Új privát üzeneted érkezett!

Akkor sziesztázzunk együtt :)

Tudtommal a 10es tesztet nem igazán lehet kapni gyógyszertárban... én rendeltem EHCS-től. Mindjárt megnézem hogy melyik topic is az övé :)

Timi
titimee
 
 


Ebben a topicban van...
! LH ovulációs és 10-es HCG terhességi tesztek olcsón !

felülről a második.


Egyébként rosszul tudom, lehet kapni a gyógyszertárban is. az a neve hogy Qupido

Kép

Timi
titimee
 
 


Timi
Laptetőőőő!!!Előre is köszi a segítséget!Nekem sajna lassan be kell fejeznem a sziesztát, mert ma összegyűlt a meló rendesen. :(

Mares
Sok jó ember kis sarokkádban is elfér!Mekkora?A mienk 150x105cm-es, és simán elférünk benne.Csak jól össze kell ám bújni!!! :D
morcivaci
 
 

 
 

Timi

ahogy Morci is írta, ez már valami, sorozatosan laptetős vagy :D hihi én szorítok neked!!!!

MOrcivaci

ez mini méret, mert emelt kabinos lenne, csak a kabin nincs meg hozzá, inkább gyerekeknek való, de otthon lemérem! A nagoybbik gond: uram 180 cm és úgy 103 kg!!! én mondjuk 175 cm és 56 kg... beférünk mi??? :D

jaj, tiszta boldog vagyok , megjöttek EHCS tesztjei!!!!! Morci, én tőle rendeltem, 20 db lh és 10 db hcg-t :D betankoltam


jaj, teszt és sorminta függő leszek éééééééééééén is :D

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


sziasztok,

Ma nem vagyok a toppon, délelőtt játszóházaztunk, most meg szédülök. Muszáj feküdnöm egy kicsit. :oops: :oops: Ráadásul köhögök is, azt hiszem csinálok egy kis teát magamnak. :oops: :oops:

Puff,?????????????????????
Nem hiszem el hogy még mindig bírod. :lol: :lol: :lol: :lol:
Mares,
Masszázs nekem is jól jönne. :wink: :wink: :wink: Amúgy ez van, pasikat muszáj elcsábítani, én is mindig ezt tettem amikor tudtam itt az idő a pé-re. :lol: :lol: :lol:
Timi,
Látom azért elindult felfelé az a hő. :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: Hányra mész holnap???

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy

szédülés baba miatt???? remélem igeeen :D bolodg vagyok ám nagyon hogy ottan kucorog benned vk :D

tea, meg fekvés, meg c-vitamin!!!! :D és gyógyulj meg izibe!!!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Morci,
Nekem a 10. dpo- már a 25-ös teszt is mutatta. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Mares,
Akkor ma már ellőhetsz egy LH-t, ne feledd a legjobb időpont a délután 5-6 óra, előtte ne nagyon igyál és legalább 2 órás pisit tartogass. Kiváncsi léeszek mit fog mutatni. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Mares,
C vitamin megvan, már csak teát kell főznöm, csak nincs mézem. :oops: :oops: :oops:
Baba is meg a hülye szél 2 napja. Én nagyon nem bírom a szelet, :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Lányok, köszi a tanácsokat megfázásra!

Judy, vigyázz magadra/magatokra, látom téged is elkapott valami a hülye idő miatt.

Mares, de jó, hogy ilyen lelkes vagy, várjuk ám azoknak a teszteknek az eredményét!

Timi, jó irányba mászik a hőd :D

Kép
miamanó*
 
 


Judy: Holnap 15.20-ra megyek dokihoz :lol:
Van valami tüneted már? a szédülésen kívül? Kaptál utrot?

Nekem ma fájdogált a petefészkem. Remélem nincs gond...

kfmares: Pedig nem gyúrok a laptetőre :) még messze vagyok a teszteléstől... akkor ma már tesztelsz?

Timi
titimee
 
 


Timi,
Akkor holnap délutántól csuriban a kezem, hogy csupa jó híreket kapj. :lol: :lol:
Csak a szédülés és a pisilhetnék van egyenlőre. :lol: :lol:
Utrot nem kaptam, mert nem volt vérzésem vagy barnázásom. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


miamanó: igen, csak maradjon is így, vagy inkább menjen még fentebb :) te nem mérsz hőt?

Timi
titimee
 
 


Judy[/i]

Szegényem, azért remélem jobban leszel hamar ....


11.napon lehet + az lh tesz Judy?? ha 26 napos vagyok
mondjuk nyákot nem néztem... cicik nőnek, de ennyi....


fel6ra jön tanítvány előtte tesztelek, pisi meg majd marad bent addig :D most azért kiteszem :D

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Judy: szoktak adni utrot, clostinál elkél(het) a támogatás. énis dugdostam. :lol:
Köszi a drukkot. énis szeretnék jó híreket kapni.

Timi
titimee
 
 


Mares,
Ha nem is tök pozitív, de erős teszt csík már lehet. Amúgy lehet tök pozi is, mert ha a 13. napon van tüszőrepedésed akkor már ma is lehet pozitív.
Na, nagyon kiváncsi vagyok. :lol: :lol:

Ja, és akkor pozitív, ha egyforma erősségű a 2 csík, vagy a tesztcsík erősebb mint a kontroll csík. :lol: :lol: Ez nem olyan mint a hcg teszt, hogy ha van egy halovány 2. csík, akkor már pozi. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Timi, én is mérem a hőt, ma reggel 37.1 volt, remélem ez a kis megfázás nem kavart bele. Mondjuk én nem szoktam lázas lenni betegen se, csak nagyon ritkán.

Kép
miamanó*
 
 


Timi a clostinál miért kellhet az utro?

Kép
miamanó*
 
 


Manó,
Hol méred?????Ez nagyon bíztató hő. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Timi,
Nem mondta a doki hogy kellene. :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szájban mérem, digitálissal.

Kép
miamanó*
 
 


Timi

jaj, hát én is szorizok, hogy a dokker bácsika jó híreket mondjon!!!!
igen, ma már lh-tesztezhetek :D igazi függő leszek :D

én se mérek hőt, az baj??? nincs időm meg futok rohanok melóba hajnalban meg alig látok

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


miamanó: azt sajnos nem tudom, nem kérdeztem meg a dokit csak arról hogy muszáj-e :) mert nem akartam dugdosni. nem akarod feltenni a görbédet?

Timi
titimee
 
 


Akkor tényleg nagyon jó hő. :lol: :lol: És görbét is vezetsz??,Nem akarod feltenni?? :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Mares,
Szerintem hőt csak akkor érdemes mérni, ha képes vagy arra, hogy minden nap ugyanabban az időben mérd és éjszaka ne mászkálj ki pisilni vagy inni. :lol: :lol:

Én még hétvégén is beállítottam a telómat 6-ra, hogy meg tudjam mérni a hőmet, és bármennyire kellett pisilni csak utána mentem ki. Tiszta fanatikus vagyok. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: én 4.50-kor kelek hétvégén is a mérés miatt :)

Timi
titimee
 
 


Timi,
Akkor látom nem vagyok egyedül ezzel a fanatikus dologgal, de igazából így van értelme, mert már 1 órás különbség is más értéket mutat. :oops: :oops:

De már nem sokáig kell hőmérőzés miatt kelned. :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 



Kép
miamanó*
 
 


Hűha! Én úgy látom nagyon-nagyon rossz kislány vagyok.Mert én eddig nem mértem ám a hőmet.Titkon azért reménykedek benne, hogy már nem is fog kelleni.De ha mégis, akkor nagy bajban leszek.Kissé mormota típus vagyok ugyanis! :lol:
morcivaci
 
 


miamanó: csini görbe :)

Timi
titimee
 
 


Ott az elején, ahol többször 37, azok voltak a clostis napok (5-9). Az lehet, hogy amiatt volt olyan fent? Amúgy 36.6-7 körül szokott lenni az átlaghőm.

Kép
miamanó*
 
 


lehet hogy attól ment fel a hőd...

Timi
titimee
 
 


Manó,
Ez egy tök jó görbe. :lol: :lol: :lol:
Amúgy érdekes, mert nekem is az átlag hőm 36,6 szokott lenni, és amikor a clostit szedtem magasabb lett, és még aggódtam is hogy miért ilyen magas a hőm a ciklus elején. De akkor valszeg a gyógyi keverhetett be. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Miamanó

a görbéd nagyon nagyon durva!!! :D igazán szépenkúszik felfelé!!!
mikor kellene tesztelned???

Timi

ez nem semmi, 4:50-kor kelni, én az 5:45-re is kész vagyok, mert tiszta kómásan vezetek a melóba!!!

Judy,

akkor megy a lh teszt+!! inkább... juj, nem mentem pipilni, de most már nem is lenne szabad nem???? vagy még menjek aztán igyak sokat??? és úgy teszt 5kor??[/b]

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Mares,
Szerintem most igyál és pisilj, aztán fél 6 körül tesztelj. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Mares, csak a 31. napon fogok szerintem tesztelni. (ha addig minden oké lesz)

Kép
miamanó*
 
 


ittam, volt pipi, megyek a tesztekért és 5 után megcsinálom :D

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Mares,
Mizu???Megcsináltad a tesztet???Képet tegyél róla ha tudsz. :lol: :lol: :lol: Majd jól kielemezzük. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Mares: hol az a teszt? :lol:

Timi
titimee
 
 


Miamanó
rudoncsepp :?: Az is jó megfázásra :!: :lol: :lol: :lol:
Csak vicc volt :lol:
A digitális hőmérő pontatlan, úgyhogy ha van higanyosod, inkább azzal mérd 5 percig.
A digi minden mérésnél mást mutat, próbáld csak ki...én is vettem, aztán nem használom, mert nem jó erre. Utána is olvastam anno.
Király a hőd :wink:


Morci
már tuti nem lesz pozi, hát a 13. DPO-n vagyok. Cicim is fáj már pár napja, nekem mindig szokott menszi előtt.
Én a 8 Dpo.tól szoktam tesztelni, általában a 9-10.-en már mutatja a 10-es teszt.
Sok sikert :!: :wink:


Kfmares
örülök, hogy megjöttek a tesztek :!:
Akkor sok sikert a tesztfüggőséghez :!: :lol:
Ha plussz a teszted (ahogy Judy leírta, az a plussz, mikor ugyanolyan erősek a csíkok, vagy a tesztcsík erősebb, mint a controll), akkor valahogy tényleg puncsol kicsit Apinak, engedd ki a hajad, csábítsd el :!:
Ha 26 napos a ciklusod, akkor elvileg maholnap már kell lennie pé.-nek :!: Teszt előtt 1 órát ne nagyon igyál, akkor töményebb a dolog :lol:


Timi
látod :?: Mondtam, hogy ne izgulj a hő miatt.....el is kezdett mászni felfelé :lol:



Judy
én is minden nap 6-kor kelek hőt mérni....aztán visszaalszok :lol: :lol:



MARES
NA HUN VAN AZ A TESZT MÁÁÁÁ :?: :?: :roll: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Timi
Most olvastam a blogodat...milyen buli lesz ez :?:
Celebek is lesznek, meg minden :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty
higanyosom nincs :( digitális viszont kettő, mi is tesztelgettük régebben.
Millyencsepp? :oops:

Mares, várunk. Kíváncsi népség vagyunk :lol:

Kép
miamanó*
 
 


betty: a digitális hőmérő is pontos csak nem a sípolásig kell használni hanem 5 percig... nekem is az van és pontos. sajna higanyost már nem lehet kapni mert betiltották.

ja, buli lesz, csupa "híres" celebekkel :lol: :lol: valaki elkezdte ezt a celebes csetet azóta mindenki különböző celeb néven írogat be :lol:

néhány barátommal elmegyünk Gannára egy parasztházba három napra kikapcsolódni. ihb buli lesz :lol: :lol:

Timi
titimee
 
 


Timi
jah, így már értem :lol: :lol:
IHB buli :?: :!: :shock: :o Hát ti aztán tudtok élni :!: :lol:

Miamanó
csak vicc volt... :lol: ....rúdon csepp...éttted :!: :?: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Miamanó
vagy nyeles aszpirin :?: Így már leesik :?: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty
seeeejtem már, sejtem.....férjem de egyetértene veled :lol:

Kép
miamanó*
 
 


és olyan kaják lesznek hogy tutti hízunk a hétvégén pár kilót :)

ihb- iszunk, hányunk, belefekszünk :lol: :lol:

Timi
titimee
 
 


Timi
azért mondtam, hogy tudtok élni :!: :wink:
IHB buli, meg minden.....ráadásul "celebekkel" :!: :lol:
Nem semmi :lol:


Hát nem jön ez a plusszos tesztű Mares :!: :roll:
Lehet, már Apin van :?: :idea: :o
Reméljük... :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


nagyon eltűnt Mares :)

Timi
titimee
 
 


cija csajok!!! ááá, én apinn, megen bemondta az uncsit api, na még holnap reggel próbálkzok, rámászoik ,azt lesz tán valami!!!!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: