Új privát üzeneted érkezett!

reggelt!

Zöldi kész nagylány már HAnna! :lol:

Szezsó egyetértek..le a hőmérséklettel!

indulok ctgre....
Vendég
 


Boni!
Jó, a terv ;)

Puszedli!
Na, én már nem is mondok semmit, púp és popó viszgálat :D ahaa!

Till!
Én is csak néztem, hogy ezt mind egyben főzted-e :)
Szóval nem kérsz bilit? Pedig még zenél is :D
Örülök a párod lelkesedésének!

Bettike!
Szép pocakod van :)
A héten valószínű, meglesz az áru :) Nem baj, ha csak a hét végén? Meddig érek rá?

Coca!
Nagyon szép ez a Hanna lak ;)
Fél liter meleg puding? Tudsz élni ;)

Szezsó!
Drukk nektek keddre +++

Mindenkinek minden jó!!!!

Gaby!
Velünk most nincs sok minden!
3. cérna-beülti lesz pénteken.
Titokban (most, hogy így leírtam tuti köztünk marad :D) tervezek, egy pénteki tesztelést, hogy mondhassam a dokinéninek, hogy mostmár úgy szúrkáljon, hogy baba van ;)
Aztán lehet, nem merek majd, mert egy beszari vagyok :) :?
sonjus
 
 


Egy kicsit utánaszámoltam és nem dobódtam fel :(
Idén az átlag mensi 26 nap :(
Azért tudom, hogy nem annyira gázos, csak izé...
No mindegy dilis vagyok
sonjus
 
 

 
 

Hazaértem..pici fiam produkálta magát, majdnem lerugta a korongokat... szeretném ha a héten kibújna...mert szülésznőm hétfőn elutazik, nem szeretnék a heéyettesnáé szülni...

Sonja drukkolok Neked!

ha zenél, akkor én kérek :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hazaértem..pici fiam produkálta magát, majdnem lerugta a korongokat... szeretném ha a héten kibújna...mert szülésznőm hétfőn elutazik, nem szeretnék a helyettesnél szülni...

Sonja drukkolok Neked!

ha zenél, akkor én kérek :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Lányok!
Zenélő bili igényeket kérek!!! :D
Bettike! Ugye jól olvastam, hogy zenél! :shock: :? :lol:
sonjus
 
 


Sonjus: mi a baj a 26 nappal? :shock: Nekem 24 napos a ciklusom, és minden oké a hormonjaimmal…
Már szerdán tesztelhetsz ! :wink: vagy holnap :wink:

Boni: haj rá pén tek! :-D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezsó, nem tudom mi a baj a 26-al! :)
mondom, hogy dilis vagyok :)
Én képzelem csak, hogy ez nem jó!
sonjus
 
 


Helló!!!!


Coca: sztívia témában időpontot kérnék egy msn-beszélgetésre tőled! :wink:

Sonjus, Szezso: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Boni: drukk, hogy pénteken szülessen! :D

Gaby: szasz!

Klarissza: hova tüntél?????

Bettike: szép pocak!!!!

Kati: hol vagy? Remélem minden rendben!!!


Rólam: tegnap óta szedem a metet, egyenlőre 2xfelet.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszedli ÉLjen MET!!!!!!
Vendég
 


Hahó Lányok! :P

No, Ti koránkelők! :P - jelentem: 11-ig aludtam ma! (Zöldi, elirigyeltem Tőled, és egész jól esett! :lol: )

Szezso,
köszi az agykontrollos honlapot, asszem, rávetem magam! :lol: (ma már egyébként sokkal jobban vagyok, hála Nektek! :P - ez komoly! tennap rettentő letargiába keveredtem és miután megírhattam ide, és írtatok rá, kezdett elpárologni...köszönöm! :P )

Sonjus,
és cérnabeültire hányszor mégy? Apát is varrják?
(további tervek?) :P
(befőttek össze-és szétfőzve - legalábbis anyukám szerint :lol: )

Sonjus, Szezso,
ciklusaitok teljesen rendben vannak! :P (igaz, gyakrabban kell betét, de több a próba-hónap száma is :wink:

tillidian
 
 


Sziasztok!

Nem vesztem ám el csak múlt héten kevesebbet kellett dolgoznom :lol: annyira jó volt, olyan rend lett nálunk, hogy csuda. Csak ez a borzalmas meleg ne lenne. Lehet gonosz leszek, de én 22 C°-ot akarok :twisted: !!!!!!!!

Coca, Bettike szép pocak. Bettike huzzál bele, mert Coca tényleg leelőz. :lol:

Sonjus ciklusaim 23-és 27 nap között váltakozott, Pé-m pedig 11 és 14. nap között :roll: Ja és enyém hormonjaim rendben vannak.

Boniko szurok, hogy megszülessen a héten Zsiga baba.

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Puszedli! drukk a menthez, -nak, -nek stb :)

Till!
Eredetileg úgy terveztem, hogy a most péntekire már nem lesz szükség, de hát másképp alakult.
Megkérdeztem a dokinénit, azt mondta, hogy nem kötelező járni hamár összejött, én azért agyalok, hátha a 12. hétig nem lenne rossz. Csak már ott tartanék :)
Apát nem varrják, mert eddig nem tudtuk megoldani, hogy szúrkálás után a fenekén tudjon ülni, mindig volt valami.
Fizikai melót nem lehet utána végezni, így én hétvégén nem hiszem, hogy takarítok :oops: :D
sonjus
 
 


Klarissza!
Lassan csak megnyugszom, hogy ez a 26 normális :)
14. napon csináltam LH-t (korábban elfelejtettem :oops: utána meg épp durciztam, hogy nem tudtunk együtt lenni, úgyhogy nem csináltam többet! Hogy én hogy készülök mi? :D ) ) és akkor nega volt, így gondoltam, hogy lemaradtunk, de ha korábban volt, akkor még akármi is lehet :)
Nálunk is lehetne rendet csinálni :)
sonjus
 
 


Sonjus: szerintem is még lehet akármi :wink: 26 napos ciklusnál (normális luteális fázis mellett) a 14. napon a pé-d már árkon-bokron túl volt :-D

Till: örülök, hogy jobban vagy :-D jöhet is egy blog a "A fórumozás terápiás szerepe" címmel :wink: :-D

Puszi: akkor hajrá Met! :-D Ez a Magasinzulin Elleni Tabletta, ugye? :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Halihóóóó!

...hát az úgy volt, hogy 11 körül értem haza sétából. Megmediterránosodott az életmódom. Fél 5 felé aludtam el, és nemrég ébredtem :lol:

Bizony Boni, Hanna siet felnőni, hogy nemsokára Zsigizhessen :wink:

Sonjus! Kösz hogy szóltál, mert épp elfogyott a pudingporom.
Ha ráérsz, jönnél MSN-re? Nagy-nagy szivességet szeretnék kérni! :oops:
Támogatom a titkos akciódat!

Boni! Naná, hogy pénteken szülsz!

Szezsó! A napokban megcselekedtétek, amit megkövetelt a haza?

Puszedli! Előbb szerintem olvasd el az infókat a stevia.lap.hu-n, aztán várlak konzultálni MSN-en!
Milyen a Metezés? Van mellékhatása?

Till! Egészségedre az alvást! Jó vótz mi?

Klarissza! Csatlakozom a gonosz 22 fokot akarók táborához.

Csajok! Fogjuk a hőségre, hogy nem takarítottunk! (Csak Klari meg Puszi)

Kép
zölddisznó
 
 


Szezso: Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Ez a nyüves ciklus úgy néz ki 25 napos lesz :(
voltam wc-n és volt barna apróság, ilyenkor 1-2 nap és megjön és már érzem is kicsit a pocim

No akkor hajrá a következőre
sonjus
 
 


Zöldi helyes, helyes....

Szezsó MET :lol: :lol: :lol: :lol:

Sonja ne írd még le....

klara én is 22 fokot!

azért van ennyire meleg, mert Katám, ZSu, Marci és az egész család nyaral! :lol:
Vendég
 


Sonjus: még ne add fel, jó? Én drukkolok+++++++++++++++ :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


puszedli, szegény romantikázó pár milyen fáradt lehet már a sok tánci táncitól :wink: duracellel mennek?
Vendég
 


Boni: :lol: :lol: :lol: jól nyomják, mi? :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Tündérek vagytok és köszi a bíztatást :)
Igyekszem én nem feladni, de így szokott ez nálam lenni sajnos. Barna, utána piri.
Most mondogatom magamnak, hogy 3 a magyar igazság és nem kell ráadás :D szóval pénteken még megszúrkálnak (3x), aztán már nem kell :)
sonjus
 
 


Sonjus: Úgy legyen!!!!!!!!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Klarissza: a pocosimis képemre nem reagáltál! :cry:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Hihetetlen, hogy nem dolgozom és nincs semmi időm! :?

Bili - igen úgy tudom én is, hogy zenél! :wink: :lol: És Sonjus! Bármikor rá ér de tényleg, mert csak úgy kapja majd a gyerek! Ha meg addigra szoba tiszta lesz, jó lesz nekünk is! :lol:

Pocak - pedig tényleg belehúztam, mert ma még a védőnő is megdöbbent, hogy mekkorát nőtt már, meg 1-2 gatya már igen furán jött rám reggel is! És még sem látszik nagynak valahogy! Ja és megnéztem a másik topicban is egy pocakot :wink: hát tényleg :shock:

Hétvégén kifestünk és kezdjük berendezni a lakrészt a csöppnek! :lol: Már csak a gyógyszertári cuccok hiányoznak, babakocsi és a gyerekorvos! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Sonjus,
fel a fejjel! (Max egyszerre vesszük a dalolós bilit! :wink: - nálunk ugye októberre van kihegyezve minden :D )

Bettike,
ismerős dolog, hogy nincs elég idő :? - hát még, ha meglesz a Picur! :lol:

Boni,
készüljetek, jön a hidegfront!!!!!!! :P

Zöldi,
bizony jó vót a csucsuka, holnap is bevállalom! :wink:

Szezso,
köszönöm! :P (ok, lesz ilyen blog-bejegyzés is, de csak hónap, ma már 4-et írtam! :P - nem volt még ilyen "termés" :lol: )

tillidian
 
 


Sziasztok :!:

Surmika már itthon, most jót alszik az ágyamban.
Cukrát továbbra is nézzük, diétáznia kell. De az a lényeg, hogy már tud rosszalkodni :lol:
surmi
kockasfulunyul
 
 


Boni: Kigyó büvőlés megy.
surmi
kockasfulunyul
 
 


Surmi! De jóóóó!

Kép
zölddisznó
 
 


Surmi!

Nagyon örülök, hogy Kis Surmi jobban van!!!!! :P (akkor a cukorral volt bibi? :oops: Istenem, a kicsik sem kivételek! :oops: )

tillidian
 
 


Bemásolok:
(Szerda reggel 6-730 között Mens! Végre bejelentkeztem, és ezúttal nem alszom el! :lol: Előzetes árak: IR 5.800, Leiden 7.300, pajzsmirigy - komplex: 11.900. Mindehhez 25% felár, szóval 31.250 péz lesz :shock: ...ja, és egyfolytában jár az agyam, hogy mi lehet a mi mittoménmilyen másodlagos meddőségünk megfejtése...most épp az agykontroll és az akkupunktúra van terítéken... :roll: )

Kedves "Kollégák"! :P
Aszonták a mensben, hogy holnap este 6 után nincs kaja, szak bubimentes ásványvíz...szerintetek, ha hiteles IR értéket szeretnék, akkor holnap kerüljem a fincsi cukis falatokat, vagy épp hogy teletömjem magam? (tuti butát kérdezek, lehet, hogy mindegy, mit kajál az ember előtte :oops: )

tillidian
 
 


sziasztok!

bocsi, mostanában nem bírtam jönni :oops:

boni: drukk+++++

zsuzsi: sajnálom a mensit :cry:

puszedli: fejed hogy van? hajrá met!

surmi: gyógypuszik kissurminak!

tilll: gratulálok, hogy nagynéni lettél! ölelést küldök neked.

kata: jó nyaralást!

szezso: drukk holnapra!

coca: szép pocak :wink: puszi hannának!

bettike: nem nyaraltunk, csak sok dolgom volt az utóbbi időben. szép pocak :wink:

sonjus: sajnálom :cry:

rólam: várom a mensit még mindig.

kati
katica30
 
 


Reggelt Csajok!

Sehol senki?

Boni! Csak nem meghozta a hideg front Zsigit? :lol:

Katica! Akkor jó, már azt hittem eltűntél, küldjem pirit? És mentek nyaralni vagy kiruccanni?

Puszedli! Púpok???

Till! Holnapra drukk, remélem mindent rendben találnak majd, a cukis faláshoz sajna nem értek!

Éljen Kis Surmi! :lol:

Azt hittem már mindenki itt tolong, mert az idő olyan lett, mint kértük! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok:)

Regen irtam mar de folyamatosan olvaslak benneteket.

Boni,nagyon szoritok hogy konnyu szulesed legyen es akkor jojjon ki zsigi amikor meg itthon lesz a szulesznod.

Puszedli:)udv latom hamar beilleszkedtel :lol: :lol:

bettike coca,nagyon szepek a pocakfotok.

kata jo nyaralast.

katica :oops: veled nem vagyok igazan kepben,de szoritok :)

till ugyanugy egyel ahogy szoktal,azert az edeseget nem kell tulzasba vinni de belefer.A fontos hogy este hat utan semmit ne egyel es reggel meg ragot se vegyel be.Tolem megkerdeztek hogy idejovet ragoztam-e.

rolam:akvariumi halakkal kezdtem el foglalkozni,kb 50 nagy es 100koruli pici halam van.a picik megnonek es eladom oket.A baba dolog csuszik egy evet mert amint megjon elkezdem szedni a fogit es jovo ilyenkor fogom abbahagyni.hat ennyi gondoltam irok egy kicsit :lol:
pusziiiii :idea:

Kép
monyo83
 
 


SziazstoK4

BEttike ZSigit ez a hidegfrontnak csúfolt valami nem hozta ki :wink:

most jövök dokitól, méhszáj ugyanúgy elsimulóban., de zárt... péntek óta semmit nem váltotzott, pedig iszom a teát meg szedem a homeóst de ollan keveset mozog.. kis lustaság...


Monyó jó hallani felőled..akkor a halak bejöttek Neked..hajrá fogigátló utáni babásodás!
Vendég
 


sziasztok!

bettike: köszi, küldjed. nyaralni idén nem megyünk, de már voltunk kiruccanni :wink:

monyo: köszi. nálunk a fagyibabák jönnének augusztusban. örülök, hogy szépen alakul a hal-projekt.

boni: drukk+++++

kati
katica30
 
 


Monyó! Üdv a halaknak!
Miért kell egy évet várni?

Zsigianya! Ez nekik a hidegfront? :twisted: Még 5 fok minuszt! Most!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!


Monyó: te tudsz vmit! :wink: Hajrá fogi utáni baba!

Kati: Pirinéni útra kelt Hozzád!

Boni: annyiszor eszembe jutsz egy nap, hogy csak na!!!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bettike: jelentem 1 púp van már csak, az is kicsi és nem fáj! :D

Coca: köszönöm, metnek semmi mellékhatása nincs. Bár minibébyadagot szedek egyenlőre, hogy szoktassam a szervezetem hozzá.

Babim: hova tüntél? Te mikor mész kontrollra IR kapcsán?




Pusssz, megyek készülődni, talpmasszázsra megyek kora délután. (Aztán meg vásárolni. 8) )

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


puszedli jó talpmasszázst!

én pihizek, mert olyan érzésemvan a hasamban, mintha valaki húzná lenntről....de már 2 órája...
Vendég
 


Boni majd csak kibujik zsigi:)Turelem Zsigit terem :)

katica hajra fagyibabak.Azt hiszem ZSu-nak is most igy sikerult a megint megjott-bol.

coca a magas tesztomra kapom majd a fogit,a doki eloszor 3 honapot mondott probanak mivel meg soha nem szedtem fogit meglatjuk hogyan reagalok ra,remelem leviszi a tesztom.aztan addig bujtam a netet hogy rajottem a 3 honap keves legalabb fel evig kellene szedni de a biztos az 1 ev.
halkan jegyzem meg csak nem tudok kicsivel irni,a ferjem is most jott ra hogy talan nem kene most a gyerek,ugyhogy vegulis nem anyira szornyu ez az egy ev(igazabol majd megkattantam mire megemesztettem a dolgot)

Kép
monyo83
 
 


Katinak küldött pirinénnye címet tévesztett :(

1 cn
sonjus
 
 


Francba! :twisted:

Kép
zölddisznó
 
 


Hello!

Boniko az már jelent valamit! Annyira szurkolok.

Csajok szeptemberben már nem dolgozom így nagyon keveset lehetek majd veletek :cry: Most kérdeztem utána, de még a vodafonnak sincs nálunk lefedetsége tehát netezni majd csak anyunál tudok.

Coca nálunk egész kellemes 27c° van.

Monyo 1 év?? :shock: Mást nem lehet csinálni.

Sonjus lehet, hogy még megvárja a babucitok a 3. cérnátÍ?!

Babim mikor jön már az a doki? mIkor lesz már valami változés?

Katica pirit küldök!!!!!!!!!!! Hajrá!

Puszedli nem találtam meg a képet mert két napja nem nyit meg ilyesmiket :evil: Jó talpmasszázst!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Babi jelentkezik.Épp mindennemű problémája van, de időnként bekukk.
Sonja :cry:
Kérdésekre válasz:
-Mens kontroll aug.utolsó hetében, aug.25.vérvétel. 26.konzni Menses dokival IR-ügyben és ha Puszinak gyógyszert írtak, akkor tuti nekem is fognak, mert anno közeli értékeink voltak, ha jól rémlik az enyém rosszabb volt, mint Puszedlié.

Bonidrukk. sokat gondolok rád és rajtatok tartom ám a szemem akkor is, ha nem írok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni! Hú kezd percről percre izgisebb lenni, remélem lesz annyi időd, hogy jelezz elindultatok! :roll: :wink: :lol:

Ezt az oldalt végig olvasván arra jöttem rá, hogy lassan vége lesz a nyárnak, meg a pihiknek, mert mindenkinél kezdenek jönni a dolgok, beindul a bébigyártás, illetve bébigyártás előkészület! Lehet még a régi élet is visszatér és napról napra izgulunk a tesztekért! :wink: :lol:

Ismét babakocsi téma, bocsika, hogy ennyit bénázok rajta, ugorjátok át, bár a szakértő szemek kellenének! :oops:

Ma elmentem és megnéztem ezt:

http://www.bergon.hu/tkepek.php?p_id=84&kep_id=805

Ami a képen talán nem látszik, de teljesen fektethető, van hozzá hordozó és így mózest nem kérünk hozzá, meg van pelenkázó táska, nem a kar fordíható, hanem a kupola, amit a csaj be is mutatott minden létező formában. Az első kerekek bolygósíthatók, illetve fixálhatók. Összecsukás után hihetetlen kicsi lett, legalábbis számomra. Mindennel együtt kb. 52.000 - 55.000 Ft, persze újonnan. 2 év garancia és a szervizelést is vállalják.
Szerintetek? Mire nem figyeltem oda? Mi fog előjönni, hogy miért is nem jó? Ja és nem ennyire sárga ám, valahogy élőben nem ilyen rikító.
(Az a baj, hogy teljesen beleszerettem és nem látom, hol a hibája a dolognak, vagy mit fogok szidni rajta esetleg.)
Holnap viszem a leendő keresztszülőket megmutizni, hogy talán ez lenne az, de nem akarom, hogy teljes árat fizessenk, így tényleg jó lenne ha végre eldönteném, hogy mi is legyen.

Előre is köszi. :oops:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike, szerintem tuti jó kis bébkocsi lesz, ha ennyi pénzt tudsz rá szánni, megéri! :wink: Van hozzá lábzsák?
athiz
 
 


BONI HÍREK: előbb telefonált, hogy bement ma vizsgálatra, és közben elkezdett folyni a magzatvíze, így bent tartották. Lehet, már ma meglesz ZSigi béby!!!!! Drukkokat kér Tőletek!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Deóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!

DRUKK!

Kép
zölddisznó
 
 


Bettike! Nekem nem jönnek be ezek a fajták, amik nem telekaros tolókájúak - nagyon lötyög mind, nem olyan masszív. De ha szempont, hogy esernyőre csukható legyen, akkor nincs más választás.

Kép
zölddisznó
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?