Új privát üzeneted érkezett!

Kistörpe: én is tartottam a cukorterheléstől és tök jó lett az eredmény. Én úgy tudom hogy 7 a határérték, ha az alatt vagy akkor az jó. Szerintem nyugodj nem, hátha most nem lesz gond a cukroddal.

KépKép
csige-bige
 
 


Kistörpe: terhelésnél a határ: 7,8. Én a Margitban szültem, mind a kettőnél magas lett, oda kell figyelni a szénhidrát bevitelre. Ha hajlamos vagy a magasabb cukorra, kerüld a szőlőt, szilvát, banánt. Meg persze a cukros dolgokat. (Legalább a terhelés előtt.:) Egyél sok zöldséget. De nem akarlak kioktatni, gondolom Te is tudod a dolgokat:))
Nálunk helyzet ugyanolyan, én a 26.napon vagyok, már feszül a mellem, és rámjött a sika-mika feeling. De ebben a ciklusban szinte csak a szűznemzés játszhatna...
holnap próbálok jönni, de olvasni mindenképpen foglak benneteket.
Csige: szuper helye lesz a kiscsajszinak:)Én is imádom az IKEÁT, amit lehet ott szoktunk megvenni.
tary
tary
 
 


Nita: hol a történet? Nem találom!!! :? :?

Melish: jók ezek a tanácsok, igyekszem meg is fogadni őket. De nekem mindig, ebben a ciklusban is az a bajom, h mire pozitív lesz az LH teszt, megszűnik a tojcsi és szárazodok. :(
Mindig van két nagyon tojcsis nap, de akkor még nega az LH teszt, max halvány vonal van... fura egy helyzet.

Csige: az Ikea bútorok tényleg nagyon praktikusak! Meg összeillenek egymással! Hamarosan már ott szuszog benne a bébi! :)

Kép
lujzici
 
 

 
 

Tary nem vagy egyedól nálam is csak hajszál remény van a babaára ebben a hónapban. 13. napon volt az ovúm éjfél fele és mi csak 15. nap voltunk együtt bárhogy elmúlt a 24 nap. Ez van.

Lujzici nekem is manapság nem mindig olyan nyilvánvaló a tojcsi. Múlt hónapban ok volt most inkább krémesebb volt. Ha nem lettem volna uh-n is vizsgálva még azt is mondanám, hogy anovulaciós hónap annyira szárazabb voltam. De nem volt érett tüszőm és még + lett az LH-m felment a hőm, tehát volt ovu, de kevesebb folyással. Bízzunk a Fen-valóban ő majd tudja mit kell csináljon.

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch!! Biztos van alapja ,amit a dokik írnak, elgondolkodtató, csak nehéz betartani :) itt most főleg a pasikra gondolok...,de a cél érdekében mindent..., na majd kipróbáljuk,most már erről lekéstünk..
De jó nemsokára mentek a kaáliba :D

Csige!! nagyon szép a kiscsaj kuckója :wink:

Tary!! A Margitba melyik dokihoz jársz??

Nita!! Lujzicinak igaza van, sajna nem írtál szüléstörténetet :(

lujzici!! akkor legyetek együtt mikor tojcsi van..., nekem a doki legalábbis ezt mondta...

Pedi!! megértelek....., de ha valami jó történik veletek szólj nekünk!! :D

Móni!! hogy vagy , fájások vannak már???

Nika!! Nálad miújság???

EDI
ediii
 
 


sziasztok

mizujs veletek?

nita története az első babapojekt 2009ben van.1-2 oldallal visszább :)

KépKép
bettike83
 
 


Nem baj Tary ha lekéstetek ma holnap még lehet együtt lenni úgyis a legügyesebb termékenyíti meg a petécskét, gondolom ha fiatalabb fürgébb is :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


akkor ime a szüléstörténet!

szóval:
17-én reggel fél 9-re kellett bemennem a korházba....vérvételre uh-ra és ctg-re........
miután mindezek megtörténtek megvizsgált a szülésznőm és bő 2 ujnyira kinyíltam már.....fel is volt lazulva a méhszáj..szülésznőm nem akart haza engedni......mondtam legalább anyuékhoz had menjek......oké .....elengedett....de mondta hogy délután menjünk vissza mert nem mer bele engedni így az éjszakába....mondván nem húzom ki reggelig.....
elindultam anyuékhoz..../2 percre laknak a korháztól/
közbe hívtam apit,hogy menjen el a gyerekért az oviba és anyuéknál találkozunk!!!
addig én halálra voltam rémülve...nem készűltem még fel,hogy szüljek.......no meg féltem a fájdalomtól is......Máténál brutális fájásaim voltak az oxitocin miatt........
anyuéknál pihiztem és néztem a fájásokat amik elég jól érezhetőek voltak és rendszeresen 7 percenként jöttek!
de 2-3 óra elteltével el is multak......
közbe megjött api a Mátéval....anyuék is hazajöttek...mindenki izgatott volt.telefonált.........
Mondtam apinak hogy lassan indulni kéne mert a kika szobát foglalja nekem a szülésznőm.......
3/4 4-kor elindultunk!!!!!!!!!!!!nagyon izgultam....a szívverésem nagyon gyors volt........
negyed 5 körűl felértünk a szülőszobára.....szülésznőm mondta öltözzek át.......ő addig felvetet meg elintézi az adminisztrációt......miután ezek is megtörténtek kicsit ctg-re tett....majd utána mondta menjünk megrepeszti a burkot.....ettől kicsit rettegtem...../de miért??????/a Máténál se fájt és most se.........
majd innentől "szabad foglalkozás"következett.......vártuk a fájásokat.....
amik olyan 7 körül kezdődtek......szépen fokozatosan....egész jól bírtam őket...még nevetni is tudtam../ezen csodálkoztam is/
közbe mentem vizsgálatokra is hol tartunk..nagyon jól haladtunk........
fél-kor tartottam 3 ujjnyinál....
:shock:
itt már szépen fájdogáltam....
majd mikor már nem bírtam állni mert nagyon fájtak a lábaim de hogy a gravitáció hasson labdáztam.....nagyon jó volt..........majd felfeküdtem az ágyra és 3 fájásonként fordultam.......majd eljött az idő.....szülésznőm mondta próbáljak meg nyomni......hát üvöltöttem.....az első két nyomás kudarcba fulladt nem ment.......
majd mondtam magamba próbáljuk meg megint....és akkor már ment......amikor éreztem hogy jön a feje...nagyot üvöltöttem ..... :oops: iszonyatosan fájt és feszített....végül 3 nyomásra kicsusszant Barnus 3350 gr-mal és 49 cm-rel!!!!!!!!!!!9/10-es apgart kapott!!
olyan nagy megkönnyebbülés volt!!!!!!!!!!!!!!!
ja és drága szülésznőmnek köszönhetően gátvédelemmel szültem!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok,
Tegnap voltunk az első ctg-n, szerencsére minden rendben volt. Amikor feltették a tappancsokat, úgy elkezdett Lilike rúgkapálni, hogy majd kirúgta őket a hevederből :lol: Fájások nincsenek, csak normális méhösszehúzódások. A dokim elégedett volt az eredménnyel. Jövő hét csütörtökön megyünk újra, akkor ctg és uh is lesz. Jó lenne kihúzni 21-ig, mert hát 20-án jön haza a dokim külföldről és nagyon szeretnék nála szülni. Azért majd átad valakinek arra az időre amikor nem lesz itthon, de sajnos még nem talált senkit, mert orvoskongresszus lesz Debrecenben három napig és ott lesznek azok a dokik akikra ő gondolt, de azt mondta, ne aggódjak, majd talál valakit, bár ez így nem túl biztató. Majd beszélek a drága kislányommal, hogy tartson ki bent és érezze jól magát még három hétig még ha nekem nehéz is. Most már azért kezdek egyre nyűgösebb lenni. Vannak jobb napok és rosszabbak, de azok nagyon rosszak :shock: olyankor fáj mindenem, de hát ez van, jobb már nem lesz. Tényleg úgy van, hogy a vége a legnehezebb.
Móni ti hogy álltok, hogy bírod?

KépKép
csige-bige
 
 


Csige!!

Köszi, jól vagyok. Bár már nagyon nehéz minden nap. Legszivesebben már most mennék szűlni. :lol: :lol: De majd a kiscsaj eldönti mikor akar jönni. :wink:
Neked meg drukkolok hogy ne akkor induljon útnak Lili mikor a dokid nem lesz itthon. :wink:

Nita!
Nagyon szuper és gyors szülésed volt. :D Ügyesek voltatok. Azt hiszem én is kiegyeznék egy hasonló szülésben. 8)

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Hát Móni átérzem a helyzetedet :lol: azért jó lenne ha a 39. hétig kibírná odabent. A dokim is azt mondta, hogy jó lenne kihúzni addig és egy héttel a kiírt időpont előtt már jöhet.
Nekem annyira hihetetlen, hogy bő három hét mulva már lehet hogy anya leszek, szerintem még nem is tudatosult bennem, úgy elszaladt ez a kilenc hónap.

KépKép
csige-bige
 
 


Móni szedsz homeós bogyókat?
nagyon sokat segítenek a szülésnél!!!!
Csige drukk hogy akkor jöjjön Lilike amikor a dokid is van!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok, ha esetleg akkor szülnék amikor a saját dokim külföldön van és így a helyettesénél szülök, akkor neki is annyi pénzt kell adni mint a saját dokimnak? Én úgy tudom, hogy neki is illik adni, de nem annyit. Viszont akkor a saját dokimnak nem kell pénzt adni ugye? Jó lenne ezzel tisztában lenni. Bár igazából nagyon szeretem a dokimat és annyira jó lenne nála szülni még akkor is ha az többe kerül.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige sajna ehhez én nem értek....de valamennyit bizti illik adni az idegen dokinak is de csak ha meg vagy vele elégedve!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

LÁtom, az előző hozzászólásom elszállt valahová.. hiába, nem vagyok semmilyen szempontból sem a helyzet magaslatán. 30.nap van, de már takarítok reggeltől estig. Ez nálam tuti jelzés, hogy meg fog jönni. Tegnap szülinapokat ünnepeltünk, de valahogy most éreztem először, ogy nem is várom. eddig mindne évben úgy vártam a saját születésnapomat mint egy kisgyerek . most valahogy ez nem volt, ugyanolyan feszülten, idegesen telt mint egy tök átlagos nap. Azért jót kajáltunk, meg legalább együtt voltunk mindannyian, ami összesen 10 embert jelent..
ediii: A Margitban Dr. Ruzsvánszkynál szültem, hozzá járok 15 éve. Nem mindenki szereti, de én teljesen elégedett vagyok vele. (Hű, lehet, hogy ezt priviben kellene?) Ha van kérdésed, szívesen válaszolok, bár utoljára 7 éve szültem ott (és jelen állapotok szerint ez így is marad örökre sajnos...már hogy utoljára)
Nita: nagyon ügyesek voltatok!
moni, Csige: drukkoloik és ici-picit irigykedek is:))
Melisch: mi újság? ugye megírod majd, hogy mi volt?
tary
tary
 
 


Tary és most mért nem vártad a szülinapod? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!

Először is:

LUJZICI!, TARY!

megkésve, de nem felejtve-
NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KíVÁNOK NEKTEK!!

Tary!
Sajnálom hogy a hétköznapjaid még mindig feszűltek és idegesek. Remélem hamarosan megoldódnak a problémák. :wink:

NIta!!
Nem szedek semmi homeós bogyót. Majd csak lesz valahogy. :roll: :D

Edii!
Köszi, jól vagyok. Fájások?... Hát jóslok már vannak. :wink:

CSige!
Hát szorítok hogy Lili megvárja a dokidat. :wink: Amúgy szerintem ha nem a választott dokidnál szülsz akkor, csak akkor adj neki valamennyit ( kevesebbet mint a saját dokidnak szántál) ha maximálisan meg voltál vele elégedve. Én legalábbis így csinálnám. Úgyse hozzá mész vissza kontrollra, hanem a saját dokidhoz.

Többiek!!
Mi újság veletek? NIncs azóta pozitív teszt? Lassan megszűlnek itt a kismamik és kellene az utánpótlás. :wink: :D

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


lányok ismeri valaki a casual play babakocsikat? Tegnap láttam az s6-ot ami szerintem nem rossz és most akciós. Annyi lenne mint a peg perego amit kinéztem, viszont ehhez van hordozó, ami teljesen vizszintesre dönthető így olyan mint egy mózeskosár és pelenkázótáska. Sajnos én nem ismerem ezt a márkát.

KépKép
csige-bige
 
 


SZIA CSIGE ÉN SEM A SAJÁT DOKIMNÁL SZÜLTEM MERT SZABIN VOLT MISI BABA KÉT NAPOT MÁR NEM BIRT VÁRNI ÉS A HELYETESÉNÉL SZÜLTEM IGY NEKI ADTAM PÉNZT DE NEM ANNYIT IGAZ EL SE AKARTA FOGADNI DE MEGGYÖZTÜK....
80olgi
 
 


Kép MISIKE
80olgi
 
 


Tary majd mesélek ha hazaértünk Szegedről.


Olgi nagyon édi a kisfiad, bocsi itt reagálok csak olyan kis zabálnivaló ahogy kacag :lol:

Moni nektek már nincs sok hátra, hajrá hajrá 8)

Kép
Kép
melisch
 
 


sziasztok!

móni,csige?mizujs veletek?
nemsokára bbáztok :)

KépKép
bettike83
 
 


sziasztok
olgi-nagyon aranyos a kisfiad a szemein látni hogy nagyon virgonc srác.
melisch-holnap mentek konzira-hurrá-nagyon szurkolok nektek.ird majd meg hogy mikor kezdtek ,meg mit mondott a doki a kilátásokról.
csige-moni-nemsokára eljön a várva várt pillanat.kitől várhatjuk a hireket?-kit értesitetek?priviben megadom a telcsi számom ha gondoljátok.....
pénteken megyek cukor terhelésre,megvagyok ijedve mert nem tud velem senki eljönni.api messze dolgozik,anyukám beteg lett,anyósom meg cukros inzulinos-időbe kell neki enni,szúrkálni stb.Patriknál nem hánytam ki de most ki tudja hogy reagálok?csajok igaz hogy lehet vinni egy kicsi citrom levet?

Kép


Kép
kistörpe
 
 


http://www.babainfomagazin.hu/fotogaleria/4803/VANESSZA
KÉRLEK SZAVAZATOK HA VAN KEDVETEK!!!ELÖRE IS KÖSZÖNÖM
80olgi
 
 


Sziasztok!!

Olgi!
Nagyon édes a kisfiad. És az a tüneményes huncut mosoyl!!!

Csige!
Sajna én nem ismerem ezt a fajta babakocsit.

Melisch!
Nagyon drukkolok nektek hogy minden úgy alakuljon hogy jó legyen. :wink: Majd gyere és mesélj hogy mi volt.

Kistörpe!
Nálunk nem lehetett citromlét vinni, de viszont citromot igen. Azt mondták a citromlé nem 100%-ban az, jobb az igazi citrom amit félbevágva vittem magammal és ott bele lehetett facsarni az itókába. Végülis nem volt olyan rossz mint amilyenre számítottam. :wink: Egy édesebb limonádéra tudnám hasonlítani. Én inkább a 2 órás várakozástól készültem ki....... úgyhogy olvasni valót vigyél magaddal. Meg valami kaját, mert én majdnem elájultam mikor hazafelé mentem. Úgyhogy a második vérvétel után egyél szerintem. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Kistörpe!

Köszi, elmentettem a számodat. :wink: Bár vannak már hírhozóim ( Nita és Pedi), de majd akkor neked is küldök sms-t. :D

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


tegnap este hívott nyuszi.ma meg írt is.....
...de leírom amit írt.......

:"Benjamin Máté 4,1 kg,52 cm
9/10 apgar
sajna hirtelen szülésből császár lett,mert megállt a szívverés,romlott,később kiderűlt hogy a köldökzsinór a bokáján és a nyakán volt.
Most vért kapok,mert 80 a hemom,babát meg drukkoljatok hogy ne kelljen a gyerek korházba vinni mert gyulladt a szeme,és nem mehetek oda hozzá pénteknél hamarabb"!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok,
Kistörpe: köszi, elmentettem a számot, de én is tudom Pediét, majd értesítek valakit mindenképpen, ha Lilike úgy dönt hogy jön.
Citromot mindenképpen vigyél magaddal, mert anélkül szerintem lehetetlen meginni a löttyöt. Én nagyon féltem a cukorterheléstől, mert mindenki elrémített, hogy milyen szörnyű. Valóban egy jól elszúrt limonádéhoz hasonlít az íze, a lényeg, hogy egyben nyomd majd le, ne szopogasd és nem is lehet, hogy egy percen belül le kell tolni az egészet. Én úgy csináltam és ajánlom neked is, hogy egy egész citromot kifacsartam itthon és kis edénykébe vittem a levét és ott csak bele kellett önteni. Ki lehetett bírni. Mivel sem inni sem enni nem lehet, ezért vigyél magaddal kaját, amit utána egyből meg tudsz enni. Ha nagyon rosszul vagy, akkor nekünk fél pohár vizet lehetett inni. Igazából nincs annyira szükség. Eleinte rossz volt nekem is a szám íze a cukros löttytől, de egy vagy két korty vízzel kiöblögetsz és lenyeled és máris elmúlik. Én nem hánytam ki, pedig féltem tőle. Szóval ajánlom a citromot és a két korty vizet neked is. Drukkolok holnapra.
Nitácska: nagyon édesek vagytok és olyan jó látni hogy babáztok :D A nagyfiad pedig nagyon édes ahogy fogja a kistesót :D
Mi megvagyunk, ma kitakarítottam, hát már nem futok mint a nyúl, de azért nem hagyon el magam. Mindent megcsinálok, csak lassított kivitelben. Jósló fájásaim még nincsenek, néha keményedik a hasam, de hát ez eddig is volt.
Voltunk ma a szomszédasszonyommal megnézni a babakocsit, mert ő már tapasztalt anyuka és szerettem volna kikérni a véleményét. Hát ő is azt mondta, hogy ennyi pénzért mindenképpen vegyük meg. Szóval elrakattam és holnap megyünk és megvesszük. Dobok nektek képet róla.
Kép
Szóval ilyen lesz, de tűzpirosban.
Na most megyek, mert még összedobok egy kis salátát.
Jó éjt mindenkinek.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige köszi szépen!!!!!!
gyönyörű járgánya lesz Lilikének!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Nagyon édesek a gyerkőceid!!! :D :D Egyik szebb a másiknál. :wink:

Csige!!

Jól néz ki a babakocsi. :wink:

Csajok!
ÉN jövő hét kedden beköltözök a kórházba. A dokim a biztonság kedvéért így döntött. Jajj! Csak ne kelljen sokat benn vároakozni a szülés megindulására.... :roll: Lehet a hétvégén futok egy tókört. :lol: :lol: :lol: :lol: ( na jó, csak viccelek)

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni köszönjük a dicséretet!!!
mért kell befeküdnöd? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok, bocsi most nem írok senkinek személyeste mert hulla vagyok.
Megvolt a konzultáció. A doki néni azt mondta ne törődjek a TSH-val mert nem lát semmi rosszat, ilyen vagyok én 8) A férjemet viszont ő akarja kezelni de mivel már majdnem fél 4 volt azt mondta menjünk 26-án vissza és akkor csinálnak újabb spermavizsgát (még beszúrta volna csakhogy mi tegnapelőtt nem fértünk a bőrünkbe és kell legalább 4 nap tartózkodás). Akkor végez nálam mikrobiológiai vizsgálatokat, amit itt nem tudtak mit akarok és megnéz uh-n is. Férjemnél is lesz mikrobiológiai vizsgálat (genitális minták aerob/gombatenyésztés, chlamydia és trichomonas) + spermogramma. Na és akkor meglátjuk, hogyan tovább. Szeretné tudni miért ingadozik a párom eredménye hiszen 14,5 és 11 akár inszemre is elég míg az utolsó nagyon kevés csak lombikot tud rá ajánlani. Mivel neki volt gyulladás azt is megnézik mert az is okozhatja. Addig kapott valami szirupot Humet-r a neve és egyen sok szilvát, céklát, tökmagot, mogyorót (nem földit), mézet és próbáljon minél több gyümölcsöt, zöldséget halat enni. Ezt mi kérdeztük mivel javítsa az étrendünket. Azt mondta az antioxidánsok nagyon jók az ő problémájára.

Mondjuk kint hallottuk, hogy jövő héten szabin van és sokan vannak akik kezdenek lehet azért halasztotta, hiszen nekem piri holnap holnapután jön és azt mondta ezentúl azt csináljuk amit ő mond :lol: még a hőmérő is mehet a fiókba :wink:

Na most megyek, holnap még jelentkezem
Szép estét!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch most fog sikerűlni!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,
Megvettük a járgányt a kiscsajnak, nagyon tuti. Össze is szereltettem a boltban, mert akkora dobozban volt, hogy nem tudtuk volna kivinni a kocsiig. Még jó hogy így döntöttünk, mert millió kis darabban volt szédszedve és egyenként becsomagolva. Azt hiszem ha nekem kellett volna összerakni, akkor a szülésig pakolászom összefele :lol: így már tologattam egy kicsit és itthon is kipróbáltam terepen, úgy tűnik hogy jól bírja a gyűrődést. Szóval tök jó, ez is megvan :lol:
Na megyek, mert jól el is fáradtam, egész délután talpaltunk, de megvan az eredménye.
Jó éjt mindenkinek.

KépKép
csige-bige
 
 


sziasztok
Melisch-de örülök hogy nektek is elfog kezdődni a program.ne görcsölj rá,erős légy,nehéz napok előtt fogtok állni.minket is kikészittett,de hidd el sikerülni fog,a dokinéninek igaza van tegyél félre mindent,előre nézz......ne a múltba...nagyon szoritok és gyere a beszámolóval.
Moni -miért kell befeküdnöd?-Remélem a kis Laura szórfogad anyucinak és hamar előbújik hogy ne kelljen sokáig ott lenned.
Csige-dobsz majd képet a babakocsiról?biztos nagyon szép lehet.pihenj nagyon sokat mindjárt eljön a várva várt pillanat.
Nita-gyerekek hogy vannak?Barnika jó fiú?
tegnap voltam védő néninél 2 kg szedtem fel a múlt hónaptól eddig összesen 5,5 kg tartok.minden renben van a vérnyomásommal,stb...Holnap megyek cukorterhelésre meg doki bácsihoz.Bálint baba valamikor majd kirúgja a házikó oldalát van nap hogy szinte alig mocorog,megmutatja hogy van és ennyi.a védőnö azt monta nekünk sincs 2 egyforma napunk.szivhangja tökéletes volt.

Kép


Kép
kistörpe
 
 


kistörpe a Mátéhoz képest eddig jó fiú!!!!!!!! :wink:
gratula a 24.héthez!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csige

nagyon szép járgány lesz,biztos tetszeni fog a csajszidnak :)

móni

reméelm nem kell befeküdnöd sokáig a kórházba,Laura baba előbb kibujhatna,nem valami frankó a kórházban várakozni...de ha kell hát kell :?

nyuszinak gratulálok,jó nagy baba :lol:

olgi

nagyon aranyos,kis mosólygos a fiacskád :)

KépKép
bettike83
 
 


Kistörpe már megtapasztaltuk, hogy nem lesz könnyű. Nagyon fáradt voltam már mire bekerültünk a doktor nőhöz. Mégiscsak több mint 2 órát vártunk és nem is számitom amit sétáltunk. Az sem volt semmi mert a férjem kijelentette, hogy ennyit még nem sétált soha velem hiszen mégiscsak korábban értünk oda és, hogy ne ülljünk a klinikán sétáltunk. Én mondtam is, hogy igazán nincs is kedvem ehhez a konzultációhoz olyan álmos vagyok. Aztán valahogy amikor bekerültünk a doki néni olyan aranyos mosolygos és kedves volt, hogy eszembe se jutott a fáradság és még szivesen maradtam volna vele beszélgetni.
Legküzelebb 11 órára vaygunk beirva na de már mondta az aszisztens néni, hogy jajaj sokan vannak már aznapra is felirva :roll:


Moni, vigyázz magadra és kivánom minnél kevesebbett keljen bent üllnőd a korházba.

Csige te vagy a következő :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch

legalább a dokinéni rendes volt,mégis csak jobb egy olyan helyre bemenni ahol rendesek,kedvesek :)
nagyon sok embernek nem sikerül akkor a baba ha annyian vannak már az napra,ez nagyon durva,egyre nehezeb ez a "gyerek csinálás" :lol:

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok lányok!

Hú, de zsúfolt hét van mögöttem... és most a hétvégén is dolgoznom kell, ez egy ilyen hét.

De gyorsan benéztem ide,
Móni: köszi nagyon a jókívánságot, bár gondolom most nem nagyon olvasol minket... várunk vissza!

Melish: azért ez olyan jó, h vki így "kézbe vette" az ügyeteket, nem?

Kép
lujzici
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, időm nulla, de jöttem híreket hozni Móniról.
Ma délelőtt elment a nyákdugója, és az orvosa "beparancsolta" a kórházba, úgyhogy sajnos már ma be kellett feküdnie. Szorítsatok csajok, velem együtt, hogy Laura minél előbb kibújjon!

Ne haragudjatok, de most tényleg nincs több időm!

Puszi Mindenkinek!
pedi
Kalocsa
 
 


húha akkor zajlik az élet moniéknál :)
remélem hamar kapjuk a hirt aról hogy megszületett a pici lány :)

KépKép
bettike83
 
 


hajrá Móni!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


beindult az élet:)

KépKép
bettike83
 
 


Bettike gondolom azért amikor már folyik a lombik hamarabb sorra kerülünk majd :roll: főleg maga a beültetés még reggelibe történik és aztán kapsz ágyikot aholp ihensz miután volt a mütét. Sajnos a várróterem eléggé kicsike. Kint is van pad de pont odasütött a nap és nem vittem fürdőrucit, igy nem akartam napozni 8) és elbujtunk az árnyékba.

Lujzici igen tök jó, hogy jó kezekben vagyunk :wink:

Most megérkezett piri, igy nem szurja el a kövi hónapot :lol: pont ovul napján kötelező a keksz és utána 4 napig tilos, mert megyünk spermiogramra :lol:


Moni erőt neked és nagyon könnyű szülést kivánok!

Kép
Kép
melisch
 
 


Móni nagyon drukkolok nektek, hogy mihamarabb meglegyen a baba. Kitartás

KépKép
csige-bige
 
 


melisch

sok mindent kibir az ember azért hogy babája legyen,mostmár nem sok válasz el tőle téged :) nagyon drukkolok neked :)

KépKép
bettike83
 
 


lányok mindenkinek hamarosan csodaszép babája lesz!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

lányok ha valaki tud segíteni,hogy anyóssal mit lehet tenni hivatalosan azt nagyon megköszönöm..........
sajna megint illetve még mindíg hülye és már kezdem nem bírni!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok
szegény Nita-nagyon sajnállak.mi van anyósoddal?beleszól mindenbe?amig mi is együtt laktunk én is tiszta dilis voltam tőle,én csak tűrtem,nem szóltam neki mindig apán töltöttem ki a dilimet,de amióta külön vagyunk tök jó lett a kapcsoltaunk.próbálj vele leülni és tisztázd a dolgokat.
Melisch-de jó hogy piri őnagysága időbe jött,én is igy voltam vele nagyon örültem hogy megjött,igy legalább kezdődhet a projekt.szurkolok nektek....addig amig én sem jártam a kaáliba azt hittem hogy pár ember küzd hasonló problémával,de amikor megláttam azt a sok párt valami megkönnyebbülést,és megnyugvást éreztem,sok pár küzködik csak szerintem ez az emberek között tabu téma...
ma voltam cukorterhelésen ,egyszerre benyeltem a lötyit-kibirtam de egy korty sem ment volna több le,enm voltam utánna rosszul,dokibácsi mindent rendben talált,nézett szivhangot,lemérte a hasamat,szerdán megyek a cukor erdményért ha magas az érték pénteken doki,ha jó csak nov 6 án megyek hozzá.
MONI_ÜGYESEK LEGYETEK KÖNNYŰ SZÜLÉST KIVÁNOK ÉS SOK-SOK ERŐT

Kép


Kép
kistörpe
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: