Új privát üzeneted érkezett!

Mágnes! Halkan, jaj de jó, gratula! drukk, drukk!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Mági tudod itt is gratula nyugi tuti babás vagy nyithatod a januári topikot laSSAN :):):):):)

Pruci laptetőőőőőőő

nika70
Salgótarján
 
 


Mági: na hát így már értem! Akkor még egyszer halk gratula! De jó!

Kép
németh
 
 

 
 

Sziasztok!
Mi tegnap barátainknál voltunk. Mi, lányok babáztunk és főztünk, fiúk meg falat bontottak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ma megyünk OBI-ba muskátlit venni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Délután meg valószínű, hogy megirányozzuk a Balcsit, irány anyuciék :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mágnes: Egyenlőre halk gratula :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Drukk drukk +++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Szóval a gondok:
Gond 1. Visszamondta a megrendelő a párom egyik munkáját! Tehát május hónapban -60.000,-rel indítunk!

Gond2. Ma reggelre megjött! És most nagyon magam alá estem, pedig egész hónapban fogadkoztam, hogy nem élem bele magam. Nem is tettem mégis úgy érzem, hogy egy világ dőlt össze bennem és sosem fog sikerülni!

Vannak megint virágos képeim, ha érdekel titeket majd felteszem!

Kép
anda81
 
 


Anda: írtam neked a másikban.
Zsuzska: ó, a Balcsira én is akarok menni! Úgy imádom!
Nita: voltatok Állatkertben?

Kép
németh
 
 


mágnes gratula a babóhoz!
németh igen voltunk állatkertbe és a vera is volt nagyon jól éreztük magunkat! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Német: Nekem nem volt ma kedvem lemenni.... inkább pihiztünk, filmeztünk és hm.... pudingoztunk ezerrel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


jujjjjjjjjjjj.pudinggg! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jujjjjjjjjjjj.pudinggg! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Puding ám!!!!!!

Gyúrunk vazze :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hello Lányok!

Nika! milyen szerencsés vagy, hogy ennyi tejed van, hogy ilyen sokáig tudtad Gergőt szoptatni.

Teri! Köszi a receptet. Jól hangzik, majd ki fogom próbálni.

Mágnes! Halkan, de nagy-nagy gratula.

Zsuzska! Jó kis programjaid vannak. Én is akartam ma virágot venni, de nem volt nyitva a kertészet. Majd jövő héten. Anyukádék a Balaton mellett laknak? Hogy kerültél te Csepelre? Azért akkor is jól telt a napod… Hajrá pudding!

Anda! Itt is nagyon sajnálom. Amilyen rosszul indul a hónapotok, majd meglátod olyan jól fog zárulni. Nem lehet könnyű, az elég nagy pénzkiesés. :cry: A megrendelést csak így le lehet mondani?

Mi tegnap kertben voltunk füvet nyírtunk. Pont végeztünk a vihar előtt. Akkora csihi-puhi volt. Nekünk ugrott a hosszú hétvége. Férjem ma és holnap is dodozik, ráadásul délután. Így én egyedül pihizek. De majd este remélem mi is puddingozunk. :oops: :lol:

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki!
Én szolnoki vagyok, anyuméknak csak vidéki házuk van a Balcsin..... aztán ha nyugdíjasok lesznek, akkor majd oda szeretnének költözni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mi a férjecskémmel interneten ismerkedtünk meg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Négy hónap után összeköltöztünk és 3 év után összeházasodtunk :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kiriki: remélem az esti puding kárpótol az egyedül töltött hétvégéért.
Zsuzska: hát akkor azé' nem volt kedved lemenni! :wink:
Nita: örülök, hogy jól sikerült, Vera is jól van? Mostanában nem hallottam róla. Neki is volt mind a 4 gyereke?

Kép
németh
 
 


kuzsanna: én nagyon odavagyok az internetes szerelmekért. Olyan romatikusnak találom. Főleg, ha jó messze lakott egymástól a 2 fél. :)
Mi barátokon keresztül ismerkedtünk meg 6 éve. Fél éve után költöztünk össze, és most januárban költöztünk be a lakásunkba. :) Szóval, jöhetne már a gyerkőc is. :lol:
Vendég
 


Na igen.... mi is azért vettünk egy +2*fél szobás lakást, hogy a gyerkőc tudjon hova jönni.... de hát nagyon várat magára :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Picuranyu: jönni fog!
Mi meg a munkahelyünkön ismerkedtünk meg. 1 év után költöztünk össze. 6 éve ismerkedtünk meg, 5 éve élünk együtt, idén lesz 4 éve, hogy összeházasodtunk, Máté most 2 éves, és nagyon remélem, hogy a babucika pedig jövőre megszületik.

Kép
németh
 
 


micsoda történetek!!!!!

Egyik szebb, mint a másik!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Mi a szomszédasszonyom által ismerkedtünk meg. Ők szoktak csevegni az interneten. Úgy gondolta, nekem jó lenne ez a pasi. Egyik este beszélgettünk az interneten, következő héten találkoztunk. 9 hónap után összeházasodtunk.

Mi is úgy vettünk lakást, hogy legyen hely a gyerkőcöknek.

Jók ezek a szerelmi történetek!

Kép

Kép
kiriki
 
 


Jaj olyan izgatott vagyok, a tervező megküldte a házikónk tervét. Nagyon szupi!

Kép
németh
 
 


Már nagyon várom az estét :oops: :lol: :lol:

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki: de hát már este van!

Kép
németh
 
 


Este 10-ig dolgozik a férjem :cry:

Kép

Kép
kiriki
 
 


Ja így már értem! De az is már csak 2 óra. Egy forró fürdő + 1 finom tea...

Jaj lányok, most írom az ezredik üzenetemet. Remélem szerencsét hoz!

Kép
németh
 
 


Legyen szerencséd! Megyek is, már nem sok idő van. Jó éjszakát!

Kép

Kép
kiriki
 
 


Jó készülődést! :wink:

Kép
németh
 
 


Kép Vadasparkban szamár nézőben

Kép
németh
 
 


Köszi! puszpusz

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki!
Jó készülődést neked, töltsd hasznosan az estét :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Német: Nagyon jó a csacsis kép :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kiriki: az hiogy ennyi az túlzás mert soha nem volt olyan nap hogy ne kellett volna potólni igaz nai egy volt csak este lefekvéskor mert nem volt annyi a tej hogy elég legyen pedig fejtem szoptattam mégsem volt neki elég :):): most meg már csak tényleg anyi van hogy bealszik rajta nem hiszem hogy elég is lenne neki mint enni vagy inni :)

Ez jó ez a pudingozás:):) tegnap mi is megkóstoltunk egyet :):):):):):)

Kuzsanna: semmi gond az iternetes társkereséssel mi is így ismertük meg egymást a párommal most lesz augusztusban 4 éve :):):) mi aug 10-én megismerkedtünk a neten aztán naponta több órákat beszélgettünk és 20-án már fent aludt nálunk azóat elválasztahatattlanok vagyunk :) eleinte minden hétvégén feljárt pestre mert ő szerettt volna ott lakni aztán lakott is nálunk 5 hónapig ez januárban volt és májusban úgy döntött hogy pesten sincs kolbászból a kerítés nekem nem volt miért maradjak így én költöztem ide hozzájuk ennek már három éve azóta albiban lakunk és hát itt van nekünk Gergő is szóval az interneten igenis lehet rendes emberekkel talákozni :):):):):):):):)

Németh: nagyon jó a kép rólatok :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Mika!
Teljesen egyet értek veled :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ugye ugye :):):):):):)):

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok lányok!


Remélem mindenkinek jol teltek ezek a napok mi sajnos csak az itteni majálison voltunk és föként dolgozni árultunk.
És Cintikét másfél ora mulva hazakellet apának vinni mert belázasodott.
Ugyhogy az 1-jénk kb enyi volt persze nekem ott kellet maradni igy oránként telefonáltam hogy mi van vele de elalut és utána nem volt már semmi baja hála .

Másodikán a tanyán dolgoztunk és lepirultak a gyerekek olyan jo idő volt nagyon jol érezték magukat.


Kiriki:Köszönöm büszke vagyok vagyunk a a gyerekekre. És ahogy viselkednek nálunk a családba elég különbözöek a gyerekek viselkedése .A nagyiék szokták is mondani hogy mekkora külömbség van köztük.

Remélem mindenki jol van gratula a ++ hoz mindenkinek.

További szép napot kivánok mindenkinek legyetek jok.
Puszi mindenkinek.
:D :oops: :P

Kép
v.e.judit
 
 


Szép napot mindenkinek!

Használjátok ki a jó időt!!! Felénk ezer ágra süt a napocska.
Apácska hajnalban arra ébredt, hogy nem érzi jól magát, veri a víz.... aztán ma reggel meg úgy ébredt, hogy tisztára vizes volt!!!! Mos még alszik.... szóval nem tudom, hogy mikor tudunk elindulni anyumékhoz :shock: :shock: :shock: És még be kell mennünk anyósékhoz, meg a keresztszüleimhez is :roll: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Minden édesanyának Nagyon Boldog Anyák napját!!!!!

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsnna: párodnak jobbulást:):):)

És köszönjük így előre is a köszöntést:):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Ismerkedés: mi az egyetemen ismerkedtünk meg. Fél évig nem is láttuk egymást :oops: Aztán összejöttünk, esténként interneten csevegtünk, mivel párom körösladányi és meg pesti vagyok. hétvégeken hol itt, hol ott voltunk, tavaly januárban volt az esküvőnk és október óta lakom itt lent Szeghalmon.

Zsuzska! Köszi a köszöntést!

Németh! Tök szupi a csacsis kép!!!

Itt most van a ballagás, minden behallatszik, és olyan szomorú, néha potyognak a könnyeim... :oops: :oops: :oops: Nagyon ciki?

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Teri egyáltalán nem ciki:):):):):))

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan bekukk, mert mindjárt indulunk anyuhoz. Nagyon jó idő van.
Köszi a köszöntést, mindenkinek puszi

Kinga

Ja, ma egyszerűen muszáj volt beleinnom a csemegeuborka levébe. :roll: Bár mindig én mondom, hogy tünetek csak akkor vannak, ha már tutira tudjuk, hogy terhesek vagyunk, de azért most úgy megörültem ennek. :oops:

Kép
németh
 
 


Kuzsanna:nagyon szépen köszönjük a köszöntést énis kivánom mindenkinek hogy legyen nagyon boldog anyuka . :P

Kép
v.e.judit
 
 


Képzeljétek most szaladt be a kislányom az udvarrol és ffelkeltete az apját mert kelnek a kiskacsák és most kint nézik mikor bujikki a kacsa a tojásbol hogy örülnek neki ezt látni kellet volna nektekis mintha valami csoda lett volna nagyon édessek azt sem tudják mit csináljanak hát ez tök szuper.
Ne haragudjatok de ezt elkelett mesélni jobban örülnek mint egy csokinak. :P :oops:

Kép
v.e.judit
 
 


Judit:):):):) nagyon édesek lehetnek :) hát igen a vidék és a kertesház gazdaság csodája hogy megtanulják a lurkók hogy a tejet nem lila tehén adja stb :):):) tök jó lehet:) én annyira tudom értékelni ha ilyen dolgok is örömet okoznak még az életben az embernek ebben az elanyagiasodott világban tényleg egy gyöngyszem:):):):)

Németh:) remélem azért kívántad az ubolevet amire gondolok :):):):):) mondjuk én abszolute nem voltam kívános. meg amúgy is szeretem magában enni az ubit ha nem vagyok babás :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika:igen tényleg jo a magánház és jo döntés volt amikor megvettük. tényleg mindent megtanulnak a gyerekek. Ássák a krumplit ha kell tavaly az egész csoport eljöt az ovibol és kukoricát szedtek krumplit épitkezésre viszik ökrt meg stb....

Németh:egészségedre ha jol esik miért ne énis nagyon kivános voltam és mindegy mi volt amit meglátam az jöhetett én nagyon szeretem a fött kukoricát és még télenis megvette apa ha ráéheztem kell kényeztetni magunkat meg a babát. :P

Kép
v.e.judit
 
 


Nekem is álmom a kertes ház de hát egyenlőre csak álom :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika:Mi régebben panelban laktunk és énis megvoltam rémülve amikot 10évessen kivitek minket vidékre de mostmár nem tudnék viszamenni a panelba de szerintem mindenkiigy van vele aki hasonlo helyzetbe volt.
Nehezen jutotunk hozzá mi is de meg van. :P

Kép
v.e.judit
 
 


németh: drukk- drukk.

Mikor kicsi voltam, anyumék városban laktak, mamámék falun, és többnyire mamáméknál voltunk. A betonrengeteg elég unalmas volt nekem, náluk meg egész nap kint lehettem a szabadban, volt sok állatuk, stb. Mikor pedig oviba mentem, mindig meséltem a többieknek, hogyan születik a busi, hogyan bújuk ki a kiscsibe stb., és emlékszem milyen átszellemült fejjel hallgattak akkor. :)

Mi januárig vidéken laktunk, most városban lakunk, bár nem betonrengetegben, hanem társasházban. :)
Vendég
 


Picuranyu:mi is szeretünk volna szegeden társasházat venni ottis olyan családias a hangulat de az nekünk nagyon drága volt igy maratunk itt.
De nem bántuk meg a gyerekek miat most neki az az élmény mikor elmennek a Dédihez a panelbenés mennek játszotére.

Kép
v.e.judit
 
 


Mi is most voltunk kint a játszin persze hogy bezavart minket a vihar :):):)

Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Nika:Nagyon aranyos a kisfiad az enyémis mindig homokozik ezt minden gyerek ugy szereti.

Kép
v.e.judit
 
 


Küldeni akartam képeket de mind nagyon nagy hát nem sierült sajnálom.
Elkészültek az anyáknapi képek.Majd legközelebb . :cry: [/img]

Kép
v.e.judit
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: