Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Egy-két csajszi ismerhet tőletek! Régebben én is írtam ide, amíg be nem babásodtam. Most azért írok újra, hogy tudja meg az, aki kételkedik, hogy igenis rengeteget segíthet a Gynevac. Nem csodaszer, de az biztos, hogy nekem emiatt is jött össze a második babám. Nagyrészt ennek a szernek köszönhetem.
Persze azért emellett LH-teszteltem, hőmérőztem, vitaminoztam, és gyógyteáztam. Szóval együttes erővel sikerült. :D

Kriszta, úgy vélem, hogy ártani nem árthat, tegyél egy próbát, ennyit megér! :wink:

Puszi nektek, és bízzatok! Kép
Vendég
 


athiz!
privi ment!

babszika
 
 


Szia Panda!

Mi van veled? Történt valami "lényeges" azóta, hogy beszéltünk?Régen voltál bejelentkezve az msn-en. Közben mi is túlvagyunk az 1. szurin. Hát, nem volt valami kellemes. Még ma is érzem a helyét...
Majd ha lesz kedved jelenkezhetnél?!

Pussz: Katka
katka5
 
 

 
 

Sziasztok!
athiz! Köszönöm válaszod!Nekem az a problémám most,hogy sem a nőgyógyász,sem a háziorvosom nem akarja felírni a gynevac-ot,mert az mondván gyulladásra van,nekem meg az nincs.Patt helyzet.Más orvoshoz nem tudok most eljutni.Kaptam Clostit,de azt már régen is feleslegesnek tartottam,mert soha semmit nem ért.
Milyen gyógyteát ittál?Én most egy homeos cseppet, a HORMEEL S-t is iszom,hátha...
Vendég
 


Kriszta, cickafark és palástfű tea keverékét ittam teljes cikluson át.
Javasolt a terhességi vitamin, vagy folsav+E+C-vitamin+szelén szedése.
Szerintem hívd fel Lázár doktornőt, hátha tud neked a felírásban segíteni, sőt, lehet, hogy behív magához vizsgálatra.
Esetleg kérj meg más topicost, hogy írasson neked fel. Én szívesen megtenném, de lehet, hogy hülyének néznének, ha várandósan felírattatnám.

Szió
Vendég
 


athiz!
Nem tudom,ki az a Lázár dr-nő! :(((
A teát mindenképp inni fogom,remélem így egyben kapható a keveréke,mert a múltkor már nem tudom milyet kellett innon,kétféléből nekem kellett összekotyvasztani,hát...
Folsavat,szelént szedem folyamatosan,de terh.vitamint nem,mert gyógyszerész ismim szerint ezek a vitik mérgek.Inkább gyümiből,zöldségből kell bevinni a szervezetbe.
A Gynevac 5 ampulla/doboz,ugye?Akkor abból két doboz kell,ha a páromnak is adni kell.Bocsi,ha kicsit tudatlan vagyok,de nekem ez még elég új.Igaz,már 5,5 éve nem jön össze a baba,azóta sok mindenen túl vagyunk,de ilyen szurit még nem kaptunk.
Köszönöm,aki válaszol! Kép
Vendég
 


Kriszta, ha elolvasod a gynevac honlapját, ott láthatod, ki is ez a dokinő. www.gynevac.hu
Nem tudom, miért lenne vitaminok összessége méreg, de ha te úgy jobbnak látod, egyél gyümit, csak abból szerintem több kell, mint gondolnád!
A teát nem lehet elegyként megvásárolni, neked kell 2 féle teafűből összekeverned. Mi nem volt rajta jó? Az íze, vagy valami más?
Ha hajlandó a férjed alávetni magát a szuriknak, akkor jófej lehet, az én párom nem volt rá hajlandó, viszont mégis sikerült a bébi.
Persze lehet, hogy csak mázlim volt. Így akkor 2 doboz, tehát összesen 10 ampulla kell nektek. Az adagot kb. 7-10 naponta kell beadatni, ez egy személyre tekintve összesen 5 ampulla/alkalom lesz, ennyi egy kúra.

Remélem, hogy sikerül majd! :wink:
Vendég
 


Szia athiz!
Igen,hajlandó a párom,mert iszonyúan vágyik ő is a babára.Ha elmegyünk egy bev.központba,leragad a babacucokknál.Édes!Szerdán megyek egy új dokihoz,ő felírja a gynevac-ot mindkettőnknek és ő is fogja beadni 10 naponta.Ti is így kaptátok?Nekem sok ez a 10 nap.
Olyan teákat is beszerzek valahonnan,csak tudjam kikotyvasztani.Amit régen ittam,annak soha nem találtam el az arányát és olyan borzalamas volt,hogy megfogadtam,soha többet nem boszorkánykodom a konyhában.De a baba az más!Érte mindent! :D
Kép
Vendég
 


Hát a tea dolog nem olyan borzalmas, rá van írva általában, hogy mennyi kell belőle. Ha meg kevered, akkor u.annyi kell, csak mindkettőből, és kész. Rá a forralt vizet, lefeded, 10 percig állni hagyod, és utána megiszod. Én hetente adattam be a szurit, mert pont úgy jött volna ki a nyaralásunk miatt, hogy félbe kellett volna szakítani a kúrát. Ezt pedig semmiképpen nem akartam. Az utolsónál nem is telt el még egy hét sem. De nem volt semmi probléma belőle, viszont sikerült a baba, igaz, nem abban a ciklusban, hanem a következőben. :wink:
Vagyis az utsó szuritól számítva pontosan a 8. héten csináltam pozitív terhességi tesztet.
A párod nagyon cuki lehet, sajna az én férjemet ilyen hév csak nagyon ritkán kapja el. :lol:
Engem viszont annál gyakrabban. :lol:

Remélem, sikerrel jártok!
Vendég
 


Hát igen,én is már nagyon bízom szinte mindenben!Most épp ilyen vagyok: Kép

De tele optimizmussal!
Jövő héten okosabb leszek!
Addig is:
Kép
Vendég
 


Sziasztok!!!
Én a héten irattam ki a Gynevacot, és be is adatjuk, holnap, remélhetőleg....
Én sajnos sokat szenvedek különböző hüvelyfertőzésektől, most már december óta küszködök bakteriális fertőzéssel. A nőgyogyi írt fel hüvelykúpot, hüvelykrémet, 2 féle antibiotikumot.... Havi 2* látogatom... Úgy döntöttünk, kipróbáljuk... Nagyon remélem, hogy sikerül, mert eddig még nem jött össze a baba, és gyanítom, hogy ez a gyulladás miatt.....
Az orvos mondta, hogy e bakteriális fertőzés miatt nyugodtan teherbe eshetek, de én biztos, ami biztoskipróbálom....
Ha tudtok ehhez valamit mondani, illetve biztatni.... Írjatok!!
Nagyon köszönöm!!
puszi!
Panni
mfpan
 
 


Szia Panni!

Mint régi ismerős, nagyon drukkolok nektek, hogy segítsen a szer, és ez történjen veled, meg az összes Gynevacossal:

Kép
Vendég
 


Athiz Drága!!
Nagyon köszönöm!!! Így legyen!!!!
Hogy vagytok??? Vagy a másik topikban beszélgessünk??
mfpan
 
 


Sziasztok

Csak en is biztatni szeretnek minden Gynevacos/t, hogy igenis segit a dolog...nekunk is az segitett, tutira veszem (persze biztos hozza jarult a jo idozites is), de csak ajanlani tudom, mert hiszem, hogy ha nem probalom ki, akkor most nincs itt a kisfiam a hasamba! Ugyhogy lanyok hajra! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Kriszta, en 7 naponta adattam be....es a negyedik alkalom utan lettem babas, mint kiderult....az utolsot mar ugy kaptam, hogy Domcsi a pocakomban volt, csak meg nem tudtuk! :)

Kép
elizabeth25
 
 


sziasztok!

Én már a 2.gynevac kúrát csinálom fél év után.
át nem tudom, mert az első kúra vége novemberben volt, és egy hónapja méhkaparást csináltak, a diagnózis meg krónikus gyulladás volt(igaz már lezajlott), vastag volt a méhnyh. és állítólag a gyulladástól.
A második kúrát kezdtem múlt hétvégén.Én magamnak adom be, (állateg. ügyben dolgozom, igy nem nehéz :lol: )

Kriszta!

szívesen segítenék neked a gynevacot megszerezni, ugyanis állatgyógyászati kft.-nél dolgozom és a hungaropharmától is rendelnek gyogyit az állatoknak.én és a kolleganőm is így rendeltük.Igaz, kicsit drágább volt így, majdnem 8000 Ft.
Vendég
 


Szia Melus!

Nekem írtad,hogy segítenél?
Engem érdekelne a dolog,de sajnos most nem lehet.Nemsokára megyek a dokihoz,mert kiderült,hogy vmi leletem nem jó.Addig nem szeretném.Ő meg nem írja fel,mert nem hiszi,hogy nekem erre van szükségem.Azért én mindenképp megpróbálnám majd,mert mit veszíthetek?

Köszönöm Neked előre is!!

Kriszta
Vendég
 


Helló lányok!

Bocsi hogy csak így berontok közétek!
Nekem is tegnap írta fel a dokim a gynevacot. Reménykedjek hogy ez majd segít??? Ez a szuri tényleg ennyire jó??
Mi már 3 éve szeretnénk babát annyi mindent kipróbáltunk már de eddig még semmi. 2 éve járok folyamatosan dokihoz. És mindig jön vmi kis hülyeség ami gátolja hogy babásodjak. Tegnap pl kiderült hogy petefészekcisztám van.

Soraitokat olvasva most akkor nagyon reménykedek hogy majd ez a szurikúra segíteni fog.

További szép napot!!
Üdv.
csipcsab
 
 


Szia Marietta!

Hát párunknak valóban bejött ez a szer, remélem, hogy neked is sikerülni fog, bár azt nem hiszem, hogy petefészekcisztán is segítene, de ki tudja. Mindenesetre ártani nem fog, legfeljebb pár hónap múlva pici pocakot növesztesz majd, és nem hájra gondoltam! :wink: :lol:
Vendég
 


LÁnyok én május 3.án megyek személyesen Gynevac mamához konzultációra! már nagyon várom! Utána beszámolok!
Vendég
 


Athiz!

Köszi válaszodat. Nem a ciszta miatt írta fel a dokim. Azt kezeli mással mert ez olyan felszívódó ciszta.
Azért írta hogy rendbetegye odabennt a dolgokat ha valami ilyen flórás probléma lenne. És hát amennyire tudtam visszaolvastalak benneteket és nagyon azt szűrtem le hogy ez a szuri segíthet.
Bíznom kell benne másképp nem megy!
Nektek volt konkrétan vmi probléma ami miatt nem jött a baba?
csipcsab
 
 


Marietta, nekünk elvileg semmi olyan ok nem volt, ami miatt nem jöhetett volna időben a baba, mégsem sikerült sokáig. Aztán valahogy mégis meglett a kis bébikénk. Nem azt mondom, hogy csak és kizárólag a Gynevac segített, de az tuti, hogy nagyon is befolyásolta a dolgokat, és nagyrészt ennek a szurinak köszönhetem ezt a babust.
Régebben nekem is volt ilyen cisztám, sőt, még az első fiamat amikor először láttuk UH-on (akkor inkább még csak a petezsák+a babakezdemény látszott), akkor is volt a baba mellett egy ciszta, ami eltűnt, a baba viszont megmaradt, ezért mondhatom, hogy attól még lehet babucid, mert cisztád van. :)
Vendég
 


Hát jó olvasni soraidat. Ilyenkor mindig jobban reménykedek mert látom hogy sokan vannak hasonló helyzetben mint én és mégis utban van már a bébijük!
Nagy reményeket fűzök ehhez a szurihoz.
Holnap kapom az elsőt. Bár nagyon félek tőle hogy fájni fog.
Mert azt hallottam meg a doki is mondta hogy ne lepődjek meg ha eléggé fog fájni a fenék a lábam.
csipcsab
 
 


Juj, én nagyon nem szeretem a szurikat, és valóban volt olyan, amikor azt mondtam, hogy ez bizony több, mint kellemetlen, de volt olyan, amikor meg nem is éreztem, sőt, megkérdeztem a csajszit, aki beadta, hogy na akkor nem kapom? Erre mondta, hogy már beadta. :shock: :lol:
Ez nem vicc, tényleg így volt. Viszont csak az egyik oldalamba tudtam adatni, mert a másikba iszonyú fájdalmas volt, utána még egy héttel is, még a lábamban is éreztem végig.
Így amikor már csak abba a popófelembe kaptam, ami nem fájt annyira, már teljesen elviselhető volt a dolog.

Szió
Vendég
 


na majd holnap megírom a tapasztalataimat. Délre megyek a háziorvoshoz és az aszisztensnő fogja beadni.
Kíváncsi vagyok.
csipcsab
 
 


Okés, kíváncsi vagyok. Nekem az első nem fájt, a második viszont rettenetes volt, a többi szintén semmilyen nem volt szinte, mert ugye azt már megint u.abba a felembe kaptam.

Sok sikert!
Vendég
 


Halihó!

Túl az első szurin!!!!!!! Hát semmit nem érzek. Akkor amikor nyomta be a tűt akkor olyan volt mint egy szunyogcsípés és utána nem fájt. Most se. Hát remélem így is marad!! Hetente fogom beadatni. Annyira remélem hogy végre ennek segítségével hamarosan jön a babám!!!!
csipcsab
 
 


Örülök a jó hírnek, és drukkolok neked továbbra is!

Szió!
Vendég
 


Sziasztok!
Kicsit régen jártam erre.
Egyenlőre én nem vagyok babás (vagyis most 2 napja késik), de én is azt vallom, h jó dolog ez a Gynevac. Én tervezem, h beadatok magamnak még egy kúrát, ha most nem leszek babás, mert azt azért fontos tudnia mindenkinek, h ha vkinek krónikus gyulladásai és egyéb betegsége is van, akkor azon nem biztos, h egy kúra tud segíteni!!!!

Egyébként nekem is nagyon sok ismim van, aki a Gynevacot beadatta és utánna hirtelen babás lett, holott előtte évekig semmi...
Remélem, nektek is ilyen jó lesz!!!! :wink:

babszika
 
 


Sziasztok csajok!

Eletem elso forum hozzaszolasa :D :lol:

3 eve probalkozunk, semmi elterest nem talaltak a kivizsgalasok soran, ami meddoseget okozhatna.

Nehany napja adtuk be egymasnak a ferjemmel az utolso, 5.-ik Gynevacot.

Sokasodas eseten ujra jelentkezem.
katavirag
 
 


Sok sikert nektek katavirag!!!!!!!
Remélem, mielőbb jó hírekkel jelentkezel!!!!! :wink:

babszika
 
 


Katavirág!

Drukkolok! Azért addig is jelentkezhetnél. Én tegnap kaptam meg a 2-ik szurimat. Én egyáltalán meg se érzem. Mi is 3 éve szeretnénk babát a párommal de eddig sajna sikertelenül.
csipcsab
 
 


Sziasztok!

Sokasodást mindenkinek! :lol: :lol: :lol:

Én holnap veszem meg a Gynevacot. A 14. napon vagyok jelenleg. Mi a véleményetek? Várjam meg a ciklus végét vagy közben is elkezdhetem beadatni a szurit?

Egyébként mi 15 hónapja próbálkozunk.

Tünci
tünci72
 
 


tünci Nekem a doktornő azt mondta, hogy nem ciklusfüggő,bármikor elkezdhetitek, a párodnak is kell!
nekem is felírta, még nem váltottam ki,,
Vendég
 


Na itt vagyok, itt vagyok, ne aggodjatok!

2 het mulva mar meg tudom mindani, hasznalt-e a Gynevac. Illetve az, aki a kura utan 3 honapon belul teherbe esik, annak biztosan valami olyan bibje volt, amin a vaccina segitett. Megj. ferfiak kronikus prosztatagyulladasara is jo.

Mondjuk, ami a hatasmehanizmusat illeti, eleg szkeptikus vagyok. Itt ugyanis arrol van szo, hogy korokozo lactobaccilusokat kap az ember, igy a szervezete ellenallova valik azokkal szemben. De milyen korokozo lactobacilusokkal, hiszen azok pont hogy megovnak minden gombatol meg ilyesmitol. Szoval az elmelet egy kicsit billeg, de hat ki nem sz..ja le, csak hasznaljon.

A halalt okozo allergias reakciokrol meg annyit, hogy barmire lehet allergias az ember. Egy szem Algopyrin-tol is meg lehet halni. Egyebkent a Gynevac minket elegge megviselt, a ferjem egy hetig rosszul volt az elso utan, en a masodik utan testszerte izomgyengeseget kaptam, majdnem elajultam, es az osszes beadasi helyen olyan erzes volt egy napig, mintha az embert seggberugtak volna. De hat lehet, hogy ez jo jel, nem? Mindenesetre, ha nem is ut ki mindenkit igy, szerintem jobb hetvege elott beadni, hogy az ember ne a munkahelyen krepaljon be.

Na sokat beszeltem.... :D

Kép
katavirag
 
 


Katavirág!

A Lactobacillus nem kórokozó, legalábbis szerény tudásom szerint, magyarul tejsav baktérium. Ez hasznos baci, nem pedig ártalmas, pont úgy, mint egyes bélbaktériumok is. Ez minden nőben termelődik természetes úton, a hüvelyflórában, de mensi után, vagy gombásodás, illetve hüvelyi fertőzés, vagy akárcsak antibiotikumozás után, betegségek után ez a jó kis táptalaj megdőlhet, és olyankor még könnyebben jutnak be a haszontalan bacik és fertőzések a női nemiszerven át. Na ezellen lehet használni a Lactobacillust tartalmazó kúpokat, kencéket, öblítőket, és a legjobb, ha ezzel kombinálva a Gynevacot is. Együtt mondjuk ez és a kúp csodákra képes.
De tartalmaz a Gynevac még egy dolgot, egy bizonyos gombásodás elleni anyagot, amit lehet, hogy sokan nem is tudnak, hogy van a szervezetükben ilyen gombásodás, viszont hatásos lehet ezért a kúra.

Hú, remélem, érthetően fogalmaztam.
A gynevacos weboldalon jobban leírják, szerintem elég érthetően.
Az allergiás dolog meg tényleg így van, sajnos néha előfordul, de mondjuk azt, hogy igen kevés a százalékos arány erre.

Hát nekem sikerült, meg szerintem még sok nőnek segített akár a fertőzéseit leküzdeni, akár babásodni, és remélem, hogy akik bátran felvállalják, és szúratják magukat, azoknak is hamarosan hatni fog!

További sok sikert!
Vendég
 


Ez igenis korokozokkal valo immunizalas. Teljesen mas, mint a korabbi, es tobbnyire hatastalan Lactobaccillus kupok, oblitok. Es mert az elemelet valoban kerdeses, nem is fogadjak el a nogyogyaszok. De en azt mondom, ha hatasos, hirdetni, reklamozni fogom, meg kulfoldon is. Eddig ugyanis csak Magyarorszagon es Nemetorszagban volt forgalomban.

"A gyermekkortól az öregkorig a nők egyik leggyakoribb panasza, amely miatt nőgyógyászhoz fordulnak, a hüvelyi folyás. Helyi, vagy általános kezeléssel csökkenthető vagy megszüntethető ez a panasz, de gyakran kiújul. Tartós gyógyulást az eddigi kezelésekkel nem lehet elérni. Új eljárás szükséges.
A női hüvely normális élettani állapotának fenntartásához megfelelő mennyiségű és minőségű hüvelyi laktobacillusok szükségesek, amelyeket felfedezőjükről Döderlein pálcikáknak neveztek el.
1938 óta többen leírták, hogy a laktobacillusok nemcsak szükségesek, hanem bizonyos esetekben kórokozók is lehetnek.
Dr. Újhelyi Károly Kossuth díjas immunológus kutató, az Országos Közegészségügyi Intézet védőoltásokat előállító osztályának osztályvezetője megállapította, hogy a kórokozó hüvelyi laktobacillusok gyulladást, sőt elhalást okoznak nyúl hátbőrébe oltva, de ezt a gyulladást ki lehet védeni előzetes immunizálással. Vagyis megelőzhető a gyulladás, ha a nyulaknál előzőleg speciális laktobacillusok elölt keverékét izomba beoltja. Az elhalást a baktériumok testében található anyag okozza, az immunizálás ezzel az anyaggal szemben alakul ki.
A speciális, elölt laktobacillus törzsekből készített vakcinával a nyúlhoz hasonlóan az emberben is aktív immunizálást végezhetünk."


Sok sikert csajok! Foleg neked Marietta! Kép
katavirag
 
 


Húha, micsoda felhomályosítás! :lol:

Szerintem a lényeg, hogy hatásos, mint ma megtudtam, megint használt valakinek, de nem hatalmazott fel az illető, hogy eláruljam a jóhírt, majd ő közli, ha akarja. De én bíztatónak mondanám az arányt, rengeteg nő, ha belefog ebbe a kúrába, gyógyultan és babásan végzi, persze ez sem válik be mindenkinél, de a legtöbb esetben hatásos.

Úgyhogy hajrá csajok, szuri és boldogság! Bár ez kicsit mazochistán hangzik. :lol:
Vendég
 


A felhomalyositast a Gynevac honlapjarol masoltam.

A kulcsszo a vaccina=vedooltas. Magyaran az immunrendszert ellenallova kell tenni egy korokozoval szemben.

Egyebkent, ATHIZ gratulalok Szilardhoz es az uj jovevenyhez is!
katavirag
 
 


Köszi Katavirág, én is onnan olvastam ezt-azt a Gynevacról. A lényeg, hogy tényleg bevált. Remélem, neked is hasznodra válik majd! :wink:

Szió
Vendég
 


Sziasztok!
Nekem van egy 2,5 éves kislányom, és a második babát szeretnénk, most voltam terhes egy hónapja, de sajnos 7 hetesen
elment a baba...felírt nekem a doki gynevacot... de a férjemnek szerinte nem kell...hmm.. szerintetek se? azaz tudom úgy hatásosabb elvileg, de végülis nekünk egyszer már összejött, szóval nem hiszem hogy vele baj lenne, nekem viszont állllandó fertőzéseim vannak sajnos...
??? szerintetek!?
esztiilil
 
 


esztiiil!

Azok alapján amit leírtál szerintem se szükséges hogy a férjed is kapja. Bár ha állandó fertőzéseid vannak akkor lehet mégiscsak kéne neki is adni mivel az együttlétek alkalmával átadhatod neki is. É ugye tudjuk hogy ha a férfiakban is benne van a fertőzés a bacik ők nem veszik észre mivel nekik nem igazán jelentkeznek tünetek mint nálunk nőknél. Úgyhogy azt hiszem nem sokat segítettem. Szerintem az lenne a legjobb ha a férjed is kapná.

ez az én véleményem.

Sok sikert kívánok!!!!!
csipcsab
 
 


Sziasztok!

Esztiilil!

Nagyon sajánálom. :(
Nem vagyok ugyan túl profi a témában de Mariettával egyetértek. Tuti, ami biztos a párod is kapja meg szerintem a szurikat.

Mi csütörtökön kaptuk meg az elsőt. Semmilyen mellékhatását nem éreztük.

Marietta!
Szurkolok nektek is!

Tünci
tünci72
 
 


Esztiilil, én is egyetértek az előttem írókkal, szuriztasd a párodat is, ártani nem fog. Viszont amondó vagyok, ha nem fertőzés miatt ment el a babucid, akkor most szerintem Gynevac szurik nélkül is megint bekapod a meggymagot :lol: , és az már meg is marad! :wink: Többnyire ez így szokott lenni.

Többiek, hogy álltok? Remélem, már érzitek a jótékony hatását a szuriknak!
Vendég
 


Sziasztok! :D

Tünci!
Megy a drukk Nektek is!!! Remélem minnél hamarabb bebabásodsz.

Athiz!

Én pénteken kaptam meg a 3-ik szurimat. Eddig egyik se fájt se akkor amikor beadták se utána. Szerencsére semmilyen mellékhatás nem jelentkezik nálam.

Egyébként nálam nem tudom hogy mi van???? :roll:
Ugye mikor pé nézőbe voltam a dokimnál akkor kiderült hogy cisztám van de érett tüszőm nincs. Mondta is hogy ebbe a hónapba semmi esélyünk nincs. Kaptam duphastont amit 10 napig kellett szednem és múlt hét szombaton hagytam abba. Rá 2 napra eddig mindig megjött. Ami azt jelenti hogy kedden kellett volna megjönnie. De eddig még semmi. Terhes tutira nem lehetek vagy a szurik kavartak be vagy nem szívodott még fel a petefészekcisztám és azért nem, jön meg szerintem. Szerintetek????? Este fájdogált egy picit a pocim meg pár napja a melleim is nagyon megvannak duzzadva meg oldalt csomósak de mensi elött ez így szokott lenni. Jah és reggel apával rásegítettünk a dologra de így se jött meg. :oops: :oops:

Ha vkinek cisztája van akkor addig nem jön meg amég fel nem szívodik?????
csipcsab
 
 


Marietta, hát megmondom az őszintét, igazából nem tudok erre választ adni, szerintem lehetséges, hogy addig nem lesz mensi, amíg nem távozik a ciszta, DE, már olyat is hallottam, hogy a doki cisztának nézte a tüszőt. :shock: Szóval minden megeshet, még az is, hogy babát vársz, olyan topicismerősöm is van, akinek u.ezt mondta a dokija, miszerint teljesen esélytelen a ciklusa, és abból a ciklusból vár most babát. Tehát ne mondj le olyan könnyen semmiről, jó?

A szurik elvileg nem kavarhatnak be, hiszen egy deka hormont nem tartalmaznak, de többen írták már, hogy kicsit megváltozott a ciklushosszuk emiatt. Nekem anno nem, teljesen normális ciklusokat produkáltam szuri közben, és után is.

Egyszóval nincs más, mint hogy még vársz egy hetet, s ha még mindig semmi, fogsz egy terhességi tesztet, és lepislantod. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Reggel beszéltem a dokimmal hogy mi a helyzet. Azt mondta csináljak egy tesztet. Hát már túllvagyok rajta és negatívabb már nem is lehetne!!!!!!!!!!!!!!! :cry: Hát elszomorodtam egy kicsit mert már kezdtem bízni benne. És ráadásul ez a hülye mensi sehol sincs. Legalább megjönne hogy mehetnénk tovább!!!!
csipcsab
 
 


Sajnálom Marietta :cry: , és most mi a teendő a dokid szerint? Meg kell várni a mensit, vagy meghozatja gyógyszerrel? Én azért lehet, hogy még várnék egy picit, persze meglehet, hogy nincs értelme.
Vendég
 


athiz!

Még nemtudom hogy mi a teendő mert azóta próbáltam egyszer hívni de nem tudta gondolom felvenni. Hát gondolom először is uh aztán kiderül. Hát amit szedtem gyogyit és már 9 napja hogy abbahagytam az is arra volt hogy meghozza a mensimet de semmi. Máskor pedig nem volt vele gond.
csipcsab
 
 


Marietta, el kell, hogy keserítselek, de a Duphaston progesteront tartalmaz, attól még nem feltétlenül kell megjönnie, hogy azt abbahagyod. Sőt, sokaknak utána még több hétig nem jön meg a mensijük, ha ezt szedik. Esetleg ha babás vagy, és szedtél progit, amit abbahagysz, akkor elmehet a babus. Én így vagyok informálva.
Amit tudok, hogy a Norculotot szokták mensihozásra adni. Hát nem tudom, tényleg próbáld megtudni a dokidtól a dolgokat.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: