesen az éjjel, úgyhogy most két nap kihagyás után újra citromos vízzel aludtam. :roll: Maradt mára is, így még ebédre azt eszek, meg tegnapelőttről maradt brokkolis tésztát. Aztán vacsira meg valami lightosat. Nagyon főzni sem lesz időm, mert vendégeim lesznek (nővéremék).

Nita, Pedi
Az én férjem is csak egy évet volt ovódás, és bizony semmilyen bárányhimlő és társai betegségen nem esett át. Mondtam már neki, hogy oltassa magát, mert ilyenkor súlyosabb a szövődmény. Bár Regi két oltással viszonylag védettnek mondhatja magát, azért mástól elkaphatja még a párom.

Kati
Bár tudom nem tőlem kérdezted. De az egyik ismerősőmmel (akivel szintén fórumon találkoztunk, aztán személyesen is, mert közel laktunk egymáshoz) két nap különbséggel voltunk kiírva. Én május 2, ő május 4. Ráadásul egy kórház, ugyanaz a doki...Aztán ő megszült április 23-án, én meg május 3-án. Pedig én voltam előbbre kiírva. Úgyhogy bármi lehet. De izgi lesz, az biztos. Engem viszont nem beelőzni. :wink:

Na most már tényleg megyek, mert még sütit kell sütnöm a délutáni vendégeimnek!
Jó hétvégét! Holnap biztos nem jövök, délután végzek csak a vásárlással, aztán megyek Regiért, utána biztos nem lesz időm netezni. De majd hétvégén benézek!
Vendég
 


Halihóóóó!

Most gyors leszek, mert mindjárt megyünk el itthonról Győrbe. Meg kell vennünk az idei parkolóbérleteket meg be akarok menni a DM-be leadni Gergő jelentkezését a bababónusz programra. Aztán sétálunk is közben meg kajálunk valahol.

Az éjszakánk szuper jó volt. Gergőci 2x kelt fel de csak enni. :D
Mi is aludtunk fél 9-ig!!!!!!!!!!!!!! Baromi jól esett!!!!!!!!!!

Pedi, összeszedtem a bogyókat, fel is adom még ma, de használati utasítást most nem tudok írni. Jó lenne, ha küldenél priviben egy email címet és oda megírnám.

Nálatok milyen idő van? Itt végre süt egy kicsit nap!!!!!

Majd még jövök (de lehet, hogy csak este tudok... ma egyedül fektetem a gyerekeket)

Addig is puszi és pocaksimi a kismamáknak.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


rita: fel sem merült bennem, hogy beelőzne akárki is! itt már te vagy a következő.
betöltött 36. hét már nem koraszülött a baba. de tök mindegy, mert láttam már 34. hétre születi 10/10el babát. és a 40. héten 8/10el. tehát itt már nem befolyásol semmi. mi még biztosan korák lennénk, de mi még legalább 4 hetet nem szülünk.
jó vásárlást holnapra! azért babaszoba fotót még kérünk ám!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Virág szupi hogy jó éjszakád volt!!!!!!

az meg még jobb hogy süt a nap...itt csúnya borús az idő!!!!!!!:(és hideg van......brrrr:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


lányok tanyán be akar jönni bizonyos "valaki1985" névvel....nem engedtem be.........szerintetek ki lehet?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok.. megint sokat írtatok :) de nincs is ezzel semmi gond...sokan megszültök nemsokára, milyen izgi :)

képet minden babaszobáról kérünk ;)

szeretnék kérdezni: milyen vitamint ajánlotok? szeretném elkezdeni szedni. nagyon jól alakul a vérzésem, szerintem semmi gond nem lesz, és egyből próbálkozhatunk is. annyi, hogy tegnap volt a ciklus első napja, ami egy kicsit erősebbre és darabosabbra sikerült az átlagosnál, de mai már teljesen rendben van.

(képzeljétek tegnap láttam az mnyálkahártyát... nagyon nagy élmény volt, rádöbbenni, hogy "jé, ez ilyen?!". akinek ez undi volt, attól bocs. én szeretem az ilyeneket :) )
selyem
Pécs
 
 


szia selyem:

én az elevittel kezdtem még terhesség előtt. majd jött hozzá a folsav, amikor babás lettem, majd hánytam az elevittől és így áttértem az iható hipp natalra. és abban van a legtöbb jód és vas is, ami szükséges. de én a 20 hét óta csak hébe-hóba iszogatom. már csak egy bontatlanom van és nem is akarok venni többet. még lesz két vérvétel és azelőtt nem is szoktam inni 3-4 napig.

nit: én nem vagyok aktív tag a tanyán. dönts, ahogy gondolsz. :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Na, megvolt a nagy "pihenés"! Megjelent az egyik barátnőm a picurkájával(3hós), és elmentem velük egyet sétálni. Nagyon hideg van kint. Itt is sütött egy picit a nap, de már nem süt sajnos, és a szél is fúj. Brrr

Rita! Ilyen feszengéseket az én gyerkőcöm is csinál, és van, hogy az éppen nem is tud jól esni. Azért ma nyugira számítottam, nem mozog eszeveszettül, de azért fészkelődik a kis drágám. Én nem akarlak beelőzni, úgyhogy tényleg Te vagy a következő! :wink:

Csillag! Örülök, hogy jó éjszakátok volt! Előre is köszi a bogyókat! Szép du-ánt Nektek. Szurkolok, hogy könnyen menjen az altatás és tudj jönni egy kicsit dumcsizni.

Kati! Szerintem Te fogsz előbb szülni, illetve én ebben bízom! :lol: Én nem szeretnék februárban szülni, jó lenne, ha megvárná a március -ét minimum.
De, ha jól emlékszem, talán Nita is március elejére volt kiírva Mátéval, és mégis február 24-én született Máté. Nita, ugye jól tudom a dátumot? :oops:
Amúgy jövő hét szerdán megyünk legközelebb uh-ra, már annyira várom. Most a kórházba kell menni, utána két hét múlva a dokihoz és még két hét múlva megint a kórházba. Így most két hetente mozizni fogunk! :lol: Nekem a 36.héten lesz az első nst, aznap amikor az uh. Jövő héten kell kérnem időpontot!

Hú, most úgy ennék vmi "mekis" kaját! Én ma nem vagyok toppon, fájogat megint a pocim, azt hiszem elmarad a du-i sütögetés. Pedig palacsintát és muffint akartam sütni. :(

pedi
Kalocsa
 
 


Jaj, Selyem! Én a Femibiont szedem, de ez bazi drága. Szerintem is nagyon jó a Hipp Natal. A múltkor mondtam a dokimnak, hogy áttérnék rá. Azt mondta, ha már eddig a Femibiont szedtem, akkor maradjak is annál. Van egy bontatlan csomagom(30db), és én is ezt tervezem beosztani a maradék két hónapra.
Egyébként a baba fejlődése szempontjából az első 12 hét a legfontosabb, akkor szedjed minden nap, de utána elég pár naponta.

pedi
Kalocsa
 
 


köszi a tanácsokat, aki még hozzá tud szólni szívesen várom a tanácsokat!

egyébként én is így gondoltam, hogy szedem először az elevitet mondjuk 2-3 hónapig, aztán amikor már baba is van akkor áttérek a Hipp Natalra. kell egy kis vitaminbomba ;)

pedi.....: pihenj!!!!!!

Kép
selyem
Pécs
 
 


pedi: én bármennyi mekis kaját meg tudnék enni, mióta kismama vagyok. és már kiadtam apának, hogy amikor első nap jön látogatni minket, hozzon nekem egy hatalmas big mac menüt. és a legnagyobbat mindenből. a kórháztól 2 percre van a meki. csak odafordul a drive-ba és még melegen kapom.
ezért várom már nagyon a szülést!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 



Kép
selyem
Pécs
 
 


selyem: ez is jól néz ki! ti elég sok tésztát esztek, nem?
én is szeretem nagyon.
én ma csak lightos-at eszek, mert megyünk vacsizni este valahova.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


mi ma ez a lazaság???

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


nita kérdezd meg tőle de ne engedd be addig :)

nika70
Salgótarján
 
 


kati: :D sok tésztát eszünk, de azért közel sem ilyen sűrűn, csak tegnapról maradt ugyan ilyen penne tésztám főzve, aztán gondoltam megcsinálom :D jó a tészta csak nagyon hízlal.

most egy kicsit visszaveszek a kajából, mert amúgy sem tudtam enni az elmúlt napokban rendesen, így könnyebben megy.

Kép
selyem
Pécs
 
 


pedi! örülök h megoldódott a székletproblémád! én is jól aludtam végre, 1szer keltem fel.:)

nika,nita! nem tetszhet mindenkinek! :)

nita! sajnálom szegénykét h bárányhimlős lett.

nika! ügyes vagy a fogyókúrával! csak így tovább,én meg olyan lusta vok, mint még soha....semmi kedvem tornázni:(

rita! jó vásárlást holnapra!:)

csillag! szuper h kitudtátok pihenni magatokat!

mennyit takarítotok csajok, csak én vok egy lustaság! :evil:

van egy kocsi ami tetszik:) ugye nem baj ha mutogatok vagy?


http://bababolt.echt.hu/babakocsi/jane?cid=33264

KépKép
dike
 
 


selyem! én femibiont szedtem,meg folsavat a doki mondta.

KépKép
dike
 
 


dike: nagyon komolynak néz ki a babakocsi. olyan bonyolultnak, de sokrétűnek :D

hogy vagy mostanában?nől a pocid? mennyit szedtél fel eddig?

Kép
selyem
Pécs
 
 


dike: ez nagyon szuper. kicsit űrhajós!!! de nekem tettszik. 21. századi.
tényleg 3 kerekűt akarsz? milyen terepen fogod használni?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: