Új privát üzeneted érkezett!

Betti: amikor a doki számolja a terhességet, akkor mindig az előző menzi első napjától számítják. Szóval mikor utoljára megjött, az az első nap, de ha nem középidőben van a péd, akkor a baba méreteiből fog következtetni a korára.
Kistörpe: ez a legjobb időszak, most fogod csak igazán érezni a mocorgásokat. Én már előre félek tőle egy kicsit, hogy mi lesz ha meglesz a babó, biztos hogy hiányozni fog amikor kúszkál odabent :D
Kivasaltam a ruhácskákat amik megszáradtak és holnap vasalom a második adagot. Úgy tűnik hogy szépen elfér minden majd a pelenkázóba, de túl sok hely nem marad majd :shock:

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!

Helyzetjelentés:

Szóval ma egész délelőtt dokinál voltam. Néztek teljes labort (vér-vizelet), vérnyomás-mérés, nst, uh, flow-metria, méhszájvizsgálat (teljesen zárt vagyok). Eredmény: minden tökéletes, a vérnyomásom most 135 volt. Azt mondta a doki hogy ez még határon belül van. Holnap megyek ekg-ra, meg a hónap végén az altatós dokihoz beszélgetésre. Felkészülünk a császárra is, de ha minden rendben marad akkor szülhetek természetes úton is. Megijedtünk egy kicsit, mert ez a látászavar toxémiára utal. Ha újra előjön (de nagyon remélem hogy nem) akkor irány a kórház.
Amúgy Laura jól érzi magát még odabenn. 2 kiló 65 deka kb a súlya már. :D

Kistörpe!
Jobbulást a fiadnak!!! És kitartás, nemsokára otthon lesz a párod. :wink:

Betti!
Nyugi :!: Ilyenkor ez a legfontosabb. :wink:
Mikor mész a dokihoz?

Nita!
Grat a pihiszékhez. Nagyon jól néz ki. :wink:
Hogy bírod az utolsó napokat? Máté várja már az öcsikét?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


én ugy gondoltam ki hog várok még egy hetet és akkor megyek dokihóz.addigra legalább már idősebb lessz egy héttel és hátha többet lát.

KépKép
bettike83
 
 

 
 

nekem meg kicsivel erősebbek a "fájások"de még mindíg nem rendszeresek........ :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Móni: ezek jó hírek. Pihenj sokat :)

nitacska: helyzetjelentést kérünk :D

Timi
titimee
 
 


nita

jelentkezz,nagyon aggódunk ám :) ki tudja lehet már meg van Barni baba :)

KépKép
bettike83
 
 


bettike: teszteltél ma?

Timi
titimee
 
 


titimee

ma nem,nem akarok mindennap,felesleges lenne,de majd valamikor hétvége felé tesztelek ujra.

veled mizujs?hogy állsz a baba projecttel?

KépKép
bettike83
 
 


bettike!! Nagy -nagy gratula neked :!: irígy-irígy :oops: :lol:
Vannak tüneteid???

Nita!! sűrűsödtek a fájások??? Jelez ha Barnika készülődik a világra jönni!! Drukkok mennek!!

EDI
ediii
 
 


Én is megjöttem, megvagyok.


Nita ida irok kitartás és könnyü szülést!!!!!


Puszi mindenkinek

Kép
Kép
melisch
 
 


remélem hamar túl lessz rajta nita :)

KépKép
bettike83
 
 


Nitacska: szurkolok értetek hogy gyors és könnyű szülés legyen :) aztán valaki jöjjön a hírrel :)

melisch: Szia :lol:

bettike: pé után vagyok. tényleg, vannak tüneteid?

Timi
titimee
 
 


NITA????????-furcsa hogy ma még nem járt itt,remélem Barnika keze van a dologban.
Bettike-mióta nem jött meg?

Kép


Kép
kistörpe
 
 


Hú, de izgalmas dolgok történnek itten... :D

Bettike tesztel, Nita talán szül, nekem meg megjött. :(

Többiek, hogy vagytok?

Lujzici

Kép
lujzici
 
 


37.napnál tartok eddig.kedden megyek dokihóz és kiderül mi a helyzet :)

nita délután ment a kórházba,egyik helyen irta egy csajszi,ki tudja lehet megvan már a pici :)

tűnet:

nagyon görcsölök,na ezt nem tudom hogy amiatt van e,meg a melleim fájnak...egyenlőre ennyi az össz tünet :)

KépKép
bettike83
 
 


Jöttem a másik topicból egy hírrel :wink:


Nita üzent:



HARGITAI BARNABÁS MOST SZÜLETTEM 21:23-KOR, 3350 GRAMMAL ÉS 49 CM-REL A SZÜLEIM ÉS A BRATYÓM NAGY ÖRÖMÉRE. MILLIÓ PUSZI MINDENKINEK! BARNI


"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


DRÁGA NITA!!!!

NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KíVÁNOK A KIS BARNIKÁHOZ! :D :D :D
GYORS FELÉPÜLÉST ÉS RENGETEG TEJCSIT!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


húúúúúúúúúú

Nagy nagy gratula a nagyfiúhoz szép mértetk sok sok tejcsit és gyere mihamarabb :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Ediii láttam a görbed olyan jól alakult, a fenébe a leesést! Ölelek és piri mondjon már le!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Nita! Hatalmas Gratula Barnikához!!!!!! Sok-Sok tejcsit és nyugalmas éjszakákat kívánok!!!

EDI
ediii
 
 


melisch!! Jó ,hogy jöttél!! :D igen már érzem,hogy piri itt van a közelben , elhúzhatna már :evil: ilyenkor mindig sírós hangulatom van,de majd jönnek azok a napok,amikor megint reménykedek,majd megint depizek......, ez a havi órarendem :?
látom nemsokára mentek Kaáliba ,már csak pár nap van hátra :)
Nagyon drukkolok nektek!!!!!!! milyen vizsgálatokkal kezdtek??

EDI
ediii
 
 


Nitacska: Gratulálok nagyon ügyesek voltatok!!! Isten hozta Barnabást! Sok tejcsit és egészséget kívánok
Puszi

Timi
titimee
 
 


NITA SZIVBŐL GRATULÁLUNK BARNIKA ÉRKEZÉSÉHEZ.SOK BOLDOGSÁGOT ,ÉS JÓ EGÉSZSÉGET.MILLIÓ PUSZI KISTÖRPE-ÉS CSALÁDJA[/b]

Kép


Kép
kistörpe
 
 


itti is gratulálok nita :)

KépKép
bettike83
 
 


És Íme Nita Barnikája!!

Kép

Nagyon tüneményesen szép baba. :wink: :D (irigy-irgy)

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Moni nemsokára te vagy soron.nagyon szép Nita babája,az iwiwen is van róluk kép.

Kép


Kép
kistörpe
 
 


ediii írta:.... ilyenkor mindig sírós hangulatom van,de majd jönnek azok a napok,amikor megint reménykedek,majd megint depizek......, ez a havi órarendem :?
látom nemsokára mentek Kaáliba ,már csak pár nap van hátra :)
Nagyon drukkolok nektek!!!!!!! milyen vizsgálatokkal kezdtek??


Látom piri meg is látogatott a fene vinne már el. Ismerős az órarend. Most azt mondtam menjem minden a fenébe. Mérem a hömet, hogy tudjam majd megmondani mikor jön meg a doki néninek. Férjem hérfőn lehet elutazik 3 napra, ha hazajön hétvégére jó, ha nem ez van lemeradunk pé-ről de nem szólok neki, hogy ne menjen. Mult hónapban mentem vele, olyan álmos volt kicsit hagytam utolsó nap aludni majd felköltöttem olyan éjjel 2 óra fele. Gondolhatod, hogy örült neki de tette a dolgát a baba miatt mindent. Na ilyet nem csinálok mert nekem sem tetszett. Olyan beállitott volt.

Hát most jövő héten akartam menni vv-re HIV, HBsAg, anti-HCV (ez neki is kell), rákszürés, clamadya, meg valami váladék vizsgálat mindkettőnktől. Van egy listám azt viszem aztán tudják ők mit kell tenni. Ezen vizsgálatokkal + a hormon +spermaképpel kell jelentkezzünk majd Szegeden.

Köszi a drukkot én is szoritok nagyon neked, meg van itt még akinek kell szoritani Timi, Babszika, Pedi, Nika, Királylány én mivel manapság nem jövök gyakran lehet már ki is hagytam valakit :oops: :oops: Olyan szép görbéket produkálsz te is, Timi me én is, hogy már csak 13. nap merek mondani valamit mert addig mindig fennt van a hönk az egekbe aztán leesik :roll:

Kismamik nektek meg pocaksimi és nagy puszi, lassan lassan mindegyik kőveti Nitát.

Betty te meg pihiz és tuti neked is megtalálja a picit a doki :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűű!!!!!!!!!!!!!! :wink:
ime MISI BABA Kép 6 HETESEN 5HETESEN 5KG VOLT ÉS 58CM :lol: :lol: :lol: :lol:
80olgi
 
 


Olgi Misi baba is ennivaló, gratulálok hozzá!

Kép
Kép
melisch
 
 


Húha, zajlik az élet! :)

Nita-hatalmas gtatula nektek, ügyesek voltatok!!! Láttam aképeket az iwiw-en is, annyira édes Barnika!!!!! Meg kell zabálni!!!!! Kívánok nektek sok boldogságot, jó egészséget!!! Remélem jösssz majd mesélni! :) :) :)


Betti- végre egy pozi teszt! Nyugi ott az a picur!!!! Ne izgulj!

Kép
pampalini
 
 


Nem jöttem ma, mert nagy munkában voltam és lám mit látok :lol: :lol:
NITA: NAGY-NAGY GRATULA NEKTEK ÉS SOK-SOK TEJCSIT KÍVÁNOK. BARNIKA EGYSZERŰEN GYÖNYÖRŰ, MILYEN KIS CSÓKOS SZÁJA VAN :lol:
Moni: remélem nem lesz több magam vérnyomásos problémád és megúszod a kórházat. Drukkolok nektek nagyon, most már ti jöttök :lol:
Mi megvagyunk, ma kitakarítottam a konyhaszekrényt, hát nagy meló volt meg kell hagyni. A férjem mondta is ha ma nem szülök meg, akkor még egyben leszünk egy darabig :lol: úgy legyen :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


móni,csige

tényleg mostmár ti vagytok lassan soron :wink: :lol:

KépKép
bettike83
 
 


Betti mikor tesztelsz újra?én kereken 6 hetes voltam mikor a doki elküldött ultrahangra,doki bácsihoz mikor mész? húú nagyon szoritok biztos ott a picur....
csige nagyon ügyes voltál,én most inkább kezdek ellustulni,vagyis semmihez semmi kedvem.
api elmegy holnap hajnalba és pénteken jön haza,megint költözök a gyerekkel anyukámhoz,holnap még jövök.puszi....
Nika veled mi van????

Kép


Kép
kistörpe
 
 


én még seholsem :):):):)

nagyon édesek olgi a te fiad is meg Barni is :):):

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok.

Olgi nagyon édes Misi baba.


Bettike: teszteltél ma? had lássunk egy szép pozi tesztet :) a tiédet :lol:

Timi
titimee
 
 


sziasztok

ma nem teszteltem,annyi dolgom volt mostanában,erről meg is felejtkeztem,bocsi.holnap reggel akarok,kedden pedig doki.

KépKép
bettike83
 
 


Bettike-én most elutazok ismét remélem ha hazajövök 2 csikos tesztet látok idefenn tőled,szerintem bizti baba van ........DE JÓÓÓÓÓ...

Kép


Kép
kistörpe
 
 


sziasztok!nincsenek jó hireim sajnos,estére össze szedtem magam egy kicsit...

ma iszonyatosan rosszúl voltam,és egyszer csak hirtelen megjött,nagyon elkezdtem vérezni,szürnyű görcsök közepette...nagyon szomorú vagyok :cry:lelkileg teljesen tönkre rakott most egy időre :cry:
dokit nem értem el sajnos,de gondolom igy már semmi nincs,baba elmehetett,vagy nem tudom mi volt.

KépKép
bettike83
 
 


Bettike neeem, nagyon sajnálom. Ölellek! Lesz ez még jó is meglásd!

Kép
Kép
melisch
 
 


Ezt nem hiszem el Betti!!!! :( :( :( Puszi neked , fel a fejjel, elhiszem h most nagyon rossz... hidd el legközelebb sikerülni fog!!!

Kép
pampalini
 
 


Betti: nagyon sajnálom :cry: tudom nagyon nehéz most, de hidd el úgy ahogy most sikerült, sikerülni fog legközelebb is, bár tudom ez most nem vigasztal. Nekem is mindenki azt mondta a vetélés után, hogy így legalább tudjuk, hogy megy ez nekünk és sikerülni fog majd legközelebb, de engem ez akkor nem érdekelt. Még egyszer nagyon sajnálom.
A progeszteron szintedet nézték már? Nem lehet hogy túl alacsony? Nekem annó az okozta a problémát.

KépKép
csige-bige
 
 


Drága Nita: nagyon gratulálok és várunk már mindannyian vissza a hírekkel!

Betti: nagyon sajnálom, h megjött!
Tudom, nem vigasz, de a dokim azt mondta, ilyen sokszor van, és észre sem vesszük...
Te legalább a teszt miatt tudod, h valami volt, vagyis tudsz teherbe esni!!!
Ugye hamarosan mész dokihoz? Gyere majd a hírekkel!

Én rendeltem egy halom LH tesztet Esthajnalcsillagtól (akit nem akarok reklámozni, de nagyon olcsón, nagyon gyorsan elküldte a teszteket, kettővel többet is, mint amennyit kifizettem).
Szóval holnap 5. cn és hamarosan tesztelek, mert a doki ezt kérte.

Kép
lujzici
 
 


Sziasztok!
Nagyon röstellem a dolgot, hogy ennyi ideig nem jöttem, ti meg olyan arik voltatok, hogy aggódtatok. Szóval miattam nem kell, már a 15. napon vagyok..
Nem tudom, mi lesz most velünk, de azt hiszem leállunk a projecttel. A családi életünk kezd tönkremenni, a házaséletem siralmas. Anyukámnál rosszindulatú daganat áttétjeit találták, már meg is kezdték a kezelését...Nálunk lakik, ettől kicsit felbolydult itt minden. Én idegbeteg vagyok, a férjem nem annyira toleráns. Remélem azért valahogy kimászunk a slamasztikából, mert ez egy kicsit most sok így.

Nita! Nagyon sok szeretettel gratulálok a kisfiadhoz! Sok tejecskét és mielőbbi átaludt éjszakákat kívánok!!


Bettike! nagyon sajnálom ami történt:(( Nem is írok semmi okosságot, csak szorítok, hogy mielőbb sikerüljön!!!

Ígérem, ezentúl sűrűbben próbálok jönni .
tary
tary
 
 


Megint én: ha minden igaz, m van peteérésem... Ma távozott belőlem valami furcsa nyálkás cucc (bocsi:))de valahogy viaskodik bennem a kell, vagy nem kell nekem még egy gyerek gondolat. Jelen pillanatban azt hiszem a házaséletemet leginkább egy apácáéhoz tudnám hasonlítani, illetve lehet, hogy az övé aktívabb.... na, jó eldugulok..
sziasztok, tary
tary
 
 


Tary hát nem rózsás a te helyzeted sem nem is tudom mit írjak, szerintem inkább semmit. Nagy ölelés neked és nagyon nagyon sok kitartást és erőt kívánok, hogy átéld ezt a nem mindennapi és embert próbáló helyzetet.

Kép
Kép
melisch
 
 


bettike: Nagyon sajnálom ami történt. :cry: :cry: :cry: kitartás neked. majd írd meg, hogy mit mondott az orvos.

Timi
titimee
 
 


bettikém nagyon sajnálom pedig annyira reménykedtem hogy most sikerül megérdemelted volna már a kisbabát :(:(:(:( sajnálom

Tary remélem nálatok is remdebe jönnek adolgok és anyukádnak jobbulást tudom nagyon nehéz de kitartás ++++++++++++++++++

nika70
Salgótarján
 
 


hát lányok ez van,nem tudok mit csinálni :cry: de igyekszem túl lenni ezen,muszáj,és készülni a következőre,és még idén végre pocakos lenni,ne szakadjon meg a terhesség semmi miatt.holnap mwgnéz a doki,sok ujat nem tud mondani az biztos,nagyon korai terhesség lehetett,sokan sztem észre sem vesszük h terhesek voltunk,csak megjön..erről is sokat hallóttam...

KépKép
bettike83
 
 


Melisch!! ismerős ez a " beállított" együttlét ,és már nekem is elegem van belőle :twisted: ,de,hogy lehet,úgy együtt lenni ,főleg peteérés környékén ,hogy ne gondoljon az ember rá ?? sokan írják,hogy nem kell arra gondolni csak szeressük egymást, én nem tudok nem arra gondolni Sajnos,pedig kiszeretnék már kapcsolni agyilag a babatémáról,de nem megy.....

Nita!! nagyon szép Barnika :wink:

Bettike!! borzasztóan sajnálom :cry: :cry: , mindenképpen menj el dokihoz!!

Tary! Sajnálom ,ami veletek történik ,nem lehet könnyű :(

EDI
ediii
 
 


Pedi!!! Nagyon eltüntél!!! valami jó hírt rejtegetsz???? :)

EDI
ediii
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: