Új privát üzeneted érkezett!

Syl: Akartam már irni de mindig elfelejtem. Annyira jó ez a kép lányodról :)

Kép
csucsu05
 
 


Köszi csucsu! :D

Kép

Kép
syl100
 
 


Lányok,

Hát hálllóóó, mi ez az össznépi pesszimizmus????
Mindjárt itt a karácsony, tessék arra hangolódni, a tűkön ülőknek pikk-pakk eltelik az idő, amíg a készülődéssel foglalkoznak, és karira meg is lesz a +teszt. :D
Akiknek meg most piri jött, pont kari környékén lehet szépen összebújni, és a Jézuskától babát kérni.
Syl, azért ha sokat maszatol, és nagy benned a kérdőjel, h. most mi van, egy UH, és vizsgálat simán mehet ilyenkor is. Nem kellemes, de engem is megvizsgáltak akkor, legalább kiderül, h. mi a helyzet.

Kinga, szorítok én is nagyon. Nyugi, csak lazán! :)
nocciola
Budapest II. kerület
 
 

 
 

csucsu:igen,akkor neked kétszer akkora szerencse kell teherbe esni mint másnak!De egyszer ugyis arra fognak tévedni azok a fránya katonák :wink:

kinga:mostanában nem mondták a súlyát,de ugy a 30.hét környékén 4kg fölöttire saccolta a doki.amit persze én nem akarok elhinni.az én megérzéseim szerint olyan 3 és fél kg körüli lehet.vagyis abban reménykedem :lol:
a vonalzóm dec 18-ra van számolva menszi alapján de hivatalosan dec 20-ra vagyok kiírva.tehát elvileg még +2.....ahhoz képest hogy a doki mikulásra mondta még mindig semmi jele a szülésnek.
most egy kicsit megmozgattam magam,átporszívóztam az egész lakást,hátha segít :lol:

egy jó nagy hidegfront segítene :roll:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: Még a végén akkor fogsz szülni mint én 3éve. A dec. 20nekem nagyon nyerő nap volt:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu:igen lehet még az is,de attól tartok hogy nem engednek haza karácsonyra.azt viszont nem szeretném,mert akkor sírok és elmehet a tejem.... :? :oops:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: Hidd el ha 20-án szülsz hazaengednek. MInket is haza engedtek. Én pedig császáros voltam. Azoknak 7napig kéne bent lenni de ha nem vagy lázas akkro van szivük és haza engednek. Tudják, hoyg egy kismamának otthon a legjobb szenteste. Sőt aki 21-én szült azt is haza engedték. Ezéárt nem kell izgulni. Ilyenkro sokkal engedékenyebbek.

Kép
csucsu05
 
 


Én 30-án szültem és bent voltam szilveszter-újévkor is!Nem bántam,örültem,hogy túl vagyok rajta!
De.ha karácsonykor kellett volna bent lenni,biztos rosszabb lett volna!

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: Persze a karácsony az más. A szilvesztert az ember kibirja. Mondjuk ha 23-án szültem volna biztos nem engednek ki. tehát érthető ha nem engedtek Titeket akkormég haza. De gondolom nem is mentél volna bulizni igy volt csodálatos a szilvesztered:)

Kép
csucsu05
 
 


Húha Lyndee, már úgy izgulok, hogy mikor hallunk hírt felőled! :wink: Remélem szóltál a decemberieknek, hogy ide is dobjanak egy üzit! De azért én átkukkantok néha oda is.

Jelentem lenyugodtam, csak a férjem kellett hozzá, aki megmondta a frankót. Nem azt, hogy mi is fogunk kapni (az a pénz inkább a babára meg a házra kéne), hanem hogy náluk mindig is divat volt rázni a rongyot a rokonok előtt. Már mint nagynénje meg anyja között m,indig is volt egy ilyesfajta rivalizálás, hogy ki ad drágább ajándékot a másik gyerekének. Szerintem undorító. de mindegy. Hátha akkor mi is kapunk valami jó kis dolgot a nagynénitől! :lol:

Lányok!

Hajrá optimizmus, nem feladni, hanem tényleg a karácsonnyal foglalkozni. Aztán jöhet megint a baba! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


A vetélősből nitácskának küldöm az üzit ha meglesz a baba.Szerintem ide is eljut a hír simán :lol:

tabati:tudtam én hogy a férjed meg tud nyugtatni!Most egyébként sem szabad idegeskedni,ez az első trimeszter a legfontosabb.Ilyenkor alakulnak ki a fontosabb szervek és egy lábaskészlet sem ér annyit hogy ideges legyél! :wink:
Mire tippelsz,lány vagy fiú lakik odabent?

Én már az első Uh-n éreztem hogy csak fiúcska lehet nekünk :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok!

Hát, megint semmi csík az LH tesztemen... mostmár biztos, h a 8. cn-on az a halvány csík a leszálló ág volt, vagyis aznap volt az ovu.
:-( Ez van. Erről lemaradtunk. A 6. cn-on voltunk csak együtt, aztán gyűjtögettünk. :-)

Tabati: hát ez tényleg elég gáz... na, meg is érdemlik. Egyszer majd talán rájönnek, milyen butaság, amit csinálnak.
Egyébként hogy vagy?

Nocciola: ez a beszéd! Igazad van. Már alig várom h megjöjjön és kezdődjön az új ciklus!

Kinga: úgy örülök hogy visszament a hőd! Hogy érzed magad?
Egyébként igazad volt, amikor még pár napja azt írtad, h az ovu teszt már csak azért is jó, mert megismered a ciklusodat. így viszonylag hamar kiderült, h nekem ilyen korán van pé-m. Ebben a tudatban folyt. köv.

Képzeljétek, tegnap feldíszítettük a karácsonyfát! Itt csillog-villog mellettem! Olyan jó az illata! :P

Lujzi
lujzici
 
 


Lujzici:Hát akkor ha 6.cn-n voltatok együtt akkor pont elkaphattátok a pé-t!
Nem mész hőt egyébként?

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: gondolod? De nem volt utána vízszintes fekvés, se gyertya pozició, stb... Ráadásul előző nap, az 5. cn-on is voltunk együtt.
Hőt nem mérek...nem tudom, hogy kell. Olyan macerásnak hangzik.
Szerinted megmérjem holnap reggel? Abból kiderülhet bármi is, ha eddig nem mértem?
Te szoktad mérni?
lujzici
 
 


lujzici írta:Syl: gondolod? De nem volt utána vízszintes fekvés, se gyertya pozició, stb... Ráadásul előző nap, az 5. cn-on is voltunk együtt.
Hőt nem mérek...nem tudom, hogy kell. Olyan macerásnak hangzik.
Szerinted megmérjem holnap reggel? Abból kiderülhet bármi is, ha eddig nem mértem?
Te szoktad mérni?


Szerintem ,ez a gyertyába állás sem tuti nyerő mindenkinél!Szerintem amiatt ne aggódj!Ha sikerülni akar,akkor anélkül is fog! :wink:
Én 2.hónapja mérem a hőmet,nem olyan macerás!
Akár holnap is elkezdheted mérni(vezesd a ciklus.hu-n)és akkor ide is feltudod rakni és megnézzük neked!
Minden reggel még ágyból való kikelés előtt mérd(minimum 1-2 óra alvás után)nagyábból ugyanabban az időben mérd!
Én digitálissal mérem nyelv alatt 5 percig!(nem csipogásig,hanem tovább)Ha higanyossal méred,akkor 10percig mérd!

Kép

Kép
syl100
 
 


Ja és,mérheted hüvelyben is(azt mondják az pontosabb),de nekem furcsa,hogy mikor mensizek akkor ,hogy mérjem ott! :? Így nekem marad a nyelv alatt.

Kép

Kép
syl100
 
 


Lyndee: szerintem nem fogsz sírni akkor sem, ha karácsonykor bent kell lenned, majd meglátod. Időd sem lesz rá a babuci mellett, meg olyan boldog leszel, hogy eszedbe sem fog jutni. Egyébként meg sokkal kisebb az esély, hogy akkor bent legyél, mint hogy ne ott legyél. Szóval érted. :D

Tabati: na látod megoldódott... Ne idegeskedj ilyen apró-cseprő dolgokon. Hisz a mostani tuti az egyik legszebb karácsonyotok lesz! Annál szebb már csak akkor lesz, ha már hárman-négyen, öten-hatan leszek a fa körül. :wink:

Lujzici: szerintem is elkaphattátok simán. Egyébként a barátnőmnek is úgy van pé-je, hogy még majdnem megvan neki és van két gyereke, sőt az első véletlen volt... Tehát tutira nem gyertyázott meg ilyesmi. :lol:
A hőmérésnek az a lényege, hogy mindig a reggeli ébredési hőt kell mérni ugyanabban az időben és úgy, hogy nem kelsz fel előtte az ágyból. Egyébként itt olvashatsz róla: http://www.babanet.mindenkilapja.hu a hasznos holmik alatt.

Nicciola: köszönjük a pozitív löketet! :D

Kép
németh
 
 


Azóta már megint bajom van, de most már eldugulok, mert kezdem azt hinni, hogy vagy én őrültem meg, vagy körülöttem a világ. :(

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati:mesélj!!!!!!!!!

KépKép
lyndee
 
 


Lányok!

Semmi, szerintem a várandósság alatti hormonok hatása, mert nem létezik, hogy valakinek mindig sikerül megbántania valamivel, és minden este bőgök itthon a férjemnek. Szóval egy kicsit megpróbálok nem ennyire érzékenyen reagálni dolgokra. Jelentem magamba szálltam és nem másban keresem a hibát! :lol:

(a tegnapi is megoldódott csak le kellett higgadnom és értelmesen megbeszélni a dolgokat :oops: )

Kép
Kép
tabati
 
 


Viszont ma voltam az itteni sztkban, itt csináltak ugyanis rákszűrést, aminek ugyebár kell az eredménye a kiskönyvbe. Az már mellékes, hogy sorba kellett állnom, nem adták ki soron kívül, mert ráérek. Viszont be kellett mennem ahhoz a dokihoz, akinél már egyszer voltam, ahhoz az időshöz, aki nem tudta jól megállapítani a baba korát, talán emlékeztek. Ő nem emlékezett rám, csak kérdezte, hogy mikor jövök vizsgálatra, én meg mondtam, hogy a kórházba járok, mert az nekem egyszerűbb. Megkérdezte, hogy ki a fogadott dokim, és én mondtam, hogy még nem tudom lesz e egyáltalán fogadott dokim, és most csak úgy oda járok terhesgondozásra. (persze mindig ugyanahhoz járok, de nem akartam az orrára kötni, szerintem magánügy) Elkezdett kioktatni, hogy ilyet nem lehet csinálni, mert vagy fogadott doki kell, vagy hozzá kéne járnom az sztkba terhesgondozásra, mert pl. ha táppénzre kell menjek, akkor is nekik kell, hogy felvegyenek. Persze hozzáfűzte, hogy neki mindegy, mert van elég kismamája, de ezt így szerinte nem lehet. :shock: Mondtam neki, hogy sem a kórházi doki, sem a védőnő (aki tudja, hogy a kórházba járok) nem mondta, hogy nem lehetne. Ráadásul abba a kórházba járok, ahova tartozom, szóval nem értem. Szerintetek ezt tényleg nem lehet? Erős a gyanúm, hogy csak a maga malmára akarja hajtani a vizet. Mert ha felkérem a kórházi dokit a szülésre (ami ugye csak szóbeli megállapodás és elvileg ilyet nem is lehet) akkor már rögtön járhatok a kórházba?

Kép
Kép
tabati
 
 


Ja, és táppénzre nem a házidoki ír ki?

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati:a házidoki ír ki táppénzre,viszont csak ugy tud ha a nődokitól viszel javaslatot ,hogy vegyen táppénzre.
egyébként a hormonok most teljesen átalakulnak odabent.Így ne hibáztasd magad ha kiborulsz,inkább sírd ki magad az jót tesz!
Én most ebben az utolsó időszakban vagyok inkább nagyon sírós kedvemben,de nem minden nap szerencsére :oops:

KépKép
lyndee
 
 


Tabati
Lyndee teljesen jól írja a táppénz témát. nekem is így volt, a nődoki írt egy javaslatot a házidokinak, hogy írjon ki. mondjuk nálam nem volt téma, mert terhességi cukorbeteg voltam, így bármikor kiírtak. de csak az utolsó 5 héten voltam táppénzen. előtte kb. 2 hét szabin voltam. amúgy a házidoki azt mondta már a terhesség elején, hogy bármikor kiír, ha szükséges, azt mondta a terheseket nem nagyon szokták ellenőrizni (érthető módon) hogy miért vannak táppénzen.

Hormonok, természetes hogy ilyenkor érzékenyebb vagy. Nálam a szülést követő 2 hét volt nehéz, sokat sírtam, kis dolgokon is.

Lyndee, már csak napok vannak hátra!!!!!!!!!!! :lol: most már 2 naponta mész ctg/nst-re? doki mit mond, mire számíts kb?bár nem mindig tudják előre megjósolni az időpontot. 8)

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok!

Köszi a biztatást lányok. Tegnap nagyon fájt a hasam. nem tudom hogy az utro-tól volt-e, de mára elmúlt.
Ma viszont sikerült a főnökömmel és az egyik barátommal is csúnyán összevesznem. ami nem jellemző rám, elég nyugodt természetem van.
lyndee már csak 6 nap van hátra :)

Timi
titimee
 
 


Hát férjem még sosem volt várandós, de rögtön levette, hogy mi áll ennek a fene nagy érzékenységnek a hátterében. :lol: Akkor azért majd megpróbálok uralkodni magamon! :oops:

Az öreg sztk-s doki meg menjen a fenébe, gondolom a kórházi doki fog írni javaslatot, ha valami probléma adódik majd (remélem nem adódik) a házidokimmal meg elég jóban vagyok. Szóval gond nem lehet. pecsétet meg biztos kapok nem? Bár a védőnőmmel is szerencsés vagyok, mert aranyos, s azt mondta, hogy elvileg a doki írja be a vizsgálati eredményt, de ha nem teszi, ne erőszakoskodjak, majd a papír alapján ő kitölti.

timi!

Nekem ez a nagy érzékenység azóta van, mióta elmúlt a hányingerem. Szerintem valami megint történt bennem, aminek a hatására a rosszullét elmúlt, viszont most érzelmileg vág taccsra valami. :lol: Mindegy, ez azért mégis jobb, valahogy megpróbálom uralni. :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Csak, hogy neaggódjatok, és lássátok, hogy küzdök a hormonokkal! :lol:

Egyszer volt, régen volt, a Mikulás karácsony előtt észrevette, hogy a 4 manósegédje megbetegedett. De a segédmanók nem tudtak olyan gyorsan csomagolni, mint az igazi manók.
A gondok közepette Mikulásné bejelentette, hogy az édesanyja velük fogja tölteni a Karácsonyt. Szegény meggyötört Mikulás ennek hallatán kiment a szánhoz, de szomorúan vette tudomásul, hogy az 5 szarvasból 3 vemhes, 2 meg ismeretlen helyre távozott a kerítésen átugorva.
Ezek után a teljesen összetört Mikulás bement a házába, hogy igyon egy kis pálinkát, de azt látta, hogy a segédmanók már mindet megitták. Erre olyan mérges lett, hogy a kezében tartott poharat a padlóhoz csapta.
Mikor össze akarta söpörni a szilánkokat, rájött, hogy az egerek szétrágták a seprűt.Ekkor csöngettek. A lelkileg meggyötört Mikulás ajtót nyitott.
Az ajtóban egy angyalka állt, kezében karácsonyfával.

Az angyalka így szólt:
- Hát nem csodálatos a mai nap?

Így alakult ki az a szokás, hogy a karácsonyfa csúcsára angyalkát húznak....
:twisted:
:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati:Ez tetszett! :lol: :lol:

Na nekem ma megjött!

Kép

Kép
syl100
 
 


Na, a sok barnázás után... :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


syrynx:sajna nem mondta a doki hogy kb mikor jön a baba.amit először jósolt hogy a mikulás hozza,az már régen megdőlt...Most a teliholdban bízom :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: an meg hétvégére mondja az időváltozást és akkor is több kismaminak indul be a szülés. Vagy a telihold vagy az időbven bizzunk:)
Kitartást:)

Amúgy lehet megváltozott de engem anno a SZabinával 3éve a szülészem irt ki betegállományba.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Végre tudtam jönni. A férjem itthon volt és uralta a terepet! :) Most elment éjszakára melózni, úgyhogy enyém a pálya! :)

lujzici - Nyugi! Ne idegeskedj! Régóta próbálkoztok már?
Lehet, hogy már túl vagy a pé-n, de olyan is olvastam valahol, hogy a menszi előtt 1 nappal voltak együtt és baba lett belőle.

Egyébként igen karácsonykor kellene nem megjönnie!


tabati - nem semmi ez a hormonvátozás! A párod hogy reagál rá?
Eszembe jutott egy öreg doki!
Ráadásul még fogatlan is szegény!
Szóval nem volt egy szép látvány. Minden kismamától elvárta, h honorálják a munkáját a szülésig! Szüléskor meg szó szerint üvöltözött, hogy haladjon már a dolog! :shock: Ja, már régóta nem dolgozik a kórházban, de nem a nyugdija miatt

Kép
pampalini
 
 


Ez lemaradt: sajnálom akinek megjött! :(

titimee - gratula a zsákocskához!


Nekem már egy hete folyamatosan szurkál a pocim, mindkét oldalon, még sose érezetemilyen sokáig csak max 2-3 napg a szurkálást.
Már nem tom, h ki irta, h nincs neki tojcsi szerű a pé-idején. Nekem sincsen, szinte semmi " kézzelfogható " tünete. Remélem ez nem baj ! ?

Kép
pampalini
 
 


Lyndee!

Izgulok már nagyon! Telihold, front, valami tuti jön! :wink: :lol:

Csucsu!

Hát nem tudom hogy van, mindegy, biztos a kórházi doki is ki tud írni, ha úgy alakul, max. elmegyek a magánrendelőjébe. Egyszer kétszer én is kibírom.

Kép
Kép
tabati
 
 


Képzeljétek ma Karácsonyi-Mikulás bulin voltunk a cégnél. Ketten voltunk Mátéval, mert Apa máshova volt hivatalos. :? még 5-6 tagú gyerekkórus+gitáros csajszi is volt. pont akkorra értünk oda, amikor már elkezdtek énekelni. (dugóba kerültünk. :evil: ) Tök sok kisgyerek volt. a legkisebb 3 hónapos, aztán egy 11 hónapos a többiek 2-3 év körüliek. Jó volt kicsit beszélgetni. Közben kiderült, hogy azért mégis picit több pénzt adnának, ha visszamegyek, mint amiről korábban szó volt, de még mindig kevesebb mint az eredeti bérem. viszont 8 órába vennének vissza, mert a 6 óra nekik kevés. Meg kell beszélni még Apával.

Lyndee tesóm is kari előtt szült 2 éve. dec 22-én. őt asszem csak 25 v. 26án reggel engedték haza. pedig nem volt semmi gond. 3 óra alatt szült. :D csak egy idősebb dokija volt, az nem engedte haza. a többi doki már kérdezte, mit keres maga itt, ők már hazaengedték volna. de szerintem előbb szülsz. karácsonyig még 12 nap van!!!!!!!! :lol:

Pampalini
kétoldalon is érzed a szurkálást? akkor még az is lehet, hogy egyszerre két petéd is érik! :wink:

Syl
menzi :evil: :cry:
barnázásra nem tud valami megoldást - gyógyit pl. a dokid????????

Kép

Kép
syrynx
 
 


Nem tudok aludni! :( Mondjuk még álmos se vagyok :)

syrynx - lehet! :) Olyan kiváncsi vagyok, hogy sikrült a hónapunk! De ha nem jöb össze akkor se keseredek el.
Tök jó, h visszavesznek a mh-edre! A bérről szerintem beszéljetek, mert nem kellene , h kevesebbet adjon. Nem lehet, h később visszaemeli?

Kép
pampalini
 
 


Syry:Sajna nem!Nem is mond rá semmit!
Sok csajtól hallom ,hogy ez van nekik is,de nem derült még ki eddig,hogy mitől van! :?

Én se tudok aludni!Későn ittam kávét!Meg még apa sincs itthol!(megvárom)

Jó éjt!

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: sajnálom a pirit. :cry:

Tabati: remélem ma nem ért semmilyen atrocitás. De szerintem tök normális, ha labilis vagy kicsit... :D

Syrynx: az jó hír ha visszavesznek, csak azért ne kevesebbért. :roll:

Nálunk Apa tök beteg, és már kicsit nekem is fáj a torkom. Marha jó, remélem nem leszek én is beteg. Vedelem a mézes-citromos teát meg mézes negrót (hát elég fura, hogy szépen fejezzem ki magam). Ráadásul tök mérges vagyok, mert a kollégája betegállományba ment, és ezért csak 22-23-án tud itthon lenni szabin és akkor tudunk vásárolni és utálom az utolsó napokra hagyni. Ráadásul még lesz egy utunk a szemüvegemért is... Megint kész rohanás lesz az egész. Na mindegy csak beteg ne legyek, meg a Máté sem, na meg hát Apa is gyógyuljon meg. Nemigaz? Ti hogy álltok a vásárlással?

Kép
németh
 
 


Képzeljétek lányok!

A férjem azt mondta, egye fene, ha már úgyis sikerült olcsóbban rendelni teszteket a babanetről, akkor teszteljük végig ezt az időszakot, hogy megismerjük a ciklusomat.
Az eredmény: ma egy sötét-sötét tesztcsík!!! :lol:

Hurrá!!!! Van LH szintem!!!! :lol:

Szóval akkor holnap, a 15 cn-on vsznű hogy lesz pé-ém. Ez tehát azt jelenti, hogy most 25 napnál nem jöhet meg hamarabb, mert akkor kevés lenne a pé utáni idő.
Jól mondom? Vagy elég 10 napnál kevesebb is?

Köszi mindenkinek a sok biztatást. Veletek mi újság?

Lujzi, a két csíkos LH-ás
lujzici
 
 


Tabati: egyébként szerintem is hülyeség amit az sztk-s ember mondott, mert én teljesen magánrendelésre jártam a Mátéval végig és írt egy papírt a házidokinak, hogy javasolja a táppénzre vételt, az meg simán kiírt. De ha elmész a házidokihoz, hogy stresszes a munkád és nagyon fáraszt, szerintem akkor is kiír ha akarod.

Lyndee: Már akartam kérdezni, hogy apás szülésre készültök?

Kép
németh
 
 


Lujzici, a két csíkos LH-ás: :D na látod. Ugye-ugye! Mi megmondtuk! Nahát nahát. Stb. :lol: :lol: :lol: Örülök neked!
Hát 10 napnál kevesebb azért szerintem nem jó annyira. Na meg hát ott van még az a lehetőség is, hogy terhes leszel te lh szintes! Az eszedbe sem jut? :D Tessék ügyeskedni. :)

Kép
németh
 
 


Egy kis jókedv:

Kép

Kép
németh
 
 


Kép

Kép
németh
 
 


Csucsu: Szabinának hogy szoktátok megoldani a szülinapját? Külön tudjátok valamennyire választani a karácsonytól? Gondolom előre megkapja a szülinapi ajándékait, aztán meg a karit.

Kép
németh
 
 


Kinga: nagyon egyszerűen. Mivel 20-án született szigorúan akkor tartjuk a zsúrt neki. ajándékokkal, tortával, zsúrral mindennel mint másnak. A karácsonyt véletlenül sem hozzuk egybe.
Most pont szombatra esik de eddig hétköznapra esett és nem volt gond belőle. Mindig délután tartjuk alvás után igy mindenki ideér. Én egész nap főzők sütők, diszitek hull avagyok de mindig nagyon jó szokott lenni.
4-re jönnek a vendégek és rokonok. Van aki csak 5-re. Utána meg amig a gyerekek birják.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

lujzici - ugye-ugye? Aztán szorgalmasak legyetek ám! :D


németh - nagyon jók a képek, a másodikon jót mosolyogtam!

Én is sokat fújtam ma az orrom , és reggel fájt a torkom, de most már legalább az nem fáj.
Nem vagyok egy beteges fajta, remélem elkerül a nyavalya!

Kép
pampalini
 
 


Lujzici:de örülök neked!na látod,nem szabad egyből elkeseredni,mert ez az első ciklus hogy LH-zol,így nem tudhatod hogy mikor lehet pé-d.
az nem túl jó ha 10 nap a luteális fázisod,de lehet nem is lesz annyi.Majd kiderül....minden esetre ne hagyd abba a tesztelést mert a pé az utolsó pozitív nap utáni nega napon van :wink:


Kinga:remélem nem kapjátok el a betegséget.Nekem a hohes C mindig segít.Nem gondolnám hogy téynleg sok C vitamin van benne de tényleg.
Egyébként nem lesz apás szülés a párom nem vállalja.Ő majd kint várakozik.De én sem szeretném ha látna szenvedni,mert nagyon tud sajnálni.
Mi még nem tudjuk hogy lesz a karácsony,valószínű a páromra jut a feladat bevásárolni....nem is irigylem tőle :?

KépKép
lyndee
 
 


Köszi, lányok!

Mi teszünk az ügy érdekében, most már csak a luteális fázist kell kifigyelnem.
Olvastam itt a fórumon valami palástfű teáról. Az mi? Itta valaki közületek? A luteális szakasz hosszára hatással van?

Más. Nekem úgy tűnik, mindenki szed itt vmiféle kismama vitamint. Ez nagyon fontos már most? Én szedek egyéb multivitamint, van benne vmennyi folsav. Az elég?

Lyndee: nem is tudom, örüljek-e, amikor látom, h van tőled hozzászólás. Örülök, mert írsz, de ez egyben azt is jelenti, h még egyben vagytok, és nem mentél szülni :wink:

Pampalini: lehet h már kérdeztem, nem emlékszem... te szoktál lh tesztelni?

Kinga: úgy izgulok érted! Mikor fogsz tesztelni? Köv. pénteken? Vagy csak 2 hét múlva?
lujzici
 
 


Képzeljétek elaludtam a tv előőt! Tök régen volt ilyen, de nagyon jól esett. Majdnem 1 órát szunditottam. :)

lujzici - nem szoktam lh-zni, se hőmérőzni, se semmi. Egyenlőre. :)

Vitamin: Nekem van itthon elevit, de nem szedem minden nap. Egy héten 2-3-at veszek be, van h ennyit se. Az a baj, h nekem nagyon megfogja a hasamat , amivel amúgy is vannak nehézségeim .



A Hohes C tényleg jó a náthára. És van még egy tuti recept: 1 grapefruitot kifacsarsz és narancslével felöntöd.

Kép
pampalini
 
 


Pampalini: "egyéb" jellegű nehézségekkel kapcsolatban - amik szerintem terhességkor csak fokozódnak - van egy tuti tippem.
Ha gondolod csak szólj, és szívesem megírom. :wink:

L
lujzici
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: