Új privát üzeneted érkezett!

Szezso, most akkor nem értem.......hány fagyasztott babó van?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim. 5 db :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Hű, már vagy 10 x benéztem és mindig ugyanez. Ki fogunk halni!
Ezúton elrendelem a névsorolvasást!

-Boni? (nem válaszoltál semmit az sms-re)
-Puszi?
-Coca? (neked óriási beírás, mert köddé váltál!Ez nem kémia óra, hogy jódot játsz és lila gőzzel szublimálj! :lol: TESSÉK JELENTKEZNI!)
Klara, felmentve, írt és fáj a becsípése, így pihire ítélve!
-Vedresandi?
-Szilcsi?
-Kispiskóta?
-Katica?
-Kata?
-Ancsa?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

baba: én vagyok, nemrég értem haza. igaz, nemsokára megyek el itthonról a nődokimhoz. megjegyzem, én ma írtam....

kati
katica30
 
 


Baba, én is pont ma reggel írtam. De azért kedves vagy, hogy rám is gondoltál, ez jól esett.:lol:


Megmutatom, hogy kell almát enni:

Kép

kispiskóta
 
 


Pusz Mindenkinek :!:

Zsú: a miomát lehet zsugoritani, anyukámnak pl magától teljesen felszívodott, neki a petevezetéken volt.

Bettike: a patologiás gyász, az az amikor a szülő nem tudja több év után sem feldolgozni a gyereke elvesztését ( esetemben januárban lesz 9 éve), ez produkálhat fizikai betegséget, mint pl a mioma vagy stb. Én éreztem , hogy nem normális amit csinálok, de a reménykedés ami egybe tartott és tart most is. De most már kezdek (dünk) behülyülni, és gondolnom kell azért a gyrekeimre is , de egyszerűen nem tudok semmire sem koncentrálni, igazából nem tudom így írásban vissza adni mit érzek, mert elég bonyolult. Bár amikor meghalt a kisfiam, jártam pszhiáterhez , de nem éreztem változást.
surmi
kockasfulunyul
 
 


Jajjj! Vagyóóóóóók! Csak nem tok mit írni.

Nem tom még, mikor böknek le, de nov 22-dec. 6-ig bármikor.

Boni! Nem tom azt se', hogy mikor megyek arrafelé - múltkor a hematológia után apa elrabolt, nem tudtam arra kanyarodni. :( Mikor szoktatok sétálni?
Esetleg egy röffenés? Rég volt tali!

Szurkom, akire ráfér!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Itt vok-itt vok, most értünk haza. (nődoki után fogdokinál is voltam ma, na meg csavargyár is bejátszott,... :lol: )
9 tüszőm van, de még pincurkák (és hormonok is alacsonyak voltak), úgyhogy felemelte B. dr. a Gonalt, csüt. újra uhu és vvétel. :shock:


Mindenkit puszilok!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Ja! Punkció valószínű hétfőn! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi! Jeeeeeeeeeeeeee!

Kép
zölddisznó
 
 


ZSu MArci még mindig imádnivalóóóóóóóóóóóóó!

Puszi yess4 hajrá hajrá!+++++++++++

Szezsó pocaksimi babaragacs megy felétek!

BAbim nem szándékos volt

:oops: :oops: nem

Zöldi változó, ahogy az időjárás engedi :lol:

Jó éjt!
Vendég
 


Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Jó regeglt!

puszi eltüntetted a lábacskákat? :roll: követelem vissza :mrgreen:
Vendég
 


Puszedli drukkkkkok neked!!!!
sonjus
 
 


Jó reggelt!

Kispiskóta: de cukkkkerfalat :lol:

Boni: pocaksimit átadtam a babóknak :-) örültek :-D

Babim: ettől fetrengek tegnap óta: "Ez nem kémia óra, hogy jódot játsz és lila gőzzel szublimálj!" :lol: :lol: :lol:

Puszi: hajrá!!! 9 tüsző szuper :lol: mennyi Gonalt kell szúrni most?

Sonjus: vonalzód szokott lenni, nem? :roll:

Pápá

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso!
Íme a vadiúj vonalzók :)
sonjus
 
 


Hahó!

Szezso: ma és holnap 225-öt. :shock:

Boni: azt akartam, de nem találom. Megkeresem újra, és punkció után visszateszem, oké? :wink:

Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Boni, ok.

Kispiskóta, édes Marci!

Szezso :lol:

Coca :lol:

Taliban benne vagyok.(bár eleinte mindig ezt mondom :oops: :D , aztán mindig beesik valami.)

Puszi:mennyi Gonal szúrsz most?+++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Puszi rendben..de megjegyzem felszabadult a bárány :wink: :wink:

Sonjus szépek az új vonalzóid

Szezsó mertek volna nem örülni :lol:

Babim velem könnyű csak leszállsz elöbb :wink:
Vendég
 


Általában Metrózok ám! :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


akkor a Lehelen és 14es :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Baba:
[quote="*puszedli*"]
írta:
*puszedli*
Szezso: ma és holnap 225-öt. :shock:



Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Köszönjük!

Taliban én is benne vagyok, ha elérhető közelségben lesz (mármint bébkocsival és BKVval elérhető).

Vonalzóm szerint ma kell elkapnom apát! :lol: :wink:

kispiskóta
 
 


Zsu: akkor hajrá!!!!! :wink: :lol: Csábítsd el!!!! Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi:nem semmi a Gonál adagod! De lesz is ám egy óvodányi babátok!++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


ZSu szép estét! :lol:

Jó éjt!
Vendég
 


Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Jó reggelt!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Jöttem lejelentkezni...élek,virulok.Még nem költözünk,mert a hitel várat magára.Albérletben lakunk a volt lakásunban dec.1ig.
Élménydús :D
Nálam izgulós napok vannak.Ma nem kellene megjönni,és egész jól állok. http://www.fertilityfriend.com/home/1954d0
Tesztet nem csináltam,csak max pénteken.
Ha addig sem lesz piri,akkor már merek.

Továbbra is drukkolok mindenkinek,amihez kell,de most picivel több drukk Szezsonak és Puszinak.

Puszi Nektek
vedresandi
 
 


Jó reggelt!

Andikám neked is extradrukkok mennek! :lol: :lol:

MA reggel kaptam egy csodálatos képet egy csont erős pozitív tesztről egy számomra nagyon fontos embertől.. rettentő boldog vagyok... remélem minden rendben lesz....

szeretnék csajok tőletek is ilyent kapni...++++++++++++++++++
Vendég
 


Jó reggelt!



Szezso: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Andi:+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Szezsó, Puszi, Andi! +++++++++++++++++++++++++++

Talit akaróóóóóóók!

Zsu! Neked melyik frekventált hely elérhető? És neked Boni? Ti vagytok a szűk keresztmetszet.

Kép
zölddisznó
 
 


Coca, rajtam nem múlik.Sietni kell, mert látni akarlak, mielőtt Hanna kibújna (persze utána is :lol: )

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni, lehet tudni kinek lett pozitív a tesztje (vagy nem ismerjük)?

Coca, végülis a belvárosban bárhol jó, a szélső kerületekbe nem szívesen mennék. És, mikor talicskázzunk?

Andi nagyon drukkolok!!!+++++++++ Akkor még itt laktok Újpalkón?

Pé-ről kérdeznék. Nem hőmérőztem, nincs lh tesztem, és nem fáj sehun semmi. Viszont a Billings módszerről ismert nyák megjelent. Onnantól kezdve, mikor van pé? Aznap?

kispiskóta
 
 


Jó regg!

Ha időben belefér,akkor én is elmegyek a talira.

Zsu,még igen,de már nagyon nem szeretem ezt a se itt se ott állapotot.Tegnap kész lett a konyhánk is,ma leteszik a parkettát,szóval még max 2 hét és mehetnénk.

A hőm ma megadta magát,így nem is teszteltem,na de nem is csodálom.Tegnap mikor elment az asztalos,nem mertem kidobni a konyhába beépített gépek dobozait,mert nem tudom mi lesz a sorsunk.Na,ilyen és ehhez hasonló gondolatok "nyomasztanak".Természetesen a köcsög bankos picsa megint beteg,nem lehet a bankban helyette senkit elérni,a mail-emre meg nem reagálnak.Fogalmam sincs mit csináljak,mert az idő csak megy megy megy

puszi,nektek

Puszi ,Szezso Drukk +++++++++++.
vedresandi
 
 


És, hova költöztök? Elhiszem, hogy nem jó ez az állapot, én se szeretném. Igaz én itt is gyűlölök lakni. Ne dobd ki a dobozokat, mert ha esetleg elromlanak, csak dobozostul veszik vissza, ha jól tudom.

kispiskóta
 
 


Jó reggelt!

Hát akkor talicskázzunk Boniék környékén!
Időpont tőletek függjön, én át tudom csoportosítani "bokros teendőimet".

Nekem jövő héten 4 óra után minden nap jó.

Kép
zölddisznó
 
 


[quote]E írta:gyébkén én azt olvastam, hogy 12 óra alatt legyen 10 mozgás.

Nekünk a tanfolyamon 2 doki (egymástól függetlenül), a saját 2 dokim, és a tesómtámadónéni is 1 órát mond. ...és a terhesgondozós kis könyvben is olyan táblázat van.

38. héten van még egy kötelező UH.

Kép
zölddisznó
 
 


Hali!

Piskóta, kérdésedre a válasz az, hogy többnyire aznap van a peteérés, de egy-két nap eltérés is lehet, legalábbis nálam így van. De többnyire az aznap a tökéletes babagyártásra, mert elvileg akkor tud könnyebben "felcsusszanni" a spermácska a hosszú úton. :lol:

Coca, ha itt a baba mozgásáról írsz, akkor nálam ez sosem jött be, volt olyan, amikor több órán át nem is ficergett a bébi a pocómban, aztán meg nem lehetett lelőni. Viszont tök egészséges lett, szóval én nem is nagyon idegesítettem már magamat ezzel a számolósdival. :D

Andi, fene vinné, pedig drukkoltam!

Drukk a babásodni vágyóknak, kismamiknak, és mindenkinek pusszantás.
athiz
 
 


Hihi! Ezt a másikba akartam írni! :lol:

De Athiz! Ez nem mond ellen annak, amit írtam! Nem MINDEN órában kell 10-nek lennie, hanem ha elkezd mozogni, akkor. És persze nyugalomban, leginkább fekve.

Kép
zölddisznó
 
 


kedd-csüt-péntek?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Szezso, Puszi, óóóóóóóóóóóóóóóóóóriási drukkok nektek!!!!!!!!!!

Andi sajnálom. :(

Klara vajon egyben van még???

Bettike, éjszakák??? Alakulnak?

Coca, izgulsz már? Hamarosan a karodban tarthatod ŐT. :lol:

Boni, jól vagytok? Zsigibéb?

Athiz, veletek mizujs?

Hú de szeretnék talizni veletek én is. Sajna nem tudok. :cry:

Kati, örülök hogy láttalak! :D

Na koppant a buksi... :roll: Lali ezerrel gyakorolja a felállást. Ebből kifolyólag állandóan lesni kell, mert esik-kel szegény. :roll:

Kép
szilcsi
 
 


Nekem a péntek nem jó. Legyen kedd vagy csütörtök!

kispiskóta
 
 


Coci, gondoltam, hogy a másik topicba szeretted volna írni. :lol:
Na igen, amikor végre lefeküdtem, többnyire a bébi akkor kezdett táncikálni a beleimen. :lol: Nálad is így van, igaz?

Szilcsi, köszi kérdésedet, mi jól vagyunk most már, betegségből kilábalt Endi, úgyhogy reménykedem, hogy mostanában nem lesz semmi gázos baci vagy vírus.
Szegény férjecskémnek vannak csúnya pöttyei, volt vele ügyeleten, bőrgyógyásznál, de semmi értelmeset nem mondtak, adtak neki antigyogyót, de egyátalán nem változott semmi.

Szegény Lali, de nálunk Endi is sokat zakózik még mostanában is, többnyire mert nem néz a lába elé, meg mert mindenhová felmászik, ilyenkor rohanok, mint egy vaddisznó, nehogy leessen. Kissé frászban vagyok, és ez mindennapos. :roll: :lol:
athiz
 
 


sziasztok!

húgomék voltak nálunk, azért nem voltam..

Zsu remélem elcsábítottad apácskát! választ már msnsn leírtam:wink:


Szilcsi adj egy buksipuszit Lalinkónak!

Tali Nekem elvileg bármikor jó! bár sötétben fiam nem szeret kinn lenni, behisztizik, így nehézkes lesz a dolgozókkal egyeztetni

:oops: :wink:

pussz
Vendég
 


Boni, képzeld, Endit meg egyátalán nem zavarja a sötét, mintha látna a kiskandúr. :lol: Nem is fél. :shock: :)
athiz
 
 


Sziasztok!

Jelentkezem én is! :lol:

Zsu!
Hajrá tesó!!!!!!!!!!! :lol: :lol: Nagyon édes Marci baba!

Szezso, Snufi!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Andi!
:cry: sajnálom, viszont ha ilyen nagy felfordulás van nálatok ne is csodálkozz. Ha beköltöztök és nyugalom lesz biztos jön a babó! A bankokról csak ennyit :twisted: :twisted: mi is túl vagyunk a hitelen. El vett pár évet az életemből. Kitartás!!!!!!!

Zöldi!
Visszaszámlálás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Boni!
Hogy vagytok? :lol:

Sonjus!
:cry: Hajrá új hónap!

Rólam csak annyit, hogy a múlt héten dicsekedtem a 28 napos ciklusaimmal. Na úgy tűnik a mostani több lesz. Lehet, hogy a vonalzóm jó. Nem értem igazán mert 23-tól négy napon át fájt jobb oldalt, de a hőm nem mutatott pé-t. Inkább feldobom a görbét véleményt kérek. :?

Kép

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Szilcsi, vigyázz Lalira, mert elveszem!! :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lili, szerintem vagy most lesz peteérésed, esetleg próbál a pete kiszabadulni, de még nem sikerült neki, ezért fájhatott, de a hőd nem emelkedett meg. Ha sikerül kiszabadulnia, akkor felszalad majd mondjuk holnap, ha nem, akkor lehet, hogy később lesz, vagy most el is marad a pé.

Na, jól megvígasztaltalak, mi? :lol: De nem baj ám, ha később van pé, attól még lehet baba simán ebben a ciklusban!
athiz
 
 


Reggelt!

Lili szerintem sem szabadult ki a petécske..
köszönöm jól! tegnap Zsigmondom 2 oltást kapott ismét nevéhez méltóan viselte..

és egy kedvenc képem!

Kép



hihi Athiz eszembe jutott Melcsivel mit szakértettetek a görbéimen régen :lol: na majd tesóprojektnél ismét :lol:

Szezsó minnyá pozitívat tesztelsz!

Puszi mi újság tüszőügyben? hatott az emelt adag? vagy még nem nézték? már csak 3-at kell aludni ....

látom hatott a vonalzófenyegetés hihi

Babim holnap November! :lol:

Zsu MArci hagyta hogy csábíts? :lol:

Katám ölelés!

Szilcsi kérek egy friss képet LAlinkóról!

Zsu MArciról is

Bettike Mátéról

Zöldi pocifoótót dobj

KLAra egyben még? ha igen kérek pocifotót! ha nem babafotót

:wink:

Gaby poci nődőgél?

Ancsa nagyfiadról szülcsinapos kép?

Vedresandi idióta bankos monnyon le :twisted:

KAti remélem most mán nem vettek vért tőled


TIll
hová tüntél?
Mindenkinek mennek a drukkok
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?