Új privát üzeneted érkezett!

Adiadi és Niki:
Köszi, csak azért teszteltem korábban, mert a másik topicból a lány, aki ért ezkhez a teszt képeim alapján írta, hogy szerinte 1-től 3 napom van még, és tesztelhetek ma akár már 10 órakkor is, mert akkor látom mennyire erősödik.
Bár ha belegonodok, mikor voltunk pénteken Gynevac szurin, nagyon erős folyásom volt, ez nekem mindig rendre 14. nap körül van, én azt hittem a szuritól van, mert múltkor pont akkor jött meg, mikor megkaptuk. Meg ezt annyira hihetetlen, hogy rendre 28 napos a ciklusom, és akkor már pé-m lenne a 10 vagy a 11 napon. Mindegy, akkor Apát el kell csípnem valahogy ma estére, bár nem tudom hogy oldom meg, mert nincs itt és elvileg ma nem lesz itthon! :shock:

Kép
nyuszifül16
 
 


és még ráadásul laptető is, ez lehet, hogy egy jel? :shock:

Kép
nyuszifül16
 
 


nem is laptető, össze vok zavarodva, na jó, egy pohár hideg víz kell most!Megyek is...

Kép
nyuszifül16
 
 

 
 

Miért, mit jelent az, ha laptetőn van?
adiadi
 
 


nyuszifül nyugi minden jó lesz nézd meg újra a tesztet nem lett erősebb a második csik? fel a fejjel és indulj tanulni gyorsabban telik az idő és kérd a párod rohanjon hozzád!

Kép
Kép
melisch
 
 


csak olyan babona, atöbbi topicban...eegyébként semmi jelentősége, én sokáig nem is értettem, hogy mi az... :(

Kép
nyuszifül16
 
 


Lányok, de akkor még van frány 24 órám nem?Ugye?

Kép
nyuszifül16
 
 


Melish, nem erősebb...semmit nem látni...ha később csinálom biztos erősödni fog, amit Perpike bevágott honlapot, megnéztem , és végül is tényleg este kell, de ha kettőkor csináltam minden nap, akkor azokat kell összenézzem az oldal szerint, Párom ma szakmai vizsgát tesz háromtól, Isten tudja mikor jön, utána elvileg munka... :twisted:

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszifül: tedd már be ide a képét azoknak a teszteknek!
Vendég
 


adiadi: Még mindig nem tudjuk teszteltél e? :)
Vendég
 


Perpi, tom ciki, nincs programom , amive lekicsinyítsem, egyik barátom szokott segítani, de ő 5ig dolgozik, utána tok küldeni, de az LHs topicban van fenn a tegnapiról ésa tegnap előttiről, mondjuk azt ide is be tom rakni.
Mindekettők pontosan du. kettőkor csináltam.
A mait este felrakom, de csak félhat körül tudom, de azon még annyi sem látszik, mint a tegnapelőttin, de azt egykor csináltam. Esthajnalcsillag azt mondat, viszont hogy erősödni fog, nyugodtan csinálhatom korábban is, hát megdöbbentem, hogy halványodott, vagyis nem is látszik.
perpi két napja volt folyásom, de azt hittem a frány Gynevactól van...ennyire béndzsa vok! Kép

Kép
nyuszifül16
 
 


Perpike, ma reggel megjött, úgyhogy már nem volt alkalmam tesztelni! :cry:
Lányok, biztos van értelme ennek az LH tesztelgetésnek? Lehet hogy kevesebbet idegeskednétek, ha hagynátok a peteérés nézegetését és kb. ciklus félidőben kétnaponta együtt lennétek a párotokkal mindenféle görcsölgetés nélkül! Inkább élvezzétek az együttlét perceit, talán akkor könnyebben megfogan a picur! :wink:
adiadi
 
 


Adiadi: teljesen igazad van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Csak nálam pl. aza baj, hogy egyéb okok miatt, rajtunk kívül álló, egyszerűen nem tudunk még van, hogy két naponta sem együtt lenni, és Párom megy külfre valszeg, szóval még ennyi esély sem lesz, ezért próbálom meg segítségül hívni ezt a dolgot, ha nem lennének afent említett okok és egy méhszájsebműtét, miután a doki közölte, hogy valószínűleg nem esek könnyen teherbe, akkor nem érdekelne! Sőt!
De ilyen görcsösen semlehet csinálni, mert tényleg így kikészül az ember é mr azért nem jön össze...


Perpi:csináltam egy 14.00-at, megvaa csík, kb ugyanolyan, mint a tegnapi, felteszem este, ha megkérhetnélek, majd mondanál rá valamit! Csak azt nem értem, hogy Esthajnalcsillag írta, hogy ha erősödik a hormon, akkor 10 körül is kimutatja már ma, hát nem... :(
Köszi a segítséget előre is! :)

Kép
nyuszifül16
 
 


Egyébként, elnézést a helyesírásért, csak közben tanulok, és csak utólag olvasom vissza, amit már beírtam, amikor már elküldtem , és szembesülök vele, hogy borzalmas! Bocsi! :oops:

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszi: Nem értek nagyon hozzá, csak olvasgatom az oldalt amit küldtem és ott ezt írják:

"A luteinizáló hormon (LH) a nap folyamán hullámszerüen kerül kiválasztásra. Így elöfordulhat, hogy a teszt azért negatív, mert egy hullámvölgyben teszteltél. Ennek ellenére lehetett tüszörepedésed. A megoldás itt az lehet, hogy délután és este is tesztelsz. A tesztet délután vagy este kell végezni, mert a hormon a nap folyamán termelödik. Reggeli vizelet nem mindig mutat helyes eredményt."

Kíváncs vagyok a képekre!

adiadi: sajnálom. :?
Vendég
 


szóval nekem is még erős a teszt csik de halványabb a kontrol csiknál igy elővettem a használati utasitást. nyuszifül te is olvasd el és léssuk be ott irja fehéren feketén, hogy a teszt csak akkor pozitiv ha majdnem olyan erős vagy erősebb mint a tesztcsik illetve negativ ha gyengébb vagy nem látszik. Ezért én a 15. napi és a mostani 17.-ikeit negativá nyilvánitom és csupán a 16.ik napit pozitivnak. nyuszifül én a te feltett tesztjeidet is inkább negativnak itélem mivel gyengébb a tesz csiknál de az LH hormon jelen van a szervezetedben lassan termelődik. Sajna nem tudom feltenni neked a csikjaimat, hogy lássad de erősebbek a tiednél jól kivehetők csak halvanyabbak a kontrol csiknál. Várjuk a képeket, próbálj te is megnyugodni és higadt fejjel gondolkodni, mint egy igazi jogász :wink: .

adiadi ez a tesz azért olyan fontos nekem mert ez nekünk az első, soha nem voltam még véletlenül sem terhes. Egyszer voltam nődokinál ő azt mondta cisztám van ciklus közepén majd havi elötti nap voltam egy másik dokinál és ő nem látott cisztát azt mondta, hogy amit a másik látott az nem volt más mint a tüszöm ami készült kirepedni azért volt nagyobb (egyetemista voltam és tapasztalatlan, hiszékeny sirtam 3 hétig naponta a cisztám miatt mig végül hazamentem anyukámhoz elmeséltem szégyenkezve a bajomat - nállunk mindig tabu téma volt a sex köztem és anyukám között - ő a már szült kismamáknál dolgozik a szülészeten, elment és az éjszakás doki még ébren volt, 11-12 óra között volt éjszaka mikor felértem anyukámhoy a korháyba, mivel a buszom este késön érkezett. A doki azonnal bevitt Uh-ra mikor a cisztát mondta neki anyukám kb 21 éves lehettem. De nem talált semmit. Anyukám szerint ez egy olcsó pénz szerzési trükk volt a doki részéről. Rájött, hogy nem értek hozzá ezzel a mesével persze bárki bevállal egy vérvizsgálatott, fogyigátlot és visszamegy 3 hónap mulva kontrolba és magánklinikán tőrtént. Ott hagytam egy vizsgálatnál többett mint egy hónapi ösztőndijam). Szóval ez a negativ tapasztalat még mindig kisért. Aztán megnyugodtam mivel akkor minden rendben volt. Aztán mivel 1/2 ávi próbálkozás után sem jött a baba megint dokihoz mentem, máshoz, ahol lakom a párommal. Ő nem látott a 10. napon kirepedésre váró tüszőt, majd 4 negativ teszt követte a következő napokat. Persze kérdeztem a cisztát ismét de ő is azt mondta, hogy nincs. Ezzel én elkönyveltem, hogy azért nem maradtam babás mert nincs pé.m. Augusztus ótam csak most voltam képes ujra tesztelni nagyon féltem a negativ tesztől és attól, hogy meddő vagyok 25 évesen (február végén leszek 26) :oops: . Az sem lesz baj ha nem leszek babás, mert jövő hónapban ujra tesztelek, meg márciusban is. És ha akkor sem jönn a baba fogoma teszteket + férjem tesztjeit (megigérte ő is elmegy) irány Szegedre a nödokihoz. Akkora már fogok tudni válaszolni a kérdéseire is nem csak a vállamat huzni és hamarabb meg tudja állapitani, hogy mi is a bajunk. Hiszen mig nincs tiszta képe az egészről szerintem kezelést sem adhat.

Kép
Kép
melisch
 
 


Adiadi!
Megírtad a frankót,egyszer már én is próbáltam,csak sokkal finomabban.
Hagyjátok már azokat a francos teszteket.Hát így nem lehet!Olyan,mintha valaki azt mondaná,10 óra 13-kor ugorj az emberre....hát ilyen erőltetve nem lehet.Eleve feszkó van az emberbe.Csak nyugodtan,minnél jobban görcsöltök,annál jobban nem lesz semmi.Én nem számoltam sose semmit csal elengedtem magam!
Próbáljátok ti is!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Én hiszek a tesztekben, de az tényleg igaz, hogy nem szabad rágörcsölni.
Csak szépen nyugodtan szeressétek egymást és a hatás biztosan nem marad el.
Persze az sem rossz, ha valaki tudja mikor is van az a nap mikor a legesélyesebb, de nem szabad folyton ezen rágódni.

Nyuszifül, hát ezek a tesztek...
Tényleg inkább negatív mint pozitív.
Volt már erősebb más hónapban?
Vagy csak most kezdted a tesztelgetést???

Kép
Kép
sz.niki
 
 


adiadi, melinda: ti azért gondolkodtok így mert nektek kapásból összejöttek a babák. Nagyon szerencsés helyzetben vagytok. Ha ez nem így lett volna, hanem próbálkoznátok már fél éve vagy 1 éve, hogy sikerüljön, nem így gondolkodnátok.

Én viszont úgy gondolom, hogy akiknél nehezebben jön össze a baba igenis nézzék csak hogy mi a helyzet, mert azért ezek a tesztek csak érnek valamit. Mondjuk abban igazatok van, hogy nem kell görcsölni végig a cilkus alatt hogy mikor van pé. De szerintem tesztek nézegetése mellett is lehet úgy együtt lenni, hogy eltudja magát engedni az ember.
Vendég
 


Ebben igazad van,ha egy éve nem sikerülne,akkor orvoshoz fordulnék.Én nem hiszek a tesztekbe,már rég pozitívnak kellett volna lenni,és nem volt az.A barátnőm meg na majd megkérdezem,valamilyen üdítőbe mártotta és pozitív lett....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Gondolod aki 1 éve próbálkozik e mellett nem fordul orvoshoz?
Vendég
 


És mit mondott mi a baj???Nem olvastam :oops: annyian vagyunk,hogy tényleg nem emlékszem mindenre.Pedig anno visszaolvastam...

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Lányok, én nem szerettem volna ilyen vitát generálni, megbántani meg végképp nem akartam senkit! Azt hiszem itt mindenkinek igaza van, mindenki úgy csinálja, ahogy neki tetszik, a lényeg az hogy valahogy összejöjjön a baba! A többi csak részletkérdés, viszont a görcsösen akarás az senkinek sem tesz jót! Nemhiába van az, hogy sokaknak évekig nem jön össze, amikor meg beletörődnek az egészbe, ellazulnak, nem koncentrálnak állandóan a babaprojektre, máris megfogan nekik spontán!
adiadi
 
 


nyugi csajok nem kell összeugrani. Én utálom az orvosokat nem sokat segit ha egy feszt orvoshoz szalatsz addig mig te nem tudod pontosan mi van veled. Én voltam megvizsgált 2x is aztán azt mondta teszteljek 3 hónapig LHás tesztet, párom is menjen sperma vizsgálatra és 3 hónap mulva menjek vissza és az eredmények alapján megbeszéljük mi a teendő a tovabbiakban. Nem mentem vissza és az sem biztos, hogy hozzá megyek megint nem győzőtt meg pedig tudom egyebbet nem mondhatott volna szerintem helyette én is azt mondtam volna. Most mégis megfogadom a tanacsát 3 hónapot tesztelek és azokkal az eredmenyekkel megyek legközelebb orvoshoz. Tudom ezen tesztek nem 100%-ak van egy ismerősöm akinek negativ volt a teszt és mégis terhes lett. Hidd el nekünk sokat segit megosztani egymással a poztiv/negativ élményeket, főleg, hogy én is körül vagyok véve hozzád hasonló gondolkozásu emberekkel igy már a témát sem merem felhozni. Igegileg meg lassan tönkre keztem menni, hogy nincs pé.-m. Mindenki azt mondja, hogy nyugi semmi pánik és nem küldenek orvoshoz, azt mondják türelem semmi nincs veszitve. Nem mehetsz orvoshoz, hogy tudja babát akarunk de nem jön, én igy mentem és lásd mit mondott. Pl. én mindig a 14. napra fektettem a hangsulyt és utána legtöbbször nem is voltunk együtt. Mi leginkább hétvégén vagyunk együtt, hétközbe leginkább hullák vagyunk. Én szeptember óta nem is figyeltem a ciklusom, nem is tudtam mikor kell megjöjjön, ha mentem valahova mindig bepakoltam a betétemet mert ki tudja, hol áll a ciklusom. Igy még kisebb az esélye, hogy terhes legyél. Gondoltam ha nem követem a ciklusom nem pánikolok és megtörik a jég. Én ugy félek a tűtől, hogy volt idő, hogy azt mondtam nem akarok szülni a szuri miatt. De végül elmentem és csináltam egy vérvizsgálatot toxomplazma, hepatita, stb.-re és csak a baba miatt - minden ok a teszt szerint. Tehát ha nem muszáj nem megyek ujra vért adni csak azért, hogy megnyugodjak. Még várok hiszen sokan maradnak spontán terhesek kezelések nelkül is! Tényleg könnyen beszéltek ti akinek már van gyereke, nem tudjátok, hogy egy ilyen pozitiv tesz mit jelent nekünk. Mi tavaj január óta próbálkozunk de tudom a pirulának is ki kellett menjen a hatása, férjem 1 hónapos tüdőgyuladása tavaj márciusban pedig nagyon visszaverte a babaprojektünket, tehát én tudom jól mi is van a hátérben és tisztában vagyok a dolgokkal. A forumban kapott bátoritás meg nagyon jót tett a lelkemnek! köszi nyuszifül, perpike jó tudni nem vagy egyedi esett vannak másoki is hasonló cipőben és van remény.

Kép
Kép
melisch
 
 


Drága Lányok! Azt hiszem elmondhatjuk, hogy tit senki senkit nem akar megbántani, mindenki elmondta, amit gondol...
Sztem ezek a tesztek segíthetnek, hogy picit megismerjük magunkat, főleg, ha vmiért nem jön a babó, persze tényleg nem kell görcsösen nézgetni, ahogy én is tettem egész nap...
Csak tényleg, ha elvileg pozitívnak kellt volna lennie, és semmi nem látszott elgondolkodtató, én megbízok abban a lányban, akitől a teszteket rendeltem, és abban is bízom, hogy ezek segítenek. Az meg jó, hogy spontán esetek is vannak köztünk, mert elvégre ez lenne a normális, de rohanó világunkban nem csoda, ha nem jön össze mindenkinek olyan könnyen...
Asszem elmondhatjuk, hogy senki nem haragszik a másikra, véleménycsere megtörtént...Így aztán lányok, mosoly...!!!! :lol: Nem feladni!
ötletek tapasztalatok, vélemények midnig jól jönnek! :wink: Néha meg a nyugtató szó sem árt.
Na, csajok, majd felrakom a mai teszteket, sztem csak holnap, én viszont annyit tanultam, vagyis megfogadok, hogy csak du kettőkor és este hétkor tesztelek! :D
Most meg jön apa, drukkoljatok, meg a vizsgámhoz is!
millió puszi!!!

Kép
nyuszifül16
 
 


sok sikert nyuszifül ma és holnap a vizsgán

Kép
Kép
melisch
 
 


Kedves Mindenki!csak bátoritás,/és örömöm világgá-kürtölése gyanánt/:barátnőm többévi próbálkozás,2 vetélés,egy halvaszülés,és az utolsónál 8 havi fekvés után egy hete világrahozta egészséges kislányát.másik bnőm szintén hosszú próbálkozás után szült.SZÓVAL FEL NE ADJÁTOK!!!és én pedig nem is akartam babát,de a férjem nagyon,hát gondoltam próbáljuk meg CSAK EGYSZER,majd a feljebbvalók eldöntik legyen-e vagy sem!!!hát eldöntötték,uis kedden teszteltem,és azonnal kijött a 2 db csik ,hát én azóta nem térek magamhoz a döbbenettől,de a ti irásaitokat olvasva kezdem magam elszégyellni,remélem Nektek is sikerül,sok boldog,és eredményes együttlétet kivánok mindenkinek

B.B.
legenyb
 
 


köszi és neked pedig gratula! Remélem idővel te is kedvet kapsz a babához és örömöd fogod lelni benne! 8)

Kép
Kép
melisch
 
 


B.B!
HATALMAS GRATULÁCIÓ!!!Látod az égiek eldöntik,ebben hiszek én is.Írj magadról pár sort.Mikor mész orvoshoz???Hány hét körül vagy???Még én se tértem magamhoz,mert ilyen csak a mesébe van.Bár én az élettől sose kaptam semmit "ingyen" mindig a csórókhoz tartoztunk,7végente mindig 500 ft-tal mentem bulizni,más 5 ezer alatt ki se jött,brutál nevelőapa,stb,de úgyérzem most kárpótolva lettem mindezekért...és megérte...nem adnám semmiért....
amúgy én is szégyellem magam,látom más mit összegörcsöl egy gyerekért,nekem meg "potyognak"....
A tesztelést ti tudjátok,én nektek szerettem volna jót.Ha már csak egyszer végiggondoltátok,amit írtuk adiadival,akkor örülök.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


kedves Melisch,és Melinda1985!köszi a gyors választ,és biztos majd megjön a kedvem,csak hát ilyet.....magamról annyit,hogy 34 éves vagyok,nem kifejezetten az az asszonytipus alkat,enyhe emancipált beütéssel,úgyhogy jócskán lesz mit leadnom az egómból,meg az elveimből.egyébként dec 18-án voltunk együtt,igy azt hiszem hogy ma jubilálunk,már ha onnan számolják.hát orvost most kajtatok,az biztos hogy a bajcsyban szeretnék találni,mert arra lakunk,de még most gyűjtöm az infókat.ha esetleg tudtok vmit...köszi mégegyszer,majd jelentkezem,remélem ti is.

B.B.
legenyb
 
 


Húúúúúúú lányok nem semmi napotok volt.

Aida, Melinda egyetértek veletek abban hogy nem szabad görcsölni. Én is Levivel nagyon sokat görcsöltem ( 6 hónapig próbálkoztunk), és volt hogy a párom tett helyre hogy ne azért legyünk már ont akkor együtt mert neki ez így nem megy. Szóval csajok tudom hogy nehéz, én is ilyen vagyok mint ti, szóval megértelek benneteket. Aida, és Melinda sem bántásból írta amit írtak, csak ki akartak egy kicsit zökkenteni benneteket! A tesztekről meg annyit hogy én is rendeltem és kíváncsi leszek hogy mit fog mutatni. Én jobban hiszek abban hogy a pé-kor amúgy is jobban kívánjuk a sexet mint máskor, szóval eleve jó időpontba bújunk össze. :wink: :wink:

Legenyb. én is itt lakom a 10. ker.-ben, és itt szűltem a Bajcsyban, ha van kérdésed szívesen segítek bármiben.

Szép estét Mindenkinek!
Anna
Kép
Kép
boganna07
 
 


Hát ez tetszik,önkritikád van,az sose árt.De egónak is kell lenni,akinek nincs,azt eltapossák...
Első gyerek??Nem is akartál előtte se,meg úgy egyáltalán???Mivel töltötted a napjaidat????
Anyumnak 39 évesen lett tesóm...besikerült,de olyan jó hogy van...ő most 5 éves és már nagynéni!!! :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


legenyb nállunk is párom szerette volna inkább a babát. Nekem nagyon fontos volt a munkám és a kényelmes életem, öszintén a tabletáról is nehezen montam le és még akkor sem voltam biztos benne. Én jól megvagyok a kis kényelmes életemben ahol első a munka utána a férjem és ott vége. Utálom a házimunkát ha lehetne este 11-ig dolgoznék reggel 10-ig aludnék és ujra munka. De aztán kaptam egy 5hetes németjuhászt a páromtól. Olyan gyámoltalan volt első éjjel is kimentem hozzá mert sirt aztán annyira hozzám nőtt, hogy nem tudom honnan előbujt az anyai ösztön, azt hittem nekem nincs. Minden nap vittem az irodába Mayát magammal és szombaton nem találtam a helyem mert nem volt mellettem ugyanis mi házban lakunk és ő kint lakik nem engedjük be. De olyan kis ártatlan és magatehetetlen volt, hogy elöhozta belőlem a nőt annyira szeretem kár, hogy hamar megnőtt és 22 kg-t már nem lehet ölbe venni. Azóta már nagyon vágyom én a babára és már nagyon szeretnék babás lenni. Bár, hogy aztán mi lesz még nem tudom, mert akkor feje tetejére fog állni az életem. Kivánom belőled is törjün ki az anyai ösztön!

Kép
Kép
melisch
 
 


Látom Boganna te érted mit írtam.
Hát engem lerúgna a férjem magáról,ha tudná,hogy azért kell teljsítenie,hogy jöjjön az utód.Szerintem ez nekik is nagy stressz,és amilyen makacsok és hiúak őket még jobban bántják mint minket.
SZERELEM!!!!!!ÉS!!!!TÜRELEM!!!!!Mindenkinek jön majd a 2 csík.....a HCG-S TESZTRE GONDOLOK!!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


sziasztok.....lányok senki ne gondoljn a vetélésre.......ha baj van akkor akármikor bekövetkezhet a baj.így inkább csak a jóra kell gondolni...egészségesek lesznek a babók...nincs igazam?! :roll: :wink:
üdv az ujjaknak....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni hozzátok, ha lehet.
2 hónapja vagyunk rajta a babaprojekten, nagyon várjuk ezt a babát, mert júniusban már elveszítettünk egyet.
Használtam lh tesztet (semmi érdemlegeset nem mutatott szerintem), mérem a hőmet is. Ma vagyok a 35.napon (ált. 35 napos a ciklusom). Mensi még sehol, teszt negatív.

Jöhetek? :)

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


bár én még uj vagyok, de szivesen osztanám meg gondjaimat veled is. Amint lehet olvastad még várj türelemmel még lehet pozitiv az a fránya teszt csak kitartás!
Sajnálom a babád ... :cry:

Kép
Kép
melisch
 
 


Szia Pitypang, gyere nyugodtan!
Részvétem a babád miatt! Fel a fejjel, most biztos sikerülni fog, én szorítok!! :D
adiadi
 
 


Szia Pitypang!
Nem is érzed,hogy meg kéne jönni???
Az egyik orvos azt mondta itt Gyöngyösön a barátnőmnek,ha babát akarnak 3 hónapig szedjen fogamzásgátlót,és a 4. hónapba hagyja el,és legyenek együtt minél többször.De ez nem az első,hogy ilyet hallok.Ennek mi értelme van?????Sok hormon szabadulhat fel a gyógyszer után????

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


igen ezt nekem is mondta mondta anyukámnál a doki. Én szedtem fogyit kb 1 és 1/2 évig. A fődoki erre azt mondta, hogy nem baj addig is pihentetem a petefészkem, nem termelődik pete, igy maradnak későbre. Szerintem a 3 hónap abbahagyás után jóbb és erősebb peték lesznek egy ideig. Na meg pihen a petefészkünk és uj erővel indul ujra a 4. hónapban.

Kép
Kép
melisch
 
 


Melinda, mikor mész UH_ra? Holnap?

Nyuszifül, összejött a tegnapi hancúr? :wink:
adiadi
 
 


Sziasztok!
Csak pár mondat az előző témához...Nekünk is hamar összejött mindkét babánk, nem várattak magukra sokat, ezért nem kellett átélnem azt, amit sajnos sokaknak hónapról-hónapra.. Akár hosszú éveken keresztül. Nekik jogosan esne rosszul, ha azt éreznék, Ők nem csinálnak jól vmit! Így is vádolják magukat éppen eleget... Ne görcsöljetek, ne teszteljetek... Valószínűleg ők sem rögtön lh teszttel kezdték, aztán - sok kudarcba fulladt hónap után - jött a sok taktika, praktika.. Hőmérő, lhteszt, görcsölés... Mindenki leírja a saját tapasztalatait, véleményét. Ez így van rendjén... De ehhez elengedhetetlen a mások tapasztalata és véleménye iránti TOLERANCIA. :)
Velem semmi változás, piri sehol. Azt írtam, ma tesztelek, de..... tegnap reggel nem bírtam tovább, és 2. nap késés után teszt. Nem azt láttam, amit szerettem volna.. Hm. Ez van. :roll:
mandarin7
 
 


Ja, adiadi, sajnálom a pirit.... :(
mandarin7
 
 


Üdv az újaknak!

Nekem szombaton megjött... :cry:
Vendég
 


Dunakavics
:cry: :(

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Sziasztok!

Mandarin: Ha visszaolvasod a tegnap, ebben a témában írt hozzászólásomat, ami úgy kezdődött drága Lányok...sztem nem mondható, hogy nem próbáltam elsimítani a helyzetet elég diplomatikus módon, azután hogy az egész kb. az én tesztelős görcsömön bukott ki! :roll:
Én írtam, hogy mindigenkinek a véleménye jó, és el kell fogadni, és a nyugtató=tanácsadó szó is sokat segít, még ha az nem éppen pozitív is. Sztem ennél diplomatikusabban nem tudtam volna a kedélyeket kissé csitítani.
Egyrészről empátia másrészről mások vélemények tolárns elfogadása kell, és semmi para. Szóval ha már, fórumban vagyunk ez a két dolog elengedhetetlen.
Ja, még annyi, hogy nem tom mások, hogyan fókuszálnak a babatémára, én pl. tegnap úgy csábítottam haza az apa jelöltet a szakmai vizsgája után, és az esti meló előtt, hogy "hmmmmmmmm...tök jó meglepim van, megéri ám megnézni...stb, stb, szóval arról szó sincs, hogy sztem vki ezt úgy képzeli el, hogy drágám hopp, öt perced van még, most dolgozzál szépen, mert én gyereket akarok... :lol:

Adiadi: igen tök jó volt a tegnap este...hm úgy megismételném!!! 8) Még jó, hogy cikuls szerint pont aktuális, ha tesztek szerint nem is, majd jövő hónap elején beszámolok az eredményről :lol:

Kismamik: Ki mikor megy Uh-ra?

Melinda: férjed most otthon van, vagy kint van küldetésen, nem tudom, ezt hogy mondják? :oops:
Egyébként meg ezt a fogigátlót, szedek abba hagyom, hirtelen baba sztori már hallotam én is nem egyhelyről...de olyat is, akinek csak később jött össze a babó így is!Érdekes mindenesetre szerintem is.
Pitypang: üdv köztünk, nagyon sajnálom a babádat, drukkolok, hogy hamar teljesüljön a Te, Ti álmotok is.

Duna: :evil: Szenya piri, majd köv hónapban. rástratolsz a témára..! :wink:

legenyb: üdv köztünk, hurrá egyel több kismama!!!!Majd számolj ám be mindenről!

Szilárdinho: észrevettétek, hogy nem jelentkezik???? :) Pedig, már kelleneéneka kispapa jelöltek isa topicba.

Na, megyek lányok eszem és alszom, mert másfél órát aludtam az éjjel! :( :( De négyes lett a mai... :D :D

Kép
nyuszifül16
 
 


Én holnap megyek 14: 30-ra :D :D :D

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Nyuszifül!
Gratula a vizsgádhoz! :)
Amúgy én pont ilyen vagyok, képtelen vagyok nem görcsölni a témán. :( Pedig tudom, hogy nem lenne szabad, de mindig csak a babára gondolok..
Az elveszített kisbabánk nekünk is elsőre összejött, sőt, kábé egyszer voltunk együtt a párommal. Viszont a lányomra 7 hónapot vártunk, úgyhogy voltam mindkét oldalon. Most úgy látszik, megint várakozás következik. :cry:

Adiadi!
Sajnálom a pirit. :( Pedig tök reménykedve olvastam a tüneteidet (amik nekem is megvannak), meg azt, hogy "én olyan terhesnek érzem magam"! Én pont így érzek! :lol: :lol: :lol:

Melisch!
Szerintem a dokik részéről ez a legegyszerűbb megoldás: szedj fogamzásgátlót, aztán meglátjuk. 3 hónap haladék. De arról miért nem szól, hogy a fogigátló simán felboríthatja a hormonháztartásod, a ciklusod és utána évekig is eltarthat, mire rendbe jön. Nekem mióta abbahagytam (3 éve is elmúlt), kitolódtak a ciklusaim 35-40 naposakra. Hurrá. :? Elmentem nemrég egy dokihoz, hogy mit lehetne ezzel tenni. Mi volt a válasz? Szedjek fogamzásgátlót! Na persze!

Na, nem puffogok tovább! :)

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Nyfül! Persze, olvastam, és nem is mondtam, hogy azzal, vagy más hozzászólásoddal bármi gond lett volna. Nem is konkrétan a "rágörcsölés"... Csak azt szerettem volna picit érzékeltetni, hogy nem gondolkodunk egyformán... (és ez így van jól)... és másként látja a helyzetet az, akinek rögtön sikerül a babó, és másképp az, aki sokat, sokat küzd érte. Közvetlen környezetemben is van vki, aki az utóbbiak táborába tartozik. Látom testközelből a vívódást... Hidd el, tudom, mit beszélek. Pedig én kétgyerekes anyuka vagyok.. Amiket pedig most írtál, azzal 100%-ig egyetértek. Én is pont ezt írtam! :wink:
mandarin7
 
 


Ja, és még egy gondolat Nyfülnek!! Mióta írogatok ebbe a topicba, Te vagy velem a legkedvesebb és a legközvetlenebb. (és ez nem nyali....) Úgyhogy ezek után remélem, nem is fordul meg a fejedben, hogy bármi, amit írtam, ellened irányult volna. - és persze más ellen sem. Csak a magánvéleményem.... :)
Nah, erről ennyit. Tessék dolgozni Apákon-Apákkal.
mandarin7
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: