Új privát üzeneted érkezett!

Óóóóóóó,én kicsinylettem....
http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekval ... r-mentetek
Ezekhez képest,van aki 6h4n 8mm-es EBRIÓ.Bár azt nem írja,hogy a kimaradás,vagy az uh-szerint annyi.
Mert én kimaradás szerint 5h6n,szex szerint meg 3h2n,tehát 31 napos ciklusom,18-19. napján sikerült.Az első ciklusnap amikor megjön?Mert akkor 19.
Akkor oké!!Sehogy se kicsi!

A vérvétel nem fizetős,csak a kombinált,nem???

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Rena,olasz van neki,nem spanyol.... :lol: :lol:
Akkor már írattam volna rajongó levelet Alonsonak!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Reni, nekem a latin nyelvek mindig könnyebben mentek, de angol nélkül nem sokat ér az ember....pedig én sem szeretem...ráadásul gondolkodom, hogy németet is kéne tanulni, mert Bécs nincs messze, inkább mennék oda melózni, mint a fapofájú angolokhoz. De Ausztriába meg Németo-ba kell minimum a középfokú német, hogy munkába álljon az ember, nem elég az angol. JA én a férjem iskoláit büfészakoknak hívom :lol: :oops: van egy főiskolája vmi HR-es, meg ebből megcsinálta az egyetemit is, a harmadik meg a közgáz. (utóbbi kettő nincs a kezében a nyelvvizsga miatt, az egyetemet csupán 2004-ben fejezte be) Nekem is közgáz van meg biológus. Persze kérdezzetek, ha tudok, válaszolok, de még nem vagyok orvos :wink: Szerintem tudod milyen sulit csinálj, ha vonz az egészségügy? Szülésznő vagy gyógytornász szakra menj....ott legalább tudsz pénzt keresni itthon is. Védőnő, ápoló kilőve. Habár ápolókat szeretik külföldön, de Magyaro-n....de az eü főiskola sem olyan egyszerű, jó, nem orvosi szint, de vannak nálunk olyanok, akik oda is jártak régebben, amikor nem vették fel őket orvosira és azt mondják elég komoly élettan van ott is pl. (ami nagyon fúj)

chamomilla
Pécs
 
 

 
 

melinda én nem tudom ezt a vérvételes dolgot....de nekem nem mondta a doki, hogy kell kombinált...meg egyáltalán vérvételről sem volt szó. majd kiderül, mindenesetre viszek magammal lóvét, még jó, hogy tegnap vettem fel a postán a Gyest :roll:

Az első ciklusnap a mensi első napja. Szerintem sehogy sem kicsi :wink: :wink: :wink:

chamomilla
Pécs
 
 


megnézem mindjárt,van-e vérvétel 12 hetesen...

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda.
jaa!tényleg,köszi,hogy szóltál :D

chamomilla.
Hát egyenlőre most biztos nem vágok bele egy újabb suliba. Először a terveim azok,hogy legyen megint egy egészséges kisbabám, legyen meg a nyelvvizsgám, és dolgozzak egy pár évet. Aztán meglátjuk mi lesz. :)
A szülésznő szakma is vonzana, de biztos ,hogy kemény,ezért inkább nem.

Egyébként ti használtok/használtatok ovulációs tesztet? Én most próbáltam, de szerintem gagyit vettem és feladtam. Nem tetszett. És úgy döntöttem inkább akkor bújok ágyba a párommal, amikor kedvünk van :lol:
Szerintetek mennyire igaz az az elmélet,hogy az ovulációhoz igazítva, befolyásolni lehet a baba nemét?

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


van,vércsoport,ellenanyag,meg ami nekem alá van húzva az:rapid plazma regin-negatív....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


A kinai nekem nem jött be,a ciklus.hu meg mindjárt megnézem lehet-e visszafelé számolni..

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda: ez egyre érdekesebb :lol: na majd csüt-ön okosabb leszek. Én tuti nem voltam anno 12. héten vérvételen. Mondjuk mindig változtatnak. Amin úgyszintén megdöbbentem, hogy csak 6 órás melót lehet vállalni Gyes mellett. Nem mintha engem érintene, de ki az aki 6 órában dolgozik, most komolyan.

Reni, én nem használtam ovu tesztet, nem befolyásolásban meg nem vagyok szakértő így 2 fiú után :D

chamomilla
Pécs
 
 


kínai nekem sem jött be, az ingát próbáljátok ki. Nekem 2 fiú 2 lányt ígér, 2 fiú már bejött..........2 lányból elég lesz 1 is. (tervezem az elköttetést amúgy, 3 császár után (ez is az lesz) életveszélyes lenne még 1 gyerek kihordása, meg őszintén, nem is szeretnék többet. :oops:
mondjuk pont most olvastam, hogy az ingát hogy kell használni pontosan, na én nem úgy szoktam :lol:

chamomilla
Pécs
 
 


az én férjem 50-50 %-kal "dolgozik".
Nem bánnám,ha ezt feltornásznánk 66,6666-ra a lányok javára... :wink:

Az egyik ismerősöm is menne,de 6-ba nem kell sehol,a bölcsibe nem veszik be a lányát,mert nem a városban lakik,már a gázt,villanyt is kikapcsolták nála,úgyhogy most a gyámügy járkál hozzá :cry: :cry:
azzal segítem,hogy ha a férjem éjszakás itt alhatnak.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


hol találom ezt az ingát????

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


keress rá a neten, hogy nem meghatározása inga pl. de bemásolom, amit most írt egy csaj egy másik fórumon, hogy kell használni pontosan.

chamomilla
Pécs
 
 


"szóval az ingát én úgy csinálom, hogy aranygyűrű és aranynyaklánc.Majd megfogom a nyakláncot rajta van már a gyűrű és lehúzom. Kéz oldalán végighúzni 2-3x függőlegesen a tenyered élén. Majd a tenyér fölé tartani és kileng, majd addig csinálni a 2-3 végighúzást a tenyéréltől míg ha a tenyered fölé rakod már nem leng ki az inga. Ha megáll nem lesz több gyerkőc. Ebben mindent megmutat, hogy hányszor volt valaki babás, illetve aki elment stb."

ezt a lehúzom dolgot nem értem, én csak mindig simán föléraktam a tenyeremre. körkörösnél csaj, föl-le-nél kisfiú

chamomilla
Pécs
 
 


kipróbáltam ezt az ingát, bár még abszolút nem biztos,hogy terhes vagyok, de fel-le mozgott :lol: :lol:

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


na szép napot! befutottam én is :)

nagyon örülök az újaknak :) és remélem nem hagy alább a kezdeti lelkesedés később sem ;)

jeanner: igen pontosan tudom ki vagy:) a 2011es topicból is, de én már a múltkori pozitív tesztednél is olvastalak pont mikor újongtál. aztán sajnálom, ami történt :(((( de látom jól viseled a dolgot, és pozitívan állsz hozzá! hajrá!

milla: lázad lejjebb ment? jobban vagy?
a vérvételre meg kíváncsi vagyok... nehogy már 15ezret kelljen fizteni?!?!?!?!

melinda: vannak már tüneteid? :) a méreteidre nem tudok mondani semmit, mert fogalmam nincs mekkorának kell lennie a kis pöttynek az uh-n :)

himia:????? ne tűnj el, attól még hogy mensizel jöhetsz dumcsizni! és igen, következő hónapban sikerül vagy utána.. végül is tavasszal kell elvetni a magokat is!!!!!!!!!!!!! ;) 8) 8) 8)

reni: örülök, hogy itt vagy te is! tök klassz, hogy ilyen korán vállaltál gyereket.( vagy becsúszott?) amúgy férjnél vagy? bocs, csak annyit írtatok, hogy már elfelejtettem, ha írtad.


velem: voltam ma suliban délelőtt. lett volna órám 17től 8ig, de 2 kötül elmentünk sétálni a mecsekbe az erdőben és most értünk haza. nagyon elfáradtam :) de olyan gyönyörű idő volt ma is, hogy ki kellett használnunk! mensi még mindig sehol, de most kezd krémes hv-m lenni, mint múltkor... ez akár jelenthet jót is 8) következő teszt csütörtökön vagy pénteken-- amúgggy egy hetes késés!!!!!!!!!!!!! juppppiiiiiiiiiiiiiiiiiii :) kezdek izgulni. persze nem élem bele magam, mert bármi lehet.

Kép
selyem
Pécs
 
 


Jeanner, te is beletartozol abba a sok százalékba amibe Selyem és én is??? :cry:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


selyem:
A kislányom valóban becsúszott, de jól tette :wink:
Igazából nem tettünk ellene semmit,hogy ne jöjjön. Jönni akart és jött :)
Én még vártam volna vele vagy 2 évet,mert főiskolára jártam. Párom viszont már nagyon akart gyereket. Ő 5 évvel idősebb tőlem.
Most viszont a tesót már tudatosan tervezzük :) Most márciusban leszek 23, de remélem még az éven szülni fogok :)
Egyébként nem vagyunk még házasok, jegyben járunk. Valahogy eddig még nem bírtam rábeszélni a páromat a lagzira. Pedig megígérte,hogy mire Martina ovis lesz, a felesége leszek. :D Hát van még egy pár hónapja :D
Te hány éves vagy? Milyen fősulira járasz? Mióta van nálatok babaprojekt?

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


reni: tök jó, hogy elvégezted mellette a főiskolát. így is kell! én sem fogom abbahagyni, max picit kevesebb tárgyat veszek fel, ha úgy alakul. jól olvastam, ebben a hónapban kezdtétek a tesógyártást? :) mikorra nem várod?

akkor rólunk... 20 múltam, és mint ahogy a vonalzóm is mutatja egy éve és 3 hónapja házasok vagyunk. közgázra járok még jelenleg is,a férjem 24.
a baba dolog régóta érlelődött, de októberben adtunk szabad utat a dolognak. december végén pozitívat teszteltem, de az 5. héten sima vérzéssel távozott (jan 05.). doki azt mondta minden rendben, orvosilag ez meg sem történt, mert mire eljutottam uh-ra már nem láttunk semmit, szóval ott sem volt csak a pozi teszt és a darabos mensi jelezte hogy vetélés volt. nem viselt meg, viszont ebben a hónapban sok minden más ráhatás volt az életemben így más felé terelődött a figyelmem... és most ott tartok, hogy egy hete késik...

nagyon vártam, mert a vizsgálatok alatt találtak egy méhszájsebet, amit fagyasztani akartunk. de meg kell várni vele a mensit, ami épp késik...

Kép
selyem
Pécs
 
 


Selyem,tuti,hogy nem akarsz hamarabb tesztelni??Mire tesztelni akarsz,már majdnem 6 hetes leszel (már ha terhes vagy,és erre most minden esély meg van) mire időpontot kapsz uh-ra már 7 is leszel,nem?? :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


az a lényeg.... nem akarom elsietni, ha ott van akkor ott is marad vagy 9 hónapig :D

7-8 hétnél előbb nem is akarok dokihoz menni, mert ugye-ha terhesség- akkor valószínűleg későbbi, mint pé.....

tehát, ami most 5 hetes, az kb 4 lehet... és ami 7 hetes lesz, az csak 6, ha minden igaz.

Kép
selyem
Pécs
 
 


Ha későbbi,mint pé,akkor még annyi sincs.Ha 7.napon sikerült,akkor van 1 hét különbség.én ma vagyok 6,de csak 3+3.
Én csak azért tesztelgettem,hogy erősödik-e a csík.
Majd szólj azért,hogy mikor kell szorítani.Jan 5.-én jött meg utoljára?

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


igen, jan 05. azért számolom innen, mert aznap öntött el ugy igazából. előtte csak vérezgetések voltak.

nem tesztelek, mert nem akarom magam belelovalni... és ha negatívat tesztelnék nem hiszem, hogy jól érintene :( igaziból félek is emiatt....

Kép
selyem
Pécs
 
 


miből tudtátok, hogy baba van? csak megérzés?

én csak annyit érzek, hogy ez nem fog megjönni mostanában.

Kép
selyem
Pécs
 
 


Mit mondott a dokid,beáll egyből a ciklus?3 barátnőmnek is volt spontánja,egynek 6,kettőnek 7-8 hét között jött meg,és az egyik még sokáig sz@rakodott,én mindháromnak nagyon fájt az első.Nekem is,bár én más téma vagyok.Elindult magától,mert reggelre elöntött a vér,elmentem uh-ra,de vastag volt a nyálkahártyám 14mm,és ezért kapart le.
Na mindjárt jövök,mert kaka van.
Én tudtam,hogy terhes vagyok,legalábbis nagyon bíztam benne.Mind összejött rögtön.Együttlét után 8-9 nappal majd elhánytam magam a csirkeszagtól,na akkor tudtam,hogy oké,betaláltunk :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda: köszi, sikerült megnyugtatnod :) akkor a 6. hétig egyáltalán nem tesztelek, majd csak utána, ha még aktuális lesz.


amúgy meg fene a nagy termékenységedet!!! :) :P

bíztam benne, hogy nekem is elsőre sikerül...anyám 5 gyereket szült, gondoltam akkor én is jófajta vagyok.. :roll:

Kép
selyem
Pécs
 
 


Szerintem én cigányasszonynak készültem :lol: :lol: :lol: :lol:
Nálunk nem a terhességgel van a baj,az összejön rögtön,hanem hogy megmarad-e.De ha lehet választani,várok is ha kell,csak maradjon meg.

A gyak.-on nézd meg,én is ott olvasgattam sokat az első mensiről.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Morning! :D

Meli, nem tudom, a százalékok alatt mire gondolsz, de ja, előző babycsimbi nekünk is elment... de nem baj!!! :D most jön, ami nem volt! :D

Ingát mi is megcsináltuk, ezüst arany kombóval, mert én nem hordok aranyláncot...

Eredmény:

először:
lány-fiú-lány

másodszor:
lány-fiú-lány

férjemnek:
lány-fiú-lány

:D Kicsit vicces volt :D

Ovuteszt... én használtam, na ez is egy vicces történet :D nekem a nőgyógyász mondta még májusban, mert akkor látjuk, h van-e peteérésem, és ha nincs, kivizsgáltat hamarabb... ez volt májusban... asszem júliusra rászántam magam, de sz*rt adtak, ami napokig + nak tűnt.. aztán megtanultam használni nagy nehezen, erre 3. hónapban, amikor már nem kellett védekeznünk (előtte a vizsgaidőszakban szülés miatt kellett...) meg is fogant a baba :) na, az elment, meg volt a műtét, rendeltem tesztet (minek???) elkezdtem tesztelgetni, aztán valamiért elegem lett és eladtam az összeset :D hát ennyi... asszem 3 db van itthon még az előzőből + 1 terhességi, azt hétfőn vettem, hogy legyen ha kell alapon, és ennyi :)

Selyem, nem tudom, h nekem is szólt-e a baba kérdés, de én onnan tudtam, hogy elkezdtem baromi sokat inni és szurkált a mellbimbóm már nagyon korán... de mivel a terhességem óta mensi előtt ezek a tünetek megvannak, ezért nem adok rájuk.. múlt hónapban is tudtam, h terhes vagyok, nagyjából dpo 3tól, ne kérdezd honnan, és a jósteszt is alátámasztotta, de aztán csak nem maradt meg a baba... :) ebben a ciklusban nem nagyon bízom, végig barnáztam, és a hasam is eléggé fáj, de férjemnek márciusra jósolt a kínai horoszkóp nagy változásokat, meg novemberre :D

Na, én is megyek ma suliba, így nem leszek, csak holnap... drukkoljatok ma délután 4től!!! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jó reggelt!

selyem:
Nekem a lányommal szinte semmilyen tünetem nem volt. Egyedül a mensikimaradás, de abból sem gondoltam egyből arra, hogy terhes lennék. Nekem többször volt olyan,hogy egypár nappal később jött a mensi. Aztán, barátnőm javaslatára vettem egy tesztet. De nem akartam megcsinálni, mert azt hittem ugyan miért lennék, terhes, mennyi az esélye annak, hogy elsőre teherbe essek :roll: :D
Aztán csak nem akart megjönni, már anyának is mondtam, hogy biztos vmi gond van :o :D Akkor még otthon laktam, azt mondta vegyek tesztet, de mivel már volt, mondta, hogy csináljam meg, bezárkóztam a fürdőbe, és ahogy végigszaladt a pisi a teszten azon nyomban ott virított a baromi erős két csík. Anya már tűkön ült, hogy mi lehet, bejött utáam, én az ijedtségtől sírtam, ő meg az örörmtől :roll: :lol: (persze én is örültem utána, csak megijedtem)
Este pedig elmondtam a páromnak, húúú de nehéz volt kivárni mire hazajött :)
Egyébként nekem az egész terhesség alatt nem igen voltak tüneteim, 1-2 kaja illatástól rosszul voltam, meg az édeset nem bírtam megenni, de ennyi. Kívánós sem voltam.(Bár alap esetben, ha nem vagyok terhes is van,hogy megkívánok vmit :oops: :D )

Jajj bocsi, hogy kisregényt írtam :oops:

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


selyem. Egyébként januárban kezdtük a babaprojektet, és most 17-re nem várom a mensit :)

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Hát nem vagytok ma túl aktívak :cry: Merre jártok?

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Óóóó,ez az éjszaka... :twisted: :twisted:
Fiam 39,1 mivel ma nincs doki,átvittem egy másikhoz,ő tüdőgyulladásra gyanakodott,be a kórházba,ott semmi,csak nagy nyirokcsomója,hazajöttünk,elaludt.anyósomnak itthon hagytam a lányomat,aki akkor kelt.és azóta se alszik,már kivagyok,kis terhes testem igényelne egy kis alvást.MINDENKI éjszakás volt,férjem anyósom,mindenki,így most szívok,mert aludnék!!!! :roll:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


itt vagyok ám csajok. nem elkeseredésemben nem írtam, csak elkapott engem is valami vírus. tegnap hánytam, hasmenésem volt, 38.3as lázam. ma már kicsit jobban vagyok, de még mindig nem 100-as...
tök jó, hogy lettek új tagok. :)
himia
Budapest
 
 


na, megjöttem :) :) jó híreim vannak.... végre megjött!!!!!!! annyira örülök most ennek! és alig várom a fagyasztást, de tényleg! minél előbb túl akarok rajta lenni és tavasszal szép időben nagyokat sétálni, újra szerelmesnek lenni és babát gyártani :) :) (no, nem mintha most nem lennék szerelmes, csak azért tavasszal ezek nagyon felerősödnek :) ) alig várom!!!! és nagyon örülök ennek a szép időnek!!!!

melinda: :( próbálj időt találni a kis pihinek, ha fáradt vagy!!! rakj be egy mesét a gyerekeknek vagy valami.

reni: köszi a sztorit :)
mivel telnek a napjaid? mesélhetsz magadról nyugodtan, mert nem ismerünk még! de ugyan ez vonatkozik jeanner-re is ;)

cham????

Kép
selyem
Pécs
 
 


sziasztok.

melinda.
Jobbulást a gyerkőcnek. Neked pedig kitartás a nem alváshoz. :)

himia. neked is jobbulást.
Szerencsére mi még eddig nem kaptunk el semmit, remélem így is marad, bár szedjük a vitaminokat.

selyem.
Veled örülök a mensinek :D Tök jó. Remélem hamarosan már mindenkinek sikerül a baba. rmélem nekem is :D

Hát sztorizni azt tudok, ha elkap a hév :lol:
Bár,most nem tudom,mit meséljek?Jobb az ha kérdeztek, és akkor majd bővebben beszámolok.
Meg most igazából mennem is kell, de ha lesz időm jövök, írok magamról is,meg teszek fel képet,ill. megpróbálom!!! :lol: Persze csak ha érdekel titeket :roll:

És persze ti is mesélhettek magatokról,mert én sem ismerlek titeket. :)

Szép estét mindenkinek

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Hát ezt nem hiszem el. Írtam egy csomót és elszállt!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Maj holnap újraírom...
sziasztok

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


csajok, csak bekukk, fárasztó napom volt, most meg még sütnöm kell a holnapi farsangra :roll: holnap megyek uh-ra, majd írok délután, pusz!

Betegeknek jobbulást!!! Én már elég jól jövök ki belőle
chamomilla
Pécs
 
 


milla, h bírod a gyerekek mellett amikor ilyen beteg vagy? én tegnap olyan rosszul voltam, hogy egész nap aludtam.
himia
Budapest
 
 


himia, gyerekek még hagyján, ők akár leülnek a TV elé mesét nézni és békén hagynak. Suliban lenni sokkal sz@rabb....tegnap is a másfél órás bonctermi gyakorlaton azt hittem megőrülök, rohadt kényelmetlen padok vannak, sehogy sem jó ülni, nem tudom, mi lesz később, amikor már el sem férek...így is a köpenyemet már nem tudom begombolni. Reggel a buszon meg az alsó lépcsőn álltam, izgi volt....aztán iskola után a MÁK-nál kínlódtam Gyes igazolás miatt...aztán ovi, haza busz mekit érintve.........és még állhattam neki sütni, fél 23-kor lettem kész. Most meg szétloccsan az agyam. De össze kéne magam kaparni mert be kell mennem, aztán uh 12.50-kor. Tanulnom is kéne, nagyon le vagyok maradva....

selyem: örülök a mensidnek! néha úgy érzem, bárcsak nekem is megjött volna, mert tuti most már nem vállaltam volna be....vártam volna még 1-2 évet. olyan sok a gond és kezdek kimerülni.

chamomilla
Pécs
 
 


Sziasztok.
Megpróbálom újraírni, ami tegnap elszállt.
Szóval, szerencsen lakunk. Párommal nyáron lesz 6 éve, hogy együtt vagyunk. Martina pont a 3. évfordulónkra született. Ő július 3-án született, mi pedig 5-én tartjuk az évfordulót.
Kislányunk 3900 grammal, és 54 cm-el született. Első szüléshez képest hamar meglett, 4 óra alatt :lol:
Apás szülés volt, bár párom, Viktor 9 hónapig állította, hogy nem fog bejönni velem szülni, aztán mikor beléptem a szülőszoba ajtaján szólt, hogy jönne ő is :D
Örülök, hogy fiatal anyuka vagyok. Nekem már nem hiányzik a buli, a disco. Sokkal jobb mikor a barátainkkal együtt leülünk és beszélgetünk egy jót, vagy a gyerekkel elmegyünk kirándulni.
Egyenlőre ennyi, ha vmit még tudni szeretnétek kérdezzetek :)
Teszek fel 2 képet, ha nem bánjátok.

Kép

Kép

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Sziasztok!
Selyem,akkor indul az új hónap!
Rena,most barna hajú,barna szemű kislányt kértem,3200 gr-ost.
Szex után meg röhögött a férjem,és azt mondta,hoppá,ez egy 5 kilós szőke hajú kék szemű fiú lett.

Tegnap felmentem 37,5-re, de lement magától,mert fél óra múlva elaludtunk!Végre! Éjszaka 39,4 lett a fiam,vizes ruháztam,és le is vitte,egész éjjel ivott meg pisilt,szóval megint sokat aludtam. :roll:

Egy fél óra múlva ki fognak dőlni,teló,csengő kikapcs,és alvás!!!! :lol:

Jeanner??Merre vagy?
Himia,tessék meggyógyulni!!! :lol: Neked is indul az új hónap!! :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Szijasztok!

Suliban voltam...

Selyem, ez nagyon szuper, akkor hajrá fagyasztás!!! Bátor vagy, nekem tuti már gatyóban lenne minden, aminek semmi keresnivalója ott :lol:

Reni, nagyon szépek vagytok!!! :)

Milla, ezen én is agyaltam már, h hogyan fogok majd elférni a padban... :? nem túl nagy a hely, nekünk ilyen katedra szerű van az előadókban, a laborok meg így is túlzsúfoltak... ez nálatok is úgy megy, h a szülők sütnek a farsangra? Nálunk is így volt... :)

Himia, gyógyulj meg mihamarabb!!!! Most ez is valami járvány... :( nem irigyellek... :(

Meli, jobbulást a kicsinek!!! :) Én nem adtam le megrendelést, lesz ami lesz, én még nem válogatok :D

Nálunk semmi extrém, ugye megkezdődött a suli, nem tudom, milyen gyakran tudok jönni, de nagyon igyekszem majd sűrűn azért :) egyelőre más izgi vagy érdekes nincs, keddre kiderül, hogy beborult-e, addig nem sok extrém, nagyon sokat iszok, mint a múltkor, meg többet alszok, de ennyi, ez még 1000 más dologtól lehet... így nem élem magam bele semmibe :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


végre vége a hányásnak/hasmenésnek, most csak orrfújás maradt... "csak"....

selyem, a fagyasztás az semmi. nekem 2 évvel ezelőtt volt. jó, nem a legkellemesebb, de amúgy nem érzel semmit. utána 2 hétig nincs szex (jelentem, nekem akkor emiatt ért véget a kapcsolatom -.-)... de legalább nem lesz ott, és lehet bátran babásodni.
himia
Budapest
 
 


melinda.
Én meg szőke,kék szemű gyereket "kértem".
De Martina mint látszik nem az :D De nem baj.Amúgy tiszta apja.És a lényeg,hogy egészséges,és kislány,ahogy azt elsőre szerettem volna :)

jeanner. köszi :)

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Nagyon szép a kislányod,apát nem ismerjük,de nem rád hasonlít!! :lol:

Itt vannak az én gyerekeim:
Kép

Kép

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


A farsangi bajusz megmaradt a fiamnak! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda, a két szöszke lurkó mellé szerinted esélyes egy barna leányzó?
himia
Budapest
 
 


Hát,szeretnék!!!Aztán lehet kapok egy vöröset!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda.
Nagyon szép gyerekeid vannak :)
A lányodnak az a kis könnyes szeme, édes :)
A fiadnak meg tök cuki a farsangi bajusz :D

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: