Új privát üzeneted érkezett!

Nem a HSG t láttam :) a laparon amit a kamera felvett odabent :)

szupi volt :)

Krizsa dokihoz járok és nem szerintem még nem bezséltük meg :)
Vendég
 


Ja, gondolom nem közben, hanem utána! :)

Valóban nem beszéltük, emlékeznék rá! Szupi, én is hozzá járok! :D
angel37
 
 


Na sziasztok

Nemrég értem haza edzésről.

Na vótam a Forgácsban. A laborom egy nagy rakás kaki ... bocs :oops: Megint magasabb egy picit a prolaktinom és a pco-mat alátámasztja az fsh-lh arány is szépen. Viszont megnézett uh-val mivel épp félidőben vagyok és van egy 21 mm-es tüszőm a jobb oldalon, meg a balon is van egy nagyobb. És kicsik egyáltalán nincsenek. Úgyhogy a feladat a hétvégére non stop szex. Ha nem sikerül akkor a következő ciklusban Puregon stimu és inszem. Köszi csajok így utólag is az istápolást :)
kokusz
 
 

 
 

Jó reggelt csajok!

Ange az eccer az azt jelenti, hogy még ebebn az évben bebabásodunk Szánilag :lol:

Monyó remélem tólélted a tegnapi almaszüretet :wink:

Legyekmami át fog jutni legalább egy darabb harcos és aztán nics menekvés te is bebabásodsz.

Kókusz húúha akkor hétvégén kikapcsolnai akészülékeket, elő a csábító rucikat, egy üveg bort oszt randiztassátok a katonákat a tüszöcskéddel! :lol:

Jelentem Én n4em teszteletm, 2 napj mensiszerű fájogatásaim vannak, és a hőm ugyanúgy csak 36,85 ez nem babás így

Kamilla megpróbálunk gyorsan követni, hoyg ne egyedül legyél a Száni klub babásai topikban :lol:
Vendég
 


bocs hogy televan elirásokkal, csak közben dolgozom :lol:
Vendég
 


Vendég
 


Sziasztok!

:) :)

Szóval akkor részegen kell majd mennem a beültetésre? :shock:
Na hát ha ez a siker ára, ezen ne múljék... :wink:
(én is szeretek néha kicsit iszogatni...ez is közös száni tulajdonság ezek szerint...)

Én már megbántam hogy elhalasztottam a szeptemberi lombikot. De nem baj, biztos semmi nincs véletlenül. Kamilla sikerén felbuzdulva alig várom már az októbert. Komolyan tűkön ülök.

Kokusz!
Na azért az szuper, hogy ilyen szép nagy tüszőid vannak, picik nélkül. Húzzatok bele, és ha nem jön össze, akkor is ott van az inszem. Jó fej volt a doki egyébként? Megnyugodtál picit?
Vendég
 


junkó aha, menjé berugva! :lol:

lombikra csak akkor lehet menni, ha előtte volt már inszem?
Vendég
 


Sziasztok!

Boni,
jó volna ezt takarná az eccer! :wink:

Ha nem vagy igazoltan kétoldalról elzáródva vagy apa eredménye nem annyira katasztrofális, akkor a törvény előírja a lombik előtt a 6 inszemet.

Kókusz,
Na, akkor haladni fognak szépen a dolgok! Gratula a tüszőhöz!
A prolaktinon tényleg ne aggódj (lásd én), a pco meg sajna gondolom nem volt meglepetés :roll:

Junko,
legközelebbi beültinél bevetjük a trükköt! :lol:

Én tuti, hogy többé nem fogok elhalasztani semmiféle beavatkozást, annyira csak kínlódom a várakozás alatt :oops:
Épp elég a kötelező meg a várólistás szünet... :roll:
angel37
 
 


Angel igazam lesz :lol:

na azé kérdeztem( de ne hurrogj le) úgy értesültem, hoyg nekem noiveberben lesz egy sikeres lombikom! :lol:

akkor ha elmegyek átjárhatóságira ki kell derülnie, hogyigazoltan kétoldalról elzáródva vagy apa eredménye nem annyira katasztrofális( de apa eredmény átlagon felüli)
Vendég
 


Boni,
nem hurroglak le! :lol:
De lombikod elsőre - ha már apa az átlagon felüli eredmény miatt kiesik :wink: - csak akkor lesz, ha mindkét p.vezetőd el van záródva! Most akkor ennek drukkoljunk? :roll: :wink:

Honnan a "tuti" értesülés? :wink:
Nem lehet, hogy sikeres inszemed lesz novemberben? Hátha az informátorod nincs teljesen tisztában a fogalmakkal, csak a mesterséges segítségre célzott! :wink:
angel37
 
 


Boniko!

Honnan értesültél a novemberi sikeres lombikodról? :shock:

Angyal!
Én se fogok halasztani többet. Most igazából a munkahely undorom miatt jött rám ez hogy bár már hamarabb lenne a lombik és mennék innen el...de azt is tudom ezt a két dolgot nem szabad összekeverni.
Azért én most még az októberi lombikot bepróbálom józanul. Bár a dokinéni mindig monjda hogy igyak sokat. :twisted:

Kamilla!
Mesélj már egy kcisit a tünetekről. Meg-e dőlt-e a cici leeresztés/nem leeresztés elmélet például.
Kakaós túrós csusza midnen esetre nagyon sz*rul hangzik.
Vendég
 


:mrgreen:

ingáztak Nekem :oops: :lol: jólvan jólvan, csak egy ártatlan kérdés, kétségbeesett Száni vagyok, mi? mindent elhiszek!
Vendég
 


Na sziasztok Szánikák :)

Angel

Ja megnyugiodtam elég rendesen. A pco nem volt meglepi :) de a doki szerint annyira nem is tipikus pco csak valami olyasmi. De nem lényeg. Ma reggel kiváltottam a Bromot a prolaktinra el is kezdem este.

Junko

A doki nagyon aranyos volt, főleg miután újra megkérdezte mivel foglalkozom ... nagyon megnygtatott.

Boni

Aszem hétfőre lefáradok :) de hátha ...
Hu én ezekben a hókuszpókuszokban nem hiszek .... de persze ez én vagyok ... :)
kokusz
 
 


Hah részegen menni lombikra :) kiráááááááááááj...

biztos örülnének nekünk az orvosaink :wink:

Jövp héten megint megyek arra a céges oartira ahol jós és asztrologus is van....kapnak egy újabb lehetőséget....mivel fizetni nem vagyok hajlandó érte, csak ez az alkalom jöhet szóba ahol ingyen van :)

madj bezsámolok...

bár miket is bezsélek...háthiszen a pozitivizmus jegyében akkor már 11 napos terhes leszek :)

ma vagyok négynapos 8)

Kép

már nem is dohányzom négy napja annyira komolyan veszem magam :lol: de ma is van két céges buli....asszem még ihatok picinykét 8)
Vendég
 


Nemtom a fertynek mi nem világos miért szaggatta meg a vonalamat :evil:
Vendég
 


Boni,
nincs semmi gond! Ki miben hisz! :wink:

Tudod, néha az ilyesmi nem feltétlen szó szerint valósul meg, úgyhogy meglehet, az inszemedre vonatkozott a jóslat! :wink: Egy ingától nem várható el, hogy jártas legyen a nőgyógyászatban/lombikban, ennyi tévedést elnézünk! :lol:

Junko,
nagyon remélem, hogy mostani próbálkozásunk után már nemigen lesz mit halasztgatni, max. a rugdalózóvásárlást! :lol:

Érdekes, eddig nem volt nálam szempont, hogy elkerüljek a m.helyemről, de tegnap-ma nagyon kivan azom, amim nincs is! :roll: :roll: Valahogy most volt eddig a legnehezebb visszajönni is a nemsikerült után :(

Mit mond a dokinéni, mit igyál?
Sztem a sok víz+ kis pia az jóóó! :mrgreen:
angel37
 
 


nem vagyunk mi kicsit részegesek itten csajszikák? Hukk :lol:
Vendég
 


Angyal!

Aztat szokta mondani hogy igyak sok folyadékot. Az összetételről nem beszéltünk.
A rugdalózó vásárlással egy pillanatig nem akarok várni. :)

Boni!
Hát sztem egyáltalán nem gond, ha hiszel benne. Ez is egy kapaszkodó. Ha nekem nem lenne ilyen fájdalmasan racionális agyam és kicsit hagynám magam röptetni az ezotéria/ az isteni gondviselés világában lehet ám, hogy már babás lennék. Mert egyébként agyilag nagyon lefárasztom magam.

Lmami!
Cigi ügyben nagyon helyes, hogy letetted. Mert cigizni hülyeség. Akkor már tényleg inkább egy kis bor.
Örülök ennek a pozitivitásnak. :) :)

Kokusz!
A doki iránti szimpátia nagyon fontos. Örülök, hogy ez rendben van.
Vendég
 


Az előbb esküszöm nem volt itt egy-két hsz! :shock:

Kókusz,
örülök, hogy megnyugodtál! :)
Mi az, hogy olyasmi, mint a PCO, de nem az?

Legyekmami,
Kr. doki nagyon ajánlja a bort! :wink:
Majd a köv. konzin megkérdezem mit szólna, ha hoznék egy üveggel a transzferre, biztos még kellemesebb lenne a hangulat! :mrgreen:
angel37
 
 


sziasztok.

megjottem.na hol voltam eddig?hat persze hogy a gyumolcsosbe :roll:

Kép
monyo83
 
 


Junko

A szimpátia megvan :) hálistennek.

Angel

Nemtom, kérdeztem a dokitól hogy ez hogy lehet hogy a petefészkem teljesen oké és mégis szar a labor. Erre azt mondta hogy az az előző ciklus volt ez egy új ciklus. :roll: Szóval passz :)
kokusz
 
 


Junko,
Aha, akkor ő vízre gondol :? Persze a sok víz is kell, de a normál folyadékháztartáson felül ez csak a hyper elkerülésében segít, másban nem... Na arra kell a bor! :lol:

Jaja, én is fájdalmasan racionális vagyok... de nem hiszem, hogy ez baj! :D
angel37
 
 


Én is racionális vagyok .... úgy látszik ez is száni tulajdonság :)
kokusz
 
 


Kókusz,
ez vitathatatlan! :lol:
Hátha ez az új ciklus lesz a sikeres is! A tüszőn már nem múlik! By the way, kaptál repesztőt?

Monyókám,
rá tudsz még nézni az almára? :roll:
angel37
 
 


Angel

na ja erre én is csak azt mondtam hogy ja ez igaz .... nem kaptam repit, de van itthon de nem fogom beszúrni ....

Monyo

Huh gondolom kivagy mint a kutya ....
kokusz
 
 


Angel! :mrgreen:

inszemmel is lehet tőlem . :wink:

vagy lehet spontán, csak üvegbúrában csináljuk :mrgreen:

Monyó sütöttem almás pitét. kérsz? :oops: :lol: bocsi nagyon fáradt lehetsz.

VAlaki kér bort?
Vendég
 


Miből maradtam ki! Most látom! :shock:
Kamilla :P
Gratulálok! (Vicces a "topikzáró" képed :lol: )

Junko :P
Mi is igyekeztünk belehúzni. Napi 3 az elvárásod? Szegény embered :D

Fanni
fanni73
 
 


FAnni melyik részre gondolsz? :lol:
Vendég
 


hehehe,nagyon vicces.

faj a hatam,almos vagyok mert reggel koran keltem.

UTTTTAAAALLLOM az almat,es meg ez lesz vagy 2 hetig.

szerencsere ma delutan nem kell mennem csak valogatnom kell az almat,az egy fokkal jobb.
ezert utalom nagyon az oszt,nincs pihi :?

Kép
monyo83
 
 


(((((((((((((((((monyó))))))))))))))))))))))))
Vendég
 


Drága nyűgös Monyóka!
Tök megértelek, már elgondolni is rossz ezt a kéthetes almásdit! :roll:
Iszogassál mellette - persze ne almabort!
Bocs, de ennyi száni poénka talán még elfér :oops:
Kitartás!

Kókusz,
ne is szúrd be! Legyen ez teljesen természetre és rátok :wink: bízott ciklus! Hátha...

Fanni :P
nem szuggerálnál minket is Junkoval, és persze MINDENKIVEL - beleértve magadat is -, mint a *szeműt? :wink:
Neked is ám nagyon szép szemed van! :oops: Tán az avatar se véletlen! :wink:

Boni,
tessék beszerezni jó nagy üvegbúrát vhonnét! :mrgreen:
És inszem előtt/után abban akciózni! :wink:
angel37
 
 


haliho.

na.Emelem poharam a vilag legjobb,legcsucsabb szani csajcsapatara.

most aszem enyi voltam,megyek letusolok mielott meg nem keso... :lol:

Kép
monyo83
 
 


Üdv Csajok!

Monyó,
köszönjük a köszöntést! :)

Kb ilyentájt tegnap én is megemeltem a poharat! :wink: Az este, jelentem, elérte célját!!! :mrgreen:
angel37
 
 


Na sziasztok

Egészségetekre csajok!

Én a Bromótól olyan K.O vagyok hogy huuuuu ... minden bajom van. De tudtam hogy ez lesz. Mindegy kibírom.
Mára felment a hőm, úgyhogy repedtek a tüszők .... este minden esélyt megadtunk hogy legyen is belőlük valami 8)
kokusz
 
 


Kókusz akkor lesz is :lol:
Vendég
 


ANgel! :lol:

NEkem 1 cn. már keresem az üvegbúrát! :mrgreen:
Vendég
 


Kókusz,
hajrá!!! :wink:

A bromónak van ilyen mellékhatása, azt hiszem székrekedést is tud... :?

Boni,
Sajnálom, hogy megjött, de úgy látom nem vagy nagyon kiakadva, ez jó!
Akkor most a ciklusod elején (vérzés után) gondolom meg is ejtitek az átjárhatóságit! :wink:

Ikea? Kika? Domus? Valahol csak van! :D
angel37
 
 


Sziasztok!

Fanni!
Ja napi három az elképzelés pé idején, de sosem jön össze...

Lmami!
Olvastam hogy a kutya megrágta a digi hőmérődet. :) :) :) Az enyém is elrágta az enyémet de az higanyos volt. Csak úgy gurultak ki a száján a Hg golyók.

Kokusz!
Remélem most nem olvasol minket. Ééérted. :)

Monyó!
Egészségedre, Együttérzérem az alma miatt én eztért utálom a málnát. Csak az a szüret 2 hónapig is eltart.
Vendég
 


Boni!

Útálatos 1 cn. De az antibio. miatt, jó hogy így alakult.

Angyal!
Ma pedig én emeltem a poharam...hogy mi lesz ezután még nem tudom...:)
Vendég
 


Jó reggelt!

Mindnekinek szép napot! egyenlőre ennyire futotta!

:lol:
Vendég
 


sziasztok.

napsuteses szep reggelt mindenkinek:)

Kép
monyo83
 
 


Lányok :P
Szerintem én nyertem a pohár emelgetéssel, mert pénteken egy szülinap éjjel f3-ig, aztán szombaton egy esküvő 3-ig, aztán vasárnap meg néhány csepp vér :(
Pedig nagyon bíztató hónap volt. Valami fura, eddig általam ismeretlen érzés volt a méhem táján, olyan kicsit égető vagy mi. De mindig csak este volt. Bíztam benne, hogy egy pocilakó, mert még görcsöltem is kicsit a 18. nap tájékán, de ezek szerint inkább egy fertőzés lehet :? Volt valakinek ilyesmi???

Junko :P
Remélem, nálatok szerencsésebb ez a hónap!

Angel :P
Az e havi szuggerálásom nem jött be... de azért majd próbálkozom októberben 3 felé is :wink:
Igen, a szemem spec. nagyon szeretem magamon. :oops: Köszönöm! :oops:

Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!

Monyó, Boni
Neketek is jó reggelt. :)

Fanni!
Nekem még sosem volt ilyen érzésem, amiről írtál. Pár csepp vér :( :( Azért még várjunk picit.

Én ma a 26. cn-en pontosan úgy érzem magam, mint az elmúlt 3, sőt az elmúlt 14 év 26 cnjén. Semmit nem érzek az ég egy adta világon. :roll:

Hopp változtatnom kell az aláírásomon...
Vendég
 


jaj Fanni...pár csepp vérnek azért nem köll bedőlni ám!!!! Majd ha rendesen megjön és fáj is hozzá, akkor lehet....igy ez még báááááááááááááááááááármiii


Junko

Nem baj ha nem érzel semmit, majd pár hét múlva :) hjaj istenem nem lett baja a kutyádnak???most én is higanyossal mérem, (mert ugye a digit mögrágta a szentem :twisted: ), attól rettegek egyszer elfeljtem elrakni jaj....

Ime agörbém...ha jártatok a mi topikunkban (ma megint megjött) akkor tudjátok ez egy pozitiv hónap nálunk meg már irtam nektek is, hogy igy gondolkodom...tehát ma vagyok 24 napos terhes... :)

Kép
Vendég
 


Junko :P Legyekmami :P
Ma is vérzek. Már nem csak pár csepp. Tutti valami hülye fertőzésem van :( Jól átvert :?
Én 25. cn vagyok.

Csajok! Aki Kaális: a rákszűréskor néznek bakteriális fertőzést is???

Legyekmami :P
Nekem is + időszakom volt. Végig terhesnek tituláltam magam, egészen tegnapig :( De Neked szép a görbéd :) , bíztató :D

Fanni
fanni73
 
 


Fanny!

És fájsz is? kedves barátnőm két napot vérzett, cask az volt a fura hogy nem fájt és fent maradt a hője....

te nem méred ugyi???

ha esetleg nem jönne meg holnapra rendesen, dugd már be reggel a kedvemért valamelyik helyére, kivi lennék .. ;)

Hőm sajnos ilyenkor mgé szép....na de most ilyen is marad!!
Vendég
 


FAnny :cry:

hát clamydiát azt csinálnak, meg szerintem kérheted, attól függ majd az ára.
Vendég
 


Legyekmami :P
Sajna érzem azt a lefelé húzást, amit ilyenkor szoktam is, de azért mérek egy hőt, ha nem feledem... Nem szoktam, csak pár napig, aztán kimarad néhány nap és már semmi értelme onnantól...

Boni :P
Köszi. Kedden voltam rákszűrésen, de akkor még nem gyanakodtam fertőzésre... így nem tudom, csináltak-e alapból, de majd megkérdem.

Fanni
fanni73
 
 


Hát én sem voltam még terhes, de esküsznek a lányok, hogy az érzések nagyon hasonlóak...

ne adjuk fel...

főleg ha nem fáj még és szkott egyébként...
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: