Új privát üzeneted érkezett!

Szerintem a 4. nap a vizsgálat.Mi még vasárnap együtt lehettünk és csütörtök délután vittük a spermát.

Kép
breni
 
 


szerintem is a 4. nap a vizsgálat....igy emlékszem, bár nálunk 5-öt kellett kihagyni :shock:
tapedli
 
 


köszi csajok :wink:

tapi,
ezen már meg sem lepődöm :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Gigi
nekünk is 15ezer volt a magán, budán voltunk a kapás utcában. Állítólag a forgáchba csak 6000, de lehet csak konzultáció után csinálják meg, külsősnek nem, ezt nem tudom. Pár napja mondta nekem valaki, hogy ott ennyibe került nekik.

Kép
gaby25
 
 


gabi,
mi is oda megyünk :lol: :lol: melyik dokinál voltatok?jó fejek ott?és ha nem jó az eredmény utána mondanak vmi terápiás javaslatot is?nagy merészen a gugliba találtam meg őket úgyhogy semmit nem tudok :roll: :?
Vendég
 


gigi
20 perc múlva már mondják is az eredményt. Páromnak alsó madárfogást is csináltak :wink: Neki genny volt benne, arra írt fel gyógyszert. Mivel drága, nem mentünk vissza oda kontrollra, hanem a szabolcs utcában volt másodjára. Elsőre is csak azért ment magánba, mert pont fuvarozott, és ritkán volt itthon, és a magánba lehetett azt megcsinálni, hogy bejelentkezett, és másnap mehettett.

most be vagyok havazva. A kft. dolgai, a szakdogám, na és már a melózom is :? Uram elkéset a biorezonanciáról, és nem csinálták meg neki :twisted: viszont tegnap kiment a lakásból cigizni, miután én hazaértem :wink: Most voltam wc-n, és kicsit rózsaszín, szerintem pik-pakk megjön. Általában pedig reggel szokott, és nem pirossal kezdem :roll: Szerintem pénteken megyek a vérvételre

Kép
gaby25
 
 


gaby,
úgy látom beindult a nagyüzem nálatok :D ...vizsga egyebek.
mellesleg az én párocskám is fuvarozik és olvastam, hogy jobb lenne ha hanyagolná...a spermaképnek nem tesz jót. A férjed a spermakép miatt jár biorezonanciára? Mire való pontosan és hogyan történik? Írsz egy pár sort? :) Köfi
tapedli
 
 


Tapedli
uram a cigileszoktatás miatt ment volna a biorezonanciára.
http://www.biorezonancia.hu
ja, van most dolgom dögivel :? Holnap reggel vérvételre is megyek

Kép
gaby25
 
 


Gaby!Most akkor elment a párod a biorezonanciára vagy nem?
Most vérvételen vagy gondolom.

Kép
breni
 
 


Sziasztok,

két napja fáj a derekam és ma elmentem az urológiára. Korábban már voltak veseköveim és most kiderült, hogy megint van egy 7 mm-es :cry: Viszont a jobb oldalon fáj a derekam, de a kő baloldalon van :shock:
Ha babás vagyok, nem tom mi lesz :( Be vagyok rezelve, mert terhesen nem lenne jó egy vesegörcs. Nekem volt egy kövem, amit 5 nap alatt "szültem" meg...hát, nem kicsit fájt. A végén elneveztem Rockynak :lol:
tapedli
 
 


Tapedli!Hát ez nem jó hír.Erről hallottam már ha az egyik oldalon fáj akkor a másik oldalon van a kő.Legalábbis vmi ilyesmire emlékszem. :?
Ezt csak "megszülni" lehet?

Kép
breni
 
 


nekem eddig mind ott fájt, ahol volt...de sem gyulladásra utaló jelet, sem mást nem talált :shock: Nem értem. Viszont igen, UH-gal lehet zúzni, két éve a legutóbbit kétszer azzal zúzták meg. De az is fájdalmas. :cry: Most egyelőre várunk, aztán meglátjuk mi a legjobb megoldás. Bizonyos méret fölött már nem lehet megszülni.

T
tapedli
 
 


sziasztok
na itt vagyok, csak mostanában kevés időm van. Ráadásul megint taknyos vagyok
Vérvételt túléltem :P Ügyes kislány voltam, nem szédültem és nem ájultam :wink: viszont valszeg átszúrta a vénám kicsit, mert kissé belilult :? apának kedden lesz kiskatona vizsgálat és vérvétel.

Breni
nem ment, jobabn mondva elkésett és nem csinálták meg. Azóta is bagózik :twisted:

Tapedli
hát érdekes hogy a másik oldalon fáj :? nekem anno vesemedencewgyulladásom volt, az sem leányálom :(

Kép
gaby25
 
 


én is itt :wink:

tapi,
jáj,nekem semmi ilyesmi nem volt (koppkoppkopp)de hallás után "ismerem :roll:

gabi,
mi is kedden megyünk apával,majd gondolok rátok :wink: és én is 5.cn :roll: :twisted: ügyi voltál a vérvételen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Gaby,

nagyon ügyi kiscsaj vagy, hogy a vérvételen ügyi voltál :wink: Már csak apának kell megtenni amit megkövetel a haza. Szoríííítok, hogy minden eredmény jóóóóó legyen! :D

Igazából nem is tudok nem szorítani, mert ez a ....görcs, nem akar szűnni. Holnap megyek a régi dokimhoz, hátha kivarázsolja belőlem a vesekövet :?

gigi,

asszem bizton állíthatom, hogy szerencse, hogy nem volt még veseköved! Betyáros ha egyszer megindul kifelé...
Természetesen Nektek is szoríííít! :D

T
tapedli
 
 


Gigi,Gaby!Drukk holnapra!!!!!!!!!!
Mikor tudjátok meg az eredményeket?
Nekünk azonnal megmondták.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Ha lehet csatlakoznék Hozzátok.

Sajnos nálunk is van probléma a kiskatonákkal is.
Tavaly volt a Férjem először andrológusnál, ahol a nagyon lehangoló sperma eredmény mellett kiderült, hogy hereviszere van, így nov. 30-án megműtötték. Febr. végén járt le a 3 hónap, de mivel az andrológus azt mondta, hogy legislegjobb esetben is max. 10 millióra mehet fel a Férjem kiskatonaszáma, így már kontrollra úgy gondoltuk, hogy egyenesen a Kaáliba megyünk, márc. 13-ára kaptunk időpontot. Persze olyan hihetetlen, (de azért természetesen nagyon bízunk benne), hogy 25 db-ról egy viszér műtéttel felmenjen 10 millióra a spermaszám. Nektek mi a tapasztalotok a viszérműtéttel kapcsolatban? Történt már ilyen csodás változás?

dido
dido
 
 


SZIA DIDO!

SAJNÁLOM,HOGY NEM JÓK AZ EREDMÉNYEK.
AZ ÉN FÉRJEMET IS MŰTÖTTÉK JANUÁRBA,DE MI MAJD 3 HÓNAP MÚLVA TUDJUK MEG HOGY VÁLTOZOTT E A MENNYISÉG.NEKÜNK AZZAL VAN " CSAK",GOND,DE AZ PONT ELÉG.10 MILLIÓ VAN,HA JÓL EMLÉKSZEM :oops:
REMÉLEM AZÉRT NÁLATOK JAVUL A MENNYISÉG.25 DB AZ TÉNYLEG KEVÉS,DE BÍZZ BENNE HOGY JÓL SIKERÜLT A MŰTÉT.ÁLLÍTÓLAG SEGÍT.

Kép
breni
 
 


Szia Breni!

Nagyon drukkolok a Férjednek.
Olyat hallottam már, hogy megháromszorozódott a kiskatonaszám a műtét után, és ez 10 milliónál ugye 30 millió, ami már nagoyn jó. De 25 db-nál ez még mindig csak 75 db :(
Hol műtötték a Férjedet?

dido
dido
 
 


Dido!

Debrecenbe műtötték,mi itt lakunk.Az jó lenne ha megháromszorozódna.Ezt hol hallottad?Hátha nálatok meg megtöbbszöröződik.Akkor most még nem tudjátok az eredményt?Nálad minden rendben?

Kép
breni
 
 


sziasztok csajok,
na akkor most kérek segítséget :wink:

spermiumok száma:46 millió/ml
progresszív gyors:20%
progresszív lassú:20%
nem progresszív:40%
nem mozgó 20%

na ebből azt tudom hogy a szám az ok,mert 20 milió felett jó
azt is tudom hogy a nem mozgónak kevesebnek kell legyen mint 50%,ezek rajta vannak a leleten.

de mi a fene az a progresszív???????????????????????,és mit jelent az hogy nem progresszív?és ezeknek mi az alsó határuk????????????????????? doki közölte hogy elfogadható nemzőképesség :shock: :shock: :shock: :shock: úgyhogy nem lettem nyugodtabb :roll: tudtok nekem helpelni :oops: ?

gabi,
nálatok mi volt???????????????????????????????????

puszi
gigi
Vendég
 


Breni!

A másik topikban, ahová szoktam még írogatni, volt rá példa, hogy a műtét után megháromszorozódott az érték, de természetesen ott is tízmillió felett volt már a műtét előtt is.
Még nem tudjuk az új értékeket, mert márc. 13-án megyünk a Kaáliba és majd utána kiderül hogy hogyan tovább.
Sajnos nálam sincs minden rendben, volt már 2 vetélésem 12 ill. 6 hetesen.

Ti mióta próbálkoztok? És mi lesz a köv. lépés? Debrecenben a Kaáliba jártok?

dido
dido
 
 


szia Gigi. a mienk ennél rosszabb volt, mármint a progressziv gyors, és azt mondták, hogy ezzel bőven lehet gyerekünk. csak nekönk volt még egy olyan is, hogy "motilitás".
kokor
 
 


Dido!

De jó lenne,ha nálunk is ez lenne,több lenne mint 10 millió.Mi nem járunk még mddőségi központba.Nem is szeretnék. :?
Én csak elmentem egy ismerős orvoshoz,elkezdtük a kivizsgálást és így derült ki hogy PCO-s vagyok és sövényem van.Ezekkel megműtöttek és most már úgy néz ki jól vagyok,mert normálisan jön meg és pé is érzek.Közben kiderült a páromnál is a sérv ,őt is megműtötték és most ott tartunk hogy elvileg minden rendben.Vagyis még a kiskatonavizsgálat hátra van még.De próbálkozunk azért,hátha...
Másfél éve próbálkozunk.
Nálad kiderült hogy miért voltak a vetélések?:(

Gigi!Szerintem is jónak tűnik az eredmény.

Kép
breni
 
 


kokor,
előkerültél :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ?hát ezen nincs olyan hogy motilitás :shock: azaz a véleménynel ez áll:normál mennyiségi és kissé csökkent motilitási paraméterek.csak mondjuk úgy jó lenne tudni hogy melyik értékből következtett arra hogy csökkent motilitás.......és olayn is volt nektek is hogy nem progresszív?az mit jelent?

berni,
köszi :wink:
Vendég
 


Hali lányok,

végre enyhül a derékfájásom, már ide tudok ülni egy kis időre. Azt mondják, nem is a vesém fáj, hanem a gerincem :shock: kafa! Végre valami jó hír :?

gigi,
látom kész az eredmény. A progresszív gyors sejt az, amelyik nagyon hajlandó megtermékenyíteni, a progresszív lassú pedig amelyik kicsit hajlandó :D Szóval mindkettő képes rá, de az egyik jobban...én így tudom. Az összességében vett megtermékenyítő képességet mutatja a motilitás és még talán azt is, hogy mennyire tudják a petesejt falát átfúrni a kisfickók. De ezeket az infókat én is csak innen-onnan szedtem föl :)

dido,
nagyon nehéz lehet egy vetélést átélni :cry: , de az elgondolkodtató, hgy 25 db-ot mértek és már kétszer voltál terhes. Én úgy tudom, a spermakép pár héten belül is nagyon sokat változhat, így ezt a 25-öt ne vedd szentírásnak :D Van itt egy lány akinek a párjának 1 db mozgót találtak, nem is műttették és mégis most várja a második babuciját. :D Próbáljátok beleélni magatokat, hogy nem vagytok betegek, ez szerintem nagyon fontos!
Még valami eszebe jutott....A korai vetélések hátterében gyakran áll bakteriális fertőzés. Ilyen vizsgálatokat csináltak már nálatok? Úgy értem mindkettőtöknél....

breni,
remélem a következő számlálásnál nagyon jó lesz az eredmény nálatok. De azért gondolom addig sem pihiztek :wink:

kokor,
tényleg eltűntél! Tessék jönni és írni :lol:

Gaby,
mi lett a vérvétel eredménye? mert ugye ügyi voltál azt tudjuk, de azóta nagyon eltűntél te is :roll:

T
tapedli
 
 


Sziasztok!

Breni!
Akkor Ti is próbálkoztok már egy ideje. Örülök, hogy a Te "bajaidat" sikerült már orvosolni. Biztos javulni fog a Férjed eredménye is . Én nagyon drukkolok Nektek :D !!!!!!

Tapedli!
Sajnálom a gerincedet. Nem lehet tudni, hogy mitől fáj a gerinced?
Tényleg nem könnyű, főleg a 12 hetes viselt meg, mert akkor már láttuk egy párszor ahogy dobog a szivecskéje Uh-on.
Ez nagyon jól hangzik, mert ugye egytől azért 24-el több a 25 :D :wink: egyébként mi is abba kapaszkodunk, hogy már 2x összejött így talán van esélyünk a rossz eredmények ellenére is. Az andrológus amikor közölte az eredményt azt is hozzátette, hogy így spontán nekünk nem lehet gyerekünk. Amikor mondtuk, hogy már 2 is volt, csak sajnos nem maradt meg, akkor erre az volt a válasz, hogy az csoda :? A nőgyógyászom egy kicsit reálisabban azzal magyarázta, hogy valószínű, hogy a terhességek után alakulhatott ki a Férjemnél a viszér. Persze ezt nem lehet tudni.
A műtét előtt 2 vizsgálat is volt, és a 2 vizsgálat között 2 hónap telt el, de a különbség csak annyi volt, hogy az 1-őn 40 db-ot a 2-on 25 db-ot találtak :(
Milyen fertőzésre gondolsz?

Breni, Tapedli!
Csináltak már nálunk sok vizsgálatot a 2. vetélés után. Voltunk mind ketten genetikai, immunológiai és hormon vizsgálatokon. Ezeken szerencsére minden rendben volt, kivéve nálam a hormont. Az 1. után néztek progit és prolaktint, akkor a progi rossz volt a prolaktin jó, így azt mondta a doki, hogy valszeg ez volt a baj. Akkor jött 6 hónap clostil, ez beállította a progimat, és a 4. hónapban össze is jött a 2. babó, de sajnos nem maradt velünk. Majd tavaly ősszel volt az utolsó hormon vizsgálatom, amikor a clostilt már 4 hónapja nem szedtem a progeszteronom így is nagyon jó volt, viszont addigra a prolaktinom ment nagyon fel :?
Úgyhogy most itt tartunk, és várjuk hogy kedden megmondják a Kaáliba, hogy mi a köv. lépés.

dido
dido
 
 


Breni!

Mit jelent az, hogy sövényed volt?

dido
dido
 
 


Tapedli!Aranyos vagy hogy senkit nem hagytál! :D
Hát nem pihizünk,főleg a héten nem.Szegény apa :lol:

Kép
breni
 
 


sziasztok csajok,
na hát kb annyit sikerült kisilabizálni hogy a progresszív gyors+ lassú együtt kell legyen 50% felett.vagy pedig a progresszív gyors önamgaában 25% felett.na ez nálunk ugye úgy néz ki hogy együtt 40% és a prog.gyors 20 :? szóval kicsivel az alsó határérték alatt van :cry: :cry: :cry:
vettem macát :roll: :wink: apának :lol:
Vendég
 


tapi,
lassan szétesel :lol: fáj mindened......hiba,korral jár :wink:
Vendég
 


na jó,hiába,nem hiba :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vendég
 


Dido!Nagyon sajnálom ami veletek történt.Nagyon nehéz így belemenni egy újabb terhességbe,az egész egy tiszta félelem.De biztos a köv.baba már annyira erős lesz és tudni fogja hogy veletek kell hogy legyen.
A sövény az egy születési rendellenesség,a méhemnél van,legalábbis én így tudom.Megakadályozza a teherbeesést,nekem a doki a kerítéshez hasonlította.Azt szépen hüvelyen keresztül eltávolította,elvileg ez nem nő vissza.Nem mindenkit műtenek ezzel,de én inkább emelett döntöttem,mert sajnos a vetélés elég gyakori ennél a betegségnél.Így hátha nem.Már teljesen jól vagyok,előtte pedig PCO-val műtöttek(lapar).

Kép
breni
 
 


dido,

hallottam, hogy szokták vizsgálni a spermát bakterológiai vizsgálattal. A Trichomonas pl. olyan fertőzés, ami nem feltétlenül okoz panaszt mégis vetéléseket okozhat. Ismered a Gynevac-ot?
http://www.gynevac.hu/infohun.html
Mi már megcsináltunk egy kúrát, bár még babócánk nem lett. De én hiszek ebben a szuriban :)

gigi,
ahogy reggelenként fáj a derekam, tényleg azon szoktam gondolkodni, megvannak-e még a lábaim...és ha igen, hol járkálhatnak :shock: Olyan leszek a végére, mint egy orvosi ló :lol:
tapedli
 
 


breni,
és fájt a műtét után? vagy ez gyorsan gyógyul? egyébként menstruációs zavarokat nem okozott soha?
tapedli
 
 


Breni!
Köszi, aranyos vagy.
Most nagyon bizakodó vagyok. A 2. babánál végig paráztam, és nem is lett jó vége, úgyhogy most eldöntöttem, hogy nem fogok semmi rosszra gondolni, nem hagyom magam állandóan agyalni, remélem ez segíteni fog. Most is igyekszem elhesegetni magamtól minden rémgondolatot, és csak egy (vagy kettő :D ) gyönyörő babócát képzelek magam elé és rájuk gondolok :D
Nem hallottam még iyenről, de örülök, hogy már minden rendben Veled.

Tapedli!
Ezt külön kérni kellene, hogy vizsgálják bakteriológiailag is?
Igen hallottam róla, de azért elolvastam a weboldalt is amit ideraktál, mindenképpen meg fogom kérdezni majd a Kaáliban v. a nőgyőgyászomnál, hogy mi a véleménye nem lenne-e érdemes nálam is alkalmazni. Neked a nőgyógyász írta fel és adta be?

dido
dido
 
 


Tapedli!
A lapr az fájt nagyon(nekem),3 lyuk volt a hasamon,semmit nem tudta csinálni,otthon feküdtem 2 hétig.A hystereoscopia nem fájt,csak véreztem.De már semmi nem látszik.Jól vagyok.
Addig míg fogamzásgátlót szedtem nem zavart be.De ahogy abba hagytam össze-vissza jött meg.De most már nem.

Kép
breni
 
 


szia gigi! igen, volt nem progressziv is, csak most nem tudom megnézni, hogy az mennyi volt. irtam Neked privibe is. bocs, nem néztem,hogy jött levél.
macát szedjétek csajok, Ti is!! ártani nem árt. amúgy két ht múlva megnézik a peteveztőimet!!!!! már nagyo várom :D kellemes dolognak ígérkezik. :D
egyébként meg túl vagyok két nap mélydepresszión, annyit bőgtem, hogy már rég, de most jobban vagyok. csak jövő héten meg fog jönni, nekem meg már a 14 cklusnap óta fáj a hasam, és ezt a helyzetet nem annyira viselem jól :cry:
kokor
 
 


kokor,
privi ment.ha majd elő tudnád halászni aleletet még jobban imádnálak :lol: ja és én két hét depresszión vagyok túl :shock: :cry:
Vendég
 


én október közpén borultam ki, november végéig voltam táppénzen. Nyugatókat szedtem, de antidepresszánst nem voltam hajlandó...azt mondták, akkor nem is próbálkozhatnánk kb. 1 évig a babuval. :cry: Hát a deprsszióról ennyit... Csak úgy tudtam kimászni, hogy saját magam rángattam ki belőle. Sajnos a környezetemmel való sok-sok beszélgetés és semmi sem hatott nekem igazán. Néha még most is "befordulok" de azért egyre ritkábban :D Ti viszont sokat jelntetek nekem, mert nem kell magyaráznunk/indokolnunk egymásnak ennek a kálváriának a gyötrelmeit.
tapedli
 
 


dido,

nekem a háziorvos írta fel, mert ő is felírhatja. Az asszisztense pedig nagyon kedves volt és be is adta. Egyébként a nőgyógyászok nem feltétlenül támogatják. Kíváncsi leszek mit mondanak majd Neked a Kaáliban :roll:
tapedli
 
 


tapi,
hát igen,tényleg úgy van hogy az ember csak saját magát tudja kirángatni a mélyből....nekem is nagyon sokat jelet a támogatás de ahhoz hogy felálljak nem elég :oops:
Vendég
 


Jaj lányok,én nem is gondoltam,hogy ennyire be lehet fordulni.Hál istennek velem még nem fordult elő ilyen súlyos formába.Én sem vagyok boldog mikor megjön,első nap elég szomorú vagyok,de hála elmúlik.Remélem nálatok sem fordul elő sűrűn.
Gyertek ide kibeszélni ezeken a napokon,hátha tudunk egymásnak segíteni.

Kép
breni
 
 


gabi,
te hol vagy????????????????????????????úgy várlak :? nem is jöttél mondani mi volt tegnap....pedig úgy drukkoltam
Vendég
 


a prog. gyors 15 volt, a prog lassú meg 38. a papirt azóta sem találom, de a férjem igy emlékezik. és volt nem progressziv is, az meg 40.
ma különben jobban vagyok, de nekem ez az egész nyomorult hasfájós két hét borzalmas. amikor megjön, akkor már szinte megkönnyebülök, aztán meg két kellemes reményekkel teli hét.
kitartás mindenkinek!!
kokor
 
 


Kép
ne hari, hogy mostanában nem jövök, de aaaaaannyi dolgom van.
Mi még nem tudjuk az eredményeket, a vérvétel két hét, és a kiskatonára is ennyit mondtak a tenyésztés maitt (azaz bakteriológia vizsg.). A fertilitási adatok már biztos megvannak, majd a dokit úgyis hívom holnap a hsg miatt.
Mellesleg kiderült, nem baj, hogy apa lekésett a bioizéről, mert ismerősének nem volt hatásos :P Mondta, hogy amikor anno leszokott vele, nem csak 10 percig volt rajta, hanem fél órát, csak hát ez 25ezer :twisted: ezért próbálta meg ő is 10ezerért.
Apa is adott már vért és ficánkákat, jövőhéten kell legyen valamikor a hsg.

Gigi
a 40% azért egész jó, főleg hogy 20 % gyors. A nem progresszív azt jelenti, hogy nem célirányosan mozog a kicsike, hanem mint aki be van rúgva, megy össze vissza :lol:

Kép
gaby25
 
 


gabi,
de jó hogy jöttél :wink: miért hittem én azt hogy ti is mindent egyből megtudtok :lol: :lol: :lol: :lol: ha van vmi feltétlen gyere!

lányok,
tapasztalta vki már konkrétan azt hogy jobb lett aptyuk eredménye a macatól?????????????????????,tehát hogy volt egy vizsg,az nem lett olyan jó,elkezdte szedni a macat és legközelebb jelentősen javult :roll: ???????????????????????????????????
Vendég
 


jééé Gaby előkerült :D

macával kapcsolatban, én egy konkrét esetet hallottam. Pihi írta korábban talán egy másik topicban, hogy az ő párjának sokkal jobb lett az eredménye, de szedett mellette mást is.

T
tapedli
 
 


pihi,
gyere mesélni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tapi,
köszi a tippet :wink:
Vendég
 


közben megtaláltam Pihi írását, és ebben a topicban írta :shock:

"Azért én megírom a jó hírt. Nekünk 10 % volt a mozgékonyság. Szedtünk Macát, Q10-et, ginsenget és valamikor E vitamint is. A mai vizsgálat eredménye 70% mozgékonyság! "

Náluk úgy emlékszem sok kiskatona volt, de lustiztak :? Úgy látszik, erre a problémára hatásos a maca :D

T
tapedli
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?