Új privát üzeneted érkezett!

Málna így nem lehet hozzáálni a dolgokhoz :twisted:
Vendég
 


Tudom,hogy hülye vagyok,hogy itt drámázom,de én érzem,nemcsak megérzem,hanem a testem egyértelműen jelzi,hogy pirire készül.

Persze azért vettem tesztet,10-es,ezt ellövöm majd péntek körül...


A legoptimistábból lett a legdinkább! :oops:
kicsimálna
 
 


Réka!

Hogy vagy? Érzel már valamit?

Boni!

Te most szurizol? A tábla miatt kérdem, hogy berakjam-e neked a szuris képet, vagy marad a homokóra?

Nellike!

Tőled még annyi kellene, hogy hány éves vagy, és hol laksz (megye is elég), persze csak ha akarod.

Tényleg, ha valamit változtatni szeretnétek a táblában szóljatok ám! Esetleg ha valaki szeretne képet betenni azt is lehet :)

Na jó most valamiért nem engedii feltenni a táblát, még próbálkozom vele :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

 
 

Sziasztok!

Halljátok ezt a pittyegést? Ez a beszarásjezőm, az csipog. Olyan nagy pofám volt mindig, hogy nem is olyan vészes az a hsg, meg hogy viszonylag sokan túlélték már, de most hogy itt állok előtte, hát... Na jó, nem félek olyan nagyon, de szívesen lennék túl rajta :)

Szezso!

Az uh-t meg tudná csinálni más is, meg talán a szurikat is felírná másik doki, de nem ajánlották fel, én meg nem kértem. Ez a doki egyszer már szerencsét hozott, inkább akkor megvárom :)
Jobban vagy már?

Málna!

Ez az lh teszt=jósteszt szerintem másra nem jó, csak hogy megint legyen min agyalni. Inkább bírd ki azt a pár napot, és csinálj rendes terhességi tesztet. Én nem hiszek benne, én nem is fogok csinálni, de attól persze még működhet.
Ja, és most gyorsan-gyorsan dugdosd be azt az Utrot, mert összeveszünk :twisted: :twisted: :twisted:

Nellike!

Ha megnézed a táblát, akkor látod, hogy bizony többen is vagyunk, akik nem az első inszemre készülünk. Úgyhogy maradj! És állatira szorítok ma!

Boni!

Hogy döntöttél? Megvárjátok a dokinkat, vagy mentek máshoz?

Nemone!

Szerintem ennyi "veszteség" még belefér, biztos nem befolyásolja stimu sikerét.

Mami!

Fenébe... :( És még ráadásul ez a várakozás is :(

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi, beszarásjelző, nagyon jó! :lol: :lol: :lol: Dóri előtt is volt hsg-d? Biztatni nem tudlak, mert egyrészt nekem még sosem volt, másrészt pedig mert én is iszonyúan félek! De túl leszünk rajta valahogy! Holnap majd mesélj, mire készüljek!

Málna, miből érzed, hogy meg fog jönni, 7. dpo-n?! Pici görcsikék lehetnek ám a beágyazódás miatt is, még akár kis pecsételés is! Tudod, pozitív hozzáállás!!!!![/b]

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Málna: nem feladni, amíg nem jön meg, addig bármi lehet.

Évi: ne félj a hsg-től, nem fáj. Nekem tavasszal volt, egyáltalán nem fájt, csak utána 1 órával görcsöltem be a kontrasztanyagtól, de arra meg kaptam nospát és algopirint.

Azért nem írtam sokáig, mert nem akartam idegesíteni mindenkit a paráimmal. Nekem is az az érzésem, hogy meg fog jönni, de amíg nem jön meg, addig reménykedem. Szerdán kell tesztelnem, addig nem akarok, bár ma majdnem engedtem a kísértésnek...
Egyébként nekem egyből lehet kezdeni az következő inszemet, érdekes ez, hogy a Kaáliban is orvosfüggő. Bár lehet, hogy nekem a korom miatt van, engem már nem lehet túlstimulálni.

Réka
réka66
 
 


Anyo!

Igen, a Dóri előtt is volt hsg-m, de tényleg nem fájt. Jó, nem mondom, hogy kifejezetten jólesett, de fájdalmasnak nem mondanám. Addig nem is féltem, amíg a dokinénim azt nem mondta, hogy előtte fél órával vegyek be egy Cataflamot... Na mindegy, ezen is túlesünk, aztán már semmi nem ment meg a babásodástól :)

Réka!

Senkit nem idegesítenél a paráiddal. A legrosszabb ami történhet veled, hogy megnyugtatunk :) Most már nem ér eltűnni!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Málna: nem feladni, amíg nem jön meg, addig bármi lehet.

Évi: ne félj a hsg-től, nem fáj. Nekem tavasszal volt, egyáltalán nem fájt, csak utána 1 órával görcsöltem be a kontrasztanyagtól, de arra meg kaptam nospát és algopirint.

Azért nem írtam sokáig, mert nem akartam idegesíteni mindenkit a paráimmal. Nekem is az az érzésem, hogy meg fog jönni, de amíg nem jön meg, addig reménykedem. Szerdán kell tesztelnem, addig nem akarok, bár ma majdnem engedtem a kísértésnek...
Egyébként nekem egyből lehet kezdeni az következő inszemet, érdekes ez, hogy a Kaáliban is orvosfüggő. Bár lehet, hogy nekem a korom miatt van, engem már nem lehet túlstimulálni.

Réka
réka66
 
 


réka: juj, de izgi, már csak két nap :D

HSG-hez nem tudok mit hozzáfűzni, én sem estem még át rajta. :?

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Sziasztok!

Ezt a szerencse-babát küldöm mindenkinek!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Vicuska!

Inszemes bácsi nem ügyesebb, mint a nődokik. :-)
A tehén szaporodásbiológiája pl. sokkal egyszerűbb, mint az emberé (pl. nem stresszel sem a tehén, sem a bika). DE pl. orrszarvús bácsik egy orrszarvúbébi után istencsászárok voltak. :twisted:

Bocsi, de ezt nem hagyhattam ki.

tjuca
 
 


Sziasztok!
HSG-ről itthon! Mindkét oldal könnyen átjárható :D
Nem is kell védekeznünk ebben a hónapban, doki szerint így esélyesebb ez a hónap! :D

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok!

Bettike!ügyes vagy!gratula!akkor hajrá esélyes hónap :lol:

Évi!ne félj,túlélhető!fel a fejjel! :lol:

Málna!ne csináld már!most van a beágyazódás,max.azért görcsölsz,nálam is ekkor volt a görcsölés és pár nap alatt elmúlt!tessék dugdosni az utrot!ejnye!!!

Nellike!millió drukk neked! :D

Réka,Szilva!csak pozitivan!!! :lol:

nekem ma is nega a tesztem :( 13 dpo és 14 nappal inszem után :?
de mig mensi nincs,nem adom fel!!! :P
Vendég
 


ÉS megitn terhes LULU biza

már multkor kérezgettem mi a titok de nem válaszolt :wink:
Vendég
 


Ki az a LULU? A tehén? :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Az orrszarvú a pesti állatkertben :wink:
Vendég
 


Szaisztok!

Évi nekem nics szuri, ha végre mensi lesz, mert 2 napja volt egy naggyon minimális, de azóta semmi, akkor closty és spontán hónap.következő hónap inszem

mindenkienk babaragacs
Vendég
 


mami: jaaaa :lol: :lol: :lol: Tényleg :lol: :lol:

boni: hajrá spontán hónap!!!

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok

Én is néztem ki az a Lulu :lol:

Képzeljétek az éjjel a méhem őgy begörcsölt hogy megijedtem, kb 10 perc alatt elmúlt :roll:

Kép Kép
kokusz
 
 


http://desktopzoo.hu/mammals.html

itt látszik is többször a kis szentem, mama is lánya is...

egyébként párom weboldala megszálottan járjuk az állatkerteket láccik :wink:

Kokusz

na ez ujdonság...tuti jót jelent mi mást??? :wink: :lol:
Vendég
 


Lmami

na ja nekem is újdonság volt, ilyen még sosem volt. Remélem jót jelent :)

Én is szeretem az állatkertet :) de nem megyünk sokszor sajnos ...

Kép Kép
kokusz
 
 


Sziasztok!

mami!

Lulu-t imádom és irigylem,hogy már megint terhes!Beszélnem kéne az inszeminátoraival,sztem! :)


Kokusz,drága inszemtársam!

Te érzel vmit? Hogy bírod még ki a tesztig?Én már megőrülök.Hiába tudom,hogy nega lesz,legalább az már biztos.

Évi!
Te olyan ügyi vagy ezzel a táblával is,tudnál nekem vmi aranyos avatart küldeni?Vmi babás jó lenne,hátha idetalálna a picike hozzám! Én nem tudom hol lehet ilyeneket találni,meg lekicsinyíteni sem tudom. :oops: :oops: :oops:

Köszönöm előre is!!!

Többiek??? OLYAN NAGY A CSEND ITT!!! :(
kicsimálna
 
 


Mami!

Ez kimaradt:Nagyon jók a képek!!!
kicsimálna
 
 


málnácska: nehogy megőrűlj :D Küldtem privit :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Halihó!

nem tom mér nega minden tesztem :evil: lehet mégse vagyok babás? :roll: eltűnt a pötty? :roll: akkor mér nem jön meg?és mér magas a hőm?az utro miatt?
Kép

Málna!!!!
Kép
küldök neked babócát :P

Réka!
te holnsp tesztelsz!!!mit érzel??DRUKK!!!

Többieknek is ezerrel :wink:
Vendég
 


vicus: nagyon szép a hőd :D Van akinek később lesz +, ne aggódj :wink:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


dobok én is egy hőt, az enyém nem ilyen gyönyörű :D

Kép

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Szilva!

köszi :D te nem szedsz progit? :roll:
szerintem a tied is jó :wink:
Vendég
 


köszi :D De szedek, vagyis rajta csücsülök :lol: 2*2 utro (kúp formájában)

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Sziasztok

Málna

Hidd el én is nehezn bírom ezt a várakozást. Érezni nem tudom mit kéne, inkább nem figyelek annyira magamra mert akkor csak gyártom a tüneteket. És ne legyél negatííííííííííííííííííííííív :!:

Vicuska

Lehet később fog csak pozitív lenni, de uh-n úgyis kiderül nem?

Szilva

Jó ez a görbe :) Én nem mérek, mindenki azt mondja bezavar a progeszteron, legalább nem idegelem magam vele :)

Kép Kép
kokusz
 
 


Sziasztok!

Évi, rengeteget gondoltam Rád ma! Eredmény? Mennyire volt szörnyű? Mesélj!

Bettike, gratula Neked! Akkor mindent bele, hátha nem is kell az inszem! :wink: :lol:

Vicuska, gyönyörű a hőd! Milyen étrzékenységű tesztet csináltál? Sián lehet még pozitív! Annyira babás ez a görbe!!!!!

Szilva, 23. napon eg beágyazódás?! :wink:

MÁlna, még mindig ezek a negatív gondolatok! irgum-burgum!!!

Réka, holnap teszt! kezem-lábam csuriban! :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


anyoooka: kiegyeznék én is egy 23. napi ágyazódással :D

Veled mi újság?

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Szilva, na jó, akkor legyen! Megbeszéltük! :wink: :lol:

Én készülök lélekben a csütörtöki hsg-re. Félek tőle nagyon, főleg azért mert a kontrasztanyag elég rendesen ki szokott ütni (bár eddig csak intravénásan küldték belém és ittam, mindkétszer ct-hez, nem tudom, ez mennyire más)
Azt mondják, hogy hsg után, már ha átjárható vagyok, ami csütörtökön kiderül, nagyobb a teherbeesés esélye. És elgondolkodtunk Apával, hogy ott az a majdnem teljesen érett petesejt, ami kap azért a röntgensugárból elég rendesen... Biztos hogy jó az, ha ilyenkor próbálkozunk?! Nem károsítja a röntgensugár? Vagy ilyenkor a mindent vagy semmit-elv alapján, ha baj van akkor nem lesz baba?! Tudom, hülye para ez is, de nem akarunk kockáztatni!

Pénteken pedig megyek a Mágushoz! :lol: És hogy teljes legyen a hetem, szombaton 15 éves érettségi találkozóm lesz... Öregszeeeem!! :( :( :(

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Csütörtökre sok sikert kívánok!!! Szorítok, hogy minden rendben legyen és ne legyen semmi gond a kontrasztanyag miatt. +++++

Osztálytalálkozókat én nagyon szeretem :lol:

Nem tudom, hogy károsítaná-e a röntgensugár a petesejtet nem hiszem, de azt én is sokmindenkitől hallottam már, hogy nagyobb az esély a teherbeesésre utána.

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Anyatopikomban közben megnyugtattak a lányok, egy doki néni is, hogy ne parázzak ezen a petesejt-dolgon! Lehet, le is késsük ezt a hónapot, mert csütörtökön már 13. nap...

Osztálytalálkozót én is szeretem csak ilyenkor szembesülök vele hogy milyen régen érettségiztem... :shock: :?

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Túléltem a hsg-t, és még mindig tökéletesen átjárható mindkét oldalam. Még annyira se volt kellemetlen, mint legutóbb. Akkor egész estig görcsölgetett a hasam, most semmi. Mondjuk most utána kaptam egy akkora görcsoldó szurit, amekkorát még életemben nem láttam. Vagy másfél percig csak nyomta belém a doki. Most aztán olyan laza vagyok, mint a Riga lánc :twisted:

Kokusz!

Valakitől már olvastam itt éjszakai erős görcsről, ami hipp-hopp el is múlt. Fűcsomó legyek, ha emlékszem, hogy ki volt :oops:

Málna!

Küldök mélben pár képet, válassz! Köszi a dicsit :oops:

Vicuska, SZilva!

Ezek világbajnok hőgörbék! Nagyon szépek!

Anyo!

Egyáltalán nem volt szörnyű, ne félj! A "legfájdalmasabb" része az volt, amikor leszedte a dokinénim a ragasztószalagot, amivel a katétert a combomhoz ragasztotta :lol: De komolyan. Minimális feszülést éreztem csak. Mindig is tudtam, hogy ennek a dokinéninek arany keze van :)
Nagyon drukkolok csütörtökre!
Direkt rákérdeztem én is, mert félek a röntgen hatásától. Azt mondta a dokim, hogy nyugodtan próbálkozzunk. Mondjuk nem félek attól, hogy pont most lennék terhes, mert ha több, mint 30 hónap alatt véletlenül se estem spontán teherbe, akkor miért pont most sikerülne? :roll:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


évi: örülök, hogy túl vagy rajta :D Pihenj sokat!
Mondjuk nem félek attól, hogy pont most lennék terhes, mert ha több, mint 30 hónap alatt véletlenül se estem spontán teherbe, akkor miért pont most sikerülne?

Hát ez az, akkor jön a babó mikor nem is számít rá az ember :wink:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Évi, örülök hogy túl vagy rajta és minden rendben van! És hogy egyáltalán nem volt kellemetlen, ez megnyugtatott! Cataflam-ot ettél előtte azért?
Miért ne jöhetne össze pont most spontán? Barátnőmék 5 évig próbálkoztak, következő hónapban lombikjuk lett volna - most 26 hetes terhes! Csodák igenis vannak csak hinni kell bennük! :wink: :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Évi gartulálok az eredményhez! :lol:
Vendég
 


Évi!

gratula az átjárható petevezetőkhöz!! :lol:

Anyooka!!

drukk csüt-re!te is olyan szép eredményekkel gyere ám,mint Évi :P
Vendég
 


Szilvi!

Egyelőre nem tud olyankor jönni szegény tesógyerek, mikor nem számítok rá :) Úgy várom már a kis szarost :)

Anyo!

Tök aranyos vagy, hogy biztatsz :) Tényleg jól esik. Tudom, hogy vannak ilyen csodák is, de azok másokkal történnek. Én sose úszok meg semmit.
Mondjuk most igazságtalan vagyok, mert velünk is történt csoda, mert a Dóri is egy kis csoda, úgyhogy az előző állítást ünnepélyesen visszavonom :)

Boni!

Köszi!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok csajok!

Megvolt a 3.inszem. Hááááát, nem tudom. :? Egyrészt későn vkerült ránk a sor, mert 11.00 órára kellett bemenni és du. 15.00 óra körül volt meg az inszem. Mondjuk a dokibá előtte mindig csinál egy uh-t, hogy megrepedtek -e, és az egyik addigra már megrepedt a másik még nem. Azt szerintem haza is hoztam ügyesen. :? Még most is fájdogál egy kicsit a hasam, de szerintem már az is "kipukkadt". Majd meglátjuk!

Érdekes volt viszont, hogy amikor betolta a doki a katéteren az anyagot elkezdtem erősen görcsölni és ez a görcsölés 5 percig el sem múlt. A műtős lány azt mondta, hogy az jó jel, mert az azt jelenti, hogy megy fel a petevezetőn az anyag. Namármost remélem nem csak meg akart nyugtatni és van ennek tudományos magyarázata is, merthogy nekem csak egy petevezető sikerült a HSG-n átfújni és én eddig úgy éreztem, hogy azért nem jött össze azóta, mert visszatapadt. Ha pedig a görcsölés tényleg ezt jelentheti, akkor talán mégsincs veszve az inszemináció, mint lehetőség. :roll:

Évi! Szupi a tábla, köszi, hogy betettél engem is. (paraméterek: 30 éves, Pest megye) Tök jó, hogy túlélted a HSG-t és minden rendben volt.

Málna!
Nehogymá' abbahagyd egy héttel az inszem után az utrót!!!!! :evil: Jól mondják a többiek, most van itt az ideje a beágyazódásnak és a tünetek akár hasonlóak is lehetnek a premenstruációs jelekkel, arról nem is beszélve, hogy a beágyazódás enyhe vérezgetéssel is járhat!! Nagy kárt nem tudsz tenni a gyógyszerrel a hormonháztartásban, mert a progeszetron természetesen is jelen van, maximum nem annyi, mint utró nélkül.
nellike
 
 


Vicuska!

A 17. napon ismételd újra a tesztet, ha van valami akkor már kimutatja! A magas hőmérséklet jó jel, amíg magas, addig nem fog megjönni. Ha reggelre leesik, az nem jelent jót.
Hajrá!

Csajok! köszönöm a drukkokat mindenkinek! Pussz

Kép
nellike
 
 


Hello Lányok!

Réka: drukk holnapra a teszthez! :lol:

Évi: javítanál pár dolgot a táblában? Életkor: 30 Teszt: inkább legyen október 18. Köszi!!!! Éééééés, gratulálok a HSG eredményhez! :-D

Anyoooka: Neked kitartás csütörtökre!

Kókusz: én is a beágyazódás miatti görcs mellett teszem le a voksomat :wink:

Kicsiláma: légyszi tényleg ne őrülj meg! Mit fog kezdeni a bébid egy őrült Anyukával? :lol:

Vicuska: a görbéd tökéletes! Szerintem tuti pozitív lesz a teszted! (vérvétel esetleg?) :D

Nellike: én is görcsöltem, mind2 inszemnél, teljesen hasonló volt a HSG-hez :roll:

Szilva: tuti jó a görbéd, azzal a beágyazódási eséssel :lol:

Akinek nem írtam, annak puszi :-D

Na, továbbállok...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Nellike!

gratula,millió babatapi megy!!! :lol: a görcs jó,most kúsznak fel a katonák a petécskéidhez! 8) a ma estét akkor ne hagyjátok ki spontán se :wink:
Vendég
 


Anyo!

Most jövök és osztom az észt én is HSG ügyben!
Az, hogy ne félj, hiába is mondom, nekem is hiába mondták! Vagy lehet, hogy inkább izgultam! A fájdalomtól egyébként nem féltem! :roll: Lehet, hogy hülye vagyok!

Én nem vettem be semmit és nem is éreztem egyáltalán semmit, de tényleg, mint egy szúnyogcsípés! Lehet, hogy jó volt a kábító löttyöm! :D Ma is olyan nyugi voltam még tőle, hogy bevezetném, mert melóhelyen jól jött ma ez a hihetetlen nyugalom!
Ja és itthon sem fájt később sem. Este egy kicsit feszített a hasam, de legalább éreztem, hogy van méhem!

És az egész nagyon gyorsan lezajlik! Tovább tartott előtte és utána a papírmunka!
:roll:

Én is megkérdeztem a dokim, hogy most ez a hónap védekezés, ő nagyon szellemesen megjegyezte, hogy aki babát akar, az ne védekezzen! Hát ezt eddig én is tudtam, de megnyugtatott, hogy nem lehet a röntgennek és a kontraszanyagnak sem negatív hatása és ő is kifejtette, hogy ilyenkor nagyobb az esélye. Hát nekem is eszembe jut, hogy ha 15 hónapja nem jön össze, akkor majd pont most, de a doki nagyon lelkesített és most már kezdem én is elhinni, hogy itt a mi időnk! :roll: :oops:

Így megszavazom, ha már 3-an együtt mentünk HSG-re, együtt leszünk most spontán babásak! :wink: És punktum!

Kép
bettike
Eger
 
 


Kókusz! Szezso! Szilva itt is! Vicuska! Nellike!
Bocsi, ha kihagytam valakit! ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

És folyamatosan várom a terhes tüneteket tőletek! :wink:

Évi! Gratula az átjárhatósághoz! :D

Kép
bettike
Eger
 
 


Azta paszta Bettike ne feledd, én is nemrég voltam :lol: és naggyon nehezen akar beindulni... :oops:
Vendég
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Szilvi!
Majd nemsokára írok neked választ a privire! :)

Évi!
Nem kaptam semmilyen képet! :(( Mélcímem:(nem tudom fent van-e a profilban,nem néztem) bksp@citromail.hu
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM NEKED ELŐRE IS!!!!
És gratula a hsg-hez!!!

Vicuska!
Teszt?Hő? Holnap uh-ra mégy,ott majd megmondják a tuttit,hogy a kis pötty ott van,csak szégyenlős! Millió drukk!!!

szezso!
Köszi,nagyon ari vagy,de most már tutti megjön... :cry:

nellike!
Mennek a babaragacsok! Most már nagyon szeretnék egy pozitív tesztet látni ebben a topikban!!
Illetve nem egyet,hanem mindenkitől egyet szeretnék látni!!
kicsimálna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: