Új privát üzeneted érkezett!

Pendi:
Nagyon szépen köszönöm a felajánlást :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Máj.5-ig kell leadnom a odgát, de nagyon lusta vagyok hozzá kezdeni :roll: 8) 8)

Te hogy vagy fürdés után???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Köszi jól vagyok.
Bár a a fránya gombóc nem igazán akar eltünni. Már a múltkor is itt volt a torkomban, de most megint szenvedek tőle. Olyan, mintha ott maradt volna a kifli vége, és hányingerre késztet. :? :? :?

Kitakarítottál? :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Remélem, hamar elmúlik a gombócod ((((((((((Pendi))))))))))

Nem takarítottak.... rendbe raktam a lakást, felsöpörtem, mostam három adag rucit és rendbe raktam az erkélyt is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Lusta disznóóóóóóóóóóó vagyok :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Bocsi itt vagyok, csak elmentem ettem egy fagyit, meg vittem a Kedvesemnek innivalót.

Hol vagy TE lusta? :lol: :lol: :lol: :lol: Akkor én mi vagyok? :lol: :lol: :lol: :lol: Nekem sem ártott volna takarítani, de csak a felmosásig jutottam. :oops: :oops: :oops: A mosáson tegnap túl voltam, így azzal már nem volt gondom.

Uncsizok, és nincs kedvem semmihez. Álmos vagyok. :cry: Meg nyűgös, meg ilyenek. :roll: :roll:

Irigylem Bridget-et. Most lehet, hgoy a tengerparton napozik. Bár nem tudom mennyi ott az idő. De, hogy jól érzi magát, az biztos! :lol: :lol:
Vendég
 


Hát én is nagyon iregylem miatta..... mi szeptemberben megyünk majd Horvátba .... azt várom nagyon de nagyon... végre messze itthontól mindentől :roll: :shock:

Én is nyügi vagyok.....megvirágot szeretnék ültetni.... muskátlit az erkélyre.... de párocskám nincs itthon és egyedül nem tudom elhozni a kertészetből... meg virágföld is kellene hozzá :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én úgy döntöttem, hogy nézek valami filmet. Közben csináltam már magamnak egy kis nasit is. Banánt joghurttal. :lol: :lol: Ez az élet! :lol: :lol: :lol:

Neked kitartást, míg megjön a párocskád! Aztán meg ne virágot ültessetek, hanem........ :oops: :oops: :oops: :lol:....valami mást, és hátha az is kivirágozik úgy 9 hónap múlva. :lol: :lol: :lol:
Puszi
Vendég
 


Jó filmnézést neked!!!!!

Okes, igyekszünk kivirágozni este :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Puszika

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szejjasztok!! Én is vagyok ám!!

Pendi, ha ez megnyugtat én is elég jól érzem mikit! Szoval én tuti a céges ki9ruccanáson leszek rosszul, mert ugye nekem a miki érkezése dokival kezdödik, mert olyan rosszul vagyok, hogy hányok és ájulok és görcsölök a földön hemperegve! Szoval jo kis hétvégének nézek elébe!!!!!! :cry: :oops: :cry: :oops: :cry: :?

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika!
Azért érezd jól magadat..... drukkolok, hogy Mikike kíméletes legyen veled :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok Lányok!
Hát nem írtatok olyan sokat, pedig most lett volna egy kis időm elolvsni őket.
Hol voltatok egész nap?
Nálam piri már eléggé mutogatja magát, de még mindig nem az igazi. Tegnap egész nap barnáztam, és csak este volt valami igazinak mondható. Aztán az is abba maradt. Lett is igazi migrénem. Azt hittem, sosem fog elmúlni. De mostanra 2 gyógyszer után már talán elmúlt. Nem tudom, hogy meg fog-e jönni rendesen, de valami lehetne már egyértelmű, mert így mostmár teljesen összezavarodtam, és nem tudom, mikor kell kezdenem a Clostyt.

Zsuzska
sikerült elültetni azokat a muskátlikat? Vagy esetleg mást? :oops: :lol: Mennek a drukkok, mert épp pé időszakban vagy. remélem most sikerül! :lol: :lol:

Nócika!
Sajnálom pirit. :cry: :cry: De új hónap, új esély. Azért viszont nem irigyellek, hogy így megszenvedtet. Neked azért drukkolok, hogy könnyen át tudd vészelni.

a hét végén nem nagyon leszek mert elutazok.

Mindenkinek boldog Május 1-ét, és kellemes hétvégét kívánok!
Puszi mindenkinek!
Babára fel Lányok! :lol: :lol:
Vendég
 


Szia PEndi!

Hát muskátli az nem lett.... viszont máááááááááááááás az igen :oops: :oops: :lol: :lol: 8) 8)

Én is kellemes majálist kívánok mindnekinek!

Apára fel!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok! Én is vok!
Mikike megjött és nem volt valami kiméletes de most már jobb! Szoval én se nagyon leszek mindenkinek nagyon jó pihenést és kellemes hétvégét pusza nektek!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci!
Jók a vonalzók :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Jó szórakozást nektek!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Minden édesanyának Nagyon Boldog Anyák napját!!!!!

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!!

Megjöttünk a nagy Egri kirándulásból! Húúúúú nagyon jó volt!! Föleg az esténk! Igaz, hogy meg van Mikike, de hál istennek nem tudta kedvem szegni semmiben!! Egyszoval minden jól sikerült!! Elösször is sikerült elkésnünk a reggeli találkozoról! Akkor egy baleset miatt lezárták az egész Hatvani részt az M3-as autopályán tehát kerültünk egy kicsit a sima 3-ason! Ott ismét fennakadás mert 20m-enként 3 baleset! na de megérkeztünk Egerbe! Lepakoltunk a szálláson, majd írány Szilvásvárad! Onnan fel kisvasuttal Szalajka-völgy, piknik és pont a végére jégeső! Írány be a nagy fák közé! Írány le sétálval a pisztrángos patakocska mentén!! Gyönyörű volt! Készült mindenről foto is csak nem tudom felrakni! Sajna! Utána Írány a helyi kis vidámparkba ahol jót go-card-oztunk! Kasa volt! Addigra már 1-2 kolléga igen jól érezte magát! Hi-hi-hi!!! Aztán irány Vissza a szállásra lerakni az autot és irány sétával 6-ra a Szépasszony-völgybe borkostolora a 2-es pincébe!! Na ott aztán volt minden cigány primás tánc és a feledhetetlen jókedv a sok-sok finom bortól! A szárazzal fehérrel kezdtünk majd jöttek sorba! 6 különböző félét kaptunk plussz 1 ráadást az igazi Egri Bikavért! Na az ütös volt!! Nem mondom azt, hogy nem volt könnyű a végén felmenni a 15 lépcsőfokot! De az volt az egészben a legjobb, hogy nem 40 fok volt fent! Mert akkor nem találunk vissza a szállásra! Este 10-re értünk vissza gyorsan sütöttünk finom husit grillen meg hasábot! Jollaktunk majd kezdödött a nagy zenés-táncos müsorunk! Mikor már egy páran kidöltek "nem csak a szesztő!" akkor bementünk a szállásra és hajnali 2-fél3-ig vicceket meséltünk és döltünk a röhögéstől! Majd fekvés és reggel fél 8-kor ébredtünk! Kissé még komás fejjel kv, reggeli és írány az Egri strand és termálfürdő! Ott is jót fürcsiztünk majd elmosott az eső és ugy döntöttünk akkor menjünk haza! Isaszegig kerketett az eső!! Most már itthon vagyunk és élményekkel teli kikapcsolodva kis energiával, de ujra itthon!

Bocsi, ha kicsit hosszú lettem!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Csajoooook :D
Csak epp beugrottam mert keszulodnom kell embor tusol nem tudja irok :oops: A szigeten nem volt net :? De itt vgyunk Sidneyben ugyhogy majd visszaolvaslak am titeket :wink: Minden nap gondolok ratok :roll: 8) Hianyoztok legyetek rosszak pusza
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Noci
Orulok,hogy jol sikerult az utad :wink: Szerintem elkene menjel dokihoz ezekkel a sulyos fajasokkal :? Nem hinnem,hogy ennek igy kell lennie :? :roll:

Pendi
Igen mar a parton voltam es suttettem magam :lol: 8) 8) 8) De mint igertem gondoltam ratok :wink:

Zsu
Szoval a muskatli nem de mas ellett ultetve...vegul isw akkor a lenyeg megvan :lol: :lol: :lol: 8)

Csajok en olyan rosszul vgyok 2napja...olyan mintha tengeribetegseget kaptam volna :? Na nem a hajon vgyok rosszul hanem utana mikor ulok akkor is ugy erzem,hogy razkodom a hajon :shock: tegnap ugy vacsiztunk,hogy fokuszalni probaltam 1bizonyos pontra mert amugy minden mozgott az etteremben :x Ma elvoltunk az allatkertben ahova szinten hajoval mentunk :? es megint az az erzesem van :? de a hajon semmi bajom csak ilyenkor este :? :roll: nem jo de holnap megint hajora kell uljunk :? Minnya megyunk vacsizni :) itt 1oraval tob van,mint Tokyoban azaz az otthoni idohoz kepest +8ora van itt (este 8 :wink: )Amugy minden szupi fotok keszulnek...sziget fantasztikus volt...ma a koalat es a kengurut neztuk meg....gyonyoru az allatkertjuk egesz delutan ott voltunk...most epp vettunk egy furdot legyetek jok 8)

Kata
Orulok,hogy jol vgy es latogatsz mindket surubben :wink: Majd ha hazakerulok beszelunk tobbet :wink:

Utazok (Zsofi,Vicky)
Remelem jol erzitek magatokat ti is..irjatok ha tudtok mert en mindenre kiwi vgyok :wink: 8)

u.i.:Na megyek mert most is olyan erzesem van mintha a hajon ulnek :? :x Babasodjatok :wink: Nekem jelenleg nem volt meg pe de asszem holnap korul :wink: +++++++++++++++++++++++++++++++
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bridget! Nagyon rossz lehet amit érzel, de viszont nagyon szép lehet amit látsz!!! :D Remélem dobsz majd fel képeket! Mi is kivikék vagyunk ám! Szerintem nem vagy tengeri beteg, hanem ez inkább más! hogy mi azt nem tudom! Mi is most készülünk elmenni valahova kajcsizni, mert egész nap takaritottam és nem volt már kedvem fözni! Ami a görcsös mencsimet illeti lehet, hogy van egy kis miomám " azt hiszem így is kell írni" De nem tudom, mert uj dokit kell keresni, mert akihez évek óta járok az nem igazán izgatja magát miatta! Szoval ezerrel doki keresés! Érezzétek jól magatokkat gyere olyan sürün amilyen sűrűn csak tudsz! Pusza!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


CSak gyorsban aztan este irok 8)
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk innen a világ túlsó végéből! Nagyon szupi minden, majd ha hazaértünk, csinálunk fotóalbumot meg útleírást. Még 2 hét, mire eljutok dokihoz - addig tesztelgetek, mint állat, egyre erősödik! De persze folyamatosan agyalok, még mindig nem merem beleélni magam :roll:

Sok puszi
V.

Kép
vickybabe
 
 


Noci
Ugy ahogy mondod..ez nem tengeri betegseg de a hajotol van... :roll: mar embor utana nezett nekem egybol aznap :wink: az a lenyeg,hogy par napig megmarad :? Neki is volt de csak elso nap :? A fajasokat meg csak azert is emlitettem meg mert barinomnek volt ilyen de olyan szinten,hogy fentrengett a foldon sot a mecses ott tort el amikor mar az ugyeletre kellett menniuk mert annyira kesz volt :shock: Adtak neki ra bogyot aztan annyi.Azota nincs panasza :wink:

Vicky
Na az szupi...drukkolunk ++++++++++++++++++++++++++++++ es orulok,hogy az utazas is jol megy :wink: 8) Varunk vissza :D :D :D

ZSu
Elfelejtettem irni...kossz,hogy emlekeztettel az anyak napjara :? :roll: :oops: Mer Japoban asszem 8-an van es az utazas vegett teljesen ki is ment az agyambol :oops: :oops: :oops: De igy,hogy irtal nem es ezt neked koszonhetem :wink: 8)

Ma buszozni voltunk :lol: mondtam en hajora nem szallok :x :? :roll: Elmentunk a Bondi Beach-re kicsit vasarolgattunk...par ruha,kepeslap,huto-magnes,ajandekok...most meg itt ulunk a szobaba lassan vacsi ido :twisted: Hol vannak a tobbiek?!?!?!?!?! :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


NA sziasztok!
Végre ide találtam :lol: :lol: :lol: :lol:

Drága Bridg!
Nagyon hiányzol ám!!! Azért ne siess annyira, élvezz ki minden pillanatot :!: :!: :!: :!:
És nagyon szívesen az emlékeztetőt :wink:

Vicky!
Nagyon nagyon drukkolok ++++++++++++++++++++++

Nócika!
Mihamarabb eress új dokit :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Valahogy nem nagyon halad a topik! Mi van veletek????? Írjatok! :roll: 8) :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Nócika!
Én írtam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


En is irtam :roll: :oops:

Jo reggelt mindenkinek :D Ma este megyunk haza 8) Csaj gyorsban beugrottam 8) Pusza mindenkinek,holnap mar vgyok :wink: Mivel az ut vgy 9oras ejjel utazunk reggelre hazaerunk :?

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok Lányok!

Most vagyok egy percre.
Azt sem tudom, hogy hol áll a fejem. :shock: :shock:
Rengeteg a dolgom.
Van bőven aggódni való is. A barátnőmet tagnap műtötték, és kivették a petefészkét - a petevezetőjét már 2 éve kivették. :cry: :cry: Annyira sajnálom szegényt. De mindig mondom neki, hogy ez az egy, most teljes erőbedobással fog működni. Az emberi szervezet mindig regenerálja önnmagát. :roll: :roll:

Nálam volt piri. Valami nem stimmelt vele, mert nagyon sok alvadt vér volt benne. Szerintetek ez mit jelent? 2 napig nagyon erős volt, aztán meg mitha elvágták volna. Nem igazán értem ezt. :roll: :roll:

Nócika!
Jók a vonalzók. azt hiszem még nem voltam, hogy megdícsérjem!
az a kirándulás nagyon szupi lehetettt. Én is voltam arra, és tényleg gyönyörű az a vidék.A Szépasszony-völgyéből pedig nem is csodálkozom, hogy nehéz volt hazajutni. :wink: :wink: :lol: :lol: Olyan finom borokat lehet ott inni. Remélem csináltatok egy-két fotót ezen a kiránduláson, és megosztod velünk! (ha publikus.) :lol: :lol: :lol:
Azt a dokit meg ha ennyire nem foglalkozik veled, mielőbb cseréld le. Azért ne legyen, hgoy csak elkérje a pénzt! Dolgozzon is meg érte! :shock: :shock:

Zsuzska!
Nézegettem a hődet. Szépen kezd felfelé ballagni. Remélem el tudjátok kapni azt a kis tüszőcskét. :oops: :oops: :lol: :lol:

Bridget!
Hát te még ilyenkor is gondolsz ránk!? Milyen rendes tőled! Annyira szép lehet nektek is! Már alig várjuk a képeket! Sajnálom, hogy a hajózást nem igazán tudod kiélvezni. Nem lehet, hgoy ideges vagy hajón, és ezért vagy rosszul? Régen is utaztál már hajón, akkor is volt ilyen? Jó utat nektek, és vigyázzatok magatokra! :lol: :lol: :lol:

Vicky
Már épp hiányoltalak itt olvasgatás közben! Ha erősödik a tesz, az csak jót jelenthet! Várjuk a vizsgálat eredményeit! :lol: :lol: Vigyázz magadra!

Kati
Mi volt a pénteki Uh-on? nem írtad meg. :roll: :lol:

Most megyek! szép napot mindenkinek! :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Pendi! Most pénteken lesz UH, mert ma töltötte be elvileg a 12-t. Mikor lesz már végre péntek????? :D
Remélem a barátnőd hamar rendbejön és a másik petefészek működni fog!

Nócika! Egyszer mi is indultunk oda nyaralni, pont azokat szerettük volna megnézni, ahol te is jártál, aztán a nyaralás előtt napokban kiderült, hogy a férjemet (aki akkor még csak a barátom volt) nem engedik el szabira. Na de milyen mérgesek voltunk akkor!!!
Majd tegyél képet ha tudsz!

Bridget! Jó utat hazafele! Aztán várjuk az élménybeszámolót!

Kuzsanna! Köszi az anyák napjára szóló képeslapot!!! :D :D

Vickybabe! Látom már vonalzód is van!!!! Mostantól bele kell szoknod az állandó aggódásba, mert ha az UH-n minden oké, a következő UH-ig akkor is izgul az ember, és így tovább.... míg meg nem születik! És ha aggódsz is, az nem baj, mindenki aggódik szerintem, főleg azok, akik sokat szenvednek a babásodásért. És az is természetes, ha az elején próbálod magad "függetleníteni" ettől a boldogságtól, (vagyis nem beleélni magad annyira), ez mind-mind megvan nálam is! Drukkolok!!!

Mi április 30-án mentünk haza a szüleimhez, tesómhoz és a gyerekeihez Vas megyébe. Aznap ballagott az unokatesóm, aztán ebéd-vacsora délután, aztán tánc a rokonsággal. A férjem fél 1-kor keveredett haza, természetesen elég sokszor emelgette a poharat és a sörösüveget. Szóval rosszul volt.... még reggel is meglátogatta a rókakoma. Aztán másnap józanodott és esett az eső is, ezért nem tudtunk május 1-jén sehova se elmenni. Aztán az utolsó három napban barátnőket, rokonokat látogattunk, szombatom pizzáztunk és moziban voltunk, aztán vasárnap hazajöttünk.

Jó volt ez a pár nap, semmi kedvem sem volt jönni dolgozni. Na de ez van, muszály nyomni a melót még egy darabig.

Mindenkinek szép napot!
Írjatok!

Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Sziasztok!!

Pendi! köszönöm a dicséretet!

Holnap kezdödik nálam az uj idöszámitás! Holnap az egyik kedves rokonommal megyek a kispesti polgármesteri hivatalba, mert bejelentkezek hozzá id-re! Szoval van ott egy doki akihez szeretnék majd járni! Többen ajánlották ismerösök! És azért szeretnék kispesti címet, mert az Istvánba szeretnék majd szülni! ha nem ott laknék akkor is szülhetnék ott csak az egy kicsit sokba kerülne nekem! Mert kéne az alapitványba fízetnem kapásból 130-150e Ft! Plusz a szülésznő meg egyéb nyalámbságok! És én inkább a kis bebymre költök mint mindenféle másra!! Szoval holnaptól papiron kispesti leszek!!!! :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szép napot mindenkinek!

Pendi!
Én is nagyon bízom benne, hogy sikerült elkapni vagy sikerülni fog :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kati!
Ezek szerint ti sem unatkoztatok a hétvégén :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nócika!

Örülök neki, hogy sikerült elintézni a bejelentkezést :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jaj csajok vgyok am de meg mindig mozog minden :? :x Rakerestem es ezt hivjak hajobetegsegnek :?
http://buvar.bunny.hu/News/seasick.html
Tok gaz...nem is az,hogy a hajoutakat nem elveztem mert ott semmi bajom nem volt :roll: csak utana mint a cikk is irja a koncentralas nem megy egy pontra :x :( es azert mar 4napja megvan :? Rosszul is erzem magam,hogy ahelyett,hogy orulnek itt nyavogok de ha elolvassatok a kikket megertitek milyen szarul erzem magam :roll: es meg 1 tesztet is ellottem csak a biztonsag kedveert :? :roll: :oops: nana,hogy nega :roll: :oops: :oops: Annyi pakolnivalom van szalad a halo :shock: :x mer ugye utazas elott koltoztem ide at vegleg na az itt van vgy 4doboz plussz a borond...aztan most a teli cuccot is elpakolom...es a 3t5aska amivel utaztunk :? ugyhogy mosok es pakolok...meg az erkelyt suvickoltam ma le :? egesz nap sutott a nap volt vgy 25-30fok Kittyvel reggel 9kor taliztunk nalunk trecseltunk delutan 1-ig amikor is mentunk oviba Lauert a lanyaert es irany a jatszoter :D Az a sok gyerek... :shock: Imadok ott lenni :D Haverkodom mindig a gyerekekkel...kivel angolul kivel japanul :lol: 8) tunemenyek...ott jol kielem magam :roll: na meg Kittyvel Magyarul beszelgetunk :D

Zsu
Volt mar a vizsgad? :roll: Elkaptatok a pe-t? :roll: Nalam meg nem volt :? Ma meg nem lottem el de majd minnya 8) :lol:

Pendi
Hat nem irigylem a barinodet :roll: Akkor mi meg meg se szolaljunk :? :roll: Jobbulast neki :!: :!: :!:

Noci
Sok szerencset neked az uj lakcimen 8) :wink:

Kata
Na orulok,hogy minden rendben veletek :wink: Most penteken lesz uh?Orulok,hogy jol teltek a napok nalatok :wink: Dolgozni meg kinek van kedve menni?! :lol:

Mindenkinek koszonom a jokivansagokat igy utolag is.Foto lesz de elobb ezt a franya ruhatomeget kell eltuntetnem :roll: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Bridg!

Jaj, de jó, hogy jó volt minden, elszámítva a tengeribetegséget :roll: 8) :?
Már nagyon várom a képeket :lol: :lol: :lol:
Mi rendesen adunk az érzésnek, apácskával pudingozunk most előre, mert nem lesz itthon a hétvégén :cry: :cry: :cry: irándul a drága a haverokal :roll: :? :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendi!
Úgy sajnálom szegény barátnődet :? Jobbulást neki és mihamarabbi babásodást :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Hy :D Jo keson jottel :shock: Nem melozol?! :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


De igen, csak most nagyon kevesen vannak...
Ma nagyonhosszú napom van..... reggel jöttem be jó korán, 11től internet tanfolyamot tarto, aztán estig meló, közben törlési listát csinálni, meg a nyaralási szabikat tettük rendbe :lol: :lol: :lol:
Na ebből megint gond volt, de már megszotam :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


En meg meg mindig szarul vgyok :? Megyek eszem aztan tusolok es agy :roll: Remelem holnapra elmulik mer ha nem elmegyek dokihoz :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pihenj nagyot!!!! Remélem, holnapra már sokal jobban leszel!!!
Puszika

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Megyunk aludni :roll: Hun van mindenki?! :shock: Jo ejt mindenkinek!!!
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok! Meg van az idés bejelentettségem! Szabad a pálya az Istvánhoz! Szoval kedden a szabim jól fog telni! Reggel vérvétel utána börgyogyászat utána suli azaz oktatás majd találka az uj nödokival! Elég zsufi napom lesz! Ma megvettem a palástfűteát és a cickafarkfű teát! Csak azt nem tudom, hogy melyiket kell inni pé elött és melyiket pé után!! ha tudjátok akkor írja meg valaki légyszi!!

Bridget! Örülök, hogy nem komoly a baj! Pihenj sokat és szerintem 1-2 nap és minden rendben lesz! Jó éjt neked!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nem tom kinek tunt fel de masfel hete irjuk ezt az oldalt :roll: :?
Kepzeljetek vegre csikosodit a LH tesztem szerintem holnaputanra lesz pe!!!!Ugy orulok mert vegre nem olyan koran 10.napon volt es igy talan tobb esely van ra,hogy szep kis erett petecskem lesz :D yeeeeeeeh 8) :lol: (Brigi orul :lol: )
Tegnap csajok hajnal 2korul azaz az mar ma volt 6-os vgy 6.5-os foldrenges volt :shock: :o hat en mar ereztem sokat de itt ahol parom lakik olyan jol van epitve az epulet,hogy meg kilengeni sem szokot a kissebb rengeseknel nem ugy,mint ahol regen laktam :evil: de tegnap vgy 2percig majdnem razkodtunk mi is :shock: :o olyan volt mintha a haz aljan sinek lennenek persze nem egyenes sinpalya hanem cikk-cakkos es azon menne a haz elore hatra :shock: En ngyon nem szeretem a rengeseket mert valami oriasi foldrengest josolnak mar vgy 8eve es elobb utobb tuti eljon :? :roll:

Noci
Na akkor mar te is a jo uton haladsz a babasodast fele...ezt orommel hallom :wink: Ma delutan fel 2-ig aludtam :shock: Asszem kipihentem magam :lol: de majd meglatjuk ma jelentkeznek-e a tunetek :roll: remelem nem :evil: Te hanyadik napodon vgy ma? :roll:

Ezt kuldom a honapban mindenkinek 8) :lol: Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!
Én is itt vagyok már!

Nócika!
A cickát kell inni a ciklus első napjától pé-ig, pé-től pedig a palástot. Én reggel és este iszom a teákat. Egy teáskanál faefüvet kell leforrázni vízzel, 20 percig lefedve áztatni, aztán leszűrés után inni. Jótanács: Egy teáskanál mézet tegyél a teába, mert bűn keserűek :evil: :evil: :evil: :evil:

Bridg!
Hogy vagy ma? Tengeibetegséged???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hajnalban felkel a megszállott horgász. A felesége így szól hozzá:
- Ne menj, kint esik az eső, viharos a szél!
De a horgász csak összepakol, fogja a botjait, és elindul. Kint ő is >észreveszi milyen rossz az idő, ezért visszamegy. Csöndben levetkőzik, isszabújik az ágyba, és csak annyit mormog:
- Pokoli az idő!
Erre a felesége:
- Tudom drágám, az a hülye férjem meg elment horgászni!

- Képzeld, három év együtt járás után Béla végre beszélt a házasságról.
- Tényleg, és mit mondott?
- Hogy a feleségét Beának hívják és van három gyerekük.

Hatalmas buli után így szól a férj a feleségnek:
- Nagyon berúgtam az éjjel, így nem emlékszem, hogy veled szeretkeztem a kamrában?
- Hány órakor?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Testhez simuló hosszú szoknyában a buszra készül felszállni egy szõke bombázó. De mivel a szoknya nem engedi, hátranyúl, hogy a zippzárt megigazítsa. Újabb próbálkozás de a szoknya nem enged, hátranyúlás,zippzár igazítás. Megint egy lépés felfelé, de a szoknya csak nem enged. A nõ újra hátranyúl, zipzárt igazít, de erre a mögötte levo férfi, megfogja a nõ formás fenekét és feltolja a buszra, mire a nõ felcsattan: -Mit képzel maga disznó, miért fogdos?? Erre a férfi:
- De hölgyem, mivel a sliccemet már teljesen lehúzta, azt hittem ennyit már igazán megengedhetek magamnak.


A szõke titkárnõt elsõ munkanapján elküldik kávét csinálni. Mivel még sosem fõzött kávét, lemegy a közeli presszóba egy termosszal.
- Elnézést, belefér ebbe a termoszba hat csésze kávé?
A pincér méregeti a termoszt egy kicsit, aztán felel:
- Igen, azt hiszem hat csésze pont elfér benne.
- Ó, ez nagyszerû! Akkor kérek kettõt cukorral, egyet cukor nélkül, egyet tejszínnel és két capuccinot.

- Pistike, hozzál a hentestől hurkát. De ne véreset!
A gyerek elképedve:
- Denevéreset???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsu :D Jobban egyenlore nincs semmi jel de meg itthon vgyok :roll: a valtozatossag kedveert meg mindig pakolok :x :evil: :lol: na meg mosok Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsu
Viccek Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na akkor ezekhez mit szólsz???:

Cigányasszony hazavisz egy hazugságvizsgálót, ami sípol, ha valaki
hazudik.
A gyerek hazaér az iskolából:
- Hanyast kaptá fiam?
- Ötöst anyám! BIP
- Hármast! BIP
- Jó...egyest.
Anya:
- Bezzeg amikor én iskolába jártam, sose kaptam egyest! BIP
Apa:
- Bezzeg amikor én iskolába jártam... BIP
- Apa, nem jártál iskolába?
- Há ne szemtelenkeggyé fiam, az apád vagyok! BIIIIP

. . . . . . . . . . . .

A kannibálok cigányt sütnek nyárson. Pörgetik, mint az őrült, mire a
törzsfőnök azt mondja nekik :
- Lassabban, mert nem fog átsülni.
Mire a kannibálok :
- Próbáltuk ... de akkor lopkodta a krumplit!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


> A városban túlszaporodtak a galambok. Türhetetlenné vált a
nagy szemét és
> hordalék utánnuk.
> A polgármester úgy dontott hogy 1 milliót ad annak aki
kiírtja a
> galambokat
> a városból.
> Jött is egy vállalkozó és így szólt:
> - Én ennyiért elintézem a galambokat de van egy
feltételem, márpedig ,hogy
> senki nem fog kérdezni semmit, ha mégis akkor a dupláját
kérem.
> A polgármester beleegyezett.
> - A vállalkozó kivett egy sárga galambot a táskájából ,
elengedte és az
> összes galamb elrepült utánna az isten tudja hova.
> Ezt látván a polgármester megszólalt:
> - Tudom hogy ez most 1 milliónkba fog kerülni de meg kell
kérdeznem; nincs
> véletlenül a táskájában még egy sárga cigány is??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


En meg ezt most loptam :lol: :roll: :oops:
A nap mondásai:

- Olyan jó volt látni, mikor a főnököm kigördült a harmadik új BMW-jével. Tudom, hogy milyen keményen megdolgoztam érte!

- Te vagy a megtestesült költészet! Az ajkad Weöres, a szíved Arany, az agyad Tompa.

- Gyógyír a vérnyomásproblémákra: a bor emeli, a pálinka csökkenti, a sör pedig stabilizálja.

- Ha az esküvőn a menyasszony anyja az ÖRÖMANYA, a menyasszony apja az ÖRÖMAPA, akkor a menyasszony az ÖRÖMLÁNY?

- Egyik reggel arra ébredtem, hogy magam alatt vagyok. Pedig alattad kéne...

- Isteni testem van - mint Buddhának!

- Kerüld a csokoládét! Összemegy tőle a ruhád!

- Ha azért vagyunk, hogy segítsünk másokon, akkor minek vannak mások?

- Egy papban és a karácsonyfában az a közös, hogy a golyók csak dekorációk.

- Elmentem lángososnak. Végre egy zsíros állás!

- Tegnap este, amikor hazaértem, a feleségem arra kért, hogy vigyem el valami drága helyre. Kivittem a benzinkúthoz.

- Minden tiszteletem a mentősöké - ők mindennap áldozatot hoznak!

- Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

- Szerintem a leggonoszabb emberek a BKV ellenőrök. Mindig azt kiabálják, hogy "Legyetek bélbetegek!".

- Apád biztos skót volt, mert remek dudáid vannak...

- Ha felveszem a fejhallgatót, miért nem a fejemet hallom?

- Ha az IQ-d kettővel több lenne, akkor már lehetnél sült krumpli.

- Nem parasztgyerek. Agrárcsemete...

- A régi lányok úgy tudtak főzni, mint az anyjuk. A maiak pedig úgy tudnak inni, mint az apjuk.

Zsu
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kicsit hülyének néztek, néha felhorkantottam ám :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


:lol: :lol: :lol:
Kép En egy ilyen kis coffossal meg is elegszem :wink: 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Okes, nekem is jöhet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: