Új privát üzeneted érkezett!

Márti
meg tudnád mondani, hogy a fertility-n hogy kell az ovutesztet beírni? Nem találom. Még nem sürgős, de a következő ciklusban már kellene.

Pumukli
Nekem az egyik hó 28 napos a másik 33 körüli.

Csubi
Én abban hiszek, hogy a baba akkor jön mikor mindketten megérettünk rá. meg amikor nem is számítanánk rá.

Kép
Kép
nati80
 
 


Lányok!
Szerintem az a tuti, ha a ciklus 10. napjától kétnaponta hancúr van. nem kell pé-t számolgatni. Nem igaz? :D
Az igazság az, hogy nem vagyok annyira profi a hőben csak egy csomót láttam és olvastam is róla. Ti is meg tudjátok nézni a JÓ görbéket.
www.fertilityfriend.com lap alján a görbe felett

Kép
Kép
nati80
 
 


sziasztok én is itt vagyok!!!!!!

valaki megnézte a hőmet?????(aki eddig nem látta)szerintetek???amugy is azéet reklámozom mert nagyon ügyi voltam hogy sikerült!!!Jenny tudja hogy miért :wink:

mano

: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 

 
 

Nati: Köszi a gyorstalapalót! Már kezdem érteni! A lényeg, hogy hirtelen leesen a hő és utána hirtelen fel. És neked az első hónapban miért ment úgy fel a hónap végén?
Ez az igazság! Nem csak a 10. naptól, hanem mindig 2-3 naponta.

Lilla: A Párom is és én is 31 évesek vagyunk. Azért Ő az idősebb pár hónappal!

Pumi
pamukli
 
 


Manocska hol a hőd? Én láttam? Már nem is emlékszem. bocsi. :oops:

Pumukli
Valahogy úgy. Nem mindig megy fel hirtelen. Arra nem tudok választ adni, miért csak ott a végén ment fel a hőm.

Kép
Kép
nati80
 
 


Lenne egy furi kérdésem. nektek soha nem volt olyan időszakotok, mikor nem kívántátok a sexet hosszú ideig? Nekem egyszer volt és én magam sem értettem miért van.

Kép
Kép
nati80
 
 


Szia Manócska: Ügyi vagy, hogy feltetted! Én még nem tartok itt! Szépen megy fel a hőd, ez jelenthet valamit :lol:

Pumi
pamukli
 
 


Pumukli
Jó példa a tuti görbére a Manocskáé. Illetve Magdolnamé is szép.

Kép
Kép
nati80
 
 


Natasa:hát persze hogy van ilyen!!!!!!minden az agyból indul ki és ha van valami gond a legkisebb apróság is akkor az ember nem tudja ugy elengedni magát.....nálam is volt ilyen a szülések után jo az nem mérvadó,de szokott ilyen lenni.az a nem is jut eszembe érzésre gondolsz??????????nálunk ugy müködik hogy 10 éves házasok vagyunk és heti 3-szor bujunk össze!!!!na ez a baba dolog kicsit felturbozta a sexuális életünket :oops: de ezért nem lesz minden 5évben gyerekünk hehe.nekem elég a három többiek??????és szerintem az a lényeg hogy a pároddal legyetek egy hullámhosszon......nálunk ezzel nincsen baj :oops: .

mano

: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 


valaki tudná még elemezni az én görbéimet? Jó lenne, mert én is bizonytalan vagyok egy kicsit.

Most egy kicsit szurkálódik a jobb oldalam és leszakad a derekam. Jól kinézek. Ez most mitól van? Nincs már ovu, hó vége meg még messze van 11 nap.

Kép
Kép
nati80
 
 


Manocska
Én kettőt tervezek, de majd ahogy jön, akár több is. Már írtam, hogy van egy olyan érzésem évek óta, hogy ikreink lesznek. És már nem félek annyira tőle. Szóval lehet, hogy egyszerre letudok kettőt. :D

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati: Én is azt gondolom, hogy ez teljesen normális. Az embernek ha van valami problémája, stresszel, előfordul hogy szeretne magába fordulni és olyankor nem feltétlen akar összebújni a párjával. Ha viszont ez tartós, akkor azzal a kapcsolattal van valami gond...
pamukli
 
 


Nos ami a rendszerességet illeti, nálunk egyáltalán nincs gyakori szex :oops: Ez a kezdektől így van, mert a párom olyan nyugis, lustis, nekem pedig olyan a melóm,hogy annyira kimerülök,hogy mire hazaérek azt se tudom,hogy hívnak, nemhogy szex....Szóval mi ebben is, mint szerencsére MINDENBEN összeillünk.....
Ez persze nem jelenti azt,hogy most a babaprojekt alatt nem aktívkodtunk :wink: :lol:

Csubi
csubi
 
 


Csucsu:mi van Veled, írj majd,hogy mit mondott a doki!!!

Csubi
csubi
 
 


Szerencsére nem volt tartós. Én arra gondoltam, hogy a hízásom miatt lettem egy kicsit frusztrált és igazából egy kicsit szégyelltem is magam párom előtt. Pedig sosem szólt érte, hogy hogy nézek ki.

Kép
Kép
nati80
 
 


Csubi
Nálunk is van ilyen. Ő sokat dolgozik én meg nem tudom ébren megvárni. Annál meg utálok jobban semmit, mikor már alszok egy-két órája és megpróbál felkelteni.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati: Akkor pedig biztos ez volt az ok! Ha az ember magával nincs megelégedve, hiába minden...

Csubi: Az a jó, ha mindketten így vagytok ezzel! Mert tudok olyan kapcsolatot, ahol ez miatt ment tönkre minden. Az egyik fél nem bírta a másik tempóját!

Pumukli
pamukli
 
 


Pamukli
A férjem 33, én 29 éves vagyok. Most volt májusban az esküvőnk, 11 éve vagyunk együtt, de tavaly december óta gondoltuk, hogy jó lenne baba.
p__lilla
 
 


Lilla: És már próbálkoztok is? Nekem meg kell várnom a november végét, de azt hiszem decembertől fogunk élesbe próbálkozni.
pamukli
 
 


Nati:Remélem,hogy most már helyreállt a lelked és megoldódott ez a probléma köztetek. Megkérdezhetem,hogy volt-e valami lelki oka az elhízásodnak??Nekem is rosszul esett amúgy, hogy amióta a párommal együtt élek azóta elkezdtem rendesen enni(ez azelőtt nagyon nem volt rám jellemző)és most már ott tartok,hogy 8 kilót felszedtem, amit RENDKÍVÜL nehezen dolgozok fel....De azért a párom nem hagyja, hogy megint elkezdjek koplalni, úgyhogy megyitt a harc mindig amit persze rendre Ő nyer és eszem.De nagyon kellemetlenül viselem a plusz kilókat. :( Ezen még dolgoznom kell,hogy ettől el tudja vonatkoztatni, főleg ha majd egyszer terhes leszek......

Csubi
csubi
 
 


Lilla:De jó, nekünk meg idén augusztusban volt a lagzi!Akkor jövőre majdnem egyszerre ünnepeljük az évfordulót!! :lol:

Csubi
csubi
 
 


Csubi: Ezekkel a plussz kilókkal én is így vagyok, de most tartok ott, hogy majd a babák után fogok igazán ezzel foglalkozni és megtenni a karcsúságért mindent.

Egyébként én arra lennék kíváncsi, hogy milyen az első sex, amikor már tudjátok, hogy baba lehet belőle. Én azt gondolom, hogy el fogjuk viccelni...

Pumi
pamukli
 
 


Pumi: :lol: :lol: De jó erre visszagondolni!!!!Amikor mi megbeszéltük,hogy babagyártás lesz még azt sem tudtam,hogy azt is figyelni kellene,hogy mikor van pé :oops: Eszünkbe sem jutott, hogy Nekünk elsőre összejön,ezért az esélytelenek nyugalmával szeriztünk, aztán pár hét múlva gyanús lett,hogy hatalmasak lettek a melleim és nem tudtam hason aludni és akkor vettem egy tesztet-titokban a párom nem tudta-ami pozitív lett!!! :lol: Utólag aztán kiderült,hogy a baba azon az estén fogant meg,amikor nekiláttunk... :lol: :lol:
Úgyhogy no para, csak hajrá!!!!!!! :lol: :lol:

Csubi
csubi
 
 


Mi már élesbe próbálkozunk, csak hát az a fránya hőm nem megy fel.
p__lilla
 
 


Csubi
nem tudom, hogy van e lelki eredete. Az biztos, hogy amikor álterhes voltam csak pocakra híztam és jó 6 kilót néhány hónap alatt.
Igazából sosem voltam elégedett az alakommal, köszönhető a hülye, pi.., nagynénémnek aki mindig csúfolt. Felnőtt nő létére!!! Persze anorexiásan girnyó gyerekei vannak. Párom szerint nem is emberek. Szerinte én még a +10 kg-val is nőiesebb és vonzóbb vagyok. Pedig nem voltam kövér, de ennek köszönhetően mindig takargattam magam. Most meg! Szeretek főzni, párom imádja amit főzök így eszünk. MOst én csak napi egyszer eszek ebédet, a többi étkezés étrendkiegészítő fehérjeturmix. Mégis van lelki eredete.

Kép
Kép
nati80
 
 


Csubi: Hát ez tök jó! :lol:
Ha nem olvasgatom ezt a topikot, én sem tudom, hogy mikor van pé-m és azt figyelni kellene... Már gondoltam rá, hogy milyen lesz az első: menjünk el valahova, vagy adjuk meg a módját, de ahogy magunkat ismerem, végig fogjuk röhögni az egészet... és persze nem ezen múlik! Nekem is két barátnőm hasonlóan járt - de Ők még meg sem beszélték - de egyből összejött, egy harmadik meg évekkel azelőtt készült, olvasott, mért és egy év után jött Nekik össze! Hát ez annyira kiszámíthatatlan!

Pumi
pamukli
 
 


Amúgy most kezdtük, meg a hőmérőzést is. Bár az utóbbit nem kellett volna, mert csak idegesítem magam vele.
p__lilla
 
 


Pumukli
Ma olvastam valahol, hogy a teljesen egészséges párok esetében, ha pont jókor próbálkoznak akkor is csak 20% a teherbe esés lehetősége.

Kép
Kép
nati80
 
 


Jaj milyen szörnyű és mégis milyen "megnyugtató",hogy más is hasonló cipőben jár!!!!!(bocsi)
Egész gyerekkorom óta apám azt mondogatta nekem,hogy dagadt vagyok amit teljesen sikerült is elhinnem neki... :evil: :cry: Ezért világéletemben komplexusokkal küzdöttem sajna...Mindig szégyellem magam amiért nem vagyok olyan anorexiásan vékony ami most a divat és ebből most már a párom próbál kizökkenteni kissebb nagyobb sikerrel,de fogyózni nem hagy, mert nem tudok...Nálam a fogyás=nem evés és azt pedig nem szabad.....Hiszen babát akarunk,nem??

Csubi
csubi
 
 


Igen, ezt én is olvastam. De nekem van pár ismerősöm, akik azt mondták, hogy akarnak babát, köv. hónapba meg már bejelentette, hogy terhes.
p__lilla
 
 


nati:ezt már É is olvstam valahol és olyan hihetetlennek tartom...
Mármint azt elhiszem,hogy így van olyan felfoghatatlan,hogy így van,nem???

Csubi
csubi
 
 


Tényleg van még ember, aki hasonló helyzetben van? El sem hiszem. Engem is párom próbál ebből a gondomból kizökkenteni. A mai napig szégyenlős vagyok előtte pucéran. Szerinte pedig nagyon sexi vagyok. Olyan aranyosak a szerető férfiak, ugye? Sose akarna megbántani.

Kép
Kép
nati80
 
 


Hát ez az lilla!!!Hogy van akinek meg elsőre!!!?!!!?!!?!?!!!!!
ha tudná az ember a receptet....Szten nem itt irogatnánk most :lol:

Csubi
csubi
 
 


Én is olvastam, szerinem egy helyen, amit a Nati küldött abban. Ennyire kevés lenne a százalék? Akkor hogy van az hogy annyi nőnek sikerül egyből teherbe esnie???
pamukli
 
 


Igen ez egy kicsit furcsa. De nem szabad letörni, mert akkor is van rá 20%. Ugye?

Csubi, hogy mondhatott neked ilyet apukád? Nem voltatok jóban?

Kép
Kép
nati80
 
 


nati:Hát ez nem igaz!!!!!!!!! :lol: Nálunk ugyanez van!!!!!!!!
Annnyira szégyenlem magam előtte amikor meztelen vagyok,pedig Ő meg szemmel láthatósan élvezi,szereti! :oops: :lol: De azért már javul a helyzet csak ez sosem fog elmúlni teljesen szerintem...Ezt mi hordozzuk gyerekkorunk óta sajna.....Inkább csak elfogadni tudjuk....

Csubi
csubi
 
 


Nemsokára el kell köszönnöm, de reggel majd benézek, ne maradjak így le máskor!

Puszi Mindenkinek:
Pumi
pamukli
 
 


Szia Pumi, jó éjt!!!!

Csubi
csubi
 
 


Pumukli
Pont jókor csinálják és szerencséjük van. Meg az is lehet, hogy nem görcsölnek rajta mint mi. Szóval semmi para!

Kép
Kép
nati80
 
 


Jó éjt Pumukli!

Kép
Kép
nati80
 
 


Így van csajszik no para és 2-3 naponta szex,ennyit tudunk csak, úgyhogy eszerint kell cselekedni...És amikor akar, jön a kis huncut!!!!Mindenkinek jön!!!!!!!!!!

Megyek Én is, mert apa már morci..

Holnap találkozunk!!!!!!
puszi

Csubi
csubi
 
 


Iskolás koromban én is duci voltam. 8.-os koromban 10 kg-mal több voltam, mint most. Hát én sem tudtam úgy elfogadni magam. Takargattam magam mindenki előtt. :(
De az évek során sikerült pár kilótól megszabadulnom. Azért így jobban érzem magam.
Bár már mondtam magamban, hogy a ducik előbb teherbe esnek szerintem, mert több duci ismerősöm könnyebben lett terhes, mint vékony.
p__lilla
 
 


Pumi:Azt a statisztikát se felejtsük,hogy minden 3.terhesség vetéléssel végződik... :( :( Bocsi, hogy ezt felhozom,de sajnos olyan sok ilyen volt most a környezetemben....
Nati:Nem sajna,apámmal nem túl jó a kapcsolatom....Amolyan maximalista ember,ami sokszor nem jó az életben...Sajna ezt is örököltem tőle.... :(

Csubi
csubi
 
 


Csubi
Minden nap egy nagy tükör elé kell állni meztelen és nézni magad. Mi az ami tetszik magadon? És mindig elmondani, hogy mennyire sexi vagy, egyre karcsúbb, szépnek látod magad, stb. Én már odáig eljutottam, hogy egyre sexisebbnek látom a lábfejem. De tényleg. Szép lábfejem van. :roll: :roll: :roll:
Az agyadat kell ráállítani az igazi képedre. Sokszor rosszabbnak látjuk a helyzetet mint amilyen. Párom szerint én sokkal kövérebbnek látom magam mint kellene.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nem is gondoltam volna, hogy minden 3. terhesség vetéléssel végződik. :o
p__lilla
 
 


lilla:a párom is mindi ezt mondja, hogy ez a súly ami ideális a gyerekkihordáshoz :wink: :lol:
Nati:Tudom,hogy igazad van!!!!!!!!És köszi,hogy írod!!!!!!!!
Ígérem,hogy el fogom kezdeni...Mert nem vagyok már gyerek és annnnnnnyi sokkal fontossabb, vagy éppen tragikusabb dolog van az életben!!!! :lol:

Sziasztok!Holnap jövök!!!

Jó éjt!! :lol:

Csubi
csubi
 
 


Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
nati80
 
 


jokor kapcsolodnék be :( .csajok csak élvezni kell a babavárós honapokat,és jön majd a baba is :lol: .nekem is fura hogy most már ez a 4.honapunk mert nekünk szinte elsőre sikerültek a fiuk!!!!

csajok egy jo tanács a sulyotokkal kapcsolatban,nem kell vele foglalkozni mert a párotok olyannak fogad el amilyenek vagytok,és ha sokat hallja hogy csunya vagyok.és kövér még elhiszi!!!mindenki béküljön ki magával!!!!!!!én is kövér voltam meg,szégyenlős de a férjem ugy kinevelte belőlem hogy már csak mosolygok ezeken aha eszembe jut....ezt kivánom nektek is :lol: :lol: :lol: .

ha nincs itt senki elköszönök!!!!!


puszi mano

: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 


Jajj ne máááár....Mikor jönnék, senki nincs itt? Olvasgattam eddig, hát téma az van. Mivel mától apával egy szakban vagyunk, nem tudok annyit lebzselni a gép előtt, mint máskor. :(
A súly gond nálam is megvan.1 év alatt sikerült 8 kilót magamra szednem... Áthelyeztek, és a mostani amolyan ülő munka, ami meg is látszik rajtam. Azelőtt álltam egész nap, meg mozogtam. Bár most sem vagyok kövérnek montható, 172 centihez 66 kiló. Párom nekem is mindig mondja, hogy csinos vagyok igy, de azért engem a hasam meg a méretes melleim zavarnak. :oops:
58 kilósan láttam magam szexinek, akkor minden ruha jól állt még rajtam. Na de fogyózni én sem tudok, voltam már 70 kiló is. Akkor próbáltam nem enni, de nagyon hisztis voltam tőle, sokszor voltak sirós napjaim. Én is igy vagyok vele, hogy baba előtt nem fogom sanyargatni magam, majd talán szoptatáskor lemegy. :roll:
Natasa, azért kérdeztem apa életkorát, mert azt hittem fiatalabb nálad esetleg, és azért fél még egy baba jövetelétől. 34 évesen akkor már csak egy kis biztatás kell neki, meglátod, majd ő fog könyörögni neked! :)
A szexet én akkor nem kivántam, mikor fogamzásgátlót szedtem. Nekem nagyon levitte a libidómat, főleg az elmúlt 2 évben. Na de mióta nem szedem.... :oops: :P
Apának elég jó az étvágya, szóval a hullámhosszal nincs gondunk. :)
Itt mindenki férjnél van? Nekünk lehet, hogy a baba előbb lesz, mint házasság...de manapság talán ez nem akkora gáz, mint régen.
Márti, mizu veled????A hőd még mindig fenn?

Kép
jenny29
Mór
 
 


Szia Nati!

Én is hiszek az ezoterikában.......
Azt mondták a babám azért ment el, mert én beleegyeztem, hogy egy kis angyalt küldök...

Amúgy az én történetem is ilyen romantikus, csak ide hosszú lenne leirni.
Amiről tegnap beszéltünk, nem felejtettem el, pótolom.

Puszi,
Adri

Kép
Kép
odri
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: