Új privát üzeneted érkezett!

Lányok, nagyon köszi a támogatást...

Lyndee,
kb. 6 hetes lehett még csak. Azért kb. mert még mindig nem szabályosan a ciklusaim, kezelt metes pcos létemre sem. Múlt héten halvány sötét foltot lehetett sejteni (petezsák?), most már azt sem.
Valószínűleg különböző okok állnak a háttérben:
Amikor tavasszal elhalt a baba nem kezelték még a pco-t, és progi szintet sem nézett az akkori dokim, pedig pcos-ban jellemző progi hiány miatt gyakori az elhalás. Most nézték, kicsit alacsony is volt, arra kaptam pótlást, amire helyreállt (ezt vérv.-el igazolták). Most a hcg-m sajnos nem nőtt ideális ütemben, ami állítólag kivédhetetlen véletlen kromoszómahiba miatt szokott belassulni, leállni (a természet kiszelektálja a hibás géneket ). Ha ez nem ismétlődik (természetesen kezelés és monitorozás mellett), akkor ez szomorú véletlen, ami bárkivel előfordulhat... Nem kívánom senkinek, de sajna ez a statisztika...

Tabati,
Noé nekem is nagyon tetszik, szupi választás. :)
nocciola
Budapest II. kerület
 
 


Nocciola: akkor most mi a következő lépés nálad? Mi fog történni most ebben a hónapban? Kapsz vmi újabb szert, vagy új eljárás, vagy mi következik?
Azért az jó, h legalább megfogan a baba, nem?

Tabati: nagyon klassz, szép bibliai neveket választottatok. Nekem nagyon tetszenek!
Az én férjem nagyon jól bírja a fogamzási herce-hurcát (bár még csak nemrég kezdtük), ő aztán nem görcsöl rajta egy pillanatig sem. Mint ahogy semmi máson sem az életben. :)

Bárki: szerintetek van olyan, h vkinek nincs tojcsija, csak krémese? :D
lujzici
 
 


Azt mondta a dokim, h. mindent csinálhatok már ebben a hónapban is (szex, sport, diéta :) ), ha semmi panasz 1 hónap múlva kontroll, ha addig nem történik meg a csoda (spontán baba) elsőre, akkor ciklusmonitor mellett 2. clostis próbálkozás, majd ovu után progi mérés, s ha kell, mielőbbi progi pótlás, ja és több pihenés. Szóval kb.uaz., mint most, bízva abban, h. most a szerencsés 1/3 tagjai leszünk, és nem sodródnak el azok a fontos információk... Nem is akarok ilyet kimondani, de azért halkan megjegyzem: ha kezelés mellett még 1x ilyen megtörténik akkor további vizsgálatokat fogunk kérni (genetikai, immunológiai, v.mittudom én milyen vizsgálatok vannak előzetesen), de csak akkor. DE NEM FOG ILYEN TÖRTÉNNI! Tök egészséges, magukra, egészséges életmódra odafigyelő emberek vagyunk, kiderült, h. képes vagyok teherbeesni spontán, a pcos-t kezelem szépen, már 6 hónapja, és folytatom tovább, most már lassan igazi eredménynek kell jönnie. Egyébként próbálom úgy felfogni, h. a spontán teherbeesés is eredmény, kiszűr egy csomó problémát (elzáródás, kiskatonák hibája, stb...), ráadásul 2 évig 0 sikerrel próbálkoztunk, ebben az évben 1/2 év alatt legalább már 2x legalább megfogant spontán terhességem.
Mivel az Elevitet kb. 1,5 éve szedem, ha ezen múlik a gyerekünk egy zseni lesz, amennyi folsav és ásványi anyag beépült. :)
nocciola
Budapest II. kerület
 
 

 
 

Lujzici,

Nekem volt olyam kimutatott pé-m, amikor hiába figyelgettem a tojásfehérjét, nem vettem észre semmit. Nekem most a babásodós hónapban pé-kor volt tojcsi, beágyazódás előtt-körül volt fehér testápoló-krémes.
nocciola
Budapest II. kerület
 
 


Lyndee!

Persze a baba az első, ebben egyetértünk! :wink: Csak azért kérdeztem, mert akit szeretnék választani szülésznőt, ő ha kérem akkor megpróbálja a gátvédelmet. Én meg úgy vagyok vele, hogy megpróbálni meg lehet, max nem sikerül. Ráadásul ahol én fogok szülni ott állítólag protokoll első szülésnél a gátmetszés, szóval a dokira valszeg nem számíthatok. :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati: egy kis hányingerrel kibékülnék. Legalább biztos lennék benne hogy terhes vagyok :)

nocciola: sajnálom, hogy nem sikerült és csodállak, hogy milyen jól viseled.

Timi
titimee
 
 


Jaj, lányok,
egyre biztosabb vagyok benne, h az a tegnap előtti halvány csík a leszálló ág volt! :(

Ma is néztem, és sajnos hófehér a tesztcsík helye. Szegény kontroll csík ott árválkodik egymagában, pont mint tegnap.
Ha két napja nem lett volna egy halvány csíkosom, még reménykednék, h ezután kezdődik vmi, dehát így...?
Hallott már vki olyat, h egyszer halvány, kétszer semmi, aztán megint erősödne? Én kétlem, bár nem vagyok tapasztalt tesztelő.
Hát, legközelebb már a 6. cn-on kezdem a teszteket.

Nocciola: annyira jó a hozzáállásod! Ezek szerint akkor ebben a ciklusban próba indul ismét! A jó az egészben talán, h minden egyes eset új tapasztalatokat és infót ad a dokinak, és így gondolom egyre nő az esély.
lujzici
 
 


lujzici:

hányadik napon vagy?
azon a napon együtt voltatok mikor halványan látszódott a csík?

én megcsináltam az x-edik tesztemet is ma. azt hiszem az agyamra ment a tesztelgetés. :(

Timi
titimee
 
 


Timi: nyugi, a hányinger tényleg csak később szokott kezdődni, amikor én terhes voltam Mátéval nekem is csak a 7. hét környékén kezdődött. És anélkül is lehetsz terhes, hogy hányingered van.

Nicciola: sajnálom ami történt, de tényleg azért az sokat számít, hogy ilyen pozitív tudsz lenni. Kívánom, hogy minél előbb sikerüljön nálatok is a babuci.

Lujzici: és amikor csináltad azt az lh-t amikor kicsit csíkos volt, nem véreztél még egy kicsit? Azért az elég ritka dolog lenne, ha ilyen hamar lenne pé-d. Szerinem szánj rá (ha tudsz) egy kis pénzt és csináld tovább a teszteket, hogy kiderüljön mi az igazság.

Lyndee: az egyik barátnőm homeos bogyókkal gátvédelemmel szülte az első babáját, igaz ott a doki javasolta és azért sok múlik a doki hozzáállásán.

Tabati: szép neveket választottatok! Hú, akkor a rokonságnak lesz nagy meglepi!

Képzeljétek én meg tegnap este óta néha úgy érzem, mintha lázas lennék. Mintha kicsit fáznék, de nem igazából. Legmagasabb 37,3 volt a hőm. Azt hiszem kicsit a beleőrülés is bejátszik, mert most meg attól félek, hogy nehogy lázas legyek már, merthogy ugye az rohadtul nem jó ha terhesen lázas valaki. Egyébként semmi bajom, csak ez. :shock: Persze tudom, hogy simán lehet pé után ennyi az ember hője, de akkor meg mi ez a fura érzés. Torkom sem fáj meg semmi.

Kép
németh
 
 


Timi: ha nincs hányingered akkor is simán lehetsz terhes. Erre gondoltam.

Kép
németh
 
 


Kinga: Beágyazódástól lehet hőemelkedés:)


Nocciola: nagyon poztív vagy. És ez jó :) Példa értékű a hozzá állásod. :)

Kép
csucsu05
 
 


Kinga:talán a progiszint emelkedése miatt magasabb a hőd és azért érzed hogy fázol.lehet már ott a baba a pocidban?????? :D


tabati:tényleg szép nevek,de még messze van a vége és addig még százszor átgondoljátok(tapasztalat) :lol:


titimee:ne aggódj,hogy nincs hányingered.Én nagyon hányós voltam de istenigazából a 7.hét után jött el a magyarok istene.De az is lehet hogy neked nem lesz,az sem jelent semmi rosszat.Örülj neki ha szerencsés vagy :wink:

lujzici:én is tovább tesztelnék :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Tényleg lehet a progiszint miatt is? Akkor lehet, hogy a gyógyszerek miatt van? Utrot meg duphastont szedek.

Kép
németh
 
 


Sziasztok!
gyors bekukk. nem tudtam nagyon visszaolvasni. most csak röviden magamról: voltam dokinál. barnázásra nem mondott semmit. méhszájsebem nincs. :lol: uh-t nem csinált. ha márciusig nem lesz baba, azt mondja akkor elkezdjük a kivizsgálást. különben vizsgálat közben azt mondta: "ma van <anyák> napja" (vagyis "a nyák"). azt mondta a napokban húzzunk bele mert tojcsim van. ezt én is észrevettem. :lol: tegnap együtt is voltunk! :wink:

a munkahelyen is voltam, sajnos ott azt mondták, visszavesznek ugyan, de kevesebb pénzért. most sokkal többen csinálják azt, amit én anno egyedül. (jó, a munka mennyisége is megnőtt. de a többiek nem tudnak németül, én igen.) úgyhogy a főnök nem akar bérfeszültséget. hát nem örültem. még gondolkodom. amúgy április 8-án telne le a szabim. remélem addig jön a TESÓ!!!!!!!!!!!!! :lol:

bocsi, de most mennem kell. holnap majd írok még!

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: kevesebbel nem vehetnek vissza mint amivel eljöttél. Ez duma , hoyg nem akar feszültséget. Hisz nem tudják a többiek te menynit kapsz fizetést.

Kép
csucsu05
 
 


Lyndee!

Nem gondoljuk meg a neveket, mert ezek már régóta fixek. SŐt! van még plusz egy fiú és lánynév is, mert 4 babut szeretnénk. :wink:

Timi!

Miért nem mész dokihoz a tesztelgetés helyett. Olcsóbb és nekem már 5 hetesen látszott egy pici fekete pont. Én az sztkba mentem, csak hogy megnyugodjak. :wink:


Syry!

A nyák napja! :lol: :lol: Ez jó!! Jófej dokid van!

Kép
Kép
tabati
 
 


Syrynx: hát ez nekem is nagyon tetszik! :lol:

Tabati: most látom a vonalzódon, hogy 15 nap van hátra Szentestéig? ÚÚÚÚÚÚÚÚÚ. Belek kell húznom.

Kép
németh
 
 


tabati: holnap megyek a dokimhoz. remélem lát vmit :)

Timi
titimee
 
 


Titimee: Biztos fog ha másnem egy ksi pöttyöt. De mindenképpen látja hogy jó helyen van.
Gyere holnap a doki után a hirekkel. :)

Kép
csucsu05
 
 


KInga!

Bizony, bizony! Én ma dolgoztam utoljára az évben (mázlista vagyok ha-ha :D ), úgyhogy én is most kezdek neki mindennek.

Timi!

Drukkolok majd, de tuti ott lesz egy pici fekete pötty! Nekem amúgy ilyenkor még csak azt írták a papíromra, hogy terhesség gyanúja, úgyhogy ne ijedj meg ha csak ennyi lesz rajta. Mondjuk engem nem érdekelt, csak az amit láttam! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


csucsu: jövök majd, beszámolok róla, de csak délután megyek a dokihoz.

A párom is jönni akar, nem akar lemaradni semmiről. szerintetek van értelme annak hogy elkísérjen?

Timi
titimee
 
 


Timi
szorítok délutánra, de szerintem minden rendben lesz. :wink:
persze, hogy van értelme. :wink: ez nagy élmény nekik is! :D

Kép

Kép
syrynx
 
 


Képzeljétek, tegnap szép erős (+) lett az lh-m! :wink: :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Akkor hajrá!!!! 8) :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Titimee: szabinámat én is 5hetesen láttam. Még csak egy kis fekete pötty volt de én annak is örültem. a párom is jött velem. És örült, hoyg eljött. Arról nem beszélve, hoyg a doki gratulált Anyuka és Apuka gratulálok. Hidd el a párodnak is élmény lesz:)
Várunk nagyon majd délután.

Syrynx: hajrá. De tesztelj továbbra is mert nekem most 3-4napig volt pozítív a teszt. És a pozítív napon és az első negativon kell együtt lenni.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
ok! :D Te mikor is tervezel tesztelni? lassan esedékes, igaz?

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: Hát a héten kell nem megjönnie hétvégén. De ma tüdőszürésre kellene mennem. Ma csináltam első pisibőlLH tesztet mint jósteszt. De gőzőm sincs mikor pozítívegy LH teszt ha valaki netán babás. Van rajta csik de nem olyan erős mint a controll csik.
Viszont ma már érzem a hasamat alul mint amikor megjön.
A férjem azt mondta nem menjek el a tüdőszűrésre inkább hátha van valaki albérlőm:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu: a jósteszt nekem nem vált be.
inkább ne menj tüdőszűrésre.

Na, megyek a dokihoz.

Timi
titimee
 
 


Ahhh... megfájdul a szívem, amikor errül a sok pozitív LH tesztről olvasok!
Én ma is full negatívat produkáltam sajnos. :(

Mi lehet ez???? 24-26 napos, rendszeres ciklusokkal csak mostanság lehetne pozitív az LH! (Ma vagyok a 11. cn-on és a 4. napja negatív)
Vagy lehet, h nekem nincs is peteérésem??

Holnap még tesztelek egyet, aztán felhagyok vele erre a hónapra.

Timi: mi újság?? Mit mondott a doki? Várom a híreket!
Ja, és sajnos nem voltunk együtt a halvány csíkos napon. Sőt, az azelőtti napon sem, mert ugye akkor még azt gondoltuk, h a halvány csík az a hullám kezdete, tehát gyűjtögettünk. Akkor ez tűnt logikusnak.
Annyira frusztráló, h ez a hónap vszleg veszendőbe ment! Már úgy vártam, h újra akciózzunk, erre lemaradunk róla.
lujzici
 
 


CSucsu: szerintem se menj el a tüdőszűrésre!

Timi: várjuk a híreket!

Lujzici: ne keseredj el! Nekem is kb. olyan hosszűak a ciklusaim, mint neked és az előző inszemem a 13. napon volt. Lehet, hogy csak később lesz pozitív. Nyugi. Ha meg van kedvetek akciózni, akkor hajrá! :wink: Ha ma csont negatív volt, akkor mire pozitív lesz megint gyűlnek kiskatonák.

Képzeljétek nekem meg ma reggel 36,2 volt a hőm. :shock: Most örülök, hogy nem vagyok beteg, de akkor meg tuti terhes sem ilyen hővel. Tegnap 37,1 volt reggel. 9 tizedet hogy eshet?!

Kép
németh
 
 


Kinga!

Amikor én hőmérőztem először teljesen szabályos volt minden. Utána elkezdtünk élesben akciózni, és csak idegesített, hogy egyáltalán nem tudtam kivenni a görbéből mikor volt peteérésem. Szóval inkább abbahagytam. Mondjuk reggel nem is tudtam mindig egy időben mérni.

Lányok!

megőrülök olyan ideges vagyok, majd elmesélem, csak már leírtam egyszer és lusta vagyok mégegyszer...na jó lemásolom. Csak jönne már haza a férjem, mert szétrobbanok.

Kép
Kép
tabati
 
 


Szóval az a helyzet, hogy anyósom már nagyon rég még olcsón vett 2 láboskészletet. Nem tudom mi a nevük, de tudjátok az a jó minőségű, ami tartja sokáig a hőt. Van benne dupla aljú, meg tésztaszűrős, stb. Az egyiket elfelezte, megtartott belőle párat, a felét meg a sógoromnak adta, mert épp akkor költözött el otthonról és semmi edénye nem volt. A másik készletet meg elrakta, hogy majd jó lesz a férjem unokatesójának nászajándékul. No, az unokatesó már negyvenhez közelít, falja a csajokat, de eszébe sem jut megházasodni. Közben mi meg fűztük anyóst, hogy mi ugyebár lassan különköltözünk és nekünk is kellenek edények stb. persze nem erőszakosan, csak célozgattunk, szerintünk értette is, és mégis most kitalálta, hogy nem tartogatja tovább, mert a nagy doboz csak a helyet foglalja, rögtön fel is hívta az unokatesót, hogy ő nem bírja elvinni, mert nehéz, jöjjön érte, karácsonyi ajándék. Szóval most neki fog ott állni a legénylakásában. Annyira, de annyira rosszul esett, mikor olyan jóban vagyunk anyósommal és tudja, hogy alig várom már, hogy legyen saját konyhám és főzőcskézzek kedvemre. Szerintetek is normális, hogy rosszul esik, vagy csak féltékeny vagyok, hogy neki lesz egy ilyen jó kis készlete? (de tényleg tudom, hogy nem fogja használni) Amúgy mi rengeteg pénzt kaptunk tőlük a házunkba (építkezünk) szóval egy szavunk sem lehet, nem is azért esik rosszul, de miért adja olyannak, aki nem is örül neki! Én meg kibújtam volna a bőrömből, ha megkapom. És most itt vagyok vele egyedül és olyan nehéz leplezni, hogy rosszul esett, meg hogy csalódott vagyok!

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: Ezt anyósod is tudta tudja, hogy te jobban örültél volna. ha jó a kapcsolat akkor nem értem miért nem neked adta.
Kérdezz rá, hogy vajon miért nem gondolt rád ? Mert az aférfi ugyse fogja használni. Legalábbis én kedvesen megkérdezném. Kiváncsi lennék mit mond rá.

Én meg ma meglepődtem mert este megjött. 28-napra. Igy jártam. nekem 31-32napra szokott megjönni. Ez a hónap is kukába ment.
Igy jártam:(

Kép
csucsu05
 
 


Jaj, csucsu! Úgy sajnálom! De legalább korán megjött, nem váratott magára és kezdődhet a következő ciklus. :?

Én meg nem kérdezem, mert így is sóhernak érzem magam. Ha ezt ő magától nem érzi, akkor csak a csalódottság marad. Még ha lány lenne az az unokatesó, vagy tényleg nősölés előtt állna... Amúgy meg szerintem azt mondaná, hogy ezt eleve neki vette, neki szánta. De lehet, hogy később megbánná, sőt meg is bánja majd, de nincs már visszaút. Szóval nem akarom, hogy azt gondolja, mindent magunknak akarunk. És tényleg nem is erről van szó, csak én tuti nem így csináltam volna, és belőle is azt néztem ki, hogy majd egyszer csak nekünk adja mégis, lakásavatóra, vagy mittomén. Persze, ha jóindulatúan gondolkodom, akkor lehet, hogy mi is kapunk majd egyet, de az akkora pazarlás lenne. Nagyon drága készlet, és az inkább jóljönne másra, ugyebár most jön a baba is. Unokatesó meg nem használja. Anyja felett lakik egy tetőtérben, lejár enni, meg mosatni, mindent az anyja csinál neki. nem mondom, rendes srác, semmi bajom vele, talán ő is mosolyog egyet rajta, elviszi, mert nem akarja megbántani anyósomat és berakja a pincébe porosodni. Ez akkora pazarlás. Én meg elepedek egy ilyen készletért. :( Nem is egy ilyenért, bármilyenért.

Kép
Kép
tabati
 
 


Csucsu:Ez aztán a váratlan menszi! :shock: :shock: :?
Akkor így megoldódott a tüdőszűrési gondod is! :? A fene esne bele!

Én már 5.napja pecsételek! :(

Kép

Kép
syl100
 
 


Csucsu!

Nekem az első éles ciklusom volt ilyen, hogy jó korán megjött, mintha azt akarta volna jelezni, hogy ne reménykedj feleslegesen. :evil:

Kép
Kép
tabati
 
 


Az a pecsételés olyan , mint a barnázás? Nekem még sosem volt.

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!
Megjöttem a dokitól. Jó helyen van a baba. kaptam utrot, nehogy elvésszen (a doki mondta így)
23-án visszarendelt azt mondta hogy akkor már lesz szívhang is. Remélem meglesz a családnak a karácsonyi ajándék.

Íme a pocakpocok :)

Kép 5.het

Kép 5het

Timi
titimee
 
 


csucsu: nagyon sajnálom, hogy megjött.

Timi
titimee
 
 


Tabati:A pecsételés az egyenlő a barnázással! :?
Jó neked,hogy nem volt "szerencséd"hozzá!

timi:Gratulálok a pocakpockodhoz!!! :lol:
Hát igen ez a legszebb karácsonyi ajándék nektek!

Kép

Kép
syl100
 
 


Timi: ANNYIRA örülök! Gratulálok és nagyon élvezetes várandósságot kívánok neked! Remélem, beszámolsz majd nekünk arról, mi újság veletek!?

Kinga: köszi a bátorítást! Akkor még 1-2 napot tesztelgetek, aztán meglátjuk...

Csucsu: :( De ezek szerint van esély, h a kisbaba karácsonykor foganjon meg!

Tabati: hát, szegény anyósod nem jól döntött... tök béna helyzet, mert lehet h veszendőbe mennek az edények.
De szerintem ilyenkor az van, hogy az ajándékozó általában nem azt nézi, hogy akinek ad, annak mennyire van szüksége rá, örül-e neki, stb... hanem inkább az a fő motivációja, hogy Ő adni szeretne.
Anyósod is vszleg ADNI AKART valamit az unokatesódnak, és ez volt a lényeg.
Egyébként meg majdnem biztos vagyok benne, h eszébe sem jutott, h te mennyire vágysz egy ilyenre. Ha belegondolt volna, persze vszleg rájön és szíves-örömest ad (ez látszik abból mennyit segítettek a háznál), de talán nem is gondolt bele.
A konfliktuskezelésnél legtöbbször azt rontjuk el, h feltételezzük hogy tudjuk, mit gondol és mit érez a másik. Ebből rengeteg konfliktus adódhat. Mindig a legjobbat kell feltételezni a másik szándékairól.
Csak ez baromi nehéz legtöbbször!
Ne hagyd, h egy buta, meggondolatlan döntése közétek álljon!
:wink:
lujzici
 
 


Titimee: nagyon szupi a képed. Irtó szép és boldog lesz a karácsonyotok:) Gratulálok!!

tabati: ez zepter edénykészlet amúgy??
Lehet kaptok ti is karira nem??

Kép
csucsu05
 
 


Tabati: nekem az első gondolatom az volt, hogy a ti karácsonyi ajándékotok egy sokkal jobb készlet lesz, azért nem adta ezt nektek. Majd meglátod. És azért is csinál úgy, mintha nem venné a célzást, mert hát meglepi az meglepi. Ne idegesítsd már magad ilyeneken! Biztos vagyok benne, hogy valami jóindulatú dolog fog kisülni az egészből.

Csucsu: sajnálom a pirit.... Kell még szedned a clostyt?

Timi: gratulálok a pici babucihoz! A férjed ott volt végül?

Lujzi: te is nyugodj meg, majd meglátod neked is végre beerősödik az a hülye lh!

Syl: neked a hormoneredményeid milyenek lettek?

Lyndee: tessék jelentkezni, mert ha nem jössz akkor még a végén azt hisszük, hogy már szülsz. :D

Kép
németh
 
 


Kinga: kell igen. A harmadik hónap után kell vissza mennem.

Kép
csucsu05
 
 


Kinga:Ez lett az eredménye a 3. napi hormonomnak:


Se LH:12/84 U/L
Se FSH:5,17 U/L
Se prolaktin:309,00 mIU/L
Se progeszteron:1,29 nmol/L
Se ösztradiol:295,80 pmol/L
Se totál tesztoszteron:2,56 nmol/L
Se szabad thyroxin:17,77 pmol/L
Se TSH supersens.:2,000 uLu/ml
Se szabad T3 :6,83 pmol/L *
Se inzulin: 4,13 mIU/L
Se sexhormont kötő glo: 174,00 nmol/L *

Ja és cisztám van bal oldalon jó nagy!Biztos még mindig meg is van!

Kép

Kép
syl100
 
 


Syxl: mikor mész dokihoz, hogy kielemezze a hormoneredményeket??

Kép
csucsu05
 
 


Itt vagyok már csajok,még nem szültem meg :lol: Csak tegnap elég fáradt voltam Nst után és már nem volt erőm írni.Most jó lett minden,mert előtte lenyomtam kb 3dl kólát és produkálta magát a kicsi.De egyébként már nagyon lusti.


Csucsu:sajnálom pirit,pedig most akartam elkezdeni a drukkolást.Párodnál minden oké? el sem tudom képzelni mi lehet a baj.... :?


tabati:szerintem nagyon is jól tudja anyósod hogy nálatok jobb helye lett volna a készletnek,csak valamiért direkt nem akart tudomást venni a dologról.Biztos ti is kaptok majd egyet :wink:
de én azért ha egyszer anyósod meg a srác ott lenne nálatok,rákérdeznék élesben hogy használja e azt a frankó készletet....kíváncsi lennék mit mond!

syrynx:hajrá,mindent bele :wink:

titimee:gratulálok a babához,nagyon szépen látszik a képen.Most már megnyugodhatsz és karácsonyra ott lesz a pici szivecske is :D

lujzici:ne keseredj el,még lehet hogy csak most lesz pé-d és nem maradtatok le semmiről.bár előfordulhat hogy éppen kimarad egy hónap peteérés.... :?

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: egy hét!!!!!!!! :D Mekkorára becsülik a fiatalurat? (Bár nem kell mindent elhinni.)

Tabati: remélem megnyugodtál már.

Képzeljétek ma reggel 37 volt a hőm. :roll:

Syl: sajnos nem nagyon tudok mit hozzászólni az eredményekhez, mert én nem is láttam a sajátomat, nem nyomtattattam ki. Mekkora az a nagy ciszta?

Kép
németh
 
 


Lyndee: nekem egy petevezetőm van. Ezért is keveseb az esély. Páromnak meg van egy fia az első házasságából. Az a baj hogy nekem nehezebb teherbe esni. Illetve szerencse kérdése hogy arra menjenek akatonák ahol megvan a petevezetőm. De nekem az életben nem sok szerencsém volt még.

Kép
csucsu05
 
 


Kinga:A ciszta 3 hete volt nézve(azóta nem :? ),akkor 4centis volt,és a petefészkembe volt benne,kaptam róla képet is ,hátelég durva!Csak ide sajna nem tudom beszerkeszteni! :oops:
Így a bal petefészkem akkor 2X akkora volt mint a jobb! :?

Kivagyok teljesen.Napok óta lent van a hőm 6.napja pecsételek,de megjönni nem akar,nehogy már menni tudjak a dokihoz,és mindjárt itt a karácsony!Ez kész!

Kinga:mennyi van neked még a nemvártig?Hanyadik dpo-n vagy?
A hőd szép! :roll:

Kép

Kép
syl100
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: