Új privát üzeneted érkezett!

Judy!
Gratulálok,hogy már hivatalosan is kismami vagy!!!!!!!!!!!!!!

Niki!
Neked is gratulálok,az 5 hetes terhességedhez!!!

Boeske!
Én is azt javaslom,mint erika,pihengess a baba és te a legfontosabb !!!!!!!!!!!!!!!!


Erika!
Már biztos,hogy megjön???
Előjelei vannak?????

Brigi!
Hogy vagy?
Unokatesó még nálatok?


Nyárorgona!
Mi van veled???
Már te is régen irtál!!!


Bocs,ha kihagytam valakit!!!!!!!!!!!!!!!
Nem nagyon tudok irni magamról,mert nincs semmi amiről irhatnék!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nem tudok most annyit jönni,mert felújitás van itthon non-stop!!!

Üdv.Mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Szia Kriszti,

Köszi, és jó ujra hallani felőled.
Megértem, hogy kevesebbet tudsz jönni a felújítás miatt, de azért ezekben a napokban az akciót se feledd el a nagy meló közben. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Nem igazán tudunk,most teljesiteni,mert fáradtak vagyunk!
Én is dolgozok mellette,délutánonként még főznöm is kell + a házimunka!
A férjem 12 órázik szabadidejében,itthon csinálja a lakást és bevállal 1-2 maszekot is,hogy augusztus első hetében letudjunk menni a Balcsira egy pár napra!
Úgy,hogy túl sok reményt nem fűzök a babaprojekthez!
Meg nem is hiszek benne,hogy sikerül!!!
Ez a hónapom még gyógyszeres volt,/closty,E vitamin,utró,/
jövő hónaptól nem akarok semmit szedni!!!!

A tesómék oda mentek Székesfehérvárra lakni és dolgozni!!!!
Most hétfőn!!!
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Kriszti! Jól vagyunk, unokatesóm itt van még és nagyon tetszik neki.

Niki! Gratula a terhességedhez! Vigyázz magadra!!!!!!!!!!!!!

Judy! Örülök, hogy megkaptad a kiskönyvet, remélem, hamarosan mindannyian mehetünk érte.

Rik! Elég meleg van a házban. A redőnyök egész nap le vannak engedve. Sajna így meg sötét van. De inkább sötét. mint meleg.

Ha kihagytam valakit, bocsi. Rövid az eszem.

Pussz mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!

További szép napot!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Szia Brigi!
Nálunk is meleg,iszonyú!
Meddig kell még elviselni?!
Nálunk csak reluxa van,de azt is lehúzom,némi hűséget ad az is!!!!
De nincs erőm semmihez,pedig most sok a munka itthon!!!!
Vendég
 


Szia Kriszti!

Nem irigyellek. MOst valahogy nincs erőm semmihez. Örülök, ha a napi dolgaim megkészülnek.
Pedig nálunk is hamarosan indul a munka. Kerítést fogunk csinálni, és a fűtést alakítják át fatüzelésre, mert jelenleg gáz van.
Látom, már csak 3 napod van.
Mindent bele! Nagyon drukkolok neked.

Puszi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Csajok!!

én se tudok sok mindent irni,mert dobozolunk ezerrel,de sokat gondolok Rátok!!!

Kriszti
előjelek nincsenek,de ma vagyok a 25. napon!!!Nálam e napon,vagy másnap szokott lenni.Nem érzek semmit,de még bármi lehet!! :roll:

Bocsi csajok tényleg nem irok mást,puszika,és mindenki szeresse nagyon a férjeurát ezekben a melegekben,hátha a bébik a meleget(forróságot) szeretik! :wink: :oops:
Vendég
 


Sziasztopk!

Csak egy gyors bekukk,találtam itt Lellén egy internetes kávézót.

Hát csajok nagy hírem van :D

Az 5 napi barnázás után nem jött meg,erre tegnap itt vettem egy tesztet éás POZITÍV lett,méghozzá jó erős kétcsíkos!!!!El se hiszem hogy elsőre sikerült,annyira boldog vagyok!Tudjátok a mi kis tragédiánk óta boldogtalan voltam ,de most... :D :D :D De azért még nem akarom elkiabálni hisz nagyon az elején járunk,
de veletek mindenképp meg akartam osztani :)

Nem is fürdők csak térdig a Balcsiba.

Bocs de nem tudok vissazolvasni mert itt rosszalkodik a Krizsi

:wink: Vasárnap jövök,szurkoljatok nekem hogy minden Ok legyen!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!
Ez szuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ettől szebb nyaralásotok nem is lehetne!!!!
Elsőnek GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi!
Vendég
 


Sziasztok!

Panni,
ez nem semmi!!! :D De jó lehet az a két csík!
Persze majd doki után nyugszik meg az ember, de a két csík az mégis csak két csík!!! :lol:
Gratulálok!

Niki,
egyedül vezess! Ha bizonytalan vagy, akkor inkább kisebb forgalomban gyakorolj. Ha a párom is ott van, akkor mindig ő vezet, én nem bírom ha beleszól, de egyébként mindenhova én megyek a gyerkőcökkel. Sok év kihagyás után Pesten kezdtem újra vezetni, azok után már meg se kottyan semmi, pedig eleinte szinte görcsölt a gyomrom, olyan ideges voltam. Kell a rutin!!! Én most itt a "világ végén" meghalnék autó nélkül, rá vagyok kényszerülve, és muszáj vezetni, de már imádom!!! bárhova elmegyek.

Hú, mennyi pocis van már itt! Meg kell változtatni a topik címét, mert a legtöbben már nem "tervezik" a 3. babát! :lol:

Judy,
ez a "kicking baby" ez nagyon jó! :lol: Már akkor is tudják mit "hordassz" ha a pociméretből még nem is látszik!

Erika,
velem csak annyi, hogy én is a 25. napon vagyok, de még kb. három nap mindenképp van hátra. Szóval szombattól lehet majd izgulni értem! Mi mindent megtettünk az ügy érdekében! Én úgy látom, hogy a mellbimbóm (ne nevessetek ki!) megváltozott, más a színe meg a formája, de 99% hogy csak beképzelem. Inkább foglalkozom addig valami más témával, és izgulok inkább Érted! :lol:

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Jó reggelt!

Nyáriorgona!
Nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


íNyáriorgona
26.napon vagyok,és még nincs semmi!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Akkor izguljunk egymásért!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
Vendég
 


panny írta:Sziasztopk!



Hát csajok nagy hírem van :D

Az 5 napi barnázás után nem jött meg,erre tegnap itt vettem egy tesztet éás POZITÍV lett,méghozzá jó erős kétcsíkos!!!!El se hiszem hogy elsőre sikerült,annyira boldog vagyok!Tudjátok a mi kis tragédiánk óta boldogtalan voltam ,de most... :D :D :D De azért még nem akarom elkiabálni hisz nagyon az elején járunk,
de veletek mindenképp meg akartam osztani :)

Panni


Drága PAnny!!!!!
Nagy -nagy gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NAgyon örülök Veled eggyütt!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Panni! Hatalmas gratula! Ennél jobb hír az lenne, ha sorban jelezné mindenki ugyanezt. Vigyázz magadra.

Kriszti! Jól vagytok? Hogy áll a munka?

Rik! Nagyon drukkolok, hogy két csíkod legyen!

Pá!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Brigi!
Nagyon lassan haladunk,de azért már alakul!
Ma délután a konyhát már takaritottam,ott már csak ablakot kell pucolni,a lányom szobájában már ablak megpucolva,már csak bekell pakolni.
A nagyszobába is ablak pucolás hiányzik!
A nagy munka a fürdőszoba és az előszoba!
Ezután még nagyobb por lessz!
De azért közbe beiktatjuk a Balcsis nyaralást!

Ha jól számolom,már allig vagyunk akik még nem babásak!
Te Én Erika,Nyáriorgona!
Ugyan kit hagytam ki?

Erika és Nyáriorgona!
Nagy drukkok nektek!
Vendég
 


Kriszti
köszi,aranyos vagy. :lol: :wink:
Ugy látom igazad van,már csak 4-en vagyunk :shock: Lassan tényleg babás topic lesz,nem is tervező!! :lol:
Asszem jó helyre jöttem,majdcsak rám kerül a sor! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Értem már nem kell szorítani, holnap megjön rendesen, és indulhat az újabb hónap! Ez a hónap különben is foglalt már (Ugye Panni? :wink: + Niki is nagyon friss még) és még Erika is soron van!!! :D

Azért furi, hogy 26 napos ciklusom van, gyerekek előtt 28-30 napos volt. Szerintetek a nőgyógyi meg tudja mondani, hogy van-e peteérés? Vagy csak az érett tüszőt látja és kész? Hogy lehet fixre megtudni, hogy van-e peteérésem? (hőmérőzés, lh-teszt, páfrányos nyavalyán kívül) Végigd*gtuk az egész hónapot, és sehol semmi. Persze 3. gyereknél már nem fogunk orvostól orvosig rohangálni, de hát még 32 se vagyok, nem is számítok "öregnek".

Csak négyen vagyunk már?! Ha én a statisztika felől közelítem, akkor minden 5. pár meddő (vagy micsoda), szóval nem szeretnék a "végére maradni"! :lol: (Ezt viccnek szántam, csak kicsit morbid lett bocs!)

Inkább megyek is aludni... Jó éjt!

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Sziasztok!
Nyáriorgona!
A pé-t könnyen te is megtudod mikor van!
Amiket irtál abból!
Az orvos is látja uh-on!
Miért számitanál öregnek?Akkor én mit szóljak?

Erika!
Mi újság?
Reméllem semmi piri előjel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Drukk hegyeket küldök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Nyáriorgona
ez nagyon tetszett:"végig...tuk a hónapot" :oops: :lol: Aranyos volt!!!Nem baj,csa igy továb,sikerülni fog!! :wink:
Én is irtam hogy tök más a mensim a gyerekek születése ota.Réka után nem volt,most meg 25-27 napos. :shock: MA vagyok a 27.napon.

Kriszti
előjel nincs,hacsak aznem hogy egyre több pattanás van rajtam :evil: A hasam még nem fáj.De én most ebben a honapban nem hiszek benne,majd a köv. lesz a mienk!! :roll: :wink: Nem leszek most elkeseredve ha nem sikerül :D De köszi a drukkokat,lehet tartalékolok belőle jövő hónapra is. :wink:
Vendég
 


Kriszti,
csak azért írtam ezt az "öregséget", mert ahogy telnek az évek, általában egyre többször van peteérés nélküli ciklus. Asszem veszek majd lh-tesztet, akkor is ha drága. Melyik márkát ajánljátok? Hőmérőzést nem tom hogy oldjam meg, az nálunk gáz, mert pl. ma éjszaka mindkét gyerek "műsorozott", szinte nem is aludtam. Szóval mindig úgy ugrok ki az ágyból, nem tudok mérni.

Erika,
akkor következő hónap a mienk! Bár én még Krisztit beengedem elém! :D

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Nyáriorgona!
Én a DM-be vettem rózsaszin dodozos volt és ha jól emlékszem csak az volt ráirva,hogy ovulációs lh teszt,2300 körül volt 5 darabos!
hát igen ez az öregedés magával vonza a sikertelen hónapokat,de nekem mióta prbálkozunk még mindig volt pé-m.
Köszi,hogy beengedsz eléd,jó lenne,de lehet hogy én engedlek magam elé!!!!
Vendég
 


Sziasztok!!
Mi is egyedül vagyunk férjurammal. :D Gyerekek anyumnál!
Még nincs miki,se előjel.Reménykedem egy kicsit,de valahogy nincs most hitem.Ez a hülye kúp nagyon megzavart.De azota Csajok,semmi folyás nincs,még egy minimális se.Normális ez??
Vendég
 


Hali :lol:

Megjöttünk a nyaralásból...hát kifogtuk az év legmelegebb egy hetét :D Nagyon komoly idő volt,csütörtökön 40 fok felett.Nem is tudtunk kirándulni,se hajózni sehova ,csak a vízben tanyáztunk,vagyis én csak zuhiztam ezerrel :)

Tegnap kicsit elkezdtem barnázni,de annyira nem ijedtem meg mert nekem mindháromszor volt és utrót kaptam rá.Most is egyből elkezdtem adagolni,a dokim amúgyis azt mondta hogy poz.tesz után egyből kezdjem el.Szóval remélem nem lesz gond, de azért még félek..... :? Tudom hogy fontos a pozitív hozzállás de.....ismeritek az érzést... :?

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


bocsi,most folytatom csak valamiért elküldte magát :?

Nyáriorgona!

Nkem a hőmérőzés vált be,igaz csak hál1istennek egy hónapig kellett csinálnom(remélhetőleg :) )szóval nekem a 17 napra esett le a hőm és akkor volt pém,pedig eddig szentül meg voltm győződev hogy a 14 nap.Szóval ha nem mérek lehet hogy akkor már nem is akciózunk,mondván hogy már túl vagyok a pé-n.Egyébként csajok, azt is meg tudom cáfolni hogy nem jó a mindennapi akció,mert mi igenis a 10.naptól a 20. napig minden nap akcióztunk(volt hogy kétszer is egy nap :oops: )és lám sikerül.

Erika!!

Azétz bízzál egy kicsit,látod én se bíztam,de tényleg nem ,és nézd meg :lol: Én drukkolok!

Kriszti!!

Szar lehet ilyen melegben a takarítás,felújítás, de annál klasszabb lesz a végén az eredmény :wink:

És kitartás a baba-projecthez is.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mindenkinek üdv,akit kihagytam annak is


És mindenkinek köszi a drukkokat :D :D remélem minden ok lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!
Kitartás!Minden rendben lessz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A barátnőmék is a múlt héten voltak a Balcsin,ő is mondta iszonyú meleg volt!
Mi a jövő hét után megyünk,reméllem már nem lessz olyan meleg!
Nekem nem hiszem,hogy ez a hónap sikeres lesz még 1 5-ot sem adok neki!
Én most vártam a pé-t,meg a tojcsifehérjét,de ma ahogy beirtam a ciklusba a mai hőmet,betette nekem 11 napra pé-t.
Sőtt a hőm is 2 napja 37 37.2.
Most vagy nem volt még vagy volt vagy tojcsifehérje is volt de nem észleltem,vagy pé-m se volt!
De viszont egy pár napja görcsölgettem.
Úgy,hogy mi van most nem tudom!

Erika!
???????????
Vendég
 


5=% /már irni sem tudok!/
Vendég
 


Panny
örülök,hogy jól sikerült a nyaralásotok,kicsit irigykedtem is :oops: 8) Szerintem ne izgulj a barnázás miatt.Pláne hogy eddig is volt ilyen.Én tuti megijednék,mert nem volt egyszer sem,de Te rutinos vagy,tudtad mihez(utro) kapj! :wink: Szoval ne izgulj.Még soká mész dokihoz igaz?HA megnyugtat menj el magánrendelésére! :shock:

Kriszti
emlékszel?A 14.napon görcsölt a petefészkem egy órácskát!Tutira érezte,hogy ez a tüszőrepedéstől van.Még irtam is nektek,hogy előtte nap volt akcio,elég-e ez?Nos neked is lehetett a fájdalomkor!!De ha sokáig görcsöltél felfázástol is lehet.(Bár ebben a jó időben nem hiszem :D )
Ma nekem is megjött,vagyis kezd.És a 28.napon vagyok.Lehet hogy dokihoz kellett mennem ahhoz,hogy beálljon a mensim?? :lol:
Szoval már nem kell izgulni értem,kezd csordogálni! :(
Nembaj,jövő honapban nagyobb gőzzel!! :wink: :P
Vendég
 


Csajok!
Beirtam a ciklus.hu-ra a mai napot(mensi kezdet)és 27 naposnak vette a mostani ciklusomat.Most akkor mégis nekem van igazam?A mensi másnapjátol számolta a gép is,igy 27 nap.De ahogy Ti számoljátok ugy 28 nap.Most mi van??
Nektek is igy számolja? :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Bocs, hogy nem írtam,de ebben a melegben alig élünk,leköltöztünk anyósékhoz nappalra,mert ott hűsebb van.


Panny:nagy gratula!Gondolom hogy izgulsz,de minden rendben lesz!

Rik:akkor hajrá következő ciklus!Így nyugodtan tudsz költözködni.

Kriszti:biztos már kicsit enyhébb idő lesz mire mentek a Balcsira.A felújítást jól kifogtátok a legnagyobb melegben,de hát nem lehet ezt kiszámítani előre.


Judy:merre vagy?Minden ok?
Többiek?

Én jól vagyok,csak ez ameleg ne lenne,reggelente van kis émelygés,de viselhető,szerencsére nekem egyiknél sem volt durva.
Várom,hogy teljenek a napok,és mehessünk az uh-ra.


Jó hétvégét!

Niki
Vendég
 


JÓ REGGELT!


Erika!
Valószinű,hogy 14-ik napon a pé-t érezted!
Ezt a ciklust már nem értem én sem,nekem is betette a pé-t 11 napra!
Lehet a meleg az agyára ment :lol: :lol: :!:
Egyébként én beirom a mensi első napját ciklus hozzáadás cimszóval,nekem ez rendesen működik.
A beállitásoknál ird be,hogy 28 nap,ciklus.
Egy nap ide vagy oda,nem számit,már én nem hiszek a hőgörbének.
Csak annak amit érzek,vagyis a végeredmény számit!
Most szedsz valamit?


Niki!
Örülök,hogy irtál!
És,hogy minden rendben!
Vendég
 


Niki
örülök,hogy irtál!!Nekem is kisebb émelygéseim voltak,ez kibirható tényleg! :roll: Emelgeted a kicsit?(hülye kérdés mi?)

Kriszti
milyen gyogyszerre gondolsz?
Én a Petrával annyi mindent szedtem,és nem jött össze ugy.Most nem is irt semmit az orvos,meg nem is igen szednék be semmit!Legyen természetes uton most a bébike!
Hőgörbét én se nézek,mert 4-szer vagyunk fent ált. éjjel Petrával.Hol pisilni kell,hol inni!
:? Mikor hagyja abba a felkeléseket?? :shock: :?

Többiek,hogy vagytok??
Vendég
 


Erika!
Azt gondoltam,hogy a doki irt fel valamit a mensidre,hogy beáljon.
Már nekem is ez az utolsó hónap,hogy gyógyszert szedek!
Nekem a fiam 13 éves és még mindig felkel inni és pisilni is,nem minden éjszaka az igaz de sűrűn!
Petra még 2 éves kell egy kis idő,hogy végig aludja az éjszakát,csökkeni fognak a felkelések egy idő után,de hát ezt te is tudod Réka már 10 éves!

SZÉP NAPOT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
De jó, hogy végre megint írtatok!

Éjszakai ébredés:
a nagyobbik nagyon jó alvó (csak ha beteg, vagy rosszat álmodik, nagyritkán pisilés), a kicsi meg az ellenkezője. Rengetegszer kell kelni hozzá, bár mostanában már előfordulnak átaludt éjszakák (két éves múlt) Próbálok minél kisebb "ügyet" csinálni az éjszakai kelésekből, mert egy ismerősöm mondta, hogy úgy szoktatták az éjszakai szobatisztasághoz annak idején a szülei, hogy többször is felébresztették, és most felnőttként sem tud aludni éjszaka, rendszeresen fel kell kelnie pisilni. Szóval csak odafekszem mellé, fogja a kezem, és visszaalszik. Fokozatosan ritkulnak az ébredések, szóval én bizakodom (de az első év egy rémálom volt, senkinek nem kívánom, aztán csak jobb lett, pedig nem követtem el semmilyen "erőszakot") Én nem adok nekik inni éjszaka, mert szerintem ahhoz is hozzá lehet szokni (persze most más ez a kánikula, szerencsétlenek alig bírnak elaludni...)

Szóval Erika, kitartás! Ezt magamnak is kívánom! Én se tudok hőmérőzni emiatt, pedig szeretnék, és tudom, hogy megnyugtatna. Apa nem hajlandó kelni, meg legtöbbször én kellek, apa nem "elég".

Kriszti, a fiadhoz már nem kell kelned, ugye? Mert akkor ez is egy vigasz nekünk, hogy ha az éjszakai ébredés nem is marad el, de ránk már nem lesz szükség egy idő után. :wink:

Fogamzás:
Megint okosodtam:
- akció előtt sem kellene zuhanyozni, hogy a spermiumoknak "jó útjuk" legyen (hát valamikor pedig csak kell, én nem tudok piszkosan lefeküdni este)
- ha hátulról csináljuk, akkor kerülnek legközelebb a spermiumok a méhhez (csináljuk hátulról és rögtön fejenállva is, nem??!! utána pördüljek egyet és feküdjek a hátamon felhúzott lábakkal reggelig)
- apa is szedjen C-vitamint (javítja a spermiumok minőségét)
- de a legjobb: 10 nap önmegtartóztatás után van a legtöbb spermium (ha-ha!!! tessék erre rávenni apukákat! hagyjuk ki a mensit, nehogy anya valami fertőzést összeszedjen, utána hagyjuk ki a ciklus első felét, hogy gyűjtsünk spermiumot, aztán az alatt az egy perc alatt, ameddig apának sikerül kihúznia, nekem legyen orgazmusom, mert az is fontos)

Hát olyan jókat mosolygok magamban, nagy tudomány ez a gyerekcsinálás! :lol:

Niki, Panni,
vigyázzatok magatokra ebben a nagy melegben, csak hűl lassan fokonként egy kicsit. Most már nálunk a lakásban is 29,5 fok van, egyfolytában izzadok mint a ló.
Panni, nem semmi nálatok apa! :lol: Hát úgy "könnyű" ha mindennap csináljátok! :oops: :wink:

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Nyáriorgona
ez tetszik!!!
Én még a Gyulámnak E-vitamint is adtam,az is valami jó dolgot csinál,doki irta fel :shock:
Aztán egy természetgyogyászszal való értekezés után elkezdtem Csakra gyertyázni.(tádé gyertya ha igy ismerős).A köldökömbe illeszteni,elégetni.7 héten át egyszer.Nem tom ettől-e de 8.hétem megfogaant Petra. :shock: Ez ugymond kitisztitja bent a petevezetéket,gyulladásokat lelohasztja.
Ja és ittam gyogyteák keverékét,szintén amit ez a muksi állitott össze.Förtelmes ize volt,de hozzá lehet szokni.A végén már cukor nélkül ittam :D
Szóval egy a vége:Igaz a mondás :arrow: A nő két dologért tesz meg mindent:hogy legyen gyereke,vagy hogy ne legyen!!
Igaz ??????????????? :wink: :lol:

Kiszti
télen is felkel a nagyfiad inni,meg pisilni???
Nem mumus akarok lenni,de amint Te is tudod van olyan hogy diabetes.Nam az ugye??
Bocsi nem ilyesztegetni akarlak!!!!Puszika!!!!
Réka nem kel fel sohase,de ő amugy sem kellt fel anno inni.Ez Petra kiváltsága!Remélem leszokik róla hamrosan,különben megzakkanok egy picihez is kelni,meg hozzá itatni is!!

Csajok!
Nektek rokonok tudják hogy babát terveztek???
Apos pont ma kérdezett rá.Nem mondtam azt hogy igen,és azt se hogy neeeem.Valahogy magánügyünknek érzem.NA meg nem jönn össze mint a Petra eghyhamar,aztán akkor jönnek:na,nem lesz.... mikor lesz??...... :?
Vendég
 


Erika!
A fiam,nagyon ritkán kel fel télen,akkor sem mindig iszik,csak pisil,de van mikor hetekig végig aludja az éjszakát!
De én is ritkán felébredek pisilni vagy inni,körülbelül a fiam is úgy mint én.
Tehát nem hiszem,hogy cukros lenne,felismerném,/eü-s vagyok/
Nekem tudja a család vagyis anyuék és anyósék!
De nem kérdezgetik,hogy sikerült már vagy egyebek!!!

Nyáriorgona!
Én is sok mindent bevetettem és szedtem vagyis szedek,de ez az utolsó hónap,a jövő hónaptól semmit nem teszek pihentetek,de attól függetlenül próbálkozunk!!


Erika!
Tádé gyertya!!!
Ezt hol lehet beszerezni????
Ezt még kipróbálnám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti
tudom,hogy Te is eü.-s vagy,azért irtam,hogy tudnád... :shock: (én is)
Tádé:gyógynövényboltokban,meg patikában is néhol....
Kérdezz rá nyugodtan,tudják mi az!!Ja és piros szinűt vegyél,mert a sárga az fülfájásra való :shock: az ára most 700 ft körül van(1 db).Amikor használod a köldöködre egy gézlapot tegyél.A vonalig kell leégetni.Tök érdekes,mert ilyen sárga por lesz az alján.Minél többet használod annál kevesebb lesz ilyen cucc.Azt mondta a muksi a boltban,hogy az a gyulladás amit" kihúz"!Szerintem nyugodtan probáld ki,veszteni nem vesztesz vele semmit!!!
Vendég
 


Erika!
Köszi az infót!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mikor érdemes ezt kipróbálni???
Most pé után vagyok!!!!!!!
Lehet most vagy várjak ciklus végéig,és akkor ha a mensim elmúlt???
Ezt tudod????????????


JÓ ÉJT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti
Figyusz!
Én az ilyet nem néztem.Minden héten azonos napon csináltam.Egyedül mensi alatt hagytam fel vele!!
Jó éjt!!
Vendég
 


Erika,

mi nem mondtuk el senkinek. Nekem már a másodikkal is nagyon zavaró volt, hogy állandóan kérdezgették, hogy mikor jön a kistestvér, pedig nem is mondtuk senkinek (már akkor is kérdezgették, amikor mi sem terveztük). Ahogy megszületett a második, rögtön elkezdték kérdezgetni, hogy akarunk-e harmadikat. Na akkor eldöntöttem, hogy azt terjesztem, visszamegyek dolgozni (bevallom ez most sincs kizárva, szóval ez az egyik jövő-verzió, főleg ha nem is jön össze a baba, vagy ha addig még rosszabbak lesznek a nagyok, akkor feladom a 3. babaprojektet :x )

Szerintem ha se igent se nemet nem mond valaki, akkor egyértelmű a válasz, nem?!? :wink: (már a párom is esett ebbe a csapdába, pont apósoméknál, váratlanul érte szegényt a kérdés)

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Hali :D

Látom pörög az élet itt a topicon ebben e rekkenő hőségben :lol:

Nyáriorgona!

Ezekről a "gyerekcsinálós"praktikákról én is hallottam és bevallom neked őszintén hogy most ennél a 3.babánál mindent be is tartottam(szégyen nem szégyen... :oops: )Az elsőnél csak a pé-t számoltam ki és ennyi,a másodiknál pé számolás,gyertyázás,és most pedig igenis nem zuhiztam közvetlenül előtte se utána,hátulról csináltuk a cél érdekében,utána gyertyázás,szóval én bevallom neked, hogy így láttam jónak,hogy mindent tutira megtettem.De mondom,az előzőknél nem voltam ilyen"fanatikus".Szerintetek ez gáz??Azért más topicocban olvasom,hogy nagyon sokan megteszik ezeket az áhitott cél érdekében.
Az e-vitamint én is szedtem és szedettem apával is :wink:
Szerencse hogy apa igen megértő volt,csak néha mosolygott rajtam egy kicsit... :lol: És tényleg le a kalappal előtte, mert bírta a "feszített"tempót :D :D :D

Kriszti!

Nekem egyátalán nem volt tojásfehérje a pé-kor!!A ciklus.hu-n vezettem a hőmet ésszerintem jól adta meg a pé-t.

Niki!

Klassz hogy jól vagy :D
Nekem már most néha hányhatám van,de ez sajna így volt mindkétszer :(
Nem csinálsz volnalzót a pocaklakónak??


éjszakai ébredés:

-nekem mákom van,mivel a nagyfiam csak egy éves koráig igényelte hogy mindent álldott este ölben ringassuk el és éjszaka is többször kelt,de utána ez fokozatosan megszűnt és mára már végigalussza az éjszakát,vagy ha mégis kimegy pisilni azt egyedül intézi.A kicsi pedig egy álldott jó gyerek az alvás szempontjából(is :wink: )mert 2 hónapos korától végigalussza az éjszakákat,talán a 2 év alatt kétszer volt nyügi a fogacska miatt.

Erika!!

Ez a tádé gyertya nagyon érdekes lehet,nem is hallottam még csak a fülgyertyáról.


Jó éjt :)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


JÓ REGGELT!

Erika!
Köszi az infókat!
Ma megnézem és veszek,nem vesztek vele ha kipróbálom!


Panni!
De jó látni újra a babás vonalzód!
Lehet volt tojcsifehérje és nem vettem észre,de eddig mindig észre vettem,és lehet,hogy tényleg nem volt,hát reméllem,hogy jól tette be a pé-t.
Ma reggel már 36.8 a hőm.Tegnap még 37.2 volt!
Ma vagyok 6 dpo-n.
Egyébként lehet igaza a ciklusnak mert akkor tájt előtte 2 nappal és másnap volt azu ovu tesztem pozitiv.
Majd meglátjuk!
De nem sok esélyt adok ennek a hónapnak,allig voltunk együtt!!!


Szép napot mindenkinek!
Én ma iskolába megyek holnap is szerda csütörtök munka péntek megint suli!
Délután vagy este jövök!

Puszi nektek!
Vendég
 


Kriszti!

Ma lehet simán beágyazódás és azért esett le a hő!!!

Bízzál kicsit,én sebíztam és látod :)

Jó sulit!!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Nyáriorgona
bevallom Nekünk is váratlan volta kérdés tegnap após részéről.Végülis a jövőt kérdezte tőlünk,ugyebár most költözünk,és hogy hogy képzeljük el a jövőt.Melóváltás több pénzért,mondjuk Ausztria(mint itt legtöbben),vagy lesz 3.baba.Mit szeretnénk??Na nem mondtunk semmit,hanem a laksára vittük a figyelmet!
Nem akarom hogy megint az legyen mint Petránál.Na lesz?....
Nem rajtam függ ugyis tudjátok!Másnak minek mondjam? :roll:

Panny
szép a vonalzód!!!!
Barnázás szűnik??
Utrot felirattad,vagy veszed valahol?
Én aPetránál voltam ilyen fanatikus:gyertyázás,hőmérőzés.....stb.Ja meg dokihoz járás.Nagyon sok energiába került.Most ennyit nem teszek érte.Sőt Apával megbeszéltük,hogy nem gőzerővel,hanem természetesen. :shock: Különben Petránál abban a hónapban mikor összejött össz-vissz 2-szer voltunk együtt. :shock: S mégis összejött.Jókor jó helyen :lol:

Kriszti
akkor lehet tényleg jól dolgozik a ciklus.hu?
Most 26 naposnak számolta a köv. ciklusom.Neked?
Mit tanulsz??
Vendég
 


Ja és tegnap d.u.,ill. este felé pulcsiba voltunk lent,mert annyira lehült itt a levegő!!!!!!! :evil:
Én már nem értem ezt az időjárást!!!Most megint meleg van.....
Vendég
 


Erika!

Igen a barnázás elmúlt egyenlőre hál'istennek :D

Az utrót a dokim írta fel még az előző rosszul végződött terhességnél.Azt mondta ha pozitív tesztem lesz azonnal elkezdthetem az utrót,ártani nem árt.

Nálunk is éjszaka olyan jó lehülés volt,végre tudtunk aludni,de most már itt is kezd megint hőség lenni :cry:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Erika!
Kredit pontos tovább képzés!
Nektek nem kell?
Nálunk a családsegitős főnöknő inditotta!
A tárgy:gyermekjólét,munkanélküliség,és minden ami a szociális szférát érinti!
A jövőhéten még megyek azután kis szünet,szeptemberig,jövő márciusig tart,gyakorlatra is kell menni!
A jó az egészbe,hogy nem kell vizsgázni!

Panni4
Én nagyon örülnék ha beágyazódás lene!
Tegnap este fürdés után töröltem a ..........és egy pindurka vér volt a törülközőn,ha az volt,mert megnéztem mindenem sehol máshol nem véreztem.
Nem biztos,hogy az volt!De megnéztem kivettem a szennyestartóból benne van!!!
Vendég
 


HAHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


HOL VAGYTOK?????????????????????????


Iszonyú derék fájás tört rám!
Se ülne se feküdni nem jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sehogy nem jó!
De ez a meleg már kikészit!
Most átmegyek a barátnőmhöz pletyizni,aztán reméllem lessz valaki!
De jó,hopgy most már a lakásfelújitás szünetel,2 hétig!
Szabit kapott a munka is :lol: :!:
Már nekünk sem árt,még tegnap is csináltuk az utó munkákat takaritásokat!
Vendég
 


Panni,
dehogy gáz, sokat tettetek a babáért, megérdemeltétek. Mennyi E-vitamint szedtél te és mennyit a párod? Gyertyázást mennyi ideig csináltad? (én felhúzott lábbal sem bírom sokáig) Nem folyt ki, mialatt pózt váltottál? Szóval engem minden érdekel, részletesen! :oops: :wink: Úgy látszik, nálad van a bölcsek köve! :lol:
Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Panni, Erika,
az E-vitamint folyamatosan szedtétek mindennap vagy csak a peteérés körüli időszakban? C-vitamint nem szedtetek?
Köszi, most már tényleg megyek aludni, Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Kriszti

dehogynem kellett ilyenre menni,de én most gyes-en vagyok,tudod!!Amugy nálunk az ilyenekre megvolt mindig az emberke aki nyalizott.....Szal nekem mindig csak az egynapos creditpontos szar maradt...
Szerintem lehetett beágyazódás,és nagyon kivánom Neked hogy tényleg az legyen!!!! :wink: :shock:

Nyáriorgona

az e-vitamint szedtük mindennap,nagydozisut.sajna baba nem lett akkor.. :(
C vitamint nem,de Supradint(asszem az a neve annak a vitamin kombinácionak) azt szedtünk!!Ezen most gondolkodom is,hogy kéne megint!! :roll:
Annál a bizonyos pózváltásnál nem folyik ki!!A legjobb ha este csinálod,aztán kispárnával a feneked alatt alszol el!! :shock: :D
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: