Új privát üzeneted érkezett!

Baba, az a nagy helyzet, hogy angol nyelvű oldalon tudsz csak utánaolvasni, több info itt: www.intelligender.com
Innen szerettem volna rendelni is, de nekem nem sikerült, de nem baj, mert sokkal jobb helyről sikerült beszereznem :)
esthajnalcsillag
 
 


Megpróbálom lefordítani. Amit te küldesz ahhoz van magyar nyelvű használati utasítás?
Nagyon felcsigázott ez a teszt.

Kép
baba1973
 
 


Ez szupernek tűnik:) Te is ezt a terméket küldöd, vagy csak hasonlót?

Kép
baba1973
 
 

 
 

Nem másolatot küldök, csakis az eredeti, minőségit, egyenesen amerikából. :wink:
Csak angol leírás van a teszthez, de annyira egyszerű a használata, és pontos rajz is van hozzá, mit hogyan kell csinálni, úgyhogy szerintem mindenki tudni fogja, hogyan kell használni, de természetesen lefordítom magyarra, ha kéri valaki.
A lényeg, hogy pipi a pohárkába, ebből 20 ml-t kell egy fecskendővel, mely tartozéka a doboznak, belefecskendezni a fiolába, majd óvatos körkörös mozdulatokkal 3-4-szer mozgatni, felrázni tilos. Majd leteszed 10 percre, és vársz. Ezalatt az idő alatt nem szabad mozgatni. Ezután megnézheted az eredményt.
Ha kisfiút vársz, akkor zöldes, sötétebb színű lesz a fiolában lévő elegy, ha pedig kislányt, akkor sárgás színű, de ehhez segítségképpen van 2 matrica a fiola két oldalán, azzal össze tudod hasonlítani az eredményt.

Szerintem nagyon izginek tűnik. :D
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok Lányok!

Itt vagyok, tegnap megvolt a HSG vizsgálat.
Tényleg nem olyan vészes és hamar megvolt.

Sajnos az eredménye nem az lett amit szerettünk volna
:cry: , de hátha így is sikerül a baba.

Köszönöm Mindenkinek, hogy gondoltatok rám!

Akella

Kép
Kép
akella
 
 


Sziasztok!

Esthajnalcsillag, igen, tesokam utalta csutortokon (csak ossze hoztuk), mi ma estunk haza egy dzsungel turarol, koszonom a kitartast es a gondos celluxozast! :D Szeretek csomagot kapni, mar nagyon varom! :lol: Szep hetveget mindenkinek!
Vendég
 


betty615 küldtem privit, remélem megkaptad!

Akella

Kép
Kép
akella
 
 


Akella, megkaptam, írtam is vissza :wink:

Esthajnal S.O.S.-be fogy a tesztem, úgyhogy pár nap, és rendelek egy kisebb raklappal :lol: :lol: :lol:

Bridget, remélem jól érzitek egymást Apával :wink:

Pussz!
[/b]

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Akella
Ez most mit jelet :shock: :?: :idea:

Betty
Igen szo szerint jol erezzuk egymast apaval :wink: :lol: :oops: 8)

Mindenkinek
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

betty615 szorítok Neked!

bridget0801 ez azt jelenti, hogy az egyik oldal nem jó, teljesen zárt :cry:
Így is van azért esély, de majd meglátjuk!

Puszi Mindenkinek.

Akella

Kép
Kép
akella
 
 


Akella
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


bridget0801 Köszi mindent!

Akella

Kép
Kép
akella
 
 


akella én is sajnálom és nem tudták kidugaszolni :oops: , kicsit nehezebb lesz de lesz baba csak türelmesek kell legyetek.


esthajnal jövő hét elején számolom össze a tesztjeim és utánanézek, hogyan juthat el bankon keresztül hozzád a pénz :lol: :lol: :lol: , ömlik piri, mint a vízözön, tegnap majd leszakadt a méhem ugy :oops: fájt néha.

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch sajnos annyira zárt, hogy nem tudnak vele csinálni semmit :cry: reménykedünk azért, nem szabad feladni.
Aranyosak vagytok!!

Akella

Kép
Kép
akella
 
 


Akella minden jó lesz!!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok ám én is, olvasom az írásokat, de válszolni már egyszerűen sokszor nincs időm, természetesen a privik kivételével.

Akella, bizony tudok nem egy olyan esetről, hogy hiába volt mindkét petevezetéke zárt a hölgyeménynek, megcsinálták az átjárhatóságit, és ezáltal egy indurkapindurka átjáró keletkezett a vezetékben. Éppen lombikba kezdett volna ez az illető hölgy, miután teljesen zártak voltak a vezetékek, és ekkor spontán összejött neki a baba. Volt nagy öröm, gondolhatod, szóval helyesen teszed, hogy nem adod fel, még akár ikreid is lehetnek spontán, én nagyon drukkolok a babához!!!

Melisch, Betty, várom priviben a jelentkezéseteket, ha aktuális.

Tetszenek a szép színes vonalzók, mindenkié! :)

Aranyeső, várom a jelentkezésedet, ha megkaptad a csomit!

Bridget, kellemes és főképpen eredményes együttlétet apuciddal!

És íme a jelenleg kapható tesztek és áraik:

LH (20 mIU) tesztcsík = 110 Ft/db.

HCG (10 mIU) tesztcsík = 110 Ft/db.

HCG (25 mIU) tesztkazetta = 200 Ft/db.

HCG (20 mIU) vizeletsugaras teszt = 250 Ft/db.

Clearblue digitális teszt terhességi hét kiírással = 3000 Ft/db doboz nélkül, vagy 5900 Ft/2 db dobozban.

Babateszt a pici nemének megállapítására = 12.000 Ft.

Postaköltség 400 Ft, elsőbbséggel 570 Ft, mely tartalmazza a csomagolási és ajánlott postai díjakat!

Fizetés előre banki átutalással, vagy esetleg rózsaszínű csekken.
esthajnalcsillag
 
 


Szia Esthajnalcsillag!

10-es hcg-tesztet szeretnék venni! Írtam privit. Légyszi írd meg a számlaszámot!

Köszi:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Akella, köszi a privit! :wink:
Fel a fejjel, és türelem....tudod, rózsát terem :)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Lucuzs
Azta milyen gorbet produkaltal :shock: csak nem :?: :!: 8)

Akella
Nekem is az egyik kicsit elvan zarodva :roll: De tudod a babahoz eleg 1petesejt es egy kiskatona 8)

Esthajnalcsillag
Koszi matol kezdem a nagy Lh-zast mert nem tom miert de fajnak az oldalaim mar most es a hom 36.9volt tegnap is ma is pedig latod meg egynlore nem kene :roll: lehet beteg vgyok :shock: mert ilyen meg nem volt :? Na de majd az esti lh-bol tobbet tudok meg 8) meg 1kerdes a tesztet hany mp-ig kell belemartani :?: :roll: 3 :?: 5 :?:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget, a tesztcsíkot kb. 5 mp-ig kell belemártani a vizeletbe, de látni fogod, ahogyan ázik felfelé a teszt, akkor már kiveheted a pipiből. :wink:
esthajnalcsillag
 
 


okes asszem megyek es lovok is egyet 8) du.4ora az jo mar nem :?: en olyan 6korul szoktam amugy :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget, a 4 óra tökéletes, de délelőtt 10 és este 20 óra között bármikor tesztelhetsz LH-val. :wink: Kivéve, ha jóstesztnek használod, mert akkor ugye reggeli első pislantásból kell lőni. :lol:
esthajnalcsillag
 
 


Persze, mindenkepp jelentkezem ha megkapom, ugyis kinyitjak, atvizsgaljak es nagyot neznek majd, ugy szoktak... mar nagyon varom am, hogy megkapjam! :D (Meg lehet eppen idoben ideer...)
Bridget szomszed, isten hozott ujra itthon! Nehez vissza razodni? Jo sokaig voltal otthon. :wink:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon aranyosak vagytok!!! :lol:
Amint van valami lényeges változás megírom Nektek!

Akella

Kép
Kép
akella
 
 


Esthajnalcsillag
En eddig mindig delutanrol hallottam 8) lottem egyet de egyenlore meg csak halovany csikocska van :) Jah es a topiktarsamtol kapottat lovom mert o abbol a szeriabol lett babas...igy azt elobb ellovom ebben a honapban mivel ez az uccso esely a 2009-es babora :roll: Aztan ha nem sikerulne akkor a 2010-es babo mar a te lh tesztjeiddel sikerul majd 8) Az igazat megvallva es a te hcg tesztjeidet szeretnem mar hasznalgatni nem hinven a szememnek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Aranyeso
Hat azert fura visszajonni hisz itt minden az ellenkezoje az otthoni letnek :roll: De azert eleg regota vgyok itt ugyhogy igy konnyebb :arrow: apa viszont hozzaszokott az egyedullethez majd kicsit gatyoba kell raznom :twisted: :lol: :lol: :lol: Te hol van az a szomszed :?: :shock: MY :?: :roll:

Akella
Van lh teszted esthajnaltol :?: Muti mar ha veletlen lovoldoznel vele 8)

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget, a ferfiak nagyon konnyen vissza szoknak :wink: az enyem 4 napig volt egyedul, hatalmas rumlit csinalt, nem evett, ragadt a kosz mindenhol (narancsle, kenyerhej a padlon stb.) hat akkor a tied!!!? No de majd Te helyre razod. :D En delebbre lenni, nem kozvetlen szomszedom vagy, de a szitu hasonlo :arrow: malajfold

Az LH tesztekkel kapcsolatban napi hanyat erdemes elloni? :roll: En a dragasag miatt napi egyet hasznaltam fel, este 7-kor, de egyszer sem lett pozitiv, meg halvanyan sem :!: :x 2-3? De. du. es este?
Vendég
 


Aranyeso
Egyik barinom is ott van...itt eltek 2evig es tavaly ment oda :) Meki mar van egy 4eves lanya es most hajtanak a 2.bebire 8)
Tesztet napi 1-et kell loni :!: es fontos,hogy altalaban ugyanabban az idoben :roll: jol tudom esthajnal :?: :oops: majd szolj ha megerkeztek a tesztek na meg ha lovoldozol majd akkor kerunk fotooooot 8) :!: :!: :!: En majd lovok ma is aztan talan megmutizom a kettot egyutt 8) marmint a tegnapit meg a mait :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Most nezem a vonalzid :shock: most az jo?Nem mostansag van pe-d?Hogyhogy meg 4nap?nem ertem :? :idea:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Koszi hogy szoltal, most nezem en is, neeeeeem joooo, mert 11. napon vagyok! Cserelem is le! :oops:
Vendég
 


Bena vagyok, megis jo volt :oops: :roll: :?
Vendég
 


Akkor te most vgy pe korul :?: :shock: :roll: van teszted :?:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

bridget0801 én most szombaton kezdem a tesztelést, ha tudom felteszek majd képet. :lol:

Kép
Kép
akella
 
 


Sziasztok!

Esthajnal, már csak 1 HCG-m van, amit holnapután fogok ellőni, úgyhogy S.O.S.-be kellene 10 db. csík nekem :!: :!: :shock:
Bocsi, hogy nem privit írtam, de ide talán többet nézel :lol: :wink:
És elsőbséggel kellene. Holnap utalom is neked, csak még ma privibe küldd el, mennyi ok?!
Azt hittem meg fog jönni, mert minden nap olyan érzésem volt, de már öt napja késik basssszus, és a tesztem meg nega :!: :shock: :shock: :roll:
Esetleg valami ötlet valakinek, hogy ezt mi okozhatja, ha nem vagyok terhes??
Jövő héten lenne a műtét, várom pirit, mind a messiást :lol: , és most meg sz...rik jönni, pedig hosszú évek óta óramű pontosságú.
Na pussz!
Esthajnal, akkor várom az üzit.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty
Hat ez erdekes :shock: nem is tom mi lehet :? Kép

En meg csinaltam tegnap elott egyet az halvany volt tegnap meg meg halvanyabb es a 9cn-en vgyok :shock: ezt most en sem ertem :? de majd meglatom a mait :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


bridget0801 hány napos a ciklusod, hogy már a 9cn előtt tesztelsz? Ha 28 alatt van akkor ok de ha 28 napos vagy tobb kicsit még várj mert még erősödhet a csik 12-13 napokban.

betty, ahogy nita is írta a másik topikban lelki okok miatt is lehet most késés mert mégiscsak tartasz a laprtól. De várom a mai teszteredményt is hátha beijedt a baba a műtéttől és ott a pocakodban. Sokan jártak igy :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch
25naposak a ciklusaim :? regebben mar 10.nap elott voltak pe-im :? mostmar azert beall a 10.nap kornyekere de volt olyan is hogy 13.nap volt csak :shock: na meg ugye attol fugg mikortol szamoljuk :? merhogy volt ket verfoltos napom aztan amikor megjott azt vette elso cn-nek a ferti-s oldal :? Szoval igy ferti szerint 9.cn-en vgyok de akar lehetnek a 11.en is :? na meg volt a szurkalas is minket oldalon ugyhogy elkezdtem.

Amugy mar egy eve homerozom na jo most az uccso felevben mar nem mert mindig tankonyvbe illo gorbem volt es megis semmi nem lett belole :? ebben a honapban viszont merem 8) az is eleg osszevissza van ilyen meg nem is volt :shock: de mar pont csinaltam egy 3.tesztet aztan osszehasonlitom es ha tudom felteszem 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na most neztem meg ugy nez ki pozi a tesztem :shock: akkor most 2lehetoseg van :roll: a tegnapi tesztet nem eleg ideig tettem bele :? vgy hogy elcsereltem a tegnapit a tegnap elottivel :oops: mert mar igaz rairtam a datumot de csak tegnap :roll: na majd most megyek meg szoliba meg venni koromerositot aztan ha hazajottem csinalok fotot es megmutizom aztan kidumaljuk 8) es apa pont ma nem jon haza idoben mert a fiukkal megy este sorozni :shock: :? ha a mai pozi meg a holnapi is lehet pozi igaz :?: es akkor holnap is jo meg 8) Jol mondom Esthajnal :?: :idea: :roll:

Fuu bocsesz a sok dumaert mar tuzok is :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget, attól, hogy ma pozitív az LH-d, még nem biztos, hogy ma meg is lesz az ovulációd, tehát ha holnap és holnapután szeretkeztek, még abból is lehet baba, hiszen a pozi teszttől számolva 24-48 órán belül bármikor megtörténhet a petesejt kiszabadulása, és onnantól számolva még 24 óráig életképes is, a spermiumok pedig akár 5 napig is elélhetnek odabenn. Szóval ha ma nem is, holnaptól próbáljatok minden nap szeretkezni, az a biztos. :wink:

Pusz mindenkinek
esthajnalcsillag
 
 


Bridget, nincs tesztem... esthajnalet varom. :wink: viszont ma reggel lehetett valami, mert fajt a jobb oldalon... szurt rendesen. De mint irtam, kis szusszanasnyi szunet van, apanak is jobb igy, aztan kov. honapban lovom a teszteket, es hozom a kepeket! :D
Apara fel, meg reggel sem lesz keso neked!
Betty, lehet bestresszeltel, azert nem jon meg. Nyugi. Bar ki tudja, barmi lehet :roll:
Vendég
 


Esthajnal
Tudom,hogy nem a mai a hatarido meg hogy meg az elso nem plusszos tesztnel is erdemes egyutt lenni de a katonaknak is kell do mig felernek :roll: Mindenesetre nana,hogy holnap nekiesek apanak 8) majd hozom a tesztfotoat is 8)

Aranyeso
Mostmar tudom :wink: Aztan majd jovo honapban mindent bele 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Esthajnalcsillag!
Mi az a digitális teszt????

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Mucus, a digitális Clearblue egy vizeletsugaras terhességi teszt azzal a különbséggel, hogy nem csíkokat nézegetsz a teszt eredményablakában, hanem digitálisan betűkkel kiírja, hogy terhes vagy, vagy sem, plusz ráadásként ezeken a teszteken, melyeket eladok, még a terhességi hetet is kiírja egyúttal. Tehát igen különleges kis szerkentyű.
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!
Lenne egy kérdésem hozzátok, ha nem baj! Mióta elterveztük, hogy jöhet a kistesó azóta teljesen felborult a ciklusom. A ciklus eleje szerintem tökéletes, mert 13-14. nap körül pozitív az LH tesztem. A második fele a ciklusnak viszont túl rövid. Kb. 22-23 napra jön meg mostanában. Volt már valaki hasonló helyzetben? Kedden megyek dokihoz, de kiváncsi vagyok a véleményetekre, illetve ha valakinek már volt ilyen problémája, mit írt föl a doki?
szi77
 
 


Esthajnalcsillag!

Megkaptad a pénzt?
Vendég
 


Loviné, megkaptam, köszönöm, holnap postára adom a teszteket!

Szi, szerintem megpróbálhatsz homeopátiás gyógyszert szedni, emellett persze a gyorsabb haladás érdekében megkérdezheted a dokit, hogy mit javasol, valószínűleg gyógyszert ír fel, amivel picit megnyújtja az ovuláció utáni időt. Egyébként nekem is elég rövidek voltak mindigis az ovu utáni napjaim, mégis itt a 2 lurkóm. 10 nap alatt viszont már nem jó.
esthajnalcsillag
 
 


Na jottem a tesztjeimmel :oops:

Kép A 7.cn es a 8.cn felvan keverve :oops:


Kép Ez egy masik fajta.A kontroll csik mellett meg 3csik jelenhet meg de a normal a 2....nekem is van a main egy halovanyka 3.

Kép Es akkor egyutt...

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


a 10.napi szép pozitiv, hajrá megy a drukk ezerrel bridget0801

Kép
Kép
melisch
 
 


mindent bele :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch
En is ugy latom 8) mar elore viritott es erosebb,mint a kontrol :shock: na ilyen hcg-t szeretnek en pipilni 2het mulva 8) :lol: es koszi :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


szívből kívánom, hogy úgy legyen :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: