Új privát üzeneted érkezett!

Kriszti: Már vagy háromszor átküldtem... Remélem most megjött...

Na csajok lépek zárni...
Puszi
csip-csip18
 
 


CSip-csip átjött,mind a 3szor!!!
Küldtem is választ :lol:

Jó éjszakát én is lépek!!
Vendég
 


Sziasztok!

Mivel Csip-csip is számontartja, itt vagyok :D

Hát lányok, megmondom őszintén, hogy eddig azt hittem csak nekünk vannak ilyen problémáink (bár nem tudom lehet-e ezt annak nevezni). Teljesen megértelek benneteket.
Amióta saját lakásba költöztünk, kb. heti 1-szer ha együtt vagyunk. Bár mostanában kicsit sűrítettük a dolgokat, és jó lenne ha így is maradna, de én sokszor nagyon fáradt vagyok hétköznap. Párommal beszéltünk is erről, és ő is azt mondta, hogy nincs semmi ami miatt ne kívánna, csak ilyen az ember élethelyzete. Mindenki dolgozik (munkahelyen is leszívják az ember agyát), ha hazaér még ott a háztartás, főzés, párom kondizni is jár heti 3-szor, én itthon tornázom. Estére sokszor már hullák vagyunk.
Nem kifogások, de legalább meg tudtuk beszélni, és igyekszünk tenni ellene.
Remélem most már meg lesz az eredménye. Muszáj, már csak a baba miatt is, de persze az ember házasélete miatt is. Mi lesz akkor később!

Úgyhogy fel a fejjel csajok, tessék a párotokkal is megbeszélni, mert anélkül nem megy. Igenis meg kell érteniük, hogy enélkül nem lesz baba. Így orvoshoz is hiába megy az ember.

Pinkiné
A Te párod is aranyos, hogy így áll hozzá a dolgokhoz. Ez sokat dob az ember kedvén, hogy együtt legyen a párjával.

Nehogy már csajok minden hónapban az legyen a jelszavunk, hogy új hónap, új remények. Inkább az, hogy: Babára fel, és tegyünk meg érte a párunkkal együtt minden tőlünk telhetőt!! :D

Na jó, lehet furin hangzott, csak föl akartalak vidítani benneteket!!! :wink:

Chrissyke
Nagyon szép arról a havas tájról készített képed. Tegnap nálunk is sok hó esett, alig tudtunk anyumékhoz elmenni. Bezzeg karácsonykor semmi nem volt.

Ja, a mai napom elég jó volt a munkahelyemen, aranyos volt mindenki, még az undok kolléganőm is.
Munkából hazaféle pedig bementem a gyógyszertárba és vettem folsavat. Elkezdem ezt is szedni, az E vitaminom elfogyott, szerintem azt abbahagyom.
Úgyhogy Chrissyke légyszi javítsd ki a táblázatot. C-vitamin marad.
Basszus én ma vagyok a 16. napomon, de alul a hasam picit feszülget napok óta,és fáj a mellem is. Iyen korán még nem jelentkezett, de a női szervezet kiszámíthatatlan.
A ciklus.hu-n és is vezetgetem újból a dolgokat (mikor voltunk együtt, plusz hő-bár ezt későn kezdtem el méregetni.)
Ha valaki babás, akkor az törvényszerű, hogy 37 fölötti a reggeli hője, vagy az addig mérttől kicsit magasabb is utalhat arra?
Bocsi ha nem érthető, de ki kell ezt még tapasztalni.

Henne
Ne keseredj, még bármi lehet, tudod: új hónap, új remények :)
Lassan már ez is a jelszavunk.

Kíváncsi vagyok, kinek lesz először babája. Olyan boldog lennék, ha valamelyikőnknek már összejönne!

Most már megyek aludni



durcipok
 
 

 
 

sziasztok, lányok!

Csip-csip, sajnálom, hogy megjött.

Lányok, nálunk is ismerős ez a dolog. A férjem is és én is mindig hulla fáradtan megyünk haza. Azonban mi kötöttünk egy iratlan megállapodást.:) Pé előtt, pé-kor és még pé után pár nappal együtt vagyunk. Mondtam neki, másképp nem lesz gyerek. Utána pedig, pihenhet.:) én nem panaszkodhatom annyira, mert havonta kb 10 alkalom meg van. Ez nem tudom mennyire jó vagy kevés. Bár az utolsó hónapunkban sokkal kevesebbet voltunk együtt, mert sokat ügyelt..:(
de szerencsére még lelkes, és ebben a hónapban megigérte, elmegy katonavizsgálatra.:)

Nekem még a menszi sehol, de a hőm esett, és már barnázok, szóval jó lenne, ha már akkor megjönne, hogy kezdődjön az új hónap.:)
henne
 
 


Sziasztok!

Most nem olvastam vissza, majd később!

A húgomnál még nem tudjuk mi van, de az egyik doki szerint mumpsz, a másik szerint nem! Nagyon jó!!!
A vérvétel eredményével megy vissza ma a nőgyógyászhoz! Egy ismerősünk aszisztens azt mondta h a lelet alapján bakteriális, amelyik a jobbik rossz, de azt ajánlotta h mindenféleképpen csináltasson egy genetikai vizsgálatot a babánál!
Kíváncsi leszek mit mondd neki ma a doki!
Azért nagyon gáz: a szigony utcában volt, ugye fül-orr-gége klinikán és ott mikor megkapta a leletet, mondták h nem tudják pontosan mi ez, és idézem "ha gondolja, menjen vissza 2 nap múlva kontrollra" Normálisak ezek????
Kiakadtam!

Na majd jövök és visszaolvasok!
Annyit látok Csip-csip h Henne írta h megjött, kár, bíztam a dologban! De majd ebben a hónapban.... :lol:

Kép
csicsiy
 
 


TÀBLÀZAT 2010.01.05

Jó reggelt Mindenkinek!

Durci máris jobb kedvem lett! Igazad van, ez az új hónap új remény szöveg nekünk már nem segít, valami sokkal optimistább kellene??!! :wink:
Hát látom mindenhol nagyjából hasonlóak a "problémák",már ha lehet annak nevezni öket. :lol: NAgyon helyes, hogy megbeszéltétek, hogy legalább p.é körüli napokon együtt vagytok. Ezt mondtam én is a páromnak, de mondjuk úgy akkor összehoztuk a kritikus idöszakban 3szor! Ez a múlt hónaphoz képest haladás :P Reggel 37,3 volt a höm, a tegnapi 37-hez képest,most vagyok p.é után 5-6. napon. Ennyire mags sem volt még, de tudjátok én már csak a kétcsíkos tesztben bízom. Amilyen szépen fent van most a höm, olyan szépen tud zuhanni is :lol:

Henne azért még nem jöttt meg neked teljesen, habár a barnázás...hát igen, ilyenkor legalább már megjönne rendesen! :roll:
Vendég
 


Csicsy kb egy idöben vagyunk, voltunk itt!
Hát elég felelötlen orvosok vannak, ez felháborító! Teljesen igazad van! De hátha mégsem mumpsz! Drukkolok, hogy ne legyen semmi baja a hugod babájának!

Sokszor azt sem értem meg, hogy miért kellene egy párnak 1-2 évet várnia arra,hogy végre kivizsgálhassa egy doki öket, hogy miért nincs baba. No de ez egy másik téma....de engem ez is felháborít! :?
Vendég
 


Sziasztok :wink:
Csajok drukkoljatok, ma este 7remegyek állásinterjúra itt egy szoliszalonba, ahová szoktunk is járni a párommal. Legyel nö a tulajdonos, a párom vagy 10 éve jár már oda, jól ismerjük, talán sikerül, habár a férje fog interjúztatni és hát a nyelv..ööö!!Úgy izgulok ám!! :shock: :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Merre vagytok ma csajok!
Nem baj, én jövök rendületlenül!

Az orvosokkal kapcsolatban teljesen igazatok van, manapság már nehéz jó, és lelkiismereteset kifogni. Futószalagon kezelnek minden beteget, és nem figyelnek oda a problémádra.

Csicsy
Feltétlenül írj, hogy mit mondtak tesódnak. Bár tényleg jó lenne eldönteni, hogy egyáltalán mi baja van. Reméljük se neki, se a babának nem lesz baja!!!!

Chrissyke
Szorítok az állásinterjún, bár biztos össze fog jönni. Majd gyere és mondd el, mi volt!

Hátha nincs senki, akkor megyek én is, mindenkinek szép estét!



durcipok
 
 


Helló Lányok!

Nem győzlek benneteket visszaolvasni. Magamról röviden annyit, hogy ugye megjött, ha ezt a kis vmit annak lehet nevezni. Mióta megjött 13 éves koromban, azóta egyszer sem mensiztem ilyen keveset. Ma nem volt már semmi, pedig a 3. napon vagyok, erre most este ismét. Ki érti ezt? Egyszer az a baj, hogy szédelgek a vérveszteségtől, most meg, hogy nincs. Hülye vagyok tudom! Ma voltam gyógytornán. Gyerekek, úgy megfingatott a csaj, hogy szakadt rólam a víz egy óra múlva. Pedig csak a lábamat emelgettem, ha azt vesszük. és ezt kell csinálnom minden nap, vasárnap kivételével. Ez napi egy óra hossza. Itthon is nyomnom kell, pénteken pedig megyek hozzá újra. Két hét múlva kocoghatok,úgy, hogy 7 perc kocogás, 7 perc séta! Már alig várom!

Durcipók:

Nekem az előző munkahelyemen volt egy kollégám, vagyis inkább a közvetlen felettesem, akit ki nem állhattam. Az érzés kölcsönös volt, tulajdonképpen nem tudom, hogy mikor romlott meg kettőnk között a viszony. Mindenesetre iszonyatos volt! Mikor már ezzel a szarházival álmodtam egymás után többször is, na akkor mondtam, hogy itt van ennek a történetnek a vége. Sikerült eljönnöm. Azóta is ha eszembe jut, kiver a víz. Egy ember van a földön akit gyűlölök, na az ő. Mindegy, elmúlt.
Az új jelszó tetszik!!!

Csicsiy:
Remélem én is, hogy a hugodnak nem lesz komolyabb baja, no meg a babáknak sem. Az orvosokról jobb nem beszélni, nagyon nehéz megtalálni azt, aki tényleg ért a munkájához, s nem futószalagon gyógyít. z allergiám miatt 6 évet szenvedtem, mire eljutottam egy dokihoz, aki kapásból megmondta, hogy ételallergiám van. Milyen érdekes, azóta ezerszer jobban vagyok.

Kriszti:
Megy a drukk ezerrel az állásinterjúhoz.

Henne:
Reméljük, hogy nem fog neked megjönni.

Csip-csip:
Sajnálom, hogy megjött a piri.

Mindjárt utána nézek Krisztinél a táblázatban, hogy ki hol tart.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Pinkiné:

Neked viszont most nem kellene megjönni, ugye?

Kriszti:
Te is a ciklus végén tartasz. Vmi tünet?

Durcipók és Hkitty:
Ti pedig hajrázzatok, ha jól látom pé körül vagytok!

Ami a szexet illeti, láttam már olyat, hogy vki kétszer volt együtt a párjával össz-vissz és baba lett a dologból. Szerintem a jó időzítésen múlik a dolog, no meg, hogy mind a két félnél legyenek rendben a dolgok.

No megyek, jó éjszakát mindenkinek!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Én itt is vagyok! Ne keseredj Durcipok és ettöl gyere töretlenül!!

Képzeljétek ENYÈM AZ ÀLLÀS!!!!!Holnap kezdek is, igaz ez csak részmunkaidö, de iszonyatosan örülök neki!!Végre emberek között lehetek és legalább jobban megtanulom ezt a nyanvadt német nyelvet :? Mert itthon ülve biztosan nem fogom tudni.
Annyira röhejes az egész napom egyébként, mert útközben leszólított két amerikai srác, valami mormonok, hittéritök...Na mondom,ez most nagyon hiányzott. Jót elbeszélgettünk vagy 5 percig, kiderült van magyar kollégajuk, még fel is hívták, hiába én mondtam, hiába hívjátok a magyar tolmácsot, én nem érek rá vasárnap istentiszteletre menni :lol: Azért jófejek voltak...legalább ma angolul is beszélgettem :P Ez valami isteni jel volt, hogy sikerül az állásinterjúm!

Csip-csip, akkor majd töled kérek tanácsot szoli ügyben, te már jártas vagy benne :D

Mizu Henne és Pinkiné, hogy álltok? Pinkiné elmúlt a maszatolás és megjött rendesen, vagy még mindig nem?

Gyertek lányok, amikor van idötök!
Pusz :P
Vendég
 


Tyuntyi, nálam most még semmi tünet, néha egy kis hasszurka, meg reggeli magas hö, ezen kívül totál semmit nem érzek most. Ja, meg van krémes folyás rendesen, de az is normális ilyenkor.
No majd látjuk jövö héten, hogy mi lesz!
Akkor a térdeddel mostmár minden rendben, gondolom azért jársz gyógytornára. Azért még nem akarsz vele futni egy ideig, gondolom :lol:
Vendég
 


Jó reggelt Mindenkinek :P

Csak jöttem beköszönni, mert megyek az elsö próbanapomra! Olyan izgalmas! Majd jövök mesélni milyen volt :lol:

További szép napot!!
TÀBLÀZAT 2010.01.06
Vendég
 


sziasztok, jó reggelt!

Hát ma reggel nekem is megjött, majd Kriszti légyszi írd be a táblázatba.:)
Nem vagyok elkeseredve, valahogy éreztem, hogy meg fog jönni.

Chrissy:én is csak a két csíkban hiszek. Most is olyan szépen fent volt a hőm, egyesek trifázisosnak is mondták a görbimet, aztán mégsem lett belőle semmi, sebaj.:)
Gratula az álláshoz, sok sikert!:)

tyuntyi: a gyógytornászok sajnos ilyenek. Én is jártam anno a kezeimmel, és az első pár alkalmat nagyon megszenvedtem...

Ma itthon vagyok, mert du. vizsgázom, meg holnap is. Bár ilyen görcsökkel lehet, hogy fél napo pihenés lesz. :?

csicsiy remélem a húgodnál minden rendben lesz!

puszi
henne
 
 


Jó reggelt...
na ezt már szeretm mikor így jöttök :D :D :D

Kriszti: Gratulálok a melohoz :D Ügyi vagy :D na és mennyit kell melozzni???

Henne: Sajnálom, hogy menzi bejelentkezett nálad is :(

Csicsy: Hugodról valami???

Tyuntyi: befingatott, jaj de jót nevettem.... :lol: :lol: :lol:

Pikiné: Hol tartasz???Menzi van???

Durcipok: nagyonn jór írtál,tetszet nagyon :D

Velem a helyzet változatlan piri anyó itt van, de senkit semm izgat
Tegnap körmöztem, aztán anyuval mentünk nézelődni Tűzhelyet, ki is nézztünk egyet, csütörtökön megis veszi nekem
Aztán annyira várom még a csütörtököt, mert megyek az új lakásunkba mérickélni anyuval
Aztán mi történt tegnap velem??? Eladtam a szőnyegünket meg a konyhabútort a tesz veszen 20000-ért Tegnap raktam fel és el is viszik holnap
Aztán apival este nézztünk vitrin kombinációt, bele is szerettünk egybe, megyünk szombaton azt is megnézzük...
Szóval egyszerűen teljess lázban vagyok
Szép Napot!!!
Imádlak titeket
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, gyerek alszik, ezer a dolog: maszatolás véget ért, ma reggel megjött. Ma is kellett neki.

Képzeljétek, felajánlottak egy állást. :shock: A volt középiskolámba iskolatitkárt keresnek, s a volt tanárom megkeresett, nincs-e kedvem megpályázni. Apával megbeszéltük, s megtettem :) Nagyon szuper a munkaidő és hát nyáron meg itthon lehetek a Petivel. Ami nem mind1.
Tegnap beadtam az önéletrajzomat. Úgyhogy most bölcsit keresek a gyerkőcnek. Az önkormányzatiba csak szeptemberbe vennék fel. De nem is tetszik a hely. :roll: Holnap megyünk megnézni egy magánbölcsit. 7 fős csoport, 2 dadus (1 óvodapedagús és 1 kisgyermekgondozó), családi házban. 45e/ hó. :?
Aztán ha nem jön össze a meló, akkor folytatjuk a tesóprojektet. Most úgyis megjött :lol:

Délután még jövök, most rohanok felmosni. :roll:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


SZiasztok lányok!
bocsánat,hogy nem jöttem,de sajnos nem nagyon fogok tudni ezek után sem.köszönöm,hogy gondoltatok rám,és érdeklődtetek felőlem,nagyon jól esett!hát nekem a legrosszabbkor,24.-én jött meg este.de apa megvigasztalt,ugyhogy szomorkásan,de jól telt a karácsony.szilveszterkor anyumékkal voltunk.
Tényleg nagyon sajnálom,de nem tudom mikor tudok legközelebb jönni!
mindenkit puszilok és így utólag is nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek!
Puszi Gabi
Vendég
 


Elöször is sajnálom Henne és Pinkiné a mensit :cry: De most nem írom ugyanazt az uncsi "új hónap, új remények" szöveget. CSak annyit, hogy 2010 a MI ÈVÜNK CSAJOK!!! :lol: :lol:
Pinkiné gratulálok, ha tényleg van ez a meló lehetöséged! ìgy akkor most felfüggesztitek a tesóprojektet?

Nálam a meló nagyon állat volt ma, igaz most tudtam csak meg, hogy egy másik csajszival "vagyok versenyben", szóval jövö hét kedden este tudom meg most kellek-e nekik, vagy lehet 1 hónappal késöbb, mert az egyik csaj elköltözik a sulija miatt. A tulaj feleségével voltam ma, meg leszek holnap is.Ö egy lenygel nö, de már 20 éve él itt kint, és én is ismerem már lassan két éve, amióta én is odajárok szolizni, a párom meg lassan 12 éve. Szóval ö elmondta, hogy inkább hozzám ragaszkodna, lévén, hogy érettebb vagyok...Nos ezalatt azt értette, hogy már nem járok suliba, meg hogy hosszabb távra szeretném a melót. 7 csajszi dolgozik ott, beleértve a tulaj feleségét is, két müszakban, meg hétvégén is, szombat-vasárnap. Ez nem teljes munkaidö, hanem részmunkaidö. Szóval Csip-csip kérdésedre a válasz egyenlöre úgy néz ki, ha délelött kell dolgoznom, akkor 9-15 óráig, persze nem minden nap, ha délutáni müszakban lennék, akkor 15-21-ig+fél óra a takarításért, amit külön fizetnek, mert akkor már zárva vannak. Plusz ha eladok valami kozmetikumot, krémet, jön új kuncsaft, akkor az prémium.
Nálad hogy van Csip-csip,mennyit dolgozol?Gondolom te fö munkaidöben vagy. Mekkora a szalon? Itt van mükörmös, meg 8 tanúsítvánnyal ellátott szoli. Hát röviden ennyi, alig várom már a holnapot! :P
Csip-csip szerintem te majd a nagy költözködés közepette leszel terhes!!Tutira,mert akkor más köti le a gondolataidat! Ne feledd mit mondtam :lol: :P
Vendég
 


Vendég
 


Kriszti: Hát sajnálom azért, hogy még nem bizti, hogy tiéd az állás...
De elmondanám, ha ismernek akkor téged fognak válsztani!!!!
Nagyon drukkolok,hogy meg legyen...Csak 1 dolgot jegyezz meg, azt
tanácsolom, hogy ne nyomolj az állás után...Tom nem egyszerű, de várj vele, ne te említsd nekik...ők keressenek meg, hogy hogy döntöttek, ki mellett...Tanulsából mondom :D
Amúgy nálunk 6 gép van...Náaltok 8???
Nem semmi...
8-an dolgoztok???Az nem semmi...Miért ilyen sokkan???Non Stop szoli???
Mert mi 3 man vagyunk és mindennap 7-22 ig...És úg, hogy Én dolgozzom Hétfő, Szerda, Péntek egész nap
Fönököm: Kedd, Csütörtök egész nap
Fanni: Szombat, Vasárnap egész nap
Nálunk itt csak szoli van...De lehet én most majd nem sokára még körmözni is fogok itt :D :D
Remélem mindenre válaszoltam :D
Írj még :D :D :D
csip-csip18
 
 


Kriszti remélem igazad lesz :D úgy legyen :lol: :lol: :lol:
Nem fogok meg haragudni érte, ha igaz lesz :D :D :D
Remélem úgy is lesz igazad legyen :lol: :lol: :lol:

Amúgy pont ma 11 körül, úgy felídegesítet a csaj akitől vesszük a lakást, hogy csak na!!!!! :evil: :evil:
Kitalálta, hogy ő holnap mégsemm ér rá :evil:
Ja persze nem tom mi dolga lehet, mert nem dolgozzik!!!!Amúgy fuuuullll dilóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!

Meg tegnap mikor felhívtam és mondtam neki, hogy átmennék mérickélni, akkor még ő kérdezi, hogy minek????
Mondom azért, mert függönyt szertnék venni, de hát az minek???
Mondom mert nekem az kell....
Erre ő, de hát nem festünk meg nem csinálunk ezt azt????
Fuuu te, mi köze van hozzá????
Majdnem elküldtem a büdösbe!!!Apa ott volt az mentette meg!!!
csip-csip18
 
 


Ja, itt 8 szoli van, de max. 2en vannak egyszerre, söt van hogy a régebb óta dolgozok, több tapasztalattal rendelkezök egyedül.Itt is non-stop szoli,igaz hivatalosan 9:30kor nyitnak 21 vagy 22 óráig. Naná, hogy nem fogok pitizni az állás után...persze kicsit szar, hogy olyan csajszival vagyok versenyben, aki német, tehát a nyelvböl máris elönyben van :shock: De mondta a fönöknö, hogy ezt majd a férje dönti ugyis el, de ö csak pozitívan van már az elsö nap után,mert azt hitte lassabban tanulok, erre...söt megdicsérte a német nyelvtudásom... :shock: Már azt a kicsit is, nade valahol el kell kezdeni, és annak idején ö is így kezdte, söt azt mondta még csak annyit tudott németül, hogy Danke, meg Guten Tag...szóval így állja.A 8 gép, 8 különbözö müködésü...miylen jó, holnap fel kell mondanom mint a leckét, hogy hogyan müködnek...németül :shock: :shock: De ma már egész jól ment, jegyzeteltem is, este egy kicsit "tanulgatom", aztán idövel ugyis belejövök a dumában, már ha lesz alkalom rá??!! De ha most nem, csak kb. 1 hónap múlva,mert az egyik legrégebbi alkalmazott csajszi elköltözik Wolfsburgba (másfél óra innen), szóval akkor már nem fog jönni dolgozni.
Vendég
 


Most néztem csak, hogy az elöbb Gabóó-val egyszerre voltunk bent.
Azért Gabóó, ha nem haragszol,nem veszlek ki a táblázatból, ha jössz, ugyis írsz gondolom :P
Vendég
 


Nemtom, mi lehet Gabónál, hogy nem jönn többet :( :( :(

Kriszti: Visszatérve... :D :D :D

Nem kell aggódni a nyelv miatt...Az ember pillanatok alatt belejönn...Amúgy meg annyira sokat nem kell beszélni a vendégekkel :D
Küldöm a privit :D
csip-csip18
 
 


Csip-csip ment a privi!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ki hívot engem az elöbb????
Akitől vesszük a lakást a Vera :shock:
Minek hív ez engem, mikor ma délelött hívott, hogy ő nem ér rá holnap dé.11kor ... :shock:
Azután érdeklődöt, hogy akkor lebeszéltem-e a párommal, hogy mikor tudd neki segíteni a bútor szállításban amik nem kellenének neki!!!!
Mondom neki, hogy???Ha azt semm tom milyen bútorról van szó, ahoz látni kellene...Hát igen, mondja igazad van....
Akkor most mi van???Mondom magamban???
Erre akkor MÉGIS mikor tudnám megnézzni az ő bútorait, hogy elvigye a párom...
:shock: :shock: :shock:
Hát mondom Te mondtad le a holnapot...Akkor most miröl beszélünk??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hát akkor holnap gyere át????Most már menjek át, érted te ezt??
De mondom neki, te nem azt mondtad, hogy dolgod van és nem érsz rá....
Hát ő azt úgy értette, hogy a 11 nem jó amit megbeszéltünk...
Jó mondom akkor mikor leszel otthon???Egész nap, mondja...
Mi a Fa*z van, mondom magamban??? :?
Hát, hogy ő egésznap otthon van..12 ig alszik aztán fürdik 1 ig utána meg felmos, szóval 2-ig ő nem ér rá!!!! :shock:
Na bazd meg, mondom neki... :shock:
Nem vagy semmi, basszod...
Jól van akkor holnap megyünk át hozzád, mondom neki du.3-ig elkészülsz???? :lol: :lol: :lol: Inkább legyen 4, mondja...
Na jól van ez már sokk nekem...Nem 2-ig van elfoglalva???
Vagy csak Én vagyok ehez hülye!?!?
No mind 1 du.4 órában maradtunk :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


jó fej a csaj :lol: Hát nem az ö érdeke lenne a bútor, vagy mi?
Délig alszik????MEg fürdik, meg egyebek..??? :shock: :shock:
Aranyos ahogyan leírtad :lol: Ne húzd fel magad rajta, viszonyúlj te is ilyen stílusban hozzá, lehet csak azt érti meg :lol: Mond majd neki, hogy ti meg siettek haza,mert 6töl fürdötök, de elötte le is kell vetközni, az is eltart, meg el kel dönteni melyik pizsit veszitek fel, ja és megy a sorozatod a tv-ben :D

Ez csak vicc volt :D :D :D
Vendég
 


sziasztok, lányok!


csip-csip: hát enyhén szólva elég érdekes ez a lány,akitől a lakást veszitek.:) Biztos normális?:)

chrissy: szerintem biztos jó lesz az állás, és téged fognak választani.:)

Pinkiné, sajnálom a menszit. De drukkolok az álláshoz!;)

Én tegnap túlestem a szakmai angol vizsgámon, már nincs csak 6... :shock:
ma megint megyek, kettőből vizsgázni, így ma is szabin vagyok.
Majd drukkoljatok nekem.:)

Puszi
henne
 
 


Kriszti és Pinkiné sok sikert a munkákhoz, biztosan sikerülni fog!

Henne: sikerült a vizsgád? miből vizsgáztál?

Csip-csip: ez a csaj nem normális tényleg! nem emlékszem írtad már h merre költöztök?

Gabó: miért nem jössz többet?? nem értjük!! remélem írsz még, nem szabad feladni!

Tyuntyi: tornázás megy otthon is?
Igen, lehet abból is baba, ha mondjuk csak 2-3-szor vannak együtt, már írtam nektek a barátnőmékről, akiknek egy szex alatt jött össze Ádám! Olyan kedves név ez az Ádám szerintem!

Hát csajok ami az együttléteket illeti Én még nem nyilatkoztam, de jelentem nálunk is heti 1 max 2!! szóval nem vagyunk egyedül ezzel!

Durcipok: olvastam az undok kolleganődről, nah, az előző munkahelyemen pont egy ilyen boszorkány dolgozott! És most utólag mondta az egyik barátnőm aki még most is ott dolgozik h a főnök behivatta egyik nap és közölte h többet nem kell mennie dolgozni mert Ő is tudta h milyen és nem akar vele együttműködni tovább! Szóval így járt, már sokkal jobb a hangulat ott bent! De vicc, még az utolsó munkanapján is a többieket szekálta! Mondjuk teljesen kivan állítólag, mert az esküvője után 3 hónappal rúgták ki, pont december elején! szóval gáz... de nem lehetett vele normálisan dolgozni sem!

Úgy látszik ez a szolis dolog most mindenkinél téma! Na ugye én úgy dolgozom, hogy egy hónapban 14 v. 15 napot, reggel 9-től este 9-ig! nekem is vannak szabad napjaim és gondoltam h elmennék másodállásba! találtam egy hirdetést itt újpesten szoliba napi 8 óra! felhívtam de sajnos nem jó nekem, mert egy héten 4 napot kell menni napi 8 órára! és hát én az egyik héten 3 napot dolgozom,akkor tudnék is menni, de a másik héten általában 4-et megyek! szóval azt mondta a nőci h ez így nem jó! de rendes volt!
De ha esetleg valamelyikőtök tud valami mellékest így heti 3-4 napra, akkor szóljatok légyszíves!

Sajna ez az év nem kezdődött jól: ott van a húgom és most a páromékat átveszi egy másik cég és levették a fizetésüket, 20 ezerrel kap minden hónapban kevesebbet és nem kap kajajegyet és üdülésit sem, pedig eddig ezek voltak! szóval ha találnék valami plusszt, az jó lenne!

Hugom jobban van, úgy néz ki jövő héten elküldik genetikai vizsgálatra, de a nődokija szerinte az elvégzett vizsgálatok alapján nem lesz baja a babának! szóval kicsit megnyugodtunk...

majd jövök

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok :wink:

De jó, hogy megint sokat írtatok!
Drukk Henne a vizsgákhoz! Miböl vizsgázol még? AZ a szakmai angol biztos jó lehet, akartam én is tanulni, de nem volt külön fakultáció a fösulin anno, így maradtam mezei angol nyelvtanári szakon :lol:
Majd gyere hogy sikerült!

Csicsy, az nem jó hír amiket írtál a fizuról. Épp az én drága anyukám is emsélte, hogy neki is csökkentették a fizuját, elvették a kajajegyet meg egyéb jutatásokat. Még hogy megy ki az ország/világ a válságból...elszomorító :cry:

Ma voltam ismét a második próbanapomon,ma már olyan gyönyörüen felmondtam hogyan is müködnek a gépek...még jó, hogy mindegyik máshogy :? Jót elbeszélgettem a fönök csajszival is reggel amikor nem jött még senki, aztán valami hihetetlne, de etele lett a szoli! Volt egy terhes csajszi is....hát lányok, nagyon mérges voltam, legszívesebben sírtam volna...A csaj a 6. hónapban van, bement egy közepes erösségü szoliba 14 percre?? Ez még hagyjál, de utánna kért kávát és csajok ami a legdurvább,miután kimentek rágyújtott :cry: :cry: Egyszerüen az ilyenek NEM ÉRDEMLIK MEG, hogy kisbabájuk legyen! Mi meg itt vágyakozunk rá,megpróbálunk egészségesen táplálkozni, vitaminokat szedni...stb, egy ilyen utolsó...nem mondom ki...-nak meg összejön és ezt teszi a babájával...Pfújjj!!Undorító
Viszont hétfön este már megtudom, hogy kié az állás, és már akkor kedden kezdhetek is majd.

Most megyek, mert be kell mennem a városba,d e ma még jövök!

Pusszantás
TÀBLÀZAT 2010.01.07
Vendég
 


sziasztok csajok!bocsi,de félre értettetek!nem azt mondtam,hogy nem jövök többet,csak nagyon keveset fogok tudni jönni,de igyekszem.csak most indítjuk a válalkozásunkat és millió a dolog.időm sincs vissza olvasni,csúnya dolog tudom!becs szó,hogy amint tudok vissza olvasok mindent!
puszi és nyugi jövök! :wink:
ja és 2010 a mi évünk lesz!!!mindekinek apára fel! :roll: :lol: :wink:
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Hát jó sokat írtatok!

Chrissyke
Gratulálok a második sikeres munkanapodhoz, biztos téged fognak választani. :wink:
Amit a terhes csajsziról írtál, az tényleg kiakasztó. Sokan vannak ezzel így sajnos, illetve ha meg is szülik a babát, eldobják maguktól. Akkor az ilyen miért nem védekezik valahogyan.
És basszus a múltkor is azt számolgattam, hogy mióta írogatok ide nektek, egy pár hónapja együtt vagyunk már, és még nincs baba. Pedig annyira szeretne, és igyekszik mindegyikönk.
Olyan jó lenne, ha szépen sorban elkezdene mindegyikőnk babásodni, és a későbbiekben a szülés utáni, babagondozós napokat osztanánk megy egymással. Már nagyon vágyom rá! :roll:

Csip-csip
Hát nem semmi milyen egy hülye csajszit fogtatok ki. Tényleg sikerült ma találkozni vele? Én ilyet még nem is hallottam. Hogyan fog ez kiköltözni onnan?
Kitartást nektek!

Csicsy
Örülök, hogy tesód bíztató szavakat is kapott a dokitól, így megnyugodhattok kicsit. Egyébként tünetei vannak tesódnak? Úgy értem a nyaka be van duzzadva pl?
Reméljük a későbbi vizsgálatok eredményei is azt igazolják,hogy babával nincs semmi gond. :wink:

Tyuntyi
Neked kitartást a tornához. Anno páromat is nagyon lefárasztották, de megérte. Nem félsz futni vele? Vagy nem baj, ha ilyen hamar elkezdesz futni?

Gabóó
Nektek sok sikert a vállalkozás beindításához, és ha időd engedi nézz be hozzánk.

Henne
Neked pedig egy kalappal a vizsgákhoz! Milyen suliba jársz? Bocsi, de én lemaradtam, és már visszaolvasni sincs energiám?

Pinkiné
Gratula a munkához! Más jelentkező is van erre az állásra, vagy bizti téged választanak? És ha igen mikor is kell kezdened? Viszont ha elvállalod, egy jó darabig nem tudtok babát vállalni gondolom. Vagy más tervek vannak?

Hkitty
Veled mi újság? Ritkán jösz mostanság?

Na, azt hiszem nem maradt ki senki :D
Velem nincs semmi küli, a kolléganőm eddig normális. Úgy látszik jót tett neki a két hét pihi. Jó lenne, ha ez így is maradna.


Most már megyek, elálmosodtam.
Jó éjszakát mindenkinek.



durcipok
 
 


Sziasztok Csajok!

Hát jó sokat írtatok!

Chrissyke
Gratulálok a második sikeres munkanapodhoz, biztos téged fognak választani. :wink:
Amit a terhes csajsziról írtál, az tényleg kiakasztó. Sokan vannak ezzel így sajnos, illetve ha meg is szülik a babát, eldobják maguktól. Akkor az ilyen miért nem védekezik valahogyan.
És basszus a múltkor is azt számolgattam, hogy mióta írogatok ide nektek, egy pár hónapja együtt vagyunk már, és még nincs baba. Pedig annyira szeretne, és igyekszik mindegyikönk.
Olyan jó lenne, ha szépen sorban elkezdene mindegyikőnk babásodni, és a későbbiekben a szülés utáni, babagondozós napokat osztanánk megy egymással. Már nagyon vágyom rá! :roll:

Csip-csip
Hát nem semmi milyen egy hülye csajszit fogtatok ki. Tényleg sikerült ma találkozni vele? Én ilyet még nem is hallottam. Hogyan fog ez kiköltözni onnan?
Kitartást nektek!

Csicsy
Örülök, hogy tesód bíztató szavakat is kapott a dokitól, így megnyugodhattok kicsit. Egyébként tünetei vannak tesódnak? Úgy értem a nyaka be van duzzadva pl?
Reméljük a későbbi vizsgálatok eredményei is azt igazolják,hogy babával nincs semmi gond. :wink:

Tyuntyi
Neked kitartást a tornához. Anno páromat is nagyon lefárasztották, de megérte. Nem félsz futni vele? Vagy nem baj, ha ilyen hamar elkezdesz futni?

Gabóó
Nektek sok sikert a vállalkozás beindításához, és ha időd engedi nézz be hozzánk.

Henne
Neked pedig egy kalappal a vizsgákhoz! Milyen suliba jársz? Bocsi, de én lemaradtam, és már visszaolvasni sincs energiám?

Pinkiné
Gratula a munkához! Más jelentkező is van erre az állásra, vagy bizti téged választanak? És ha igen mikor is kell kezdened? Viszont ha elvállalod, egy jó darabig nem tudtok babát vállalni gondolom. Vagy más tervek vannak?

Hkitty
Veled mi újság? Ritkán jösz mostanság?

Na, azt hiszem nem maradt ki senki :D
Velem nincs semmi küli, a kolléganőm eddig normális. Úgy látszik jót tett neki a két hét pihi. Jó lenne, ha ez így is maradna.


Most már megyek, elálmosodtam.
Jó éjszakát mindenkinek.



durcipok
 
 


Szia Durcipok, jó hogy jöttél te is! :P
Hát igen, jól számolgattad...az idö telik szépen...de el fog egyszer csak indulni valamikor, aztán majd zsinórban szépen egymás után bebabásodunk :P :P :D
Hát nekem kimaradt a mai városi programom, helyette lefeküdtem alcsizni és sikerül másfél órát aludnom :shock: 3 napja ez megy, söt apjukat sem tudommegvárni ébren,mert szégyen, de 10 körül leadom a kulcsot. Viszont,mivel megígérem mindig a páromnak, hogy megvárom még hazaér, így tegnap is, már 10 elött bementem a hálóba,mert belealudtam a Barátok köztbe is, szóval a hálóban úgy hagytam az éjjeli lámpát,meg egy újságot kinyitva mellettem.Persze mikor jött akkor egyböl felkaptam a fejem, jött is be és kérdezte, te mit csinálsz?? ...Mire én, olvasgatok :lol: :lol: :roll:De most, hogy jöttél lassan alcsizok szerintem:-)
Jót elmosolyodott, nem is sejtette, hogy már aludtam közben..Ugyhogy ma is ez lesz, de ma már mondta, hogy ne várjam meg, ha álmos vagyok.
Lehet ez valami új tünet nálam ez az álomkor 3 napja..JA ez még nem volt a lehetséges tünetek közül :lol: :lol: èrdekes a nöi szervezet, node én tutira jövö hét szerdáig, vagy csütörtökig nem tesztelek, ezt megfogadtam!

NA megyek,mert még megy a Barátok közt, aztán megyek "újságot olvasni a hálóba".. :lol:
Jó éjszakát Mindenkinek!
Vendég
 


sziasztok,

a szerdai vizsgám sikerült, az szakmai angol volt (számvitel, könyelés angolul):)
Tegnapi vizsgáimnak még nincs eredménye, majd kiderül.
Egyébként a Pénzügy számviteli fősulira járok.

Ma pedig már jöhettem dolgozni.:(

chrissyke: engem is fel szoktak húzni az ilyen nők, hihetetlen, hogy nem gondolnak a babájuk egészségére.

Ma nincs a főnököm, így rengeteg munkám lesz.:(

puszi
henne
 
 


Sziasztok csajok!!!

6kor kellettem, mert az Én párom elkezte leszedni a fáról a díszeket így kezdödött a napom tiszta ideg lettem...
Aztán 9 re mentem körmözni, megcsináltam 1 vendéget, aztán rohantam a honvéd kórházba, a kersztanyummal, mert beajánlottam egy orvoshoz, mert epés...
Aztán 11 re rohantam vissza megint 1 vendég...Aztán rohantam haza, mert ki kellett pakolonom a konyha szekrényemet, mert feltettem 2 napja a vaterára és tegnap el is vitték Gondolta a roseb, sebaj nincs konyhabútorom...
Aztán vissza rohantam megint melozzni, mert megint volt 1 vendég !
Aztán lakás, mérickélés, ami volt 1 óra... És után vissza haza, mert jöttek a konyhámért...utána kutyával séta és fürdés, zuhanás az ágyba!!!!
Ennyi
csip-csip18
 
 


Kriszti: ha álmos, fáradt vagy az szerintem jó! A hugom mesélte h a barátok köztöt is alig tudta megnézte, aztán szunya egyből...
de talán ez már akkor volt neki, amikor már a teszt is kimutatta!
de ugye mindenki más, szóval drukkolok.... :lol:
Más tünet esetleg? jövő hét elején kellene nem megjönnie?

Kép
csicsiy
 
 


Durcipok: igen, nagyon bedagadt a nyaka, de ez már szépen megy lefele! Állítólag van valamilyen más betegség (nyálkő vagy mi) aminek a gyulladása ugyanilyen tüneteket eredményez mint a mumpsz! de nem volt lázas, ezért is mondják h valószínűleg nem mumpsz! Szombaton megyünk meglátogatjuk!

Kép
csicsiy
 
 


Jó reggelt lányok!
Most keltem fel :P :P :P Olyan jót alcsiztam, node azért egyszer már ébren voltam a hömérözés miatt háromnegyed 8kor, de aztán nem volt még se kedvem, se eröm felkelni.
Igaz csicsy, én is azt olvastam, hogy a fáradság a 4-5 hét körül jön...ezért nem is élem bele magam, mert lehet ez megint egy "produkált" tünet. 13-án kéne nem meg jönnie, de aznap még tutira nem tesztelek, hátha késik. Lehet most ez a munka utáni izgalom is bekavar majd...
Hú akkor szerencséje van a hugodnak, hogy végül nem mumpsz letgt a vége! Egyébként ö már hanyadik hétben van?Milyen tünetei vannak most?

Henne gratulálok a vizsgáidhoz, a többi aminek az eredményét még nem tudod, azok is biztosan sikerültek :wink: :wink:Mikor tudod meg öket? Ja, egyébként hanyad éves vagy és még mennyi van hátra?

Csip-csip, hát nem semmi napod volt tegnap akkor! Végülis sikerült akkor a csajszinak elkészülnie 4re, meg sikerült neki felmosni is addigra?? :lol: :lol: Akkor most konyha nélkül vagytok? A tüzhely,meg ilyesmi is el lett adva, vagy az majd késöbb? MIkor költöztök pontosan?

Hkitty veled mizujs? Neked is jövö hétre nem kéne megjönnie :wink:

GAbóó sok sikert az új vállalkozáshoz! Azért ha bármikor úgy érzed gyere,mi itt vagyunk és várunk :wink:

Pinkiné van újabb hír az állásügyben? Milyen érdekesen indul neked is ez az év...Te is vizöntö vagy, én is, aztán mind a kettönknek itt az álláslehetöség...hihetetlen.. :lol:

Durcipok a kolléganö még mindig normális? Vagy már vége a dolognak?

Puszi lányok,most megyek kajcsizni valamit mert tegnap 13 óta nem is ettem még semmit :shock:
TÀBLÀZAT 2010.01.08
Vendég
 


ENYÈM AZ ÀLLÀS!!!
Most hívott a csajszi, ugyhogy hétfön kezdek!!
Vendég
 


Kriszti: DE JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!! GRATULA!!!!! :P :P :P

Kép
csicsiy
 
 


Kriszti: Gratulálok, jaj de jó, ez a váratlan meglepetés :D :D :D
Remélem ebben a hónapban lesz még váratlan kellemes meglepetésben részed :D :D :D

Csajok lassan vége a műszakomnak, épp jókor, mert kezdem nem bírni, sok volt ez a hét nekem...
És mi vár még otthon, ohhhh lányok, mint a putriban, ügye konyha bútor one :?
Vár rám otthon a takarítás rendessen :( :( :(
De lehet aztán megyünk vásárolni bútort, mert nagy akciók vannak :D

Kellemes Hétvégét!!!
Pihizzetek!!!
Puszi!!!
csip-csip18
 
 


Jó reggelt csajszik :wink:

Tök állat szakad a hó,meg viharos szél fúj.. :wink:
Köszönöm szépen a garatulációt! NAgyon örülök neki, erre vágytam, ugyhogy teljesen spontán megörültem amikor felhívott a csaj, elöször persze nem tudtam kicsoda, ismeretlen volt a szám, aztán hallóztunk egyet-ketöt és beindult a párbeszéd :P Jövö héten 4 napot kell mennem, de majd pontosítunk hétfön azt mondta. Kérdeztem, hogy a másik lánnyal mi van, de lehet lemondta, vagy ök mondták le,mert engem akart afönökcsajszi,majd hétfönmegtudom :lol:
Most hogy visszaolvastam,ne haragudj Drága Tyuntyi, hogy kimaradtál, teljesen véletlenül...hiszen olyan sokan vagytok már és ez tök jó!!Veled mizujs?
Lányok ismét új tünetem van. Tegnap este egyszer olyan furcsa nyilalást éreztem a mellbimbómnál, ilyet még sohasem, egy rövid ideig nagyon fájt...viszont azóta semmi, csak úgy meg van duzzadva, de nem fáj. A höm is reggel mégfeljebb ment 37, 3. Node ez lehet kezdödö megfázás is, meg a mensi is...meg csak halkan megjegyzem, és annak örülnék a legjobban, ha baba lenne :lol:
Titokban amúgyis ezt szerettem volna szülinapi ajándéknak, de ha baba nem is a munka máris óriási meglepetés!
Jövök még ma valamikor, csak megyünk át anyósékhoz, mert apósom csinál kolbászt és megyünk segíteni neki!HA eljutunk persze odáig :lol:
TÀBLÀZAT 2010.01.09 :P
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Kriszti:
Először is gratulálok a munkához. A másik, pedig, hogy tiszta szívemből szurkolok, hogy a hőd ilyen szép magasan fennmaradjon és baba legyen a dologban. A tünetek nagyon jók, mármint az álmosság, stb… Nagyon-nagyon kíváncsi vagyok!!!!! Ha tudsz,azért gyere majd!

Pinkiné:
A munkához szurkolok, hogy összejöjjön. A bölcsiről annyit, hogy még jó, hogy léteznek magán bölcsik, s az ember meg is tudja fizetni, mert az államiban katasztrófa a helyzet. Nem tudom mi lesz, ha tényleg csak a gyerek két éves koráig maradhatunk majd itthon velük!


Henne:
A vizsgákhoz gratulálok. Azt viszont sajnálom, hogy megjött. Ha nem vagy elkeseredve, az jó dolog. Fel a fejjel!

Csip-csip:
Az eladó csajjal történt sztoridon eszméletlen jót röhögtem! Remélem most hétvégén mindent sikerül majd megvennetek, amit kinéztetek vagy amit szeretnétek. Jó dolog ez a költözés, remélem idén nekünk is összejön, bár ez rajtunk is múlik.

Gabóó:
A vállalkozáshoz sok sikert, s azért ha van egy kis időd gyere ám, mert várni fogunk!

Csicsiy:
A gyógytorna megy, nagyon kemény, de a térdem már most sokkal jobban hajlik. Az évből alig telt el pár nap, ne fogd fel úgy, hogy rosszul indult! Úgyis minden jóra fordul! Annak örülök, hogy a hugod jobban van, remélem és már miért is ne, a baba is jól van!!!!

Durcipók:
A futást megbeszéltem a gyógytornásszal. Jövő hétvégén indulok!!! De egyenlőre csak úgy, hgoy 7 perc kocogás, 7 perc séta. Majd kiderül, hogy bírja-e a terhelést a lábam. Kezdetben futópadon fogok csak szaladni, utána jöhet a budafoki lejtős terep! Amit a babázásról írtál, hát abban már én is szívesen benne lennék. De azért izgalmasak ezek a napok is, mikor várjuk, hogy ki lesz az első, ki lesz a következő, mikor jön össze, stb… Utána majd megírjuk, hogy ki hogyan viseli a terhességet, milyen vizsgálatokra kell menni, stb… De azért remélem, hogy idén belendülünk, ami a babázást illeti.

Hkitty:
Régen voltál! Jól vagy? Gyere, ha tudsz!

Mi jól vagyunk, mától tilos a szex keddig, a párom katonái miatt. Most már mind a ketten őrült kiváncsiak vagyunk, hogy minden oké-e. A férjem kellőképpen parázik, hogy minden stimmel-e a katonáival. Mondtam is neki, hogy azzal gond nem lesz, meg vagyok gyözödve, hogy az én ciklusom körül vannak gondok. Meglátjuk!

Jó hétvégét nektek!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Jó reggelt!

Nálam semmi változás, annyi csak, hogy a höm most reggel 37 csak. Vannak mensiszerü görcsim is, ugyhogy szerintem hamarosan beköszönt hozzám piri anyó.Node nem búsulok, mert itt a munka, most erre fogok koncentrálni, és jövö hónaptól se teszt, se hömérsékletmérés,mert mostmár elegem van. Tegnap is kérdezték anyósék, hogy na, nem vagyok még terhes? Ja, méghogy nem búsolok, dehogynem....Hiszen egy újabb sikertelen hónap,mostmár lassan fél éve lesz náunk is...
Nameg az is kicsit felbosszant, ahogy a párom áll a dolgokhoz..na mindegy, majd lesz valahogy. Márciusban ugyis kivizsgálás lesz nálunk is.
Tegnap is egész nap olyan feszült voltam, ideges, a párom is csak szekált egész nap, szóval totál kész voltam estére, el is bögtem itthon magam.Párom meg, hogy na a hormonok...A mai napom sem sokkal jobb, majd szét robbanok, de már magam sem tudom miért..
Tegnap elött apukám is hívott a drága...aminek nagyon örültem, csak ö is kérdezte, hogy meg szeretné élni még az unokája lagziját...NA erre is volt egy frappáns válaszom, persze nem akartam megbántani, de mostmár bánom, hogy szétkürtöltük a család és ismerösök körében, hogy babaprojekt van...

Tyuntyi szurkolok, hogy minden eredmény jó legyen,majd gyere meséld el, milyen egy ilyen vizsgálat a férfinál,mert a páromnak meg nekem sincs sok fogalmam róla :shock:
:?
TÀBLÀZAT 2010.01.10
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Úgy látszik hétvégén csak Chrissyke és Tyuntyi tartja a frontot, no meg most én is tudtam jönni.

Ma a párom dolgozik, így megint egyedül vagyok, illetve a kutyusommal. De ez egy punnyadós nap lesz. Tegnap főztem, sütöttem, úgyhogy ma megérdemlem a pihit. Brokkoli krémlevest készítettem, meg sült tarját rizibizivel, valamint fánkot sütöttem. Plusz fát is bontottunk, és férjemmel átveszekedtük a napot! :x
Sokszor olyan mérges vagyok rá, mert ő előre szereti tudni, hogy ha itthon vagyunk mit kell megcsinálni. Ha valami váratlan jön, mint pl a tegnapi fabontás(mert eredetileg csak jövő hétvégén szerettük volna lebontani) , csak puffogva csinálja meg, amire megkérem. Ettől én meg mérges leszek, bár mostanában szerintem túl érzékeny is vagyok, mert egyébként mosogat, segít a főzés előkészítésben, bevárásárol, tereget. Szóval nem panaszkodhatnék, de akkor is :evil:

Na, mindegy, bocsi, hogy panaszkodtam picit!

Chrissyke
Gratulálok az álláshoz, hogy megkaptad. Egyébként biztos jót fog tenni Neked, és mivel el leszel foglalva, lehet így összejön a baba. Mert még akkor is, ha azt mondja az ember, hogy nem görcsöl rá, tudatalatt szerintem mégis.
Szerintem, ha figyeled a ciklusod, és méred a hőd, az jó dolog, mert így valamilyen szinten kiismered a szervezeted, és a későbbiekben, ha kivizsgálásra mész, a nőgyógyinak is nagy segítség lehet. Így könnyeben rájöhettek a probléma okára, ami lehet, hogy nem is komoly. Aztán az is előfordulhat, mint pl nálam, hogy nem minden hónapban volt pé-d, és ha van is, valljuk be elég nehéz eltalálni a megfelelő időpontot, pláne ha még nem is vagyunk sokat együtt a párunkkal.
Szóval fel a fejjel, ne keseredj el, biztos vagyok benne, hogy semmi baj nincs, csak sűrűbben kell próbálkozni, és egy kicsit ellazulni.
De ebben meg hátha segít az új munkád, leköti a gondolataidat.

Tyuntyi
Csak óvatosan a futással, bár örülök, hogy ilyen szépen rendbejöttél a műtét után.
És ha lehetséges, írdd meg mit mondtak a párodnak! Szorítok, hogy egyikőtöknél se legyen gond. Sokaktól hallottam, hogy nőgyógyászati kivizságálás után clostybegit tablettát írt föl a doki, és két hónap folyamatos szedés után, összejött a baba.
Reméljük ennél nagyobb probléma nem lesz!

Szép napot nektek, még lehet később benézek!

Puszi!



durcipok
 
 


Sziasztok :lol:

Itt vagyok ismét, hát igen a hétvége az mindigolyan, hogy az ember nem biztos, hogy a gép elött ül. Kivéve engem most :wink:
èpp rákadtam egy nagyon jó oldalra, ahol orvosok adnak tanácsot, mintha tvznék. Ez a www.videoklinika.hu. NAgyon kis szimpi oldal,, tele okos dolgokkal.
Igazad van Durci, amiket leírtél, új munka, más idötöltés, nem a babaprojekten kattogás állandóan. Vicces a szintu,mert ma már sírtam egy picit, valahogy totál hülyét csinálnak belölem a hormonjaim. Fáj a hasim is olyan mensiszerüen, mostmár úgy vagyok vele, hogy akkor legalább jönne meg ma,ne munka közben. Mert nekem az elsö nap iszonyú, általában nagyon görcsölök és csak két AlgoflexM enyhiti a tüneteket, meg a melegzsák hason.No mindegy! Ez a hónap sem nyert szerintem :roll: Nem csüggedek, csak kicsit szomorú vagyok :(
Vendég
 


Sziasztok!

Olvasok ám én is, csak nincs időm írni :)

Kriszti, én nagyon drukkolok neked! :) Pontosan mikor kéne megjönnie?

Tyuntyi, óvatosan a mozgással, bár a tornász biztosan tudja, mit engedhet és mit nem. :wink:

Durcipók, megértem hogy ilyen hangulatban vagy. Nekem is szokott ilyen lenni. Mondjuk az én férjem szerencsére nem puffog, hogyha váratlan dolgokat kell megcsinálnia. :roll: És Ő is segít, amiben tud. Sokszor csak én vagyok feszült, s ha kérek valamit, s nem csinálja meg 5 percen belül, akkor egyből felmegy az agyvizem. :roll: :roll:

Nálunk minden ok, a melóból még nem hívtak, de közben elküldtem még más helyekre is az önéletrajzomat. Hátha beválik. Most azon az állásponton vagyunk, hogy amelyik hamarabb jön, az lesz. Vagy állás vagy kistesó.
Bár az elmúlt napok alapján - ahogy kisfiam viselkedik - nem vagyok biztos benne, hogy bölcsi érett lenne. Nem hagyja magát senkinek megvigasztalni csak nekem. Úgyhogy kicsit félek. Meg ilyenkor az jut az eszembe, hogy jobb lenne, ha inkább a kistesó jönne. Nem tudom. Apa szerint azért érzem így, mert én nem állok készen a bölcsire, nem a Peti. :? Hát, lehet hogy van benne igazság. :? :oops:
A mensim már alig van - hála a cickafark teának. Képzeljétek, utánaszámoltam, s pont a szülinapom környékén lesz peteérésem. :D :D

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


TÀBLÀZAT 2010.01.11

Jó reggelt :wink:

Pinkiné, akkor szülinapodon/szülinapunkon apára rá!!!! :lol: :lol:
Azt hiszem pénteki napra esik! Az én párommeg aznap pont délutáni müszakban van, ugyhogy kimarad az ünneplésböl, de én nagyon szeretném áttenni az egészet inkább szombatra. Boztosan meséltem, hogy anyósommal egy napon van a szülinapunk :lol: :lol: Ìgy mind a ketten ünnepelünk, illetve te is!Dejó!!!
Ami a páromat illeti ö is segít szívesen, de néha sokadjára kell elmondani neki,megcsinálja, csak addigra mire eljut odáig én is szétrobbanok!Vizöntö tuljadonság :lol:
Drukk azért valamelyik álláshoz, valami ugyis bejön! A bölcsi szerintem jó dolog, vannak még saját bölcsis emlékeim, én imádtam,m ert valahogy az ott készített tea müanyag kancsós ízét egyszerüen imádtam, a mai napig itt van az íze a szá,ban...nyam-nyam :P :P
Peti még kicsike, gondolom nagyon ragaszkodik hozzád, ahogyan leírtad! Biztosan az elején lenne sírás-rívás, de aztán biztosan megszokná, felfedezné, mennyi új játszótárs van, meg játék!!
Itt nálunk sógornömnek van két kisfia, egy 3 és egy 10 éves. A 3 éves tavaly óta jár oviba....hát látszik, hogy sokat foglalkoznak vele, de ugyanakkor olyan eleven és akaratos is lestt..és ha a két testvér együtt van, ajjaj...akkor tuti balhé a családban! De a 10 évessel több a gond! Néha amikor belecsöppenek ilyen "idilli" környezetbe akkor azt mondom, hogy 1 gyerek elég :wink: :roll:
Persze kettöt szeretnénk :wink:
MA megint felment amúgy a höm 37,3-ra...innen legalább nagyobbattud zuhanni :lol: Szerdán nem kellene megjönnie. Tegnap totál kész voltam, mint azt biztosan láthattátok a hülyeségeimböl, de ma már jobb. Tegnap délután párom fogta magát és elment ahhoz a haverjához, akit ki nem állhatok és 11kor jött haza este....ettöl is kiakadtam, délután fél 4töl 11ig egyedül itthon...amikor egész héten keveset találkoztunk, és ö meg elmegy Stefanhoz...No elszállt az agyam, nem szóltam semmit...passzív ellenállás, aztán levezetésnek tvzés, majd fél 10kor alcsizás :lol:
Lassan megyek,mert kezdödik a meló!
Majd jövök mesélni!

Puszi :wink:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: