Új privát üzeneted érkezett!

Judyt!
Nagyon nagy gratula!!!

Jura!
Remélem hogy már jobban vagy??!!!

Lányok!
Mindenkinek köszönjük a dicséretett a manókánkról!
A következö dátum az afp vizsgálat lesz jan 3 lesz!

Zsófi+manó
zsófi76
 
 


Sziasztok! Kép

Ma még mindig 37,1 fok a hőm, de még csak 25 cn-en.

Viszont nekem most is fájdogál a pocim, úgy mint tüszőrepi idején.

Ez mitől lehet????

Szerintetek??? Más is érez ilyet nem csak tüszőrepi idején???

Mea
mea
 
 


Lányok!
Köszönöm szépen a gratulációkat.Kép
Hát nem volt egy sima ügy ez a tegnapi UH.
Remélem nem baj, ha leírom neketek a sztorit.

1.
Odamentünk a párommal 5-re, és az aszisztensnő egyből mondta, hogy várni kell kb. 1 órát, mert a főorvos úr éppen szülésen van.
Na erre hazamentünk és egy óra múlva visszamentünk.

2.
Amikor elmondtam, hogy szeretnénk képet, mert a szülőket a hétvégén meg akarjuk lepni, akkor ijedten mondta, hogy nem jó a gép és nem tud képet adni.Na ekkor egy kicsit elkeseredtem.Kép

3.
A következő pillanatban előkapott egy videokazit, és azt mondta, hogy mi lenne, ha azzal lepnénk meg a szülőket.Kép
Hát persze, hogy beleegyeztem.Kép

4.
Bementünk a UH szobába hármasban, a doki és Én a párommal.Alig, hogy elkezdte az UH-t elképedve rámnéz, hogy itt két baba van.
A párom az egyik kezével kapaszkodott a kilincsbe, a másikkal pedig a fejét fogta.Kép

5.
Lányok!
Annyira jó volt látni a babucikat, ahogyan lüktetett a szívecskéjük.Arról nem is beszélve, hogy milyen jó volt hallani a kis szívverésüket.Kép
Felemelő érzés volt.Kép
Minden rendben van a kicsikkel 16 mm-esek, a szülés várható ideje: 2005.07.08.

6.
Hazamentünk, és csak néztünk egymásra.Örültünk nekik nagyon, de egyben meg is ijedtünk, hogy fogjuk megoldani.Gondolok itt a kiságyra, babakocsira, szopizára, és még sorolhatnám.
Végül is megbeszéltük a párommal, hogy majd megoldjuk!Ha a sors két babucival akart minket megáldani, akkor ennek így kell lennie.Kép
Nehogy félre értsetek nagyon örülünk nekik, csak egy kicsit meg is ijedtünk.Kép

7.
Ezután többször egymás után megnéztük a videót a kicsikről.A képet kimerevítettem, csak így tudtam róla képet csinálni.Remélem ki lehet majd venni valamit.Íme:

Kép


Remélem nem haragszik meg senki, hogy ilyen hosszúra sikeredett, de szerettem volna veletek megosztani.

Judyt
KépKép
judyt
 
 

 
 

Gyors leszek L Sok a munka L
Gratulációt nagyon köszönöm. Azaz köszönjük J
A lényeg, hogy tegnap lett egy elég halvány, de pozitív tesztem, de délután lett még egy nagyon erős J Szóval zebrás lettem. Holnap remélem, eljutok dokihoz is, hogy azért ő is okézzon egyet.
Apuci nagyon boldog. El is cipelt tegnap és több kiló gyümölcsöt és zöldséget vett J És folyamatosan a hasamat simogatja J És megfogadtuk, hogy nem mondjuk el senkinek, csak karácsonykor. Amúgy amióta tudom, felváltva könnyezek és nevetek. Hihetetlen megható tud ám lenni!
Mindenkinek fogom a kezét, tele vagyok pozitív energiával!!! Mindenkinek jut belőle J
Annyira sajnálom, hogy ma nem tudok veletek foglalkozni. Pedig jó lenne megdumcsizni J Remélem, hogy délután több időm lesz.
Tündi! Köszi, hogy tájékoztattad a többieket. Csendben megsúgom, hogy Te voltál az első, aki megtudta J Férjem is később tudta meg… J
pilis
 
 


Judyt
Tudtam, hogy nálatok is meglesznek az ikrek!!!!!
Én olyan boldog vagyok, hogy nektek is kettő, és szinte egyszerre fogantak mindkettőnknél, fel sem tudom fogni. Képzeld, nálunk sem tudnak képet adni a rossz gép miatt, ezért mi is kazit kaptunk, aminek még jobban is örültem.Egész este őket néztük.Mégegyszer gratulálok!

Képzeljétek ma dolgozom utoljára, mert a köhögés miatt otthon kell maradnom már holnaptól.Kaptam gyógyszereket, és vigyázni kell nehogy lázas legyek. A babucik egyébként nagyon jól vannak, 23 mm-esek. Szóval kicsit(nagyon) sírok miattatok, de jövőhéten valamelyik nap mindenképp jelentkezem. Remélem ma még tudok írni.

Vali
Nagyon várjuk a tesztet!!!!!!
Jura
jura
 
 


Pili
Miillió gratula!!!!!!!!!!!44
Jura
jura
 
 


Sziasztok!

Judyt,
ez tenyleg fantasztikus! Annyira kulonleges dolog lehet ez, hogy 2 baba van a pocakodban, hogy csak na. Gondolom a szules varhato idopontjat ugy szamoljak, mintha 1 baba lenne, nem? Nagyon nagy szakerto nem vagyok a temaban, de az ikrek altalaban elobb jonnek, ugye?

Mea,
a hasfajas siman lehet a babatol, nekem is vegig fajt a hasam, amig el nem jott a teszt nagy napja. En sem ertettem, hogy mitol fajdolgal, foleg, hogy nekem akkor sem fajt, amikor megjott. Ugyhogy remenykedjunk!

Dorka,
nagyon orulok, hogy beindultatok! Hogy hogy elobbre hoztatok a dolgot? Igy lehet, hogy mar karacsonyra elkeszul a babatok? Tok jo!

Vanda
vanda72
 
 


PilisKép

GRATULÁLOK!!!!Kép


Vanda!Kép

Köszi a biztatást, már kicsit izgulok, hogy mi leszKép

Judyt!Kép

Olyan jóóóóóóóóóó nektek!!!!
Irigy vagyokKép

Mea
mea
 
 


JudytKépKépKépKép
Én megmondtam előre!!!
NAgyon örülök nektek!!!! Hatalmas Gratula!

JündiKép
Azt hiszem itt az ideje, hogy elkapjuk Jura és Judyt lábát és el se engedjük addig, amíg nekünk is lesz ilyen uh képünk!
Előre az ikrekért!!

Bocsi, Jányok, de tegnao sz@r volt a netünk és egész nap nem tudtam feljönni Kép!
Most válaszolok a kérdésekre!

JuraKép
Örülök, hogy túlvagy a melohelyi bejelentésen!!
Most már nagyonkíváncsi vagyok, hogy mit mondanak majd a nagyszülők!!!
Kérdezted, hány szurit kapok: eddig naponta egyet, de az is elég!!

ValiKép
Teszteltél? Nagyon drukkolok neked, hogy ne a gyogyi miatt késsen a menzid!
Kérdezted a tű méretét: pici és vékony! Olyan igazi alamuszi nyuszi féleség!!

MóniKép
köszi a drukkot. Sajnos még nem látom a szurisorozat végét. Holnap megyek UH-ra, remélem addigra szép nagyok lesznek a tüszőim! Nem tudom miért, de egyfolytában azon parázok, hogy idő elött megrepednek és kútba esik minden Kép!

BabusKép
1 méteres pocak???!!! Ez nem semmi!
Megjön az a kiságy ne aggódj!!!
Sok simi a nagylegénynek!!!

AnnácskaKép
köszi a gólyákat, készülünk a fogadásukra!!!

Stella

Kép
stella9
 
 


Vanda!
A méretükből számolta ki a gép.Gondolom úgy mintha egy baba lenne.Kép
Egy kicsit meg is ijesztett a doki, mert azt mondta, hogy készüljek fel, hogy valószínű, hogy a 28 héttől be fog fektetni a kórházba.Remélem erre nem fog sorkerülni.Majd megmondom a kicsiknek, hogy ügyesek legyenek, hogy anyucinak ne kelljen befeküdni.Kép

Jura!
Ti is hallottátok a szívverésüket?
Most mi a 8+2 napon vagyunk, mert 3 nappal fiatalabbak a babucik.De ez nem számít.
Akkor majdnem egy hét van a gyerkőcök között.
Lehet azért nagyobbak a kis Jura ikrek.
Mikor mész legközelebb UH-ra?
Mi dec.22-én megyünk a 12 hetesre.Már nagyon várom, hogy megtudjam, hogy minden rendben van, és újra hallhassam a szívecskéjük dobbanását.Kép
A 4D UH-ra Jan.5-én megyünk Debrecenbe, pontosan apuci szülinapján.Ezt szántam neki ajándéknak.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Móni!
Hát mit ne mondjak, nagyon rossz íze van a fagyöngy teának!De megittam egy nagy bögrével!Én csak egy kis citromlevet raktam bele, cukrot nem. A csomagoláson azt írják, hogy a drogra hideg vizet kell önteni, majd 8-12 órát kell állni hagyni. Fogyasztás előtt langyosítani. Szerintem mint minden gyógyteát, ezt is kúraszerűen kell inni, hogy használjon, ezért szerintem az egész ciklus alatt kell inni.

Lányok, ha Ti máshogy tudjátok, légyszi írjátok meg!!!Köszi!Kép

Kinga
Kinga79
 


Sziasztok Lányok Kép
Jura Kép
Nagyon sajnálom, hogy nem leszel holnaptól Kép Reélem hamar meggyógyulsz és jövő héten mehetsz a könyvtárba netezni Kép

Stella Kép
El ne felejtsd, hogy az ikrekhez két cserepet kell az ablakba tenni, hogy kényelmesen elférjenek Kép

Judyt Kép
Olyan irígy kutya lettem az uh kép láttán Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Judyt,
Gondolom ilyenkor meg siman van helyuk noni, aztan amikor mar kicsi lesz nekik a babahaz, akkortol kell jobban odafigyelni rajuk. Bar en, mint szakmai hozzanemerto ugy gondolom, hogy 2 peteju ikreknel talan meg kevesebb az veszely, mert nem ugyanabban a kuckoban fejlodnek, hanem ket kulon lakosztalyban. Vagy ez hulyeseg?
Szerintem is nagyon szuper, hogy ketpetejuek, hatha az egyik fiu a masik pedig lany. Vagy ti mashogy szeretnetek?

Jura,
nalatok mi a helyzet? Egy- vagy ketpeteju babaid vannak?

Vanda
vanda72
 
 


AnnácskaKép
jó, hogy szólsz! Csak egy cserép van az ablakban!!!

Nálatok kezdődhet az akciózás???
Bocsi, kicsit lemaradtam!

Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok LányokKép

Végre ismét tudok jönni közétek! Az elmúlt egy hétben annyi munkám volt, mint még soha, otthon pedig rossz volt a gépünk.

PilisKép
Nagy-nagy gratula!

JuraKép
Vigyázz magadra, jobbulást!

JudytKép
Nagyon örülök a boldogságotoknak! Ez szuper! Elhiszem, hogy kicsit megijedtetek a "jóhírtől", de meglásd, minden menni fog!

MeaKép
Az egyik barátnőm, mikor babás lett, abban a ciklusban a félidőtől folyamatosan fájdította a pociját. Úgyhogy semmi nincs kizárva...

DorkaKép
Meglepődtél a tegnap esti akciózásotokonKép
Mielőbbi babásodást kívánok!

KingaKép
Kívánom, hogy a fagyöngy tea meghozza áldásos hatását! Én is minden kutyasz.rt összevásároltam anno a siker érdekében.

ValiKép
Az isten szerelmére, gyere már azzal a jó hírekkel!

JóborKép
Fel a fejjel! Eljön még a te időd!

Én ma megyek fél 5-re a dokihoz. Már nagyon izgatott vagyok! Olyan furcsa, mert cicifájáson kívül nem érzek semmit. Bízom benne, hogy Briós ott lapul a helyén! A páromnak is mindig azt hajtogatom, hogy remélem, még ott van! Erre ő mindig nyugtat: hát hova a fenébe tűnt volna?

Henci
henci
 
 


Stella!
Most egy kicsit megcáfolom Annácskát.Kép
Ne aggódj, nekünk egy cserépbe is két babuci került.Kép

Kinga!
Igen.A gyógyteákat kúraszerűen kell fogyazstani.
Én a palástfű-cickafrak teakeveréket ittam a 14 cn-ig.Nekem bevált.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Pilis Kép
Annyira meghatódtam tőled, olyan aranyosan írtad le az egészet Kép
Tényleg én tudtam előszőr? Kép Nahát Kép Külön köszönöm! Kép

Judyt Kép
Tudtam, hogy ikrek Kép Annyira örülök nektek! Kép Szerintem ti olyan talpraesettek vagytok, hogy nem fog nagy nehézséget okozni a két babucis helyzet megoldása Kép Nagyon ügyesek vagytok és gratulálok! Olyan jó lesz a te neved mellett is 2 babácskát látni Kép Jó votl olvasni az UH sztorit, aranyos lehetett a párod Kép
Nekem sajnos még mindig nem mondanak semmit az UH képek Kép

Jura
Jobbulást kívánok nektek! Nagyon vigyázz magatokra, és várunk mielőbb híreket rólad! Kép

Mea
A fizikai érzéseid teljesen jók és normálisak Kép Ne aggódj, minden rendben van veled! Kép Csak pár nap és kiderül a boldogság! Kép

Dorka Kép
Jó próbálkozást nektek! Kép

Vanda Kép
A te kismamaruháid a héten érkeznek? Kép

Stella
Hogy vagy ma???????

Babus Kép
Meglesz nemsokára az a kiságy is Kép És nagyon szép lesz, jó lesz Kép
Amúgy belehúztunk most hogy ikereső van, de tüszőrepi nélkül hiába minden. Még mindig semmi jele Kép Engem már nem is érdekel Kép

Jóbor
Ne aggódj kérlek a peteérésed miatt, tudod a hők se teljesen megbízhatóak. Drukkolok nagyon!

Kinga
Na milyen ez a fagyöngy tea? Kép

Jányok!
Tegnap este voltam fogorvosnál, és nem mentem haza jó hírekkel Kép A röntgenfelvételből kiderült, hogy a jobb alsó bölcsességfogam majdnem vizszintesen nő az íny alatt és nyomja a többi fogam. Úgyhogy ki kell venni Kép Valamint a bal alsó egyik rágófogamat pár éve ki kellett húzni viszont egy gyökérdarab bent maradt az íny alatt. Ezt is ki kell szedni onnan. Mindkettő vágással, varrással és utána fájdalommal jár Kép És persze egyszerre sem lehet megcsinálni Kép A dokinő már tegnap ki akarta szedni a bölcsességfogam (szájsebész is), de nem engedtem. Mondtam, hoyg erre azért fel kell készülni. Hát frászt kell felkészülni, na de akciós időszakban nem lehet ilyet csinálni Kép Ja, meg tömött is egy picit injekció nélkül Kép Csak egy picit fájt a fúrás vége felé Kép
Ha tudom, hogy ilyenek várnak rám, akkor tényleg korábban elmentem volna Kép Na de jövő hét hétfőn elmegyek, addig csak megreped az a tüsző és felmegy a hőm Kép
Bocsi a sok szövegért!

Jündi
Vendég
 


SZiasztok Lányok!

Újra itt vagyok, túl vagyok a vizsgán. Elég gázos volt, de azért ment Kép

Kicsit nem vagyok itt, és máris felpörögnek az események. Pilis Kép óriási gratula Nektek.
Judyt Kép Nagyon örülök az ikreknek. De megmondom őszintén én is megijednék egy kicsit mert ez nem egyszerű történet lesz az biztos. De tuti, hogy jól fogtok venni minden akadályt, és nagyon-nagyon boldogok lesztek az apróságokkal. Kép

Nekem ez a 2.clostys hónapom. A 13.cn-től kezdett fájdogálni a hasam. Vasárnap nem bírtam tovább, tudni szerettem volna, hogy mitől is van ez. Ezért elmentünk a kórházba az ügyeletre. Kb. 2 órát várakoztunk, két orvos is megvizsgált. Különösebb bajt nem találtak, annyit mondtak, hogy stimulációkor normális ez a fájdalom, akár mensiszerű is. UH-t nem csináltak, hanem hétfőre visszaküldtek a saját dokimhoz. Furi volt, hogy azon tanakodtak, hogy hazaengedjenek-e. Kép
Tegnap mentem UH kontrollra. A dokim azt mondta, hogy nem csodálkozna, ha terhes lennék. Annyira jól állnak a dolgok oda bent. Kép
De talált két meg nem repedt tüszőt. 18*25 mm, és 25*32 mm-esek. Azt mondta, hogy ezek fel fognak szívódni.
Arra kíváncsi lennék, hogy miből tudja, hogy volt ami rendesen megrepedt...
A papírra azt írta, hogy pihenés, kimélő életmód, fehérjedús tápl. aminek még nagyon örültem, vaskos méhnyálkah. Kép
Vajon a pihenést a tüszők, vagy a dolgok pozitív állása miatt mondta?
Nagyon reménykedek most Kép Kép Kép
Ja, de ha most nem sikerül, akkor mensi után kell visszamennem UH kontrollra, és akkor megyek mindenféle vizsgálatra, vérvétel, stb. szóval történik valami...és a clostyt nem kell szednem.

Bocs a litániáért Kép

Optimista Juzsci
(hallod Jündi ?)

Kép
zsuzsci
 
 


Vanda!
Igen jól tudod.A kétpetéjű ikreknél kisebb a veszély, mert külön burokban vannak.Igen nagyon szeretnénk, ha egy fiú és egy lány lenne.Kép
Amúgy mindegy, csak az a lányeg, hogy egészségesek legyenek.Kép

Henci!
Nagyon drukkolok neked ma délutánra, minden rendben lesz.Ott lesz az a kis briós.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!
Köszi az infót és mégegyszer gratulálok, most már láttam a képeket, is két kis csoda!!!Kép
Kinga79
 


Juzsci!
Ne aggódj nekem is nagyon fájt a petefészkem körül.A tüszők miatt ne aggódj, nekem is felszívódtak.A dokim a röplabdától eltiltott, azt mondta, hogy ne ugráljak, és ne emeljek nehezet.
Figyelj oda magadra, mert lehet, hogy baba van a dologban.Kép

Kinga!
Szavesen.Köszi a gratulát.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt Kép

Lehet, hogy rosszul emlékszem, de mintha a te dokid is mondott volna neked valami olyasmit, hogy ebből babának kell lenni....

Kép
zsuzsci
 
 


Juzsci!
Igen, nagyon jól emlékszel, pontosan ezt mondta.Kép
De akkor még nem is akartam elhinni, hogy lehetséges.De Sikerült.Kép
Szeretném ha követnéd a példámat.Nagyon drukkolok.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Köszi a nyugtatást és a kedves szavakat, most éppen beletörődött és várakozó állásponton vagyok, lesz, ahogy lesz. A második mensi alapján ma vagyok a 17. cn-en.

Sajna nem tudok hozzászólni egyelőre semmihez, a lánykám nem hagy.

Aviva módszer:
http://www.noklapja.hu/cikk.php?id=18&cid=5918
http://shape.proweb.hu/main.php?rovat=4&cikk=237

Jóbor
kóbor
 
 


Zsuzsci!Kép

Drukkolok, hogy baba legyen a dologbanKép

Tündi!Kép

Nekem 3 bölcsességfogamat kellett úgy kivenni, mint ahogy neked.

Hát az egyik, ami nekem is nyomta a másikat, annak a kivétele eléggé kiakasztott, nagyon rossz volt, meg főleg utána, a többi könnyű volt.

De remélem neked könnyen megy majd.Szorítok és gondolok majd RádKép

Mea
mea
 
 


Judyt Kép
Én már egy jó ideje szeretnélek követni. Kép
Te is éreztél olyat, hogy olyan mintha egy óriási lufi lenne a hasadba? Feszül, és fel van puffadva az egész hasad?

Kép
zsuzsci
 
 


Juzsci!
Igen.Nekem már nagyon régóta fel van puffadva a hasam.KépSajnos.Kép


Hol vagy?Mizu a teszttel?
Már nagyon kíváncsi vagyok.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


JuzsciKép
De jó, hogy ilyen jók az esélyeid!!!
Drukkolok nagyon!!

JudytKép
akkor marad az egy cserép Kép!

JündiKép
Jaj, te szegény! Micsoda tortúra vár rád!!!

Köszi a kérdésed: Jól vagyok, délután hívom a dokit és holnap megyek UH-ra! Nagyon pörögnek a dolgok!!

Stella

Kép
stella9
 
 


Henci,
Ne izgulj ott lesz a briosotok! Annyira vicces ez a nev!

Jundi,
Vasarnap mar megkaparintottam a kismama rucijaimat, nagyon nagyon szepek es szerencsere a meretek is jonak tunnek. Tudod, ettol feltem, mert az interneten azert nehez beloni, hogy melyik az en meretem. Foleg a nadragok miatt aggodtam, de ugy tunik azok is jok!

Juzsci,
Tudsz is pihenni vagy most is dolgozol? Mikor is derul ki neked, hogy sikerrel jartatok-e a honapban?

Judyt,
Ez tenyleg hihetetlen meg mindig. Viszont igy gondolom elobb kezd noni a pocakod is es talan elobb kellene a munkaval is felhagynod, foleg, ha a 28. hettol mar be is fektetne a dokid. Akkor a 12. heti UH utan te is szint vallasz a munkahelyeden?

Vanda
vanda72
 
 


Vanda!
Szívem szerint megvárnám a 12. heti UH-t.
Lehet, hogy már jövőhéten hétfőn elmondom, mert a dokim mondta, hogy nagyon jó lenne ha már csak az idén dolgoznék, vagy legfeljebb januárig.
Ezért úgy gondolom, hogy jobb lenne szólnom, hogy fel tudjanak készülni a távozásomra a munka miatt.Tudod, hogy melyik feladatot kinek adjam át.Kép
A drága kicsi férjem is azt mondta, hogy inkább ne dolgozzak, most fontosabbak a kicsik.Mondtam neki, hogy akkor szeretnék otthonra netet, mert nem fogom kibírni nélkületek.Erre elkezdett mosolyogni, és azt mondta, hogy majd ma megbeszéljük a részleteket.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Stella Kép
Köszi a drukkot, Neked is megy ezerrel.

Vanda Kép
örülök, hogy jók lettek a rucik, és tetszenek is.
Dolgozom sajnos. Reggel annyira hisztis voltam, hogy fel kellett kellni. Már alig várom, hogy délután hazamenjek pihizni.

Csak tudnám miért kell pihiznem? Szerintetek?

Kép
zsuzsci
 
 


Judyt Kép
Tudom, hogy nálatok az egy cserépbe is két babuci költözött, de a biztonság kedvéért mondtam a két cserepet Kép

Jündi Kép
Szégyenlem magam,én már két éve halogatom a fekvő bölcsességfogam kivételét Kép
Azért az semmi esetre sem javasolnám, hogy érzéstelenítőnélkül szedesd ki!

Stella Kép
Még nem tudom, hogy ebben a hónapban kezdhetjük-e az akciózást. A héten ha vége a mensimnek visszamegyek a dokihoz és majd meglátjuk mit mond.

Juzsci Kép
Ezek csodás hírek! Bízzál magatokban! Nagyon drukkolok!

Jóbor Kép
Kérlek ne keseredj el, el jön a Te időd is, addig meg meríts erőt a lánykádból. Ja meg belőlünk Kép Küldök neked jó kedv hozó energiákat ++++++++++++++++

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Juzsci Kép
Örülök neked, sugárzik az optimizmus és jó kedv a leveledből Kép Nyoma sincs depinek! Kép Nagyon drukkolok, ilyen tuti esélyekkel csak baba lehet a vége Kép

Stella Kép
Örülök hoyg jól vagy! Nagyon várom a holnapi Uh eredményedet! Kép
És nekem is csak 1 cserép van az erkélyen Kép

Mea
Egyszer már én is átestem ezen, és pont az utána következő dolgoktól félek én is Kép Na mindegy, túl fogom élni, az biztos.

Jündi
Vendég
 


Juzsci,
en is pont igy ereztem, amikor babas lettem, mint amiket leirtal! Ezt a felpuffadt, labdas erzest a hasamban. Hu de drukkolok!

Jundi,
nem hiszem, hogy egy leanyalom lesz ez a bolcsessegfog kiszedetes, viszont az is biztos, hogy erdemes lenne minel elobb megcsinaltatnod, mert ha begyullad, akkor erzesteleniteni sem tudjak, nem is beszelve arrol, hogy ha manod lesz, kellemetlenebb lehet az egesz, mivel az inye eleg sok nonek begyullad vagy erzekenyebb lesz. Vege a szentbeszednek, bocs! Kép

Ehes vagy, ugy ebedelnek mar. Hu de gaz ezt leirni 10 ora utan kicsivel...

Vanda
vanda72
 
 


Vanda Kép
Azt elfelejtettem megválaszolni, hogy mikor várható "eredmény". December 11-e körül. Kép

Tündi Kép
Nem irigyellek a fogdoki miatt Kép De Te egy hős leszel, biztos vagyok benne. Kép

Babus Kép
hol vagy? szundiztok még Kristóffal?
Kíváncsi lennék a véleményedre, megérzésedre... Kép

Annácska Kép
Köszi a drukkot, Neked is megy, hogy kezdhessétek a projektet.

Kép
zsuzsci
 
 


Vanda Kép
De jó, örülök, hoyg megkaptad a ruhákat, na és hogy jók is az meg főleg jó hír Kép Akkor te is örülsz hogy változatosabban tudsz öltözni? Kép Emlékszem írtad, hogy már kevésbé tudtad variálni a ruhatárad, de most biztos jobban is érzed magad ettől Kép

Annácska Kép
Érzéstelenítő nélkül semmiképpen nem vállalom, de erről nem is volt szó szerencsére Kép Utána viszont nagyon fog fájni, valószínüleg kell majd fájdalomcsillapítót, na ez itt a nagy dilemma Kép
Szerintem ne halogasd te sem, neked most a legjobb idő, menzi után, amikor még nem vagy babás, csak esetleg próbálkoztok. Sajnos hosszútávon nem jó ezt halogatni.

Juzsci Kép
Szerintem te most tuti babás leszel, úgyhogy szorítom a kezed, nehoyg elengedjél! Kép

Stella Kép
És igen, szorítsuk Jura és Judyt kezét is Kép

Judyt Kép
Nehogy itthagyj minket te is! Ha tudtok otthon net lehetőséget, akkor mindenképpen lépjétek meg! Kép Mond a párodnak, hogy írtóra hiányoznál nekünk Kép

Jündi
Vendég
 


Jündi Kép
Szorítom a kezedet, remélem azért meg volt a tüszőrepid, vagy hamarosan meg lesz, és együtt zebrásodunk. Kép

Jól látod, hogy most tényleg nagyon jó kedvem van. Annyira szerettem volna ezeket a jó híreket már tegnap megosztani veletek, hogy majdnem megkértem a páromat, hogy írja meg nektek...

Tiszta bolond vagyok, mi lesz még itt, ha tényleg babás leszek... Kép

Kép
zsuzsci
 
 


Vanda
Jövő hétfőn meg fog történni a kiszedés, ez biztos. Sajnos tudom mi vár rám, meg azt is hogy már most picit gyulladt, és az a baj, hoyg nem fájt sosem. Különben már rég nem lenne a helyén Kép

Juzsci
Hős nem leszek, csak simán túlélem Kép A hős te leszel,mert babás leszel, boldog babás, és jövő hét végén az irtó izgis napok alatt minden kétség elszáll belőled! Kép

Jündi
Vendég
 


Jündi!
Ez így is van.Nagyon hiányoznátok nekem.Kép
Megpróbálom rábeszélni mindenképpen.Csak tudod ha eljövök táppénzre, akkor sok lesz az a havi 10e Ft.Remélem meg tudjuk oldani.Úgy is csak egy évre fogunk szerződést kötni.Kép
Mindenképpen rgaszkodni fogok a nethez.Kép

Vanda!
Én is éhes vagyok.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Jündi Kép
Nekem azt mondta a doki, hogy algopyrint, cataflamot bevehetek a pocak fájásomra, nem árt, még ha terhes is vagyok.

Kép
zsuzsci
 
 


Jundi,
Olyan furcsa idoszaka ez a terhessegnek, mert a terhes nacikba meg nincs hasam, viszont egy farmernadragomon es egy farmerszoknyamon kivul mar semmi masba nem tudom belepreselni magam. Furcsan hangzik, de talan jobb lenne, ha mar lenne akkora a babus, hogy terhesrucikba tudjak bujni, mert igy eleg furan erzem magam. Mindossze a poloimat varialom naprol napra, derekon alul semmi valtozas. Mindegy, ez van.

Juzsci,
holnap mar december!!!!

Vanda
vanda72
 
 


Juzsci Kép
Cataflam? Azt hittem az egy elég erős gyógyszer.

Jündi Kép
Már írom a saját receptmet a Te mintádra és igérem mindent el fogok intézni, hogy utána jöhessen a baba projekt Kép

Judyt Kép
Itt ne hagy minket! Ki fogja írogatni a táblázatot? Ki ad nekünk erőt? Ki fogaja a kezünket?
Már azt sem tudom a jövő hetet hogy bírjuk ki nélküled! Egyszerűen kell a net. Kérjetek karácsonyra a Jézuskától Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Zsuzsci!Kép

Hát én nem szednék semmilyen gyógyszert ha nem muszáj, mert szerintem nem jó a babának.
De biztos nem árt annyira, mint azt hisszük.
Te most hanyadik ciklusnapon vagy???
Ez a labda has ismerős, meg nekem szúr is néha, mint tüszőrepinél, neked nem???
Te méred a hődet?

Mea
mea
 
 


Jundi, Zsuzsci,
szerintem akkor vegyel csak be fajdalomcsillapitot, ha mar szedted ezeket regebben is. En ugyanis a Cataflamtol annyira bekomaltam egyszer, hogy nagyon megijedtem. Ugyhogy szerintem ne most kiserletezz, amikor lehet, hogy baba is van!

Judyt,
Olyan jo volt nezni ezt a figurat, ahogy kajal es bealszik. Mar megrendeltem az ebedemet, de hol van meg del? Addig kell ennem valamit, ez most mar biztos!

Vanda
vanda72
 
 


JudytKép
Hogy kell csinálni a táblicskut?
Átvegyem Tőled, míg nem vagy?
Utána vissza adomKép

Mea
mea
 
 


Én nem veszek be semmilyen gyógyszert, de a doki azt mondta, hogy ha nem bírok a pocak fájással ezeket bevehetem. Én is túl erősnek találom, de ezt mondta. Inkább kibírom, hogy fáj, nem kísérletezgetek...

Mea Kép
Akkora a hasam, mint egy vizilóé Kép tegnap farmer volt rajtam, és nagyon kellemetlenül nyomott.
Néha szúr, de inkább feszül az egész. Van, hogy ha megyek, akkor minden egyes lépésre a szemem kiugrik. De szerintem nálam ez csak a két nagy megmaradt tüsző miatt van...
A hőmet most nem mértem a ciklus első felében, csak a 12. naptól.
Szerintetek mikor volt a repi?
12.36,1
13.36,2
14.36,4
15.36,3
16.36,2
17.36,3
18.36,6
19.36,6

Kép
zsuzsci
 
 


Juzsci,
ha a hasad faj, vegyel be MagneB6-ot. Az csak egy vitamin, de ezekre a menzi szeru babas gorcsokre kivalo. En folyamatosan ezt szedem. Eleinte 3x2-ot ettem naponta, most mar csak napi 2 szemet. Artani nem art akkor sem, ha nem vagy babas.

Homerozeshez nem ertek, sosem mertem.

Vanda
vanda72
 
 


Judyt Kép
Én is bajban leszek ha itt nem leszek. Sok az a havi 10e szerintem is. Arra gondoltam, hogy be kéne köttetnünk a Matáv vonalat (illetve a vonal ott van) és valami alap csomagra előfizetni. Persze lehet hogy ez sem kevesebb sokkal mint a 10e. MAjd utánajárok ha megtárgyaltam a párommal és aktuális kérdés lesz nálunk is Kép

Vanda
Hamarosan neked is elkezd szép nagyra nőni a pocid és nagyon jól fogod magad érezni a kismamaruháidban Kép Meg biztos nagyon jól is fognak állni rajtad Kép
Egyébként pont a fájdalomcsillapító miatt van a dilemmám, majd húzom a végsőkig.

Annácska Kép
De jó, neked is lesz recepted! Kép Aztán írd ám meg nekünk Kép

Jündi
Vendég
 


Zsuzsci!Kép

Szerintem a 16. naponKép

Mea
mea
 
 


Jündi Kép
Persze, hogy megírom, de szerintem túl hosszú lesz Kép
Az a baj, hogy most olyan nagyon mély depiben ülök, hogy egyenlőre nem látom még a kiutat. Semmihez sincs kedvem, csak sirdogálok már napok óta Kép
Megpróbálom összeszedni magam.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?