Új privát üzeneted érkezett!

Katám jó reggelt! :lol:
Vendég
 


Szép reggelt!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szép jó reggelt!

Micsoda Mikulás hangulatot teremtettél Boni! :lol:

Babim: jól vagy? :) Jaj, annyira érzem, hogy most sikerülni fog Neked !!! Mikor lesz vérvétel? Tesztelsz előtte?

Kata: akkor talán holnap kezdődik az utolsó ciklusod egy jó hosszú időre :wink:

Rólam: tegnap voltunk Tapolcán, minden rendben, 4 mm-es méhnyálkahártya, sorvadó sárgatest a ciklus 2. napján. :) mától 3x1 Estrofem (ösztrogén) méhnyálkahártya-építésre, december 15-én UH és akkor ki is derül a beültetés időpontja! :lol: És elhatároztam, hogy most nem 15, hanem 150 lesz a HCG-m a beültetés utáni 11. napon!!! :lol:

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 

 
 

Szezsó Így legyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Babim ragacsok!
Vendég
 


Kata, jövő vas., de hétfőre lesz csak eredmény valószínűleg, így lehet, hogy akkor inkább hétfő megyek vv.re is.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szezso, nagyon drukkolok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szezso, akkor 150 is lesz!!! Miért holnap kezdődik az utcsó ciklus? Megjött.

Baba, és tesztelni fogsz? Vagy csak a vérvétel lesz?

Kép
kata05
 
 


Babim: ++++++++++++

Kata: ja, én le vagyok maradva, kb. ott, hogy vasárnap kellene megjönnie :D hihi, Te is dec.15-én mész Uh-ra!! :D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso, mikulás teljesítette kívánságomat, ugyanis pirit kértem, és láss csodát jött! :lol: Ja, a szülinapomra is kértem már........... Mondom én hogy együtt haladunk!!! Lassan, de biztosan!! :D

Kép
kata05
 
 


Kata, Szezso (és persze az örökmindenkinekdrukkolokmindigolvasóésmindigíróBoni) azt mondtam, vérvételt akarok, így tesztet nem adtak, viszont nekem van itthon pár és bizonyára fogom is nézni, de hinni nem hiszek, CSAK A VÉRVÉTELBEN!
(Boni, mizu, írj privit)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Boni! Nagyon édes a kis "Rudolf"... a piros orrú rénszarvas. :lol: :lol:
szilbee
 
 


Jó reggelt!

Boni, nagyon jó ez a szerkó!!!!!!
És az agancsok, meg a piros orr... :D De látom meg kell kóstolni a felszerelést! :wink: Nálunk is volt tegnap egy 83 cm-es mini télapó! :D

Baba, most mérges voltál ránk?? Nem szerettelek volna a kérdésemmel megbántani.
Mondjuk én nagy tesztelő vagyok. :oops:

Kép
kata05
 
 


Jajj, Kata, nem is értem, mire gondolsz :shock: .,DEHOGYIS vagyok mérges, ne viccelj!! Amit írtam, lehet, hogy félreértetted. "Azt mondtam", ez azt jelenti, hogy a kaáliban arra a kérdésre, hogy tesztelni akarok vagy vv., arra válaszoltam azt. Biztos fogok azért tesztelni, de nem hiszek a teszteknek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, megnyugodtam! :D Én ma olyan bal lábbal keltem! :shock: Olyan feszült vagyok..... :( Lehet ezért olvastam bele amit nem kellett volna!

Kép
kata05
 
 


Hello!

Boniko tündéri a kis "rénszarvasod"!

Akkor dobok pár friss képet én is.
Kép

Már ilyen nagy a pocakom!
Kép

A lábujjaimat pont úgy tartom, mint az anyukám!
Kép

Tesóimmal!
Kép

Két mikulással!!!!!!!!
Kép

Ezt kaptam apától a kisfiáért, ez egy vékony fába van beleégetve.
Kép

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Klara, de komoly ez a gyerek! :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Klarissza szépek a gyerekeid! :-)

Babim: @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Boni: monitoron keresztül megzabálom Zsigit abban a rénszarvasos cuccban :-D Apának mondtam, jövőre ilyenbe öltöztetjük a bébinket, remélem van kisebb méretben is :lol:

Kata: most majd kiélheted a nagy tesztelő hajlamodat :-D

Pusz

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Klara megható! :lol:

BAbaim hará vérvétel!


na jó mindenki egy aki akar icike darabot zabbanthat belőle.. :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!!!!!!!

Nagyon nagyon éééééééédesek a gyerkőcök! :D :D :D :D :D

Zöldiékkel remélem minden rendben van,hogy nem jelentkezik! :(

Szép hetet Mindenkinek!

Baba,Kata,Szezso!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Pusssssssz

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szép napot nektek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Eszter vagyok. Csatlakozhatnék hozzátok? 30 éves vagyok, van két csodás kicsi fiam, és bár még nem vagyunk rajta az ügyön, de tervezzük a 3. babát. Igazából még nem tudom, mikor fogunk hozzákezdeni, de már most elkezdtem a hőmérőzést, hogy amikor már élesbe megy, akkor tisztában legyek a működésemmel. Hormonális fogigátlót dokim nem javasolt a trombózishajlamom miatt. Máshogy védekezünk.
Igazából még csak nagyon körvonalakban tudom, hogyan kell nézni ezeket a hőgörbéket.
Most földobnám a görbémet, kíváncsi lennék, mi a véleményetek róla. Nekem kicsit furcsa, túl hamar jött meg a mensim. A ferti holnaputánra tette be, de már tegnapelőtt megjött. :? + a peteérést sem jelezte egyértelműen... :? Szóval nem tom. Segítsetek értelmezni!
Íme:
Kép

miniliza
 
 
 


Jó reggelt!

Szia Miniliza ! előfordulhat hogy az ingadozás miatt a progeszteronszinted alacsony .. a ciklus második felében erre szokták javasolni a palástfű teát ( ciklus első felében a cickafark teát)


BAbim drukk! KAtám Szezsó hajrá 15.ei UH!!!!

Zsu ölelés

Ancsa szerintem Zöldi csak ide nem ír sokat, inkább a Kaális babavárókba és a dec kismamikhoz ír... biztos jól vannak!

:lol:
Vendég
 


Boniko, köszi!

A cickafarkot szoktam inni, de a palástfüvet nem ismerem. Lehetséges, hogy az is befolyásolja a dolgot, hogy 2 hónapja fejeztem be végleg a szoptatást, és egy icipici tejcsi még mindig termelődik? :?

miniliza
 
 
 


nem tudom, én még mindig szopiztatok..így nem tudom, de a szopi sok mindent befolyásol.. előfordulhat...

illetve sokan még az E-vitamin szedését is javasolják...Nekem pl attól lett szép görbém anno :wink:

egyébként édesek a gyerkőcök :lol:
Vendég
 


Köszi! A te manód is nagyon édes :) .
És Klarisszáé is, meg a nagyfiai is helyesek. :)

Mindjárt én is dobok pár képet a legényekről. :)
Őszi képek:
Kép "a paradicsomban" Kicsi Mátém becsüccsent a paradicsombokorba :)
Kép Gergőm :)
Kép Közös szundi
Kép nagymosoly
Kép
+1 régebbi:
Kép
Új képek most nincsenek

miniliza
 
 
 


mondanom sem kell a 3. a kedvencem4!

na megyek fiam hív!

KAtám köszi a zenetippet, ZSIginek bejön :wink: :wink: :lol:
Vendég
 


Boni, a zeneovira gondolsz?

Kép
kata05
 
 


igen! már tegnap is egész nap azt hallgattuk.. :lol:
Vendég
 


Én is imádom! :D

Miniliza, régebben írogattál már hozzánk? Nagyon ismerős a neved. :roll: Pé-d egyértelműen volt az látszik! Dehogy miért jött meg ilyen korán azt passzolom!! Drukk a 3. babához!

Szezso, ki is fogom élni a hajlamom! Van 8 db tesztem! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kata05 2008.12.08 12:48-kor.

Kép
kata05
 
 


helyes Kata gyárts konyharuhát :wink:
Vendég
 


Nekem is vannak és ráadásul 2008.12.hó a lejárati idő. Szerintetek meddig lehet őket felhasználni a valóságban?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


nem tudom ... :roll: és mennyi van?legfeljebb szép konyharuhád lesz emlékbe az ikreknek!
:wink:
Vendég
 


Szerintem a lejárati időig, mert fals eredményt adhat.

Kép
kata05
 
 


ja ma megyek fogorvoshoz megint.. áááááááááááááá

olyan sok macera van, hogy legszívesebben egy altatással megcsináltatnám... :oops: :lol:
Vendég
 


Boni, meg a konyharuha... :D Én szeretek fogdokihoz járni. :wink:

Baba, de neked már úgyis mindegy nem lesz rá szükség!

Kép
kata05
 
 


akkor mindjárt küldöm a címet és ma 16 órára kell ,menned! :lol:
Vendég
 


Csak 17 órára érek oda! :lol:

Kép
kata05
 
 


jól van szólok a dokinak ... :lol: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Miniliza: üdv itt! :-) nekem is ismerős vagy :roll:
Szóval: az, hogy van még 1-2 csepp tejed, azt jelentheti, hogy magas a prolaktinod, és ez bizony hátrányosan hathat a peteérésre és/vagy progeszteronszintre.
Ettől jöhetett meg korábban a mensid. (Ha majd élesben megy a próbálkozás, és nem múlik a tejcsorgás, menj el dokihoz, megnézi a prolaktin szintedet és ad rá gyógyszert).
És azért csak szaggatott a pé vonala, mert más pé-jelző módszert (LH teszt, méhnyaknyák)nem használtál.

Kata: én most rendeltem 22 db tesztet, ha a Tied elfogyna, tudok adni :-) ja, nem tom miért ennyit rendeltem, mikor nem is vagyok tesztelős típus :roll:

Babim: szerintem sem kellenek neked azok a tesztek jövőre :wink:

Boni: nem irigyellek a fogdoki miatt…

Én átnéztem a decemberi kismamikhoz és nagyon édi képek vannak fent Hannáról. Van Puszinak való is :wink:

Pápá

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Na nekem még tökre van tejem, pedig Marci vagy fél éve nem szopizik. Akkor most gáz van? Na nem akarok naiv lenni, meg szólni akartam a dokkernak, csak nem gondoltam, hogy akkora nagy probléma.

kispiskóta
 
 


Mi van akkor ha jövőhéten a doki nem lát érő petét?

Kép
kata05
 
 


Boni!
Elfelejettem megköszönni! :oops: Nagyon ari vagy hogy gondoltál ránk,jó volt a video nagyon! :lol: KÖSZI!

Kata!
Ilyenre ne gondolj!Biztosan lesz! :wink:

Megmutatom nektek az 5 hetes gazfickónkat: :D
Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ne maradjon le a Nagy sem! :D Mikulásom meg az új kedvence:
Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Kata, Szezso köszi a válaszokat! :) Valóban jártam erre pár alkalommal még 2 évvel ezelőtt, de olyan ritkán volt rá lehetőségem, hogy jöjjek, hgy aztán elmaradtam innen. Nem is gondoltam, hogy van még valaki, aki emlékszik még rám. Asszem Máté fogantatása előtt 2 ciklust hőmérőztem végig. De Mátét nem a hőmérőzésnek köszönhetem, hanem egy nagyon szerencsés véletlennek :D . Pont jó időben mentem dokihoz, egy nagyon elnyúlt ciklus miatt (a 60. ciklusnap környékén), és az UH-n egy 22mm-es tüsző látszott, na, ebből lett Máté! :D Most 15-én lesz pont 2 éve, hogy az első halvány ++++++++at teszteltem :D .
Ancsa! De édi ez a kis gazfickó :D

miniliza
 
 
 


sziasztok!


kata, baba: drukk+++++

nagyon szépek a képek :wink:

rólam: jártunk a fülöp dokinál, még újabb vizsgálatokat kér. azokat intézem.

kati
katica30
 
 


Sziasztok!

Boni, jól megszenvedsz a fogaddal. :? Jobbulást! Zsigiszarvaska nagyon édes, ez a szerelés irtó aranyos!!! Csak el ne vigye magával a Télapó tévedésből! :D

Katica, ritkán látunk. :( Jól vagy?

Puszi???

Klara, férjed ajándéka tök jó! :D Fiúk aranyosak, szép kis családod van!

Ancsa látom, nálatok is Verda őrület van. :D Az ágynemű és a függöny elnyerte a tetszésemet. :wink: A függönyünk ilyen, csak Micimacisban. :D

Én lerottyantam, egy idegszál begyulladt a hátamban, először azt hitték, tüdőgyula, most kapom a gyógyikat. Apa elutazott, így elég nehéz ellátni Lalit, ráadásul a gyógyszertárban jól átvágtak, lecipeltem a gyereket, de még nem jött meg a rendelt gyógyszer, pedig úgy várom, mint a messiást. De kivertem a balhét és este házhoz hozzák a gyógyimat. És..................... Lali átalussza az éjszakát!!!!! Módszerünk: éjjel nem vettem ki, első éjjel egy óra ordítás volt, 2. éjjel már csak 25 perc, 3. éjjel nem volt sírás már, 4. éjjel 10 perc alatt visszaaludt, ma éjjel pedig aludt végig. :D Odamegyek hozzá, simizem, de nem veszem ki. Bejött! :D Így végre elhagyhattuk az éjszakai szopikat, már nagyon fárasztó volt. :oops:

Gaby, te még lógsz a pocakfotóval!!! :D

Babim, nagyonnagyon szorítok neked!!!!!!!!!!!!!!! +++++++++++ És izgulok is!!!!! :lol:

Kata, ez valami perverzió, hogy szeretsz fogdokihoz járni? :lol:

Zsu, még mindig van tejcsid??? És így sikerült babásnak lenned? :shock: Sztem szólj a dokinak erről.

Nekem holnapra lesz meg a 3. napi hormon, kíváncsi leszek a prolaktinomra. Sajnos a ciklusom teljesen behülyült, így dokim segítségét kértem.

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi, jobbulást!

Ancsa, nagyon édes a kiskutyi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jajjjjjj,kit láttam a TV-ben?????? :D :D :D :D :D :D :D :D
Izgatottan várom a holnapot!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa, pssszt!!! :oops: :D én nem várom annyira... majd csak halkan röhögjetek lécci. :D

Kép
szilcsi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?