Új privát üzeneted érkezett!

Dodó, igaza van Csucsunak: amíg nincs mensi-van remény!

ugyebár az hal meg utoljára...

Kép
zmimi
 
 


Dodó!
Ne keseredj el ez még nem azt jelenti, hogy meg fog jönni!
Tényleg úgy van ahogy a lányok mondják a remény hal meg utoljára.
Bizzál az sokat segít!!!

Kép

Edina
edied78
 
 


Zmimi! Gönland!
Csucsu!
tünetek? Közeleg a "nagy" pozítiv nap mindenkinek!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++
Legalábbis reménykedünk, nemigaz???

Kép

Edina
edied78
 
 

 
 

Így van Edina, közeledik A nap! Hú de izgiii!!!

Az én "tüneteim": cici érzékenység, alhasi feszülés, soxor pisi, undor a saját (amúgy imádott) parfümömtől

elég ennyi? :lol:

Ti is írjatok tünetet!

Kép
zmimi
 
 


Zmimi: Ezek a tünetek jól hangoznak.

Nekem még van a mensiig 8-9napom. Remélem 9hónapig meg sem jön :)

Kép
csucsu05
 
 


jó, próbálom nem leírni még a hónapot! Cicim az még érzékeny, de az lehet a mensi miatt is!

d.dodó
 
 


jelentem megjött me mensim! :cry: Ez nem a mi hónapunk volt!

d.dodó
 
 


Sziasztok!

én ma 28.napnál és 13 Dpo-nál tartok! A hőm fura mód feljebb ment:37,23-ra!De majd kiderül! Péntekig mindenképpen várok a tesztel, ha addig nem jön meg!

Dodó! Úgy sajnálom, de igen én is így voltam vele, ha ma megjön, akkor legalább segítettek a homeók!

A cicim néha majd szétdurran, sokat pisilek éjjel is, fel van puffadva a pocim és nekem is szúrkál. De ezekre nem adok semmit, mert a múlthónapban is voltak hasonló tünetek, sőt még hányingerés szédülés, az most is, de egyenlőre nekem nem jelent semmit!!!
ritt
 
 


Kép
ritt
 
 


Dodó,

sajnálom... :(

de majd a jövő hónap!

Ritt, ez jól hangzik! DRUKKOK!

Kép
zmimi
 
 


Ritt: Szurkolok neked ezerrel. :)

Kép
csucsu05
 
 


A méhszájatokat ti nézegetiket? :shock:

Én ma néztem először, korábban nem vizsgálgattam, és elég könnyen elérhető, ami a NEM terhes állapot jellemzője... bár nem tom milyen állapotú amúgy.

Le vagyok kicsit lombozva. :(

Kép
zmimi
 
 


Zmimi: Én a méhszájat nem nézem mert az igazság, nem igazán tidom milyennek kell látnom. Az első gyerekemnél sem néztem. Igaz nála nem is dolgoztunk ennyit az ügyön. Elsőre összejött és kész. Most ez a 3hónap amit végig izgulunk.

Kép
csucsu05
 
 



Kép
ritt
 
 


Sziasztok Csajok! Hát a görbuszt látjátok, de nem tudom!Jaj úgy el vagyok anyátlanodva én ezt nem bírom, pedig nagyon próbálom a "leszaromot" játszani és lesz ami lesz alapra helyezni a dolgokat, de néha megtudnék őrülni, főleg reggel, hogy mi lesz a hőmmel.Ezért alig tudok aludni, meg persze áll pisilnem kell!

Veletek? Vmi jó?
ritt
 
 


Ritt!

Ezt nem lehet csak úgy, hogy holnaptól szarok rá! Meg kell érni erre! Hány naposak a ciklusaid? Csakmert ellöhetnél egy tesztet! Egyébként szép a görbuszod! :wink:
Vendég
 


Köszi Grönland!

Szóval nem tudom, mert legutóbb 32 napos volt, elötte 2×29 napo, tehát?!
Csináltam orákelt ma reggel és poz, de du-án kb 2 órája, tehát azt nem első pisiből hcg-t az negatív!Tényleg várok péntekig!!!
Holnap veszek tesztet és péntek reggel, ha még lesz rá lehetőségem megcsinálom!!!

A leszaromot úgy gondoltam, hogy nem akarok ezen görcsölni, mert lehet, hogy azért nem jön meg, már nem tudom!
ritt
 
 


Ritt!

Azért azt nem hiszem, hogy ennyire tudnád befolyásolni a mensit, mert akkor itt jónéhányunknak nem jönne meg! :lol: Péntekig márcsak kettőt kell aludni! :wink:
Vendég
 


Ritt!

A hcg-t MIÉRT NEM első pisiből csináltad???? :shock:

Én nem bírnám ki a helyedben, holnap első pisiből bizti csin. egy terhes tesztet... :wink:

Kép
zmimi
 
 


Ritt izgulok érted ezerrel :)

Kép
csucsu05
 
 


Köszi! Hát ma is csináltam egy jóstesztet és itt már határozottabb a második csík, állítólag az a jó, ha mindennap erősödik. De még nem akarom elkiabálni, ma veszek hcg-t megint és REGGEL megcsinálom!

30.Cn-en és 15. Dpo-n vagyok, ja a hőm 37,25!

Ja és minden hülyeségen elbőgöm magam!

és veletek mizújs? mostanában nem igen írtok!
ritt
 
 


Ritt: ez nagyszerű amiket írtál. Hú nagyon izgulok érted. Remélem sikerült és ezek a tünetek a babó miatt vannak :)))) Holnap reggel csinálsz tesztet??? Jajj már alig várom, hogy írjál zebrás teszted van :)))))))

Kép
csucsu05
 
 


Köszi én is izgulok, de az még 24 óra! :?
ritt
 
 


Kép
ritt
 
 


Ritt!

Ne csigázz minket!!! Akkor ma mégsem tesztelsz? Csak holnap? :shock:

Az Lh teszt, ha erősödik az szupi!!!

HAJRÁ !!!

Kép
zmimi
 
 


Ja, én továbbra is produkálom a kis tünetkéimet, a mai +, h a tejeskávémat nem tudtam meginni, csak pár kortyot, mert annyira nem esett jól, h csak na...

Kép
zmimi
 
 


De nem ám, majd holnap!!!

Zmimi! És te?Mikor tesztelsz? Hol tartasz most? Hányadik napnál?
ritt
 
 


Ritt: valóban ilyenkor a 24-óra írtó hosszúnak tünik. Mi jár most a fejedben? Izgulsz?

Zmimi: Ez a kv -s tünet is nagyon jól hangzik.

Remélem a gólyák mostmár valóban jelentkeznek és elindul a lavina :))))

Kép
csucsu05
 
 


Mi jár a fejemben? Hát egy csöppet örömködök magamban, mert erősebb lett a mai orákel és állítólag az jó!?
ritt
 
 


Kép
ritt
 
 


Igen Ritt, az nagyon jó, h erősebb lett!

Én ma vagyok 10dpo-n. De csinálok hétvégén tesztet! Ha van vmi, akkor halványnak kell már lennie!

Kép
zmimi
 
 


Nem tudsz kicsit élesebbet feltenni? De azért látszik a 2 csík! :D

Ez milyen típusú LH teszt?

Kép
zmimi
 
 


Babymark-os! nem nem tudok, mert a fényképezőm rossz, éás ezt a webcamerával csináltam, örültem hogy sikerült
ritt
 
 


És ezt a Babymark-osat hol lehet kapni?

Kép
zmimi
 
 


Ritt!

Én a hődnek jobban hiszek, mint az elhának! Nagyon szupi! :wink: Megy a megadrukk holnapra! :wink:

Mimi!

Hétvégén gondolok rád! :wink: De könyörgöm ne jósoltass, inkább hácégézz! :wink:
Vendég
 


Jóóóvaaan, nem jósolok! Hcg-set csin!

Csak ha mégsem, akkor jó tudni, h hol lehet kapni, a jövő hóra nézve. Na.

Kép
zmimi
 
 


Lányok! Nem bírtam ki október 07-ig és csináltam tesztet és két csíkom lett :!: :!: :!: :!: :!: :D :D :D
Annyira boldog vagyok :!: :!:
Kicsit félek nehogy baj legyen, mert már volt egy vetélésem.

Kép

Edina
edied78
 
 


Ritt! Zmimi!
Azt udom ajánlani ne várjatok a tesztel csináljátok meg, mert ha van valami, látjátok itt az én példám akkor lehet, hogy ilyen korán kimutatja. Csak bátran csajok!!!

Kép

Edina
edied78
 
 


EDINAAA!!! Szuper! Nagyon örülök!

Én sem várok a mensiig... csinálok tesztet! Holnap?
Nem lesz baj ne félj! (nekem is volt nyáron egy vetélésem..)

De jó! Nagyon örülök neked!

Kép
zmimi
 
 


Nincs képed? Hanyadik cn-od van ?

Kép
zmimi
 
 


Ja, és milyen tesztet használtál?

Kép
zmimi
 
 


Képem nincs de csinálok és felrakom. Ne várj holnapig !
Két tesztet is csináltam az egyik a gabriel ezt a gyógyszertárban vettem a másik pedig lily. Mind a kettő azt mutatta. csak azért csináltam kettőt mert nem akartam a szememnek hinni.
Bocs de nem tudom mit takar a" cn-od"? De gondolom, igy a válaszom, hogy október 07-én lenne a mensim és 28 napos a ciklusom.Megyek fényképezem és megpróbálom felrakni, még nem töltöttem fel soha remélem sikerül.

Kép

Edina
edied78
 
 


Köszi Edina, de én 2 napja du-án csináltam hcg-t és - lett.

De a Leo is azt javasolta, hogy nem kell reggelig várnom csináljak most. Elmegyek veszek és meglátom, hogy ma vagy holnap csinálom meg

Én a Rossmannban vettem az lh-t!
ritt
 
 


Ja és GRATULÁLOK Edina!!!

A cn-ciklusnapot jelent.

Fotót akarunk!!
ritt
 
 


Edina a cn- az a ciklusnap. Nekem 8-án lenne aktuális a mensi, és én ma vagyok 25cn, és 10 dpo, akkor te 26 cn és 11 dpo, már ha akkor ért a peténk... :D

A Lily az hol kapható? Már sokaktól hallottam, h elég érzékeny, de még nem láttam olyat.

Köszi Ritt! A Dm-ben bazi drága a kazettás LH!

Jujj, akkor izgulok érted is!

Én ma már nem tesztelek. Annyira az elején vok, h csak reggeli vizeletből csin. Azt meg már elszalasztottam...

Kép
zmimi
 
 


Edina : GRATULÁLOK :)))
De jó hír :) Na akkor ezek szerint mégis elindultak a gólyák a topic felé :)

Kép
csucsu05
 
 


Lányok ! Feltenném én a fotót csak nem sikerül . Tömöríteni kéne de nem megy.Segítsetek hogy kell?

Kép

Edina
edied78
 
 


A lily tesztet a tesco-ban vettem.Rá van írva, hogy rendkívűl érzékeny 1-es kategóriába tartozik.

Kép

Edina
edied78
 
 


Edina: Sajna nem tudok segíteni mert én még sose tudtam feltenni ide képet. Akárhogy tömörítettem nem megy. :(

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: