Új privát üzeneted érkezett!

Persze!Nekem van orosz vendégem,aki történetesen Elena és őt is Lénának hívjuk!
Vendég
 


Enyém a lapalja, bibibiiiiiii :D

chrissy81
 
 


Na de tökéletesen unterman voltam a lapaljához!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Francos franc :twisted: nem is figyeltem :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Elolvasom mindig ezt a BMC-s topicot, és mindig lefagyok :lol: mármint én, nem a gép...értitek :lol: :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty

Én nemtom mi van ma,de az enyém is folyamatosan lefagy ma!
Vendég
 


Betty, mi van abba a BMC-s topicba? Jó hírek vagy rosszak? Miért fagysz le???

Milyen, hát nem érted? Nem a gép fagy le, hanem Betty! :wink: A topictól.

chrissy81
 
 


Köszi Chrissy! :oops:


Mi van a BMC-sben? Meséljetek!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


:lol: :lol:
Chrissy, ott jó hírek vannak :wink: olvasd el :D

Milyen
most már kapcsoltál :?: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Úúú bocsesz Puszedli, neked szántam, nemtom miért Chrissyt írtam :oops: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Vazze, mégse vagyok olyan hülye :twisted: :P
Mindkettőtöknek szántam :!: :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Hol találom ezt a topicot? 8)

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


szülészetek, kórházak topic alatt " a budai meddőségi központba járunk" -ban.
-ami kijön oldal, egyel azelőtti :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: Eszterre gondolsz? Atyám! :shock: Nem semmi. Ez hányadik lombikja volt?

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Mizu csajszik? Ma szalma vagyok, uram nincs itthun. Kövezzetek meg, de néha jó egyedül! :wink: Azt csinálok, amit akarok... Persze aztán mikor lefekszem hiányzik... :roll:

chrissy81
 
 


Szijjjjasztok!

Na élek én is ám!

Bacim elhagyott!Csak megfázás volt de attól még carul voltam,mert a vesém is begyulladt meg a fülem is.Mindenre kaptam bogyót meg cseppet.A fülem kimosták és most olyan a hallásom mint a vadász kutyának,még a pók fingját is meghallom :lol:
Rólunk annyi hogy babaprojekt szünetel mert beszéltem dokimmal és újra szedem a hancúrbogyót,mert a menzim még nem épp volt normális.Meg hát a párom se idegeskedjen azon hogy na most kell bubolni így azért is kell szednem.Vagyis hát nem az hogy kell de a dokival erről is beszélgettünk és ő is jó ötletnek tartja,de ha nem változik így se semmi akkor ő is meg én is megyünk kivizsgálásra.
Kérdeztem tőle nem-e kellene hormonvizsgálat,de ő azt javasolta még várjunk nyárig.Ha addig nem esek teherbe akkor feltétlenül megnézetjük!

Milyen HATALMAS GRATULA!!!!

Bridget,hú mennyi terv erre az évre? :shock:

Betty,puszmákullak!!!

Criss,akkor most élvezd ki hogy egyedül lehetsz!Futkoss pucéran a lakásban vagy valami ilyesmi :wink: :lol:

Puszi puszillak!!!

Lujzikám üdv itt is!!! :D

Kép
anyci
 
 


Anyci: mi az a hancúrbogyó? Azt gondoltam, hogy fogigátló, de aztán végigolvasva mégsem az lesz, mivel amellett nehéz lenne (nyárig meg amúgy is) teherbeesni. :shock:

anyci írta:Szijjjjasztok!

A fülem kimosták és most olyan a hallásom mint a vadász kutyának,még a pók fingját is meghallom :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi: fogigátló lesz az...

Anyci: akkor a Te dokid is olyan, mint az enyém. Az enyém sem küldött azonnal hormonvizsgálatra. Na, de ezt a témát tegnapi nap alaposan kitárgyaltuk itt :?

chrissy81
 
 


Sziasztok!
lujzedli
 
 


Csibucom téged meg kihagytalak :shock: Jaj ezek igazán nagyszerű hírek!!!Szuper!!!Tiszta okos lesz ez a gyerek,mert annyit tanulsz :wink:

Puszi,igen fogigátló :!: Azért mondta úgy hogy nyárig,mert márciusban hagyom abba a bogyót és utána 2-3 hónapot kaptunk,hogy babát csináljunk :!: :wink: Jó,mi?

Criss,az én esetem abban más hogy tavaly májusban meg kellett szakítani a terhességem a 20.héten,mert beteg volt a babánk.Azután ugye 6 hónap a pihi,persze mi nem vártunk addig de így se jött a baba :? Ezért mentem el a dokimhoz,és megkérdeztem tőle azt amit még Bridget rakott be egy másik topikba.Ugyanis én ugyan úgy vagyok mint az a kis nő és gondoltam rákérdezek tőle mit szól hozzá.Hát egyet értett és azért vágtam bele hogy újra szedjem a bogyót 8)

Lujzi szia Kép

Kép
anyci
 
 


Csibuc tényleg én is megkaphatom azt hogy hol találhatom meg a blogod?Én is kerestem de nem találtam :shock: Előre is köszi,persze ha szeretnéd hogy én is olvassam :roll:

Kép
anyci
 
 


Puszi: jó gondoltad, fogigátló,de nem szedi nyárig, csak egy kevés ideig.
lujzedli
 
 


Igen Anyci, tudom sajnos, hogy a Te eseted nem a legegyszerűbb! De innentől csak előre! Fogigátlóval kedvcsinálás apinak :wink:

chrissy81
 
 


Kép

Férjem papucsát maga mellé húzta.
lujzedli
 
 


Anyci: köszi, most már értem!

Lujzi: :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi most láttam csak,vidútá :?: :lol: :lol: :lol:
Nincs mit :D

Lujzi jó a mamuszod :wink: Totyi mamusz :wink:
Annyira imádom ezt a nyulat :lol: :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára anyci 2010.01.06 19:18-kor.

Kép
anyci
 
 


Lujzi? Hogy jött neked ez a nyuszó?? Nem sokan tartanak otthon nyuszót. :roll:

chrissy81
 
 


Hát Anyci vicces is volt a pókfingás beköpésed. Én is nevettem :D

chrissy81
 
 


Criss :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
anyci
 
 


Anyci: ahhhhhha! :lol:

Lujzi: ezt Neked! :lol: Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi
Eszternek volt egy stimus hónapja valami miatt leállított, beülti nélküli ciklus lett abból (nemtom mi miatt, talán nem jól reagált a szervezete) és végülis ez volt az első, mert itt ugye volt beülti is.
Nagyon szerencsés csajszika :wink:
(már régóta olvasom azt a topicot, meg a kaális párokat, ahol te is vagy :P :lol: )

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Chrissy: terápiás céllal
Mindig volt állatkám,de kutya és macska. A macsekra sajnos allergiás lettem, kutyust nem akartam. Aztán jött a nyuszi. Egyik ismerősömnek van, ő adta meg a kedvet hozzá. És nem bántam meg, sőt sajnálom,hogy ezidáig kimaradt az életemből,de most már életem végéig lesz,sőt,ha időm és pénzem lesz hozzá, tartani is szeretnék hobbynyulakat.
Totyim pedig pont akkor jött nekem,amikor a baba miatt már tele volt a tö....köm mindennel. Sírtam mindenen, elegem volt az életből is.
Aztán lett ő. Reggelente mindig néz rám, szinte mosolyog,üdvözöl,és besértődik,ha nem törődök vele.
Volt úgy,hogy nem értem rá. Hazajöttem melóból,de időre el is kellett mennem,arra nem volt időm,hogy megsimogassam, bedurcizott, a fal felé fordult és nem tárgyalt velem. NAsival tudtam kiengesztelni.
lujzedli
 
 


Anyci :lol: :lol: :lol: pókfing :lol: :lol:

Lujzi szijja 8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szijjja Betty
lujzedli
 
 


Lujzi, hát én nem is gondoltam volna, hogy egy nyuszi ilyen érzékeny lehet. Cuki.

chrissy81
 
 


lujzedli
 
 


visszaolvasok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


2.kal az ősszel 3.helyezést értünk el a megyei vicces állatvideó kategóriában.
lujzedli
 
 


Jóccakát mindenkinek!!!
Kép

Kép
anyci
 
 


Jó éjt Anyci!

chrissy81
 
 


Lujzi: ugrik a nyulam a te gépeden? Mert nálam nem, pedig elvileg ugrós! :shock:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Jó éjt Anyci! *

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


nem,de ismerem ezt a képet ,a mobilomon is ez van .
lujzedli
 
 


Betty
Ne is mond...ugye mindig azt magyarazza,hogy megtehetnek barmit mert itt van o aki allja es barmit kifizet...erre elso kerdes mindig mennyibe kerul?Mennyi alkalomra stb :lol: A teniszre aszongya hat biztos draga lesz mert ugye itt nincs nagy terulet teniszpalyanak foleg fedettnek...ugyhogy ami par darab van az tuti marha draga...nem akartam neki mondani,hogy napokkal ezelott meg azt mondta hogy itt van nekem ez a lehetoseg,hogy barmit megtehetek penz nem szamit...akkor meg? :twisted: Na mind1...engem konkretan nem erdekel...ezt akarta megkapja...majd kivancsi leszek mikor szol,hogy fogjak vissza a kiadasokbol :shock: :lol: :lol: :lol: Es meg a doki sem lesz occso mulatsag minnya megyek :roll: :? Nalunk rizses hus lesz a vacsora 8) de a fozelekeket is melegen ajanlom vgy esetleg egy kis oldalas :wink: Parom is ilyen...nekem mind1 aztan meg aszongya mindig ugyanazt fozok :shock: :twisted:

Csibuc
Tanulgassa....most az a lenyeg es gondolom nem is olyan egyszeru babasan koncentralni ra :roll: En sem tudok mindig jonni es megertoek a csajok ugy gondolom :roll:

Milyen
Hat remeljuk nem lesz sok egyszerre bar a festest meg halogatom azt hiszem...ugyanis jovoheten kezdodne 550$+megkell venni a festeshez valokat ami megint nem kis penz...es ha februar vegen megyek haza azaz nem jarom le es uszik a love az milyen ma? :roll: Majd rakell kerdezzek a csajnal.A japo suliban megoldhato...ha hazamennek akkor megkapom a pontokat amiket amikor visszajottem lejarhatom...bar azt mondta a csavo ilyen esetuk meg nem volt de megoldhato :wink: ha a festo csaj is megtudja oldani akkor jo ha nem akkor csak marciusban vagok bele 8)

Chrissy
Japan nyelviskola :arrow: vegulis en mar kint jartam azert ertem am a dolgokat beszelni nem annyira bar nem veszek el :lol: szal mivel ide kikoltoztunk ugy erzem kezdek felejteni es nem szeretnem sot nem hogy nem szeretnem elfelejteni amit eddig tudok hanem gyarapitani szeretnem.Vegulis japanban tanultam meg angolul talan itt amcsiban vegre megtanulhatok normalisan japanul :lol: :lol: Nem feledkezek meg rolatok :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Bri, ez jó! Japánban angolul tanulsz, Amerikában meg japánul. Juj. Párod nem tanít? Nincs neki arra ideje, ugye?
Vérvételen voltál? Nem is mondod. Fogi gátlót nem értem miért kell szedned. De tényleg. Miért? És szeded?

chrissy81
 
 


Puszi, nálam ugrál. :)

chrissy81
 
 


El kell mennem, mert az uram itt rágja a fülemet mááá, hogy menjek innen eeeee....de most leütöm :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kép

Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


2.resz


Amugy csak ugy megjegyzenem a parom ugy hiv engem,hogy DR. x.y most nem irom ki a nevem de jah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Merthogy en mar doki szinten tudok 8) :lol:

vv ara 250 a sima vv es az a specko amit tegnap nem ertettem az AMG 500$ :twisted: :twisted: azaz ossz vissz 750 es ebben meg akkor nem is volt uhum pedig azt is szerettem volna :twisted: na megyek aztan ha jottem meselek 8)

AGM :arrow: http://www.advancedfertility.com/amh-fertility-test.htm

Anyci
Szija itt is 8) Amit puszi kiemelt az nekem is ngyon tetszik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Orommel olvasom,hogy ismetelten igazam volt es meg segiteni is tudtam neked :D (doki,fogigatlo)

Betty
Miket olvasok itt :shock: Ezek szerint megint nem lesznek jo hireid :? koltoi kerdes volt :!: Me mi tortenik a abban a topikban...en alapbol fagyok le mindig.....hideg van :x :lol: :lol:

Puszi
Pont azt akartam irni,hogy hozzam ne igazodjuk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Aztan olvastam a kozetkezo mondatodat es jot rohogtem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jo megoldjuk :wink: Az a lenyeg,hogy a kapcsitokkal minden rendben es az eros szerintem az a legfontosabb,hogy a tarsa az embernek meglegyen...mert ebben a rohadt eletben nem egyszeru am egyedul :? :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Crissy: a 2. nyuszi nálam is, de az 1. nem. :roll:

Betty: mondd meg a párodnak, egy kismamát nem éri szekálni! :wink:

Bri: eredmények mikor lesznek?

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: