Új privát üzeneted érkezett!

Katica,
laptetűűűűűűűűű!!!!! :wink: ++++++++++++++++++++++++++++


Csajok,
aki ráér holnap este 9kor, ugorgyon be a blogomra, chateléssel próbálkozunk! :P Remélem, jó csapat jön majd össze, szóval gyertek! :P

tillidian
 
 


Sziasztok!

2008. 09. 07-én vasárnap 22.05-kor megszületett MÁTÉ! 2480 g és 48 cm!

Kép
bettike
Eger
 
 


Jó reggelt!

Azta, Bettike ez aztán a meglepetés :lol: Le is esett az állam :lol:
GRATULÁLOK AZ ÚJDONSÜLT CSALÁDNAK!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 

 
 

Gyors részletek!

Vasárnap délután 6 óra előtt elfolyt a magzatvíz, fájások nuku, 1 ujjnyira nyitva, majd fájások beindulnak tágulás nincs, viszont szívhang nem túl biztató, így császármetszés lett!

Még akkor éjszaka a tüdeje miatt felkerült Pestre az I. sz. Gyerekklinikára! Tegnap már engem is kiengedtek, így mentem hozzá, ma ismét utazok és holnaptól már ott is alszom vele! Még inkubátorban van, de tegnap már nem kellett segítség neki, így pelenkázhattam, ki is vették nekem az inkubátorból és már kapta a tejcsimet, amit fejek ezerrel! Ha minden jól megyek napokon belül közös szobában lehetünk 24 órát és reméljük jövő héten jöhetünk is haza!

Ha lehet szeretnék sok drukkot, hogy ügyi legyen még ennél is jobban, egyen sokat és minél hamarabb itthon legyünk!
Köszi csajok! :wink:

Ha és amikor tudok jelentkezem! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike: természetesen ezerrel drukkolunk, de látom nagyon stramm kiscsávótok van :wink:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Hű Bettike, gratulálok Mátéhoz! Drukkolok nagyon! Puszi Kép
athiz
 
 


Aztaleborultszivarvégit :) Bettike!
Ez nagyon gyorsan ment :)
Gratulálok nektek és millió drukkjaim mennek, ahogy kérted :)

Puszipuszipuszi
sonjus
 
 


Ma reggel teszteltem egy atomerős pozitívat :D :D :D :D :D

Mikor lehet UH-ra menni? :P
gaby25
 
 


Gabyyyyyyyy :lol: :lol: :lol:

[quote="szezso"]
írta:
szezsohúúú, késik??? Biztos nem a költözködés miatt. :wink: Egyszer mi is költözködtünk a bébiprojekt alatt, de nekem nem késett. :lol:


Nekem ennyi jó hír sok egy napra, le kell pihennem :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!!!

Bettike!!! Nagy gratula és óriási drukkok mennek a kis Máténak, hogy mihamarabb megerősödjön és otthon lehessetek!!! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

GABY!!! +++++++++++++++++++++++++ Komolyan mondom, a hideg ráz ezektől a hírektől, jó értelemben!!! Halk gratula neked!
Hányadik dpo-n vagy? Tudod, hány hetes terhes vagy? A 6. héttől van kb szívhang, a 7. héten már tutira, addig csak a terhesség meglétét tudják igazolni és megállapítani, jó helyen van-e.

Kép
szilcsi
 
 


Nem tudom hanyadik dpo, nem hőmérőztem. 31. cn van ma.
úgy 18 dpo-ra saccolom

Igen, arra voltam kiváncsi, mikor látszik már UH-n, hogy jó helyen van a kicsike

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!


Bettike: Millió gratula Nektek :D Nagyon ügyi Máté, hogy 34 hétre ekkora súllyal született :wink: Vius 36 hétre 2300 gramm és 46 cm volt. 10 napot voltunk a klinikán és 2400 grammal engedtek haza :wink: Szal fel a fejjel jó lesz ez :D Drukkolok+++++++++++++++++


Gaby: Micsoda hííííííííííír. Hát tiszta szívből gratulálok Nektek! Szép babavárást kívánok Neked :) :D (szvsz lányod lesz :D ) Pusza :D


És mindenki másnak is pusza és drukk hegyek :)

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Bettike

De bunkó vagyok, csak magammal vagyok elfoglalva :?

Gratulálok nektek!!!!!!!!! Ahhoz képest, hogy korán jött, szép súlya van :)
Amúgy ha fiam lesz Máté lesz valószinüleg :P :wink:

Kép
gaby25
 
 


Ceni
miből gondolod, hogy lányom lesz? :P :wink:

Kép
gaby25
 
 


Gabi: nemtom valami belső hang ezt súgta :D Dobsz egy babás görbét? :)

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Nincs görbém, nem hőmérőzök régóta. De biztos szép görbe lenne :lol:

Kép
gaby25
 
 


Bettike, hatalmas gratula!!!! Sok-sok tejcsit!!!!!!!!!!!!!!! És nagyon vigyázz magatokra!!

Gaby, gratula neked is! Így kell csinálni!!! Irigy-irigy!

Ceni, sziaaaaaaaaaaaaa! De rég olvastalak, mi van veletek? Mesélj, ha van időd!!

Kép
kata05
 
 


Gaby!
Gratula itt is ;)
vigyázzatok magatokra :)
sonjus
 
 


Gaby!

De jó, nagyon örülök nektek! Boldog babavárást! Szerintem hívd fel a nődokidat, majd ő megmondja, mikor menj UH-ra! Egyébként én voltam akkor, amikor megtudtam, hogy baba van, és utána a 8. héten, amikor már volt tutira szívhang is.

Kép
athiz
 
 


Hűha lányok ez egy kicsit gyors tempó ... :lol:

Bettike gratulálok Máté babához. Sok-sok tejcsit kívánok, az erősödéshez, ügyesedéshez meg millió drukk!!!!!!++++

Gaby, gratulálok!!!!!!!!! Azért nektek is mennek a +++++++++

Boni, nem tudom tegnap ünnepelted-e vagy sem, de Nagyon Boldog Névnapot kívánok!!! És Zsigmond gyönyörű!!!

Kép

kispiskóta
 
 


Hű, micsoda jó hírek!

Aztaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bettike, gratulálok, sok boldogságot Máténak az Életben, nektek sok örömet benne, sok tejcit, gyors hazakerülést és jó egészséget kívánok! TE hogy vagy??????Sebed?

Gabyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KIRÁLY!Gratulálok!!!!!!!!!!!

Ma megvolt a hiszteróm is, minden oké. Jól vagyok, meg sem viselt. Már minden vizsgálatunk, ami csak lehet megvan és negatív!Az IR poz.egyedül, de azzal meg nem ért egyet a kaális dokim. Most tolom a lombikot. Puszi nektek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Mennyi jó hír!!!!! :D :D :D

Bettike!
Gratulálok!Sok egészséget és boldogságot kívánok Nektek!Drukkolok hogy gyorsan összeszedje magát Máté baba!

Gaby!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Sok drukk......................
Vigyázz nagyon magatokra!Megmutatod a tesztedet?

Baba!
Gondoltam ma rád!Örülök hogy jól vagy és minden rendben van!

Szilcsi!
Voltatok az Áll az alkuban????
Lalika milyen szép nagyfiú már!

Ceni!
Hogy vagytok?Hogy halad Vius?

Katica!
Nagyon nagyon drukkolok Nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bocsánat hogy nem írok mindenkinek!Legyőzött a kórság!Nagyon sz@rul vagyok....nátha,köhögés,levertség...Rosszabbkor nem is jöhetett volna!Ma mentem volna VÉGRE orvoshoz,de lekellett mondjam!Így nem mehetek a kismamik közé!Holnap jönnek a nővéremék,így nem is babázhatok a kis unokaöcsémmel sem,meg a keresztlányommal sem! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
na nem panaszkodom tovább!
Puszi és drukk mindenkinek!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Baba!
Örülök nagyon, hogy ez is nega! :)
Az IR szerintem lehet oka a dolognak, az én ismerősömnél is azt kezelték és összejött a baba!!!

Ancsa! :( Jobbulást!!!
sonjus
 
 


aranyosak vagytok

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim! Úgy örülök! :lol: Ezzel a jó hírrel teljes a nap! :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Bettike! Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
Gaby! Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!Vazzzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
De jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!

Kép
zölddisznó
 
 


Gaby!!!!! JAJJDEJÓÓÓÓ! :D:D:D:D:D:D:D:D Gratulálok!!!
szilbee
 
 


Bettike! :D:D:D:D:D

Kép
szilbee
 
 


Jó reggelt!

Szilbe, hogy vagy? Rég láttunk.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszönöm csajok :D
Tesztet lefotóztam telcsivel, még gépre kéne varázsolni, és otthon még nincs net. Kártyaolvasót be akartam hozni ide, de elfelejtettem reggel :oops:
Már alig várom, hogy berendezzük a gyerekszobát az új házban :lol: :P

Coca
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bizony :P

Babim
mi az az IR? :roll: :oops: meddig tolod a lombikot?

Kép
gaby25
 
 


Gaby, küldd át nekem a telcsimre a képet, felteszem neked szívesen ide. :wink: Telcsiszámot priviben küldöm.
athiz
 
 


Babim!
Köszi az érdeklődét! Jól vagyunk. Levente ovizik. A beszoktatással nem volt gond... mondjuk bölcsiben sem volt. Kicsit zárkózott a drágám... legalábbis az oviban. Ő amolyan lassan oldódó típus.
Dávid pedig mászik, kúszik, feláll, kapaszkodva-oldalazva járkál... és megtanult leülni is. Ügyesen fejlődik. Sokat gagyog és nagyon anyás! :roll: :lol:
Én is megvagyok. Hol így hol úgy... attól függően, mennyira vagyok fáradt. De alapvetően nem panaszkodhatom. :)
szilbee
 
 


Bettike: NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK NEKED , GONDOLOM NEG VAN, MÁTÉNAK, JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK TEJCSIT :!: :D

Boni: Boldog névnapot , ha most van :!: :roll:
Rugit ma feladtam postán, k2-3 munkanapot ígértek.
Gaby: nagy gratula a csíkoskáidnak :lol:
Lassan mindenki megszül, úgyhogy most már szaporodnia kell a pozítiv teszteknek.
Most kikövetkezik :?: Te Zöldi :?: Neked sincs sok hátra.
surmi
kockasfulunyul
 
 


Sziasztok Lányok!

Boni és Bettike!
Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sok boldogságot és tejcsit kívánok! :lol: :lol:

Boni!
Nagyon édes Zsigi baba!! :lol:

Bettike!
Ez tényleg meglepetés!! Biztos rendben lesz minden nyugi és jöhettek haza! Várjuk a képeket!

Gaby!
Először is gratulálok házasságkötésetek alkalmából deeee még inkább örülök a zebrádnak!!!!!!!!!!!!!!!! Hatalmas Gratula!!

Zöldi!
Látom most már te is átlépted a fele időt! Hogy viseled a terhességet?

Sajnos a többieknek még nem tudok írni, mert csak gyorsan átfutottam az oldalakat. Most már jövök rendszeresen. A mestereink dolgoznak. JÖvő héten víz és villanyszerelés. :lol: Rólam: Két hónapja ismét elkezdtük a projektet hétfőn kellene nem megjönnie. Majd meglátjuk. :?

Minden névnapost és névnapost Isten éltessen sokáig!!!

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lányok! Snufiról tud valaki valamit? :shock:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Bocsi most már én is tudok! :oops: Pü-ben üzent. Köszi Snufi!!! :lol: :lol:

Névnapost és szülinapost akartam írni. Ismét bocsi!! :oops:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!

Katica, na mizujs? Mostanában fogsz tesztelni?! Nagyon drukkolok!

Baba, örülök, hogy sikerült a hisztero és hogy negatív!! Most már tényleg csak az IR maradt, mint lehetőség, amiért nem jön a baba!! Nagyon drukkolok!

Drága Boni, Nagyon sok Boldog Névnapot kívánok Neked, így utólag megkésve, de annál nagyobb szeretettel!! :D

Kép
kata05
 
 


Hú, vazze! Babus! Neked nem is örültem még! De jóóóóóó! Amikor összefutottunk tegnap, nem is jutott eszembe, bocsi.
Szerintem ne halogassátok a lombikot nagyon. Az IR közben is gyógyul!

Surmi! Jé, tényleg, én leszek a következő! Úúúúúúúúú!

Kati! +++++++++++++++++++++++++++++++NAGYON!

[quote]Z írta:öldi!
Látom most már te is átlépted a fele időt! Hogy viseled a terhességet?

Lilli! Fele időt? 29-be léptem! :lol: :lol: :lol:
Hú, akkor neked is ++++++++++++++++++++++++3

Kép
zölddisznó
 
 


Mindenkinek:köszi az örülést :oops: .
Coca, meg kell várnom az MRI vizsgálatot okt.végén a kontraszt anyag miatt. Remélem, nem találnak semmi bajt.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babi: nem fognak találni semmi bajt, mert nincs is semmi bajod :D
surmi
kockasfulunyul
 
 


Surmi, végre Te is előkerültél! Mesélj, hogy vagytok?Minden rendben?

Mindenki eltűnt :shock:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hahó!

Kati???????????????????????
++++++++++++++++++++
sonjus
 
 


Sziasztok
Otthon nincs net, de nem írtátok tele hétvégén az oldalt
Szombaton csináltam újabb tesztet, egyforma erős lett a két csík :D
Ma meló után megyek UH-ra. Róka koma még nem érkezett, meg, persze ez nem baj :P néha kicsit émelygek, de nagyon enyhén. Görcsölgetni szokott a pocim, és a melleim érzékenyek. Egyelőre ennyi.

Katica
teszt az mostanában lesz, ugye? mizú?????????????????? drukk ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Boni???????????????????

Kép
gaby25
 
 


Lányok, biztos majd ide is megírja Katica a hírt, de ha nem, a Kaális topicban megnézhetitek. Sajna :cry: nem írt bíztatót.
De azért én drukkolok tovább, hátha... :roll:
athiz
 
 


Boni tényleg eltűnt, de biztosan megvan az oka.

Gaby, nem jött át az üzid, de remélem, sikerül feltenned ide a szép tesztjeidet!

Pusz mkinek
athiz
 
 


Sziasztok!

Gaby: drukk az UH-hoz, majd írd meg holnap, mi volt :-)

Babim: neked miért kell MRI?

Boni nem elutazott véletlenül még a múlt héten?

Puszedli is el van utazva még mindig?

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


sziasztok!

csak röviden: mai teszt is nega. holnap még egy utolsó teszt. holnap 3-ra megyünk a dokival megbeszélni a hogyan továbbot.

mindenkinek drukkolok+++++++++

gratulálok bettikének és gabynak!

katica
katica30
 
 


Kati :(
sonjus
 
 


Bettike!gratulálok Mátéhoz!!!!!!! minden rendben lesz..puszillak!

Gabyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


közönöm a névnapi köszöntéseket!Anyuáknál voltunk, kész vagyok majd jövök

Kati :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


látom sehol senki! :twisted:

csütörtök reggel annyira korán indultunk, fiam is nyügi volt, hogy elköszönni sem volt időm.bocsi... a hazautat (2éls fél óra) jól bírta ZSigi, alcizott, az utolsó 10 percben ébredt fel, de elnézelődött.
Aztán a pénteki nap kifárasztotta mert elvittük bemutatni dédmamáknak, és es6tére a friss levegő és a sok futkosás miatt kicsit kikészült..fél hétkor már követelte a fürcsit.

az első két éjjel anyukáméknál voltunk jól elvolt. szombaton megint sok emberrel találkozott így éjjel 2 óránként fennt volt..de egyébként ügyi volt. AZ utazóágy sem volt neki probléma, sőt a légzésfigyelő is kafán működött benne, apa megoldotta :lol:

Vasárnap már mi felnőttek akartunk visszamenekülni, ZSigmond megszokta a jó friss levegőt...aztán visszafelé is jól bírta az utat és amikor hazaértünk evett és anya hasán aludt egy óriásit.. éjjel pedig nagyon jól aludt szintén

bocs az off-ért..

Bettike sok sok erőtadó tejcit!

Zsu Kata Surmi köszi :lol:

Surmi köszönöm szépen mégegyszer a fiam nevében!

:lol:

SZilbee CEni szijjasztok! :lol: Örülök hogy jól vagytok!

BAbim örülök hogy hiszterő rendben ment! és az eredméyny jó.. az a fránya IR lesz a gond, nem értem K.P miért nem figyel erre :twisted: :roll: :cry:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?