Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Heni!
Köszi kérdésed, jól vagyok.
Vasárnap óta vendégünk volt, azért nem jöttem. Most meg apa éjszakás, így nem nagyon tudok netezni, mert felébred rá. De igyekszem bepótolni mindent!

Voltunk kedden dokinál, minden oké.

Niki: Augusztus 27 táppénzes papír és uh, vmint szeptember 11. 19.40- magánrendelés- vizsgálat, uh

Farosan fekszik a kis drágánk, láttuk az arcát és a kis kukacát is.

Majd jövök és írok még! Vasárnap megy utoljára éjszakára apa.
Vendég
 


Jó reggelt!

Chrissy: Pont akartam már reklamálni, hogy hol vagy! :wink:

Chris: Mi a helyzet nálad? Jól vagy?

Heni: Apahiány tombol már? Mikor jön haza az urad? :D Biztos írtad, bocsi, dehát nem kell mondani, milyen az agyam....Te dolgozol különben? Vagy csak módjával és meddig?

Niki: Jó lenne, ha október elején megszületne a kisfiad, mert akkor még napi szinten netközelben leszek. Október közepétől már nem... :cry:

Gyabi: Köszi az infót! Nagyon fáj már a fogam ágyneműre. De miért vennénk az üzidet okoskodásnak... :shock: :shock: :shock: Hogy vagy amúgy? El vagy tűnve. Mi újság???

Véééééégre péééééntek! És milyen szép hosszú hétvégénk lesz!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Chrissy: örülök, hogy minden rendben!!! Akkor valószínű császár lesz??

Jaimee: még dolgozom, bár nagyon lightosan adom elő....Viszont eredetileg úgy volt, hogy a szeptembert is végig nyomom, de nincs hozzá se kedvem, se erőm...Inkább babacuccok után fogok kutatni... Apahiány eddig tombolt, most már ismét jó, mert holnap jön haza :lol: Hogy én mennyi szerelmes smst és mms-t kaptam :lol: Ezért megérte, hogy elmenjen!!

Bizony péntek van!! És Jaimee mami 22 hetes :lol:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 

 
 

Sziasztok,

Chrissy,

Örülök, hogy minden ok nálatok. Neked nincs képed a kicsiről amit fel tudnál tenni???

Ne aggódj még bőven megfordulhat a babó, van 10 hete.
Nekem kb a 36. héten fordult be. Szóval no para. :lol: :lol:

Heni,

Te aztán jól bírod, 26 hetesen dolgozni. Szerintem a félidő az optimális, utána már inkább a babócával foglalakozzon az anyuka.

Szerintem inkább pihizz most már otthon, és élvezd ki a csendet, mert utána 18 évig nem lesz nyugi körülöttetek. :lol: :lol:

Jaimee,

Hogy megy az idő, már 22 hetes vagy, hihetetlen.
Mindjárt kibujik a kis csibész. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Heni: AKkor szép hétvégétek lesz! :wink:

Nevek????? Vagy még most hozza Apa az utónévkönyvet?

Én voltam így az októberrel. Rájöttem, hogy nem akarom és nem is megy. Amint meglesz az utód és be is tanul szépen, munka elfeledve. Se energiám, se kedvem, se agyam hozzá.

Ja, 22 hét...Lányok, azt hiszem óriási pocakom lesz. Már most néha akkora, ha fel vagyok puffadva, hogy senki nem lepődne meg, ha megjelennék a szülőszobán. :D

Kenitek egyébként valamivel a pocakot, combot, popsit? Én eddig babaolajat használtam és spec. krémet, testápolót, piszok száraz a bőröm mindenütt.

SZép hétvégét, ha már többet nem jelentkeznék, 1 felé szépen hazabattyogok...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Jaimmee:

Ne aggógj, nem lesz bent a babóm 17- éig.
Úgy számoltuk, hogy okt. 3- a körül meg kellene születnie.
Bár én 8- ára terveztem a szülést, de nem baj, ha még attól is hamarabb jön, az is bőven jó!
Szóval tuti fogod még látni a babámat.
Na persze csak ha megmutatom nektek!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Ne aggódjatok, nem tűntem el, de azért jól esik, hogy hiányoltok.

Heni: mivel nem első baba, így a doki nem fél, hogy nem fog befordulni. Még van 10 hét, azért még messze van a szülés.
Tavaly is faros volt és mire mentem a 36hetes uh-ra már be volt fordulva. Szóval nem félek, ügyes baba és be fog fordulni.

Judy: sajnos nem tudok róla képet feltenni, mert minden dvd-n van. A magánrendeléseken mindig felveszi dvd-re, és a 4D is dvd-n van. Sajnálom!
Amúgy a tavalyiról van egy 26 hetes kép.
Vendég
 


Jaimee mami!
Köszi jól vagyok. Végre találtam egy normális dokit. Viszont ő sajnos elmegy nyaralni, így csak 29-re adott időpontot.

Mikor kell elmenni az első vizsgálatra? Hanyadik hétben? Én már azon izgulok, hogy túl későn vagyok. Ti mikor voltatok?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Szia Christell!

Mivel mi tudtuk, hogy baba van, így elég korán mentünk, pedig akkor még nem látszott semmi, csak az, hogy a nyálkahártya meg van nagyobbodva.
Aztán rá 1 hétre látszódott a szikhólyag és a petezsák de még nem volt szívhang, és utána egy hét múlva volt szívhang. Ez az utolsó menzesztől 7 hét vagy mikor meg kellett jönnie, rá 3 hét!
Remélem tudtam segíteni.
És ha van szívhang, kapsz róla papírt és azzal kell menni a védőnőhöz, ott kapod meg a kiskönyvet.
Vendég
 


Sziasztok!

Egy kicsit kivagyok, mert a karomon és a lábaimon pöttyök jelentek meg...Olyan csalánkiütés féle, nem okoz problémát nekem (nem viszket, nem fáj), de rettentően félek, nehogy a babónak okozzon...Már hívtam a védőnőt, de azt mondta, hogy nem tud olyan fertőző betegségről, ami csak a lábon, karokon okozna kiütéseket...

Szóval, most rossz kedvem van...Szerintetek mit csinájak? Menjek dokihoz?

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Szia Heni:

Szerintem mindenképp menj dokihoz, az a tuti, és te is megnyugszol, ha nincs semmi baj!


Christel:

Szerintem olyan 10 hetesen érdemes menni először dokihoz, akkor már tuti látják a babát!
Vendég
 


Sziasztok!

Mai sztárfotók rólam! És egy a babyről. Sajnos nem a legjobb, de csak ennyire mutatta az arcát!


Kép


Kép


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Chrissy: de jó, hogy tettél képeket!! Nagyon szuperek!! Gyönyörű a pocid!!! Mennyit szedtél fel idáig???

Niki: szerintem kedden ellátogatok a dokihoz, ha addig nem múlnának el....

Csak én hízok combra és fenékre is? :shock: Most már a régi kismami ruháim sem jönnek rám... :lol:

Kellemes tűzijáték nézést mindenkinek!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Szia Heni!

Legutóbbi mérés szerint 5 kg-t!
Ne kérdezd, hogy csináltam, mert nem tudom. Pedig rengeteget eszem és nem nézem, hogy hány óra van. Ha éhes vagyok, eszek.
Majd 31-én jön a védőnő cukrot mérni, aztán majd megmondja, hogy mikor méreckedünk legközelebb!
Vendég
 


Szia Chrissy!

Oké, nem kérdezem! :lol: De azért le a kalappal!! Nekem a ma reggeli méreckedésnél, + 7,5 kg a többlet... Viszont szerintem ez nem csak a hasamra ment, mert ahhoz képest nem nagy a pocim....Érzem is a nadrágomon, hogy nem a poci részén híztam ki :oops:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Szia Heni!

Tényleg nem tudom hogy csináltam.
Viszont én úgy vagyok vele, hogy nem érdekel, hogy mennyit hízok, majd leadom, de a babáért mindent!
Tegnap betöltöttük a 30.hetet!
Vasárnap kimostam az összas babaruhát, ami tavalyról megmaradt, meg az unokatesómtól is kaptunk egy csomót, így két ruhaszárító tele van. Lesz mit vasalnom!
Drága kisfiam tegnap nagyon érezte a vihart, egész nap mocorgott, de még hogyan! Meg ma hajnalban is végig fent volt.
Vendég
 


Jó reggelt!

Tiszta kóma vagyok, megyek és visszaolvasok.....

Christell: Nekem azt mondta a doki, hogy 5. hét után menjek, hogy tuti jó helyen legyen a baba. Aztán a 8. héten mentem legközelebb, majd a 11. hetesen.

Chrissyy: Gratula a 30. héthez! :D

Heni: Mi van a kiütésekkel? A babára biztosan nem hat sztem, csak max. te stresszeled magad rajta. Majd írd meg mit mondott a doki azért. De remélem, már jobb a kedved! :wink:

Súlyjelentés: 0-án állok, vagyis még mindig a fogantatásnál tartok. :shock: :shock: :shock: Közben a hasam nő, úgyhogy nem tudom mi van. :D :D

A medencém piszokul fáj, néha még könny is szökik a szemembe, de a babó szépen ficánkor, ami kárpótol alaposan.

Szép napot mindenkinek!!

Olik mami?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jó reggelt!

Úgy tűnik, hogy a kiütések múló félben vannak! Ezért külön dokihoz nem megyek, csak a kötelező körzetihez vizitelni.. Ott majd rákérdezek...

Jaimee: nem semmi, én meg már 7,5 kg-nál járok :shock: Tudod, olyan vagyok, hogy simán mindenen tudom magamat stresszelni... :oops: Látom, neked is megvan a saját magad problémája...Sajnálom a medence fájást!! A tegnapom egyébként nekem sem volt rózsás, valószínűleg a front mindannyiunkat megviselt...

Christell: szerintem minél hamarabb menjél dokihoz, hogy tutira megmondja jó helyen van-e a babó... Én is 5 hetesen voltam először...

Chrissy: de jó!! Szuper, hogy már a 30. héten tartassz.. Mi még eléggé le vagyunk maradva vásárolgatások terén...Eddig a bútorokat rendeltük meg, de azok csak októberben fognak megérkezni, van légzésfigyelőnk és szemetesünk...Ha minden igaz, akkor szeptember közepén fognak tapétázni...Anyuék szerencsére segítenek a babakocsiban majd....Viszont kisruhák és ilyen téren még semmink sincs....Mondjuk még van egy kis időnk :lol:

Lányok: valaki döntött már az őssejtbankkal kapcsolatban???

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni: Mi úgy néz ki igen, illetve apa döntött, hogy nem kell. Mármint a kzsv levétel. Én még nagyon habozok és a dokit is meg akarom kérdezni, de mivel nálunk apa a pénzügy miniszer, ezért eléggé eldöntött a dolog.

Dehát rajtad egyáltalán nem látszik az a hét kiló, a védőnő sem panaszkodik, ugye? :D

Lehet, hogy igazad van front ügyben...Bár ma is piszokul fáj, de talán jobb...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Szép jó reggelt!

Heni! Ne aggodj a kilók miatt, ha rendesen és egészségesen eszel a szervezet tudja mennyire van szükséged és mindenki más típus. Nyilván nem kell 20 kg-ot hízni, de nem baj egy kis plussz, mert majd meglátod a szoptatás pillanatok alatt leszívja az emberről. Én fél évvel a szülés után 48 kg voltam és el kellett gondolkodnom, hogy bírom-e még, mert szép lassan megevett a kisfiam. Végül 11 hónapig bírtam. Mondjuk nekem rengeteg tejem volt (alapállásban kis cicik ellenére) és még egy gyereknek vitték naponta. Szóval csak azt szeretném kinyögni, hogy tök csini kismama vagy, tök mindegy hogy 5 vagy 8 kg- nál vagy.

Én sem tudom mi legyen ezzel a Sejtbank dologgal. Nem az ára miatt, mert ha beteg lesz a baba az minden pénzt megér, de vajon mennyire tud valóban gyógyítani. Nem tudtok erről valamilyen cikket vagy adatot? A Hvg-ben most volt egy unszimpatikus cikk arról, hogy az őssejt felhasználása milyen gyerekcipőben jár, hogy alig jó valamire, mert még csak kísérleti stádiumban van minden.

Jaimee! Nekem is feszül a medencém, hozzá derékfájás reggel, úgyhogy csak négykézláb tudok kimászni az ágyból reggel.

Kép
barbi5
 
 


Barbi: Bízom benne, hogy nekem is lesz soksoksok tejcsim, nagyon szeretném.

Óh, medence...Úgy járkálok, mint akin pelenka van. Méghozzá jól tele is van pakolva...Bocsi...

Barbi, közelít a félidő!!!!!

Őssejt: Apa azzal érvel, hogy ez megint vmi olyan, amivel kivesznek az ember zsebéből egy vagyont és lehet, hogy nem is lesz jó pl. leukémiára, mert nem lesz olyan minőségű a kzsv, ez meg csak utólag derül ki....És hogy hát nem lesz semmi baja annak a gyereknek és kész! Ha mégis lesz, akkor sem biztos, hogy megoldás a kzsv. Ha zsákszám állna otthon a pénz és azzal lenne tapétázva, biztos belemennék, de 1 év vettünk lakást.

Egyébként egyes "sztárok" nyilatkozták, hogy nem tudnának elszámolni a lelkiismeretükkel, ha nem vetették volna le...Hát azért van ennek egy anyagi háttere is, ami nekik természetes ugyan, de nem mindenkinek...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Igen pénteken félidő! Nézegettem a babakocsikat a babaszoba.hu-n és találtam is egy tök jót, de nem merem még babonából megvenni. Azt hiszem majd 2 hónap múlva. Egyébként használtak között ott találtam a legjobbakat eddig.
Isteni lehet akkor a mozgásod! :lol:

Kép
barbi5
 
 



Sziasztok Kismamik!!!

Vége a főzésnek, megebédeltünk, Zolcsika próbálkozik az alvással, Apuci visszament dolgozni, én meg hulla vagyok.
Az az igazság, hogy nagyon köhögök, még oda fele úton fázhattam meg. A dokik mondják, hogy szedjek Semicilin-t ( antibiotikumot), de én nem akarom. Inhalálok minden este, mentás tea liter számra, vettem homeopátiás szirupot köhögésre, de még nincs nagyon javulás. Már nagyon unom, mert a hasam is fáj a sok köhögéstől, aludni nem tudok, stb. stb...

Barbi: mi a babakocsit már akkor vettünk meg, amikor Zolcsi 2 hetes volt :) Addig úgy sem kellett, mert téli volt ő is.

Jaimee: Medencefájás, nem valami kellemes :? Nekem még nem fáj semmi, Zolcsival sem fájt, csak 7 -8 hónapig rátelepedett az egyik idegemre és nem tudtam menni, annyira fájt a csípőm :roll: Aztán pont Szilveszter napján csak elengedett és végig semmi bajom nem volt :lol: De amit akkor összeszenvedtem, az nagyon nagy gáz volt...

Chrissyy: Nagyon ügyes vagy és nagyon csini kismami 8) Egyszerűen ilyen alkat vagy és kész. Mázlista :lol:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Jaimee... nem semmi vagy a 0 kilóddal.. de persze sajnos megszenvedtél rendesen...úgyhogy mostmár tessék pár kilót felszedni... Szorítok értetek!

Kzsv: Nem tudom lányok... biztos, hogy iszonyatosan sokba kerül, főleg kezdő háztartásoknak, sima, normál bérekből.. de én is rengetget gondolkodok rajta..

Az alábbi cikkből érdemes kiemelni:

"Fontos eloszlatni a tévhitet, hogy egyedül az újszülött köldökzsinórvérből nyerhető őssejt. Az őssejtek minden felnőtt ember szervezetében megtalálhatók, kinyerhetők a vérből és a csontvelőből is. Tény, hogy a nem veleszületett betegséggel világra jött egészséges csecsemő vére még „tiszta”, tehát fertőzésektől mentes, és jóval egyszerűbb a későbbi használata, mint a felnőttkorban, megpróbáltatások árán szerzett őssejté. De nem csupán a minőség, a mennyiség is fontos szempont. A köldökzsinórvér sem korlátlan mennyiségű, és nem kizárólag őssejteket tartalmaz. Mivel csak csekély mennyiségű őssejt nyerhető belőle, leginkább a gyermekek számára nyújthat segítséget."

Forrás:
http://www.csaladinet.hu/hirek/csaladte ... szak/2192/

És még egy jó kis kisokos:
http://www.hazipatika.com/topics/ossejt ... D-21E773A5
Vendég
 


Pötty: Hahó, végre ide is írsz. Igen, a kzsv elsősorban gyerekeknek jó, nem is őrzik asszem csak 20 évig. Hát majd bízunk az Isteni gondviselésben és kegyelemben, és elkerül bennünket a baj kzsv nélkül....

Olik: Azért ha nincs javulás bevennék pár antibio-t, ha az a babának végképp nem árt, nehogy valami szövődményt szedj össze. Jobbulást, gyűrd le azt a megfázást! :wink:

Barbi: Én a minimano.hu-n nézegettem bababútort, egész kulturált áron vannak szép dolgok. Babakocsi fronton viszont már káosz van a fejemben most, szempontok, fontossági sorrend kavarog, hogy kész vagyok teljesen. :D :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok Csajok,

Remélem mindenkinek jól telt a hétvége, a mienk elég jó volt, nem csináltam semmit anyósnál csak a gyerekekkel ökörködtünk, meg kimentünk a parkba 20-án. Persze mindegyik vetetett egy uj pisztolyt, nem mintha nem lenne otthon egy sem. Na mindegy, megvolt az öröm. Csak a tüzijáték maradt el sajna, dehát a vihar kiszámíthatatlan.

Reggel voltam védőnőnél, vérnyomásom alacsony 110/67, pulzus 90, szokás szerint magas. 3 kg-ot híztam, azt mondta belefér, csak a mocorgásig már ne hízzak, mert utána ugyis megugrik a sulyom. Azt mondta 10-12 kg-ot még szépen le lehet adni a szülés után.
Leleteim negatívak. Legközelebb AFP-re kell mennem a 16. héten, meg persze alig várom a 4D-t hétfőn.

Olik,

Nem biztos, hogy azzal teszel jót, ha nem szedsz be semmit. Bazsival a 12. héten én is megbetegedtem, és szedtem antibiotikumot, a doki tudja mit lehet ilyenkor szedni, és nem lett semmi baja Bazsinak.
De a te választásod, de tudod néha nagyobb kárt tesz a baci, mint a gyógyszer.

Jaimee,

Ne aggódj, nálunk sem lesz "kzsv", egyrészt baromi drága, másrést meg nem annyira befutott dolog ez még, én így gondolom. Mi is a jó istenben bízunk, hogy nem lesz semmi baj. Mindenre ugy sem lehet felkészülni.
Irigyellek, hogy 0-án állsz, bár az elmult hányos időszakodat annyira nem, de mindenesetre nem fogsz elhízni, az tuti.

Heni,

Abszolut nem látszik rajtad a 7,5 kg, nyugi, nagyon csini vagy.
Örülök, hogy mulnak a kiütések, én meg tiszta ragya vagyok. Tele lettem gyulladt pattanásokkal, és folyamatosan jönnek, pedig minden hónapban megyek kozmetikába. Nem győzöm takargatni, lehet el kellene mennem bőrgyógyászhoz. Érdekes mert a fiukkal meg olyan volt az arcom mint a baba popsija, most meg.... szörnyű :evil:

Barbi,

Hihetetlen, hogy már te is a félidőnél jársz. Eszméletlenül gyorsan rohan az idő. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma volt az első hányingeres napom,amikor egész nap kitartott. Reggel már ezzel ébredtem. Rettenetesen rosszul bírom a szagokat. Egy kaja van, amit meg tudok enni. A házi sonka kenyérrel és paprikával. Mondta is apa, hogy nagy parasztlány lesz ebből a gyerekből. :lol:

Jaimee!
Nálad van még vuk? Vagy őt küldted át hozzám? Nekem ez a hányinger szédüléssel párosul. Neked nem? Olyan, mintha alacsony lenne a vérnyomásom, vagy nagyon ki lennék merülve. Nem tudom. Remélem nem sokáig tart már.

Heni!
Én sajnos csak 29-én tudok menni a dokihoz. Remélem minden ok. Te érezted, hogy nem jó helyen van a baba? Bocsi, hogy ilyet kérdezek, csak kicsit nyugtatni akarom magam azzal, ha nem fáj, és nem érzek semmi különöset, akkor nem lehet baj.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Christell: Azt hiszem most jobb lenne, ha erre nem válaszolnék, de Te kérdezted :oops: A méhen kívüli terhességnek teljesen ugyan azok a tünetei, mint a normál terhességnek..Az már nem jó, ha nagyon fáj valamid...De úgyis tuti minden rendben van!! 29-e mindjárt itt van, ne aggódj!! :wink:

Judy: nem aggódok, csak furcsa nekem, hogy már 7,5kg -nál járok :D A bőröm nekem sem a legszebb mostanság, de ez van..Ezek a hormonok :lol: Ha nagyon zavar, akkor menj el bőrgyógyihoz, bár én nagyon szkeptikus vagyok Velük szemben...De az is lehet, hogy csak nekem van pocsék bőrgyógyim.. :D

Jaimee: megkérdezhetem, hogy milyen árkategóriában gondolkodtok babakocsi ügyben? Csak ezért, mert a felsorolt kritéruimok szerint keresek én is...

Olik: hú, nagyon sajnálom a köhögést!!! Azt hiszem én sem szednék be rá gyógyszert, maximum homeopátiát...Köhögésre Tantum Verde szopogatós cukorka...Próbáld ki! Mielőbbi gyógyulást!

Barbi: annyira azért nem vagyok letörve a kilók miatt..Úgy gondolom, biztosan le fogom tudni adni a felesleget... :lol: Nem tudom mi legyen az őssejtekkel...Mondjuk pont most olvastam egy kislányról, akit kivittek Kínába...Deréktól lefele béna volt, most meg már jár az őssejtterápiának köszönhetően....Azon kívül lehet, hogy most még Mo-n gyerekcipőben jár, de 20 évig tárolják....Azt hiszem mi le fogjuk vetetni, csak még nem tudom, hogy melyik céggel kötünk szerződést!! Nektek van valami elképzelésetek?

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Christell: most néztem csak a vonalzódat!! 7 hetesen már (ha eddig nincs semmi különösebb panaszod), akkor biztosan!!! jó helyen van a bébike...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Judy: 110-es vérnyomás kismamáknál tökéletes. Már 130-ra azt mondják, hogy picit magas, 140 magas, 150 kórház. Legalábbis felénk. Pulzusod is jó, kismamáknak 90-110 is lehet, nekem 100 körül szokott lenni.

Ragyák....hát igen, vannak itt is bőven... :)

Chris: Nem, persze, nem fog sokáig tartani, még vagy 33 hétig. Mert valami nyavalyád mindig lesz. Magamból kiindulva, persze. :D :D Nekem ahogy csökkent a hányinger, jött a rettenetes medence fájás. Az émelygés megvan, köszöni szépen, sok gyümit és zöldséget kér a baba, akkor elvan.

Sztem is jó helyen van az a baba!!! Csak nyugi!

Heni: 80 000 Ft körül van a maximum, amit - főleg- Apa el tud viselni. Sztem fogunk kapni ennyiért....... Valamit biztos. :D Szólj, ha találták valamit. Eddig a Top Rider nálunk az egyik jelölt, a neten megtaláltam valahol, de nem fordítható a kormánya...különben talán már meg is vettük volna. Ez akciósan 70 000, de van vele babahordozó, táska, napernyő, sportkocsivá alakítható és mózeses. Téli babáknak ideális. Van egy másik jelöltem is, majd megnézem, mi a neve.

Na még jó, hogy nem vagy összetörve a kilók miatt, mivel egy deka fölösleg sincs rajtad! :lol: :lol: :lol:

Ha anyagilag ott tartotok vegyétek le a kzsv-t!!! Én aszondom.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jó reggelt!

Jaimee: ne csodálkozz szerintem, hogy fáj a medencéd, mert egyrészt nő a babóka hihetetlen intenzitással, másrészt ezek a frontok :shock: Tegnap én is szenvedtem, azt hittem leesik az alsó része a hátamnak...Erre tessék, kinézek az ablakon és ilyen rusnya idő van... Na ez jól hangzik babakocsi terén... Akkor Ti még nem vásárolgattatok semmit? Bevallom őszintén, még mi sem nagyon merünk...CSak azokat rendeltük meg, amire sokat kell várni...De szeptember mindjárt itt van... :lol: :lol:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni: Nem, még egy zoknicskát sem vettem. A kísértés viszont egyre nagyobb, de még ellenállok kb. a 28. hétig. Névnapomra kapok egy babaplédet, illetve a baba kap, az lesz az első darab.

Igen, lehet, hogy a frontok a ludasak, ma sokkal jobb, mint tegnap. Ahogy szenvedtem tegnap, azt mondja Apa: "Nem baj, rá se ránts, karácsonykor legkésőbb elmúlik." - nahiszen....hol van még karácsony? :D De az igaz, hogy inkább a medencém fájjon, mint émelyegjek egész nap.

Nevek terén van fejlemény?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee: nevek? Maximum a becenevekig jutottunk el :lol: :lol: Egyenlőre nem tudom, mert a listámon nem találok 100%-osat! Addig meg nem akarom elkapkodni! Apa azt mondja, hogy ő már nem tud újabb érveket felhozni, akkor döntsek én :lol: De nem vagyok ilyen, majd közösen kiötlünk valamit!

Inkább semmid ne fájjon, de szerintem olyan állapot nincs! Nekem ugyan a medencém oké, de a lábaim :shock: nagyon gáz...Annak örülök, hogy most már tényleg kisebbek lettek a pöttyeim...

Niki: merre vagy? Tudsz tenni táblicskut???

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni:

Hú, pedig már nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen név mellett döntötök! :lol:

Tako Natalia a másik babakocsi, ami tetszik, nézd meg a neten, ha máshogy nem, használt formában fenn van, meg tudod nézni. Nekem bejön! :wink:

Tényleg, Niki, hová lettél????

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok,

Tegnap délután óta rettenetesen fáj a fejem, azzal is feküdtem le, és keltem reggel. Teázok, de nem múlik el. Szerintetek bevehetek valamit rá???? Eddig csak szenvedtem, de nem sokáig bírom már.

Jaimee,

Egy kicsit megnyugpdtam, hogy mondtad neked is magas a pulzusszámod. Azt hittem valami gáz van, de így már nem izgat. (annyira).

Heni,

Szerintem abszolut nem vagytok elkésve a vásárlással. Bőven ráértek szülés előtt 6 -8 héttel beszerezni a dolgokat. Legalábbis mi vártunk vele.

Képzeljétek kapunk babakocsit is, igaz a barátnőmé volt, de márkás Piere Cardin és tök jó állapotban van, így már van kiságy, babyhordó, babakocsi is. Legalább ezekre nem kell költeni. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: Algopyrint lehet asszem, de receptes...Igyál sok folyadékot, nekem az szokott segíteni, de a fejfáját terhességi tünet is lehet, úgyhogy....

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,

Lehet terhes vagyok??????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Amugy otthon van algopyrin.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: Úgy értettem, hogy természetes velejárója a terhességnek. :D :D :D :D :D :D :D :D Nekem is iszonyúan fájt egy időben. Bocs, tényleg hülyén fogalmaztam. :lol: :lol:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,

Semmi gond, csak olyan viccesen hangzott, még jól fel is röhögtem itt bent. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Heni!
Én is nagyon remélem, hogy minden rendben van odabent. Még szerintem nem vagyok 7 hetes, szerintem csak 6 lehetek, mert hosszú a ciklusom. De majd a doki megmondja.

Jaimee!
Most már megértem, hog azt mondtad, hogy a cici fájás a legkisebb dolog, van annál kellemetlenebb is.

Lányok!
Ma semmi bajom nem volt! (kopp-kopp) Reggel volt egy kis hányingerem, de utána semmi. Igaz, hogy a mai menü is sonka kenyérrel volt, de ebédre már lecsúszott egy nagy tányér spagetti is. :lol:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Jó reggelt!

Hol van mindenki?

Niki: remélem, jól vagy, nem szoktál ilyen csendben lenni. Dobjál már egy sort, hogy minden oké, lécci!

Írjatok, mi újság!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jó reggelt!

Na Jaimee, kellett neked beszélned a derék fájásról! Egész este azt hittem, hogy végem lesz....Most reggelre szerencsére elmúlt, de szerintem nem aludtam semmit...Az utóbbi pár nap ráébresztett arra, hogy tényleg abbahagyom a munkát szeptembertől... Még a tegnapi naphoz annyit, hogy teljes erőből rácsaptam az ajtót a gyűrűsujjamra..Szóval pár percig azt hittem eljájulok a fájdalomtól...Valószínűleg le fog esni a körmöm...

Judy:Én még a Panadolt hallottam, hogy esetleg lehet, de inkább olvasd el a tájékoztatót....Próbálkozz egy kis mandula vagy dióbél rágásával, fejmaszírozással, stb....Hátha segít...Érdekes, nekem nagyon alacsony volt egészen a félidőig a vérnyomásom, azóta teljesen jól beálllt...Legutóbb 117/ 78 volt...

Christell: nyugi, ma már 23-a van :lol: És a pici bébi jól érzi magát a pocidban!! Egyél nyugodtan spagettit...

Chrissy: Te hol vagy??

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni: Jujujuuuuj, az piszokul fájhatott.....Részvétem. Álmatlan éjszaka? Na, az sem leányálom...

Ne is dolgozz egy perccel sem tovább, mint ahogy ahhoz kedved van. Én is várom az október 1-et, mint a messiást.

A derekam még nem fáj, lentebb, a medencével vannak gondok... :cry:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Heni!

Itt vagyok, de majd csak délután tudok jönni.
Vendég
 


Sziasztok,

Heni,

Hát a derékfájáért nem irigyellek, nekem is volt belőle részem, és már most is kezdi. Nekem sajna megmaradt a 2 terhességből, és alapból is fáj azóta. Dehát valamit valamiért.

Tegnap beszéltem a védőnővel, és ő a Panadol szirupot ajánlotta, amit gyerekeknek szoktak adni. Persze semmit nem használt.
Hála istennek ma reggelre magától elmúlott. Iszonyatos volt.

Jaimee,

Hamar eljön az október 1, és utána már tényleg csak a babóra kell koncentrálnod. :lol:

Christell,

Pár hét és ha szerencséd van hamar elmulnak a rosszullétes időszakok. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma reggel volt iszonyatos hányingerem, de egy kifli elmúlasztotta. :wink: Most talán a kőművesünktől van hányingerem. Nem úgy csinálja a lábazatunkat, ahogy az építésvezetőnk mondja, mert ők nem így szokták. Mi pedig ragaszkodunk az építésvezető véleményéhez. Ez neki nem tetszik, és közölte, ha nem cseréljük le az építésvezetőt, akkor ő az alapozás után levonul. Jó mi? Tudta, hogy az építésvezető kicsoda, tudta, hogy ő utálja, és mi nem fogjuk lecserélni. Akkor miért is vállalta be a munkát? Agyrém! :twisted:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Chris: Hát igen, az építkezés mindig stresszes dolog! Sok erőt hozzá! He-he, hányingerrel kapcsolatban: legszebb öröm a káröröm! Hogy irigykedtél, amikor én szenvedtem, mint áááállat! :lol: :lol: :lol: De neked legalább elmúlik valamitől...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Judy! Ha nem muszály én sem vennék be gyógyszert, max. csak homeopátiást.

Jaimee! De jó neked, te már okt. 1-től nem dolgozol! Miért nem lesz neted? Költségvetés vagy nehéz nálatok beköttetni? Kár, hogy nem leszel. Én nov. 1-től nem fogok dolgozni, persze ennyivel mögötted is járok. Addig ha bármikor úgy érzem pihenésre van szükségem akkor 1-1 napra kiiratom magam.

Chris! Ne aggódj, minden ok lesz! Mindjárt itt az aug. 29.

Kép
barbi5
 
 


Barbi: Nálunk az irodában van az internet (Apa egyéni váll.) és két előfizetés tényleg sok lenne. Viszont amíg át tudok kacsázni az irodába, 5 perc kocsival, 10 busszal, addig be-be fogok kukkantani ide. :wink:

Egyébként nem tudom, mi lesz ezzel az okt. 1-el, mert utód az sehol, még nem is keresnek. :shock: Pedig én nem nagyon maradok tovább...Már most is folyton babakocsin és babaszobán jár az eszem és nem sokat dolgozom. Még jó, hogy jön nálunk lassan a holt szezon, ami tart egészen év végéig.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Kár, mert pont a kisbabával nem fogunk rólad hallani, de majd gyere gyakran.

Kép
barbi5
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: