Új privát üzeneted érkezett!

Jóó reggelt!

Szóval eltitkoltad volna? :wink: pszt....

remélem hamar rendbe jössz

Lalinkó ügyi volt éjjel..remélem már gy marad! jaj nem tudom én bírnám e sírni hagyni

:oops: :oops: pedig tudom, hogy ez a módszer tényleg beválik... :wink:

Ancsa kutyumutyu cukker fiad tüneményes és szivi!

ma jön unokaöcsém és végre kezd valamit a hajammal ... (fodrász)

BAbim +++++++++++++++++++++

KAtám má mé ne látna érett petét? :twisted: :twisted: :wink: :wink: :lol: :lol:

Szezsó akkor most mán hétvégén lejártad a lábad?
Vendég
 


Boni én sem tudtam, apa látta az előzetest és telózott, hogy nézzem, mert minket nem hívtak fel, pedig igérték, hogy hívnak előtte, hogy mikor leszünk adásban. :twisted:
Lali sajna megint alakított éjjel, 3X kelt, aztán reggel 6kor odavettem magamhoz végül. :roll: Sztem ha Zsigi ilyen rossz alvó lenne, mint Lali, te is eljutnál a kimerültségnek egy olyan szintjére,amikor már mindegy, mit csinálsz, csak valami használjon. :roll: Én is utálom, hogy nem veszem ki, de látod bejön (néha), már fizikailag rosszul voltam a fáradságtól. És nem tudom, mi a rosszabb Lalinak, hogy 20 percet sír, közben ott vagyok végig vele, vagy másnap egész nap ingerült és türelmetlen vagyok vele a kialvatlanság miatt. :?
Fodrász miatt irigyirgy. :D

Kép
szilcsi
 
 


fodrász késik.. nembaj arra kész lesz az ebédje :wink:

Szilci valószinű csak jelen esetben tartom elképzelhetetlennek, mert nem bírom elviselni ha sír :oops: de á nem van elkapatva! á dehogy :wink: :lol: na majd meglátjuk később.. bár szerencsére "minta" gyerek
Vendég
 

 
 

Boni, Marci is minta gyerek volt 4 hós koráig!!!! :lol: Na onnantól a szopi végéig nem sokat aludtam.

kispiskóta
 
 


zsú mit akarsz ezzel mondani? :wink: :lol:
Vendég
 


Szilcsi: Kép :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Szilcsi: :cry:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Óóóóóóóó de nagyon nagyon sajnálom!!!!!! :( :( :( :(
Pedig nagyon ügyesek voltatok!!!!! :!: :!:
Családilag szorítottunk Nektek! :(

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szilcsi :cry: viszont te sugárzol!jót tesz Neked az anyaság és nem látszik az éjszakázás! :wink: :lol:

és jók voltatok!
Vendég
 


Köszi mindenkinek, nem volt kellemes újra átélni. :( Vigasztal, hogy a döntőben 3 jó válaszunk lett volna biztosan, szóval ott jobbak lettünk volna, mint az a két nő. :wink: Micimackót egyből vágtam. :lol: Hiába no, otthon vagyok a mesékben. :lol:

Kép
szilcsi
 
 


REggelt!

Szilcsi ne búslakodj drága! éln nem tom mik voltak a döntő kérdések, mert elkapcsoltuk.. tegnap csak miattatok nélkülöztük Jockey Ewing intrikáit :wink:
Vendég
 


Mi is családilsg drukkoltunk és Apa csak káromkodott végül.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Reggeltet!

Szilcsi! :cry: Lemaradtam! Most látom csak! :cry:

Babim! ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Ennyire futotta bocsika! Evés van!

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike: gratu a hónapfordulótokhoz! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Én viszont mindig nézem és csak most látom, hogy ti játszottatok!

Én is fogdokihoz járok már egész kába vagyok éjjel 3-szor kelek Matyika miatt ez nem is baj, de a fogam annyira fájt, hogy egész éjjel jegeltem a végén vettem be fájdalomcsillapítót. Reggel felhívtam a dokit és kiderült csak ki kellett volna kaparni az ideiglenes tömést mert alatta a "gyógyító" kalcium nem tudott tágulni hát köszi, de állítólag ezt nekem is elmondták mikor???

Bocsi a panaszért.

Sírás én soha nem hagytam őket megszakadt volna a szívem ráadásul Mátyás akkor is tud sírni amikor semmi baja, de már túl fáradt elaludni akkor lefektetem magam mellé az ágyba és addig simogatom amig meg nem nyugszik, vagy a mellkasomra teszem imádja még mindig hallgatni a szívhangom. Egyébként ez mindig nagy dilemma volt sírni hagyni vagy ne hagyni, ki így ki úgy próbál kilábalni ebből végül mindenki megtalálja a maga módját!!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Lányok, asszonyok!

Bocsánat, hogy még nem jelentkezem, de egyelőre csak egy topikot tudok kielégíteni, a "2008 decemberi kismamik"-at. Ha átlestek, rakok fel képeket (pl. mindjárt), és néha írok is.

Pusszantalak benneteket, nemsokára jövök!

Kép
zölddisznó
 
 


Baba, holnaptól akár tesztelhetnél is?! :D

Zöldi, én át szoktam nézni, nagyon szép Hanna baba!

Szilcsi, én is drukkoltam ám! :wink: Férjed jó magas, mint az enyém! :D

Ancsa, tünemény a kutyi! Fiadnak jó függönye van! :D

Kép
kata05
 
 


Ja és holnaptól mérem a hőm! :D ha nem felejtem el

Kép
kata05
 
 


itt vagyok! kinnt voltunk az Adventi vásárba a Vörösmarty téren jaj de jó volt..forralt boroztam is! :lol:

Katám hajrá! :lol:

zöldi kukkantunk :wink:
Vendég
 


Csajok, segítenétek?
Megvan a 3. napi hormon eredményem. Dokihoz holnap este megyek majd.
Prolaktin 145
FSH (ez mi???) 7
LH (ez mi???) 13,2
Ösztradiol 175

Kép
szilcsi
 
 


Ilcsi!
A papírom szerint jók az eredményeid!
Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Újra nézve,magasabb az LH-d!Minimálisan!De ez nem tudom mit jelent!(az enyém meg alacsonyabb... :? )Nem voltam vele orvosnál

Kép
Kép
ancsa81
 
 


nem látszik a prolaktin tartománya:102-496 mIU/l

bocsánat hogy ennyit írok,kicsit szétszort vagyok

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szilcsi, az lh-d majdnem 2X akkora mint az fsh-d, nagyon pco gyanús, de nem akarok orvos lenni. És 10 alatt kell lennie, az a jó, én úgy tudom.

De beszúrok neked egy táblázatot:

http://www.oviklub.hu/betegeknek/11_3tabl.php

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt!

KAtám mérel?

Szilcsi csak nem elkezditek? :wink: :roll:
Vendég
 


Szilcsi :shock:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kata, Ancsa köszi az értékelést. Kicsit most megijedtem. :shock:
Boni, nem, nem kezdjük el, még jópár évig nem. Csak nem mukod :D rendesen a ciklusom, ezért dokihoz mentem, ő kért a hormonvizsgálatot, mert szerinte ez állhat a háttérben.
Baba ezt miért kaptam? :shock: :?:

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi étem! lehet a szopi is befolyásol nem? vagy már nem szopiztatsz?

ma mentem volna rákszűrésre, de le kell mondanom, mert nem vagyok valami fényesen.. ez a hüle időjárás ... remélem kicsi fiam nem lázasodik be az oltásoktól.. mert akkor cépen leszünk

Katám holnap?
Vendég
 


Szilcsi, az én kérdésem ugyanaz volt, mint Bonié :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba :D kielégítettem féktelen kíváncsiságotokat? :lol:

Boni, de szopizik még Lali, épp most próbálom elhagyni a napközbeni 2 és az éjszakai megszámlálhatatlan szopikat. Sajnos a gyógyi, amit a hátamra kaptam, ezzel nem lehet szoptatni, csak nagyon pontosan belőve az időpontokat, reggeli szopi után gyógyi, esti szopi után gyógyi, de napközben meg éjjel nem lehet. :( Meg is viseli Lalit nagyon, nagyon nehezen alszik el nélküle. :roll: Meg reménykedtem, hogy ha elhagyom az éjszakai szopit, majd átalussza az éjszakát, de nem, ugyanúgy felkel. :roll: Mondjuk így nem annyira fárasztó az éjszakázás, csak be kell menni hozzá, simizni kicsit.

Baba mikor tesztelsz???????? +++++++++++++++++++++++

Kép
szilcsi
 
 


Feladtam: ET+10: csont negatív ma is a teszt.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


:cry:
Vendég
 


még azért reménykedjünk kicsit,jó!!!!!!(((((((((((((((((((((baba)))))))))))))))))))

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Amikor a 12. nap 18 volt a hcg-m, aminek 100 felett kellene lennie, akkor is a 7.napon már kimutatta a teszt, a 10.en volt a legerősebb, a 11.en halványabb. A hcg 2-naponta duplázódik. Ha a 12.napon 100, akkor a 10.en ugyebár min.50, tehát egy 25-ös teszt kimutatja.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Drága Babim.. azért elmész vérvételre biztos ami biztos alapon? :roll: ++++ nem bírom lehinni :roll:

Zsu MArci jobbulást!

Katám várlak! :lol:
Vendég
 


Persze, hogy elmegyek.Tudod, én csak abba bízom 100%-ig.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni, köszi!

baba, ez most tök meglepett, hogy a 10. napon elvileg halvány pozitívnak kellene lennie. Én tudom, mikor volt most pém és a 12. napon is nagyon halvány második csík volt. Nagyon-nagyon drukkolok!!!

kispiskóta
 
 


Ok, Zsu.Nem adjuk fel........................

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, iszonyúan szorítok neked!!!++++++++++++++++
athiz
 
 


Baba +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
szilcsi
 
 


Ilcsi!
Voltál dokinál?
Enikőékről tudsz valamit?Régen írt már! :(

Baba!
Még én is NAGYON!!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa, Enikőék jól vannak, sajnos egyedül maradt a gyerekekkel, Dani úgy döntött, másvalakit jobban szeret, mint őket. :( De Enikő hihetetlenül erős csaj, vett egy nagy lakást, hamarosan költöznek, most ezerrel újítják fel, ismerkedik, most sokat fogyott, kondizni ját, pörög ezerrel (jövő pénteken megyünk koktélozni). :lol: Nagyon nagyon sok erő van benne. Sajna a törpöket jobban megviseli az apjuk hiánya. :cry:

Én voltam dokinál, semmi nagyobb gond nincs, valszeg nincs pé-m, a szülés és szoptatás okozta hormonális sokkból most kezdek kimenni, és ez okozza a panaszokat. Kaptam Cerazette-t, majd még lesz egy vérvétel, hogy valóban nincs-e pé-m. De ha nincs is, egyelőre nem csinál vele semmit, majd ha már nem szoptatok és akkor sem áll vissza a rendes működésem, akkor majd elgondolkodunk a hogyan tovább-on. :wink:

Boni, nem lett végül lázas Zsigi? Milyen szurikat kapott?

Kép
szilcsi
 
 


Csak úgy nagyjából tudtam hogy mi lehet velük!Már amit iwiw-en eltudtam kapni infót!Hát szörnyen sajnálom!Ilyet.... :x Szegény gyerekek! :cry: :cry: :cry: Nagyon nagyon sok erőt kívánok Enikőnek!!!!!!!!!Vius hogy van?

Örülök hogy veled nincs semmi gond! :D

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Arik vagytok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sajnálom Enikőt!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Baba, én nagyon drukkolok neked!

Gabi, nagyon boldog névnapot kívánok neked!

Klarissza, kedvedért dobok képet a csajokról :)

Mi betegecskén, köhögnek, kedden a dokinál 2 óra alatt sikerült végezni.

Tesómat holnap engedik ki a kórházból, hétőn műtötték méhenkívülivel, ki kellett venni a bal petevezetőjét is. Az egészben az a szép :evil: hogy több, mint 1 hónapja járkált uh-ra a dokijához, aki persze soha nem látott semmit. Szerintem felháborító, hogy az idiótája nem küldte el egy laborvizsgálatra, amivel kideríthető lett volna, hogy mi van. Még most is visszahívta egy következő uh-ra, pedig ahogy utánanéztem a tesóm aztán produkálta az összes méhenkívüli tünetet :(
Hétfőn begörcsölt, sógorom bevitte a kórházba ahol gyorsan meg is műtötték.
Mondtam nekik, hogy én az ilyen lelkiismeretes orvos nyakába akkora műhibapert varrnék, hogy öröm lenne nézni. Persze a hugom erre azt mondta, ő nem csinál ilyet. Hát elég baj ez, mert ezekután mással is meg fogja azt csinálni amit vele. :evil:

Kép

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Szilcsi: Enikőt üdvözlöm és erős csaj tényleg!!!!!!

Robcsi: sajnálom a tesóddal történteket! :cry:

Baba: itt is +++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Robcsi, tesódat nagyon sajnálom...és lehet én is perelnék.

Baba, kezdek én is csak a vvtelben hinni!!! Ott kell lennie a babónak!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Nagyon, de nagyon drukkolok!!!!

Boni, köszönöm megkaptam a képeket!!Megmutattam Petinek, első kérdése: Ugye nyugodt baba?! Mondom nagyon!!!!!!! Tegnap Zsigi elvarázsolt csábos mosolyával!! Nagyon jól éreztem magam!!!! Megyek legközelebb is!!!!

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt!

Babim: én is a vérvételben hiszek!!!! A teszt csak teszt...

Kata: holnaputánra egy kalappal!!! (Gondolom a hormonjaid rendben vannak, ezért megy spontán az inszem. Akkor meg tuti lesz érő tüsző :wink: Én is mindig ettől rettegtem, hogy mi lesz, ha nem. De aztán mindig ott virított egy :-D

Robcsi: helyesek a csajok!
Méhenkívüliről: na igen, egy vérvétel nem ártott volna, hogy tudják, terhességtől vannak-e a tünetek. De ha tudják, akkor is nagy valószínűséggel elvesztette volna a petevezetőjét. Legalábbis amilyen sztorikat méhenkívüli témában hallottam, annak általában ez a vége. (És ott tudta a doki, hogy méhenkívüli.)

Csóközön

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Jó reggelt!

Kata! örülünk, hogy itt voltál! remélem legközeleb Zsu és Marci is veled tud tartani!

és köszönjük nektek az ajándékot!

Kép Kép

megjegyzem a sok sok játék és az új játék hatására édes pici fiam egész éjjel forgolódott álmában..vagy felsírt, vagy nevetett győzte feldolgozni.. :lol: de most csend van ... alszik ...

jaj és képzeljétek Zsigi Katának is átfordult egyenesen a karjaiba :lol: :lol:

Drukkolok én még drága Babim!

Katám neked Hétfőre egy kalappal!

mi jót csinálsz ma?

Szezsó pussssssz
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?