Új privát üzeneted érkezett!

Lyndee: De jó , hogy jöttél:) nagyon ügyes voltál. alányom 11,40kor született még az időpont is majdnem stimmel nemcsak a nap:)
Majd gyere a képekkel várunk. Bár most tudom össze kell rázódni még.
Puszi.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Lyndee: gratulálok a kisbabához!
Várjuk a képeket meg a beszámolódat is! De jó, h megint itt vagy!

Timi: küldöm majd a receptet, csak még nem vagyunk otthon.

Ami engem illet, nincs teszt, mert megérkezett Piri asszonyság. :(
Ami biztat egy kicsit, hogy 27 napos volt a ciklusom, vagyis 11 napos a peteérés utáni szakasz. Nem vmi hosszú, de talán elég lesz. Megkérdezem majd a dokit.

Összeirtam 3 dolgot. ami miatt örülhetek hogy megjött:
1. ehetek a sógorom nagyon fincsi tatár bifsztek-jéből
2. Elmegyek szoliba
3. Befestem a hajam a kedvenc, ammóniatartalmú hajfestékemmel.

Jó hétvégét mindenkinek!

Lujzi

Kép
lujzici
 
 


Lujzici: Nagyon optimistán állsz a dologhoz. Hisz a rosszban is megtalálod a jót.Hidd el jönni fog a babó is.

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Csucsu: igen, próbálok. :) Én hiszem, h a kisbaba fentről kapott ajándék, és hogy a megfelelő időben és a megfelelő körülmények között jön majd.
Amúgy meg gondolom azért is könnyebb még, mert ez még csak a második próbálkozós hónapunk volt. Remélem egy év múlva, ha úgy alakul, akkor is ilyen lesz a hozzáállásom.

Te ugye kb egy hét múlva tesztelsz?

Kép
lujzici
 
 


Lujzici: Most van Pé-m. 23-án voltunk uh -on. akkor volt 18mm es a tüsszőm. azóta viszont alig bírok menni is úgy fáj a petefészkem.Tegnap volt az LH teszt nagyon erősen pozítív. Remélem ma már megreped a tüsszőm mert komoly fájdalommal jár most.
Szóval inkább 14nap múlva tesztelek csak, hogy biztosra menjek. De a mensi napját mindenképpen megvárom.

Kép
csucsu05
 
 


Lyndee
jó, hogy jelentkeztél. már nagyon várom a képeket!!!!!!!!!!!! :lol: (az én fiam meg 11.35 kor született. :wink: )

Lujzici
akkor sorstársak vagyunk. :cry: így együtt izgulhatunk megint. csak neked majd egy héttel rövidebb a ciklusod, így hamarabb kiderül majd, hogy van-e baba.

Csucsu
neked is drukk ehhez a hónaphoz.

Tegnap Anyuéknál-Tesóméknál voltunk. Naggggyon jó volt. sokkal jobb, hogy már vannak gyerekek. így teljesen más a hangulat. így nem(csak) az asztalnál ülünk és egészségről-munkáról-politikáról beszélgetünk, hanem játszanak a gyerekek és ez így TELJESEN MÁS. Tesóm a 37 hetes pocakjával nagyon édi-bédi. ki tudja, hogy szülés előtt már lehet nem is találkozunk. bár jan. 9-én lesz a születésnapja. a baba meg 17-ére várható. :wink: képzeljétek megsimiztem a hasát, és épp mozgott a baba. olyan jó érzés volt. :lol: :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: Igen gyerekkel teljesen más minden ünnep. Tesódbnak meg nagyon szép ajándék lesz a baba:)
Akkor nagynéni leszel nemsokára :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
igeeeen, már 3szoros!!!!!!!!! már a név is megvan: Viola, vagy Fruzsina lesz. még nem döntötték el a kettő közül melyik lesz, de úgy látom a Fruzsi tetszik tesómnak jobban. fiú nevet nem is mondtak, de szerintem úgyis lány lesz. :wink: vettem is neki két kis bodyt( 62-est) meg rózsaszín zoknit, pillangóval. de mondtam, hogy csak akkor bontsa ki, ha megszületik a baba. olyan volt végre a fiú holmik után a lányos babaruhákat nézegetni a boltban. :wink:

Kevin-Kata
mi újság? dokihoz bejelentkeztél már?

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk, így az ünnepek alatt. :) Mi is túléltük már a családot, de még vannak mindenféle progarmok, úgyhogy majd januárban leszek csak teljes életnagyságban. :lol:

Lyndee!

Mégegyszer gratula, és annyira jó neked, hogy sikerült a gávédelem, pedig egyáltalán nem is érdekelt emlékszem! :wink: Sok boldogságot!

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Hogy telt a karácsony?
Én sikeresen túléltem a főzőcskézést és szinte végig pihentem.
Ma voltam dokinál (megint) a labort intézni és ismét megvizsgált. most már a crl 15 mm és erősödött a szívdobogás. láttam is az ultrahangon a pici szivét. :)
úgyhogy marad a 7+6 hét

Timi
titimee
 
 


Sziasztok!

Ma végre hazaértünk, de csak pár órát leszünk itthon, mert holnap indulunk Krakkóba. Ott fogjuk tölteni az év végét.

Képzeljétek, mi történt: sikerült életem eddigi leghosszabb ciklusát produkálnom - 29 nap!!! Nehéz napokon mentem keresztül, mert előtte majdnem 3 napig csak barna maszat volt. Amikor legutóbb írtam nektek, h megjött, akkor igazából még csak a barna volt, de eddig mindig megjött rá pár órára. Most meg napokig csak maszatka! Sosem volt még ilyen! Szerintetek mi lehet ez? Ez baj?

Timi: de klassz lehetett látni a gyermeked szívét dobogni!!! Már majdnem 2 hónapja kismama vagy! De jó!

Syrynx: aha, kb együtt haladunk most!

Pampalini: hol vagy, és mi újság veled?

Kinga: és veled mizujs?

Kép
lujzici
 
 


Timi: priviben elküldtem neked a brownies receptjét. Jó sütögetést!

Lujzi

Kép
lujzici
 
 


Lujzi: köszi a receptet, megkaptam. :) ki fogom próbálni.

Timi
titimee
 
 


Kép


Kép


Boldog Új Évet Kívánunk Mindenkinek!!!!!

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee
elbűvölő a kisfiad! sok boldogságot nektek! :lol:

Holnap már nem biztos, hogy tudok jönni.

mindenkinek: B. U. É. K.!

Mi holnap egy barátnőméknél töltjük a szilvesztert, Budaörsön. Nekik 3 hónappal kisebb a lányuk, mint Máté. még egy baráti pár jön (csak pár órára) akiknek 6 hónapos a fiúk. rájuk már nagyon kíváncsi vagyok, mert még nem láttam a picit!

Ja, ma telefonált vissza a kolléganőm. 7 órában visszavesznek április 7-étől.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: És az neked jó a 7-óra??
Pénzben jól jársz??

Mi sem leszünk itthon holnap megyünk szintén mi is a barátnőmékhez szilveszterezni. A kisfia 3hónappal idősebb mint a lányom. a nagylánya pedig 6éves. igy eljátszanak a gyerekek. Este meg a barátnőm anyukája átviszi magukhoz a kicsiket aludni:) Igy mi bulizhatunk.
Bár én leszek a sofőr igy én nem iszok de én ásványvizzel is nevetek egész este amin a többiek mindig csodálkoznak:)
Hiába nekem alkohol sem kell ahoz, hogy jól érezzem magam.
Szóval Syrynx: Nagyon Boldog Új évet neked és az egész családodnak. Remélem a 2009-es évet úgy kezdjük, hoyg talizunk végre:)
Puszi.


Csajok: MINDENKINEK B.Ú.É.K !!!!

Kép
csucsu05
 
 


Lyndee: nagyon szép a kisfiad! Gratulálok! És nagyon ügyes voltál, és tök szupi, hogy van sok tejed. Szóval nagyon örülök.

Mindenkinek nagyon boldog, sikeres és főleg pozitív tesztekkel teli új évet kívánok! Akik mennek bulizni, azoknak nagyon jó szórakozást.

Mi itthon leszünk, de én nem is vágyom sehova. Annak fogok örülni, ha Máté hamar elalszik, és akkor kicsit kettesben tudunk lenni Apával.

Kép
németh
 
 


Csucsu
a 7 óra kompromisszum mindkét részről. ők 8 órát szerettek volna, én 6-ot. így lett a 7 végül. :? :D A pénz kevesebb mint eredetileg, de így sem járok rosszul, örülök, hogy visszavesznek.
ok, jövőre találkozunk!

Kinga
nektek jó kikapcsolódást otthon. (az elmúlt két napban Máté elég nehezen aludt el, pedig amúgy sosincs gond vele.)

Kép

Kép
syrynx
 
 


Nagyon édes a kisfiad Lyndee!!! :D

B.U.É.K. csajok!!!

Kép

Kép
syl100
 
 


Lyndee!

gyönyörű babó!! :D

Timi!

hajrá, növekedjetek!

Kinga!

Jó apázást estére! :wink:

A többieknek meg jó bulizást! Mindenkinek boldog újévet kívánok!

Kép
Kép
tabati
 
 


Én is nagyon BOLDOG ÚJ ÉVET kívánok no meg sok sok gólyát :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok lányok, üdv 2009-ben! :wink:

Szilveszter jól sikerült. 8 szülő és 6 gyerek rohangászott a barátnőméknél. (a tesómékat is beszerveztem, úgy hogy a barátnőm nem tudta. örült.) 23 óra után már csak 4felnőtt+2 gyerek maradt. :lol: alvás után ma ebéd körül jöttünk meg. (fényképezőm itthon maradt, de 2-en is csináltak képeket.)

Csucsu-nektek hogy telt? többiek? :D [/b]

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: Mi nagyon jól éreztük magunkat. annyit nevettünk, hogy már fájt a szám. Pedig én voltam a sofőr igy nem ittam de én a kölyökpezsgőtől is jó kedvű voltam.:)
Irtó jó szilveszterünk volt.
Szabina 10kor már majdnem elaludt de be volt zsongva a tűzijáték miatt. Igy éjfélkor a gyerekek is velünk koccintottak és utána volt tűzijátékunk is. Gyerekek élvezték nagyon és mi is.
Aztán még kicsi játék és mindkét gyerek 1kor kidőlt. Mi még buliztunk táncoltunk majd fél4kor eljöttünk. Szabinát betekertük egy vastag plédbe úgy vittük ki a kocsihoz. Fel sem kelt.
Aludt mint a bunda.

Kép
csucsu05
 
 


Boldog Új Évet!

titimee: De jó, hogy láttad a babóca szívdobogását:) Remélem, hogy a 2009 év mindenkinek babás lesz. :wink:

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


Sziasztok!

Hát én 1ig bírtam Szilveszterkor, de párom miatt még nyűglődtem fél 3ig, aztán végül átestem a holtponton és fél 6kor feküdtünk le. Délben keltünk. Viszont máskor ilyet nem csinálok, már egykor haza kellett volna jönni. Másnap olyan iszonyú fejfájás meg rosszullét jött rám, hogy csak na. Szerintem az alváshiány miatt. Hiába, amit az ember alapállapotban bír, azt babásan nem biztos. Most már tudom... de volt lelkifurim, hogy remélem a babinak nem rossz bennem, tanulságos volt mindenesetre...

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: nyugi, a babuci tudott azért aludni odabent. :wink:
Én meg már este 11-kor elaludtam, mondjuk nem is terveztem sokáig fentmaradni, mert ugye Máté január 1-jén is ugyanúgy kel, mint máskor... Ma meg hajnali 4-kor kelt. :evil: Ki is vittük anyósomhoz, hogy tudjunk pihenni, erre én nem tudtam ebéd után elaludni és nekiálltam rendet rakni meg mosogatni. :roll:

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Üdv mindenkinek az új évben!

Lyndee: nagyon-nagyon cuki a kisfiad! A férjemnek a kis sapkája is nagyon tetszik!

Kinga: neked ebben a ciklusban volt/lesz inszemed? Vagy most spontánoztok?

Van vkinek ötlete a mensi előtti 2-3 napos barna maszatoláshoz? Vagy vmi tapasztalat?

Még egy kérdésem lenne: ha elmegyek a nődokihoz, akkor mondjam el neki a dolgaimat, vagy egyből kérjek hormonvizsgálatot, vagy hogy kell ezt? A másik meg, h olyan sokan írjátok, h ekkor-akkor mentek dokihoz... nálunk 5-6 hétre előre kell időpontot kérni tőle. Ti hogy tudtok ilyen gyakran menni?

Kép
lujzici
 
 


Lujzi: most nem lesz inszem, mert nem volt rendelés, és már félidőnél járok.
A maszatoláshoz nem tudok mit mondani.
Én kórházba járok dokihoz, és ott nem is lehet időpontot kérni, akkor megyek, amikor akarok, cserébe mindig rengeteget kell várni.
Szerintem mondd el, hogy mi a gondod, és ha ért a doki a kérdéshez, tuti egyből hormonvizsgálatra küld. Ha meg nem, javaslom ne is menj többé hozzá (nekem az előző dokim, akinél szültem fél évig képtelen volt erre, és felírt úgy gyógyszert, hogy fogalma nem volt mi lehet az oka a sikertelenségemnek).
Látom, most nagyon egyszerre haladunk.

Kép
németh
 
 


Csináltál most lh-kat?
Én próbálkoztam, de aztán tök bénaság lett az egész, mert egy-két nap kimaradt, mert elfelejtettem csinálni, a mai meg tök halvány, a c csík is. :evil: Egyébként úgy érzem, mintha ma lenne pé-m, de ki tudja. Csak elb........-tam egy csomó pénzt a háztól ezzel az e havi lh-zással. :oops: :roll:

Kép
németh
 
 


Még egy kérdés: volt már valakinek olyan, hogy egyik nap semmi cervix ny., másnap krémes, megint semmi aztán meg tojcsi?

Kép
németh
 
 


Kinga: hogy lehet kórházba dokihoz járni? Van ott állandó járóbeteg rendelés, mint az SZTK-ban? Csak úgy bemegyek? Engem nem zavar a hosszú várakozás. Én a Szent Imrébe tartozom. Tudja vki, h oda is lehet-e csak úgy menni?

Még nem néztem LH-át. A vonalzóm kicsit el van csúszva, mert rekordot döntöttem a 29 napos ciklussal, és csak 26-ra volt beállítva.
Hogy lehet átállítani? Az egészet újra kell csinálni?

Én ma még csak a 7. cn-on vagyok. A múlt hónapban nagyon egyértelműek voltak a jelek ovu közeledtével: sok tojcsi, sok pattanás. Ha megint látom ezeket, csak akkor LH-zok.

Szerintem lehetséges, h így változik a nyák, Én pl a krémeset annyira nem is tudom beazonosítani, vagyis az átmenetet nem nagyon érzem.

Még vmi: amikor nektek Uh-gal tüszőket nézegettek, meg szurit kaptatok, stb... akkor azt hol csinálták? Van külön ilyen UH rendelés? Vagy mindenkinek a saját nődokija csinálja?

Bocs a sok kérdésért, annyira új nekem mindez... :oops:

Kinga: én innen a babanetről rendelem az ovu teszteket, azt hiszem 130 Ft körül van egy db. Az nem olyan drága, mint a bolti volt, és ezerszer jobb (legalábbis nekem nagyon bejött).

Kép
lujzici
 
 


Sziasztok!

Lujzici!

Én is kórházba járok rendelésre, szerintem bárhol van ambulancia, de azért szerintem kérdezz rá az Imrés topicban, ott biztos tudják.

Kinga!

Nekem is mindig össze- vissza volt a tojcsi. Mindig a ciklus közepén, de volt hogy sokkal korábban kezdődött és sokáig tartott, de olyan is volt, hogy csak egy napig láttam. De mondják is, hogy már a peteérés előtt jelentkezhet. Az a biztos, hogy van peteérés, ha van nyák, de hogy mikor... :roll:

Ma nekem elkezdődik megint a munka és meg sem állok húsvétig. :x Most úgy érzem semmi kedvem hozzá, de el fog múlni, csak bele kell rázódnom. :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok lányok!

Először is nagyon boldog, babákban gazdag új évet szeretnék kívánni!!!

Lyndee: gyönyörű a kisfiad! Ha lesz időd majd mesélhetnél, hogy hogyan is zajlott a szülés!!!

Lassan már mi is a végére érünk... Egyenlőre el sem hiszem....

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Sziasztok!


Nagyon Boldog, pozitív tesztekben gazdag új évet kívánok mindenkinek!
Aki szülni fog annak könnyű, gyors szülést, aki babát vár annak problémamentes terhességet és könnyű szülést!



Azt mondják az okosok, hogy 2009 minden tekintetben jobb lesz, mint 2008. Úgy legyen!

Kép
pampalini
 
 


Sziasztok!

Boldog Új Évet kívánok énis.


Syl: a lányodnak utólag is Boldog születésnapot.

lujzici: ezt a három dolgot énis szívesen csinálnám, ha lehetne. de nem panaszkodom :) eddig nagyon jól viselem a terhességet. békén hagy a baba. csak akkor szól, ha nagyon sokat ülök. meg ha nem eszek reggel, akkor hányingerem lesz.
A vizsgálathoz meg annyit hozzáfűznék, hogy szerintem mondd azt, hogy már egy éve próbálkoztok (általában annyit szoktak mondani a dokik, hogy az után csinálnak kivizsgálást). Keress nőgyógyászati járóbeteg rendelést. a kórházakban szokott lenni. De az sztk-ba is mehetsz.

Az meg nagyon necces, hogy 6 hétre előre kell időpontot kérni. nekem max 2 hét.

lyndee: nagyon szép a kis Arni. Büszke lehetsz rá.

kinga: sajna én nem tudok ehhez hozzászólni. én csak lh teszteltem. itt vettem énis tesztet és nem volt drága. bevásároltam belőle bőven :)

tabati: meddig akarsz dolgozni? hány hónapos korig?

én úgy döntöttem hogy jövő héten bejelentem, hiszen mennem kell a védőnőhöz, ő meg úgyis elküld kivizsgálásokra, azt meg nem tudom munkaidő után elintézni.

Tegnap a híradóban azt mondták hogy az idei évben lesz a legmelegebb nyarunk. Hát persze, hogy engem augusztus közepére írt be a doki :)

Timi
titimee
 
 


Timi!

Hát igen. mindig egyre melegebb lesz a nyár, meg fogunk szenvedni. Én július elejére vagyok kiírva, és június elejéig tervezem, hogy dolgozom. Remélem bírom, mert jó lenne. Én holnap fogom bejelenteni a közvetlen főnökömnek, drukkoljatok, hogy legalább egy picit örüljön neki... :roll: Rendes, de eleve rettegnek attól, hogy valaki babás lesz, mert akkor új munkatárs után kell nézni az meg cécó... Persze azért biztos fog gratulálni. Egyre több embernek mondom el, sőt már keresem az alkalmat, hogy mindenkinek elmondhassam. :D És szombaton megyünk babakocsi nézőbe, mert apu kollégája eladna nekünk egy alig használt hiper szuper kocsit. Eredeti ára 100 fölött volt, 20ért odaadná. Háááát, kíváncsi vagyok, megnézem, talán szerencsém lesz. Eredetileg nem terveztem ilyen mindentudó babakocsit, de ha ilyen olcsón odaadja és tényleg alig használt akkor ámen. :lol:

Amy!

neked is boldog újévet! :D Tényleg, már nálatok is mindjárt itt a nagy találkozás. :D Azért készülgess rá lassan, nehogy váratlanul érjen, vagy ilyesmi. Olvass róla, gondold át, mit szeretnél, hogyan (aztán biztos nem úgy lesz :lol: ) de azért jobb beleélni magad. Legalábbis én így vagyok ezzel.

Pampalini!

Buék! :D Reméljük a jobb évet, bár a gazdaságot meg a politikát elnézve... :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


Amy: hú tényleg, mindjárt szülsz! :wink:

Lujzi: ha gondolod holnap leírom neked, hogy én hova járok és hogy. Egyébként ugyanott csinálja ugyanaz a doki az uhukat meg a tüszőrepit meg mindent.

Tabati: biztos rendi lesz a főnököd! Azért drukk.

Syl: voltál dokinál?

Boc si, de most nagyon sietnem kell, holnap igyekszem

Kép
németh
 
 


tabati: én is június elejéig tervezem a munkát. 30km-re van a munkahelyem és nagy hassal már nem szeretnék naponta 60 km-t vezetni.
szorítok neked hogy minden jól menjen holnap és örüljenek a munkatársaid is veled együtt.
a babakocsi nagyon jól hangzik. bárcsak nekünk is felajánlanának egyet ilyen olcsón :lol:

Timi
titimee
 
 


Timi!

Na várd ki még a szombatot, mert én egyelőre még nem hiszek benne, hogy alig használt és semmi baja, de legyen szerencsém. :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Kinga:Úgy volt ,hogy ma megyek este a nődokihoz,de a neten rosszul lett beírva a rendelési dátum,ezért azt hittem,hogy ma nem lesz rendelés!De mégis volt,csak én már későn tudtam meg! :?
Így szerdán megyek 4-re!Remélem addig nem jön meg,mert akkor menni sem tudok!
Holnap meg megyek a nőgyógyászati -endokrinológiára!9-re van előjegyzésem!

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl!

Bosszantó! :evil: Igazán odafigyelhetnének! :shock:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati
na, hogy fogadták a bejelentést a munkahelyeden? már biztos volt aki sejtette. (bár most kimaradt pár nap az ünnepek miatt.) látszik már a pocid? pocakfotó? babakocsi jól hangzik. ára sem rossz. (mi szerencsések voltunk, rokontól, baráttól kaptunk, úgy hogy nem is kellett fizetni érte. :wink: igaz nem voltak hiper-szuper újfajták, de mindent tudtak amire szükség volt. azért ha egyszer mégis lesz tesó, jó lenne egy új-szép babakocsi.)

Bár ahogy a jelenlegi helyzet alakul, lehet, hogy pár hónapra leállunk a tesóprojekttel. Ma voltam állásinterjún. Ha minden jól megy-holnap-holnapután lesz a másodikforduló. Még januárban-a napokban kellene is kezdeni. Közelebb lenne a régi munkahelyemnél, napi 30 percet megspórolnék utazás terén. nekem ez is számít. és a közvetítő cég szerint fizetés is jobb lenne... na meglátjuk. Még bármi lehet...

Syl
mi volt az endokrinológián ? (még leírni is hosszú. :oops: )

Amy
kitartást az utolsó hetekre!!!!!!
Tesóm január 17-ére van kiírva a 3. gyerekével. :lol: :lol: ma volt ctg-n, azt mondta minden rendbe. már nagyon várja a család a picit. :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: Én ma megyke állásinterjúra este. Kiváncsi vagyok mert nekem 1órával lenne kevesebb min. oda +1óra haza az út az új munkahelyen.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Én úgy értettem a múltkor, hogy mégis maradsz az előző helyeden, de akkor félreértettem. Jobb a közelebbi a család a legfontosabb! :D

Syrynx!

Így télen nagy pulcsi alatt még mindig nem feltűnő annak aki nem gondolja, viszont a főnököm örült neki, bár gondterhelt az utódom miatt, de megoldják. Szóval persze sejtette ő, mert ez a világ rendje. Esküvő, aztán gyerekek. :D Drukkolok neked is az új álláshoz! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: Elvilegmaradok is hisz most szabin vagyok feb 26ig. Igy ha addig a közelben találok akkor lépek ha nem akkor sajnos marad a napi 4-5óra utazás.

Kép
csucsu05
 
 


Tabati: nagyon jól hangzik a babakocsi! Sok sikert hozzá. Örülök, hogy a főnököd is rendi volt.

Syl: sajnálom a dokit, mára sok sikert! Majd írd meg hogy mi volt.

Csucsu: sok sikert neked is a munkakereséshez! Hogy megy az ovi?

Syrynx: neked is legyen szerencséd a munkahellyel kapcsolatban!

Timi: igazad van, nagy hassal már tényleg ne utazgass majd annyit.

Kép
németh
 
 


Csucsu:: tőled akartam már kérdezni, hogy amikor elköltöztetek Szabina hogy viselte? Nem kereste a régi szobáját? Hamar megszokta az új házatokat? Most emiatt izgulok, mert úgy néz ki, hogy jan. 22 körül költözünk és aggódom, hogy Mátét teljesen megzavarja majd a környezetváltozás.

A másik pedig, hogy a gyes idejére ugye nem jár szabi, csak a gyed idejére? Vagy hogy van ez?

Kép
németh
 
 


Nálunk semmi különös egyébként.
Máté ma kapott szurit, alig bírtam lefogni, de aztán nagyon ügyes volt. :roll: Én mindig nehezen viselem amikor megszúrják.

Kép
németh
 
 


Kinga: igen gyes idejáre nem jár szabi. A gyedre igen. Nekem 46napom gyűlt össze. Most azt a szabimat töltöm.
Szabina jól viselte bár a beszéde kicsit vissza esett. Akkor kezdtünk beszélni és az új helyen vissza fejlödött. Igazából nyár végén láttam rajta, hogy már igen olyan mint a régi házban. Áprilisban költöztünk és július és augusztusra már jó volt. neki.Azért ők könnyen felejtenek és jól alkalmazkodnak. Tény, hogy Szabinát azért megvislete de ez azért is volt mert én akkor kerültem kórházba és 5napig nem is látott. Plusz költöztünk a ház nemlett kész igy a keriszülöknál laktunk egy hetet azt sem tudta mi van. Majd még a festők dolgoztak a házon igy semmi játéka nem volt lehzva a padlásról mert szállta por. Szóval ezért volt nehézkes amúgy ha minden stimmel és én sem vagyok kórházban jól viselte volna.

Kép
csucsu05
 
 


Hát igen, akkor tényleg nem volt egyszerű, így már emlékszem is, hogy leírtad.
Az a baj, hogy mi most "albérletbe" költözünk, aztán ha felépül a ház, akkor meg majd még egyszer oda. :roll: :shock:
Na remélem, hogy nem lesz túl nagy gond.
Lehet, hogy ő jobban fogja majd viselni, mint én. :mrgreen:

Kép
németh
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: