Új privát üzeneted érkezett!

Zsivili!Ha én érteném...?Én is csak csodálkozom,hogy mindenkinél másképpen megy.Engem ez a sok vizsgálat aggaszt inszem elött,na meg az ídő.Na de derüsen előre, lesz ez még jobb is.Szerintem kell is probálkozni,mert mi van ha mégis éppen akkor járunk sikerrel.Ezt itt errefelé sem tiltják a dokik.Akkor neked is kevesebb vizsgálodás volt inszem elött,gondolom,mível volt már terhességed.Te is megjártad a 'poklot",de majd most!!!!
Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Zsivili!
Én is fel voltam puffadva inszem után..Ki a dokid a Kaáliban?KépNoémi
noémi73
 
 


Nálam még "annyira sok" vizsgálat sem volt. Vérvétel, petevezeték átjárhatóság. Minden ok, akkor mehet a tüszőnövesztés aztán repesztés aztán inszem.A terhességeim már régen voltak. Az első 10 éve(spontán vetélés) a másik 7 éve (méhenkívüli, jobb o. petevezetékben volt a kis drága megbújva, így azt el kellett távolítani). Hú, igazából leírtam velősen, hogy igen, voltak az évek során megpróbáltatásaim,vizsgálatok tömkelege, de most újult erővel újra kezdem és érzem, hogy most, -de ha nem most,akkor jövőhónapban...-, biztosan sikerül!
Jó úton vagyunk!

Jó éjt mindenkinek, holnap este újra találkozunk(remélem)!Ja, és szép álmokat!

Zsivili
zsivili
 
 

 
 

Szi Noémi!

Most látom, hogy írtál nekem! Dr. Kovács Péter az orvosom. Neked? De neked meddig volt felpuffadva a hasad? Ha baba van benne tőlem lehetne jóval nagyobb is Kép)))))))

Zsivili
zsivili
 
 


Nekem a Krizsa Ferenc.Egyszer,mikor szabin volt,a Kovács doki ultrahangozott meg..Õ is szimpi.Hát,végig fel volt puffadva..mert sikerült az első inszemi,csak pénteken(8 hetesen)mentem ultrahangra,addigra felszivódott.Aztán a vérvétel ki is mutatta,hogy "méhen belüli terhesség volt-magzat elhalással végződött."Ki voltam bukva de nagyjából összeszedtem már magam és töretlen optimizmussal nézek a jövő felé..KépNoémi
noémi73
 
 


Istenem! Miért nem lehet teljes örömmel örülni annak a tesztnek?????Miért kell még akkor is aggódni, hogy még bármi történhet!!!!!!!!!!!Olyan utálatos!!!!!De fel a fejjel csaj! Erősebb a vágy bennünk, hogy feladjuk.
A dokim tényleg jó fej és ügyes, csak a konzultáció után nagyon szófukar.Nekem annyi kérdésem lenne, de nagyon nincs mikor megbeszélnünk.Vagy ha adódik helyzet, akkor meg minden kimegy a fejemből....Vagy hülyülök, vagy izgulok, vagy más infót mormolok magamban, hogy el ne felejtsem...
Jó éjt neked is!holnap újra beszélünk!

Zsivili
zsivili
 
 


Elment a válaszom...?
noémi73
 
 


Zsivili!
Igyekszem holnap is jönni de ha mégsem,azt nem undokságból teszem hanem mert akadt egy "aprócska" gondunk..Mi a Dunaparton lakunk és mivel 3. fokú árvizvédelmi készültség van,holnap megpróbáljuk valahogy menteni ami menthető..Amikor volt pár éve az a nagy árviz,akkor is a kertünkben 140 cm-ig állt a viz..remélem ezt most valami csoda folytán megússzuk..de nem sok esély van rá..Ha tudok,holnap jelentkezem..
noémi73
 
 


Noemi!
Merre lax, hogy "veszelyben" van mindenetek? Remelem nem lesz semmi baj. Borzaszto lenne belegondolni is!

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Babszi!
Budapest,3.kerület,Római part...Nagyon komoly,már a fél utcába feljött a viz..Vizparti házunk lett...Mások egy rakás pénzt fizetnek vizparti lakásért,nekünk házhoz jön a viz...Az egész családunk gőzerővel hordja a homokzsákokat..NoémiKép
noémi73
 
 


Szegénykém! Meg tudom érteni, ugyanis mi is kaptunk (igaz mi csak 20 cm-est) vizet a nagy esőzés után!Én akkor nagyon kétségbe voltam esve, nem tudom mit csinálnék ilyen nagy "tóban"?!A négy tacsink nem értette, hogy miért kell halként viselkedniük....Kép
De azért neked óvatosan az emelgetéssel!Tudom, hogy ilyenkor vész esetén, nem mindig figyel magára az ember, de gondolj magadra is!!!!!
Szép estét mindenkinek!

Zsivili
zsivili
 
 


Sziasztok!
Már régóta olvasom leveleiteket. Nekem ma volt az első inszemem. Egy kicsit tartottam tőle, de hamar megcsinálták.
Kb. mennyit pihentetek utána?
gagu
 
 


Szia Gagu,üdvözöllek!Én válaszolok neked, mert még nincs fent senki rajtam kívül...Kép

Én is két napja csatlakoztam a lányokhoz és tapasztalatom sincs sok, nekem is az első inszemem volt 10 napja....Nekem kedden csinálták és azon a héten maradtam otthon, táppénzen.A dokik azt mondják inszem után, hogy "mostmár mehet dolgozni....".De kérdem én, ha takarítónő lennék vagy egy hipermarketben árufeltöltő?????Én elterveztem, hogy pihentetek, de igényeltem is a fekvést, mert folyamatosan szúrkált a hasam.Te is pihenj, ne emelj nagyot!

Zsivili
zsivili
 
 


Szia Zsivili!
Nekem azt mondták, hogy miután megcsinálták pihenni kell kb. 20 percet ott. Na nálam egyet se kellett. Ma egész délután pihentem. A hétvégén is ezt tervezem. Jól is esik egy kis fekvés.Kép A táppénzt sikerült nekem is elintéznem. Még a hétfői nap kérdéses, azt még nem tudom, hogy maradjak-e vagy menjek dolgozni. Megterhelő munkát nem végzek, irodában dolgozom. De tudom, hogy ezek a napok nagyon számítanak.
gagu
 
 


Szia! Hol csinálták neked az inszemet? Mindenhol másképp csinálják, ahogy olvasgattam itt és más topikokban.De azt még nem olvastam, hogy pihenni se pihentették az egyébként is megrémült "beteget". Hihetetlen! Pihenj és a hétfőt még használd ki! Én nem mennék a te helyedben!De ahogy érezni fogod! Van egy ismerősöm aki 3 inszemet úgy csinált végig, hogy csak az ottani 20 percet pihente végig, aztán ment is dolgozni. Szerintem belőle a hit is hiányzott....Aztán az első lombik sikerült neki....
Mindenkinél más jön be!

Zsivili
zsivili
 
 


Szia!
A kecskeméti kórházban csinálták. De nem a saját orvosom, mert nem volt a héten. Átadott egy másiknak. Az csodálkozott is, hogy kértem igazolást a táppénzhez, de adott. Te az inszem után szedtél valami gyógyszert vagy valami mást? Én hallottam, hogy a Duphaston-t szokták adni, de én nem kaptam.
gagu
 
 


Halihó!
Mára befejeztük a melót..körbe bástyáztuk a házat homokzsákokkal,szereztünk egy szivattyút is,a bútorok biztonságban.Én amennyire lehetett kihagytam magam a cipelésből,csak könnyebb dolgokat csináltam.Azt mondják,nagyobb lesz mint a 2002.-es..Szabadtéri medencés házunk lesz..?Be kellene inditani az "árviz turizmust.."úgyis rengeteg bámészkodó volt itt egész nap..Legalább befolyna egy kis pénz,nemcsak a Duna..heheKépSziasztok..
noémi73
 
 


Én nem kaptam gyógyszert. Én is hallottam erről a gyógyszerről...sokak írták már, hogy azt szedik inszem után...Nem tudom, de majd ha visszamegyek a dokimhoz megérdeklődöm, hogy miért vannak ezek az eltérések. De az is lehet, hogy majd már a másodiknál, harmadiknál... adni fogják. Én pl. azt sem tudom, hogy honnan tudják meg inszem előtt, hogy megrepedt-e a tüsző, ha nincs előtte UH????

Zsivili
zsivili
 
 


Én azt tervezem, hogy hétfőn felhívom az orvosomat és megérdeklődöm ezt a gyógyszert. Én szerdán voltam utoljára ultrahangon, akkor 1 db tüszőm volt (16 mm). Ma az inszem előtt is csináltak UH-ot, akkor 20 mm-es volt. Szerdán kaptam két ampulla Choragon injekciót, és majd hétfőn kell még 1 ampulla.
Neked hol csinálták az inszemet?
gagu
 
 


A Kaáliban Budapesten.
Nekem is volt 3 nagy tüszőm(Clostitól) az UH-on,majd 2 napra tüszőrepesztő (1 db Ovitrelle nevű injekciót)szuri, aztán rá két napra inszem. Előtte semmi UH, csak megcsinálták.Onnantól semmit nem kellett szednem,szúrnom.Jövőhét kedden lejár a 2 hét, akkor teszteljek, ha addig nem betegszem meg. Ha pozítiv a teszt, akkor menjek Uh-ra, ha negatív a teszt, akkor április végén újra inszem!Tulajdonképpen ennyi.
Kiváncsi vagyok, hogy mit mond a dokid.

Zsivili
zsivili
 
 


Most olvastam, hogy az inszem után egy gézcsomót tesznek fel, és csak az esti fürdésnél lehet kivenni. Nekem ilyet nem csináltak. Neked?
gagu
 
 


Hát, ez nekem új! Nem tettek nekem fel semmit. Pihentettek, de legalább pihentettek...téged még azt sem....OK, hogy különbözőek vagyunk, de hogy nincs egyforma eset?

Zsivili
zsivili
 
 


szia Noémi!

Most láttam csak, hogy írtál nekünk, de nem vettelek észre! Nekem még új ez a rendszer! Örülök, hogy vigyáztál magadra! Bámészkodó mindig van, de segíteni senkinek nem jut eszébe, csak hálistenkedni...! De jó kedvedet nem veszítetted el, jól van!

Nagyon vigyázz magadra, most megyek aludni, majd holnap benézek...
Puzsi

Zsivili
zsivili
 
 


Sziasztok csajok!
Csináltam egy próbatesztet(11 napon)és csak 1 fránya csík tudott rajta megjelenni.Szóval, ha nem is 100 %, de úgy gondolom, hogy kedden is ezzel a ténnyel kell számolnom.Nem lesz idén kisbabám.....Kép

Zsivili
zsivili
 
 


Sziasztok!
Remélem mindenkinek jó a kedve ettől a gyönyörű ídőtöl!?
Zsivili!ne vedd tutira,de még ebből az évből van még 8 hónap.Karácsonyra még a nemét és a nevét is tudhatod majd.
Képzeljétek,hogy az eggyik ismerősőm,április húszonvalahanyadikára volt előírva hsg.-re,már 2 éve szeretnének babát és semmi.Nagyon be volt tojva és most nem jött meg neki,babát vár!Merítsünk erőt és maradjon meg mindenkinek a hite!
Kisboris? Fehércápa? Jól vagytok???
Mindenkinek szép hétvégét!
Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Szia Odry!

Köszi a bíztató szavakat és az ismerősöd tényleg a legjobb példa, hogy naná, hogy nekünk is sikerülni fog!

Lehet, hogy beképzelem, de amióta bekapcsolódtam a topikba, azóta nem néznek be akik eddig írni szoktak..., persze néhányotok kivételével. Legyetek kedvesek erősítsetek meg, hogy ez nem azért van, mert beléptem hozzátok!?!?!?!

Noémi!
Mutatták a tévében, hogy milyen a helyzet felétek..., nem semmi!Gyurcsány nem nálatok hordta a homokzsákot? Kép

Kellemes hétvégét nektek is!

Zsivili
zsivili
 
 


A bíztatás mindenkinek erőt ad a nehéz helyzetekben,ezért is írom le ha hallok vallami olyat ami nekünk erőt ad.A múnkám álltal sok nőt ismerek,ezért vannak ilyen híreim,na meg nekem is azért mesélik,mert tudják,hogy még nem várok babát.Én sem vagyok régi társa ennek a topiknak,valószínű mi azert látogatunk be, mert nekünk még új.Számomra nagyon jó ,hogy megtaláltam ezt az oldalt,mert sokkal felkészültebben indulok neki a rám váró dolgoknak.Vissza olvastam a lányokat és nekem 'erőt"adott némelyiknek a története,és nekünk meg bátorítanunk kell egymást a gyermekáldásig.Én ezért is írom le ha hallok valami sikeres sztorit.
Üdv.

Kép

Kép
odry
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok hozzátok? Ebben a hónapban nekem is inszem. Csak ezt az oldalt olvastam végig, és csak csodálkozom. Segítenétek, hogy mi is lesz ott velem?

Gagu! Én is Kecskeméten járok orvoshoz. Neked ki a dokid?

Kép
Kép
Ági279
 
 


Szia Ági!
Én még nem tudom mi vár ránk,de ha az arhcivumba benézel (2005 októberétől)átolvasgatod akkor gyorsabban kapsz választ.Az biztos,hogy az eddigi vizsgálataidnál jobb.Az állítólag nem fáj és közelebb vagy már a célodhoz.SOK SIKERT!!!!
Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Szia Ági!

Nyugi!Nem fáj, pár percig tart (tovább tart beöltözni, mint maga a művelet). Utána pihentetnek 20 percig, aztán mehetsz haza. Én azt javaslom,hogy maradj otthon pár napig, kíméld magad!

Sok sikert!

Zsivili
zsivili
 
 


Odry!

Köszi. Nekem nem volt HSG-m, és talán nem is lesz. Valaki azt mondja, hogy HSG nélkül nincs inszem, a márik azt mondja, hogy szoktak ilyet csinálni, HSG nélkül. De az utóbbi nem jó, talán. Kép

Kép
Kép
Ági279
 
 


Szia Zsivili!

A pihenéssel semmi baj, már elég régóta nem csinálok "semmit" Úgy értem, hogy semmi fizikai munka, itthon vagyok, és nem is dolgozom.

Kép
Kép
Ági279
 
 


Sziasztok Lányok!
nem tűntem el én sem a föld felszínéről, csak éppen most nem történik semmi. Várakozó állásponton vagyunk, pontosabban a héten középidős vizsgálat aztán nálam már lombik jön.
Amúgy fel vagyok háborodva, hogy egyes helyeken milyen érdekesen veszik ezt az inszemet, a semmi vagy 20 perces fektetésre gondolok. Le vagyok döbbenve, ezek az intézetek nem kommunikálnak egymással? Talán érdemes lenne felvetnetek a dokiknak hogy máshol ez hogy van, bár félő hogy esetleg még hülyébben bánnának veletek, velünk.
De persze az is hihetetlen számomra hogy valaki szeretkezik egyet, aztán teszi a dolgát és mindenfélét csinál és ott a gyerek. Igazságtalan ez, de valamiért nekünk a gyötrődés adatott.
azért én igyekszem optimista lenni, tanács az,hogy nem szabad túl sokat rágódni rajta, persze ezt magamnak is mondtam.
üdv mindenkinek. fehérc.
fehercapa
 
 


Fehércápa!Igen, szerintem ez mindannyiunkban kérdés : Miért vannak olyan emberek, akiknek minden elsőre sikerül, többek között a kisbaba is és miért vannak olyan emberek akik a kukában hagyják csecsemőjüket? Miért ilyen a világ? Nem hiszem el, hogy a környezet(szennyeződések,vegyi anyagok stb) nem felelősek ezért, hogy ennyien szenvedünk meddőségben!!!!!Nem hiszem el, hogy ilyen sokunknak szervi bajtól nem lehet
gyermeke!!!! Sokunknak csak széttárja a karját az orvos: senkinél semmi baj! De hát akkor miért nem leszek terhes? Vagy ha terhes is leszek, miért nem tudom kihordani?
Szóval ott van a másik-könnyebb helyzetben lévő- ,aki nem hízik feles kilókat a hormontablettáktól,injekcióktól, aki nem fizet súlyos tízezreket (százezreket), hogy teherbe essen, nem lesi a tesztet remegő kézzel minden hónapban, nem retteg attól oly görcsösen, hogy jézusom, lehet, hogy méhenkívüli lesz vagy felszívódik vagy elhal 12 hetes koráig, aki tervezi már pár hetes terhesen, hogy hol lesz a kiságy....és sorolhatnám.Õk miért ilyen szerencsések? Mi mivel vagyunk másabbak?
Igazságtalan, de nekünk is sikerül, lehet, hogy nem ebben a hónapban Kép, de a közeljövőben biztosan!
Mindenkinek nagyon szép napot kívánok!

Zsivili
zsivili
 
 


Szia Ági!
Nekem dr. Seregély Attila az orvosom. Meg vagyok elégedve vele. És Neked?
Pénteken volt az első inszemem, azóta csak pihenek. Csak kedden megyek dolgozni, addig táppénz.
gagu
 
 


Szia Gagu!
Nekem a Pusztai Zoltán a dokim. Idáig én is megvagyok vele elégedve. Elég szűk szavú, és csak akkor jutnak eszembe kérdések, amikor már eljöttem. Legközelebb össze írom a kérdéseim, nem akarok megint így járni. Ha gondolod, emailben is írhatnál, címem a profilomba. Megírnád, hogy milyen volt? Legalább tiszábban látnák. Előre is köszi. Vigyázz magadra, és pihenj. Drukkolok, hogy sikerrel járj!
Ez a tündérke is rád vigyáz!Kép

Kép
Kép
Ági279
 
 


Sziasztok!
Én is irogattam ide régebben....de ma már,csak néha!Aminek nem az az oka,hogy többen lettünk itt,hanem azért,mert jó ideig nem volt aktuális a babatéma!Fiam az első inszemre sikerült,de azóta még az inszemig se jutok el,annyira rosszul stimulálodom....na,mert PCO-m van.Most clostyt szedek,jó lenne,ha most jobban reagálna a szervezetem!Kép
Mindenkinek kitartást kívánok!ÉN majd 7évet vártam arra,hogy magamhoz öleljem azt,amiért küzdöttem éveken át!Kép-és megérte!
Sok sikert Nektek.
Azért néha benézek!Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


F.cápa!
Neked hány inszemed volt?Azért kérdezem,mert itt egyett fújnak-e az orvosok?Nekem a doki 3at mondott,de duplán,gondolom 1 alkalommal 2-szer lesz!?Hallodtam,hogy tán inszemre is lehet menni a Kaáliba,de 2 orvos is azt mondta,hogy nem.Neked van valami infod e téren???Köszi előre is!
Szia!Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Sziasztok!
Naponta többször is bekukkantok, de sosincs itt senki. Hol vagytok? Dolgoztok vagy pihentek?

Gagu! Írnál nekem az inszemről??? Én még sosem voltam, ez lesz majd az első.

Kép
Kép
Ági279
 
 


Szia Ági!
Persze, hogy írok. Majd figyeld az e-mailed.
Szia
Gabi
gagu
 
 


Sziasztok!
Én itt vagyok,most értem haza a munkából.
Ági!Mikor lesz az inszemed?Majd szorítok.Mennyi ídeig tartott az előtte kötelező vizsgálatok?
Majd jövök még.Üdv .Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Sziasztok!
Gabi! Megkaptam, köszönöm:-)

Odry! Pontos időpontot még nem tudok, de kb 24-e körül. Ma van a 21cn. Egyszer volt vérvételem, a legelején/dec/ 3 hónapja clostil, ez lesz a
4-dik. egyszer kaptam repesztő szurit. Most a 6db tüszőm saját magától megrepedt. Most azon aggódok, hogy nem volt HSG. Azt hallottam, hogy HSG nélkül nem jó ha inszemet csinálnak. Szerinted? Nagyon járatlan vagyok, ebben az "ügyben" Kép
Később még bekukkantok.

Kép
Kép
Ági279
 
 


Ági! Még én sem vagyok valami okos,de épp azt taglaltuk a lányokkal,hogy mindenkinek más.Örülj neki ha nem voltál Hsg.n,mert állítolag nem egy álom.Na pont ezaz amit nállunk kinem hagynak inszem elött.Mondjuk Hsg után tuti,hogy kiderül van e valami elzárodás,így meg nem,hogy nem csinálták meg. Na ezt nem értem én,bár én állok elébe,de még az odébb van.Ne aggódj,akkor most esélyes vagy több babára.

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


nem kell félni a hsg-től.nem egy szupi érzés, de ki lehet bírni, mint sok mást is.nekem is volt, pár perc, és vége.

Kép


Én egy babával is megelégednék, de az se lenne baj ha többen lesznek. Csak már itt lennének.

Kép
Kép
Ági279
 
 


Szia Lola!Mindenki mást mond a velejáró fájdalomról,de ez is biztató.Én a katéter felrakását hallodtam,hogy fáj.?

Sapé!!!
Én mint új,hiányollak.Te hosztad létre ezt az oldalt,és ezért hála.Remélem jól vagytok.

Mindenkinek szép estét!
Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Sziasztok!

A Hsg siman tulelheto, es szukseges. Gondoljatok bele, hogy minden honapban inszeminacion mentek keresztul, remenykedtek mindegyik utan, es a legvegen derul ki, hogy azert nem volt siker, mert nem atjarhato a petevezetek. Par perc az egesz, de honapokat lehet sporolni vele. A fajdalom egy eros menzesz-gorcshoz hasonlo, de bekaphatsz utana gorcsoldot, szukseg eseten pedig kapsz injekciot, ami gyorsabban hat. De utana nincs semmi baj. Az orvosok odafigyelnek ratok utana meg legalabb fel oraig, es ha minden rendben, akkor hazaengednek. Maga a beavatkozas kb. 3-4 perc se.
Nem szabad felni tole. Ugy kell felfogni, hogy egy szukseges rossz ahhoz, hogy baba legyen. Es mondom ezt ugy, hogy en is nagyon feltem elotte.

Babszi

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Sziasztok!
Hát ez szuper töröm magam, hogy írjak és egyszerűen eltűnt!Üdv. azoknak akik nem régen csatlakoztak!

Odry!
Nem tűntem el,csak vizsgaidőszakom van.Tanulnom kell ezerrel,mert sűrűn vannak a vizsgák,főleg májusban.
Mi Ágotának már egy ideje szeretnén tesót csak nem akar összejönni, így én elmentem a dokimhoz.Beszedtem már a 2. kúra Clostylbegitet is,pénteki ultrahangom jó lett így kaptam FOSTIMONT inj.és ESTROFEM tabl.,de sajnos a tegnapi ultrahangom nem lett jó.Szerdán ismét mennem kell.Találkoztam azzal a dokival is aki az inszemet csinálta, amikor Ágotával terhes lettem, szerinte ismét inszemet kéne csinálni, nem kéne megismételni a PCT, mellyel a dokim szerint ki lehetne deríteni, hogy spontán eshetek-e teherbe.
Holnap ultrahag után eldöntjük hogyan tovább.Szerintem a májust ki fogjuk hagyni a vizsgák miatt.

A HSG-t nekem altatásban csinálták.Én is féltem tőle, mivel nem voltam még altatva.Ki lehet bírni, a fájdalom egy erősebb menszesz görcsnél nem erősebb.

Sapé

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!
Régebben írogattam ide, Sapé biztosan emlékszik rám. Pici lányod hogy van? Képet nem tudsz róla felrakni?
16-án volt a 3. inszemem és a hétvégén szombaton pozitívat teszteltem. Még igazán nem fogtuk fel, hogy ennyi év után velünk is megtörtént ez a csoda. Csütörtökön megyek Uh-ra remélem mindent rendben fog találni és jó helyen is lesz a babó.
Sapé mi nem lett jó az Uh-on?
Látom a Hsg a téma, hát nekem eléggé fájt még el is ájultam.
De ez mindenkinél más, van aki meg sem érzi.
Gyöngyi

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Szia Gyöngyi!
Jaj,de örülök, hogy írtál!!!
Gratulálok nektek!Csak most vigyázz magadra,de ám nagyon.Tessék táppénzre menni,pihenni,cipelés nuku!!!!Vedd komolyam,mert az első 12 hét veszélyes lehet.
Ágotáról rakok fel képet,holnap ha lesz időm.Az ultrahangon sem az endometrium nagysága,sem a foll.nagysága nem volt megfelelő.Pedig kaptam injekciót is meg gyógyszert is.Dillemába vagyok mert választási lehetőséget kínált fel a dokim,és holnap beszéljük meg mi legyen.Az biztos,hogy a május hónapot kihagyjuk a vizsgáim miatt.
Kérlek írj hogy hogy vagy milyen lett az ultrahang eredmény.Gyere,ha csak beszélgetni szeretnél.
Régen hallottam Barbiról nem tudod mi van vele.Remélem ő is jó híreket hoz nekünk!
Sapé

Kép
sapé
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: