Új privát üzeneted érkezett!

Moni!
Már nagyon rámférne, ha összejönne!:-))
Remélem követem a jó példád!
Lara
Lara
 


Kedves Lara!

Drukkolok, jelentkezz ha már tudod, hogy ketten vagytok!

Moncsi
Moncsi
 


Kedves Lara, Viráganya!Hol lehet elérni Mr.Spock-ot? Amúgy ez a kikapcsolós dolog nekem sem megy. Szinte már csak ez tölti ki a mindennapjaimat! Igaz, a jó idő beálltával egyre többet vagyok a kertben,ill. most már én is ráálltam a nyaralásos
kérdésekre, szóval mintha már lazább lennék egy pict.
Lara! A helyzeted nagyon jókat mutat, szorítok, hogy így maradjon!
Ancsi!Jók az ötletek, a lakásfelújíttást majd meg-említem a páromnak( biztos rosszul lesz).
Mindenkinek jó hétvégét!
Üdv: Netti
Netti
 

 
 

sziasztok

én csak bekukkantottam ebbe a topicba, mi 2000 augusztusában kezdtük a próbálkozást és senki nem hitt benne, de elsőre sikerült teherbe esnem, én kb 3 éve szedtem csak egy évig Marvellont, állitólag ez is számit, mármint ha túl sokáig szed az ember fogamzásgátlót, mellesleg volt egy durva petefészekgyulladásom , de hiába fenyegettek a dokik látjátok sikerült, mi az OCSKba jártunk előtte juni-juli, ami szuper volt és mindenkinek ajánlom a férjem is azt mondja lelkileg is segített ráhangolódni a dologra, ez sokat számít, Elevitet szedtem előtte és az első három hónapban azóta heti kettő körül, nekem egyáltalán nem árt, sőt első 4 hónapban nem híztam egy dekát sem, és hányingerem sem volt. Persze lehet hogy ez inkább egyéni adottságoktól függ. ja fémes iz sem, de pocifájás illetve diszkomfort érzés az igen... Én hőmérőztem két hónapig a próba előtt , digitálissal az OCSK lapon vezetve felkelés előtt és tök bejött, az OCSKban egyértelműen megmondták a napot (16. nekem ja és este, másnap reggel már fel is ment a hőm ahogy szokott pár tizeddel , és le se ment utána) és egyből bejött... Amúgy nagyon jó a PG 53 kis mikroszkop a patikákban kapható, de nem védekezésre, inkább a fogamzáshoz, többeket ismerek akiknek igy sikerült. Meg persze a népi praktikák, misszionárius póz, utána egy percre sem felkelni , sőt lábat a falhoz, gyerta állás vagy 15 percig , bugyiba egy betét és alvás, nekünk bejött.
Ja igen akinek gondja van a peteéréssel a Söpf Méreiben be lehet jelentkezni hormonvizsgálatra, sok "meddőnek " mondott barátnőmnél kiderült ily módon , hogy mégiscsak van peteérés és azóta már baba is
Tudom , hogy hüjén hangzik és szerencsések vagyunk, de csak azért irtam, hogy ne adjátok fel és fontos a nem pánikolás, mi is elmentünk egy jó étterembe és Somlói Juhfark bort ittunk, ami a nászészakák bora, szóval az egész nagyon klassz emlék is. Az eredmény pedig már 30 hetes a pocimba.

Sikeres próbálkozást, 2001 baba boomot és jókedvet kívánok nektek

Soma és pici soma
soma
 


Kedves Netti!
Mr.Spockot az Internettó "Terhesség-szülés" c.topicjában tudod elérni.Nagyon jó fej.
Szia.Mariann
Mariann
 


Mariann! Köszike! Netti
Netti
 


Sziasztok, csak arra szeretnélek emlékeztetni titeket, hogy a ti babáitok majd egész biztos jobban járnak, mint azokéi, akik - mint gyakran írtok róla - nem is akarják, de azonnal összejön nekik a baba: vagyis ti már tudatosan egészségesen éltek, nem isztok alkoholt, tartózkodtok minden esetleg káros dologtól, vitaminokat szedtek, míg azok, akiknek terv nélkül csak úgy bejön, sokszor nem törodnek ezzel annyira a fogantatás elott, de van aki még azután se. Csak azt akarom mondani tehát, hogy mint sok helyen olvasható, a tervezett babák összességében jobban fejlodnek, "intelligensebbek", érzelmileg fejlettebek lesznek. Mindezt én, egy olyan valaki írom, akinek az elso, bár tervezett alkalommal decemberben összejött. De talán ez a gondolat is segíthet azt az idot pozitívan, felkészülésként megélni, amíg remélem nemsokára, megérkeznek a várva várt babák.
Cili
Cili2
 


Sziasztok, lányok!
Látom, mindenki élvezi a tavaszi időt, alig írogattunk a hétvégén...ugye, hogy mi nem mindig csak a kisbabára gondolunk? Ezt bizonyítja ez a hétvége is...Kép
Szombaton voltunk a családdal Pesten, Virág nagyon élvezte, elvittük őt játszóházba, este úgy ájult be az ágyba. No és elmentünk a Brendon Babaáruházba is, azt meg én élveztem...megcsodáltam a sok gyönyörű kiságyacskát...elképzeltem, milyen aranyos pici lesz majd benne nemsokára. Virág nagyon bízik benne, hogy a születésnapját (november 9-én) már nem kell egyedül töltenie.
Veletek mi újság? Lara! Mennyi a hőd? Ebben a hónapban olyan a ciklusom, mint a nagykönyvben, a 17. napon ment fel a hőm. A 12. ill. a 15. napon kísérleteztünk, remélem, jó eredménnyel...Kép
Egyébként biztos azért viselkedik most ilyen jól a ciklusom, mert a Rendelő orvosa halálra rémisztett mindenféle hormonvizsgálatokkal meg ultrahangokkal meg gyógyszerekkel...Kép
Jelentkezzetek, mindenkinek szép vasárnap délutánt: Viráganya
Viráganya
 


Szisztok!
Na,jó,jó,hogy nem gondoltam annyit rá,de azért amikor sétáltattam ma a kisfiamat csak elgondolkodtam azon,hogy vajon kell-e testvérbabakocsit venni majd.Tegnap este meg a Fitt Mama c.újságot olvasgattam(mit egyen a kismama).
Szóval,a látszat csal.
Szerintetek az jó jel,hogy a homérséklet megemelkedése óta folyamatosan emelkedik a ho?Most járok a 24.napon,a hom pedig lassan,de biztosan ostromolja a 37-et.Most már 36,8 volt.
Eleinte azt hittem,hogy kihultem.
Persze,nem örülök még,mert ez biztos nagyon "csúnyán" visszaeshet még.
Na,a jövo hét csütörtökön lesz a 28.nap,már elore gondolkodom,hogy meddig bírjam a teszttel.Persze,általában elvégzem,negatív,majd megjön.
Ezt lehet,hogy a tesztgyártók intézik,pszichésen.
Na,sziasztok.
Mariann
Mariann
 


Sziasztok lányok!

Tudom, biztos leírtátok már százszor, de mondjátok már el ezt a hőmérőzéses dolgot!Mikor kell elkezdeni? Meddig kell csinálni? Hogyan kell alakulnia a hőmérsékletnek? Az én kisfiam tegnap volt egy éves, még nem terveztük be tutira a kistesót, de nem vagyunk elzárkózva előle. Nem teszünk ellene semmit. De mivel ő császár volt, azt mondják, nem árt még egy kicsit várni.
Köszi, Rita
ritasol
 


Sziasztok!
Remélem mindenkinek jól telt a hétvége!
Azt hiszem ahogy telnek a hónapok, egyre nehezebb elviselni, amikor arra ébredek, hogy megint megjött! Bár próbáltam ráhangolódni, mert a múlt héten nálunk is kiderült, hogy a párom hetente 3-szor, edzés után szaunázik, de amikor már 2 napot késett, épp kezdtem reménykedni, erre ma reggel megjött.
Szóval kicsit le vagyok törve, és bár a hétvégén elhatároztam, hogy mától odafigyelek az egészséges életmódra (étkezés, sport, alvás, stressz kerülés), ezt elhalasztom holnapra és ma elkényeztetem magam. Talán kérek egy nap szabadságot is. Azért igyekszem a jó oldalát keresni: befejezhetem a fogorvosi kezelést, megnézetem voltam-e rubeolás, végig csinálhatom a Házipatika fogyókúrás programját... és különben sem akarok terhes lenni!!!
Mindenkinek kitartást és sok sikert! Lara veled mi újság? Remélem sikerült!
Orsi
Orsi
 


Sziasztok!

Lara légy szíves jelentést adni!

Köszi:
Moncsi
Moncsi
 


Sziasztok Lanyok!

Gyorsan elolvastalak titeket,semmi nem valtozott mindenki izgul,azt hiszem en ebben a honapban kimaradok a jobol elkaptam a nyavalyas influenzat,bar egyszer probalkoztunk de veletlenul sem akkor amikor kellett volna.


Netti! A kovetkezo honap a mienk!!

Mindenkinek szurkolok, a kozepidosoknek HAJRA!

Krisztina
kriszti
 


Lara, Lara!
Hol vagy? Úgy szeretnénk már örülni!!!
Ha tudsz írjjj!!!
Névtelen
 


Sziasztok Lányok!

Egy hétig távol voltam, de ma egyszuszra végigolvastam az elmúlt hét eseményeit. Jó titeket olvasni. Ezúton gratulálok azoknak akiknek öszejött és kitartás azoknak akiknek most még nem. Átérzem, pedig még csak egyszer volt meg a címadó "élmény" - tudom milyen.

Csak emlékeztetőül: mi ezév január óta próbálkozunk (kezdő).Csinálhatnánk különböző kategóriákat: kezdő, haladó, befutó stb. Ha nem sikerült, akkor a héten fog megjönni, tehát viszonylag hamar kiderül...

Ha rendes volt a ciklusom, akkor Valentin napra esedékes a mensim. Ha reggelre nem jön meg, lehet hogy veszek egy tesztet. Ha pozitív lenne, olyan szép ajándék lenne a páromnak. Na mindegy nem álmodozom tovább.

Lara veled mi van? Mindenki tukon ül!

Adri
Adri
 


Sziasztok!
Képzeljétek, nekem péntek este úgy begörcsölt a hasam, hogy egész este feküdnöm kellett mert alig bírtam felállni. Elösször baloldalt éreztem egy kis labdaszerű dolgot, mintha úgyrálna, de fájt közben, utánna pedig az egész alhasam elkezdett féjni. Ehhez még egy derékfájás is társult. Igaz, hogy a múlthéz közepe felé volt elvileg a peteérésem, de ilyet még nem tapasztaltam idáig. Péntek óta pedig tompán fáj a hasam jobb oldalt meg a derekam is. Szerintetek felfáztam? Vagy mi a csuda lehet?
Szabina
 


Szija lányok!

Újabb teszttel még nem próbálkoztam (csodálom magam, hogy kibirom!), de már bevásároltam holnap reggelre!!!
Egyébként azóta is 37 fok a reggeli hõmérsékletem, és kezdenek tünetek is jelentkezni...lassan már mindent terhességi tünetet észre vélek venni magamon (remélem nem beképzelés).
Szóval holnap korán reggel, a ciklus 36.napján tesztelek megint! Megfogadtam, hogy 13.-án tesztelek, mivel novemberen is akkor tudtam meg a lyó hírt, remélem most is szerencsét hoz a 13 :-))Szorítsatok!!!

Viráganya! A rendelõs doki szerintem azért irta azokat amiket irt, mert nem ismer személyesen, csak igy látatlanul válaszolnia kellett. Valószínû, ha meg is vizsgált volna, más választ adna. NAgyon szoritok nektek! El ne szalasszátok az értékes napokat! Mindent bele ;-))))

Ritasol! a hõmérõs görbe "használatáról" a Rendelõben olvashacc. Errõl már sokan kérdezték az ottani orvosokat.

Aranyosak vagytok, hogy drukkoltok! Holnap reggel azonnal megírom az eredményt!
Én is nagyon szorítok nektek!!!

Szijasztok, Lara
Lara
 


Szia Szabina !

Nekem is hasonló tüneteim vannak, mint Neked. Sőt nem is hasonlóak, hanem egyformák.Én sem tudok rájönni , hogy miért van.
Nézték már a vizeletemet is , de semmit nem találtak.
Ti mióta prőbálkoztok?


Szia: Kati
Király Kati
 


Kedves Lara!


Ez nagyon jó hír! Nagyon szorítok Neked, (és persze a többieknek is)!
Én most nagyon pozítivan nézek elore, és annyira érzem, hogy most ebben a hónapban sikerülni fog!

Moncsi
Moncsi
 


Sziasztok!
Lara! Továbbra is szoritok!!!
Már régebben volt szó a málnalevél teáról, ezt találtam róla egy másik topic-ban: "Az egész terhesség alatt fogyasztható egyik legbiztonságosabb gyógynövény. Fragarint tartalmaz, ami tonizálja és ellazítja a méhizomzatot.Fokozza a termékenységet,mivel segíti a petesejt beágyazódását a méhfalba,megakadályozza a vetélést,a reggeli rosszullétet,elokészíti a méhet a szülésre és segíti a vérzés megszunését a méh szülés utáni helyreállását.
Két ek.száraz málnalevelet egy liter vízzel kell leforrázni."
Magamról: csak szerdára vártam a mensim, de úgy néz ki korbábban itt lesz, de érdekes módon most nem vagyok letörve. Sot, úgy döntöttem, ha áprilisban elfogy a Closty-m és addig nem lesz eredmény akkor szeptemberig leállok a babaprojecttel. Lehet, hogy az enyhe idojárás miatt van, de most tényleg nem vagyok magam alatt a sikertelenség miatt, de az is lehet, hogy a szerelem miatt van...
Sziasztok: Szonja
Szonja
 


Sziasztok! Ugye megmondtam, hogy van valami a málnalevélben!? Már csak azt kellene tudni, hogy mikor igyam!( mindig?)
Krisztina! Szerintem is !!( 7.nap)
Kata! Szabina!
Ilyen tüneteim nekem is voltak, és nem tudtam rájönni, hogy mitõl! Azt észrevettem, hogy a ciklusomhoz semmi köze nem volt.(egyszer az elején volt, egyszer a közepén, egyszer a végén)Szóval lehet valami felfázásos tünet is,nekem mindig a forró fürdõ állította ki!
Üdv: Netti
Netti
 


Hello Csajok!

Lara! DRUKK-DRUKK!!

Netti! Mihez kepest 7 nap??Mi ez a malnalevel? Ittad mar?Mikor is lesz a kovetkezo peteeresed KB.?

Szonja,okos eletfelfogas csak nyugi.

Moncsi,mindent bele,de a szerelem is fontos.

Meg mindig nem akarok terhes lenni!!!


pussz Krisztina
kriszti
 


Kedves Krisztina!

Talán pont a szerelem miatt látom ilyen pozítivan a dolgokat! Nagyon boldog vagyok a párommal!
Hát persze, hogy fontos a szerelem!

Puszi:
Moncsi
Moncsi
 


Sziasztok !

A hugom rengeteg babaruhat tett nekem felre( 2 honapos a keresztlanyom)hetvegen hazaviszem a rucikat,talan ez osztonzoleg hat!

A rendelos dokikrol az a velemenyem neha nem baj ha nem tudunk mindent a bajainkrol.Nemsokara ugyis atkerulunk a babavaros topicba!

Udv,Krisztina
kriszti
 


Ez tiszta tavaszi zsongás. Remélem felébrednek a hormonjaink is a téli álmukból és tavaszra tényleg mindenki más állapotban lesz Kép

Adri
Adri
 


Moncsi!En nem panaszkodhatok mar van 2 gyerkocom megis nagyon varom a kovetkezot,orulok,hogy ilyen boldogok vagytok,csak probalkozzatok tovabb(fogunk mi meg gurulni!)

Puszi Krisztina
kriszti
 


Szia Kriszta! Szóval ma járok a ciklusom 7. napján,azt hittem erre gondoltál, hogy "ez a hónap a minék lesz", bocs, ha félreérthető voltam!
A málnalevelet már olvastam régebben, s most olvasom Szonjától, hogy tényleg van benne valami. Én teljesen ki vagyok cserélve, mióta ilyen tavasz van! Üdv: Netti
Netti
 


Sziasztok!
Nagyon örülök, hogy mindenkinek ilyen jókedve van, úgy látszik elkell már a jó idő! Reméljük így is marad és persze a kedvünk és a hozzáállásunk sem lankad majd. Mindent bele lányok, sikerülni fog mindannyiunknak csak hinni kell benne! Remélem nyáron már arról fogunk levelezni, hogy már láttuk a picink UH-s felvételeit. Ki elősször ki sokadszor!
Kati!
Mi már kilenc hónapja próbálkozunk, de ezidáig semmi nem történt. Elősször nekem sem volt peteérésem, de Clostyllal sikerült beállítani, de ennek már fél éve is van. Azóta nem tudjuk, hogy miért nem jön össze. Lehet, hogy túl görcsösen akarjuk, de lehet, hogy más a baj. Ezért döntöttem úgy, hogy elmegyek egy másik dokihoz és alaposabban megnézetem magam. A családtervezőben már voltunk, vettek vért, spermát meg stb. az eredményeket pedig izgatottan, idegesen várjuk. Kb egy-két hét múlva kell megérkezniük.
Hát röviden ennyi!
Ti mta próbálkoztok?
A hasfájással kapcsolatban pedig csak annyit, hogy egy kicsit félek nehogy felfázás legyen vagy esetleg még vakbélre is gondoltam. De csak nem! Szerdán megpróbálkozom az orvossal, hátha egy kicsit megnyugtat.

Szabina
Szabina
Szabina
 


Sziasztok!
Aki szedett már Clostylt (jól írtam vajon?),az mondja már meg legyen szíves,hogy mit tud róla?Tartalmaz hormonokat,vannak mellékhatásai?
ADRI!Neked hanyadik napod lesz 14-én?Csak azért,mert nekem 15-én lesz a 28.napom.Homérozöl?Ha igen,emelkedik még?
Sziasztok.
Mariann
Mariann
 


Lara! Holnap reggel nulladik órám lesz, úgyhogy igyekezz azzal a teszttel...Kép
Minden esélyed megvan arra, hogy a kis Lara útban legyen...Kép
Nagyon szurkolok, mindenképpen tudósíts az eredményről!
További 37 fokokat...Kép
Sok puszi: Viráganya
Viráganya
 


Lara!
Nagyon várom toled a jó hírt, én csak este jutok nethez. Hogy bírtál ki 3 napot tesztelés nélkül? Én a 33. napon, vasárnap megcsináltam, negatív lett.(32.-re nem vártam a mensim)Ráadásul szemtelenül virított a kontrollcsík! Már ma vettem egy tesztet, alig bírok várni, de félek, hogy csalódok. A férjem szerint még ne csináljam meg, de lehet, hogy nem fogok bírni magammal reggel.
Ráadásul most elolvasta amit írtam, és hallgatom a lebeszélo szöveget, hogy nehogy csalódjak...
Nagyon szorítok Neked!
Mónika
Mónika
 


Jó reggelt, jó peteéréseket csajok!!! Kép Kép

Lara, egy emberként izgulunk érted mindannyian! Reméljük Te már két emberként leszel elkönyvelve a számunkra! Kép

Hajrá!!!


Katus
Katus
 


SziasztokKép((((
A mai nap erdménye:eltörtem a homérot,majd a másik homéro szerint 3 tizedet csökkent a hom,majd kimentem WC-re és...A többit kitalálhatjátok.Kép(((((
Pedig annyira reménykedtem,már a 26.napon jártam.
A többieknek szorítok.
Sziasztok.Mariann
Mariann
 


Jo reggelt,jo szurkolast!

Mariann! A homerozesrol csak annyit ,hogy en mar teljesen kivagyok tole de megigertem dokibacsinak,hogy rendesen csinalom,a kovetkezo honapban ne gorcsolj,szeretkezz!!

Netti!Bocs en ertettem felre valamit.En mar tul vagyok a peteeresen de lebetegettem addigra,az en honapom a marcius!Mire en ujra probalkozom te talan jo hirekkel szamolsz be. Eljen a tavasz!Gyonyoru ido van bar ma eleg felhos a budai var felett az eg(pont oda latok az irodambol)Kiprobalom a malnalevelet,lesz ami lesz.Puszi!

Lanyok! a hom csak nem akar emelkedni pedig mar a 22. napon vagyok,ez mit is jelent?keseregjek?

Puszi mindenkinek Kriszti
kriszti
 


Szija lányok!

Jelentem beköltözött a pocaklakóm! KépKépKép

Reggel megcsináltam a tesztet és két olyan csík rajzolódott ki, hogy hihetetlen! :-)))))
Szóval iszonyú boldog vagyok, de megvallom, pont erre számitottam, mivel a 4 nappal ezelõtti tesztre azt irtam nektek, hogy "Elsõ látásra" negatívnak láccódik. Igazság szerint volt ott egy nagyon nagyon nagyon halvány második vonalka is, csak ezt nem mertem leirni, mert a múltkor is leirtam és kiderült, hogy vak lárma volt.
De ma beigazolódott, hogy 4 nappal ezelõtt is volt ott vonalka, ma reggel pedig olyan erõs volt a második csík, mint a controll vonal:-))
Szóval boldog vagyok ezerrel, de még mindig nem fogtam fel...nehéz elképzelni, hogy van ott valami Kép
Persze még csak ti tudjátok!

Lányok! Van egy olyan érzésem, hogy nemsokára ti is mind hasonlóknak fogtok örülni, ez az év mindenkinek szerencsés lesz!
Továbbra is nagyon szoritok nektek!

Szijasztok, Lara
Lara
 


Lara!

Gratulalok,nagyon nagyon sok boldogsagot es oromot kivanok a babad kihordasahoz,vigyazz magatokra,megegyszer szivbol gratulalok, azert meg benezel ide is ugye!!??sok puszi Kriszti
kriszti
 


Gratulálok Lara! De jó Neked! Remélem hamarosan én is követlek Téged!
Azért ne menj el ebbol a topicból, jó?

Puszi:
Moncsi
Moncsi
 


Kriszti!Nekem a 23.napon ment fel a hõm, és tessék...szóval ne legyél elkeseredve!

Viráganya! Emléxel mit irt neked a Rendelõben a doki? Hát asszem ez megcáfolva...
Ezért is irtam, hogy azért válaszolhatta ezt, mert nem vizsgált meg téged személyesen. Hány naponta léptek akcióba?

Mónika! Én ma vagyok a 35.napon és ez a 14.magas hõs napom és ma már egyértelmû volt az eredmény. Végülis eldõlt, hogy mikor tesztelsz? Milyen hosszúak szoktak lenni a ciklusaid?

Köszi lányok mégeccer a drukkolást, nagyon bejött! Cserébe én is ugyanennyire szorítok mindenkinek!!!

SZijasztok, Lara
Lara
 


Lányok!
Dehogyis megyek el ebbõl a topicból! Kép
Ez egy tiszta jó topic:-)))))))))
Lara
Lara
 


Szia Lanyok!Azt hiszem ha nem lenne ez az oldal mar bekattantam volna,rajtatok kivul mar mindenki kiutest kap a tematol,szegeny ferjem mar neha menekul elolem.

Lara! Megegyszer gratulalok es minden jot kivanok.Apa meg nem is tudja?

Nekunk pedig kitartast es szerencses peteerest!!

udv,Kriszti
kriszti
 


Drága frissen tesztelt Lara,
a színfalak mögött ugyan, de nagyon drukkoltam neked, ha minden jól megy 6-7 hét múlva csatlakozom Hozzád, nekünk akkorra van tervezve a négyeske.
Napsütéses, vidám tavaszi napot Neked-így kettecskén-és mindenki másnak is , aki osztozik ebben a csodában-mégha csak lélekben is-előbb-utóbb meg testeben is.
Nekem eddig akkor is összajött a baba, ha nem akartuk, ezért olyan biztos vagyok benne, hogy a március 15-e körüli munkaszüneti pihenőben összehozzuk a "talán lány" negyedik gyerkőcünket!!
Mindenkinek jókat kívánok,
KInga
kinga (kinga)
 


Kedves Lara,

GRATULA!!! Drukkoltam neked. Most te leszel nekünk a pozitív minta - lám sikerülhet. Mióta is próbálkoztok?

Ez most minket is bizakodóvá tesz. Köszi, hogy ilyen őszintén megoszatssz velünk mindent magadról és örülünk, hogy azért még velünk maradsz majd.

Sok boldogságot!
Adri
Adri
 


Szia Mariann!

Olvastam az esti leveledet, majd a reggeli szomorú híreket is. Őszintén sajnálom. Nekem a 29. lesz holnap, amikorra NEM várom a mensim, de mintha már érezném az előjeleket, hogy meg fog jönni.

Általában 29 napos, de a múltkor késett vagy egy hetet, de a tesz után (negatív, persze)rögtön meg is jött a fránya.

A következő ciklustól fogok csak hömérözni. Tegnap vettem is egy digitálisat.

Adri
Adri
 


Szia Lara!
Én is követtem a várakozásodat, és örülök, hogy célba értél! Nagyon vigyázz Magatokra!
És gyere majd Gödöllőre!
Üdv: Judó
Judó
 


Sziasztok!
Lara! Annyira örülök! Már kora reggel a fórummal kezdtem a napomat, de akkor még nem jelentkeztél... Szivbol gratulálok neked! Már elmondtad a párodnak, vagy Valentin napi meglepi lesz?
Szonja
Szonja
 


Sziasztok!

Lara veled egyutt orulok! Ugye nem mindig olyan pontos az a gorbe, es megis... Nekem is pont igy jott ossze. A 20-21. napon emelkedett meg nekem is. Nagyon szurkolok, hogy ne legyen semmi, es amint lehet irasd ki magad! Hidd el nem fogsz unatkozni! Olyan jo az edes pihenes!

A tobbieknek meg hajra! Es mindent bele! Persze ne gondoljatok erosen ra!

Moni
Moni
 


Sziasztok Lara!
Akkora izgalommal olvastam egyre lejjebb, egyre lejjebb hogy mit fogsz írni és ahogy megláttam elszorult a torkom és könnyes a szemem! (Ez hozzátartozik persze a terhességhez, majd meglátod Te is!:-))) Szóval gratulálok Neked és nagyon örülök hogy ilyen jó híreket tudtál mondani! Gyere a chat-re, ha tudsz!
Nagyon boldog Valentin napotok lesz, és még utána is sok-sok boldogság vár Rátok!:-)

Anita
Anita
 


Szia Lara!
Én is izgalommal követtem sorsodat, és nagyon nagyon örülök a sikernek. Boldog babavárást kívánok Neked!
A többieknek továbbra is drukkolok és biztos vagyok benne, hogy hamarosan mindenkihez beköltözik a várva várt pocaklakó!
Szép napot Mindenkinek!
Andrea
Andrea
 


Drága Lara!

Sok-sok gratula neked, akarom mondani nektek! :-)
Kívánom, hogy szép, boldog várrandósság elé nézz.

(Remélem én is hamarosan követlek! :-) )

Szia:
Ujka
ujka
 


Sziasztok!
Kriszti,egyáltalán nem emelkedett?Végig ugyanannyi volt eddig?
Mariann
Mariann
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: