Új privát üzeneted érkezett!

Vali!
Ne izgulj!!Én nagyon reménykedem, hogy sikerült.Kép
A dokim nekem is azt mondta a 13 cn-on az Uh-on, hogy nem valami vastag a mnyh-ám, és láss csodát mégis összejött a babucink.Kép
Még ne add fel.Tudom, hogy ott bújkál a kisördög benned a bogyó miatt.Kép
A dokival kapcsolatban pedig az a véleményem, ha a mostaniban nem bízol meg teljesen, akkor mindenképpen keress egy másikat, akiben megbízol.Kép
Nagyon drukkolok!!!

Annácska!
Mondjuk Én is attól teszem függővé a bejelentést, hogy hány babucink van.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Pilis
Nagyon nagy gratula!!!Kép

Vali
Szerintem is tutira babás vagy!Kép
41.nap és ilyen tünetek?! Mi más lehetne?Kép

Stella
Hát komolyan nem irigyellek. Én bárkit, babát, felnőttet egyaránt könnyedén megszúrok, minden gond nélkül, de a saját vérvételemre oda se merek nézni, nemhogy megszúrjam magam.
Nagyon bátor lány vagy! Mindent a babá(k)ért!!!Kép

Tündi
Ne aggódj a tüszőrepi miatt! Előbb vagy utóbb úgyis bekövetkezik, addig pedig akciózzatok bőszülten, nehogy lemaradjatok róla!!!
Kép

Judyt
Nagyon kíváncsi vagyok, hány pocaklakód van!Kép
Drukkolunk a dokihoz!Kép

Mi voltunk ma védőnéninél. Hallgattunk Kristóf szívecskét, szegényke megint menekült. Nagyon nem szereti ezt. Miközben a védőnéni üldözte a készülékkel, addig Ő fönt a 4cm-sével jókat rúgott belémKép
És 1 cm híján 1 méteres a pocikörfogatomKép
Teljesen megdöbbentem, én azt hittem, hogy a méhem teteje most kb.a köldököm és a rekeszizmom között félúton van. Erre most kitapintotta a védőnő, és már szinte a rekeszizmomig érKép Így megvan a magyarázat, hogy miért fájdogál meg szúrkál időnként fönt a pocim. Én azt hittem a gyomrom az, de a védőnő mondta, hogy már rugdossa a gyomorszájamat meg a rekeszizmomatKép A kis huncut!Kép

Köszi mindenkinek a gratulát a 30.héthezKép
És igen, alakul a szoba, nagyon várom már az estét, hogy érkezzen az ágyikó. Apuci meg az unokatesóm Pestre utaznak majd fel érte.
Csak még nem lesz benne szép ágynemű, így csak a "csupasz" kiságyról tudok feltenni képeketKép

Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Az igen, 1 méter?
Nem is látszik annyinak.Ez nem semmi.Kép
Én türelmes vagyok, nekem ráér a kép a szobáról, ha már úgy gondolod, hogy minden a helyén van.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 

 
 

Vali
Sajnos nem ismerem az Androcur hatásaitKép
De az tutira nem igaz, hogy ha nincs peteérés, akkor nincs mensi sem. Ez bizonyára valami félreértés. Hiszen ezt hívják anovulációs ciklusnak, vagyis ovuláció, peteérés nélküli ciklusnak. Nekem is ilyen volt. Tehát az, hogy megjön valakinek a mensije rendesen, még nem jelenti azt, hogy tökéletes "működik" is. Ennek kiderítésében segít valamicskét a hőmérőzés,(engem viszont átvert a hőmérő is), de igazán pontosat csak az UH és a hormonvérvételek mutatnak.
Fordítva se hinném, hogy teljesen igaz. Hiszen teljesen szabálytalan, akár 2 hónapos ciklusokkal rendelkező nőknek is sikerülhet teherbe esniük. (vagy vedd csak alapul a szoptató kismamákat, akár még mensijük sincs, mégis teherbe eshetnek, persze kisebb eséllyel, de megtörténhet). Csak nehéz meghatározni, hogy mikor, hiszen teljesen el van tolódva a ciklusuk.

Nem tudom segítettem-e ezzel.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Judyt Kép
Én attól tenném függővé a bejelentést, hogy meddig akarok dolgozni, és hogy meddig lehet húzni, amig nem látszik. Meg hoyg szerinted hogy fogják fogadni, remélem, nem olyanok a kollegáid, főnököd, mint szegény Juditnak.

Mea
Miből gondolod már most, hogy nem sikerült most sem???????

Babus Kép
Haláli jó ez a kép, köszi Kép Oké, akciózunk, nem akarunk lemaradni, de ez az állat felülmúlhatatlan Kép
Majdnem 1 méteres poci????? Hát az nem semmi KépLehet, hoyg Kristóf talpacskája sem 4 centi, hanem már nőtt egy picit Kép

Vali
KÉrdésedre térjünk vissza holnap, mert addigra már nem is lesz kérdés Kép Én sem tudom elképzelni hoyg ne lenne babád, olyan jók a tüneteid Kép Csak az aggaszt, hogy a dokinő azt mondta, elvékonyítja a nyálkahártyát. Attól függ mennyire, mert akkor ugye nem tud beágyazódni a baba Kép De szerintem nem erről van szó! Én nagyon bizakodom! Kép

Móni, BAbus Kép
Köszi, akkor igyekszem nem aggódni a tüszőrepi miatt. Remélem holnap már lesz valami, csak arra várt hogy megosszam veletek ezt a kérdést Kép

Annácska Kép
Zavard azokat a gólyákat, és ha látod őket, nézd meg légyszi hány csomagocska van a csőrükben Kép Remélem 2-2 Kép De minimum 2-1, Stelláéknak 2, mert nagyobb az esély rá, és ha nekünk csak egyet hoznak az is tökéletes lesz Kép Hálás köszönet Kép

Jura
Szorítok, hoyg oké legyen a melóhelyen a bejelentés!
Hogy fogadták?????

Jündi
Vendég
 


Sziasztok!

Elobb utobb en is befutok, es miket latok? Csupa jo hir!

Pilis, oooooooooooriasi nagy gratula neked, jo lenne, ha tudnal jelentkezni hamarosan, hogy mit erzel?

Vali,
szerintem is tuti a dolog, remelem, hogy megtalaltad a + Clearbluet Kép

Babus,
ez a 30 het mar nagyon komoly dolog! Attol, hogy feljebb van a mehed csucsa, mint ilyenkor kene, lehet, hogy elobb jon Kristof vagy nincs nagyon osszefugges?

Stella,
Elotted tenyleg le a kalappal. Remeljuk, hogy ez az elso es egyben utolso ciklus is, amikor ilyen dolgokat kell elkovetned onmagad ellen!

Nicol,
tenlyeg tunderi ez a kis maszat! Latszik mar rajtad valami pocak tajon?

Lanyok,
voltatok ilyen Toxoplazma meg rubeola vervetelen? Erre is ehgyomorra kell menni vagy itt lehet legalabb inni elotte?

En egyebkent koszonom jol vagyok. Szombaton eleg cudarul ereztem magam, rettenetesen fajt a gyomrom. Vasarnap semmi bajom nem volt szerencsere, de ma reggelre megtapasztaltam, hogy mire is kepesek ezek a hormonok: kb 20 percet sirattam a Bubikot. Furcsa volt, mert nem volt soha a kedvenc szineszem...

Vanda
vanda72
 
 


Tündi!Kép

A hőm 37,3 a 24.cn-en de én most már inkább nem élem magam bele semmibe.
Már nem tudnék megint csalódni olyan nagyot.
Szóval ezért mondom, hogy szerintem most sem jött össze, hátha jó ez?!?Kép

Te jól vgay? Akciók megvoltak?
2 naponta???
Mi most a tüszőrepi környékén 2x voltunk csak együtt, rögtön az UH utáni hétvégén, mert az Uh pénteken volt és akkor volt 18 mmm a tüszimKép

Szombaton, meg hétfőn volt utána akcióKép

Háááááááát ha ez elég????

Mea
mea
 
 


Most jöttem vissza a dokitól!

A manókám 6cm, 17gramm és minden rendben van!!

Nagyon jól éreztem magamat a hétvégén csak tegnap délután kicsitt görcsöltem.

Judyt!
Átirnád az idöpontomat Június 10 -re

Pilis!
Nagyon gratulálok!!!

Zsófi
zsófi76
 
 


Mea
Értem, hogy nem éled bele magad, ez is egy jó taktika Kép Én azért bizakodom veled kapcsolatban nagyon! Kép Hétfőre már biztos megrepedt a tüsződ, remélem, elég volt ez 2 akciózás az UH után Kép
Köszi, jól vagyok Kép Akciózunk igen, a párom sosem felejti el, hoyg éppen ma akciós nap van, olyan drága Kép Még kell is akciózni, nincs pihenő, mert még tüszőrepim sem volt Kép

Juzsci Kép
Te hoyg vagy? Tüszőrepi után? Hőd? Remélem, megnyugodtál a progi szint miatt!

Jündi
Vendég
 


Sziasztok Jányok!

Pilis!
Annyira örülök!Sokat gondoltam Rád hétvégén, végül is ma reggel csináltad meg a tesztet?GRATULÁLOK!!!

Vali!
Úgy izgulok Érted! Nagyon remélem, hogy holnap Te is ilyen fantasztikus hírrel jössz!Sajnos én sem ismerem az Androcur hatását, de a tüneteid nagyon jók, sajnos nekem még sohasem voltak ilyen tüneteim, szóval el ne keseredj!!!
NAGYON DRUKKOLOK!Kép

Babus!
Ez hihetetlen! Látod Kristófnak kutya baja, stramm baba, jó nagy helyet követel magának!Kép

Judyt!
Szerintem már bejelenthetnéd, de igazából Te ismered a munkatársakat, főnöködet. Ha félsz a válaszuktól, akkor jobb ha minél előbb bejelented, mert csak idegeskedsz, ami pedig nem tesz jót a babá-d-id-nak!Gondolok Rád délután!

Kinga
Kinga79
 


Szia Zsófi! Kép
De örülök nektek! Szupi, hoyg minden rendben! Milyen nagyon boldog lehetsz most, na meg Tamás is Kép

Jündi, aki sóvárog egy törpe után Kép
Vendég
 


Tündi!Kép

Drukkolok nagyon, hogy célba érjenek nálatok Kép

Az volt az érdekes, hogy 14 napon volt UH pénteki napon, és utána kedden már 37 volt a hőm, tehát pont a hétvégén lehetett a repi.
Ha most sem sikerül, akkor gáz vanKép
mert mi tényleg akkor csináltuk, mikor volt a repiKép
HA a hőm nem csal, de azóta is fent van már egy hete.

Még érdekes ebben a hónapban, hogy hamarabb volt repi ezek szerint kb.15-17 napon( sajnos pontosan nem tudom, mert nem mértem pont akkorKép )

eddig meg 19. napon voltKép

Na mindegy, vagy sikerült vagy nemKép

Megyek is inkább dolgozni, mert csak belehülyülök megint ebbe.

További szép napot!!!

Mea
mea
 
 


Vanda
Csak én tudtam rosszul a méhem nagyságát, valójában pont megfelel a koránakKép

Zsófi
17grammKép Ez nagyon jóKép
Olyan furi, hogy nemrégiben még Kristóf is ekkora volt, most pedig már több mint 1 kilóKép Így utólag belegondolva olyan gyorsan eltelt ez a pár hónap, de ha még előre gondolok erre a 2 hónapra?!? Olyan soknak tűnikKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Zsófi!
Gratulálok.Nagyon jók az eredményeitek.Képet nem kaptatok?

Kinga, Jündike!
Az a helyzet, hogy tudják a kollégáim, hogy már régóta szeretnénk babucit.Kép
A főnököm 2 hónapja kérdezett rá egy munka miatt, hogy nem lesz-e még baba, hogy számíthat-e rám.
De hála Istenek egyáltalán nem rosszindulatúak.Sőt már ők is nagyon várják, de még nem akarom elkiabálni a babuci létét.
Az a helyzet nálunk, hogy most egy kolléganőm szerződéssel van és valószínű, hogy csak dec.-ig vagy márc.-ig dolgozik csak.Ezért mondanám csak el, hogy tudja a főnököm, hogy majd az Én helyemre visszaveheti.Kép
Amúgy úgy gondoltam, hogy kb. március-április környékéig dolgoznék, ha bírom.Ha nem akkor hamarabb eljövök táppénzre.Na meg ha a dokim azt fogja javasolni, akkor rögtön is.Kép
Szóval nagy a dilemma.Már az is felmerült bennem, ha nem fog látszani rajtam karácsonyig, akkor majd csak azon a héten mondom el, ha megvolt a 12 hetes UH.Na majd meglátjuk, csak addig még van 3 hét.Kép
Ezt jól kifejtettem neketek.Remélem nem gond.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt,

En sem merem a 12 hetes UH elott bevallani a cegnel, hogy mi is a nagy helyzet. Babonabol sem es sajat megnyugtatasom miatt is igy latom jobbnak. Bar rajtam nem latszik semmi meg a nagyobb ciciken kivul, viszont en januar masodik feletol nem szeretnek mar dolgozni, ezert azonnal bevallom, ahogy megvan a 12. heti UH.

Vanda
vanda72
 
 


Megmondtam! Meglehetősen jól fogadták. Én roszabbra számítottam. Végre túl vagyok rajta!!!!Annyira megkönnyebbültem. Szóval hétfőtől táppénzen vagyok. Mióta megtudtuk, hogy ikrek, apuci nem akarja, hogy tovább dolgozzam, ráadásul hétvégente vállaltam otthonra plussz munkát, ami most már sok volt az egész heti munka után. És nem kell naponta 3 és fél órát utazással töltenem.
Jura
jura
 
 


Jura
Tök jó, hogy jól fogadták. És helyesen tetted, hogy hallgattál apucidra! Egyetlen munkahely sem ér annyit, mint a kisbabá(i)nk biztonsága, egészségeKép Én legalábbis ezen a véleményen vagyokKép
Ezek szerint hétfőtől nem leszel netközelben sem?!?

Babus

Kép
babus2005
 
 


Jura,
orulok, hogy tul vagy rajta. Meglepodtek vagy azert ki tudtak eroltetni magukbol egy kedves mosolyt?
Otthon van gepetek es fogsz tudni valtozatlanul levelezni velunk?

Judyt,
hanyra mesz ma dokihoz?

Vanda
vanda72
 
 


Jura!
Annyira örülök, hogy ilyen könnyen ment, biztos nagyon jól érzed magad!Hétfőtől nem dolgozol?Legalább most már 100%-ig odafigyelhetsz a babákra!Nagyon aranyos férjed lehet!Kép

Judyt!
Ez nagyon rendes Tőled, hogy azért mondanád el, hogy a kolléganődet visszavehesse!KépHa olyan megértőek a kollégák és tudják, hogy szeretnétek babát, akkor nem hiszem, hogy rosszul fogadnák, maximum azért mert a későbbiekben Téged nélkülözniük kell!!!KépMond el nyugodtan!

Kinga
Kinga79
 


Vali Kép
Köszönöm, hogy elküdöd. Amúgy én általában képeket szoktam csinálni, de már volt rá példa, hogy cserepet is dekopázsoltam. Majd egyszer én is lefotózom a munkáimat.

Babus Kép
Nem semmi ez a pociméret Kép Kiváncsi vagyok mekkora leszel, majd februárra Kép

Jündi Kép
Zavarom a gólyákat ezerrel! Úgy tervezem, hogy Neked is és Stellának is két kiscsomagos gólyát küldök Kép Az lenne az igazi, ha négy babucival sétálgathatnátok Kép

Zsófi Kép
Gratula a jó eredményhez. Olyan hihetetlen, hogy már ekkora a babucid Kép

Vanda Kép
Nekem most volt rubeola és toxoplazma szűrésem. Igen éhgyomorra kellett mennem, remélem minden rendben lezs nálad Kép

Jura Kép
Annyira örülök, hogy ilyen jól fogadták a hírt. Most már minden rendben lesz. A babák egészsége a legfontosabb Olyna jó, hogy ilyen párod van Kép

Judyt Kép
Már csak két és fél óra és fényderül az igazságra Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Kinga, Vanda ,Babus
Bizony nem leszek netközelben hétfőtől. Ezért sír is az egyik szemem. Úgy megszerettelek mindannyiotokat, hogy nagyon fogtok hiányozni.De már elhatároztam, hogy hetente egyszer beülök a könyvtárba egy órára, hogy tudjak veletek beszélgetni, mert muszáj tudnom róla, hogy mi történik veletek!
Szóval nem szabadultok meg tőlem olyan könnyen!!!!!!!
Vanda
Mosoly volt, de elég erőltetett.

Jura
jura
 
 


Vanda!
5-re kell mennem.Kép
Már nagyon izgulok.
Hát Én is vagyok a bejelentéssel.

Kinga!
Igazad van, de úgy érzek, ahogy Vanda, tehát babonából, és a magam megnyugtatása miatt nem akarom még.Végül is csak a jövőhetet kell kibírnom, mert utánna nem jövök egy hétig, mert szabin leszek.Ezután pedig pár nap és meglesz a 12 hetes UH.Na majd meglátom.

Annácska!
Valóban már nincs sok idő hátra.Majd írok sms-t.Kép

Jura!
Annak örülök, hogy "elég jól" fogadták a hírt.Kép
Viszont egy kicsit szomorú vagyok, hogy ritkábban fogok rólad hallani.Kép
De azért a hetente 1 alakalmat tartsd be kérlek.Nagyon fogsz hiányozni.
Ha nálunk is kiderül, hogy ikrek vannak a pocimban, szerintem Én sem fogok dolgozni.Na majd meglátjuk 2 óra múlva.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Annácska Kép
Köszi a gólyákat! Kép Nagyon rendes vagy Kép

Jura Kép
Igazán irigyellek a munkahelyed miatt is Kép A párod nagyon drága Kép Engem is érdekelne, hogy azért tudsz majd jönni a topikba továbbra is? Nagyon örülnék neki! Kép Hiányoznál ha nem tudnál netezni Kép

Judyt Kép
Ha neked ilyen tuti jó a kollektívád, akkor én sem hallgatnék tovább Kép Pláne hogy van egy kolleganőd, aki szegény még nem tudja, lesz-e munkája januártól vagy áprilistól. De te olyan jótét lélek vagy, és gondolsz rá is Kép
Bárcsak én tartanék már itt!

Jündi
Vendég
 


Judyt Kép
Mindenképpen gondolok rád 5-kor! Kép (szerintem ikrek) Kép

Jura
De kár, hoyg ritkábban tudsz majd jönni Kép Azért azt a heti 1-et nagyon fogom várni!!!!!

Jündi
Vendég
 


Jündi!
Teljesen belepirultam a jótét lélek jelzőbe.
Kép
Nagyon aranyos vagy.Kép
Hidd el nemsokára Te is itt fogsz tartani.Kép
Én érzem, hogy hamarosan annyira boldog leszel, és ezzel együtt Én is, mert végre sikerülni fog nektek is az a nagy csoda amit babavárásnak nevezünk.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt
Az nem lehetséges, hogy megírd valakinek sms-ben, hogy mi volt a dokinál?Én szívesen bevállalomKép És rögtön közhírré is teszem ittKép( Vagy valaki másnak írj, aki még estig itt van!Kép Kép Engem már annyira érdekelne? Én nem bírom ki holnapigKép
De ha szeretnéd te személyesen megosztani velünk holnap, azt is megértem.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Judyt,
Drukkolok nagyon 5-kor, bar az az igazsag, hogy abban a szerencses helyzetben vagy, hogy rossz hirrel nem tavozhatsz. A legrosszabb hir ugyanis az lehet, hogy 1 baba van a pocakodban. Kép

Annacska,
koszi az infot. Kozben az orvosom is azt mondta, hogy ehgyomor. Ennek nem orulok tulzottan, de azert majd vizet iszom es odamegyek jo koran, hogy minel elobb tul legyek rajta es ehessek.

Jura,
vegulis a heti 1 is nagyon jo, legalabb annyira be tudsz majd jelentkezni, hogy allapot jelentest adj onmagadrol.

Vanda
vanda72
 
 


Lányok, visszajött a köhögésem. Kb. 2 percenként köhögök, állandóan kapar a torkom és tök szárazon köhögök. Úgy félaek, nehogy ártson a babuciknak. Hétvégén ittam mézes citromos teát, ettem savanyúkáposztát, apuci friss narancslevet facsart liter számra, vettem a patikában olyan szirupot amit terhesek is ihatnak. De semmi eredmény, csak egyre idegesebb leszek. Képzeljétek a főnöknőm kiment a DM-be és vett nekem hurutoldó teát?!?!?!?!Majdnem leestem a székről a meglepetéstől. De elolvastam a papírját és azt írja terheseknek nem ajánlott.(egyébként csak gyógynövény van benne)Szóval nem merem meginni. Szerintetek mit egyek vagy vegyek köhögés csillapításra? A körzeti doki azt mondta, hogy pl. lándzsás útifű szirup jöhet, de a patikus azt mondta, hogy terheseknek ő bizony nem ad! Hát akkor most mi a fenét csináljak?

Judyt
Én fél hatra megyek a dokihoz!
Jura
jura
 
 


Jura!
Gondolok rád.Szerintem kérdezz rá a dokidnál a köhögésre.

Vanda!
Köszi, hogy drukkolsz.Remélem, hogy csak az lehet a legrosszabb, hogy "csak" 1 babucink van.

Babus!
Annácskának biztosan írok utánna, csak azt viszont nem tudom, hogy ő tud-e este netezni.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Annácska
Akkor tessék netközelben lenni este!!!Kép

Jura
Szerintem a köhögéssel nem ártasz a babáidnak!Kép Nem tudom, mit lehetne tenni ellene, szerintem is kérdezd meg a dokidat! Leginkább arra vigyázz, hogy lázas ne legyél!!!
Én allergiás voltam az első hónapokban és 2 hónapig folyamatosan tüsszögtem, napi 30-at is akár és nem lett semmi. Tudom, az nem volt tulajdonképpen betegség, csak nagyon kellemetlen, ahogy rázódott a pocim, de szerencsére nem lett semmiKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Lányok!
Mára elbúcsúzom.Megyek a dokihoz.Holnap beszámolok mindenről.

Puszi

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt Kép
Nagyon várom az sms-t. Drukkolok nagyon!!! Kép

Babus Kép
Igérem bejelentkezem este Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Jura
Esetleg egy torokfertőtlenítő garganizálás? Gyógyszertárban lehet kapni azt hiszem ilyen cseppeket recept nélkül is. Azt nem kell lenyelni és szerintem használhat is. Vagy torokfertőtlenítő cukorkák. A főnököd mindenestre jó fej, a szándék is kedves tőle Kép

Judyt Kép
Tudom, hogy nemsokára én is átélem a csodát! Kép

Jündi
Vendég
 


Lányok Kép
Megyek haza, de otthonról még este jelentkezem Judyt pocakos hírével.

Puszi

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Babus, Judyt, Tündi
Köszönöm az ötleteket a köhögésre. Mindjárt indulok én is a dokihoz.
Puszi holnapig
Jura
jura
 
 


Judyt,
Már biztuson tudod, mi a helyzet. Annyira izgiKép

Jura,
Drukkolok a dokihoz, és kérdezd meg, hátha ő tud valamit ajánlani a köhögésedre.
Nagyon sajnálom, hogy majd csak hetente hallunk róladKép

Annácska,
Várjuk a jelentkezésedet este.

Móni

Kép
móni23
 
 


Nem érkezett meg a kiságy.Kép Pedig hétfőre ígérték. Majd valamikor a héten fogKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus,
Nagyon sajnálom, de még nem vagytok elkésve, majd a héten megjön, és még így is marad időd csinosítaniKép

Annácska,
Judyt nem írt? Vagy még nem értél ide? Már annyira kíváncsi vagyok.

Móni

Kép
móni23
 
 


Babus!

Köszönöm a válaszokat. Nem olcsó ez a UH. Kép
De azért el megyek dec közepén. Az a legjobb orvos akit te írtál? Hozzá érdemes bejelentkezni?
A babaneten hol kell regisztrálni hozzá?
1 méteres körkogat Kép az nem semmi!
A kiságy miatt ne aggódj, van még időtök. Kép

Pilis!
NAGYON NAGY GRATULA!!! Kép Kép

Jura! Kép
Nagyon sajnálom, hogy ilyen ritkán fogunk hallani rólad. Kép De nagyon örükök hogy sokat fogsz pihenni.

Annácska!
Már nagyon izgulok!! Nem kaptál SMS-t?

Vali!
Nagyon drukkolok reggelre!! Kép
Elő a pozitív tesztekkel!!

Zsófi!
Majdnem ugyan akkorák a babáink! Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Ja, majdnem elfelejtettem: köszönjük a dicséreteket a babucimmal együtt mindenkinek!! Kép

Kép
nicol
 
 


Nicol
Ezen az oldalon: http://www.babanet.hu/ultrahang.php
találod meg (piros betűvel írt rész!) és arra kattintva tudod magad regisztráltatni!
A Győrffy Mátyás nem orvos, csak szonográfus, de az egyik legnépszerűbb és leggyakorlottabb UH-os, hozzá járnak a legtöbben. Még a Hajdú Krisztináról (ő viszont tényleg doki) hallottam jókat, de róla nincs személyes tapasztalatom.

Persze, tudom, a kiságy legyen a legnagyobb gondomKép Csakhát úgy beleéltem magam. Olyan kis mohó lettem manapság, azonnal akarok mindent Kristóf szobácskájábaKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok Lányok!
Judytnak ikrei vannak KépKépKép
Kétpetéjű csemeték, mind ketten jól vannak 16 mm-esek Kép

Judyt Kép
Éreztem, hogy ikreid lesznek! Nagyon-nagyon boldog vagyok KépGratulálok Kép

Babus Kép
Siettem, ahogy tudtam Kép
Remélem még olvassátok.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


AnnácskaKép
KösziKép

Judyt
Hát ez fantasztikus!!!KépGratulálok!!!Kép
Micsoda ikeráradatKép Ez elképesztő!!!
Kép

Tündi, Stella, most húzzatok bele!!!KépIkerhullám van!!!

Babus

Kép
babus2005
 
 


Judyt,
Ez csodálatos, remélem ti is nagyon boldogok vagytok, hát még a nagyszülők mit fognak szólni. Azt hiszem, most te lehetsz a legboldogabb a világon.Kép

Annácska,
Köszönjük ezt a csodálatos hírt.

Jó éjszakát mindenkinek!
Móni

Kép
móni23
 
 


Judyt,
ez fantasztikus!KépKépKép Én is sejtettem ám!Kép Két babuci, ez olyan klassz!Kép
Kép Kép

Jányok,
én továbbra is eléggé el vagyok kenődve, ez a hő dolog idegesít, valahogy úgy érzem, hogy mi csak próbálkozunk hiába, pete meg nem is érik.Kép Komolyan mondom, boldog tudatlanság volt, amikor még nem tudtam, hogyan kell(ene) alakulnia a hőgörbének. Ráadásul az egyik barátnőm is most jelentette be, hogy terhes, pedig szinte mindig védekeztek (egyszer-kétszer maradt el csak), nem is tervezték. Mi meg agyba-főbe próbálkozunk, és hol az eredménye? Süllyedek a depibe. Ha most sem lesz semmi, utánanézek az Aviva módszernek, és megtanulom.

Babus,
szerinted lehet nyák peteérés nélkül? Olyan tanácstalan vagyok.

Bocsi, most depizek tovább, ezért nem is írok senkinek.Kép

De Judyt és Pilis miatt sokkal jobb a kedvem, és remélem, holnap Vali is jó hírekkel jön!Kép

Jóbor
kóbor
 
 


Kóbor!

Mi ez az Aviva módszer??

Judyt!
A te boldogságod a miénk is!Kép
Szívből gratulálok az egyel feletted lévő topicból!
Minden jót és szépet kívánok nektek!

Kép

Kép
megann
 
 


Szép reggelt mindenkinek!

Judyt!
Én éreztem, csak nem mertem megírni!!!Gratulálok!Ez fantasztikus!Már két ikresünk van!Nagyon jól alakul a topic, már csak nekünk "lentieknek" kéne igyekeznünkKép!

Én úgy döntöttem, hogy ebben a hónapban még több mindent fogok elkövetni mint eddig. Ezért tegnap vettem fagyöngy teát, este be is áztattam hideg vízbe és már itt van velem a munkahelyemen, igaz még nem mertem megkóstólni, biztos borzasztó íze van, de nem hátrálok meg!Kép

Annácska!
Köszi, hogy ilyen hamar megírtad nekünk a csodálatos hírt!

Kóbor!

Kérlek ne keseredj el!Hol méred a hődet?Nem lehet, hogy azzal van baj? Lehet, hogy minden ok, csak rossz helyen méred! A negatív gondolkodásod kihat a testedben zajló folyamatokra!Nekem is nehéz néha, de biztos vannak pozitív dolgok is az életedben! ELőször is ott van a párod!!!KépÉn szívből drukkolok Neked!!!

Kinga
Kinga79
 


Judyt!Kép

Ez hihetetlen, és kétpetéjűek!!!!
Az a legjobb, főleg fiú-lányKép

GRATULÁLOK!!!!!

PuszikaKép

Mea
mea
 
 


Jó reggelt!

Jóbor,
Nem szabad elkeseredni, ha a második mensitől számolod hányadik napon vagy? Csak mert szerintem az volt az igazi, és lehet, hogy attól számolva nem is késik az a tüszőrepi.

Kinga,
Ezt a fagyöngy teát hogyan kell inni, hányadik ciklusnaptól hányadikig, ja és milyen íze van?

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!

Én mindig csak kapkodom a fejem ha olvaslak benneteket! Mindig új meglepetések jönnek!!!!

Viszont úgy néz ki hogy én is felkerülhetek a táblára (már persze ha szabad :-) Tegnap este megkezdtük az akciózást, én egy kicsit meg is lepődtem, mert ugye úgy volt hogy majd csak következő hónapban :-)

Az adataim: 27 év, Budapest, mensi 25-28 nap, és ma van a 14. napom. Azt hiszem ennyi kell most igy hirtelen!

Gratula mégegyszer mindenkinek!!!!

Dorka

Kép
szdorka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?