Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nita: minden nap próbálok benézni, h egyben vagytok-e még. :-)

Ediii: 90 napos diétázok, nekem az vált be. Néha aerobikozok is.

Éppen a Zone Reality tévét nézem, benne a születések c. műsort. Egyenesben mutatják a szüléseket. Nem semmi!
Tényleg így kiabálnak és szenvednek a nők, vagy csak a felvétel kedvéért??
De a kisbabák olyan cukik!!!

Kép
lujzici
 
 


Sziasztok!

Látom már nemsokára babázunk! :D

Nita-gyere a ctg után ha tudsz!!!

Móni-elhiszem, hogy már sehogy nem jó, de már neked is megszületik nemsokára.

Tary???

Melish???

Babszi???


Nálam semmi újság. Nálunk ez a hónap szinte tuti biztos h kilőve, mert a párom akkoriban "lépett félre" (rosszul lépett és meghúzódott a bokájánál valami, 1 hétig szinte csak feküdt)
Hát ez van...

Kép
pampalini
 
 


Ha kész lesz a babavacok, akkor teszek fel képet. Szerintem még kb. három hét. Kíváncsiságból úgy is fel akarom próbálni a baldahint, bár feltenni majd csak akkor fogják amikor már megvan a kicsi és jövünk haza.

KépKép
csige-bige
 
 

 
 

Sziasztok!!!!!
velem minden ok volt a ctg-n........a multkori elég erős jósloknak ma nyoma se volt.........Barni viszont nagyon virgonc volt..........
szülésznőm szerint vihar előtti csend van.........
ja és kika szobába hinta székbe volt a ctg.....ki se akartam szállni ...........imádkozok hogy üres legyen a szoba mikor én szülök....a kád miatt is....ha lesz ott valaki ki kergetem az tuti!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


én is nézném ha lenne olyan adom,de sajnos nincs :(
régen néztem a tv2n a szülőszobát is,letölteném a részeit de nem tudom hogy hol lehet megtalálni...

KépKép
bettike83
 
 


Betti youtubon megvan a szülőszoba pár része......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


azokat már láttam,jók voltak...

KépKép
bettike83
 
 


sziasztok!!!!!!!!
jaj csajok apikámat leütöm esküszöm...........minden áron azt akarja hogy ma szülessen meg Barnika...........én viszont nagyon nem.....ma van a gyökér anyósom születésnapja.......tehát ma holtak napja van..........de Barnika okos és még jelét se adja hogy ki akarna jönni!!!!!!!:))))


máshol meg én se találtam pedig engem is érdekelne.......anno néztem......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok, köszi a hiányolást.
Megvagyok sehol semmi ujság.
Elvoltunk utazva 1 hétre, ma megint megyünk (családlátogatás mindkétszer) csak hétfőn jövünk vizzsa. Igy nem nagyon volt időm jönni.

Legyetek jók és puszi mindekinek.

Tary gyere már mert már nagyon régóta irtad, hogy nem jött meg azóta kell legyen már valami hired!

Kép
Kép
melisch
 
 


lujzici!! sokan dicsérik ezt a diétát,nekem nem menne így inkább tornázni járok minden nap, kivéve vasárnap, valamikor pihenni is kell :D

pampalini!! jobbulást a párodnak!! / nem értem miért maradt ki ez a hónapotok, hisz a lába fájt.... , feküdt... :roll: , miért nem ugrottál apára?? :lol: :lol:

melisch!!! :D jó, hogy jelentkeztél...., jó pihenést nektek!!! 8)

EDI
ediii
 
 


mostanában sokat böngészem a 1-2-3 éve szült kismami topikokat.olyan jó végig olvasni az elejétől a végéig,kis pocakból,nagy pocak lessz....aztán pedig megszületik a pici baba.mostmár pici babából pár éves pici gyerek lett,az egész 1 nagy csoda,főleg igy visszatekintve :)

nem tudom ki hogy van vele de én sokszór lapozgatom ezeket az oldalakat :)


melyik diétát edii?és mennyi ment le eddig?

KépKép
bettike83
 
 


Melsch jó utat!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!

Lujzici!!
A 90 napos diétát én is nagyon szeretem. És csak halkan súgom meg hogy 1 hónapos kúra után össze is jött a kistesó. :wink: Lehet hogy semmi köze hozzá, de a sogórnőm ( aki a tapolcai meddőségi kp.-ban dolgozott) szerint az a minusz 8 kiló sokat jelentett az én esetemben a fogamzáshoz.

Pampalini!
Ediii kérdése jogos. :oops: :lol: :lol: :lol:

Melisch!
Jó hogy jelentkeztél. :wink:
Jó utat nektek, és ha vége a rokonlátogatásnak akkor gyere majd!

Nita!!
Nehogymár ma megszűlj!!!!!! Halottak napján nem szabad!! :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


gnemoni

szerintem is sokat jelent ha fogy az ember,legalábbis sokak esetében jól jön :)

neked rendszeres volt egyébként,?

KépKép
bettike83
 
 


Móni ma már tuti nem fogok...... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita-nem semmi a párod, és te se anyóstémával kapcsolatban :)
:)

Melish-jó pihit!


Igazatok van, tényleg jogos a kérdés. Nos én próbáltam, de nagyon nyűglődött szegény, így hanyagoltuk a témát. Így ebben a hónapban csak pé előtti és pé utáni héten voltunk együtt... aminek ma reggelre meg is lett az eredménye - megjött. Várhatott volna még 1-2 napot, de így legalább hamarabb túl leszek rajta. Most van 1 éve, hogy elkezdtük a próbálkozást.

Kép
pampalini
 
 


pampalini

azért remélem lassan te is babás lesszel :)

KépKép
bettike83
 
 


sziasztok lányok-jövö héten nem jövök,mert anyukámhoz beköltözök Győrbe.párom egy hétig távol dolgozik nem akarok egyedül lenni.Patrik úgyis oda jár suliba ,igy nem kell korán kelnie,meg nekem nem kell a reggeli buszon vele nyomorognom ,vezteni már 3 hónapja nem vezettem alacsony a vérnyomásom,és nem merek.eddig a párom rendezte őt suliba munkába menet,kirakta a sulinál,igy belekóstolok a városi életbe,furcsa lesz biztos.
voltam dokinák 3000 a méhszájam,minden oké.
Nita nem leszek gép közelbe ha Barnika meggondolja magát ugye üzensz??
vigyázzatok magatokra,majd jövök a holnapi napot apával és a gyerekkel töltöm,nagyon fok hiányozni apa....

Kép


Kép
kistörpe
 
 


Pampalini: és nem mész el dokihoz, hogy egy év próbálkozás után elkezdjék a kivizsgálásokat?
Eddig engem mindig azért hajtottak el, mert nem volt meg az egy sikertelen év, és most annyira örülök, hogy végre megnéznek dolgokat (nálam hormonok, férjecskénél kiskatonák), átjárhatóság ha szükséges, stb...
Vagy neked már néztek ilyeneket?

Bettike: a 90 naposról írtunk... jó kis diéta, bár szerintem nem árt néha picit módosítani rajta.

Móni: 8 kiló egy hónap alatt??? Hűha, ez igen!
Hát, elvileg a megfelelő súly az tényleg segít. Lehet, h ez volt nálad is a teherbeesés kulcsa?

Képzeljétek, ma bevettem egy vas és folsav tablettát. Eddig nem szedtem semmiféle konkrétan terhesvitamint, csak a szokásos multit.
Ma találtam a szekrényben, igaz, egy éve lejárt, de gondolom ez max annyit jelent, h nem olyan hatékony már. Valamit csak segít, pláne diéta alatt.

Tegnap szalonnasütés volt a munkatársainkkal, és az egyik házaspár bejelentette, hogy várják a 3. babát! Olyan jó!!!

Kép
lujzici
 
 


Kistörpe persze hogy üzenek!!!!!!!
vigyázz magadra!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kistörpe

biztos jó lessz anyukádnál :)

lujzici

valami csak használ idővel,biztos a diéta is kell ,Móni legalábbis ezt irta,neki segitett a teherbe esésben,vagis valami segitett :)

KépKép
bettike83
 
 


Kép

ilyen széke lesz Barninak!!!!
2 héten belül hozzák! :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita

nagyon szép lessz :)

már 38.hétben vagy,tényleg nem sok van már hátra :)

KépKép
bettike83
 
 


valamiért félek is meg nem is........ :roll: :wink: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok.
Nita: már nagyon a finishben vagy, annyira izgi.
Mi megvagyunk, tegnap voltak jósló fájásaim, ami sajnos a megeröltetéstől volt, így nagyon meg is ilyedtünk. Nekünk elég mozgalmasan telt a hétvége. Sajnos a múlt héten lebetegedett a macsekom kijött az allergiája, így azt kezelgettem. Emellett sok már is összejött. Éreztem én hogy sok ez így együtt és ennek hatására herpesz lett a mellemen. Volt már ilyen nyolc éve a nyakamon és hat éve a kezemen, de azóta semmi. Most gyengébb volt az immunrendszerem és a sok stressz és idegeskedés hatására a mellemen jött ki. Itt helyben nem láttak el, mert kismama vagyok, így beküldtek a klinikára. Ott szombaton három órát vártunk mire megnéztek és nem merték biztosan rámondani hogy herpesz, így átküldtek a bőrklinikára. Ott másfél órát vártunk és kaptam rá ecsetelőt, valóban herpesz sajnos. Babának nem árt, mert nem terjed, csak kijött és ott kitombolja magát, majt elmúlik. Vasárnap vissza kellett menni kontrollra, akkor megint másfél órát vártam, majd utána állatorvos. Nagyon sok volt ez nekem, így hazafele vasárnap már nagyon erős jóslófájásaim voltak de rendszertelenek. Ahogy hazaértünk lefeküdtem és szépen elmúltak, azóta sincs semmi. Ma viszont nagyon fájnak a csontjaim, ennyire még soha nem fájt a terhesség alatt. Remélem holnapra már elmúlik, vagy legalább jobb lesz.
A jó hír az hogy összeraktuk a pelenkázót és holnap mosom a kisruhákat és a férjem összeszereli a kiságyat is. Majd csak hét vége fele fogjuk berendezni a kis babasarkot, de akkor is csak nagyjából, mert jövő héten lesz majd nagytakarítás és előtte nem sok értelme van. Ha kész van nagyjából akkor dobok majd képet nektek.
Most megyek mert a gyermekem szétrúgja a hasamat :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


nem irtam nektek róla,de mostanában voltak fura dolgaim,amivel eddig nem is foglakoztam,a mai napig,mikor is csináltam egy tesztet...nagyon nagy meglepetésemre látszik egy halványka csik.csak úgy gondoltam egyet és csináltam.a szokásos nem törödömséggel ott hagytam és kb 10 perc után megnéztem és volt ott valami kis jel..egy élet jele?nem tudom de valami van :) próbálok boldog lenni,de iszonyatosan félek is,mert akármi lehet még ebből,mi van nincs is baba,csak valami bekavart..vagy nem tudom..annyira félek még :? már sok tetszet csináltam de még soha nem tapasztaltam ilyent.

ez most nem az én tesztem,úgy szedtem le netről mert a f.gépem nem jó,igy nem tudtam lefényképezni...de valami hasonló az enyém s: Kép

KépKép
bettike83
 
 


Csige tessék vigyázni!!!!!!!!!!!!
pihizz sokat!!!!!!!!!!
nagyon várjuk a képeket!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


pihenj csige,mostmár neked sincs sok hátra :)
ha miden jól meg akkor én is megyek a kismami klubba :lol:

KépKép
bettike83
 
 


Betti hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


köszi nita :)

KépKép
bettike83
 
 


CSIGE PIHENJ SOKAT :):):)

Betty: nyugi pár nap múlva csinálj még egy tesztet ha erősebb akkor nyugi pihengess és tuti baba van :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!!

Azta!!!!
Betti!!!
De jó! Nagyon drukkolok hogy erösődjön a teszted. :wink: Mindenesetre ez nagyon biztatónak látszik! :D HAJRÁ!!!!!!!!

Csige!
Sajnálom a herpeszt, de reméljük hamar helyre jön. És tessék pihenni annyit amennyit tudsz! Bár lehet az idő miatt is keményedhetsz. Mostanában én is elég sokat keményedek, de eddig pihenés után mindig elmúlt. :wink: Ha kész lesz a bababirodalom, akkor várjuk a fotót. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Betty: azta. végre megtöröd a sikertelen hónapokat. jajj de jó!!! úgy örülök neki. :lol: Pihenj sokat és ne aggódj, tutti erősödni fog a teszt!!! ha már egyszer látszódik az a fránya második csík akkor ott bizony valaki készülődik :)

Timi
titimee
 
 


majd holnap kiderül erősödik e..elég 1 napot kihagyni,vagyinkább több napra csináljak tesztet?

tényleg jó lenne megtörni ezeket a fránya sikertelen hónapokat,és utána szépen sorjában minden babára vágyó csatlakozna hozzám :)

KépKép
bettike83
 
 


csináld meg nyugodtan holnap is :) pé utáni hanyadik napon vagy?

Timi
titimee
 
 


titi és többiek....rajtatok a sor!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betti gratulálok de még csak halkan. Nekem is ilyen halvány volt az első teszt és lassan kibújik a babóca. Milyen tesztet csináltál? Nekem a gabriel mindig igazat mondott.

KépKép
csige-bige
 
 


sziasztok!!

Csajok! Nemrég volt egy kis para nálunk.
Az oviból hazajövet rosszul lettem, hirtelen villózó látásom lett. Nagyon rossz volt, csak villogást láttam. Azt sem tudom hogy értem haza...... MAjd itthon megmértem a vérnyomásomat, de addigra már jobb lett a látásom. Hát 145/79 volt 112-es pulzussal.....majd szép lassan ment lefelé. Aztán hirtelen fejfájás :arrow: és megint 140 felett lett.
Beszéltem a dokimmal. Azt mondta ha továbbra is magasat mérek akkor irány a kórház, ha nem akkor meg holnap reggel menjek be hozzá.
Hát remélem nem kell befeküdnöm.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni vigyázz.....párszor nekem is volt ilyen magas vérnyomás.........ne idegeskedtél vagy valami hasonló?

képzeljétek meghozták a pihiszékét Barninak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3 nap alatt!!!!!!!
úgy tetszik!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok lányok!

ma is csináltam tesztet,de ez nagyon nagyon halványka lett,alig látszik valami
meg az is nagyon aggaszt h állandóan görcsölök,mintha rögtön meg akarna jönni kérek időpontot az egyik dokitól és meglátom mit mond,remélem csupa jó hirt..

KépKép
bettike83
 
 


Betti nyugi!!!!!!!!!!!
van ott baba!!!!!!!!nekem is alig látszott az elején!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


móni

te meg phizz,nehogy baj legyen :)

nita

oké,próbálok hinni benne :? :)

KépKép
bettike83
 
 


betti nyugi no para ott lesz az a bab a görcs meg a méhszallagok nyúlását jelenti de ha nagyon erősödik a görcs irány a doki

nika70
Salgótarján
 
 


betty: nekem is volt olyankor lefeküdtem, lábat behajlítottam és elmúlt egy idő után. magne b6-ot szedj azt javasolják. ilyen hirtelen erősen nyilaló érzésed van?
Nyugika, ha van csík akkor ne félj. nem tudod hogy mikor volt pé-d? onnan könnyebb lenne kiszámolni hogy hanyadik napon vagy és hogy mennyire kell látszódnia a csíknak a teszten.

Móni: vigyázz magadra. pihenj sokat.

Timi
titimee
 
 


Betti: a görcsölés ami menzi szerű teljesen normális az elején, sőt az első 12 hétben. Vegyél magne b6-ot és abból nyugodtan szedhetsz 3*1-et, az segíti lazulni a szallagokat és a méhet. Ha gondolod kérdezd meg a dokidat, de nekem is egyből szednem kellett. Én is ilyen idősen mentem előszőr dokihoz és egy icuri-picuri petezsákot látott már, viszont túl sokat még nem látnak ilyenkor. Nyugi, a tesztől is függ, hogy mennyire erős a vonalacska. Nekem is csak jó pár nap mulva volt erősebb és egy hétre rá szép erős. Én három tesztet csináltam, mind a három Gabriel volt, ami elég megbízható, viszont elég halványan mutatta az eredményt. Én is két napra rá újabb tesztet csináltam és az is halványka volt nagyon. Rá egy hétre mielőtt dokihoz mentem újabb teszt és hát az már nagyon szép volt. Nekem pont félidőben fogant a babó és még így is megcsináltam a tesztet és csak egy csíkos lett két nap késés után, majd visszafeküdtem és utána amikor mentem tusolni, akkor láttam, hogy van ott még egy kis vonalacska, szóval azt sem tudom mikor jelent meg a 2. csík :shock: Nagyon drukkolok nektek, nyugi, minden rendben lesz.
Nita: tök jó hogy ilyen hamar hozták a pihiszéket. Ez teljesen vízszintesre dönthető?
Mi megvagyunk, ma már talán jobb és nem fájnak annyira az izületeim és tudok menni, de az elmult két nap pokol volt. Minél többet pihiztem annál rosszabb volt. Én szerintem elég jól tűröm a fájdalmat, de az elmult két hetet nem kívánom senkinek. A lényeg hogy már jobb. Tegnap elkezdtem mostni a babaruhácskákat, már két adag kész, ma mosom a harmadikat és ma már vasalom is és teszem a kis pelenkázóba. Most látom igazán, hogy mennyi ruhácska jött össze, hát lesz mit ráadni a gyerkőcre :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


aug 18-án lehetett peteérés kb,legalábbis akkor éreztem a jeleit,csak előtte 10 nappal volt meg,igy nagyon korán volt pé.nem is tudtam hova tenni a dolgot hogy ilyen korán volt,mert nem szokott,csak olyan 25.nap körül lenni.

a doki honnan számolja a heteket?mensitől v pé-től?

KépKép
bettike83
 
 


Dejó a vonalzód :) az én dokim a magzat méretéből mondta meg. egyébként mensitől számítják.

Timi
titimee
 
 


titimee

kipróbáltam,jó érzés látni ezt a vonalzót :) akkor mostmár csak a dokira számithatok...

KépKép
bettike83
 
 


csige igen teljesen le lehet fektetni!!!!!!! :wink:

Betti mindíg a menzi első napjától számolják! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok-haza kellett jönnünk,Patrik beteg lett.api homnapra várható 1 éjszakát kibirok valahogy soha nem voltunk külön.
Bettyke halk gratula -nagyon örülök a jó hirnek.
Móni remélem jobban vagy,nem lehet hogy frontot éreztél?
Nita-Barnika nagyon ügyesen kivárja az időt rendes srác...
én jól vagyok nagyon sokat mocorog a baba,jókat mosolygok rajta.majd még jövök...

Kép


Kép
kistörpe
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: