Új privát üzeneted érkezett!

lujzici - mi lenne az? :wink:
Te nem szeretnél vonalzót feltenni? Csak azért, h tudjuk hol tartasz.

Kép
pampalini
 
 


Nem tudom, hogy kell vonalzót csinálni. :(
Leírnád? Köszi!

Szóval, ami nekem nagyon bejött vécézés ügyben: minden reggel 1 pohár vízben 1 evőkanál útifű maghéj-rost (psyllium rost). Ezt megiszom.
Gyógynövény boltokban lehet kapni, 1 kis doboz kb 1000 Ft, de 3-4 hónapig jó.
Nekem komoly gondjaim voltak, de ez minden reggelre pontosan belőtte. Semmi hashajtó, csak sima rost. Akár életünk végéig lehet alkalmazni.

Látom, Egerben laksz. Nagyon szép hely. A férjem ott járt főiskolára. :)
lujzici
 
 


Köszi a "varázsfőzetet"! Kipróbálom!

Vonalzó: valamelyikünk vonalzójára rákattintasz, és bejön az az oldal, ahol készitani lehet. Ha kész kapsz egy kódot e-mail-ben és azt beilleszted a profilban az aláírásodhoz.
Remélem értehetően írtam. Ha nem, szólj!

Igen Egri vagyok, nem itt születtem, kb 10 éve élek itt, de nagyon szeretem!

Kép
pampalini
 
 

 
 

Még egyben vagyok csajok,csak jöttem lejelentkezni,mert ma vendégségbe megyünk és nem tudom mikor lesz időm ujra írni.lehet csak délután. :roll:

már lassan kezdem megszokni hogy a kis manó nem szeretne kibújni....biztosan jól tartom odabent :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Lujzi: hát majd a jövő hét vége felé merek csak tesztelni. Vagy utána hét elején, még nem tudom. Én ittam palástfüvet - de ugye mint tudjuk -, nekem nem használt semmit. És ráadásul borzasztó rossz íze is van.

Lyndee: a fiúk már csak ilyen lusták. :wink:

Képzeljétek ma sikerült mindent megvennünk, Apa jobban van, visztont én eléggé érzem a torkomat. Na majd holnap veszek akkor hohes c-t. Ma meg eszek citromot mézzel.

Kép
németh
 
 


Helló lányok!

Na, ma megint lh teszteltem, még mindig nagyon erős a tesztcsík. Ez volt a 15. cn. Ezek szerint a 16. cn-on lesz tüszőrepedésem.
Vagyis max. 11-12 nap lehet a luteális fázisom, mert nekem 28 napos ciklusom talán még sosem volt, csak annál rövidebb.
Hajjaj... de megpróbálok pozitívan állni a dolgokhoz. :)

Lyndee: lejelentkeztél... ez aranyos. Arra gondoltam különben, h tök különleges lesz karácsonyi hangulatú kórházban szülnöd, kis díszek, fa, stb...

Kinga: akkor már csak egy hét! Izgi nagyon!

Pampalini: köszi a vonalzó ötlete, megpróbáltam!
Ami az útifű maghéj rostot (psyllium husk) illeti, nehogy rád erőltessenek a boltban vmi több ezer forintos csodaszert, amiben psyllium IS van. Velem mindig megpróbálják. De azokban van hashajtó is, ráadásul baromi drágák. Ragaszkodj a sima psyllium husk rosthoz, az enyém kis rózsaszínű dobozban van, és a Naturganik gyártja.
Annak nincs mellékhatása.

Többiek hol vagytok??

Kép
lujzici
 
 


Lujzici: mondjuk nem tudom, de szerintem a 12 nap azért nem baj.

Kép
németh
 
 


lujzici:micsoda gondoloatok jutnak az eszedbe?nekem ez eszembe sem jutott hogy a szülészet ki lesz dekorálva. :lol:
Nem lenne rossz ha úgy lenne de szerintem itt vidéken nem foglalkoznak ilyesmikkel a kórházi dolgozók.
Az tény hogy elviselhetőbb lenne az a pár nap amit bent töltünk :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok!

Segitsetek légyszi! Voltam ma nőgyógyásznál, aki azt mondta, hogy vizsgálat alapján szerinte terhes vagyok. Elküldött UH-ra, ahol még nem látták a babát, mivel még csak most NEM kellene megjönnie. Annyit írtak a papíromra, hogy 10mm es endometrium. Bo tuba sarokban 4mmes felritkulás látható. Mi az a felritkulás...? Köszönöm előre is aki tud segíteni:)

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


Sziasztok!

Segitsetek légyszi! Voltam ma nőgyógyásznál, aki azt mondta, hogy vizsgálat alapján szerinte terhes vagyok. Elküldött UH-ra, ahol még nem látták a babát, mivel még csak most NEM kellene megjönnie. Annyit írtak a papíromra, hogy 10mm es endometrium. Bo tuba sarokban 4mmes felritkulás látható. Mi az a felritkulás...? Köszönöm előre is aki tud segíteni:)

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


Szia dalma.
Én sajnos nem tudok segíteni benne. Ezzel még nem találkoztam. Talán túl korai még a terhesség.
Tesztet csináltál?

A neten ezt találtam róla:
http://www.weborvos.hu/orvos_valaszol/a ... ok/123484/

Timi
titimee
 
 


Találtam még valamit. remélem ez segít.

A terhesség korai időszakában a méhen belül beágyazódott pete körül kialakuló felritkulás, illetve folyadék-felszaporodás látható. A méh ultrahangképén kerek fekete folt jelenik meg, mintha lyukasztóval ütötték volna azt át... A kör alakú folt két legtávolabbi pontjának távolságát mérjük: ez adja a petezsákátmérőt. A korszerű készülékek a méret alapján kiszámolják a terhesség idejét - hetekben is.

Timi
titimee
 
 


Dalma: fogalmam sincs, mit jelent, amit a papírodra írtak, de ha vmi gond lenne, akkor sztem szóltak volna. Én mindig abból indulok ki, h ha semmit nem mondanak, akkor nagy baj nem lehet...
Miért mentél el dokihoz egyébként?

Kinga: hát, a 12 nap az csak 28 napos ciklus esetén lenne meg, az meg eddig életemben még talán nem is volt.
Te hogy vagy? :)

Képzeljétek, nekem meg napok óta nagyon fáj a derekam, meg az oldalam. És a hasam is. Azt gondoltam, ovulációs fájdalom, de nem tudom... Nem járok gyakrabban pisilni, nem csíp, éget, stb. Csak fáj. Volt már vkinek ilyen?

Kép
lujzici
 
 


Sziasztok!

titimee: Amit találtál az szupi:) Így legyen.
lujzici: Nekem van egy nagy fiam és csak most kaptam időpontot az orvosomhoz. Amiatt kértem tőle időpontot, hogy babát szeretnénk. Remélem, hogy már össze is jött és nem kell segítség hozzá. Mivel 39 éves vagyok. Ezért gondoltam, hogy lehet, hogy már kellenek hormonális gyógyszerek.

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


sziasztok!

kicsit eltuntem,de azert vagyok,olvaslak benneteket minden nap,szurkolok mindannyiotoknak :)
++++++++++++++ :lol:
csinaltam en is vonalzot,hogy jobb kedvem legyen ettol is,es ugy nez ki,ez a ciklusom is 33 napos lesz tekintettel arra,hogy egyre erosebbek az lh-tesztjeim,de meg nem egeszen pozitivak,szoval hatha mostmar minden rendben lesz :)
sokat gondolkodtam az elmult hetek esemenyein es arra a kovetkeztetesre jutottam, hogy legutobb akar babas is lehettem :( (a verzesem rovidebb volt es nagyon eros,es elenkpiros szinu,es fajt a derekam napokig eros gorcsokkel kiserve,ami egyebkent meg soha (!!!) nem fordult elo velem :cry: ) lassan tehat itt a pé ideje,de apa megint nincs itthon,csak csutortokon talalkozunk ujra,szoval szurkolok,hogy leghamarabb szerdan legyen az lh teljesen pozitiv :lol: es orvoshoz is eljutok a heten,ugy nez ki 8)

majd jelentkezem,ha vegre tortenik valami (remelhetoleg oromteli dolog :wink: ) amirol beszamolhatok,addig is innen a hatterbol szurkolok Nektek es mielobbi pozitiv teszteket kivanok!

Kép
enzsuzsa
 
 


dalma:én sem tudok segíteni ajnos,csak azt tudom mondani hogy várj pár napot és csinálj tesztet :wink:


zsuzsa:kívánom hogy mielőbb jó hírrel gyere!



lujzici:akár pé is lehet.... :D

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok!

látom Lyndee még mindig egyben, pedig izgulok ezerrel amikor feljövök, hogy hátha már lehet tudni valamit... :D

Velem semmi különös, csak kínlódtunk a strájk miatt, ráadásul csütörtökön meg bkv sztrájk lesz, mi meg akkor megyünk a 12. hetire. :evil: Szerintem jó korán el kell indulnunk, mert biztos óriási dugók várhatók. Itthon ülök, nincs kedvem kimozdulni, pedig még lenne mit vásárolni karácsonyra. De most semmi kedvem.... :oops: Anyunak, meg páromnak tesómmal megyünk nézni valamit, tesómnak kell még megvennem valamikor az ajcsiját, azt kéne kitalálnom, hogy mikor. Sógoromnak, valami különleges szemes kávét szerettem volna, de most nincs erőm lejárni a lábam, hogy hol kapok ilyet. Úgyhogy szerintem könyv lesz belőle, annak is nagyon fog örülni. A többieknek már megvan az ajándéka, úgyhogy lehet, összejönnek mégis a dolgok valahogy, csak még 2 napot kéne rászánnom valamikor. :oops:

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati:izgulok érted csütörtökön.Majd gyere az eredménnyel,mit mondtak az UH-n.

Hoztam egy utolsó pocifotót:


Kép

KépKép
lyndee
 
 


Dalma: rendben lesz minden, majd meglátod! Mit jelent az, hogy nagy fiad van?
Tabati: el is hiszem, hogy nincs kedved menni, olyan sokan vannak mindenhol, úgy utálom. Mondjuk nekem már csak Apának kell valami apróságot nézni, de azt is majd csak egyik este ha ő hazajön én elmegyek, mert Mátéval kész őrület a tömegben járkálni. Ráadásul beteg is lett mára. :cry:
Lujzi: nem tudom mi lehet, nekem tuti volt már ilyen, mert én már mindenféle fájdalmat-hányingert-szédülést-stb. produkáltam. De miért ne lehetne ovus fájdalom? Köszi, egyébként én jól vagyok, remélem nem leszek beteg, mert most meg Máté beteg és már kétszer úgy tüsszentett, hogy belement a számba. Már bocsi, de hát ez van. Érezni nem érzek semmit, kicsit feszül a mellem, de hát az meg mindig szokott, szerintem a gyógyszertől van.
Zsuzsa: neked is hajrá+!
Lányok, esetleg nem hallottatok valamit Grönladról? Kíváncsi lennék, mi van vele.

Kép
németh
 
 


Hú Lyndee! De jó neked! :D Nagyon szép a pocakod!

Kép
németh
 
 


kinga:én úgy tudom Gröninek kislánya született nem is olyan régen.Egy-két hete.

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee
most már szép nagy a pocid. szép kerek, nem csúcsos. amúgy lejebb szállt már? dokid mit mond? még várnak egy hetet, ha addig nem jön, igaz? :)

Már én is elég jól állok ajándékok terén. Még Anyukámnak kell valami, de már ki is néztem. csak még hezitáltam két dolog között. Idén is megbeszéltük, hogy nem lesz ajándékozás, de sose tartjuk be. :oops: Viszont a párom öccse+ barátnője jön szenteste, együtt készítjük a vacsorát. ez már a 3. ilyen év lesz. velük egyáltalán nincs ajándékozás. és mégis jól érezzük magunkat. Tavaly egyedül Máténak hoztak egy aranyos plüss macit, aztán ennyi. Miután ők elmennek, utána szoktuk egymást megajándékozni a párommal. :D

Dalma
üdv itt. én is közelítek a 39-hez. na jó, még csak 37,5 vagyok. :oops: Tényleg a nagyfiad mekkora? képet nem teszel róla? remélem nem kell olyan sokáig várni a babára, mint itt néhányunknak. :?

Enzsuzsa
nekem is 33-34 napos ciklusaim vannak. :D nekem kb a 17. napon lett erős pozitív az lh tesztem. :)

Kép

Kép
syrynx
 
 


sziasztok!
lanyok,valaki hozzaertotol kerdezem:

nem vagyok meg rutinos lh tesztelo... :) tegnap 2 tesztet csinaltam,es akkor majdnem (de csak majdnem!!!!) pozitivnak lattam oket,de egy ora mulva mar tok sotet volt mindketto :roll: az egyiken (a delutanin) a tesztcsik meg erosebb is volt,mint a kontrollcsik... es ma meg fajdogal a pocim jobb oldalon,szoval pé ezerrel szerintem.reggel majd kiderul,hogy emelkedik-e a hom, most 3 napja ugyanannyi egyelore.

szoval: a velemenyetekre lennek kivancsi... legutobb szombaton voltunk egyutt,es legkozelebb csak holnaputan lesz alkalom...a kerdesem az lenne,hogy szombaton meg korai volt, holnaputan meg mar keso lesz szerintetek is? :( kicsit lelomboz,hogy a hulye tavolsag miatt csuszik ez a honap is,mert apa 200 km-re innen dolgozik... :cry:

lyndee,naaagyon szep a pocak!!! 8)

lanyok,keszulodtok mar egyebkent az unnepekre? en holnap fogok mezeskalacsot sutni :) majd teszek fel fenykepet,hogy milyenek lettek,ha erdekel valakit a cukormazdiszito tudomanyom :lol: :mrgreen:

Zsuzsa

Kép
enzsuzsa
 
 


haaat, syrynx, asszem raszoltal,tegnap volt a 17. napom... :lol:
nyaff... :cry:

Kép
enzsuzsa
 
 


Enzsuzsa
hááát ezt nem lehet tudni. állítólag a kiskatonák varakozni is tudnak (ha elég életképesek) 2-3 napot is. szóval még sikerülhetett akár szombaton is!!!!!!! (főleg ha esetleg este későn voltatok együtt, az már majdnem vasárnap.) ez a fránya 200 km. régóta van már ez a munkahelye? nem talál közelebb? vagy te nem tudsz oda menni, ahol ő van?

Kép

Kép
syrynx
 
 


igen,mar 2 eve dolgozik ott. most epp en nem tudok menni,mert eddig szorgalmi idoszak volt az egyetemen,oraim voltak,ma meg vizsgaztam,ezert itthon kellett maradnom. a sztrajk miatt meg nem tudok pestre menni,pedig egyebkent mar csak a kondenzcsik latszana utanam :lol: egyebkent egyutt elunk,mar amennyire ezt az allando utazgatassal jaro valamit annak lehet nevezni :) most amugy is maceras,mert a tesojaek lakasaban lakunk, (ok kulfoldon laknak most,jovore koltoznek haza) de hazajottek karacsonyra,igy a parom most az egyik baratjanal lakik (mig tesoek vissza nem mennek kulhonba),szoval kicsit soklakiak vagyunk :lol: de februartol megint felkoltozom,mert vege az egyetemnek (mar csak szakdolgozas,allamvizsga lesz nyaron) es ujra munkat kell keresnem,aztan lakast szeretnenk venni... addig meg o hazajar hetvegere hozzank,vagy mikor a tesojaek nincsenek itthon,en megyek... (tudom,kicsit rohej) :? csak eljuk tul ezt a nehany honapot... :roll:

Kép
enzsuzsa
 
 


Sziasztok!

Igen az lesz, hogy csinálni fogok egy tesztet. Bár ilyenkor még nem nagyon szokta kimutatni. Vagy van tippitek, hogy melyik a legérzékenyebb teszt?
A fiam 19 éves :D És imádom :lol:

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


dalma: ha gyógyszertárban veszed, akkor a qupido a 10es érzékenységű teszt.

http://www.enpatikam.hu/terhessegi-tesz ... gylepeses/


lyndee: jó nagy a pocakod :)

Én még nem vettem ajándékokat karácsonyra. Időm se volt, mert egész nap melózom.

Timi
titimee
 
 


titimee: Ez a legérzékenyebb teszt...? Most hallottam a clearblue-ról. Bár megoszlanak róla a vélemények, de azt írják, hogy 4 nappal a menzesz előtt kimutatja a terhességet.

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


syrynx:

Köszönöm az üdvözítőt. Remélem, hogy sikerrel járok, bár túl egyszerű volna így hirtelen. Nekem nem szoktak a dolgok olyan simán és egyszerűen menni:)

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


dalma: én úgy tudom hogy a clearblue 20as érzékenységű teszteket gyárt.
a 10es érzékenyebb.

Timi
titimee
 
 


Kinga: hát, lehet h ovu fájdalom volt, már mintha kicsit jobb lenne.

Zsuzsa: ma nem csináltál tesztet? Mert ha ma pozitív volt, akkor talán holnap is az lesz (nekem 2 napig volt full pozitiv), akkor elvileg pont csütörtökön lesz pé. Amúgy hiába voltak 1 óra múlva erősebbek a csíkok, akkor már nem mérvadó az eredmény. Idővel általában kicsit sötétebb lesz szinte mind. 5 perc az ideális leolvasási idő.

Tabati: a Ráday utcában lehet a legjobb fajta kávékülönlegességeket kapni. Van egy Mexikó-i fajta, az NAGYON jó!

Lyndee: nem semmi, mekkorát nőtt a pocid így a vége felé! Olyan aranyos!

Timi: hogy érzed magad?

Kép
lujzici
 
 


lujzici: ma is csinaltam,es negativ... :? eros,de nem elegge,es mar joval halvanyabb,mint a tegnapiak :( (meg tekintettel arra,hogy fajdogal a pocim (jo nagy pete lehet,mert majdcsak mensigorccsel egyenerteku a fajdalom :lol: ) tenyleg,mizujs a has/oldalfajassal? elmult mar?

Kép
enzsuzsa
 
 


lujzici: egész nap hulla fáradt vagyok, de este meg nem bírok elaludni.
tegnap elkezdődött a hányingeres időszak. és hason nem bírok aludni meg melltartót se tudok felvenni annyira érzékenyek lettek a melleim.

"amúgy" jól vagyok :)

Timi
titimee
 
 


Lyndee:Nagyon csinos maradtál !!!Szép nagy poci!De már nem sokáig! :wink:

Kép

Kép
syl100
 
 


Zsuzsa: hát, még fájdogál a derekam, de talán vmivel jobb. Szóval akkor neked is ennyire fáj a pocid ovu-nál? Amúgy éppenséggel még belefér a 3 napba nálatok is az utolsó együttlét...

Timi: és kell még vmi progi-gyógyszert szedned?

Nem tudja vki, hogy a szauna mennyire veszélyes most akkor, ha pár napja netán sikerült volna a kisbaba?
A főnökünk ma elvitte az egész kollektívánkat kosarazni, úszás, jacuzzi, szauna, közös ebéd, stb... nagyon jó volt. Csak most azon gondolkodom h az a pár perc szauna meg gőzkabin nem volt-e ártalmas?

Kép
lujzici
 
 


igen. utrot szedek. 2X1-et.

Az ovulációnál nekem is baromira fájt a jobb oldalam.

Timi
titimee
 
 


Timi: mindig csak a jobb oldalad fájt? Úgy értem, minden hónapban?
Mert nekem mindig csak a jobb oldalam fáj, és nem minden hónapban. De most nagyon fájt.

Kép
lujzici
 
 


igen,nekem is nagyon faj,de csak az elmult 2-3 honapban... (elotte mondjuk nem is volt sztem pé-m,tul hosszuak voltak a ciklusok) es a jobb oldal :)

timi: kitartas,ez is elmulik majd,csak ugy repul az ido,meglasd :)

Kép
enzsuzsa
 
 


Igen. Kivétel nélkül mindig a jobb oldalam fáj. hogy miért azt nem tudom. talán az az oldalam érzékenyebb, mert onnan távolitottak el petefészek cisztát. én legalábbis erre gondolok, de lehet hogy tévedek. mindenesetre most is a jobb oldalam fájt, mikor meg kellett volna jönnie, és akkor is amikor elkezdtem egy hete utrot szedni.

Timi
titimee
 
 


Lányok!
nekem is mindig a jobb oldalam szokott fájni. :shock: érdekes. már volt hogy én is cisztára gyanakodtam. :? az előző ciklusban fájt, de most asszem nem. vagy legalábbis nem volt egyértelmű.

Syl
ma voltál dokinál, ugye? uh-zott? mit mondott? tényleg neked volt petevezeték átjárhatósági vizsgálat?

Lujzici
szauna kérdés passz. de szerintem nem lehet gond belőle, főleg, ha csak rövid ideig voltál bent. a babák helye jól ki vannak bélelve. viszont pasiknak nem ajánlott szaunázni, ha "eredményes apukák" akarnak lenni. (mármint ha gyermeket akarnak nemzeni, hogy érthető legyek.) a hőmérséklet miatt! :)

Kép

Kép
syrynx
 
 


Juli:Ma voltam igen!
Ugyanott megvan a cisztám sajna! :? Most lapar következik,de nincs időpont a köv.2 hónapra.Úgyhogy dokit kéne találnom sürgősen,aki segítene ebben!

Kép

Kép
syl100
 
 


syl,sajnalom... :( szoritok,hogy minden jol menjen es talalj dokit...
megy a pozitiv enerdzsi! :wink:

Kép
enzsuzsa
 
 


Syl
nem jó hír, de csak elmúlik az a fránya ciszta. húúúúúú 2 hónap nem kevés. új dokit barátnők v. az internet segítségével biztos fogsz találni. szorítok, hogy találj mihamarabb.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syl: Ciszta nem múlt akkor el :evil: De még eltünhet nem??
Dokit próbálj meg itt keresni a babaneten. nincs a lakóhely forumban a településteknek kölön topicja?? Hátha ott találsz dokit.

Lyndee. nagyons zép a pocid. És tényleg nem sokat híztál szinte csak pocira. De az is nemsokára eltűnik:)
Kitartás erre a pár napra:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa!

Hát nem irigyellek a 200 km. miatt én jelenleg még 9et sem bírnék ki... :oops: Szóval akkor drukkolunk, hogy hamar vége legyen a sztrájknak, mert most már azt monták a hírekben, hogy akár karácsonykor is sztrájkolnak, ha nem lesz megegyezés. :evil: Busszal nem tudsz feljönni Pestre?
Mi meg Pesten ragadtunk anyuéknál, de legrosszabb esetben tudunk menni busszal, csak hát ami ott van... :roll:

Lujzici!

Köszi a kv tippet. A Ráday utca az az, ami keresztezi a Dohány utcát is? :oops: Nem nagyon szoktam arrafelé járni. És ott van egy külön kávé bolt? Mert azt már hallottam, hogy sok teaház van ot.

Amúgy meg a szaunától nem kell félni. Sokan nem ajánlják, de egy ismerősöm nagy pocival is volt, mert neki is azt mondta a dokija, hogy bármit lehet, ami jólesik. És neki ez esett jól. Komplikációmentes várandóssága és szülése volt.

Syl!

Kinga ismeri a topic dokiját, aki már itt sokaknak bevált! :wink:

Lyndee!

Hátha ma!!! :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Hahó!

Még mindig nem szültem meg :lol:


Lujzici:én ugy tudom nem javasolt a szauna a hőmérséklet emelkedés miatt.Árthat a babának.


sly:fene egye meg a cisztát.Remélem sikerült találni egy jó dokit,ez lenne most a legfontosabb.

syrynx:elviekben már beékelődött a baba feje,de én még nem látom hogy olyan nagyon lejjebb ment volna a hasam.... :roll:
egyébként vannak akik csak jobb oldalon érzik a pé-t attól függetlenül hogy melyik oldalon érett meg.

KépKép
lyndee
 
 


Syl: írtam neked privit. Szerintem mindenképp valahogy tényleg keress egy dokit, mert ez így elég nehézkes. Bár tudom, hogy nem könnyű jó dokit találni, pláne, ha nem Bp. környékén élsz.

Lyndee: köszi az infót Grönlandról, örülök neki, hogy jól alakultak a dolgai. Csütörtök, péntek: gyenge hidegfront, szombat-vasárnap nincs front, hétfő: hidegfront!!!

Kép
németh
 
 


Utálom ezt a sötét esős időt! Legalább a hó esne...

Kép
németh
 
 


kinga,nalunk egeszen eddig sutott a napocska,nagyon jo ido volt,ugyhogy kb 4 oran keresztul autot mostam-takaritottam :? :lol: a ho lassan tenyleg eshetne mar,evek ota nem volt feher karacsonyunk :(

Kép
enzsuzsa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: