Új privát üzeneted érkezett!

Zöld utat kaptunk az inszemre!! Nagyon boldog vagyok!!!!!!!!

Baba, nagyon drukkolok!!!!

Kép
kata05
 
 


Kata: Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Kata!
DE JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!! :D :D :D :D :D
Már kezdtek is?

Kép
Kép
ancsa81
 
 

 
 

Röff röff!
Köszi csajok! Pusz pusz!

Beállok a szurkolótáborba.
Baba! Nagyon múkodj!
Kata! Jeeeee, de jóóóóó!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors híradás:
Amikor az előző ET volt, azt mondták nekünk 1 blasztó és 2 morula lesz lefagyasztva aznap.
Lássatok csodát: a 2 morula is összekapta magát és végül 3 blasztó került fagyasztásra aznap és ebből 2 embrike ébredt fel és beköltözött ma és reméljük, velünk is maradnak még 8,5 hónapig. Mindenkinek köszi a drukkokat.Most nem olvasok vissza, majd holnap.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Micsoda hírek!

KAtám! itt is drukkolok nagyon és nagyon és nagyon és+++++++++++++++++++++++++++++++

BAbim pici kis babáidnak üzenem hogy vackolják be magukat, pakolják ki a bőröndöt, mert sokáig maradnak odabennt! :lol: ++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Drága Babim,sok sok drukk a kicsi Babikhoz!Csuriban kezem lábam értetek!pussssz Ikres kismami leszel meglátod :wink: :!:
vedresandi
 
 


BEIS KÖLTÖZTEK??? :shock: :shock:
Akkor millió sok babaragacsot küldök és nagyon nagyon szorííííííííítok!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Zöldi!

Ma is szeretném látni Hanna babát!!!!!!!!! :D
Láttam ma egy üzletben Mazsolát!Megsimiztem és rátok gondoltam! :D

Sonja!
Az nem sok! :( Valami csak van????

Andi!
Elköltöztetek?Hogy vagy?

Athiz!
Merre vagy?????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Babim +++++++++++++++++++++++++++++++++++ nagyon drukk!!!!!!!!!!!

Kata, szuper hírek!!! Mikor lesz a nagy nap??? :lol:

Micsoda szép nap, micsoda hírek!!! :lol:
Nekünk meg megvolt az első mikulás bulink. Lali tökre élvezte, nem sírt, nem félt, imádta a sok gyereket, folyton ismerkedett mindenkivel, vigyorgott körbekörbe. :lol:

Kép
szilcsi
 
 


Zöldi,csodaszép Hanna baba.Gondolom minden perced beosztja,de én is szívesen nézegetek baba fotókat ám :wink:

Kata,gratulálok a jó hírhez!Sok sok drukk nektek is.Meglátod a 2009 a Ti évetek is lesz!!!

Ancsa,köszi mondhatni szarul.Albérletben lakunk.Remélem már nem sokáig.Sajnos még nincs hitelünk,de dolgozunk rajta.
vedresandi
 
 


Jóó reggelt!

Andi (((((((()))))))))))) de megoldódik hamarosan

:lol:

Szilcsi de jóóóóóóóóóóóó! én szombaton viszem le a Pluszba Zsigit állítólag 10.18ig ott lesz a Mikulás... ha nem akkor megyünk a Westendbe.. valahol majdcsak levadászunk egyet! :wink: jobban van már Lalinkó?

ma meg mini fórum talira megyek az augusztusi babásokkal ha nem esik az eső... mert akkor macerás bkv-val

Katám mérd a hődet!!!!!!én ma elfeledtem még szolidaritásból is..

ma éjjeli álmom

Zöldi rámbíztad Hannát,mert infliuenzásak voltatok ..és én babusgattam, játszottam vele, tisztába tettem-stb stb.nálunk itthon ..B.ment el hozzád a rucijáért...legalábbis nekem az álomból az jött le, hogy a te lányod volt... :roll:

:lol: de remélem nem lesztek influenzásak.. csak már Hannázni akartam.. :wink:

Babim ikrekre vigyázni... :lol:

Puszi kukucs

Szezsó karácsonyi ajándékok mind megvannak már?

Ancsa szijja

Sonjus sajnálom hogy semmi nem történik..cérnakúra befejezve?

Gaby pocakfotó?

KAtica remélem jól vagytok! majd azért jelentkezz be

ZSu pusssz

Mindenkinek ölelés

Robcsi nekiálltatok mézeskalácsnak már?
Vendég
 


Jó reggelt!

Köszönöm a drukkokat, ránk is fér.
Babaragi is jöhet.
:D
Pihenek. Mindenkit puszilok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


BABARAGI!
Vendég
 


Kántálás következik!

Haj-rá Baba!
Haj-rá Kata!
Haj-rá Baba!
Haj-rá Kata!

Tényleg nincs velem semmi!
"Cérnázás" még tart, ma lesz a 8. alkalom.
sonjus
 
 


Hali!

Jöttem én is drukkolni: drukk, drukk és milliószor drukk Baba és Kata!++++++++++¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Ancsa, ari vagy, hogy hiányolsz, itt vagyok, bár időm szinte semmi.
Remélem, jól vagytok! Puszi a nagyfiúnak!

Zöldi, nagyon tündéri a kislánykád, sok boldog pillanatot vele!

Sonjus, további drukkok neked is!

És persze akit nem emeltem ki, annak is drukk, és pusza, és minden szép és jó!

cupp
athiz
 
 


Sziasztok!

Kata, drukkolok nektek!

Baba, sok-sok babaragacs megy neked!

Boni, bocs, mire oda jutnék, hogy írok privit, biztos történik valami. Szóval a mézeskalácsot kb. 2 hete megsütöttük és meg is ettük :) Viszont nem tudom miért a díszítés nem sikerült, úgyhogy pár db után fel is adtam a dolgot. Nem baj így is elfogyott :) Még egyszer köszi a receptet, szerintem karácsony előtt még összedobunk egy adagot. Egyébként én azt hittem, hogy ezzel a mézeskaláccsal sokkal több macera van, azért sem csináltam eddig. Erre kiderül, hogy tök egyszerű az egész. Persze 1 jó recept is kell hozzá :wink:

Coca, tündérgyönyörűség Hanna baba! Puszi nektek!

Andi, nagyon sajnálom, hogy nem akar összejönni a hitel. Pont tegnap hallottam a rádióban, hogy amíg eddig az összes hiteligénylés 30%-kát utasították el, most kb. ennyi amit elfogadnak :(

Ancsa, Marci jól van? Várja a Mikulást?

Bettike, Máté baba nagyon édes. Nagyon sokat nőtt már.

Mindenkinek sok puszi!

Kép
Kép
robcsi03
 
 


babim
küldök hatalmas babaragacsot +++++++++++++++++++++++++++ Kép

Kata
de jóóóóóóóóóóóóóóóóó, akkor hamarosan ott lesz a kis pocaklakó :D

Boni
este csinál apa pocakfotót :P :wink:

Coca
irigy irigy :P hamarosan megtekinthetjük kis cuncist :P

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Be kell valljam nagyon meghatódtam, hogy így drukkoltok, az én inszememnek! Picit pityeregtem is.... Nekem ez óriási dolog, mert másfél hónappal ezelőtt még gyógyin éltem és nem javasolták a babát! Most meg tessék nincs gyógyi és mehet a dolog! Ezt csak azért írtam le h tudjátok miért örülök ennyire ennek a dolognak!!

Boni, még nem mérek napokon belül megjön és akkor kezdem, mert természetes ciklusban fog az első zajlódni!!

BABATAPI

Kép
kata05
 
 


Kata, nagyon drukkolok!

Gabi, várjuk a sztárfotót!

Robcsi+Athiz+SZilcsi:köszönjük.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Babim: mai adag babatapasztókat küldöm! :-D

Kata: szuper hírek! :-D és tök jó, hogy spontán ciklusban lesz az inszem :-) mikorra várod a mensit?
Olyan jó érzés, nem, amikor konkretizálódnak a dolgok?

Gaby: úúú, hogy szalad az idő, máris pocakfotót kapunk??? :-D

Boni: remélem nem esett és el tudtál menni a talira :-) dehogy vannak meg mind a karácsonyi ajándékok :-D majd hétvégén lesz újabb kör…

Éééés Boni, most figyelj :lol:

Puszi Mindenkinek! :-D

Így legalább Puszedli sem marad ki soha :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Baba, köszi!

Szezso, vasárnapra. Veletek mizu?

Kép
kata05
 
 


Babim!!!
Kata!!!


Drukkkkk! Drukkkkk! :D:D:D


Coca! Tündéri a csajszid!!! :D
szilbee
 
 


Jó reggelt!

voltunk tegnap Westendben :lol: este 18kor értünk haza fiam olyan jól érezte magát ismét hogy a csajok szóltak, hogy ülve alszik az ölemben :lol: szóval ha altatási gondom lesz irány a Westend :lol:

Katám majd szólj, ha kezdük :wink:

Szezsó akkor hajrá vásárlás

Robcsi akkor csináld a puszedli krémmel ( Szezsó figyelted?)

vásároltam is a C&A ban overallt és két kis együttest Zsigmondomnak... végre egy férfi aki teljesen nyugodtam tűri a vásárolgatásomat! egy hangja nem volt...

:lol:

karácsonyi lázban égek!!! annyi karácsonyi zeném van.. de tegnap ZSigmonddal délelőtt a Tinidal című gyereklemezt hallgattunk.. hangosan kacagott!(hozzá kell tennem pocaklakóként is sokszor énekeltük neki a hosszú hazautakon)
Vendég
 


BABIM BABARAGACS!!!!!!!
Vendég
 


Szép napot!
Nálunk már több napja az összes ajándék becsomagolva pihen egy műany.ládikóban :D .

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Figyu Télapó hozzá nekem távirányítós repülőt Apa mondta ezt kell kérjek!

Kép

Apa megmondtam neki, most már játszhatok?





Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Babim! Extra, hiper, mega, űber drukk! :wink:
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Kata! El is hiszem az örömöd, még én is emlékszem, hogy milyen jó volt tudni, hogy végre inszem! :lol: :wink:

Boni! Boldog 4 hófordulót holnapra, előre is! :wink: :lol: Nagyon ügyes Zsigi! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zöldi! Alig várom, hogy legyen egy kis időd, hogy tudj mesélni! :oops:

Gaby! Pocak fotó??????????????????????????????????

Nálunk nagyjából minden rendben! :lol: Csak az időm egyre kevesebb! Tegnapelőtt átfordult hasról hátra! Egymás után 3x! Élvezte nagyon, és az esti fürdés után is próbálkozott, csak már én nem engedtem, mert sosem lett volna bekenve! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Egyre ügyesebbek ezek a topicbabák!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Én is jöttem gyereket mutogatni, tegnap bekukucskált a szekrénybe :lol:
Kép

Kép
szilcsi
 
 


Sziasztok!

Ma 1.cn., holnap megyünk Tapolcára, és elindul a fagyibébis ciklus :lol:

Babim: mai adag babatapasztók: @@@@@@@@@@@@ :lol:

Szilcsi, Bettike: ügyesek a Kiscsákók :-D

Boni: Zsigi cuki, mint mindig :-D

Csók

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Újra kántálok!
Haj-rá Szezso!
Haj-rá Szezso!
sonjus
 
 


Szezso, hurrá, akkor én nem sokkal maradok le utánnad a babásodásban!!!

BABA TAPIK!!!!!!!

Kép
kata05
 
 


Hello!

Baba Ikrek Tapadjatok!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szezso és Kata januárban már a remélem már látom a pozítív tesztjeiteket és ennek reményében fogok felnézni a netre :wink:

Coca Hanna baba nagyon szép! Annyira jó már egy kislányt is nézegetni mivel Robcsi megfoszt minket ennek örömétől :lol:

Mutizok egy régebbi képet van vagy két hetes! Új képet majd vasárnap kaptok!
Kép

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Kispiskóta neked gratulálok az új pocaklakóhoz.
Szépérzékedért meg bocsi!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Klara, köszi.

Szezso, de jó, nagyon drukkolok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szezsóó hajrá stramm fagyibabák!!!!

KAtám hajrá minél elöbb mensi

BAbim babaragacs
Vendég
 


Szilcsi kukucs :lol: :lol: :lol: megeszem :wink:

BEttike csak így tovább Máté!
Vendég
 


Boni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !!! Kösziiiiii!!! 2 hét múlva pénteket nem elfelejteni!!!!!! Beszerveztem még vkiket!!!

BABA TAPIKKKK!!

Klarissza, gyönyörűűű!!!!! De a másik fiad is nagyon szép!

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt!

ma se nagyon leszek, mert barátnőm fennt van pesten, és tegnap is,ma is itt van nálunk
:lol:

Katám fel sem tünt? :twisted: :lol:

Babaragacs!

Szezsó Puszi

:wink: :lol:

Zöldi gyönyörűmről egy képecske?

Bettike nagyon ügyes Máté drága fiam azóta se nagyon forog



:roll: :cry: na de majd beindul.. ráér még!mondjuk az tény hogy hason nem is szeret sokáig lenni... de azért többször teszem..csak egy idő után behisztizik hogy nane má! :roll:
Vendég
 


Bocsi csajok, pocakfotó elmaradt :oops: pótolom ma vagy holnap :wink:
nálunk nem lesz ajándékozás, apróságot veszünk majd egymásnak, meg párom unokahúgának. Szenteste kora délután átmegyünk anyósékhoz, onnan meg párom megy dolgozni :( én meg este haza.

Szilcsi
kis kíváncs fáncsi :lol:

Klarissza
tüneményes a kicsi :D

Boni
na majd én is hallgatok karácsonyi zenét, már hallani fogja manó :D :wink:

Kép
gaby25
 
 


Kívánom, hogy a mostanában tesztelőknek a csizmájukban, a későbbieknek a karácsonyfa alatt a tesztek kétcsíkosak legyenek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kata oké vajon kiket? :roll: :lol:

Babim úgy legyen :lol:
Vendég
 


lányok elbőgtem magam..ma Zsigi anyukáméktól csomagot kapott ráírva nagybetűkkel,hogy Mikulás a feladó

és telis tele ajándékkal!
könyv(a kihajthatós, ruhacsizma benne csokika és egy virgács és egy naggyon gyönyörű mellény hogy ne fázzon az unoka és egydekorációs széthúzhatós..
felirat MAry christmas
itt zokogtam a meghatódottságtól :lol:
Vendég
 


Boldog Mikulást!

Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Boldog Mikulást!

Boni és Zsigi

Kép
Vendég
 


Tél apó haragja
Móra Ferenc meséje


Régen történt biz ez, régen. Abban az időben, mikor még tűzön aszalta jeget, jégre tették a meleget.

Az volt csak a jó világ, víg világ. Még akkor a só is sósabb volt. Virágosabb a tavasz, hosszabb a nyár, áldottabb az ősz. Hogy nagyot ne mondjak, nagyobb volt akkoriban a búzaszem, mint most a mákfej. A mogyoró olvasva is elmehetett diónak. A diót pedig meg kellett törni a küszöbön, mert hajában nem fért volna be az ajtón.

No, hanem Tél apó akkor is csak olyan goromba legény volt, mint mostanában. Akkor is csak olyan öreg volt már, mint az országút, s ha savanyú kedvében megrázta fehér szakállát, egyszerre beborult a víg világ, szép világ. Nem látszott ki egyéb a nagy hóból, csak a varjúnépség, az se tudott egyebet kiáltani, csak hogy akármilyen kár, oda van a nyár.
- Bizony kár - sóhajtozták az emberek -, mert többet ér egy nyár száz télnél.
- Ohohó, ohohó! - sikoltott mérgesen Tél apó, hogy csak úgy csikorogtak bele a száraz faágak.
- Ugyan minek is teremtette a jó isten ezt a gonosz telet? Virágtördelőnek, madárpusztítónak, emberek sanyargatójának?
- Hihihi, huhuhu, hahaha! - kacagott be Télapó a kéményeken, hogy csak úgy borsózott bele az emberek háta.
- Hej, de nagy öröm lenne, ha egyszer megenné a farkas a telet!

No, hanem erre már csakugyan megharagudott Tél apó. Kapta magát, vette a sátorfáját, s úgy elszelelt, hogy meg se állt, míg azok közé a magas, zordon hegyek; közé nem ért, ahol a madár se jár. Ott ütött tanyát az égnek meredő ormokon, s onnan süvöltözött le nagy bőszen a világra:
- Megálljatok, majd hívjátok még vissza Tél apót! - Csak azt lesd! - nevettek az emberek.

Soha gazdagabb termést nem adott a föld, dúsabb gyümölcsöt nem hoztak a fák, mint abban az esztendőben. Alig győzték az emberek betakarítani az istenáldást.
- Siessünk, emberek - biztatták egymást -, míg Tél apó megint a nyakunkra nem ül.

Bizony nem jött Tél apó, kár volt tőle ijedezni. A napocska szüret után is csakúgy szórta a szikrákat, mint aratáskor: nem volt, aki fellegfátylat terítgessen elébe. Tele volt virággal a mező, nem volt, aki letarolja. Tele dallal az erdő, hideg szelek nem kergették el a madarakat.
- Nini - örvendeztek az emberek -, nyilván csakugyan megette a farkas a telet. Nem nagy becsülete lesz az idén a kemencének.

Nem is kellett tűzrevaló után járni senkinek. Sütött a napocska úgy, hogy a fák már meg is sokallották. Leperzselődött, leégett róluk a levél. Nem bólingatott lágyan, szelíden, mint máskor: csörgött, csikorgott, hogy szomorúság volt hallani.

Lesült a rét, kiégtek a mezők, meghasadozott a föld, s a csillagfényes, tikkadt éjszakákon föl-fölsóhajtott az égre:
- Könyörülj rajtam, Tél apó, takargasd be sebeimet puha, fehér takaróval.

Bezzeg az emberek se áldották már a végtelen nyarat. Kicsorbult az eke a kiégett földben, nem lehetett szántani, vetni. Nagy kínnal ha bírtak is itt-ott barázdát hasítani, hiába szórták bele a búzát. Nem vette gondjába Tél apó, nem takargatta be meleg takaróval, puha fehér hóval. Féreg kiette, egér elhordta, szárazság megölte a drága vetőmagot.
- Nincsen vetés, nem lesz kenyér! - sóhajtoztak az emberek, s reménykedve tekintettek a magas hegyek felé: hátha mégis leszáll közibük az a jó Tél apó.

De nem szállt ám le, akárhogy könyörögtek neki. Abban az esztendőben nem látták a telet: de nem is ettek a másikban kenyeret ! Lett olyan éhség, hogy hullottak az emberek, mint ősszel a légy. Akik megmaradtak, azok nem győztek hálálkodni Tél apónak, mikor megint leszállt a földre fehér bundájában:
- Ó, Tél apó, mit érne nálad nélkül a nyár!

Tél apó jókedvűen nevetett, és megígérte, hogy nem haragszik meg többet az emberekre, ha az emberek se ártják magukat az ő dolgába. Hanem, hogy emlékezetes legyen nekik a lecke: sose nőtt többet a dió olyan nagyra, mint azelőtt volt.
Pedig ugye, kár?
Vendég
 


Télapó és ezüstmackó

http://galeria.nlcafe.hu/1/19064/0/1
Vendég
 


Jó reggelt!!

Én a mikulás miatt keltem ilyen korán! :wink: :wink: :wink:

Baba, mikor kell menned vérvételre???

Boni, de figyelmes volt a nagyi!!!!! Nagyon aranyos Zsigi!! Mese aranyos, és igaz!! A zeneovinak van egy nagyon jó karácsonyi cd-je!!! Imádom a gyerkőcökkel hallgatni!!

Katica?????????????????????????????????????????????????????

Zöldi, képet szeretnénk!!!!!

Robcsi, Szilbee, meséljetek magatokról!!!

Gaby, képet szeretnénk!!!!!

Szilcsi, látom Lali is szeretne rendezkedni!
:lol:

Ancsa, kutyusotokkal mi van??

Bettike, Máté baba nagyon ügyi! De ezt elég korán csinálta, nem???

Kép
kata05
 
 


hát lányok a nap rossz híre idén a Mikulás csak egy gyereknek ad ajándékot! :lol: :wink:

http://trl2.tv/View/?v=0ef4aa0e87e54e9db1e5e711f60563f0
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.12.06 07:17-kor.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?