Új privát üzeneted érkezett!

Csucsu!

Akkor megy a drukk a hétfői repedésért!

Nem sokára már én is szülni fogok! Nem emlékszel, hisz Lyndee is nemrég tesztelt pozitívat! :lol: :wink:

Syrynx!

Senki nem vette észre, csak a takarítónő, de mint később kiderült ő sem azt, hanem jól be voltam öltözve, mert amikor levettem a pulcsit akkor mondta, hogy na, így nem is gondolta volna. De megígérte, hogy nem fecseg. :lol: Amúgy én meg inkább fogytam, mert semmit nem kívántam, amúgy meg nagy evős voltam mindig is, úgyhogy mostanság sokkal kevesebbet eszem. De azt hiszem, hogy most már észrevennék, talán már egy picit látszik a hasamon. Viszont dolgozni csak januárban megyek, és akkor meg már meg is mondom. Én az arcomon sem vettem észre változást...csak annyi, hogy már kiszőkültem, kéne már szempillát, meg szemöldököt festeni, amit lehet, hogy most a hétvégén meg is csinálok. Meg végre a körmömet is kifesthetem, már merem és fodrász is elkellene már a lenőtt tincseimnek! :lol:

Kinga!

De jó, hogy még nem jött meg, nagyon drukkolok!!!! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Kinga
rettenetesen szorítok!!!!!!!!!!!!!!!!!! már alig várom, hogy tesztelj. hogy bírod még????????

Csucsu
neked is szurkolok. én azt mondom mindegy melyik oldalon reped, csak repedjen. :wink:

Amúgy érdekes, a hasamon nekem sokáig nem látszott, hogy babát várok. Persze nem csoda, hisz elég úszógumis, kipárnázott pocakom van/volt. most fogytam 10-11 kg-t egy év alatt. karomból, combomból, fenekemből ment is le egy csomó. de az úszógumi továbbra is szinte ugyanakkora a pocakomon. :evil: :oops:

Lányok, pár nap és itt a karácsony. :lol: :D :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Köszi Lányok, pont azt beszéljük Apával, hogy holnap vasárnap. :roll: Nagyon félek.

Viszont Lyndee egész nap nem írt! Csak nem tényleg egy napon szül Csucsuval?

Kép
németh
 
 

 
 

Egyébként az, hogy nem jött meg, most nem tud feldobni, mert mintha azt hallottam volna, hogy ettől a duphastontól nem is jön meg, csak ha abbahagyom. De ez lehet, hogy hülyeség.

Csucsu: remélem a jó oldalon repedt meg!

Syrynx: látom neked is már nemsokára vége a ciklusodnak! Pont karácsonykor fogsz pozitívat tesztelni? :wink:

Kép
németh
 
 


sziasztok!


ma vegre tulestunk a mezeskalacsgyartas utolso szakaszan,gondoltam,megosztom Veletek a vegeredmenyt,hatha kedvet csinalok masnak is vele :) :

Kép

Kép

Kép

Kép
enzsuzsa
 
 


Kinga: hajrá! Holnap utazunk haza a szüleimhez, de délelőtt még fel fogok jönni, hátha lesz már vmi eredmény!

Ma láttam a Spektrumon a sajtkészítésről egy dokumentum filmet, annyi sok finom sajt volt. Rájöttem, h a sajt tökéletes ajándék, meg a Pick szalámi is: sok ember vágyik rá, de igazából nem nagyon engedhetik meg maguknak.
Én nem bánnám, ha vkitől fincsi drága sajtot kapnék! :)

Képzeljétek, szőrtüszőgyulladásom van! Befelé nőtt egy buta szőrszál, és most lassan mogyorónyi nagyságú dudorom van, ráadásul a bikinivonalon. :(
Voltam bőrdokinál, bekönyörögtem magam, mert persze időpontot csak kb 2 hónapra kaptam volna. Irt fel kenőcsöt, dunsztkötést kell tennem rá. Ha nem múlik, jövő héten vissza, antibiotikum kúra, vagy a sebész felnyitja. :(
Volt már vkinek ilyen? Mi segít rajta????

Kép
lujzici
 
 


Zsuzsa: hát ezek aztán nagyon szépek! Meg biztos finomak is.

Lujzi: nekem még ilyenem spec. nem volt. Már azért csak nem durvul el odáig, hogy sebész nyissa fel! :roll:

Kép
németh
 
 


Es meg egy, csak itt,csak most, csak Nektek!

Ezzel szeretnek mindenkinek bekes,boldog Karacsonyt, es sikerekben gazdag,babasodos Uj Evet kivanni!!!

Szivem-lelkem belesutottem Nektek 8)

Kép A tarsalgo-tarsaknak :)

Kép
enzsuzsa
 
 


Drága Zsuzsa!

Ez nagyon-nagyon aranyos!!!! Köszi, hogy gondoltál ránk.

Lujzi

Kép
lujzici
 
 


Zsuzsa!

Hát ez nagyon kedves tőled, teljesen meghatódtam! :shock: :D És a többi is szép! Én is szeretnék majd karácsonyonként mézeskalácsot sütni, de majd ha saját konyhám lesz. Mindenre ezt mondom, de akkor tényleg sütök főzök meg ami belefér! :D

Lujzici!

Néha nekem is begyullad, de én már az elején kiműtöm :oops: magamnak... Ha már ekkora akkor viszont ne kísérletezz vele, szerintem a dunsztkötés használni fog. Mert ha gennyes (már bocsi) akkor ez szokott használni. Esetleg egy félbevágott hagymát, vagy paradicsomot rakhatsz még rá, és úgy a dunsztkötés, mert állítólag az kiszívja.

Sajtot én is imádom, mindjár teszem is épp van itthon. :wink:

Kinga!

Na én ehhez a gyógyszerhez nem értek, hogy akkor jönne csak meg amikor abbahagyod...doki nem mondta? Szerintem csak mondta volna, nem? Mert mikor mész hozzá legközelebb? Addig szeded és nem jön meg, ha mégsincs baba? A tájékoztatójában nincs valami írva erről?

De jóóóóóóó! Lyndee lehet, hogy már találkozott a babójával! :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Zsuzsa: köszönjük szépen, nagyon kedves tőled, hogy gondoltál ránk!

Tabati: nem mondta a doki, lehet,hogy csak hülyeség amúgy. Egyébként meg ha terhes vagyok fel kell hívnom és megmondja, hogy mit kell csinálni (kell-e szedni a gyógyszereket, és hogy mikor kell hozzá mennem vizsgálatra). Ha meg ..... (ki sem mondom), akkor szokás szerint kell menni, ami most azt jelenti, hogy majd csak egy ciklussal később lehet, mert a két ünnep között nem lesz rendelés.

Szerintem Lyndee tutira szül! Tök izgi! Sokat gondolok rá.

Kép
németh
 
 


Igen, hajráááááá Lyndee!!!!! 8) :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Jujj de izgi,szerintem is keszuloben van valami :) ki tudja,talan mar a karjaban is tartja a picurt :)

Kinga,szurkolok nagyon,folyamatosan. a kisbabas mezekalacs tuti szerencset hoz!!! :)

nagyon sokat gondolok mindannyiotokra! :oops:

tabati,ami kesik,nem mulik,biztos vagyok benne,hogy igazi konyhatunder leszel majd,mikor birtokba veszed a sajat konyhad :lol:

Kép
enzsuzsa
 
 


Sziasztok! :wink:


lujzici: én simán addig nyomkodom amíg kijön a szőrszál. de ahogy tabati mondta a paradicsom is segíthet :) (a hagymát még nem próbáltam)

kinga: holnapra megy a drukk. +++++++++++++++++++++++ (énse hallottam arról hogy bezavarná a menstruációt és a gyógyszer leírásában sem szerepel)

lyndeeről nem tudunk semmit?

csucsu: Boldog Születésnapot Szabinának.

enzsuzsa: nagyon ügyes vagy :)

Timi
titimee
 
 


sziasztok !
Ma reggek megszületett Lyndee kisfia Arnold,4200-grammal és 57 centivel!!!!
Anya és a baba is jolvannak!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hurrá!!! :)

Sok boldogságot a mamának és a kis Arnoldnak!!!

Timi
titimee
 
 


Lyndee szerintem is tutira benn van már a kórházban, minimum... máskülönben már jött volna. :D

Kinga: dehát már a 28. napon vagy!!!! Pedig neked ált. rövidebbek a ciklusaid, nem? Ez azért jól hangzik!

Timi: én is próbáltam nyomkodni, h kijöjjön a szőrszál, de csak egyre nagyobb lett a pukli. Most meg már szigorúan tilos nyomkodnom, mert csak még mélyebbre nyomom a bacikat. :(

Na megyek, tovább nézni a Megasztárt, bár nem tetszik, ahogy alakul...

Kép
lujzici
 
 


Hú, miközben írtam, jött a hír!!!!

Drága Lyndee, gratulálok! 4200 gramm, nem semmi! Ugye elmeséled majd, hogy ment?

Kép
lujzici
 
 


Éljen, éljen, éljen!!!! :D :D :D

Tudtuk mi, hogy már megvolt a nagy találkozás!!! Szuper! emélem minél hamarabb tud jönni mesélni, bár szerintem arra még várhatunk, úgyhogy ne legyünk türelmetlenek! (ezt magamnak írtam :oops: )

Lujzici!

Én is nézem a Megasztárt, de nekem már rég nem tetszik ahogy alakul. Szerintem nagyobb egyéniségek is voltak ebben a mezőnyben ,mint ez a két fiú, nade tudjuk, hogy ez nem is biztos, hogy erről szól. Amúgy meg ez a 4. széria... Igaz az, hogy mindenben az első a legjobb a folytatás már sosem az igazi...

Kép
Kép
tabati
 
 


Lujzici!

Na, azért, ebben az uccsó négyesben furának tűnt volna a Fekete Dávid, valljuk be... Még Viktor is meg volt szeppenve kicsit, bár egyértelműen a pálmát még mindig a Tóth Vera viszi, na őt nehéz leénekelni. Bár én Caramellt szeretem még nagyon, de a természetét is, csak ő csendes típus, éneklésben is. A Rúzsa Magdis szériát nem néztem.

Lassan jön haza a férjem, úgyhogy búcsúzom, és mégegyszer gratula Lyndeenek a csöppséghez!!!! :D Szép karácsonyuk lesz! :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Sok boldogsagot,egeszseget kivanok a Mamanak es Babanak! :) Isten eltessen Benneteket!!!!!!

Kép
enzsuzsa
 
 


Lyndee nagyon gratulálok Nektek! Sok boldogságot és egészséget kívánok! Hát úgy látszik, ez esetben tényleg igaza volt az uh-nak, szép nagy babuci.

Kép
németh
 
 


Negatív lett a tesztem.

Kép
németh
 
 


Kinga!

:shock: :(

Kép
Kép
tabati
 
 


Kinga: jaj de kár! De ugye tudod, hogy ez még nem jelent biztos nem-terhességet?
Egyébként meg csak idő kérdése szerintem, és jönni fog a baba nálatok. Nincs semmi komolyabb szervi gondotok, már van is egy kisgyermeketek - hidd el, előbb-utóbb a következő baba is megfogan.
Én minden esetre elhatároztam lányok, hogy többet senkit sem biztatok arra, h hamar csinálja meg a tesztet; hanem inkább arra, h várjon még egy-két plusz napot. Kezdem magammal. Péntekig semmiképp nem tesztelek, bár szerintem addig biztosan megjön. Már látom a tüneteket: csökkenő étvágy, pattanások, stb...

Ma reggel sütöttem egy nagy tepsi brownies-t. Kinga, ha most itt lennél, csinálnék neked egy nagy adagot eperfagyival meg fagyasztott szederrel, csokiöntettel - hogy kicsit felvidítson. :wink:

Kép
lujzici
 
 


Lyndee
gratulálok!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: akkor bejött a 20-a. :wink: köszi Nita a hírt! Milyen vékony csajszi vagy és 4 kg fölötti lett a babád! nem semmi! várjuk a jelentkezésed és a részleteket. talán már 24-25-én ki is engednek! :D

Kinga
:cry: :evil: a fene!!!! pedig annyira bíztam, hogy most összejött nektek!!!!!!!!!!!! 2009 reméljük meghozza neked és a többi reménykedőnek (nekem is :oops: ) a babót!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D

Enzsu
látom profi mézeskalácssütő vagy! :D gondolom a családod örömére. :wink:

Lujzici
látom kb. együtt fogunk tesztelni. :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Kinga,en is ugy drukkoltam! :( de hatha megis... a Jezuska meg meggondolhatja magat,szoval en karacsony napja korul azert megint tesztelnek egyet a helyedben :wink: elvegre hallottunk mar sokfele meglepetesrol... :lol:

Syrynx, igen, az elmult par ev adott nemi tapasztalatot mezeskalacs ugyben, es a csalad is dijazza 8) de igazan jo ajandeknak is,kicsike femdobozba szep szalveta,meg egy-ket mezeskalacs,ha az ember valami szemelyes aprosagot szeretne adni (foleg,ha sokan vannak a megajandekozandok :lol: ) :)
Amugy tavaly kicsit megszaladt a feherbors a kezemben igy csipos lett enyhen szolva,de felaggattam nehanyat a fara csak az illata miatt :mrgreen:

lujzi,aztaaaaaaa micsoda edesseg :) ki kell probalnom... :lol:

Kép
enzsuzsa
 
 


Sziasztok!

Kinga nagyon sajnálom a negatív teszetet.

lujzici mi az a brownies és hogy kell csinálni?

Már megint megfáztam. Vagy legalábbis a tüneteit produkálom. Csak tudnám, hogy mikor fáztam meg úgy hogy nem is voltam odakinnt két napja. Úgy látszik ez a megfázás végig kíséri a terhességemet.

Timi
titimee
 
 


Lyndee:Gratulálok nektek a szép nagy babához! :D
Akkor már a szentestét csak itthol töltitek hármasban! :wink:

Kinga:A fene esne bele! :(

Kép

Kép
syl100
 
 


Titimee
családtagoktól is el lehet kapni ám. :( ma már nekem is fáj a torkom. :evil: iszom a teát, meg mézes negrót eszem.
Tegnapelőtt Máté is lázas volt: 38,5. :evil: megijedtem, de estére lement neki és azóta nem lázas. orra nem folyik, viszont időnként hurutosan köhög. :evil: hát kivi leszek, kedden ad -e neki szurit a dokinő. most lenne esedékes. múlt héten elfogyott az oltóanyag, ezért nem tudtunk menni. :?

Kép

Kép
syrynx
 
 


Köszi lányok, elég elkeserítő, hogy negatív lett, de hát most a karácsony azért lefoglalja a gondolataimat. Egyébként még nem jött meg, most már inkább azt várom, hogy holnap jöjjön meg.

Lujzi: nem tudom mi az a brownies, de nekem már a körítés is elég lenne! És már attól sokkal jobb kedvem lett, hogy írtad, hogy készítenél nekem. :P

Lujzi, Syrynx: most már nektek kell valamit produkálni! :wink:

Syrynx: milyen oltást kap Máté?

Timi: sajnálom, hogy megint náthás vagy, nálunk is mindenki köhög, meg fújja az orrát. Igyál sok citromos teát és vigyázz magadra!

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Micsoda finomságok vannak itt! Még a nyál is összefutott a számban! :P A babanetes nagyon jó!

Először is gratula Lyndeenek a picurhoz, tényleg szép karácsonyotok lesz!


németh -
:( :( :( de amig nem jön meg addig van remény!


Én is tegnap teszteltem ,sajna tök nega, ma reggel meg már érzem hogy meg akar jönni :(


syrynx, lujzici - drukk!!!!! mikor teszteltek?

Kép
pampalini
 
 


Sziasztok!

syrynx: rajtam kívül senki sem beteg. nekem is "csak" az orrom folyik, de brutálisan. a gyógyszertárban meg nem adtak semmi normális orrsprayt csak valami homeopátiás szert, ami kb annyit is ér...


Hogy álltok a karácsonyi előkészületekkel? én ma tudtam meg hogy vendégeink lesznek, pedig reméltem hogy idén megúszom a főzőcskézést, valahogy semmi erőm nincs hozzá. :(

Timi
titimee
 
 


Sziasztok!

Én leghamarabb pénteken fogok tesztelni, bár szerintem addigra meg fog jönni. Minden jelet produkálom, amit szoktam.
Egyébként januárban el fogok menni dokihoz, és elmondom neki ezt a 9-10 napos peteérés utáni fázist, remélem csinál egy hormonvizsgálatot. És ad vmi bogyót. 16. cn-os peteéréssel nem normélis a 24-26 napos ciklus. Még jó, h ilyen hamar kiderült. Éljen az ovuteszt! :)

Timi: megírom majd neked priviben a brownies receptjét ha gondolod, amikor hazaértünk =most itthon vagyunk a szüleimnél). Nagyon egyszerű süti, magyarul barna sütinek hívják. Finom ragadós, tiszta csoki. A tesóméknak lett karácsonyi ajándék.

Syrynx: akkor hát együtt izgulunk. Én ilyenkor annyira nem szeretek vécére járni!!!!

Kép
lujzici
 
 


Hát csajok, elárulom, hogy tegnap este 8kor teszteltem. Nem akartam csak kedden, de tegnap pici hőemelkedésem volt meg torokfájásom és kiváncsi voltam, hogy vehetek-e be gyógyszert. de sajnos vehetek, mert csont nega. :evil: (amúgy végül nem is vettem be gyógyszert. torkom ugyan fájt, ma napközben is éreztem, de sokkal enyhébben mint tegnap este.) Pedig ebben a hónapban annnyira bíztam. szerintem jó időben voltunk együtt. akkor mi a goooooooond??????????????? :?: :idea:

Ma este voltunk swing -koncerten, ez egy kis vidámságot hozott. a barátnőm szervezte. jó volt őket is látni. (ja egyébként ők is akarnak babát, már van egy 18 éves nagyfia. de másfél éve nem sikerül. hormonvizsgálatra bejelentkezett, de az eredményt nem tudom.)

Azért egy nagyon halvány remény van még, hisz a 29-dik napon teszteltem. és általában 33-34 napra jön meg. viszont 10-es érzékenységű volt a teszt, úgyhogy annak már kéne mutatani. :roll:

Lujzici
rajtad a világ szeme. benned bízunk!!!! talán neked lesz augusztus végi babád jövőre. :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Pampalin
:cry: de amíg nem jön meg, bármi lehet. a menzis tünet ugyanúgy lehet babás tünet is. nekem már kb. 1 hete van menzis kis görcsölgetés. sőt most kicsit másképp éreztem, mintha néha olyan izomlázszerű érzés lenne. de lehet hogy máskor is volt ilyen, csak nem figyeltem annyira magam. :? :shock:

Kép

Kép
syrynx
 
 


syrynx, Kinga: Igen amig nem jön meg addig azért van valami esély a babára.
Vana kinek később kezd el a HCg emelkedni és a teszt igy nem mutatja.


Én tegnap voltam dokinál. 13. napon 18mm tüssző a bal oldalon. Ami nekem jó mert a jobb nem jó nekem.

Lyndee: Itt is gartula a babádhoz:) Hiába a december 20lett a nyerő. mondtam én, hoyg a lányom szülinapján fogsz szülni:) 24 haza is engednek hidd el. ÉS a fa alá ti is betehetitek a babust:)

Enzsuzsa: Elfelejtettem irni szuper a babanetes mézeskalács:)
Köszönjük:)

Kép
csucsu05
 
 


Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek a családja körébe! (és mielőbbi "+" tesztet! :wink: )

Kép

Kép
syrynx
 
 


Képzeljétek még mindig nem jött meg! Ma is csináltam tesztet, negatív. Tuti a hülye gyógyszer miatt van. Néha érzem, hogy mintha azonnal megjönne, aztán meg nem. Most meg már ezen izgulok, hogy mikor jön már meg. :evil: Az agyamat eldobom.

Syrynx: nekem is tegnap olyan érzésem volt, mintha vagy izomlázam vagy lázam lenne. De egyik sem volt. :roll: Jobbulást neked! Ezt én sem értem, hogy mi a francért nem sikerül teherbe esni, ha jó időben mindent megtesz az ember. Látod, nekem uh-on követik a pé-t, szurival megrepesztik, aztán feljuttatják a kiskatonákat, még úszkálniuk sem kell és mégsem.......... Na de azért nálad még nincs semmi veszve, végül is még 2 nap van hátra a ciklusodból.

Timi: még időben megtudtad a vendégeket. :shock: Elhiszem, hogy nincs kedved főzni.

Csucsu: na ez tök jó hír! Hajrá!

Lyndee: remélem hazaengednek karácsonyra! Már nagyon várjuk az élménybeszámolót na meg a fényképet!

Tabati: te hogy vagy? Sikerült végül mindent megvenned?

Pampalini: nálad mi a helyzet? Tényleg a pirit érezted?

Lujzi: hát úgy látom, lassan már te maradsz csak, mint esélyes!

Kép
németh
 
 


Kívánok mindenkinek nagyon boldog karácsonyt!

Kép

Kép
németh
 
 


Sziasztok.
Megjöttünk a dokitól. Hallottuk a pici szívdobogását. 0,69 cm a mérete. visszaminősített a doki 6 hetesnek.

Boldog Karácsonyt mindenkinek.

Timi
titimee
 
 


Sziasztok!

Na, én végre elkészültem mindennel, férjem most csomagolja a hálóban az ajándékomat. :lol: ersze főznöm nem kell (szerencsére, bár tudjátok, hogy imádnék főzőcskézni)

Timi!

Én sem irigyellek, hogy épp ebben az időszakodban kell a konyhában ténykedned, én tuti nem bírnám. Most épp már be merek szagolni a hűtőbe, mert rengeteg savanyúság van benne és azt érezni, az meg jó most nekem mindig csak azt kívánom. Az édességet meg egyáltalán nem, és ez is jó, talán nem leszek tehén. :lol:

Syrynx, Kinga!

No nem filózni ilyeneken, hogy miért nem, tudjátok, hogy ez egy nagy csoda! És már van egy babutok, szóval nincs gond, csak ki kell várni a megfelelő időt. Tuti, mert én is azt hittem, hogy bajom van, de látjátok mégsem. Akkor nekem miért kellett várnom 9 hónapot? Hisz ha egészséges vagyok összejöhetett volna az elsőben is nem? Én is ugyanúgy figyelgettem magamat, jó időben jó helyen ott voltunk és mégsem. Szóval nem filózni, hanem reménykedni és hamarosan eljön a várva várt baba. :wink:

Már nem jövök csak ki tudja mikor, most rengeteg családi program kezdődik, úgyhogy most kívánok nektek szeretetben gazdag, boldog karácsonyi ünnepeket, és meghitt hangulatot a holnapi szentestéhez!

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

titimee - Gratula a szivdobogáshoz, olyan jó lehetett !!! Remélem mielőbb meggyógyulsz! Hogy sikerült a főzőcske??
Nekem szerencsére nem kell nagyon főzni, csak magunknak, mert megyünk anyósomékhoz, meg a szüleimhez is. Ott meg lesz kaja bőven!

lujzici - gondolok rád pénteken, remélem addig nem jön meg!!! Nekem sajna ma reggelre megjött! :(

syrynx - sajnálom, h negativat teszteltél, de még később lehet pozitiv is!
németh - Biztos megjön. Megzavart a gyógyszer.
Csucsu - Ez nagyon jó!!! Mindent bele! :)

Kép
pampalini
 
 


Timi: gratulálok a szívdobogáshoz!

Kép
németh
 
 


"Nincs édesebb ünnep e világon, mint a fehér csillogó karácsony! Édes otthonokban terített asztalok, mosolyognak rájuk mennybéli angyalok."

Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánok!

Kép
pampalini
 
 


Lányok, talán Lyndee-éket holnap haza is engedik. jaj, mindjárt sírok... :cry: tényleg, úgy elérzékenyültem ezen a gondolaton, hogy már a picivel fognak karácsonyozni. :lol:

Timie
gratulálok!!!! :lol: 1-hét ide vagy-oda, ilyenkor nem ritka, hogy változik még a betöltött hetek száma, de fő, hogy dobog a szivecskéje. akkor minden ok!

Kinga-Tabati
igaz, tényleg egy csoda a baba létrejötte és szerintem a növekedése is. :lol: mind a pocakban, mind idekint. Máté is olyan szépen fejlődik, okosodik. Vidám, kis drága babácska. :lol: Minden nap gyönyörködünk benne a párommal. a kis apró csodákat, történéseket visszaidézzük este, amik napközben történtek. (ma pl. reggel korán dokinéninél voltunk. kapott szurit. picit nyöszörgött, de nem sírt. itthon "elmesélte" mi történt. megmutatta hova kapta a szurit ---mondta is hogy szuri--- )Kíváncsi vagyok a holnapi karácsonyfához, meg az ajándékhoz mit fog szólni! :?: :lol:

Csucsu
drukk a követekező napokra! :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: Köszönöm:)

Mit szólt a kicsi fiad a fához? tetszett neki?

Kép
csucsu05
 
 


Ma sajnos 1.cn . már számítottam rá a nega tesztek után. Én továbbra is a reménykedősök közé tartozom. Remélem már nem sokáig. :D

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: :( Jó lenne ha eljönne már a mi időnk is. De hidd el így lesz:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gratulációkat!

Itthon vagyunk!23-án engedtek haza.
19-én este mentünk be a kórházba pici fájásokkal és 20-án 10:10-kor meg is lett a baba gátvédelemmel!!!!!!!!!!!!

Renegeteg tejem van és a kicsi 100gr-okat szopik is.

hamarosan jövök képekkel is!

Boldog karácsonyt Mindenkinek!

KépKép
lyndee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: