Új privát üzeneted érkezett!

Én nem adok túl semmin, megtartok mindent, hogy majd milyen kafa lesz, megint kiscsajunk lesz és tengernyi holmi között válogathatok majd neki, nem kő' költeni.....aztán amilyen az élet, fiunk lesz. :lol: :lol: :lol: És lehet megint vásárolni....vagy ruhátfesteni.


Bár szoknyácskákat festegethetek... :roll: :lol: :lol: :lol: Skótok már nem leszünk ebben az életben.
jaimee1
 
 


Jaimee: nagyon ügyes Popibaba!!!!!

Bíbi: nekünk millió 1 olyan ruha van, ami egyszer sem volt rajta, mivel a 62-es méretet mi valahogy átugrottuk!!! Jelenleg 68-as, de csak az ami nagy 68-as és 74-es méretet hordunk!
Kaptunk egy bundazsákot, az 74-80. :shock:


Újabb kép, Bandita és a sárgarépa...
Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Jaimee: majd cserélünk!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 

 
 

:lol: :lol: Egyébként én festettem, halványrózsaszín meg halványlila dolgokat, természetesen pirosra, aztán később bent maradt belőlük egy a mosógépben- no, már megint csak az jön ki, hogy balf.sz vagyok én a mosáshoz :twisted: , pedig nem ám, max. szórakozott - mire a következő adag fehér bodyk meg pelenkák mind, mind halványrózsaszínűek lettek, azt hittem, megőrülök!
Vendég
 


Jajjj, ez a répás kép, haláli! Ezt az időszakot de várom már! Hülye vagyok, hát ez van! :lol: :lol:
Vendég
 


Gyabi: Okszi! :D :D

Bandita nagyon édes répásan is! :lol:

Bíbi anyu: Isten nem ver bottal. :lol: :lol: :lol: :lol:
jaimee1
 
 


Nóri,
írtam privit... 8)

Gyabi,
Benike milyen cuki répa-manó! :D

Bíbi,
Csiribébinek igaza van, én is a pihe-puha ágyikót szeretem! Ma hastánci után tépek és iszom a cickát!
Vendég
 


Arikon:PALÁSTOT!!!!
válaszoltam...
Vendég
 


Réka a hétvégi topik talin.

Kép

És a Kékestetőn.

Kép
jaimee1
 
 


Arikon: ejnye!!!Pedig én megmondtam, nem mondom el még egyszer!

Jaimee: nagyon tetszik ez az első kép! ( Még a kutyámnak volt ilyen sünije- ő is imádta! :lol: ) Nagyon helyesek vagytok!
Vendég
 


Kösz, Bíbi, a kutyádnak is volt ilyen sünje.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Sajna nem a miénk, a vendéglátónké volt. Vagy a kutyájáé? :shock: :shock: :shock: :shock:

Ment privi. Harakiri gombot nem megnyomni ám! :wink:
jaimee1
 
 


Jaimee: nekem már a blogodban is nagyon tetszett ez a sünilabdás kép! A cserét meg majd időben egyeztetjük :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bíbi: hát igen, nálunk egy kicsit hamarabb beköszöntött ez a evés időszak, de inkább ez mint az a büdös tápszer! Most a sütőtököt várom, hogy megcsípje a dér a kertben....kíváncsi leszek fog-e ízleni!!???

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi: Arra azért figyelj oda, hogy a tápszerben minden benne van, ami kell a baba fejlődéséhez, a krumpli meg csak krumpli, a répa répa....Sokkal kevesebb a tápértékük egységre nézve. Tényleg büdös a tápszer (legalábbis a miénk is az volt) de azért elsősorban most arra van szükség. És anyatejre. :wink: :wink:

Répából csakis bio répát vagy bébiétel répát érdemes adni a nátrium (vagy nitrit??) tartalom miatt. Mindegy hogy házi vagy nem. Répát és sütőtököt max. heti 2x , mert szépen besárgítja a srácokat. :wink:

Sünilabdás kép fenn van a blogon? :shock: :shock: Hinnyeee....
jaimee1
 
 


Tényleg fenn van. :oops: :oops: :oops: :oops: Gyabi, micsoda agyad van. :P :shock: :lol: :lol: :lol:
jaimee1
 
 


[quote="csnóri"]A írta:csnóririkon:PALÁSTOT!!!!

Jááájj! Erre gondoltam, csak megszokásból írtam cickát... :oops: :D

Bíbi,
ittam, már tegnap este PALÁSTFÜ teát, na ennek sem túl kellemes az íze, de egy kis mézzel egész "finom" lett. :)
Vendég
 


Gyabi, Arikon,
hát igen, nem lehet elég korán kezdeni, bár a képen éppen virust irtanak apával, de netezni is szokott, rendszeresen "olvas" titeket velem, ja, és gépelni is nagyon szeret, na meg betúrni a lábával a billentyűzetet! Egyszerűen imádja a számitógépeket! :lol:

Gyabi,
nagyon jackes volt Bandita a keresztelőn, tényleg igazi férfias a mellényben! És nagyon ügyes volt! :D A répás kép is nagyon aranyos!

Jaimee,
hűha, nagyon ügyes Réka baba, gratula! Nemsokára már szaladhatsz utána! :lol: És ezen a topic talis képen haláli, naggggyon cuki! Persze a közös képetek is nagyon jó, olyan jól elvagytok!

Bibi,
kösz! És hogy miben reménykedsz? Talán a kistesóban? Vagy nem tervezitek?

Arikon,
csak szépen iszogasd a palástfüvet, nem olyan vészes az! És nem utolsó sorban megéri... :wink: :D

Mi ma voltunk vérvételen, nem is tudtam, hogy hogy lesz egy ekkora pici babával, de Nikici hál Istennek nagyon ügyes volt, kint a váróban nagyokat mosolygott mindenkire, sikongatott, hozta a formáját, és nem is sirt nagyon a vérvételtől sem, inkább az nem tetszett neki, hogy le van fogva, de amikor beszéltek hozzá a nővérek, már nem is nyafizott, pedig a vérét még mindig vették!

Tegnap délután végre nagy nehezen sikerült elcsalni apát sétálni, teszek fel róla egy-két képet (bocs, most ilyen képmániás lettem :oops: ):



Kép Kép Kép
sirkici
 
 


Sirki: nagyon jók a képek és nem baj, tegyed csak nyugodtan.
Nagyon ügyes kiscsaj Niki baba.

Jaimee: azért még nem tömöm ezekkel a kajákkal... :lol: :lol: :lol: ...délután kap két evés között 1x.

Tegnsp voltunk vásárolni a Metróba...olyan ügyes volt Beni, mindenki benne gyönyörködött, hogy milyen nyugodt, milyen szép...én meg 10 centivel a föld felett!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Jaimeemami: én mindenesetre kutyaboltban vettem, sőt, máshol nem is láttam ilyet, illetve nagy bevásárlókpokban csak, de ott is a kutyaosztályon. :lol: :lol: :lol: Persze, ez nem jelent semmit, de poén, én röhögök. :lol: :lol:

Privi nem jött, viszont én bejutottam. Harakiri? Még megfontolom! :twisted:

Arikon: nekem ízlenek natúr is ezek a teák, az a jó bennük, hogy olyan szarok, szóval hogy olyannyira, hogy már szinte jók, én tényleg szeretem őket, már a rendes gyümölcs meg zöld meg minden teát is ízesítés nélkül iszom.

Sirki: apát én nem látom a képeken :lol: :lol: amúgy nagyon helyesek vagytok, az a piros gönc, meg csúcs! Vérvétel miért kellett?

Kistesó, hát passz, jó lenne persze, de abban maradtunk, fél évig félretesszük a témát.

Amúgy tudjátok, lehet e gyedből újra tgyásra menni, vagy hogy van ez? Igazából ez aggaszt, nem látom át, mi lesz velem, nincs hova visszamennem melózni, gáz...
Vendég
 


Bíbi: úgy értettem, hogy meghívó ment. :wink: Blogot lementettem azért, nehogy félre csússzon a mancsocskád. :lol: :lol: :lol:

Sztem tgyás csak egyszer van, utána megint gyed jön. De nem vagyok képben. Van a neten valami Szakbarbár, ő ingyé tud tanácsot adni. Nem tudom, most működik e.....

Azt már tudom, hogy úgy jár az ember lyánya legjobban, ha ketteske még a gyedbe születik, de nálunk ez ki van csukva. Nagyobb korkülönbséget szeretnék. A lényeg, hogy megszülessen ketteske nagyjából mire betölti a 3-at egyeske...+ néhány hónapig még lehet húzni így vagy úgy....Dehát nehéz ezt programozottan csinálni. :roll: :roll: :roll: Egy évet én hagynék nyugodt próbálkozásra. Tudod, nekem nincsenek kötél idegeim...meg úgysem hiszem, hogy rögtön összejönne. :roll:

Natúr teját én is szeretem, sztem a gyógyteák úgy finomak. :wink:

Sirki: Aszta mekkora lyány már Niki! :shock: :shock: Látom, nem csak Bíbiéknél megy a piros. :lol:

Gyabi: :lol: Igen, ezt a lebegést én is ismerem. :lol: :lol:
jaimee1
 
 


Hello lányok!

Sirki mami, ez a lány tényleg hatalmasat nőtt! :) Nagyon szép :wink:

Jaimee, és Bíbi: mostanában megszállott olvasóitok lettem. (persze most túlzok ám;) )Nagyon jók a blogok, a legjobb benne az, hogy telis-tele töltődök velük anyai szeretettel :) Na azért majd leállok a droggal :D

Arikon, érlelgesd szépen az érlelgetnivalód! Drukkolok hozzá ;)

Mi ma magyünk este a dokibácsihoz, már nagyon kíváncsi vagyok mekkora a baba, és hogy minden rendben van-e. Képzeljétek, néha képes vagyok egy órán át ülni, anélkül hogy bármit is tennék. Iszonyat bambaság tört rám így a végére. A nagytakarítási láz pedig olyannyira elhagyott, hogy most épp minden szanaszét van. No, de mindjárt jön a barátnőm, remélem kisegít ebből a delíriumos állapotból :wink: :)

Mirciről tudtok valamit?

Judit
Kép
sonny
 
 


Sziasztok!

Hoztam az ígért képeket a szülinapról...
sajna nem túl jó minőségű, mert inkább videókat készítettünk, és abból próbáltam kiszedegetni.

A torta:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Hát ennyit sikerült, sajna a többi nagyon homájos....
De azért igyekeztem.
Majd később még jövök, puszilok mindenkit.

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Mircinek tegnap írtam sms-t, de még nem reagált...Remélem oksi minden, és "csak" fáradt az anyaságtól. :)

Niki,
milyen ötletes Domi tortája! Ez valami mesefilmből van? Ha jól látom van rajta dínó, pálmafa, egy kissrác... Nagggyon jó! :D

Bíbi,
nekem egy kicsit kesernyés az íze, de igazság szerint amikor cickáztam, akkor már a végén én is natur ittam. Lusta voltam mézezni, kanalat mosni. :oops: :D

Sonny,
várom a beszámolót, h. mi volt dokinál! A bambulás nálam is elő szokott fordulni, pedig még kismama sem vagyok, jesssszus mi lesz akkor. Lehet narkolepsziás leszek! :? :D

Csajok tiszta para vagyok a holnapi naptól! Neeeem akarooook szuriiiiit!!!! Az lenne a tuti, ha 20 mm-es lenne, és épp amikor uh-al figyel egyszercsak megtörténik a tüszőrepedés.... :roll: :twisted:
Vendég
 


Arikon:ne légy már hisztis egy szuritól.Állj úgy, ahogy mondtam, meg sem fogod érezni.Ok? :wink:
és nem is biztos hogy kelleni fog)
Vendég
 


Mennek a drukkok természetesen!+++
Vendég
 


Nóri: vonalzónak : :cry: Nálam beköszöntött piri ma, remélem, ott nem.

Arikon: Semmi hiszti, hamarosan anya leszel! :wink: :wink: Nekem is mindig ezt mondta Apa. :lol:

Sonny: köszi! Az jó, ha csak most lassultál le, én már félidőnél.
jaimee1
 
 


Jaimee:ezt hagyjuk inkább...úgysem tudsz lelket önteni belém, tudod jól azt Te.De azért imádlak!!! :roll:
Vendég
 


Mirci végre írt, h. sajnos Bálint bébi még mindig pocifájós, a tejecske sem az igazi. :( Mindenkit puszil és sajnálja, h. nem tud jönni, de rengeteg a dolga.

Bocs, Nóri, és Jaimee, csak gondoltam leírom az aggodalmam, ha Ti (v. bárki más) teszi én nem azt reagálom, h. "hisztiztek", hanem próbálom megérteni és inkább lelket önteni. No, most az jön le, h. túl érzékeny vagyok, akkor bevállalom, de a véleményemet is... eldugultam!
Vendég
 


Arikon barátném:ezt tessék úgy érteni, hogy:egy szuritól nem félünk meg izgulunk!!!És ezt kifejezetten a szurira írtam, nem a vizsgálatra meg a szituációra összességében.Szóval egy szuri miatt nem kell aggódni, főleg, hogy tüszőrepi, ami annyit jelent, hogy spontán van pé.
Nem tudom érted e mit akarok...de szerintem ismersz már enniyre.... :roll:
Vendég
 


Arikon: no comment.
jaimee1
 
 


Arikon:

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 



Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi: Tüneméééééény! :P

Réka nagy figyelemmel nézte és próbálta felhívni Benedek figyelmét....nem sikerült, úgyhogy csak integetett neki. :lol: :lol:

Nagyon bejött ez a pihi szék nektek. Még a végén elcsábulok, mi is veszünk ketteskének. :lol:

De ha még egyszer aszondod, hogy rád nem hasonlít.... :twisted: :twisted: :twisted:
jaimee1
 
 


[color=red]
Sziasztok!!!
Niki, Chrissy, Heni: nagyon boldog 1. szülinapok kívánok a fiúknak ( utólag meg előre is!!!)

Betsy: tüncsike már 4 fog tulajdonosa, kúszik mászik, magától felállt de nem mindig sikerül neki, nagyon vidám és szereti a bátyust, nagyon tudnak együtt játszani, kacarászni. Mindent eszik, akaratos :P


Képzeljétek: pont most, amikor menni készülünk haza ( már nem voltam 3 éve) Apukám eléggé ramatyul van. :cry: Már több, mint 1 hete iszonyú fájdalmai vannak a gerincében, kiderítették, hogy gerinc sérülése van és valami kinövés rajta + gerinc sérve :shock: Hétfőn fekszik be a korházba gerinc műtétre :( Úgy féltem, már 70 éves, gyengélkedik a szíve, altatás stb...)Pedig pont a szülinapjára megyünk és koncertet is akart adni ( karmester amúgy), de így le van fújva az egész. El van keseredve, ez lett volna az utolsó fellépése, most már visszavonult volna ezen a téren, csak tanított volna, nameg vezeti az akadémiát. Mondta tegnap a skype-n, hogy nem kéne jönnünk, mert ő még a korházban lesz meg nem emelheti majd az unokáit, mondtam, hogy látni akarok és kész, nem érdekel, hogy hol lesz éppen.

Na puszi, majd jövők a képekkel.

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 



Gyabi: szééééééééééééééép, ennivaló :wink:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

BÍBI


MEHETSZ ÚJRA TGYÁSRA.SŐT HA MÁR GYESEN LESZEL ÚGY IS LEHET, HOGY APA KAPJA A GYEST TE MEG TÁPPÉNZEN LESZEL.dE HA ÍGY LESZ ARRA NAGYON FIGYELJ ODA, HOGY MIELŐTT TÁPPÉNZRE MÉSZ LEGALÁBB 1 HÓNAP SZABADSÁGRA MENJ EL.íGY FOGSZ RENDESEN PÉZT KAPNI./sajnos nekem ezt senki nem mondta el,így atgyásom 26000 ft most:(:(.Remélem érthetően sikerült leírnom. :oops:

Olvasok tovább amíg nem kell indulnom az oviba..

KépKépKép
bambika
 
 


Gyabi,
kösz! Én is igy szoktam röpködni, mostanában akárhová megyünk, Nikici mindenkire mosolyog, oda akar ugrani a kezünkből, mindenkit megszeretget a kis kezecskéivel, úgyhogy már sokszor nem fér el a májam... :lol:
Nagyon jó a videó! :D

Bibi,
tudod apát ezért nem látni, mert a fényképészeket nem nagyon lehet rávenni a modell szerepére! :lol: Mostanában én is rákattantam a pirosra! Pedig magamon az életben nem szerettem, de Nikinek majdnem mindent pirosban veszek, mint kocsi, táska, egyre több ruha, stb.
Vérvétel azért kellett, mert én sem tudom, szerintem a doktornő olyan passzban volt, mert aznap mindenkit elküldött vérvételre, de egyébként megkérdezte, hogy én vérszegény voltam-e a terhesség alatt, mondtam igen, és mivel Niki csak szopik, igy elküldött bennünket vérvételre, de szerencsére egyikünk sem vérszegény, ma vittük vissza az eredményt megmutatni!
A teákkal én is igy vagyok, amióta gyógyteákat iszom, már a többi teát sem iszom cukorral! :D

Jaimee,
:lol: , igen, mint már irtam Bibinek rákattantam a pirosra, pedig sosem gondoltam volna! :lol:
Ketteske pedig miért ne jönne össze rögtön? Hisz már úgymond "be vagy járódva" :wink:

Sonny,
kösz! :D
Már nem sok van neked sem, hogy végre babázhass, és ez a melankólia is lehet jel! :roll: Mi volt a dokibácsinál?

Niki,
nagyon szép volt Domi tortája! És látom sok szép ajándékot is kapott! :D

Arikon,
mi volt a dokinál?

Mircit sajnálom, de majdcsak elmúlik a hasfájós időszak is, és aztán tud jönni!

Olik,
sajnálom apukádat, jobbulást neki!
sirkici
 
 


Sziasztok!

Nagyon édes minden gyerkőc :)

ARIKON: Mi volt ma a dokinál?
OLIK: Apukádnak problémamentes műtétet, gyors felépülést és boldog szülinapot kívánok! Mindenképp menjetek, jó utat, kellemes időtöltést!
BAMBIKA: Nem kell a táppénz előtt 1 hónap szabadság. Én GYES-ről mentem táppénzre, és mivel nem dolgoztam az előtte való 2 évben, hisz Petivel voltam terhes, majd TGYES, GYED, így az első gyerkőc születése előtti bérből számolták a táppénzt. Inkább arra kell figyelni, hogy ha megszületik a 2. gyerkőc, akkor le kell mondani a GYES-t, amit az apa vesz igénybe.
SIRKICI, BIBI: Vasárnaptól a pennyben lesz piros overál 2.490.- ért. Nézzétek meg, lehet élőben sokkal jobb, mint képen.

Kép


Kellemes 7végét mindenkinek!
Vendég
 


Betsy,
kösz a tippet! :lol:
sirkici
 
 


Arikon: mi hír?

Bambi, Betsy: Köszi a hozzászólásokat gyes témában!

Overált is köszi, de már van kettő, meg megint le vagyok állítva vásárlás témában... :roll: :lol:

Ja, Gyabi, milyen mázlisták vagytok, nekünk ilyet sosem sikerült felvenni, amint meglátja a gépet, elhallgat, dirrekt! :twisted:
Írtó jópofa Bandita!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Köszi az érdeklődést, szerencsére (+a palástfűnek köszönhetően :wink: ) nagyon jó híreket kaptam. Tegnap egész nap így közlekedtem: :D

Szóóóval, az uh-os hölgy először nézi a balp.fészket ott csak kisebbek vannak, aztán jött a jobb oldali (ahol volt a 16 mm-es), és ott már nincs semmi!! Mire én meghökkenve mondtam, h. "hová tűnt, szerdán még ott volt???" Hát, bizony megrepedt és elindult az "útján"... :) "Húha", mondom én, akkor ez most mit is jelent? A lényeg, h. valszeg csütörtökön volt a tüszőrepedésem, ami szuper hííír, mert így "dolgozhatunk" e nemes célon. Szerdán együtt voltunk, mondjuk csüt-ön nem, de azt mondta, ez nem gond, mert a fiúk (én csak így hívom "őket" 24-48 órán át életképesek.
Az örömöm azért ilyen határtalan, mert sikerült magától tüszőrepit produkálnom!!! A dokimat hívtam, és jófejen megjegyezte, h. na "akkor tessék egymásnak esni!!" 8) :D
Szóval ez az én kis történetem, és már ennek is nagyon-nagyon örültem! Az uh-os jól megnézte a petefészket (ahol volt!!) és látott egy foltot, amire a megrepedt tüsző "vándorlása" lehetett...

Csajok, tüszőrepi után meddig kell (persze mindig jó az :oops: :D ), szóval meddig "célszerű" aktivizálni magunkat?

Ja a m.nyálkahártyám 7 mm-esre "nőtt, tehát 1 mm-t, de szerintem már az is több...
Vendég
 


Betsy persze nem kell szabira menni,de nekem jó lett volna mert így nem abból a 15 napból számították volna ki a TGYÁS-t amit elvileg a munkáltató fizet ki.Ezt nekem a tb-nél dolgozó nő mondta aki intézte a papírjaimat.Végülis a munkáltatómnak mindegy lett volna mit ír a papírokra mert nem fizeti ki a szabit sem,meg semmit.ÁÁÁÁÁÁÁÁ de mindegy is mert megint felhúzom magam.Legalább be voltam jelentve ,nem úgy mint 1-2 kollégám:(

Arikon

Örülök a jó híreknek :D

Olik

Apukádnak jobbulást! Jó utat nektek.


Tündériek a képek!Gergő hangosan kiabál mikor meglát egyet...
Most végre jobban van.Tüdőgyulladása volt szegénykémnek,mindennap hordtam szurira :cry:

Lenne még mit írnom de ennyit engedtek nekem...de nem panaszkodom imádom őket.

KépKépKép
bambika
 
 


Kép

Lilla a kis szeleburdi nekiszaladt a kerítésnek

Kép

Friss kép Gergőről

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a torta dícséretet!
Nem csak szép volt, hanem igen finom is. :D

Arikon:

Dínó???
Hát te meg hol látsz rajta dínót??? :D :D :D
Igen, mesefilmből van, de nem dínós mese, hanem ez dzsungel könyvés 3D-s torta volt.
Maugli van rajta, meg egy majom, na meg pálmafák, hegyek, folyó, fű, rét stb...
De dínó az sehol sincs...
:D :D :D

Betsy:

Te értesz a Jónás módszerhez???

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Niki,
:oops: :D :D
A Maugli melletti figurát láttam én dínónak, de akkor ő a majom! :D :D

Bambi,
köszi! :) Szegény Lilla, gyógypuszit neki! :) Gergőnek meg tüdőgyuszija volt? Az a lényeg, h. már jobban van. :)
Vendég
 


Arikon:
[quote]S írta:zerdán együtt voltunk, mondjuk csüt-ön nem


Áh, ez nem baj. Ha tényleg csütörtökön repedtél, akkor lyányod lesz! :wink:

Sztem tüszőrepi előtt kell anyait és apait beleadni. Az a tuti. Kapja el valaki, ahogy kilökődik. Aznap + 2 nap még naggyon sanszos. De ez a katonák állóképességén is múlik. Van akinél még +4-en is van élő sperma.

Bambi: Véééégre kéééép! :P Aszta, mekkora Gergő! Így áll már? :shock: :shock: Szegény Lillus. :cry:
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Arikon, örülök a tüszőrepidnek!!!! :)
Drukkolok a srácoknak!!!! :D


Bambika, Lillának, Gerinek jobbulást!!!

Sirki, Bíbi, Gyabi, Jaimee, gyerekek nőnek, mint a gomba!!!!! :D

Én jól vagyok! Igaz, estére nagyon kifáradok, de azért jövök-megyek
Most szerdán megyek a 3. ctg-re. De megbeszéltem a fiammal, hogy nov3 előtt nem jön ki, mert tesóm nyaral és 2-án ér haza. Szeretnénk megvárni!!! :)

Kép
Kép
gabi82
 
 


[quote="jaimee1"] írta:jaimee1h, ez nem baj. Ha tényleg csütörtökön repedtél, akkor lyányod lesz! :wink:

Sztem tüszőrepi előtt kell anyait és apait beleadni. Az a tuti. Kapja el valaki, ahogy kilökődik. Aznap + 2 nap még naggyon sanszos. De ez a katonák állóképességén is múlik. Van akinél még +4-en is van élő sperma.


Nagyon örülök, h. írtál...nekem! :) Remélem a próféta szóóóól belőled!! :) Mondjuk aZuram nagyon el van telve a tűzérsége erejétől... :oops: :lol: De melyik pasi nincs?! 8) :D

Gabi,
örülök, h. jól vagy, és drukk, h. Lacika ne jöjjön "idő" előtt.
Vendég
 


Jó reggelt Lányok!

Jaimee: ha fiad lesz és remélem nekem kislányom, akkor remekül tudunk ruhákat cserélni:) Nagyon édesek a képek!!!

Sirki: én sem tudom könnyen rávenni apát, hogy jöjjön velünk sétálni..Max. a játszótérre jön utánunk, hogy hazavigyen...

Betsy: én az intersparban kaptam marcipán masszát és vettem egy micimackós figurát is, de szeretnék gyártani katicabogarakat, stb.. Végül is joghurtos túrótortát készítek -baba módra, hogy a drágám is tudjon belőle enni... Már nagyon várom a szombatot..

Niki: de szupi a torta, ki csinálta? Csokoládét mióta adsz Dominak?

Olik: köszi szépen! Apukádnak sok drukk és erő a műtéthez!!

Arikon: garutlálok a szép eredményekhez!! Mindent bele!!!

Pussz

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Arikon,
örülök a jó hireknek! :D

Bambika,
szegény Lillus, gyógypuszit neki! És Gergőnek is a tüdőgyuszira, de már a lényeg, hogy jobban van! És én is pont ezt akartam kérdezni, hogy már ennyire áll?

Niki,
már tervezitek a kistesót? Vagy már rajta is vagytok a projecten?

Gabi,
pihenj még ameddig birsz, na de persze azért tenni-venni is kell! :lol:

Heni,
tipikus... akkor nem vagyok egyedül! Gondolom már nagy a készülődés, izgalom! :D
sirkici
 
 


Heni: Hú, ez a túrótorta nagyon jó ötlet! :P És a tésztája? Liszt, tojás, tej van benne? Dobhatnál egy receptet!!!!
Most nyomozok olyan torta után, amiből Réka is ehet.

Remélem, elkaptátok és lassan megágyaz a pindurka.

Lányok, hatalmas babaruha cseréket tudunk majd lebonyolítani. 8) 8)

Apa is úgy sétál a babakocsival, mintha sietne valahová. :lol:
jaimee1
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?