Új privát üzeneted érkezett!

Bonikoooooo+ Zsigibaba!!!!! Hatalmas hajrá-drukkok mennek!!!! :lol:
(hajnaltájt már Anyuka leszel! :wink: )

Puszedli,
hová jársz tappancs-masszírozásra??? Mennék Veled! :wink:

(Nálam reggel Menses vv, kíváncsi vok! :roll: én meg most jövök a kineziológustól, rendberakta a gubancos lelkemet! :P )

Lányok,
Biovital lapján olvastam, hogy van akupunkturás orvosuk. Tud róla Valaki infót?

tillidian
 
 


Till: Ez neked igen messze lenne Édesem, pedig nagyon jó és olcsó is!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Bonikának és Zsigikének óriási drukkjaimat küldöm, remélem, gyors és szép szülése lesz, és utána sok, és hamar beinduló tejecskéje az éhes babájának!

A mi esernyőkocsinknak egyátalán nem lötyögős a fogantyúja, nagyon tuti járgány. :D Persze attól függ, hogy állítható-e a fogórész
athiz
 
 

 
 

Csak bekukk, és jöttem én is Boninak és Zsiginek sok sok drukkot küldeni.
Hajrá Zsigikém!!!
vedresandi
 
 


Boniiiiiiiiiiiiiii! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Egész este rajtuk jár majd az agyam! :lol:

Athiz! Igen van lábzsák is! Nem mi fizetjük! :oops:

Zöldi! A nagyon lötyög részt kifejtenéd? Már mint mi lötyög? A gyerek a kocsiban, a gyerek a kocsival? Mert a fogantyú így kipróbálásra igen masszívnak tűnt, tehát a váztól, a váznál nem lötyögött! Lehet, hogy csak még? Az összecsukhatóság fajtája nem szempont egyébként.

Kép
bettike
Eger
 
 


Akkor szerintem tuti lesz a babakocsi, pláne, ha ingyen lesz. :lol:
És mekkora a teherbírása? Mert hallottam sok hipermodern babakocsiról, amelyik csak tizenakárhány kilóig bírja el a babát, meg olyanról is, amelyik egy picit is hepehupás területen egyszerűen összecsuklik. Bár én ezt jónak látom, azért nem árt utánajárni ezeknek. Szerintem nem rossz, ha esernyőre csukható, főleg, ha sport a fogantyúja, én kényelmesebbnek tartom, és valószínűleg a súlya is könnyebb, így a tolása is könnyebb. Nekem 2 poronty után ez a tapasztalatom, de emberét válogatja, lehet, h másnak más a favorit. :wink:
athiz
 
 


Boninak: MINDENT BELE :!: :D
surmi
kockasfulunyul
 
 


Athiz! Bettike! Nem az esernyősége miatt lötyögős, hanem a kar fogantyújának befordíthatósága, hosszabbíthatósága miatt.

Bettike! A gyerek a kocsiban hogy lötyögne te!?

Kép
zölddisznó
 
 


:lol: Na ja, a gyerek lötyög. :lol:

Zöldi, igen, ezt írtam én is, hogy azért lötyöghet, mert a fogantyúja állítható egy gomb segítségével, ettől sajna mozog(hat). De nekünk kényelmes, nem kell állítgatni, és nem is lötyizik ezáltal. :)
athiz
 
 


Sziasztok!

Naggggggyon drukkolok én is Boniéknak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Remélem gyorsan és simán érkezik majd a kis Zsigi baba!

Sonja!
Annyira sajnálom!Nagyon szorítottam hogy bejöjjön ez a cérnás dolog!De ami késik...... :D :wink:

Surmi!
Örülök hogy kis Surmi már jól van! :D

Tilli!
Remélem jó eredményeket kapsz majd!

Andi,Gaby!
Jó titeket is látni!De magatokról nem írtatok semmit! :(

Athiz,Puszi!
Édesek az új figurák!

Zöldi,Bettike!
Nagyon csinos kismamik vagytok!!!!!

Katáéknak jó pihenést kívánok!

Akit kihagytam puszilom!

Rólam:nincs semmi!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Jól van naaa! :oops: :oops: :lol: :lol: Valahogy úgy értettem, hogy nagyon rázkódik vagy hogy is magyarázzam már körbe...
Jaj így értem! De mi nem vagyunk ám magasak, hogy hosszabbításra lenne szükség! :wink:

De a fogantyút és a teherbírást még tényleg meg kell szemlélnem jobban. Azt hiszem összecsuklani nem fog, mert a csaj megmutatta, hogy hogy van a biztonsági pattintós rész, amire összecsukásnál és kinyitásnál azért oda kell figyelni, mert ha azt nem húzod fel, akkor csak feszítgeti az ember és se csukni, se nyitni csak törni lehet esetleg.

A súlya tényleg könnyebb. Volt egy másik, ami klasszikus fajta, de nem bírtam megemelni, hátha még gyerek meg 1-2 cucc és azért a 4. emeletre ha rossz a lift csak fel kell caplatni valahogy.

Kép
bettike
Eger
 
 


Ancsa,
jó "látni" Téged! :P Jó lenne, ha Nálatok is lenne már Valami (Valaki)!!!!!
(köszi, szurkolok a holnaphoz...kopognak a szemeim az éhségtőőőőől!!! :oops: ...nem vok szokva az este 6-os vacsihoz :roll:)

Kismamik,
gyerek csak akkor lötyög - rázkódik a kocsiba', ha macskakövön toljátok :lol: :lol: :lol: - ami azt illeti, Manónak ez kifejezetten tetszett! :P

Puszedli,
kár, hogy messze van... :roll: Remélem, Neked jól esett! :wink:

No mentem, filmet nézek és nyelem a nyálam... :oops: :lol: (úgyis minnyán reggel 6 lesz, és végre táplálkozhatom...egy kis cukros lötyit... :lol: - jó drágáér... :roll:

tillidian
 
 


Tilli!
Köszi! :D
Méééér nem alszol akkor??????Gyorsabban telik az idő!

Vártam,hátha jön valami hír Boniékról! :(
Már nem bírok tovább ébren maradni....
Drukkolok még mindíg nagyon nekik!!!!!!!

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Hát ha senki se nem,akkor majd én:

2008.08.05-én 18.25kor elfolyt a magzatvíz,22.30kor mint a gyorsvonat megérkezett Zsigi (Zsigmond), 3300 gr,59 cm.Jól vagyunk,Apás szülés volt.
Kép

Isten hozott Zsigi baba!Hosszú boldog életet kívánok,és sok sok tejcit .Anyának és Apának sok sok örömet.
Gratulálok,nagyon ügyesek voltatok.
vedresandi
 
 


Szépjóreggelt!

Bonikám, micsoda hírek! :lol: Gratulálok az újdonsült "Kiccsaládnak"! Zsigi baba nagyon édes és milyen magas!!! :lol: Puszi Nektek!

Drukk mára Mindenkinek, akinek szüksége van rá :wink: :D

Tegnap megjártuk Tapolcát. Volt UH, bal oldalon sárgatest, méhnyálkahártya 13 mm, folyadék a hasüregben. A doki szerint mostanában volt pé-m :shock: a hőm szerint 10. napon. Mindegy, a mensi majd megmondja, vagy nem :wink: Ha aug. 19. után jön meg, akkor a következő ciklus végén indulnak a szurik a lombikhoz, ha 19-e előtt, akkor a rákövetkezőben.

Puszi

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Boni
ez aztán a hír :D gyors szülés volt :D nagyon gyönyörűséges Zsigi baba :D mikor lehet menni babázni??? :lol:
Kép
gaby25
 
 


Boni.Gratulalok Zsigi babahoz!

Kép
monyo83
 
 


Szupi hírek! :lol: :lol: :lol:

Nagyon nagyon nagyon hatalmas gratula Zsigihez! Tényleg szép nagy bébi lett! :lol:
Sok egészséget nekik, meg sok fini tejet! :lol: Kevés sírós éjszakát!

(Teljesen felpörögtem a hír hallatán!) :oops:

Till! Fini volt a cukros lötyi???

Kép
bettike
Eger
 
 


Bonicsalád! Szívből gratulálok! ...És üzenem Zsiginek, hogy ne csajozzon a kórházban, mert rajta tartom a szemem

Puszi!

Anyós

Kép
zölddisznó
 
 


Szezsó! Drukk a spontánhoz!

Kép
zölddisznó
 
 


Boni!
Ennél szebb és boldogabb hírre nem is jöhettem volna!
Szeretek reggel kicsit könnyezni is ;)
Gratulálok tiszta szívből!!! :)
sonjus
 
 


BoniCsalád: Kép Ügyesek voltatok nagyon! Sok boldogságot, egészséget és tejcit kívánunk! Pusssssz.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Ez igeeeeen!Tényleg gyors volt! :D :shock:
Isten hozott Zsebi Zsigi!Nagyon sok egészséget és boldogságot kívánok!Gratulálok a kis családnak!
Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szép Napot!

Én is csatlakozom a gratulálók táborához.

Bonikáék, őszintén gratulálok, nagyon tüneményes a picúr, sok boldog pillanatot az életben! :D Kép

Szezso, már hogy jönne meg? Hét nap múlva tesztelsz egy szép zebrásat, főleg, ha elkapod Boniék eleresztett gólyáját. :wink: :lol:

Ancsa, köszi, kedves tőled! Nem tudom, miért kell neked mára drukkolni :oops: , de drukkolok! :)


Puszi mindenkinek
athiz
 
 


Boniko,
itt is hatalmas gratula Nektek!!! :P :P :P

Ancsa,
nem tudtam elaludni, annyira korgott a hasam! :oops: :lol: (kb. 4-kor aludtam el, 5-kor kelés...nem ecsetelem, hogy vagyok most :oops: :P - de ugye a kistesóért mindent!!!!!!! :wink: )

Bettike,
rémes vót!!! :oops: :lol: - volt ott kismami, hősiesen bírta magát, én meg még a 120 perc végén is öklendeztem :oops:

(Szóval Mens kipipálva, 38.060 ft otthagyva, eredmény délután...Leiden 2 hét múlva...hátha kiderül a "turpisság..." - Till kissé kikészülve :oops: )

tillidian
 
 


Hahó!

Boniéknak nagyon sok szeretettel gratulálok Zsigmond babához! Ügyesek voltatok, legyetek nagyon-nagyon boldogok!

A többieknek továbbra is drukkhegyek! :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Till! ...akkor nem ez lesz a kedvenc "italod"?

Bettike! Az összes füled érjen a bokádig!

Kép
zölddisznó
 
 


Bettike: Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


sziasztok!

boni: gratulálok, sok boldogságot kívánok! :lol: :lol: :lol:

puszedli: köszi, de még nem ért ide. :(

sonjus: sajnálom a pirit :(

till: drukk az eredményhez!

kati
katica30
 
 


bettike: nagyon sok boldog névnapot kívánok!

kati
katica30
 
 


SZIROM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock:
De örülök hogy látlak!!!!!Hogy vagytok??????

Athiz!
Nem nekem kellett szurkolni,hanem Tillinek! :wink:

Tilli!
Kiváncsian várom az eredményeidet!Legalább már túlvagy rajta!
Délutánig pihenj kicsit!

Bettike!
BOLDOG NÉVNAPOT!!!!

Zöldi és Hanna baba hogy vannak???????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa! Nagyon jól vagyunk, köszi!

Kép
zölddisznó
 
 


Köszi a kérdésed Ancsa, jól vagyunk! Nőnek a fiúk :wink: Ede kapaszkodva lépeget, Miksa meg már nagyfiú. Most jöttünk meg Görögországbó a napokban, lekocsikáztunk a srácokkal. És ti?

Kértek egy képet? :wink:
Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Boni-család!!! Szívből Gratulálunk!!! :D :D :D

Kép
szilbee
 
 


Bonikám, szívből gratulálok! Sok boldogságot az Életben Zsigibabának!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Idézet Tillitől: "Ancsa,
jó "látni" Téged! :P Jó lenne, ha Nálatok is lenne már Valami (Valaki)!!!!!
köszi, szurkolok a holnaphoz..."

Ancsa, ezt a szurkolást értettem akkor félre, bocsi!

Szirom, és a fiúk hogy viselték a hosszú utat? Endim tutira megzakkanna, még egy rövidebb lélegzetű út is kiborítja, hát még engem Ő. :twisted:

Na, most hirtelen ennyi, még be kell fejeznem a főzicskélést, cupp[/quote]
athiz
 
 


Athiz, nagyon jól viselték. A jelentős részét átaludták, este indultunk, visszafelé pedig délelőtt, de akkor meg a második felében aludtak. Nagyon ügyesek voltak. Megálltunk, amikor kellett és minden rendben volt.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Hello!!!!

BONIKO hatalmas garatula!!!!!!!!!!!!!!! Sok Boldogságot Kívánok és sok tejcsit!!!!!!!!!!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Hello elveszett topiklakók: Szirom, Szilbee, Andi, néha Athiz és Ancsa is!

Kérek minden topiklakót, hogy most már ne vesszetek el!!!!!!!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Szirom, örülök, hogy jelentkeztél!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Én is örülök a régieknek! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Ilyen hírre muszáj jelentkezni :wink:

De rendszeresen biztosan nem fogok tudni jönni, nem fér bele mostanában nekem. Azért időnként olvasgatok és drukkolok nektek! :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Aranyosak vagytok! *cupp*
Sajna nem igen van már időm a fórumozáshoz... :oops: Csak nagy ritkán tudok bekukkantani... de azért igyexem szemmel tartani a bandát, amennyire a fiaim engedik. :wink: :lol:
szilbee
 
 


Puszi Szirmi és Szilbee! Gyönyörűek a fiaitok! Esetleg ha ecemberig nem csajoznak be, szívesen bemutatom nekik Hannánkat :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Boni, gratulálok Zsigi babához!

Pussz!

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Szirom, akkor nagyon nyugisak a srácaid! :) Nálunk Szilivel mindig lehetett mindenhová menni, végiülte a vásárlásokat, nem nyafizott, türelmes volt, és utazni is lehetett, többnyire ő is elalukált, nem volt nagyobb gond, ha hosszabb távra is mentünk.
Endi viszont maga a nyughatatlanság, még egy szaros vásárlást sem tudunk megejteni vele, mert mindig ki akar szállni a kocsiból, meg ölben hajlandó csak lenni, pedig én már nem bírom cipelni, majd meggebedek tőle. Szóval vele befürödtünk utazás szempontjából is, néha úgy lemennék a Balcsihoz reggel, este meg haza, de vele nagyon megszenvedné mindenki az utat, egyszerűen nem lehet lekötni hosszú távon, legfeljebb cicizéssel. :twisted:

Szilbee, Robcsi, remélem, jól vagytok!

Klarissza, igen kedves tőled, hogy marasztalod a régieket, de én is úgy vagyok, mint a többiek, hogy többségében ha van időm, olvasok, a háttérből drukkolok, néha tudok csak hozzászólni, most is itt nyüstöl drága Endikém, Szilivel együtt meg ilyenek: :twisted:

:lol:

Pusza mindenkinek
athiz
 
 


Nohááááát!!! :roll: Mennyi Mindenki jelenzkezett, amíg aludtam!!! :lol:
(Zöldi, csúcsra járattam az alvás ügyet, most keltem fel :shock: :lol: - ígaz, hogy reggel 10-kor feküdtem le :oops: , most meg zúg a felem...szóval ebből nem csinálunk rendszert, no! :lol: )

Minden (számomra új :P ) Anyukának hatalmas garatula a Gyönyörűségekhez! (látom, Egyesek csak fiúkra, Mások csak lányokra "szavaztak" :P )

Athiz,
biztos Ancsa is örült a drukknak! :wink:

(Részemről Mindenkinek köszönöm, tűkön ülök, várom az eredményt, háááátha okosabbak leszünk :roll: - aszonták az IR, Pajzs még ma meggyün, Leiden kb 2 hét...)

Bonimama,
várjuk a további híreket!!!!! :P (dejó-dejó!!!!! :P )

tillidian
 
 


Hol vagytok? Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Kaptam új képeket Boni Zsigijéről, csatolok 1et Nektek: Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Nagyon cuki baba! Köszi Puszi. :)
athiz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?