Új privát üzeneted érkezett!

dikicsere=dokicsere
vikike0429
 
 


Hi mindenkinek!

En is detto igy voltam mult honapban, plusz stressz...

nem emlekszem a terhesseg jeleire elso hetekben....en is mindenfelet bedumaltam magamnak.... :x
de amig nincs paradicsomszuret addig barmi lehet.....nekem pl. az arcom szokott menses elott pattanasos lenni...most legutobb nem volt....de aszem a tusszorepi csinal egy ket plusz furcsa mellekhatast.....nem mondom, hogy ne figyeljetek magatokat, mert ugyse sikerul egyik hónaproll a masikra....valamit talaljatok ki figyelemelterelesre....nincs valamirevalo jo oldal, ahol agykontrollt javallnak.

Na ma voltam dokinal.....13. nap ereztem hogy a napokban a jobb oldalam szurkalt, multkor a bal.....es most ott ertek a tusszocskek, van egy 21 es egy 11 mm-s tusszocske jobb oldalon, 17mm-s a balon...a m.ny.h 10 mm-s csutortokon tusszorepi szuri....szoval most nyerore jatszunk, csak a hites uram birja ki addig, mert tegnap ota szexdietara fogtam, talan valahogy ellesz pentekig....vagy a feje fog elszallni.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Szegenyem :(
Irattam fel folsavat is..es agyba fobe sargarepat karalabet zabalok.... :wink:

Viki az egesz closti kurat verkep nelkul kezdette el a dokibad? Akkor penderitsd ki....
gyongyi1971
 
 


Húú Babszi Viki!!!!

már csak 2 nap aztan tesztelhettek....

:shock: :shock:
gyongyi1971
 
 

 
 

Sziasztok!

Minden létező pozitív energiámmal itt szurkolok nektek, de nagyon!!!!

Ria,
Azért a tüneteket én is igyekeznék hanyagolni...

Viki, helyes, nem hisztis vagy, hanem céltudatos,így kell ezt csinálni!!!!

Gyöngyi, 3 tüsző és még csak a 13. naaaaap? Ejha, mondd, ikrekre fel vagy készülve :lol: ? És az mnyh is tuti jó!!!!

Jók a kilátások errefelé,nekem az az érzésem...

Nagy pussz
Dana

Kép
danaaia
 
 


Dana

azt sem bannam...sot...akkor nemkellene lemondanoma 3 gyermekes anyasag allapotarol....vegre sikerult a dokimmal kettesben maradni es kerdeztem mi lesz a fizetessel, mert amiota a korhazba hiv be semmi koltsegem nincs...bocsi ma fizettem vizitdijat....de ez is maskent volt egy honapja...akkor meg az sem kellett...csak a recept miatt kellett....a hazidokimmal lebeszeltem, csutorokon beadja a szurit.....

a ferjem tappaenzen vagy az aranyerevel, ez a 4. nap de mar a fonoket megkerdeztek, hogy kuld e uj embert vagy mi lesz ??? a ferjemet hivta az ugyintezo kisasszony....2 het tappenzre mindenkeppen marad.....azer mar nehogy ne gyogyulhasson....
amugy menni is akar vissza.....de addig meg nagy munka var ra(NK)...mar irta MSN-n hogy ne aggodjak a meloja miatt, mert most ez fontosabb es amugy is lesz valahogy ...de hagyja mar ot beken a fonoke, mindig ezt a szerencsetlen csendes embert kell rangatni....bezzeg ha en lennek ott... :twisted: :twisted:
egyebkent ma talakoztam egy 29 eves csajszival ciklusgondjai vannak, de sokan nagyon tajekozatlanok, a dokijuk semmit nem mond csak himel hamol...javasoltam valtson dokit
gyongyi1971
 
 


Sziasztok!
A fejemet rá merem tenni, hogy nem vagyok babás. Egész nap fájt a hasam. Holnap, vagy holnapután mensi. Ez tuti.
Gyöngy! Igen, vérkép nélkül. Én is csodálkoztam, de Dana ismeri, és ő is megerősített benne, hogy a környéken a legjobb doki. Azért írtam, hogy kivárom, hogy erre majd mit lép, aztán, ha kell, lépek én is.
Neked sok sikert! Tök jó, hogy most van reményed!
vikike0429
 
 


Sziasztok!
Gyöngyi nem semmik az eredményeid! Irigyellek érte. Én majd csak jövő hét hétfőn megyek UH-ra remélem nekem is hasonloak lesznek!
Vikike én is ezt a hónapot várom ki a dokimnál, ha nem sikerül most én is váltok. Nekem is vérvétel nélkül írta fel a Costyt, és az előző hónapba még UH-ra sem hívott. Most is ha én nem kérem ő nem hívott volna. Csak az a bajom, hogy halvány lilám sincs, hogy kihez menjek. :(
Én Elevitet szedek már három hónapja, annyi jót hallottam már rola. Reméle ez is segít valamit.
Vendég
 


Gyöngyi!
Én nem fogok 2 nap múlva tesztelni, az tuti! Nem merek....
Tök jó hírekkel szolgált a dokid!!!! Ezerrel szurkolok nektek!!!! Mindenki megérjen, mindenki megtermékenyüljön és mindenki beágyazódjon! hihi

Viki!
A teszttel én várok. már csak azért is, mert sztem nincs kicsibab a pocimban. szóval, 7. környékéig várnom kellene sztem.

Dana!
én nem gyártok tüneteket. nekem mindig fájnak a mellcijeim, csak most jobban. sztem a closti tehet róla... :x

babszika
 
 


sziasztok!
ma reggelre esett a hőm.... reménykedem még, de .... :(

babszika
 
 


Jo reggelt ...micsoda izgulasok vannak itten...

a dokimat elfelejtettem megkerdezni hogy erdemes e folsavat szedni....vagy esetleg dumastont ( azt hiszem ez a neve ???)SZERINTETEK?

Viki, akkor pedig legyel ramenos...faggatozz...ird fel egy lapra mit szertnel megtudni...es olvasd fel a doki elott...

babszika akkor te vagy aki nincs tulporogve ...igy tovabb...amugy tegnap egy idore megint elojott a gyomoreges, lehet hogy a cilus gyogyszer miatti jellemzoje nalam...na mindegy a stressz legalabb kizartam...
gyongyi1971
 
 


Sziasztok!
Újra jöttem bele kotyogni.

Gyöngyi,
Duphaston progi hormon és ha neked lesz szuris tüszőrepesztésed szerintem akkor érdemes szedned segít beágyazódni a babának. Én is szedem ártani nem árthat.
Vendég
 


Folsavat meg szedjél feltétlenül akár már a mai naptól. Sok sikert neked :D
Vendég
 


folsavat bármikor elkezdheted.... akár ma! :wink:

babszika
 
 


Gyöngyi,
Bocsi most olvastalak vissza ilyen szép nyálkahártya mellet felesleges a Duphaston mert még a végén tényleg mind a 3 megtapad :lol:
Vendég
 


sziasztok.

emlekszik meg valaki ram?



gyongyi mennyi clostytol lettek ilyen ertekeid?

Kép
monyo83
 
 


Monyo..!

2. clostilos honap...talan kumulalodotta closti hatasa...vagy csak spontan...5. naptol 5 napon keresztul napi 2x1 szem bogyo...

babszika! most hivtam a dokimat o is a folsavat illetve az elevitete emlitetet, valamelyiket nyugodtan szedhetem


viszont szerintetek nem lenne jo otlet, ha holnap ugyis a hazidokim adja be a tusszorepit....de kernek beutalot vervetelre...progeszteron szintet nezni...

Dana....szerinted mikor lenne erdemes vervetelre mennem...a nodokitol fuggetlenul...
gyongyi1971
 
 


Monyo hova is tuntel????

es hol is tartasz
gyongyi1971
 
 


1 stimum nem sikerult,besokaltam es eltuntem egy kis idore.
mostmar jol vagyok.most spontan ciklusom van de anovulacios.varom hogy megjojjon es kezdem a stimut.
3*1 et fogok szedni.

Kép
monyo83
 
 


:lol: Sziasztok Lányok! :lol:

Gyöngyi,

Duphastonod honnan van? És csak úgy elkezdenéd szedni? Ha doki nem javasolta, sztem ne szedd..

Miért aggódsz a progiszinted miatt? Volt vele gond?
Egyébként ha a progiszintedre vagy kiváncsi, azt az ovuláció után érdemes nézetni, mert azt a sárgatest termeli...egyébként 21-23. napon szokták azt is nézni.
Másmilyen hormont is szeretnél nézetni? Egyébként mivel a ciklus során szinte minden nap más és más a hormonok mennyisége a vérben, rendes képet az ad a ciklusodról és a hormonháztartásodról, ha egy ciklus alatt legalább 3-4 alkalommal vesznek le vért és azok hormonértékeit egymás mellé téve lehet jól látni az esetleges problémákat, de ismerve a mai eü-helyzetet, ilyen átfogó vérvizsgálatot senki se csinál. Leginkább a 3. napon és a 21. napon nézik a teljes hormonképet és közben van a tüsző-uh és ebből próbálnak kiokoskodni valamit.

Szia Gabi, :lol:
üdv újra itt...jót tett a pihenő? Jól elhúzódott a ciklusod...nem kéred meg dokidat segítsen meghozni a mensit?

Ria, :wink:
ne legyél nagyon elkenődve azért ...
nem mondtam hogy gyártod a tüneteket...csak arra gondoltam, jobb nem figyelni rájuk és elhessegetni valahogy a gondolatokból a tünetfigyelést..

:lol: puszi nektek :lol:
Dana

Kép
danaaia
 
 


Dana

eszembe sincs szedni a doki tudta nelkul....amugy mar hivtam aes a folsavat nygodtan javallta...

valoszinuleg belekevertem a dolgokba....mert ha jol ertelmezek dolgokat, akkor a progiszintet anno januarban neztuk mival alacsony volt, peteeres hianyra gyanakodotta DR....viszont a tusszorepit most mestersegesen kivaltjuk, es ha van beagyazodas, akkor ennek hatasara a progiszint megemelkedik..akkor nem foglalkozom vele.....
gyongyi1971
 
 


Sziasztok!
Egész nap nem engedett be a rendszer. :twisted:
Gabi! Ötülök, hogy újra itt vagy, és szorítok Neked!
Ria!!!!!Helyzet??????????
Én 27. napon vagyok, folyamatos hasfájással. Holnap úgyis megjön... :shock: :evil:
vikike0429
 
 


Halihó!
Helyzet.... semmi.... cickófájás és kész.... nekem holnap sztem még nem lesz semmi.... inkább h.után, ha lesz. :wink:

babszika
 
 


Jó reggelt!

Ria! Szorítok! Majd jelentkezz!

Nekem ma sztem megjön..... :cry:
vikike0429
 
 


Szia Viki!
Itt vagyok. Egyenlőre semmi.... cickófájás van, más nincs.
Várok.... a hőm ma nem csökkent, de nem is emelkedett..... hááát, majd meglátjuk! :wink:

babszika
 
 


Azért drukkolok ám, h neked se jöjjön meg és mindketten átéljük végre a legnagyobb vágyunkat!!!!!!!!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babszika
 
 


hu csajok en mar nem is merek szolni....nagggyon drukkolok, szoritok stb....nektek......vagy mindkettotoket vagy valamelyikotoket azonnal kovetni fogom(+TESZT)....a szurit megkaptam holnap opppppáá...... :oops:

most menjetek el kapcsoljatok ki vagy melozzatok csak ne koncentraljatok.... :arrow:
gyongyi1971
 
 


Sziasztok!
Gyöngyi! Akkor hajrá holnap!!!!!!!!!!!!!Szex hegyek! :oops:

Ria!? Helyzet?
Nálam még csak fájdogálás, mensi nincs. De tuti, hogy megjön. Jó ideje nem volt 28 napos a ciklusom....tehát ne örüljünk...még.Érzem, hogy meg fog jönni. :cry:
vikike0429
 
 


Vagyok.
Nálam semmi.... de tényleg....
A cickófájás most már tönkretesz, de ..... ennyi..... Mondjuk, holnap/h.után lesz a kritikus nap... :roll:

Ne mondogasd, h meg fog jönni, Viki!!!!!
Nem fog!!!!!!!!

babszika
 
 


Sziasztok!

Megjött. :cry: :cry: :cry:
Ma felhívom a dokim, ahogy megbeszéltem anno vele. Attól függ, hogy mit mond,megyek szerdán a másikhoz, ha nem azt hallom tőle, amit hallani akarok.
Ma nem biztos, hogy jövök még, de holnap igen!
Szép napot!
vikike0429
 
 


Hát, ez nem a mi napunk Viki.... megint használhatod a vonalzómat..... :cry:
Nekem is megjött. Hívhatom én is a dokimat..... :cry: :cry:

babszika
 
 


Kedden mehetek a dokimhoz.... Már alig várom :?
Na, nem baj! Fel a fejjel Viki!!!! Ez lesz a mi hónapunk!!!!

babszika
 
 


sziasztok! úgy olvastam, hogy a closty mellett szokták figyelni, hogy nem lesz-e cisztája az emberek. na most nekem van egy kb 4 cm.-s cisztám, akkor szedhetek-e egyáltalán clostyt?
köszi
mindenik
 
 


Sziasztok lanyok....babszika fo az optimizmus....a rogos ut vegen jartok most oke lesz.....amikor nem szamitatok ra kkor fog a villam becsapni
mindenik! valoszinuleg szunetet kellene tartani...sot biztos...az orvosod mit javasolt...gondolom o talata meg a draga cisztadat.....nem szolt rola semmit.....?
gyongyi1971
 
 


Sziasztok Lányok!

hát jól van, látom azért nagyon nincs elkenődve senki, akkor nem is kell szót pazarolni a sajnálkozásra... 8)

A dokikat tessék jól sarokba szorítani, ha nem teszik a dolgukat... :lol: Viki, ha Z. nem foglalkozik rendesen veled, mik a terveid, mert őszintén szólva, most itt Esztergomban nincs olyan doki akit tudnék mondani, hogy foglalkozik a fogamzási problémákkal...Pest?

Puszi nektek!!!

Mindenik! Írtam :wink:

pussza
Dana

Kép
danaaia
 
 


Sziasztok!
Ria! Sajnálom, pedig benned volt az utolsó reményem. :cry: A vonalzódat köszi!!!!!!!Remélem, legközelebb ez a fajta már egyikünknek sem kell. :lol: Vagyis ma ez még nem olyan igazi vérzés, úgyhogy azt hiszem, holnap kezdem számolni , de így is kb. ott fogok tartani, mint Te.

Dana! Doboshoz mennék. Ő küldte el lombikra a sulink védőnőjét is tavaly, miután itt rengeteget vizsgálta. (Azóta hármasikrei vannak.3 fiú....)

Beszéltem a dokimmal. Azt mondta emelni kell a Clostit 2x1-re. De mivel ugye annyi már nincs itthpon, így hétfőn el kell mennem hozzá a receptért. Akkor meglátom, mit mond. Ha csak azt, hogy szedjem, akkor megyek a másik dokihoz szerdán. De ezt a hónapot még beszedem, mert nem akarok kihagyni semmit.
Tehát pár nap múlva okosabb leszek.
vikike0429
 
 


Sziaztok!
Lányok én úgy szorítottam mindenkinek, úgy sajnálom! De azért azt jó látni, hogy optimisták vagytok! Én holnap veszem be az utolso costyt, és hétfőn megyek UH-ra. megkérdeztem, hogy kapok-e tüszőrepit, és azt mondta, hogy az majd attol függ mit lát. ( ?! )
Vajon mit láthat :?
Vendég
 


Szia!
Köszi, talán majd legközelebb összejön. Én nem tudom, mit kell látni, vagy mit nem, mert ugye az én dokim sem csinált Uh-t az első Clostis hónapban. :evil:
Neked is emelte most az adagot? Kíváncsi leszek, mit mond majd, ha mész hozzá!
vikike0429
 
 


jezsek!
a szépen érő tüszőcskédet és a megvastagodó méhnyálkah-t kell látnia.
ha ez ok, jöhet a repi szuri....
de biztos ok lesz!!!! :wink:

babszika
 
 


Kedden mehetek a dokimhoz.... pedig azt terveztem, h legközelebb csak a bébilesen talizunk.... na mindegy.

babszika
 
 


Jó reggelt!
Lányok! Segítsetek! Olyan tanácstalan vagyok. Férjem azt mondta, "ne ugráljak" másik dokihoz, hanme amikor hétfőn megyek receptért, akkor kérdezzem meg a dokim, hogy miért nem küld vérképre, miért nem néz Uh-val Pé-t. Meg azt is, hogy hallottam, hogy a Closti cisztát okozhat, és ezt miért nem nézi?De most álljak le a dokimat "kioktatni", hogy én ezt meg azt hallottam? Nem lenne egyszerűbb átmenni a másikhoz, akiről hallottam, hogy mindezeket megcsinálja?
Bocsi, kicsit hosszú lettem, de ezt hétfőig el kell döntenem , mert akkor megyek a receptért.Aki tud, segítsen!!!!!!!!KÖSZÖNÖM!

Megyek házimunkázni, ha kész minden, majd benézek!
vikike0429
 
 


Kedves Viki! Én ismeretlenül, 3 gyerek anyukájaként arra bíztatlak, hogy bizony válts orvost. Annyirí nagyok a különbségek szakmailag, emberileg, és hogyan tölthetnéd elégedetlenül, bizonytalanságban a napjaidat egy ilyen fontos ügyben. Hiszen, ha rossz a cipész, nem viszed hozzá többet a cipődet, hanem másikat keresel! Egy orvos, aki ilyen magabiztosan nyúl bele egy finom rendszerbe(hiszen neki igazán nem számít) anélkül, hogy megbizonyosodna a szervezeted pontos állapotáról, nem nevezhető lelkiismeretes szakembernek. Én ezt gondolom. Sok sikert Neked a folytatáshoz, és fel a fejjel.

Zora
Kép
zora7
 
 


Szia Viki!
Sajnos, egyet kell értenem Zorával....
Ha úgy rzed, h nem stimmel vmi a dokival, akkor inkább hagyd őt másnak. Te pedig keresd fel azt, akiben bízni tudsz!

Egyébként jól vagy? Minden ok?
Nekem alig van vérzésem.... viszont a méhecském nem hagy békén.... :?

babszika
 
 


Sziasztok!
Köszi a tanácsokat!

Amit ma "produkálok" az még mindig nem igazi mensi. Tehát a mai nap nekem még mindig nem az első.
vikike0429
 
 


Akkor talán van rá esély, h neked összejött!!!!!!!!!!!!!

babszika
 
 


Dehogyis! Általában így szokott kezdődni a mensim.
vikike0429
 
 


És ha mégis?? Én nagyon örülnék... :roll:

babszika
 
 


Jó reggelt!
Ma van az igazi első napom. De most már túl vagyok a kezdeti letargián, most új hónap, új remény érzésem van.

Ria! A Te tickeredből 2 napot mindig leveszek, onnan tudom az enyémet!
És tudjátok mikor (nem ) kellene megjönnie majd? A házassági évfordulónkon! Mekkora ajándék lenne! No, de ne szaladjunk ennyire előre!

Mindenkinek szép napot!
vikike0429
 
 


Viki!
Te mindgi olyan korán jösz, h sosem tudunk dumcsizni... én meg mindig későn... :( :wink:

De jó lenne, ha ez lenne az ajándékotok!!! Én megint nagyon szurkolok, ahogy szoktam! ++++++

babszika
 
 


Szia!
Este korán "kidőlök", reggel pedig időben ébredek! :wink:

Én pedig neked szorítok! Megint megvan az esély, hogy egyszerre babásodjunk!
vikike0429
 
 


Hajrááá!Hajráááá!Hajrááá!!!!! :wink:

babszika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: