Új privát üzeneted érkezett!

most jöttem ultrahangról. 10x7x5 cm miomám van. a ményálkahártya elvan vékonyodva. nuku piri, pedig szedtem a norcolutot :cry: most jönn a closty. ebből , hogy lesz gyerek nem tudom.
surmi
kockasfulunyul
 
 


surmi :cry:
Vendég
 


Szép jó reggelt! :lol:

Naggyon jó éjszakánk volt! Ezzel ki is egyeznék most! :lol:

Íme a képek:

Jövök haza!

Kép


Tegnap reggel bealudtam és álmomban mosolyogtam is!

Kép
Kép

Kipróbáltam a babakocsit a folyosón, míg apa szellőztetett!

Kép

Kép
bettike
Eger
 
 

 
 

Jó reggelt!

Bettike: nagyon édes Máté, és mennyi de mennyi haja van :shock: :lol:

Sonjus: hőt nem mérsz az Lh mellett? Szerintem a negatív LH teszt előtt van pé. De lehet, hogy rosszul tudom.
Én inkább palástfüvet innék :roll:

Surmi: 10x7x5 CM??? :shock: nem mm? :roll: hisz akkor ez nagyobb, mint a méhed??
a doki nem mondta, hogy ki kellene szedni? Ez is befolyásolhatja a teherbeesést, ha jól tudom. És lehet akár endometriózis is, az meg a megtermékenyülést akadályozhatja...

Kata: nem jössz már a lombikos topikba? :roll:

Pusz mindenkinek!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Helló!!!!

Bettike: nagyon édes Máté Baba!!!!!!


Nekem ma 1. cn, nem lett spontán "török" babánk, sajnos.... :(


Szezso: én mennék a lombikos topicba, mert most már nekünk is az jön, jövő 7en hívom a dokim.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Szezso: igen nagyobb mint a méh, de emiatt az én méhem is nagyobb . és igen ez is neheziti a teherbeesést. most szedem a clostyt, kéthét múlva megyek megint ultrahangra.
hajnalig néztem a neten, hogy mit írnak a miomáról, és kissebbel is mütőttek másokat, persze ha rossz helyen van. nálam most ez nem merült fel, bár mondta doki, hogy az átlagosnál nagyobb, ez a mioma, ezeket olyan nyugodtan közölte velem. meg azt, hogy emiatt nem jönn meg.

Bettike: igazi kis hajas baba Máté
surmi
kockasfulunyul
 
 


Kép

már csak azt nem értem, hogy hsg-n ezt nem vették észre?
surmi
kockasfulunyul
 
 


Puszi: gyere a lombikosba :-) (Kata múltkor már írt egyszer, csak azért kérdeztem őt :oops:
Sajnálom, hogy 1 cn. :-( Mi is a nyaralásos spontán babában reménykedtünk, de nem jött be...

Surmi: hol van ezen a leleten a mióma? :shock: A doki mondta, hogy miómád van?
Én úgy értelmeztem, hogy a 100x50x70 mm-es méhben (uterus) keskeny nyálkahártya (nykh) :roll:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


igen a doki mondta, és amig nem okoz gondot addig nincs baj.
( gondolom az asszisztens röviditett íráskor :roll:
de most olyan szar érzés , hogy van bennem az a valami.
most letöltöttem a neten azokat a dolgokat, amiket nem szabad enni, mert magas az ösztrogén tartalma. én pl. naponta több kávét is iszom, aminek szintén nagyon magas az ösztro tartalma. de én ezt eddig nem tudtam. vagy több mint egy hónapja iszom a cickafarkteát, amit szintén nem szabad inni.
most olvastam a neten, hogy van ilyen progi krém ami természetes eredetű és sikeresen alkalmazzák miomáknál is. ellehet kerülnia műtétet. persze a dokik jobban szeretik amit ők írnak fel.
na majd meglátjuk kéthét múlva.
surmi
kockasfulunyul
 
 


Sziasztok!

Gyorsan megírtam a szüléstörténetet, míg van segítségem!

VIGYÁZZ ROHADT HOSSZÚRA SIKERÜLT! :oops:

Szüléstörténet

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike! Én nem tudom megnézni sem Word-ben, sem máshol :-(

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Szezsó, Puszi sajnálom a spontán babákat..remélem a lombik sikeres lesz mindannyitoknál

Katám hová tüntél? Zsu?

Surmi !

:?

Nászasszony remélem jól vagytok Hanna pocaklakóval!

Gaby reggeli rosszullét? fogadjunk, hogy nyoma sincs semmilyen tünetnek.. :wink:

BEttike gyönyörű hajasbabátok van! és ez a mosoly? látom nektek is van pólyátok?

szüléstörténetet újból kérjük, mert nem jó!

[quote] írta::cry:
Vendég
 


Jó reggelt!

Boni, meg vagyok ám! :wink: Suttyomban olvaslak titeket, mert a mhelyemen nem lehet, mire hazaérek meg millió feladatom van! :? Jövőhéten egy randi??? Zsú írt a blogjukba.

Baba, kilókkal hogy állsz?? Már legalább 3 kg leröpült, nem?

Puszi, majd az első lombik meghozza a babát!!

Surmi, nem tudok mit írni a leletedre, én is másképp értelmeztem mint ami le van írva. De ha ekkora a miómád, akkor a baba hol fog elférni, vagy visszafejlődik??

Bettike, de pici Máté baba, csak pislogok. És mekkora haja van. :shock: Örülök h otthon vagytok!

Megyek ma anyóshoz....

Jövőhét csütörtökön meg diab-ra, végre kontroll.

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt! Csak gyorsan benéztem! :wink: :lol:

2007-es office van, szerintem ezért nem bizti, hogy nektek olvasható! Majd próbálkozom! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Boni! Igen van pólyánk és én nagyon szeretem is használni! Mától meg már hálózsák lesz, mert lerúgja a takarót magáról a kis drágám.

Kép
bettike
Eger
 
 


Talán így jó lesz!

Szüléstörténet mégegyszer

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike, le a kalappal a nyugodtságod miatt! És remélem h nem marad benned negatív érzés a császár miatt! Én a többi történetre is kiváncsi lennék, ha lesz szabad időd, akkor írd meg ha publikus!

Kép
kata05
 
 


Nagyon Boldog Névnapot Máté babának!

Kép
kata05
 
 


Máté babának Nagyon Boldog Első Névnapot kívánok!!!

Boni drága vagyok, de semmi extra nem történik-hál az égnek! :D

Hoztam a beígért profi fotókat: Kép Katkáékkal

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

kispiskóta
 
 


Bettike: nagyon ügyes voltál, voltatok!!!!! Én is várom a folyt. történetet!!!!

Zsu: ti pedig gyönyörűek voltatok! Kata is!!!!!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Köszi csajok a köszöntéseket! :lol: :wink:

Tegnap míg a nagyi vigyázott rá, elszaladtunk ajándékért neki! :lol: Tök izgi volt, de le is rendeztük 20 perc alatt! :lol:

A folytatást majd igyekszem írni, de nem könnyű! :oops: Most kezd kijönni rajtam az érzékenység stb., mert be kell vallani igen nehéz volt az a 10 nap bárhogy is tartottam magam! :oops:

Fú de szép torta nyammiiiii! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


bettike nagyon ,megható volt a történet. Hát igen a szép neveknekés a ritkaneveknek ami szép nagyon tudnak örülni. NÁLunk is így reagáltak :lol: és most már szégyenlem magam hoyg egy két ... ember el tudott bizonytalanítani hülye megjegyzéseivel... :twisted: ennél férfiasabb nevet nem is találhattunk volna fiunknak! :lol:

ugyaníggy vagyok Marci nevével is... :lol:


Zsu
olyan vagy mint egy hiresség! :lol: és látom azért van MArcival is kép :wink:

Kata elképesztően jól nézeé ki te is!

megnéztem Marci blogot.. nagyon jó és a héten bármikor jó vagy nálunk

hétvégén megyünk íÁzsia centerbe ha minden igaz, Zsu KAta Andi összefuthatunk :lol:
Vendég
 


Jó Reggelt!

Puszi, Boni köszi!

Bettike nagyon szépen leírtad Máté baba születését. Ilyenkor mindig eszembe jut a sajátom. :D

Boni nekem nem jó, mert jön az anyósom csütörtökön és hétfőn megy el, pedig szívesen taliztam volna. :(

Éééés ettől a hónaptól hőmérőzöm!!! :D Úgyhogy teljes jogú tag leszek.

kispiskóta
 
 


Bettike, nagyon megható volt. Elhiszem, hogy ngyon nehéz lehetett, de most már minden csodaszép és jó:-))))))))))))))
Nagyon édes a kisfiad és nagyon boldog névnapot kívánunk neki!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Zsu üdv ismét a klubban! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 2.esküvő után már lehet :lol: :lol: :lol: :lol:

sebaj, majd bepótoljuk :lol: :lol: enyim anyósomat eddig nem lehetett kirobbantani otthonról. szülés után volt fennt 3 napot.. meg telefonált tegnap, hogy majd az október 23.napokat nálunk töltené.. és majd gyorsan megfőz és utána viszi a gyerekem nagyokat sétálni és--és...és.... annyira lelkes .. egyébként nagyon aggódó, édesen aggódik, tudja hogy van légzésfigyelő, de ő azért 5 percenként ellenőrzi, hogy működik e? mondtam ,majd megnevelem őt is hozzánevelem uncsihoz! :lol:

megbeszéltük Párocskával, hogy karácsonyig nem megyünk haza. nagyszülők jönnek hozzánk, és akkor is csak egy helyen lesz az alvás..szerencsére nagyszülők nem ellenkeztek.. helyeseltek!

BEttike BOldog névnapot Máténak! ezt kifelejtettem) :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Bettike!
Máténak sok boldog névnapot :) Szép volt a történet!

Szezso!
Köszi a reagálást, hát már a fene se tudja, hogy mikor mim van :D a lényeg, hogy egyszer csak összejön :)
Drukk nektek továbbra is!
Mindjárt indul a tűpárna project :)

Puszedli!
Sajnálom, hogy spontán nem sikerült, de drukk a lombikhoz.
Én még mindig nem érzem magam elég erősnek hozzá, hogy bevállaljam :(

(((Surmi)))

Zsu!
Szépek voltatok :)
sonjus
 
 


Jó reggelt!

Bettike!
nagyon megható volt a szüléstörténet! Minden elismerésem! Máté baba nagyon szép! Boldog névnapot Máténak! :lol:

Zsu!
Gratulálok Nektek! Gyönyörű menyasszony voltál! Marci már igazi nagy legény! Hajrá hőmérőzés!!! :lol:

Surmi! :cry: :cry: :cry: :cry: Nem nézeted meg másik dokival is?

Puszi!
Most hülyeséget kérdezek, de hányszor volt már inszem? A doki ajánlotta nektek a lombikot? Bocs de nyáron nem tudtam követni az eseményeket nagyon le vagyok maradva.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Jaaa és én is hőmérőzni fogok újra :)
sonjus
 
 


Bettike: Máténak Boldog Névnapot :!:

Zsú: nagyon szép vagy az esküvői képen, Gratula :!: :!: :!: :D

Lilli:de, igen gondoltam rá, hogy megnézetem másik dokival.
anyukám azt mondta, hogy neki is volt , bár nem ekkora, de viszont több, amikor belépet a változókorba, akkor elmúlt neki, de én még nem akarok még ott tartani :roll:

Valaki, hallott már a progeszteron gélről :?: állítólag ez is nagyon jó, persze csak a neten olvastam.
surmi
kockasfulunyul
 
 


Bettike
sajna most nincs időm elolvasni a történetet :oops: , de pebótolom :P Nagyon édes Máté baba :D

Boni
még nem köszönt be róka koma, de ami késik nem múlik :P
hát tényleg nincsenek olyan húú de nagy tüneteim :lol: cici feszül, és kicsit érzékenyebb, poci görcsölget hébe-hóba, este 9-kor többnyire már alszom :lol:

Zsú
De csini menyasszony voltál :P azta, micsoda hí, mindjárt jön a tesó? :D


Hétvégén megint teszteltem :lol: most már erősebb is volt a tesztcsík talán :roll: :P :lol:

Mindenkinek pusszancs

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Boni, csütörtök? Lehet Zsú is jön, ha Marcit tudja kire hagyni. Órát nem tudok mondani, de sztem 3-4 óra körül oda tudnánk érni (ez függ a diabos dokitól).
És az elképesztően induló mondatod sajna még odébb van! De egyszer....

Zsú :evil: !!

Lili, ti hogy álltok?

Kép
kata05
 
 


Kata????? Mit tettem vagy nem tettem?

Gaby, egyenlőre nem csak tisztába szeretnék lenni a ciklusom hogy létével.

kispiskóta
 
 


Helló!


Kata: tényleg elképesztően..... :wink:

Zsu: ha én sejthetem, akkor sejtem mire írta. :roll:

Lili: 5. :oops:

Sonjus: csak akkor menj, ha úgy érzed! Amíg nem állsz készen, úgysem sikerül. Hajrá cérna!!!!!!

Boni: pusssz.

Coca megint eltünt.


Kötőhártyagyuszim van a k.lencsémtől (drnő szerint), kaptam rá cseppeket.
Nőgy. konz.-ra jövő hét csüt. megyek.
Mensbe is kéne mennem kontrollra vmikor.... :roll:
Rólam ennyi.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 



Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Puszi!
Sajnálom!! :cry: De fel a fejjel! Hajrá lombik!!!! :lol: Amikor nekem volt kötőhártya gyulladásom krumplit reszelt anyukám ruha zsepibe tette majd a szememre. Tényleg nyugtatta. Nagyon tud fájni. :twisted:

Kata!
harmadik hónapot kezdtük úgy, hogy mindent bele adunk. :lol: Ma van 10 cn. 2007 nyarán volt egy 100 napnál is hosszabb ciklusom és azóta nem állt be. Volt mikor 24 napra és volt mikor 45 napra jött meg. Rámbeszéltek a Berry nektárra és azóta 28 napra pontosan megjön. Ennek örülök is meg nem is. :?

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


KAta ZSu jó Nekem! :wink:

ZSu én is sejtem mire irta .ami megelőzte az elképesztő mondatomat :wink: :oops:

Puszi puszi a szemecskékre!

GAby ugye lehet tünet nélkül babásnak lenni? :wink:

kép

békámmal alszom

Kép

édes Kép

"baleset " Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Na sikerült a 3 napot megírni, de még a pesti dolgok hátra vannak! :oops:

Remélem így már egyből olvasható lesz! :wink: Szülés után a helyi kórházban

Lehet még valami eszembe jut és jövök kiegészíteni! :oops:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike: megkönnyeztem írásod ismét,......

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Bettike, hatalmas erő van benned! Csodállak, hogy ezt így végig tudtad csinálni. :wink:
Most már minden jóra fordult. Újabb képek? Szopi megy?

Boni, neked megoldódott a szopidolog? Zsigi nagyon cukker, olyan nagy már, úgy repül az idő. :D Baleset nálunk csak egyszer volt ilyen nagy, csak akkor apa nem vette észre, és ahogy felvette Lalit, a gyerek nadrágja szárán csöpögött ki a kaki. :roll: :lol:

Puszi, hajrá lombik. Szorítok nektek!!! Kötőhártyagyuszi monnyon le! :twisted: Kamillás borogatás!!!

Kati? Jól vagy?

Coca, nagyon el vagy tűnve mostanság (mondom ezt én...) :oops: Ti nem mentek 4D uh-ra?

Zsú, azta de gyönyörű voltál!!! :D Marci élvezte a nyüzsgést? Jaj az a torta... nyami! Tesóproject indul? Apa nálunk is mondogatja, hogy jó lenne, de én előbb szeretnék egy pár átaludt éjszakát. :roll:

Sonjus, hajrá hőmérőzés, olyan rég láttunk már görbéket. :)

Gaby, jó, hogy nincs tüneted, bár még lehet. :wink: Nevek vannak már?

Klara is eltűnt. Remélem, minden ok velük.

Ja és Monyo is nagyon rég járt erre. :?

Mi: megvagyunk, betegek vagyunk. Lalinak torokgyuszija van, mióta nem lázas, a kedve jó, csak nem nagyon eszik, főleg szopin él megint és rosszul alszik, köhög is. Én is taknyos vagyok, torkom fáj. Megjátuk a gyermekklinikát is egy hete, egy vékonybélgyulladás miatt összecsúszott két bélszakasz, elaltatták a kis drágámat egy szurival és átmosták a kis beleit. :( Bent maradhattam vele éjszakára, azóta jobban van már, de szörnyű volt. Nagyon megviselt mindkettőnket.
Most nem úgy néz ki, mint aki beteg:
Kép

Kép
szilcsi
 
 


Bettike erős stramp kis család vagytok! és most már minden rendben lesz! meglásd! ölellek!
Vendég
 


Szilcsi: jobbulást Nektek! A kórház biztos szörnyű lehetett!!!! :(

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Szilcsi és hogy vették észre hogy vékonybélgyulladása van? szegényke? ő is olyan sokmindenen átesik. JObbulást Nektek!
Vendég
 


JA tejciprobléma megoldodott úgy néz ki..de lekopogom :lol:
Vendég
 


Boni örülök. :) Úgy vettük észre, hogy két napja nem kakilt, fájt a hasa, nem evett és elkezdett hányni kedd este, és nagyon sírt, vigasztalhatatlanul, órák óta. Bevittük az ügyeletre, ott beutaltak a sebészetre, ahonnan egy pancser ügyeletes doki majdnem hazaküldött, mondván, ez csak szélgörcs, de apa kiharcolt egy uh-t, és ott látták meg, hogy egymásba van csúszva két bélszakasz. Aztán 3 nap múlva visszavittem, mert nagyon nyugtalan volt továbbra is, nem evett megint, és akkor újabb uh-n látták, hogy a belek közötti nyirokcsomó elég nagy, ami gyulladásra utal. Lehet, ez a felső légúti hurut okozta az egészet, amivel most szenvedünk, ez ment rá az emésztőrendszerére, ami ugye most elég labilis, most kapja az új kajákat, amikhez mindhez hozzá kell szoknia, hogy ez egy másfajta emésztés, mint a tejcsivel.

Kép
szilcsi
 
 


Puszi, hát elég szörnyű volt. Lali csak aludt egyfolytában az altató miatt, egész nap 3-szor kelt fel szopizni és már aludt is vissza, borzasztó volt ilyennek látni őt, aki mindig eleven, mosolygós. Nem is nevetett 2 napig, tökre megijedtünk, hogy így marad. Meg az a sok beteg gyerek... :cry: Volt ott 9 hónapos kisfiú combig gipszben mindkét lábán, műtét után, dongalábbal született, egész nap üvöltött a fájdalomtól, éjjel is. :cry: Másik kisfiúnak vérzett a nyelőcsöve, a harmadiknak nem volt végbélnyílása, így született, és mindmins sírtak, az a rengeteg szenvedés és fájdalom... Iszonyú volt! :cry: :cry: :cry:
Másnap délelőtt apa bejött, leváltott a kórházban, én meg hazajöttem, mert nem bírtam tovább, kibőgtem magam, úgy mentem vissza. :cry: Soha többet nem akarok oda menni.

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi! Ismerős! :? :(
De a lényeg, hogy most már OKÉ és ne is gondolj te se rá!

Szerencsére szopi megy! A kórházban hozzászoktatták a 3 óránként eszünkhöz, amit majdnem tudunk is tartani! :lol:

Mai vigyor:

Kép

Kép
bettike
Eger
 
 


És egy kis élménybeszámoló!

1. Én marha tegnap előtt befaltam vagy 5 banánt. Aminek az lett az eredménye, hogy tegnap pici fiam igen csak küzdött, sikerült elérnem nála egy kis székrekedést. Délutánra meg úgy beindult, hogy nem győztem pelussal! Szóval soha többé banán, azaz csak mértékkel.

2. Ma éjjel negyed 3-kor az evés után felébredt a drága és hisztizett, szó szerint. Azt akarta elérni, hogy kivegyem a kiságyból. Mert amíg mellette ültem és megsimogattam, vagy beszéltem, vagy a bohócot oda adtam neki játszani, vagy ha az apja megszólalt édesen pihizet, pislogott. Amint visszafeküdtünk és csend lett, hihetetlen sírásba kezdett. Ezt bírtuk is 4- fél 5-ig, amikor fogtam magam, kivettem a kiságyból, közénk raktam az ágyba és 7-ig fel sem ébredt. De a legjobb az volt, hogy amíg próbálkoztunk külön-külön, hogy ő ne sírjon, mi meg aludjunk, addig azt csinálta, hogy figyelt, sírt, majd ha megmozdultunk az ágyban ismét figyelt. Aztán rájött, hogy nem érünk oda és ismét sírt, mi ismét megmozdultunk az ágyban, vagy váltottunk pár szót, akkor ismét figyelt, és ezt játszottuk, mert mindig várta, hogy oda érünk-e már, vagy mi a fene lesz. Már 2 hetesen ravaszabbak, mint azt valaki is gondolná.

A szopizás az csúcs. 10 perc alatt benyomjuk az adagot, aztán igazi férfias büfi és ki is vagyunk ütve. Hihetetlen. Én meg mindig magyarázom neki, hogy lassan egyen, meg ráérünk, meg ne legyen ilyen mohó, mert féltem, hogy fájni fog a hasa, de a gyerek tojik rám.

2-3 napja lerúgjuk a takarót, tegnap óta pedig már ismerjük a hüvelyk ujjunkat. Igaz egy kis rásegítéssel. Most azon tanakodunk, hogy ez legyen, vagy inkább cumi. Várjuk a csodát, hogy majd csak kialakul.

És a legjobb, mikor úgy tesz, mint aki alszik. Csukott szem, nyugodt légzés és ha elkezdünk beszélgetni, húzgálja a szemöldökét, mint aki hallgatja, amit mondunk és rengeteget mosolyog közben, mint aki érti, hogy miről is beszélünk.

Fürdés - tegnap végre sikerült rájönnöm, hogy hogyan is tartsam a gyereket, hogy ne sírjon. Én marha, eddig nem engedtem igazán bele a kádba és szerintem félt. Tegnap meg szinte belefektettem és vigyorgott, ezek szerint így nagyobb a biztonságérzete. De most már ezt is megtanultuk.

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike: Máté mindig ilyen jókedvűen mosolyog? Nagyon édi.
Ezt hívják tejmosolynak :D
Boni? jó lesz Zsiginek a rugi, nem kicsi?
surmi
kockasfulunyul
 
 


Helló!

Csak gyors és rövid leszek, mert tudjátok, a gyerök. :lol:

De nem bírtam megállni, hogy ne írjam le, milyen jók és meghatóak a sztorik, és jókat mosolyogtam Bettike legutolsó írásán, ismerős helyzetek. Én sajna sosem bírtam megállni, és mindig kivettem a gyerkőcöt, amikor sírt, na persze mai napig együtt alszunk. :twisted: Tehát csak óvatosan a kis zsarnokokkal. Persze én azon a véleményen vagyok, hogy egy babának szüksége van az anyukája teste melegére, hogy hallja a szuszogását, szívdobogását, hiszen 9 hónapig ez volt a megnyugtató környezete.

Szilcsi, borzalmas lehetett, én is tudom sajnos, milyen a kórház, nekünk is kijutott belőle többször is még Szilivel, amikor pl. kruppja volt 6 hónaposan, rettenetes volt, senkinek nem kívánom azt, amit akkor átéltünk. De szerencsére ezen is túljutottunk, remélem legalábbis, hogy nem lesz több ilyen borzasztó esemény az életünkben!
Jobbulást Lali babának!

Puszika mindenkinek
athiz
 
 


Sziasztok!

Tündéri srácok!!!
Szép mennyasszony!
Bocsi most csak ennyire futja még elolvasni sincs időm benneteket :cry:
Megvettük a babakocsit!!!!!!! Annyira szép majd lefotózom nektek :wink:

Lassan kimosom az összes rucit és készülődök ezerrel, sokat fekszem mert nem szeretném ha még egyszer becsípődne a derekem ja és este 8-tól reggel 7-ig alszom ki érti ezt?
Pusszantás mindenkinek!!!!!!!!!!!!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?