Új privát üzeneted érkezett!

JuditKép
Szerintem nektek nem igazán tudok semmi újat mesélni Kép!
Emlékezz vissza arra, amikor Atti bulizott odabennt és szorozd meg kettővel.
Szóval: szuper érzés.
Szerintem ez már átaludt éjszakának számít. Én is kb, ilyen korán ébredek mostanában, de remélem azért megúszon virgécs nélkül Kép!

Tegnap a dokibácsi megnézte, megmérte őket.
Az egyik pont hozza a 20 hetet, a másik még ennél is nagyobb picivel.
Mindkettő haránt fekvésű, vagyiks vízszintesen egymás fölött vannak. A doki szerint ennél rosszabbat elképzelni sem lehet. Szerintem viszont korai még ez miatt aggódni.
Majd apa beszél velük és szépen helyükre másznak. Érdekes, hogy mindig hallgatnak az apjukra.

Ja, és Babusnak lett igaza: két KISFIÚ növekszik odabent!

JudytKép
Nagyon megköszönném, ha le tudnád mérni a szopipárnát.
Ikres vagy normál méretű?

EdinkaKép
Előbb-utóbb csak ráérez a kanalas kajcsira is.
Próbálj együtt enni vele, hogy lássa, Te is így eszel.
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella!
Lemértem a párnát.
Szélessége 30cm, hossza 2m.
Nem tudom, hogy ikres-e, még anno Orsitól (Icsilya) vettem.
A belső huzat kb. 1-2 cm keskenyebb és rövidebb, az is cipzáras.
A cipzár a külső felén 60 cm benne.
Nekem kényelmesen elfértek rajta a fiúk, igaz már most a végén (5 hó) már majd legurultak róla, de kipóckoltam párnával.
A töltetet itt tudod beszerezni:
http://www.blup.hu/reload.html
Ez 1,5kg kiszerelés, de szerintem elég bele 1/2-1kg is.A maradékot felhasználhatod kispárnákba.
Remélem érthető, de ha nem akkor írj nyugodtan.
Itt egy kép róla:
Kép

Gratula a két kispasihoz!!!KépKép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Stella!
Milyen email címre írhatnék neked?

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 

 
 

Stella
De jó, újabb kissrácokKép
És nevek vannak már?

Edina
Én csupán 2600Ft-ért vettem az overállt Kristófnak, egy kínai üzletben.
Én nem adok ki érte több 10oooFt-ot azért, hogy a tél végére már bele se férjen.
Egyébként össz-vissz van 4 overállunk, márkás külföldi cuccok, egyiket Ausztriából, másikat Németországból kaptuk, de egyik se jó. Vagy kicsi, vagy pedig a másik csak mellénnyel van, ami télen nem jó. A harmadikat pedig mi vettük, de az óriási. Ez a 4. pedig a legolcsóbb volt és a legjobbKép

Kristóf pedig cumisüvegből alig hajlandó kajálni. Ma reggel másfél óra alatt 140gr-ot sikerült csak beletömnöm.
A kanalas kajálás viszont megy neki. Szerencsére.

Most mennem kell, baleset van a láthatáronKép, majd még jövökKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


JudytKépKép
Köszi-köszi, értek mindent.
Így már menni fog Kép
Lassan ideje lesz újra előbányásznom a varrógépet!

Egy csomószor eszembe jut, amit régebben mondtál, hogy mennyire nem egyszerű jó fiúnevet találni!
És milyen igazad volt!!!
Pusza

Kép
stella9
 
 


Stella
Gratulálok a két kukishoz! Kép

Tündi
Vendég
 


Stella
Csatlakozom, szerintem se egyszerű jó fiúnevet találni.
Ha nekünk egyszer majd a kistesó is fiú lesz, Kristóf 2. lesz a neveKép
Alig van szép fiúnév, ami meg mégis tetszene, abban meg nem éretettünk egyet Apucimmal.
A Kristóf se tetszik túlzottan, ezért nem is hívjuk így, hanem csak Macinak, de jobb ötletünk nem volt.
Bezzeg a lánynevek közül annyi szebbnél szebb van.

Mea
A 170gr tápi pont tökéletesKép
Kristóf is nagyon sokáig 60-80gr cici + 160-180gr anyatejcsit kapott cumisüvegből. És ettől kb. 14 órákat aludt éjszaka, egyhuzamban.
Aztán ahogy nőtt, és hiába kapott laktatóbb tápszert ájszakára az anyatej helyett, már "csak" 11-12 órákat alszik éjszakaKép
Bár ma kivételt tett, mert este 18:30-tól ma reggel majdnem 8-ig aludt egyhuzamban, és még most délelőtt is aludt több, mint 1 órát.
Ezzel Judit kérdésére is válaszoltam. Szerintem semmi logika nincs abban, hogy egy gyerek mikor mennyit alszik.
És az Atti meg gyönyörűKép Hasonlít rádKép SzerintemKép


Szerintetek miért van az, hogy minden télen mindenhol esik a hó, most is, a hírek szerint Pesten is, Dunántúlon is, nálunk meg semmi. Sőt lassan a nap is kisüt.
Én havat akarok!!!Kép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Helló!

Én Megann vagyok az 2005 ősziből..
Edinkához jöttemKépKépKép

Edinka, ha jól emlékszem te tettél föl egy képet a babádról terpeszpelusban, ugye???

Érdekelne, hogy nektek meddig kellett hordanotok, és hogy milyen méretű volt a képen..

Nekünk II.a és I.b. a diganózisunk..

Kérdeztem ezt tőled a mi topicukban is, de úgy látszik te itt vagy "őshonos"KépKépKép

Remélem nem zavar a kérdésem...

Köszi:Megann

STELLA!

MÁR BIZTOS NEM EMLÉKSZEL RÁM, DE ÉN IS A DRUKKOLÓID KÖZÉ TARTOZTAM MÉG A MEGINT MEGJÖTTÖS IDÕSZAKBÓL...
NÉHA NÉHA RÁDNÉZEKKépKépKép ÉS AKKOR NAGYON BOLDOG VAGYOK, MERT LÁTOM HOGY MINDEN OK NÁLATOK!
TOVÁBBRA IS SZURKOLOK A HÁTTÉRBÕLKépKépKép

Megann

Kép

Kép
megann
 
 


Jó reggelt!Kép

Köszönöm a válaszokat tea ügybenKép

Stella!Kép

2 kis mozgó baba a pocakban, de jó lehetKépKépKép

Ja és nagyon édes a pocakodKép

Dobok fel újabb képeket LívirőlKép (11 hetes)

Itt integet NektekKép

Kép

Anyu te jóóóó ég ilyen a séróm!!!Kép


Kép

Mea
mea
 
 


Egyébként szreintem hatalmas baba, legalábbis nekem úgy tűnik, már majdnem 7 kiló de érdekes mert inkább hosszú mint pufi.
Sőt a karjai kifejezetten vékonyakKép
Csak combra gyúrKépKépKép

Mea
mea
 
 


Anyucik!KépKépKép

Egyre többen mondogatják a hasra fektetést, de úgy utálja.
Mit tegyek?
Tudom már kérdeztem de annyian szólnak érte, hogy kell hogy hason legyen mert úgy jobban fejlődik a mozgása stb.
Ez igaz?Meg sokat bukik még Lívi, nektek buktak a bébik?
Lehet azért utálja a babkocsit mert a hülye overálban csak egyenesen felfelé tud lenni a kis buksija és visszanyeli szerintem a bukást és arra ébred föl üvöltve.
Szegénykém, de nem tudom hasra tenni merta nyni ruha van rajt a+ oldalra sem igazán.

Ti hogy oldanátok meg ezt?

Pedig mindig büfizünk is de így is 1-2 órával az evés után bukik még....

Aig udunk elmenni az ebédért az oviba(Kép), mert múltkor is míg beszaladtam az ebédért ő kint már üvöltöttKépKépKép

Na most is bukott egy nagyot, ezzel nem lehet semmit csinálni???

Na eleget sírok itt nektek.
Amúgy kis angyalka most már 1 hete, ma is este 9-től aludt reggel 7-igKépKépKép csak eza séta/levegőzteteés gond nekünk...

Mea
mea
 
 


Mea!
Nagyon édi Lívi.Kép
Milyen tápit eszik Lívi?
Van kifejezetten bukós babáknak való tápi, ha jól emlékszem a BEBA-nak.Ez sűrűbb, mint az átlag, és jobban bent marad.Nem kérdezel rá a dokidnál?
A hasra fekvést nem próbáltad még úgy, Te odahasalsz vele szembe?Vagy tegyél oda olyan játékot amit szeret.
Több ötletem nincs.

Stella!
Jól emlékszel, nem volt egyszerű a névválasztás.
Végig olvastam az utónév könyvet, és kiírtam, hogy melyik az ami szimpi.
De így is a szülés előtt egy nappal döntöttük el véglegesen a két kisfickó nevét.

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Mea

BEBA AR. (=antirefluxos, vagyis bukós, hányós kisbabáknak való tápszer)
Próbáljátok ki, hátha beválik.

Többre most nincs időmKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


SziasztokKép

MOst csak MEGANN neked írok többre nincs időmKép

Igen nekünk kellett hordani a tepreszpelust 7 hétig mert a bal csípője kötötebb volt mint a jobbKép
A papírján az állt hogy 1/b csípő láttható!!!

Hogy milyen méret volt?
Ha bemész a gyógyszertárba és mondod hogy neked terpeszpelus kell megkérdezik hogy a baba hány kgKép
Ezek kg szereint vannak, de ha jól emlékszem nekünk 62 méret volt!!!!
Igen jól emlékszem megnézztem mert még mindig megvanKép Kép

Az elején nagyon zavarta őt de pár nap és megszokta VikimKép
Nagyon rossz volt láttni őt így mert ugye mindenből 1 mérettel nagyobb kellett neki a pelus miatt!!!
Nekünk tornáztati is kellett a kis lábiját, amit nagyon szeretettKép

Remélem tudtam segíteni
Ha van még valami nyugodtan kérdezzKép

Kép

Kép
edinka
 
 


MegannKép

Emlékszem ám!!!
Veletek mi a helyzet?
Stella

Kép
stella9
 
 


Helloka!

Tacsifül!
Nagy-nagy gratula!Kép

Stella!
Szép nagy pocid van.Kép Gratula a két fúcskához. A harántfekvés még bőven változhat.

Mea!
Levegőzés nagyon fontos, próbálkozz vele, elég naponta egy pici is. A hasonfekvés is nagyon fontos. Vivi sem maradt el 1-2 percnél tovább hason annak idején, de naponta többször egy-két perc meghozta a hatását, ma már 5-10 percig is elvan, és szépen tolja magát előre. Én még azt is játszottam vele hogy a két alkaromra fektettem a vállánál tartottam a babát a kezemmel és úgy repülöztünk. Ilyenkor a fejecskéje nincs támasztva és tartania kell. Ez nagyon bejött Vivinek.
Tea: Én inkább ásványvizzel próbálkoznék a helyedben ha elfogadja a lányzó. Ma már én bánom, hogy gyümölcsleveket és teát adtam a picinek. A fogacskáknak nem lesz majd túl jó. A bukásra van egy szer amit gyógyszertárban lehet kapni, az azt hiszem kicsit zselésíti a pocikban a tápot így nem jön vissza. A nevére nem emlékszem, de egyszer Vandának megüzentem. Esetleg ő emlékszik rá. Mondjuk első körben én is a Babus álltal írt tápszert javasolnám.

Judit!
a gyümideszertek nálunk is mennek. Napi egy üveg mindig elfogy. Én is Guliverbe akarok menni ajándékokért.Kép

Edinka!
Látod nálunk fordított a helyzet, minden más jöhet, csak tápszer ne legyen. Múlt héten Vivi az istenért se akart üvegből enni, így megint megpróbáltam kanállal és láss csodát csak úgy falta a hamit. Azóta mindent kanállal akar enni. Sosem hittem volna, hogy így egyik pillanatról a másikra magától elkezd kanalazni. Ma még a spenótot is kipróbáltam és egyszerűen imádja. Egy pár nap elteltével szerintem érdemes lenne újra próbálkoznod a kanalas kajákkal.

Nálunk a helyzet: Vivi szerencsére meggyógyult, ma már séta is lesz. Nagy előre lépés volt az elmúlt pár napban a kanállal evés, de ezt már írtam. És már egyszer ruhában is hasrafordult.Kép
Ja és ma épp a topicot olvasgattam, vivi mellettem volt a hordozóban egy széken, és majdnem fejjel előre kiesett belőle. Olyan erős a hasizma, hogy simmán felül benne, megkapaszkodik a saját lábában és borul is ki előre. Hát ne is mondjam a frászt hozta rám. Azóta szigorúan bekötöm. Kép Az overálos öltöztetést Vivi is utálja, de utána jól elvan benne.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Babus!
Mit veszel Kristófnak karácsonyra? Karácsonykor jön haza Belgiumból Vivi unokatesója, aki annyi idős mint Kristóf. Valamit vennék neki, de nincs ötletem. Mivel szeret a fiacskád játszani?

Nicol

Kép
nicol
 
 


Ja és két kép:

Kép

Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Edinka!

Köszönöm szépen az infót...
Mi is hordjuk a terpeszpelust, csak kíváncsi voltam hogy a képen hányast látok a babádon...

Mi most vagyunk 10 hetesek és kb 5-6 hete hordjuk a terpeszpelust, meg még hordjuk is egy ideigKép de már jó lenne szabadulni tőle...
Nekem Léna 1 nap alatt szokta meg, igaz mi nagyon picinek már hordtuk talán 4 hetesen....

Ma hoz a férjem egy 68-asat, gondoltam váltunk egy számot, hátha hamarabb javul, ártani nem árthat szerintem..

Köszönöm az infót...

Drága Stella!Kép

Mint olvasod már babázunk javában..Kép
Léna lányom 09.14- én született 3050 grammal 52 cm-rel egészségesen...KépKépKép
A szülés "könnyű volt" végülis kórházban csak mintegy 2 órát töltöttem(a szüléssel), mivel a vajúdás javát otthon letudtamKépKépKép
De jól is tettem, sokkal jobb volt ígyKépKépKép

Szóval jól vagyunk, Lénácska az első hónapban angyalka volt, szinte a hangját alig lehetett hallani, na azóta megváltozottKépKépKép úgy tud visítani, hogy ihaj....KépKépKép
Pl most....
Úgyhogy megyek is, mert lehet hogy már éhes..
Tejcsink még van, bár szinte pótolni kellett kezdettől fogva...Kép
Bár még ez is jó, kb az igény 3/4 ét fedezni tudom anyatejcsiből..KépKépKép

És nagyon szorítok neked/nektekKépKépKép

Nem fogsz unatkozni két kis "terrorista" mellett...nehogy megsértődj, az én lányom is "terrorista"azaz keményen terrorizálja a szüleit....leginkább engemKépKépKépKép

Megann és a Léna(10+2)

Kép

Kép
megann
 
 


Nicol!Kép

Köszi az infotKép

Nagyon édes ViviKép

Mea
mea
 
 


SziasztokKép

Megint nincs sok időm, csak annyi, amíg a fiúk pancsiznak.

Nicol
Hát, hogy mivel szeret Kristóf játszani? Elsőszámú kedvencek: a TV távkapcsoló, telefonok, mobil és vezetékes egyaránt, kábelek, vezetékek minden mennyiségben, fejhallható, CD lemezek, szekrényajtók csapdosása, konyhai edényekkel dobolás, radiátoron dobolás...stb.
De komolyan. Õ most a világ felfedezésének korszakában tart. Mindent többre tart a játékoknál.
Én néha dühömben már azt mondom, nem is kap játékot karácsonyra, mert úgysem érdekli. Van, hogy napokig feléjük se nyúl.
De ha mégis, akkor ő inkább a kerekeken guruló dolgokat szereti, pl. madzagon húzogatható állatokat, a tologatható, kerekes kisautót, dömpert.
Illetve az építőkockákat és egyéb kisebb dolgokat szereti összeütögetni és kopácsolni velük mindenhol és mindenen.

Mennem kell, megérkeztek a fiúkKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Nicol

Még valami eszembe jutott, Kristóf még a nyomogatós, gombokkal teli, zenélős játékokat is szereti, pl. van egy kis állatos zongorafélesége, imádja püfölni, meg van zenélő szőnyege, ami szintén állathangokat ad ki, azt is imádja.
Mindent szeret, amit lehet ütni, verni, amivel lehet csörömpölni, kopácsolniKépMindegy, csak minél zajosabb legyenKép
És a labdát is imádjaKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Köszi az infót, akkor megpróbálok valamilyen kerekeken guruló autó féle zenénő csodát venni. Aztán lehet, hogy egy félretett, használt mobillal nagyobb örömöt szereznék Kép.

Nikol

Kép
nicol
 
 


Nicol
Szerintem tuti a használt mobil lesz majd a nyerőKép
Illetve pár napig menő még az új játék, de nagyon hamar megúnják.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Képzeljétek már nem sír hason egyből és már tartja a fejét Lívi, úgy örülök, ez hamar mentKépKépKép

Ezen a képen mát fáradt volt mert már 5 perce hasaltKép úgy hogy itt már nem tartja úgy felKépKép

Mea
mea
 
 


Mea
Nagyon ügyi LivikeKép
És persze csodaszépKép De ezt már írtamKép Úgyhogy csak ismételni tudom magamKép

Nicol
És Vivike is tündériKép
Ez tegnap lemaradtKép

Edina, Nicol
Nektek is már ülnek a gyerkőcök a babakocsiban. Nektek így ülő pozícióba álítva a babakocsit, rá lehet tenni a lábzsákot?
Mert én olyan dühös vagyok. Két babakocsink is van, egy sima hagyományos Pierre Cardin és egy sportkocsi változata, mindkettőhöz van téliesíthető lábzsák, de mindkettőnél csak fekvő pozícióban csatolható fel rá, különben ülő pozíciónál elveszik alatta a gyerek.
Nagyon haragszom már erre a Pierre Cardin cuccokra. Amint nem kell már, tuti eladjuk mindkettőt és a következő gyerkőcnél Bergon babakocsit fogunk venni. Ezerszer jobb szerintem.
Mert ezekkel a PC babakocsikkal nekünk csak a gond van. Nyekereg, nyikorog, kicsi, minden pici kátyúban fennakad, nem használható a lábzsákja, a hagyományos PC babakocsinknak használhatatlan a félülő és ülő pozíciója (ezért is vettük a sportkocsit), nehéz.
Egy barátnőmnek is Bergon van, hát azt egy álom tolniKép

Most mennem kell, bebalhézott a srácKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


De ari vagy Babus!Kép
Majd összehozzuk KristófkávalKép

Mea
mea
 
 


Babus!
Nekunk is Bergonunk van, es szupi, imadom. Csak dog nehez. Attivan egyutt kb 21kg Kép De ultetve is ra lehet rakni a labzsakot. Csak mi meg fekszunk. Nekem a bolygokerekes jott be. En csak dicserni tudom. Mondjuk mi hamar kinojuk majd. Annak idejen a batyam kisfiat 11honaposan tettuk be, es meg egy csomo hely volt. Most az Attit 72cm, es a sok cuccban ha berakom, szinte alig van hely. Most is abban alszik kint, mar vagy masfel oraja.

Mea!
Hat en nem eroltettem a hasrafektetest, es egyszeruen hihetetlen most mennyi ideig kepes hason fekudni. Mindennek meg van a maga ideje. Szerintem meg ugyesebb is, mint a vele egyidos babak, de en elfogult anyuka vagyok Kép
A furdos kep egyszeruen csucs Kép

Nicol!
Vivi nagyon edes abban a mamuszban Kép Nalatok mindegyik gyumidesszertet megeszi Vivi? Atti csak a Hippet hajlando. A Nestleset nem ette, az darabosabb.

Lanyok az Attinak most eloszor nem volt kaksis pelusa tegnap. Lehet, hogy az altalam keszitett banan-alma okozta?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc, BabusKép

Bocsi hogy idepofátlankodom én az ősziben vagyok akárcsak Mea, csak én is nagy Bergon-fun vagyokKép
Nekem nagyon szuperKép
Valóban dög nehéz, de remekül téliesíthető, és szerintem ebben a kocsiban van a legnagyobb helyKép
Remélem nekünk jó lesz még egy ideig, és nem nő úgy a babánk, hogy egykettőre kinője...

Teszek egy képet a letéliesített Bergonról, jó??
Egyébkén megint megtudtam valami hasznosatKép, legalább mostmár tudom hogy miért is van még egy zippzározható kellék a kocsira(ülvetéliesítés)...
A fene gondolta volnaKépKépKépKép

Megann

Kép

Kép
megann
 
 


Ezvicc!

Viszont nekem nem bolygókerekes, és szívok vele ha plázázni megyünk...
Lehet hogy átszereltetem bolygókerekesreKépKépKép

Megann

Kép

Kép
megann
 
 


Kép

Kép

Kép
megann
 
 


Babus!
Nekem sem jött be ez a Pierre Cardin babakocsi, sokszor szidom mint a bokrot. Kép Sokat gondolkodom rajta, hogy eladom és veszek újat. A lázsák szart sem ér, fekvő pozícióban alig takar valamit, ülőben sem működik jól. Vivi még nem ül a babakocsiban, csak fekszik és alszik benne. Csak egyszer próbálkoztam az ültetéssel, amikor egy kicsit balhézott. Akkor nagyon tetszett neki, de 5 perc múlva már aludt is, így elfektettem. Meg még nem is jó ha ültetem, még nem ül magától, mindig elborul. Pedig imád ülni.

Mea!
Nagyon ügyes a lányzó, jó hamar belejött a hasalásba Kép

Judit!
Mi is a Hippes deszerteket esszük. Ezenkívül még a Mildi jött be neki. A Nestlét nem is próbáltam. Amúgy a lányzóm még csak most kezdi elfogadni a darabosabb kajákat, eddig ő is csak a teljesen pépeset ette meg. A kakis pelus hiánya miatt ne aggódj, nem gáz. Volt hogy Vivi 2 napig sem kakilt, aztán 3. nap reggel bepótolta az előző 2 napit isKép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Jó reggeltKép

BabakocsiKép
Nekünk ez a Bebego babakocsink van, én ezzel
nagyon megvagyok elégedveKép
Leszámítva hogy nagyon nehézKép
Nem bolygokerekes de nem is bánom.
A lábzsák fekvő illetve ülő helyzetben is használhatóKép
SzerencséreKép
Vikim már ül benne, csak akkor fektetem le a háttámlát ha láttom hogy már alig birja a szemeit nyitva tartaniKép
De nagyon szeret nézelődeniKép

MeaKép
Livi nagyon szépKép
És micsoda haja vanKép
Az én vikim haj nélkül születettKép
Most is csak pár "pihe" haja vanKép Kép
De anyu mondta hogy nekem is csak 1 éves koromban volt hajamKép Kép

Kép

Kép
edinka
 
 


Edinka!Nicol!Kép

KösziKép

Edinka!Kép
Én egyébként világéletemben a kopasz babákért rajongtam.)
Aztán megszületett Lívi hajasbabaként mint én annoKép
És most már imádom a sérójátKép

Mea
mea
 
 


Üdv. MegannKép

Mea
mea
 
 


BabusKép

Elöbb elfelejtettem írni, hogy ti a fogakkal hogy álltok????
Vikinek az első kettő foga alul kint van, ma reggelre
meg a felső is kibujtKépIgaz még csak a fehér kis csíkot láttom de azis jó élesKép
De az nem párban?
Szóval nekünk már 3 fogunk vanKép Kép

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok lányok!

Olvastam, hogy tegnap a babakocsikról is beszélgettetek és ha nem bánjátok, szeretném kikérni a véleményeteket ezügyben, ugyanis hamarosan nálunk is aktuális lenne a vásárlás. Mi is Bergon babakocsira gondoltunk, de nem tudom eldönteni, hogy elég-e pl. a 2 funkciós vagy érdemes 3 funkcióst (+mózeskosár) venni? Illetve kerékből is többféle van, melyik a legjobb? Bolygósítható, felfújható gumikerék, stb...? Márc. közepére várható a baba. Előre is köszönöm szépen a segítségeteket!

Mea és Nicol Kép Tündériek a lánykáitok! Kép

Timi+Kristóf

KépKép

KépKép
timika
 
 


Timika!

en imadom a mi Bergonunkat.
nekunk nincs hozza mozes, nem is hianyzott soha. Szinte egyenesre le lehet hajtani. Jol teliesitheto, lehet hozza bundazsakot kapni, de nalunk Atti olyan nagy, hogy nem ferne bele, igy azt nem vettunk. BOLYGOKEREKES! A batyameknak ugyan ilyen van nem bolygosban. Egyszer elmentunk vasarolni, es a bevasarlokozpontban a marvany padlon majd megorultem, mert nem lehetett fordulni vele, emelni kellett minden sarkon. Iszonyat nehez volt. Este ugy fajt a karom, szinte izomlazam volt. Jo, ott a gyerek sulya (kb 10kg) es a tej, kenyer is kozrejatszott. Szoval en imadom a bolygokerekest, es ha nem tetszik, akkor meg mindig le lehet fixalni. Vegyetek hozza mindenkepp esovedot es taskat. Az is nagyon hasznos. Ja, es szunyoghalot!!! Nalunk mindegyik nagyon bevallt.

Ha emellett dontotok menjetek el a Bergon szakuzletben, valahol az M3 kornyeken van. Sokkal olcsobb, mint barmelyik bababoltban (en ezt nagyon bantam, hogy nem tettuk meg) es a valasztek is nagyobb. Mindenkepp azt ajanlom. A taska, esovedo, szunyoghalo 5eft korul volt par honapja. A taskat meg fel lehet patentolni a kocsi tolokarjara, minden belefer, ami csak kell.

Hatranya: nehez, nagy csomagter kell. Nekunk opel omegank van, hatalmas csomagtartoval, de ha berakjuk a babakocsit nem sok minden fer el mellette

Bocs, hogy ilyen hosszura sikeredtem, de mindent le akartam irni. Ja, es jo sokaig jo lesz nektek ez a kocsi. Tan ez a legnagyobb, legszelesebb babakocsi. Mi mondjuk Atti extra meretei miatt kezdjuk kinoni Kép
Ha erdekel teszek majd fel kepet.

remelem tudtam segiteni.

udv
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ja, es 2ev garancia van rajuk Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Szia Judit!

Köszönöm szépen a választ! Kép Igen, érdeklne a kép, ha nem okoz problémát feltenni Kép

A lábujjad teljesen rendbe jött? Kiderült végül, hogy mi volt a probléma?

Timi+Kristóf

KépKép

KépKép
timika
 
 


SziasztokKép

Hová tünt el mindenki???Kép

TimiKép
Üdv köztünkKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok!Kép

Mi sajnos kicsit betegeskedünk, Lívinek 1 napig nózija folyt és most még piros a jobb szeme + váladékozik picit.
A dokinőnk kamillázást mondott de az őszi topicbana Lányoknak a dokijaik nem javasolták, merthogy szárít és csak sima felforralt lehűtött vízzel szabad csak törölni,
Mi erről a Ti véleményetek?
És Ti milyen cseppeket kaptatok rá???

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Edinka Kép Köszi szépen! Kép Viki hogy van?

KépKép

KépKép
timika
 
 



Vali ma reggel volt UH-n, és 7mm petezsák látszott, és a szikhólyag is alakul, élő terhesség!!! Kép Ma 5+4 Kép Kapott utrogestant a biztonság kedvéért, és 2 hét múlva, amikor hazajönnek, ismét megy UH-ra. Egyébként a brutál cicifájáson kívül egyenlőre más tünete nincs, de megnyugtattam, hogy még lehet Kép Szülőknek ha kibírják, 3 hónapos kor után mondják el, de szerintem úgysem bírják tovább karácsonynál Kép
Köszöni szépen a drukkokat és gratulációkat! Kép
Egyébként ha kíváncsi rá valaki, az albumok között Kisvirág néven megtaláljátok Kép

Tündi
Vendég
 


TündiKép
Valinak hatalmas gratula!
Vigyázzon magára!

Majd írd meg, ha tudtál beszélni a dokiddal, jó?
Köszi a képeket!
Stella

Kép
stella9
 
 


Timika!
Igerem felrakok kepet a kocsirol, csak majd este. Igyekszem.

Mea!
Nekunk a kamillatol Atti masik szeme is begyulladt, en UTALOM. A dokink es a vedononk is kamillat mondott, persze nekik nem mondtam meg, hogy nem hasznaltuk. En anyatejet csepegtettem bele,es ket fele szemcseppet, persze egyszer az egyikkel csak. Nekunk harom honapos koraig hol jobb, hol rossz volt. Aztan egyik naprol a masikra megszunt. De en anyatejet naponta tobbszor csepegtettem bele. A baratnom keslanyanak tobbszor atmostak a konnycsatornajat. Mi kihuztuk a legutolso idopontig, es hala Isten addigra el is mult.

Tacsifulnek gratula megegyszer! Szuper hirek ezek!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Stella
Varga dokival ma beszéltem, behívott holnap reggelre. Remélem, megkapom már a papírjaimat, kezdek bepöccenni... Ettől függetlenül holnap de. 11-re van időpontom a klinikára, nem kis protekcióval Kép Pengeélen táncolok, talán már holnap kaphatok 1 szurit, ha nem, akkor eléggé csúszik a dolog, mivel a doki dec 15-ig melózik, legközelebb januárban... Bár eddig olajozott a gépezet, valaki rendezi ezt odafönn szépen Kép

Tündi
Vendég
 


SziasztokKép

Mea
A gyógyszertárban kapható bórvíz is jó a szemváladékozásra. Kórházban is azt használják és mi is azt használtuk Kristófnak, mert az első pár hétben neki is váladékos volt a szeme.

Valinak hatalmas gratula!!!Kép
Én a múlt héten írtam neki sms-t, de gondolom megváltozott már a régi száma és nem kapta meg.

Timika
Babakocsihoz még annyit, hogy én sajnáltam, hogy nekünk nem volt mózeskosarunk.
Szerintem az első időben kifejezetten hasznos, mert szerintem ezek a bébihordozók egy újszülöttnek abszolút nem valók. Kristóf a maga 2700gr-jával, pláne, mivel téli baba volt, a hatalmas overálljában teljesen elveszett a bébihordozóban.
Egy hatalmas zsák volt beletéve a hordozóba, hajlott erre, hajlott arra, szörnyű volt. És láthatóan neki is kényelmetlen volt. Úgyhogy szégyen, nem szégyen, mi Pestről Gyöngyösig inkább kézben fogva hoztuk haza a kórházból, mintsem abba a hülye hordozóba betéve.
Így nézett ki Kristóf újszülöttként overállba öltöztetve, se keze, se lába benne, teljesen el volt veszve még a legkisebb, 56-os méretben is. Éshát így bele egy hordozóba?!Elég gáz voltKép
Kép

Persze itthon már, nagy overáll meg egyéb nagyobb ruhák nélkül már jó volt, sőt, később kifejezetten a kedvence volt.

Tündi
Drukkolok, hogy továbbra is "olajozottan" menjenek a dolgok és mihamarabb elkezdődjön a kezelésKép

Edina
Fogacskákban ti nyertetekKép
Nekünk még csak 2 fogunk vanKép
Egy lent és tegnap bújt ki 1 fent, de a mellette lévő is már hamarosan kibújikKép
Pedig már 3 hete azt mondta a dokinéni, hogy 1-2 nap. Hát kicsit tévedettKép
De harap is velük rendesen. Viki nem?



Tegnap megint voltunk baba-mama tornán (mint minden hétfőn) és a kissrác megint nagyon elemében voltKép
Először is érdekes dolgot tudtunk meg. A császáros babák eleinte nem mernek átbújni egy kis alagút alatt, míg a természetes úton született babák minden gond nélkül átbújnak alatta.
Ki is lehetett próbálni. Ilyen szivacspárnaféleségekből csináltak egy nagyon rövid alagutat. És tényleg igaz. Egy nagyon kis belevaló, folyton vidám, bátor kislány, a Zsófi, aki már áll is, és aki császárral született, az alagút láttán rettenetesen sírásban tört ki, holott az anyukája a másik oldalról hívta.
Kristóf viszont, aki ugye természetes úton született, nevetve átbújt alatta.
Tök érdekes. SzerintemKép
És a többi kis alagúton, átjárón, farácsból készült kishídon is átmászott. Egyedül őKép Nagyon megtapsolták ám, hogy ilyen ügyi voltKép

És Kristóf nagyon édi volt. Amikor a Zsófi sírt, odament hozzá és neki akarta adni a labdáját vígasztalásképpen. Csak nem kellett nekiKép De mindenki jót nevetett Kristófon, nagyon aranyos voltKép
A többiekkel viszont nagyon kis agresszor volt. Mindenkit csak harapott (volna, ha hagytam volna), babát, anyukát egyaránt. Kinek a kezét, kinek a lábát akarta. Nem győztem a nyomában lenni.

Most mennem kell, már ez is nagy szám, hogy Kristófka idáig eljátszott egyedül. És kivételesen a játékaival. Építőkockázott a drágámKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus
Vali száma megváltozott igen, mert a régi száma céges volt, és felmondott az itthoni melóhelyén. Ha kéred az újat, megírom mélben.
Köszi a drukkot!
Kristóf ha egyszer a férjem kezei közé kerülne, nem is tudom, mi maradna belőle, szétcincálná az biztos, mert amikor mesélek róla neki, így is olvadozik Kép Érdekes ez az alagutas dolog Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi
Elküldheted a számotKép


Még egy pár kép a kissrácomrólKép, egyedül feláll és utána ilyen vagányul áll egy kézzel kapaszkodvaKép:

Kép Kép

Kép


(a piros pofitól tekintsetek el, valamire allergiás lett, még nem tudni mire, kapott rá kenőcsöt, reméljük gyorsan elmúlik)


Babus

Kép
babus2005
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: