Új privát üzeneted érkezett!

Bea
Neked most Tapolcán clamidia vizsgálatot is csináltak, meg AIDS, toxoplazmozist, rubeolát, meg még sokmindent a vérből. Vércsoportmeghatározást is. Valami baktériumtenyésztést is. Úgyhogy ne izgulj, itt mindent megcsinálnak, amit kell.
Az eddigi eredményeitek szerint tényleg egyből lombikra fognak időpontot adni. Most már májusi időpontok vannak, lehet december végén már csak júniusra fogtok időpontot kapni. De fel fogják ajánlani, hogy közben inszemezzetek, ha akartok.

Kép
p__lilla
 
 


Tapolcán tényleg minden ingyenes, és szép is az intézet. Semmi vizsgálatért nem kell fizetni, még regisztrációs díj sincs. Útiköltséget tényleg megtérítenek, de nekünk csak inszemkor kérdezték meg. Mondjuk mi nem kértük, mert 30 km-re lakunk, és a pénz utáni futkozás többe kerülne, mint amit visszakapunk.

Kép
p__lilla
 
 


Kissedi!Én 25 vagyok!!!!Bár api 31.Azért indultunk el mi is nem miattam:)Majd dumálunk.puszi
horváth beáta
 
 

 
 

Lilla!Hol éaksz?az még nincs is messze.Nekünk Tapolca 85km.ugyhogy nem bánnám ha visszakapnánk az utiköltséget!Hol kell azért szólni?és hol adják vissza?
horváth beáta
 
 


Lilla!amugy ti inszemre jártok még vagy már lombikra?Jó hogy te is oda jársz atán adod az infókat! :D
horváth beáta
 
 


Bea
A recepciónál kell szólni útiköltség visszatérítés miatt, de nem tudom, hogy minden esetben jár-e. És nem ők fizetik vissza, hanem valahova el kell menned a papírral. De ott elmondják.
Már lombikozni fogunk. Apa eredménye is 6 millió körül volt, és egyből ezt javasolták. Erre azt mondták, hogy az inszem alsó határa. Hát nem is sikerült.

Kép
p__lilla
 
 


Kösz Lilla!Sokat segítesz!És akkor felajánlották az inszemet vagy ti kértétek?az is ingyenes vagy kell valamit fizetni inszemkor?
horváth beáta
 
 


Lilla!És az otani andrológiai vizsgálat után lett 6millió?hányszor volt ott api vizsgálaton?Irtak neki fel ott valami bogyót?
horváth beáta
 
 


Bea
Ők ajánlották fel az inszemet. Ingyen van ez is, csak a gyógyszerért kell fizetni. Clostit írtak fel, kb. 800 Ft, és inszem után utrogestant, az kb. 1500 Ft, ja meg tüszőrepesztőnek decapeptyl, az kb. 2000 Ft volt. Ennyi.
Az ottani vizsgálatkor lett 6 millió. Nem írtak fel neki semmi bogyót, mert a hormonjai rendben vannak, és minden. Azt mondták, ez veleszületett dolog lehet. De azok után, hogy Ediéknek sem segített a closti, jobb is, hogy nem kapott semmit. Lehet, rontana az értékein.

Kép
p__lilla
 
 


2x kellett anyagot adni az összesítés előtt. Meg ugye az inszemekkor is kell. Tehát összesen 4x adtunk eddig.

Kép
p__lilla
 
 


Kösz Lilla!Kiváncsi leszek apinak majd mennyi lesz mert ő már a 2. adag clostit szedi.elöször javult neki(nem sokat) kiváncsi leszek most mennyi lesz.remélem nem ugy járunk mint kissedi!Remélem nektek elsőre sikerül majd a lombik!drukkolok!pusz
horváth beáta
 
 


Sziasztok!

Akkor én most nem értem. Tapolcán is Kaáli van, nem? Márpedig a Kaálik egységesek. Az inszem a kaálikban nem támogatott, mert nincs szerződésük rá az OEP-pel.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Lányok,de fiatalkák vagytok,el ne keseredjetek ám,rengeteg időtök van,és én nagyon drukkolok nektek!(én már 33 leszek decemberben)


Bea,csak azt szeretném mondeni,hogy szerintem Tapolcán tuti jó helyen vagytok,felületesen ismerem az igazgatót(Török dr.),nagggggyon jó szakember!(és ember..)

Kissedi,sajnálom a mostani eredményt,de biztosan tudnak majd segíteni nektek!ha más nem ,lombikkal,és akkor lehet,hogy rögtön 2 babátok is lesz:-)
Megértem a párodat,az enyém már ettől a sok "időzítős" hónaptól kiborult,tényleg békén kell őket hagyni egy kicsit,ők egész másként élik át ezt a procedúrát,mint mi.Legyen szép adventetek meg karácsomyotok,aztán januárban hajrá!!!! :wink:

Bocs a sok okoskodásért,ugye nem veszitek zokon? :oops:
Vendég
 


Bumi,
a tapolcai intézet nem Kaáli.Pannon Reprodukciós Intézet.
Vendég
 


Szerződésük van az OEP-pel,így tényleg minden ingyenes.
Vendég
 


Zsó! dehogy vesszük zokon, legalábbis én. örülök hogy segítetek és meghallgattok vagyis olvastok :lol: nagyon sokat segítettetek már itt nekem és nagyon sok mindent tudtam meg itt amit lehet hogy sehol máshol nem mondtak volna. úgyhogy egyáltalán nem haragszom, hanem nagyon is köszi hogy vagytok!Ölelés nektek!!!
Tea hogy vagy????
Remélem úgy lesz ahogy mondod és lesz baba. Nem muszáj kettő.mondjuk világéletemben imádtam az ikreket, és szerettem volna. lehet hogy így hozza a sors? :roll:

Kép
kissedi
 
 


Látom, a tapolcai "csak" társintézet.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kicsit másolok:
Kedves Lányok!
Bár még nem akartam - néhányan tudják az okot,- de most mégis elmondom a csodálatos híremet. 4-5 hetes terhes vagyok!!!! Szerdán teszteltem este, egy nagyon erős pozitívat, aztán még kétszer. A sima nőgyógyim szabin van, így ma Harcikától tanácsot kérve elmentünk a Kaaliba. HCG 1200, Progeszteron 120 körül. Annyira boldog vagyok!!!!! Ime, hinni kell a csodákban és az álmokban. Bella kedves ezt leginkább neked írtam. Nálunk most mindkettőnk részéről esélytelennek tűnt bármi is, és akkor beköltözik egy spontán babácska. December 3-án megyünk uhura, remélem minden rendben lesz. Azért izgulok kicsit.
Puszi mindenkinek és remélem minden társamnak sikerül ezzel a jó hírrel egy kis erőt adni, hogy kűzdeni kell,hinni és meglesz a jutalma.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina!

Gondoltam én , hogy sunnyogsz! :wink:
Gratulálok!:D

De ettől függetlenül a csodában nem hiszek.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Köszönöm.

( Akkor én majd hiszek neked is :) )

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina!Gratulálok!!!! :D Örülök hogy legalább valakinek jó hírei is vannak!Hogy-hogy spontán lett?
horváth beáta
 
 


Különben tényleg vannak csodák!Az én barátnőméknél is reménytelen volt a baba abba is hagyták az egész procedúrát és lám 6 év probálkozás után spontán nemrég kislánya lett!hétvégén voltam babanézőbe!A világ legboldogabb anyukáját láttam.Remélem előbb vagy utóbb de mindenkinél bekopogtat a gyólya mert mindenki megérdemelné!!!
horváth beáta
 
 


Kat! te kis sunyi :wink: na jó megbocsátok, mert nagyon nagyon jó hírt hoztál.Nagyon-nagyon gratulálok! Kép !!!!!!!!!!! Nektek mi is volt a probléma? már voltatok lombikozni is nem? bocs, de nem emlékszem mindenkire pontosan :oops:
Mindegy a lényeg a lényeg, hogy ott a baba a pocidban!! Nagyon vigyázz ám magatokra, és várjuk a beszámolót!!!! Ölellek!!!!

Kép
kissedi
 
 


Katerina
Gratulálok. Tényleg vannak csodák.
Bár én sem hiszek bennük, mert velem még sosem történt.
Végre van új kismamink. :D :D :D :D :D

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!
Katerina!
GRATULÁLOK!!!!!!!!!! :D Ez tényleg maga a csoda. Egyszerűen nincsenek szavaim amivel elmondhatnám mennyire örülök. Kívánom, hogy gyorsan felejts el minden rosszat ami csak volt és élvezd a babavárás minden percét. De el ne tünj, mindenről írj. Veled szeretnénk örülni továbbra is és veled maradni ha engeded, habár neked most már végre a kismamik között a helyed, de ne hadj el minket.

Kissedi! Miattad szomorú vagyok, mert tudom mennyire le lehetsz törve. Nem gondoltam volna és nem is igazán értem, hogy lehet két ennyire különböző eredmény. De lombik probléma nélkül lehet. Ha úgy gondoljátok pihenjetek vele egy kicsit, de ne sokat, mert az ember hajlamos éveket elücsörögni hiába. Menni kell....

Magamról annyit, hogy a stimuláció 4.napján vagyok. A tőszők szépen nőnek, már most nagyon érzem őket. Vasárnap megyünk UHU-ra és aztán meglátjuk mikor lesz a leszívás. Szerintem a jövő hét végére átesünk az egészen.

Mindenkinek szép hétvégét. Puszi
Andi

remeny
bnandi
 
 


Zsó!Köszönjük a biztatást ugy ahogy a Kissedi mondja nagyon jó hoygy itt meg lehet beszélni a dolgokat.Tényleg sok-sok mindent csak itt tud meg az ember!Nálatok hogy állnak a dolgok?
horváth beáta
 
 


Beáta, Kisedi, Lilla!
Köszi!!!!! És nem akarok én innen eltűnni.

Emlékeztető:
Diagnózis páromnak: azospermia 2006. nyara, 2007 eleje: csak ICSI jöhet szóba; 2007 szeptember-2008 január, pár százezres, pár milliós spermaszám; 2008 április vége-július vége teljes aspermia, se élő se holt; 2008 augusztus csoda1: 16M/ml spermaszám, jó motilitás

Nekem: 2007 szeptember, első stimuláció jó eredmények (2 blaszto ET, és két fagyibaba), első lombik sikertelen; 2007. novmber fagyibabás ET, sikertelen, 2008. január második stimuláció szintén remek, fagyibaba mégsem lett, két blasztocita nem tapadt meg. Genetikai vizsgálat: MTHFR heterozigóták vagyunk mindketten, erre 2x1 folsav javallott. Áprlisi eleje: HSG, fájdalmas, de átjárható petevezetékek. (Ekkor lett páromnak aspermia, úghogy azt hittük feleslegesen szenvedtem, hisz még lombikhoz sincs spermánk, spermadonor gondolata felmerült) Augusztus, készülődés lombikra: méhtükrözés: méh rendben, de a petevezetékek bejárata fedett (inszem gondolata ugrott). Szeptember: erős inzulinrezisztancia, lombik tolva min. 2 hónap. Innentől 500mg Adimet.

ÉS MOST: BABA A POCAKBAN!!!! MI EZ HA NEM CSODA?

(Öt hete akupunktúrára járok, én azt hiszem, ez nagy mértékben segített. )

És szurkolok Mindenkinek!!!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Kat ez nem semmi történet. Apinak is felovastam és szóhoz sem jut. Mit csinálnak akupunktúrán?

Kép
kissedi
 
 


És nincsenek csodák??? :D A remény hal meg utolján!gyönyörűszép történet happy end-del!kitartást és hasonló sikert kívánok mindenkinek!
horváth beáta
 
 


Katerina,ez fantasztikus!!!!!

Hihetetlen,én elvileg hiszek a csodákban,csak gyakorlatilag nem,de ez most itt van az orrunk előtt....!!!!

Mindenről számolj be,hogy alakulnak a dolgok!

És mit szedett a párod,hogy lett neki 16milla?Csak úgy "magától"?

Döbbenet!!! :wink: :wink: :wink:
Vigyázz Magatokra!

Bea,
nálunk 10-12millió volt,jó mozgással,kiderült,hogy herevisszérsérv,megoperálták ápr.elején.Okt.elején a féléves kontrollon már 26milla volt,ez már jónak számít,csakhogy gyulladást találtak,kitenyésztés során kiderült,hogy enterococcus baktériuma van,most szedi az antibiotikumot 4 hétig.Közben nálam is folyik a tenyésztés,hétfőn lesz eredmény.
Ha ezen túlleszünk és megszűnik a gyulladás,akkor elvileg már nem lesz akadály...
De én most nagyon komolyan elhatároztam,hogy nem fogjuk olyan "kötelességszerűen "élni az életünket,nem gyerekcsinálás lesz,csak szerelmeskedés,aztán jön amikor jön.
Nem mehetünk rá és minket nagyon megviselt a sok "időzítés".

Jó hosszú lett,bocs :oops:
Vendég
 


Mmzsó!Nálatok legalább kézzelfogható a kevés szám oka.nálunk eddig 7 millió volt.de az eddigi urulógus azt mondta hogy valószínű nem fejlődtek ki rendesen a herék ez az oka.nem hiszem hogy nálunk sok változás lesz spermaszám ügybe. :( nálunk is kezdi rányomni bélyegét a "kötelességszerű" házasélet.aztán pedig mi is még az elején járunk.de apit az viseli meg legjobban mikor időpontra kell mintát csinálni.időre nem megy neki.nálatok szerintem rendben lesz már minden és hamarosan babás leszel! :wink:
horváth beáta
 
 


Sziasztok!

Kissedi - Annyira sajnálom!!! :cry: De nem szabad elveszíteni a reményt!!!! Látod Katerináék is bíztak és sikerült is! Legyen most ez példa és hit mindenkiben!!! Tudd, hogy nem vagytok egyedül. Apit bátorítsd! Hiszen, látod mennyit tud változni a szervezet néhány hónap alatt!!!! Puszi és nagy ölelés Drága!!!
tea77
 
 


KATERINA!!!!!!! SZÍVBŐL GRATULÁLOK A NAGY SIKERHEZ!!!

Kép Kép

Kép Kép Kép
Kép Kép Kép

Ugye tudod mekkora hitet és reményt hoztál most nekünk is???!!!

Kép
tea77
 
 


Szia Tea drága! nagyon hiányzol ám. De remélem igazolt a távollét és a miku tényleg pozi teszte rak a fa alá. Haláliak a képeid. :lol:
Kat tényleg nagyon jó példa!!! Apinak felolvastam, és azóta olyan máshogy néz. Sztem a szikra felcsillant a szemében. Egyébként hiszek benne hogy nekünk is sikerül. Nagyon szorítok mindenkinek!!! Ölelés!

Kép
kissedi
 
 


Kat én is kíváncsi lennék rá, hogy a párod mit szedett? kérjük a baba receptjét!!! :lol:

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok lányok!

Rám talán már nem emlékszik itt senki, régebben írogattam ide...
Már régóta csak olvaslak időnként benneteket, de ezt most nem tudtam megállni, hogy ne írjak!

Katerina! Teljes szívemből gratulálok Nektek! Óriási örömök elé néztek a következő hónapokban, években...és a babucid máris fényt hozott ide! Mi más lenne ha nem csodagyerek?? :D Nekem így ismeretlenül is erőt ad az érkezése :D

ÉN HISZEK A CSODÁBAN! :wink:

Mindenkinek drukkolok a háttérből! Puszillak benneteket!
T
tapedli
 
 


Tapedli,
én emlékszem rád!Mi van veletek?
Vendég
 


Mzsó,

örülök, hogy emlékszel :)
Annyi a lényeg velünk kapcsolatban, hogy hiszünk a csodában :D Azaz a spontán babára hajtunk. Időközben kiderült, hogy nincs IR-em :D Ennek nagyon-nagyon örülök! Bár én már évek óta hasonló táplálékokon élek, mint amit az IR-es diétában előírnak. Szóval számítottam rá, hogy rendben lesz az eredményem. A párom természetgyógyásztól kapott cseppeket szed, mert úgy tűnik nála pszichés eredetű a csökkent spermaszám oka. Ezeket nemrég kezdte, így februárban lesz csak a kontroll. Nagyon örülök, mert a munkahelyén más munkakörbe került, így nem ül állandóan és kb. tizede stressz éri mostantól. Bízom benne, hogy helyreáll benne minden és februárban ha elmegy katonaszemélre, tök jó lesz az eredmény.
Egyébként a cseppek hatása máris érezhető, mert kezd átformálódni a gondolkodása ezzel az egésszel kapcsolatban. Pár napja mondta, hogy tudja hogy sikerülni fog. Az apja is tudott nemzeni , akkor Ő is. :D Remélem ezt addig-addig mondogatja magában, hogy mielőbb sikerül is. :lol:

Emellett tudatosan szakadtam el innen. Itt mindenki nagyon aranyos meg minden, de úgy éreztem pár hónapja (és most is), hogy azt az időt, amit itt töltök, inkább a páromra fordítom. Ez nekem is jobb így, és keserűség nélkül gondolok a gyerekvállalásra.
Boldogság, szerelem! :wink: Tuti, hogy ez a lényeg! El kell engedni a görcsöket, akármilyen nehéz is...Katerina története pedig megerősítés ebben. Ez az egész nem egy projekt, amit teljesítenünk kell. Teljesen más megközelítés visz el a babáig. Teljesen megértem ha a fiúk nem tudnak "produkálni" egy steril szobában egyedül....vagy akár a párjukkal.

Nade vége a szentbeszédnek! :lol: Ezt úgyis mindenki magában dönti el melyik az Ő útja.

Pusszantás!
T
tapedli
 
 


Szia Tapedli! örülök hogy jól vagy. remélem legközelebb + teszt hírével jössz!!! egyébként egyetértek a véleményeddel.
Megkérdezhetem mit szed a párod? Csak természetgyógyász adhatja, vagy be lehet szerezni vmi boltban is? Puszika neked is
Lányok már a mai napra rányomta bélyegét az átjárhatósági közeledte. és még 2 nap... de api olyan aranyos. sokat segít.
Most én annyira nagyon szerelmes vagyok, vagyis vagyunk. :oops:

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Tapi!
Én sem felejtettelek el. Meg is szoktalak keresni, szeretem tudni, hogy jól vagy mint ahogy Gröni után is kutatok mindig. Amióta férjhez mentél egy kicsit tényleg hanyagolsz minket, de mindig nagy öröm ha hallani rólad.
Remélem Gröni is jól van , olvastam róla, hogy kórházban van és lehet, hogy itt a nagy pillanat. Nagyon szurkolok neki.

Kat!
Hogy vagy ma? Ill., hogy vagytok? Teljesen elérzékenyülök ha rád gondolok. Nem rég "beszéltünk" arról, hogy milyen boldogan készülődik valahol egy pici kis lélek, hogy hozzátok költözzön és így is lett. Boldog baba, mert nagyszerű és hihetetlenül erős anyukája és apukája van. Mi mindannyian nagyon várjuk a fejleményeket . Írd meg mit érzel....had örüljünk veled.

Ma voltunk UHU-n . A méhnyálkahártya ok, de még nincs elég tüsző. Tavaly 13-at tudtak leszívni, most nem lettak ennyit, kedden megyünk újra. Remélem addig beindul a többi is. Nagyon fontos, hogy sok legyen mert valószínűleg herepunkcióval lehet csak megfelelő katonát nyerni, akkor meg nagyon kevés sikerül. Nem osztódnak rendesen és nem lehet őket beültetni. Most egy kicsit izgulok.... :?

A többieknek szép napot.
(Kinn esik a hó és nagyon hideg van, de attól még lehet szép....mondja a Micimackó.... :D )
Andi

remeny
bnandi
 
 


Helyes,Kissedi!Csak szeretgessétek egymást!
Ne félj,biztos túléled a HSG-t,olyan jó,hogy már csak 2 nap és túlleszel rajta!

Tapedli,
nagyon jó hatással volt rám,amit az előbb írtál!Egyetértek!Én is próbálom egyre jobban elengedni a témát,és kevesebbet is fórumozok,de Katerina jó híréről kár lett volna lemaradni :wink:

Pont pár hsz-sal feljebb írtam,hogy én is elhatároztam,nincs több számolás,időzítés,jön mikor jönnie kell,a férjem a legfontosabb!
Olyan jó,hogy ennyire pozitív vagy és bölcs,és meg is fog történni a csoda veletek is!
Vendég
 


Andi,
drukk nektek!!!
Vendég
 


Kisedi, Beáta, Mmzsó, Tea, Tagedli, Bnandi köszönöm!!!


Kisedi!
Az akupunktúra annyiból áll, hogy az első kezelés előtt kikérdez egy csomó mindent a doki. Aztán fehéneműben fekszel egy ágyon, megkapod a tűket, amit legfeljebb a beszúráskor érzel picit, vagy egyáltalán, aztán húsz perc pihi. Amit lehet érezni, az többnyire csikizés a tűk körül, esetleg a hasban érezhető mozgolódás. Én elég sok tűt kapok, de ez egyénileg változó. A lényege annyi, hogy a szervezet energiaszintjét teszi rendbe, ahol szükség van rá.

Mmzsó!
Párom az utóbbi hónapokban szedett 1 maca vibe-t, 400mg E-vitamint, 1 komplex B-vitamint és 2x1 folsavat. És nagyon fontos szerintem a heti egy alaposan izzasztó testmozgás.

Tea!
Örülök, hogy tudok reményt adni. :)

Tagedli!
Én is emlékszem rád!! Remélem hamarosan jó hírekkel látogatsz meg bennünket, ha nem is írsz gyakran.

Bnandi! Nagyon szurkolok nektek!

Ami engem illet, pocim fájdogál, de ez állítólag normális - kicsit aggódom, bárcsak már 3-a lenne, akkor lesz UHU. Meleghullámok, érzékeny cici, olyakor étvágytalanság, olykor émelygés, de hihetetlenül BOLDOG!!!! Párom már csak többes számban szól hozzánk. :)

Puszi lányok

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Tapi!
De jó, hogy jelentkeztél! Hajrá spontán baba!

Andi!
Egy kiscsit irigykedem, hogy ti már elkezdtétek. :) Én ma megyek a Kaáliba, és derül majd ki, hogy elmúlt e a cisztám. Félek tőle. Mármint attól, hogy megint nem kezdhetjük el a lombikot.

Kat!
Bizti minden rendben lesz a babóval!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Köszi. Kicsit félek a méhen kívüli terhességtől de azt mondják ezzel a hcg-vel ez egy tuti erős baba. Vagy kettő. :lol:

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Bumi!
Különben meg annyira szeretném, ha már minden rendben lenne nálad, és kezdődhetne a lombik. Én annyira boldog vagyok most, és úgy szeretném, ha itt mindenkinél ilyen szerencsésen alakulnának a dolgok. Tudom, ez naívság, de a baba mindenkinek meglesz így vagy úgy. !!!!!!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Nem múlt el a cisztám, így megint tolódik a lombik. Kész vagyok.Elegem van az egészből.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!Sajnálom :oops: !Mitől volt cisztád?Hogy-hogy nem múlt el?Adtak rá most valamit vagy hogy lesz tovább?FEL A FEJJEL!!!
horváth beáta
 
 


Egészen egyszerűen a tüsző megtelt folyadékkal, amiben a petém ért. Ilyen elég gyakran előfordul, de a legtöbbször a menzivel távozik. na most nem ez történt.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Katerina!Úgy ajánlották az akupunktúrát?Mindenhol csinálnak ilyent?Hány alkalommal voltál?
horváth beáta
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: