Új privát üzeneted érkezett!

syrynx - már korábban akartam irni, h nagyon jó a Mátés vonalzód! Imádom Afrikát !

Jó éjt![/b]
pampalini
 
 


lyndee bocsánat ha belekotty

gyedet úgy tudod igényelni ha munkanélküliről mész el tgyásra..hogy a munkanélkülid ne járjon le a szüléskor.. tehát magát a munkanélkülit szüneteltetik amikor szülsz..és kapod a tgyást és így amikor a gyedet igényleg még biztosított vagy, mert nem járt le a munkanélkülid..

remeélm azért érthető volt...

egyik ismerősöm utánajárt...

mindenkinek gyors babásodást!
Vendég
 


Sziasztok!

Timi!

Gratula mégegyszer!

Syry!

Nem idegesíteni akarlak, de nekem a méhenkívülimkor volt ilyen tünetem, hogy nem akart abbamaradni a mensim. Persze nálad nem biztos, hogy ez van, de ha igen akkor sem gáz, mert akkor is valszeg elvetéltél azért vérzel. Szóval tényleg nem akarom, hogy e miatt megijedj, csak azért írtam, mert érdemes elmenni dokihoz.

Kinga!

Drukkolokm a nempénteki :lol: inszemhez! :lol:

Amúgy kaptam újságokat a védőnőtől és az egyikben az volt, hogy van valami új törvény, hogy azokat sem lehet elbocsátani a munkahelyéről, akik lomikra, inszemre, vagy bármilyen mesterséges beavatkozásra járnak, amiből babu lesz. :D Szóval ha már akár csak egy vérvétel volt az ügy érdekében, mármint a lombik, vagy inszem miatt, akkor lehet lobogtatni a papírt a főnöknek ha ki akar rúgni. :wink: Hátha valaki ilyen cipőben jár, vagy jár majd , akkor jó tudni.

Kép
Kép
tabati
 
 

 
 

Tabati
nem véreztem végig, csak 5 napig. utána még kb 4-5 nap nagyon kevés barnázgatás volt. ma már teljesen megszűnt.kop-kop-kop. már az előző ciklus is így végződött, csak sokkal kevesebb ideig volt a barnázgatás. egyébként nekem is megfordult a fejemben hogy esetleg babás vagyok/voltam. már akartam is tesztet csinálni, de elfelejtettem reggel. :oops: bár a 31. napon csináltam tesztet, ami csont nega lett, aztán a 34. napon rendesen meg is jött a mesi. jövő kedden megyek dokihoz, mindenképp megemlítem neki. Neked hamarosan itt a 12. hét! mikor mész uh-ra?

Pampalini
a nevet Afrika miatt választottad? nekem az elefántok tetszettek a vonalzón. + a szöveg is. meg olyan jó meleg színek vannak rajta, ezért választottam.

Boniko
kösz az infot, legalább ezt is tudjuk.

Lyndee
rég nem írtál. minden ok??????

Kép

Kép
syrynx
 
 


Pampalini: köszi! Hú, a forralt bor az tényleg szuper! És Egerben! Amikor Mátéval terhes voltam akkor voltunk Egerben egy hetet kari előtt, és annyira hangulatos volt! Csupa szép emlékem van róla. Volt ott egy kávézó, ahol isteni forró csokit lehetett inni. Hmmmmm.

Ma kaptam tüszőrepit de tutira megint nem repedt meg, mert nem éreztem semmit, úgyhogy holnap biztos megint kapok egyet és akkor tényleg pénteken lesz inszem! :shock:

Kép
németh
 
 


tabati: köszi :) nagyon örülünk, de csak még halkan. nem is mondtuk még el a családban senkinek.
uh forraltbort énis innék. nagyon szeretem :)

kinga akkor pénteken lehet drukkolni?

csucsu: mikor tesztelsz? olyan "kevesen" vagyunk még az augusztusi babavárókban. igazán csatlakozhatnál.

Timi
titimee
 
 


Pampalini: a második lesz.

Timi: azért holnapra is kérek szépen drukkot! :wink: :D

Kép
németh
 
 


Csucsu: nálad meg ilyen tesztelés körüli idők járnak? Hajrá! Tényleg mikor tesztelsz?

Kép
németh
 
 


Boniko:köszi az infókat,én is így csinálom,hogy szüneteltetem a munkanélkülit(vagyis nem járt le) és tgyást igényelem meg.megnyugodtam hogy jár a gyed :)


syry:köszi,aranyos vagy.Szoktam írogatni csak most már sűrűbben kell járnom nst-re is és eléggé le vagyok fogalva.egyébként minden ok velünk.


csajok kitartás,jönnek azok a pozitív tesztek,küldöm nektek karácsonyra :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Kinga: Nem még nem tesztelek. Valmikor 26 -án volt PÉ-m.
Most azt hiszem megvárom mig kimarad a mensim. Nincs is itthon HCG teszt pont ezért. Lh viszont van bőven:) Hátha szerencsét hozz és nem is kell már nekem Lh teszt:)


Titimee: szivesen mennék az augusztusi topicba.:) nagyon szeretném mert a férjem is augusztusi születésű. Nagyon szui ajándék lenne neki is:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok lányok,

kissé eltűntem a gondolataimmal, alig győztem most visszaolvasni :).
Ma voltam dokinál, nagy reményekkel, hát még kétesélyes a dolog: elvileg ugye kb. múlt hét elején (nem) kellett volna megjönni, a bhcgm azóta 65-ről 500-ra nőtt, az Utronak hála a progim 37-ről 106-ra, és ahogy elkezdtem szedni másnaptól megszűnt a barnázás-vérezgetés. A bhcg "ugrást" kissé keveselte a dokim, ill. UH-n csak egy halvány sötét foltot lehetett sejteni, viszont a méhnyálkahártyám tovább vastagodott, immár 18 mm. Úgyhogy 1 hét izgalom, újra. Pedig de mennék az augusztusi topicba én is.... :roll: Mellfeszülést ennyi hcg-vel is olyan szinten produkálom, h. gyaloglás közben is szinte bele-belenyilall a mellembe. Enyhe émelygés is van néha, de azt lehet, csak beképzelem...
Syrynx:
A barnázás (bár inkább a mensi előtt) v. koraterhességnél is sokszor progeszteron elégtelenségre utal, most nekem pl. ez igazolódott be. Ahogy megkaptam az utrot másnap fele olyat pecsételtem, harmadnaptól ezidáig semmi. :D Ja, és 2 hónapja is volt egy ilyenem mensi előtt, akkor nem tudok róla, h. lett volna megtermékenyülés. Lehet érdemes lenne egy igazolt pé. utáni progi mérés neked is...
nocciola
Budapest II. kerület
 
 


Sziasztok!
Kinga akkor már ma is drukkolok :D

Timi
titimee
 
 


Nocciola. Én bizok abban, hogy egy hét múlva repesni fogsz a boldogságtól:)

Kép
csucsu05
 
 


Syry!

Ja, ha elmúlt a barnázás, akkor nem ilyenféle probléma van. Én egy egész hónapig véreztem :shock: , mondjuk nem is kellett kikaparni szerencsére. Dec. 18án megyek a 12. hetire, aztán másnap vérvételre, megcsináltatom ezt a kombinált tesztet, mert most egyes kórházakban ingyenes. Elég bonyi a dolog, mert nem ugyanott csinálják az Uht ahol a vérvételt, lehet, hogy nem is jön össze, sikerült jól összekavarnom a dolgokat, de mindegy, majd meglátjuk mi lesz.

Kinga!

Akkor mikulásra kérheted, hogy egyesüljenek azok a sejtek!!

(húha, most majdnem eldobtam az ölemből a gépet, ugyanis a férjem már fél órája elment dolgozni, erre hirtelen megszólalt a hangja az előszobából. Kiderült, hogy itthonhagyta a telefonját és visszajött érte. Szívbaj jött rám, nem is hallottam, hogy bejött. )

Lyndee!

És erre az nstre nálatok is sorba kell állni? Gondolom igen... Én fogok választani szülésznőt (dokit nem biztos) és akkor állítólag majd ő csinálja és nem kell sorba állni. Nyáron abban a nagy melegben az jól fog jönni!

Nocciola!

Akkor már ezek szerint 5 hetes lehetsz? Mennek a drukkok! :wink:

Csucsu!

Neked is!!

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: köszönöm a drukkodat :)

Kép
csucsu05
 
 


Tabati:Akinek nincs fogadott dokija az a kórházba jár nst-re.Nekik sorba kell állni,mert kb 20 perc egy ilyen vizsgálat.
Viszont én fogadott dokihoz járok és neki van a rendelőjében nst.De nem biztos hogy minden magán rendelőben van ilyen gép.

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok!

Jó régóta nem jártam erre!!! Örömmel látom, hogy gyarapodnak a kismamik!

Lyndee: Ti meg már a finisben vagytok, már tényleg bármelyik percben jöhet a baba!!! :D

Tabati: Ti meg már lassan túl lesztek az első trimeszteren!!! Annyira jó!!!

Kinga: nagyon szorítok az inszemhez!!!

Csucsu: Nektek meg a pozitív teszthez!!!

Titimee: gratula a teszthez!!!!

Nocciola: szorítok, hogy minél előbb csatlakozhass az augusztusi topichoz!!!! :wink:

Velünk minden ok, fiatalúr szépen növöget, és imádja kirúgni a ház oldalát, ezzel nemalvásra kárhoztatva szegény anyukáját.... 8) :lol:
Lassan mi is a végéhez közeledünk, a jövő héten indulunk bababútort vásárolni, meg még kell egy pár apróság, azokat is beszerezzük, szerencsére párom 2 hétig szabin lesz. AZtán tervezünk még egy pár napos kiruccanást az egyik németországi barátnőmhöz, megnézzünk a nünbergi vásárt.... Már olyan régóta tervezzük, most úgy néz ki összejön....

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Nicciola: rendben lesz minden, majd meglátod, aztán együtt gyarapítjuk az augusztusi topic táborát! Persze Csucsuval együtt. :wink:

Tabati: remélem sikerül a vizsgálat. Vajon miért nincs minden kórházban?

Amy: hú, már te is 31 hetes vagy? Nem semmi. Örülök, hogy jól vagytok.

Timi: köszi a drukkot!

Lyndee: hányszor kell egy héten menned nst-re?

Nekem ma megvolt az inszem. Hajnalban fel is ébredtem, akkor repedt meg. Most is kaptam utrogestant, meg kiharcoltam magamnak duphastont is, mert szerintem elég gyér a méhnyálkahártyám. :roll:

Kép
németh
 
 


Nocciola
ha 5 hetes vagy, akkor még elképzelhető, hogy csak egy sötét folt látszik. jövő héten már többet fogtok látni. drukkolok nagyon!!!!!!!!

Amy
de jó, hogy jelentkeztél. hú én kicsit eltájolódtam, azt hittem még csak a 20. hét körül lehetsz, de látom, már 31. hét. Egész hasonló a dátum, mint nekem Mátéval volt. 02.08 de végül 02.04-én született. Nürnbergbe én is voltam kétszer, de mindig nyáron. Nem félsz 32-33 hetesen ilyen messzire utazni? Nevet már választottatok a fiatalúrnak?

Kinga
drukk, hogy ez az inszem legyen az utolsó és nyár végi babád/babátok legyen. :wink:

Képzeljétek ma telefonáltam a munkahelyemre. visszavesznek februártól, kedden megyek beszélni a főnökömmel. persze előbb ki akarom venni a szabimat, így ténylegesen csak március végén mennék, 6 órába. persze, ha addig nem lesz kistesó. Wink

Ja, a barnázás teljesen elmúlt. ajánlom is neki. :)

Kép

Kép
syrynx
 
 


Amy:De jó hogy jelentkeztél :D Hát bevallom én is azt hittem kb 20 hét körül lehetsz. :shock: Szép karácsonyotok lesz nektek is és az a lényeg hogy minden rendben van veletek! :wink:


Kinga:most már egy héten 2-szer kell mennem nst-re a 38.hét után.
Sutyiban megcsinálták az inszemet?Én nem is tudtam róla :shock: Ha tudom küldtem volna a sok ++++++++ energiát.


syrynx:addigra már rég babás leszel :wink:

KépKép
lyndee
 
 


ANDA????????

KépKép
lyndee
 
 


Syrynx: na ez tök jó, látod már legalább ezen nem kell izgulnod, aztán tényleg addigra terhes leszel.

Lyndee: azért pozitív energiát még fogadok. :wink: :D

Kép
németh
 
 


Syrynx: Vissza is kell venniük amúgy én úgy tudom. Min. 3hónapig nem is rúghatnak ki. vagy ez régi szabály már ezen is szigorítottak??

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Hát igen, repül az idő... Néha még én sem hiszem el, hogy már alig valami van hátra.... :lol:

Kinga: megy a drukk ezerrel!!!!!!!

Syrynx: Igazából úgy gondolom, hogy kb 10 óra lesz az út, mivel kocsival megyünk ha kell bármikor meg tudunk állni, és a hátsó ülésen akár a derekam is ki tudom nyújtani, de egyenlőre még nagyon jól bírom magam, és ez az utolsó utunk kettesben Apával... :D. Már nagyon várom!!!
Igen, van nevünk Vendel lesz a baba.... A fogadtatása vegyes volt, anyósomék nem igazán barátkoztak még meg vele, anyu szerint sem igazán magyaros (persze, hogy nem, mivel német eredetű... 8) ), de nekünk tetszik, és kb ez volt az egyetlen név, amiben egyetértettünk... :shock: Majd megszokja a család is... Úgysem lehet mindenki kedvére tenni.... Apa csak Mr V-nek hívja a babót már most is... tiszta lökött... annyira várja, olyan jó érzés.... :)
Örülök, hogy elmúlt a barnázásod!!! Reméljük hamarosan nálatok is útban lesz a kistesó és akkor már nem is lesz kérdés a munkahely!!!

Lyndee: most nézem én is, hogy nincs is köztünk olyan sok idő, pedig az elején olyan soknak tűnt... Hát nagyon furcsa lesz a karácsony, mondtam is mindenkinek, hogy idén beteszem a pocakom a fa alá, az lesz az ajándék.... :lol: Ti meg már valószínűleg egy pici kék csomagot rakhattok a fa alá... :lol: :lol: :lol:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Sziasztok!

Mindenki Mikulásozik? :)

syrynx - a párom hiv igy!

németh - akkor neked drukkolok 1000-el, hogy most sikerüljön!

Szép estét!

Kép
pampalini
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, ma megcsináltam az első LH tesztet! A férjem mérte stopperrel az időt.
Szóval, ez volt a 8. cn és halványan már ott a tesztcsík. Azért ilyen hamar kezdtem, mert legutóbb a 24-ik napon jött meg és a használati utasítás szerint akkor a 8. napon kell kezdeni a tesztelést.

Szerintetek nem baj, ha dél körül tesztelek? Állítólag jobb lenne a délután, de én akkor indulok dolgozni.

Ha holnap pozitív lesz a teszt, akkor holnap, ill. holnap után legyünk együtt?

Lyndee: te ugye innen a babaneről rendeltél tesztet? Honnan pontosan és kitől?

Kinga: úgy hangzik, sikerült tuti időben megcsinálni az inszemet (ha hajnalban volt tüszőrepedésed, reggel meg az inszem). De jól hangzik! Hát ennél ígéretesebb nem is lehetne!

:D
lujzici
 
 


Lujzici:én még anno a babatervezők honlapról rendeltem,de sajnos már nincs meg ez az oldal,legalább is én amikor kerestem,nem tudtam fellépni rá.De ugy tudom itt a babaneten is árulják.
Jól tetted ha már elkezdted a tesztelést előbb,így biztos nem maradtok le a pillanatról :wink:
A dél körüli teszt nem baj,csak akkor minden nap kb egy időpontban tesztelj.


csajok merre vagytok?Hogy telt a mikulás?

KépKép
lyndee
 
 


Azon gondolkodtam, milyen klassz lenne karácsonyra a férjemnek becsomagolni egy pozitiv terhességi tesztet! Éppen 24-e körül kellene (nem) megjönnie.

Kik (nem) várják még karácsony körülre?
Kinga: érted is akkörül lehet majd izgulni, nem?

Lyndee, köszi a gyors választ. Timi is írta, h innen a babanetről rendelte, annak akkor utána fogok nézni. Hihetetlen, h mennyire drága a patikában, hát még a DM-ben!
lujzici
 
 


Lujzici: szerintem sem baj, ha délben csinálod, csak akkor minden nap akkor kell. Hát igen, a karácsony az jó lenne, nálam is előtte egy- két nappal derül majd ki. Egyébként ha meg teljesen pozitív, akkor az úgyis látszik délelőtt is, nekem is a múltkor a dokinál kellett csinálnom és már egyből kijött a vastagabb csík. (Jó lenne egy ilyen hcg-ből is.)

Köszi mindenkinek a drukkot!

Látom tényleg mindenki mikulásozik. Nálunk az volt, hogy munkahelyi miki ünnepre mentünk, az igazi ünnepségre nem tudtunk bemenni mert Máté félt a tömegtől meg a hangzavartól, de azért találkozott a Mikulással az épület előtt, igaz kicsit félt tőle. :D Meg voltunk a Kossuth téren, de ott rengetegen voltak, úgyhogy nem is maradtunk sokáig.

Kép
németh
 
 


Lyndee:Van még a babatervezők oldala!Ezen a linken megtalálod:
http://babatervezok.otthona.net/

Kinga:Drukkolok nektek nagyon!!!

Én tegnap Mikulás alkalmából elkezdtem barnázni!Ez van! :(

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok!

Kinga!

Én pénteken drukkoltam az inszemnek, de ezek szerint már csütörtökön megvolt! De jó!! :D

Nekünk szupi volt a mikulás. :D Vasárnap vettem a bátorságot és elmerészkedtem újra táncolni (a pozitív tesztem óta először ) és nagyon jól esett, hányingerem sem volt a hétvégén csak szombaton egy pici. Úgyhogy eldöntöttem, hogy ezentúl mindig megyek vasárnap, mert ennyi mozgás kell! Még szexelni nem mertünk apával, de szerintem a 12. heti uh után megünnepeljük majd a jó eredményeket. :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Segítség!!!

Tegnap mértem LH szintet: nagyon halvány tesztcsík (8. cn)
Ma is mértem: totál semmi tesztcsík (9.cn)

Ugye nem lehet, h túl későn kezdtem méregetni??! Talán a 8. cn már a leszálló ág volt, azért volt halvány? 24-25-26 napos ciklusaim vannak.

Nehogy már az legyen, h lekéstük ezt a hónapot!!! Hiszen csak most múlt el a piri nemrég.

Annyira elkeseredtem. Az nem zavarna, ha mindkettő semmi-csíkos lett volna, de a tegnapi halványan ott volt, ma meg semmi.
:cry: :cry:
lujzici
 
 


Lujzici:ne keseredj el,még nem biztos hogy bármiről is lemaradtatok.Nem hinném hogy már túl lennél a pé-n.Az is lehet hogy a teszt előtt túl sokat ittál ,de semmiképp ne hagyd abba,mert lehet holnap erősebb lesz.


Tabati:örülök hogy jelentkeztél!És hogy jól vagy.Szerintem egy kis tánc nem árthat,de azért csak mértékkel.Már tudja mindenki a rokonságban a jóhírt?

KépKép
lyndee
 
 


Tabati: ha jól esik a tánc nem árthat, de azért tényleg csak mértékkel!

Lyndee: hú nem semmi, már csak 10 nap van hátra a vonalzód szerint! Hát ez tök jó! Izgulsz már? Gondolom már be vagy pakolva útra készen.

Lujzici: nem hiszem, hogy lemaradtatok volna, inkább tényleg az lehet, hogy esetleg sokat ittál tesztelés előtt, és hígabb lett ettől a pisid. Úgyhogy csak tesztelj tovább és meglátod rendben lesz minden!

Kép
németh
 
 


Lányok, köszi a gyors válaszokat.

Hát, próbáltam figyelni az ivásra, és majdnem 2 óra is eltelt ivás nélkül a tesztelésig. Gondoltam, az elég.
Holnap és holnap után ismét megpróbálom, majd megírom, mi lett.

Lyndee, tényleg, izgulsz a szülés miatt? Van orvosod/szülésznőd?

Kinga, írj ha lesz vmi tüneted! Tudom, még korai, de mégis...
lujzici
 
 


Sziasztok!

lujzici - szerintem még semmi nincs veszve, a két teszt között szeretgessétek meg egymást! Egyébként nekünk kb ugyanaz a ciklusunk, annyi a különbség hogy nekem kb 28-30 naposak!
Húzzatok bele, sok sikert!!! :)


lyndee - érzel már valamit, hogy készülődne a lurkó kifelé?

Kép
pampalini
 
 


lujzici: csatlakozom a többiek véleményéhez. szerintem se maradtál le a pé-ről.

csucsu: valami hír? a tesztről esetleg? ;)

Timi
titimee
 
 


Titimee. De ari vagy hogy kérded. Semmi hirem nincs azonban. Majd a hétvége fele kellene nem megjönnie. És nemigen érzeks emmit se. Igy nem gondolok rá. Tesztelni meg majd mensi elmaradása után fogok csak.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu: akkor szorítok, hogy elmaradjon a mensid :)

Timi
titimee
 
 


csucsu:én babonából nem is kérdeztem hogy mi újság feléd mert tudom hogy hétvége felé fog nem megjönni :wink:


Rólam:most jöttem ctg-ről.Aludt a kismanó így nem lett értékelhető eredmény.Azóta persze folyamatosan mozog.
A méhszájam egy ujjnyira nyitva van.
A szüléstől nem félek,inkább már mennék szülni és túllenni rajta.Néha vannak kis jóslófájásaim de tompák és hamar elmúlnak.
A málnalevél teát iszom.... :?
Dokim van fogadott,viszont szülésznőt nem fogadtam.

KépKép
lyndee
 
 


Köszönöm mindenkinek a bátorítást!
Holnap megint tesztelek, majd megírom, mi volt.
A férjem is vigasztalgat, szerinte legegyszerűbb, ha mindig együtt vagyunk, elvégre "úgyis abból lesz a kisbaba, nem tudtad?" :-)
Na igen, a férfiak olyan egyszerűen látnak mindent...

Pampalini: akkor te is karácsony körül nem-várod majd? Hú, de izgi lesz! Használsz ovu-tesztet egyébként?

Timi: veled mi újság? Hogy érzed magad?

Csucsu: ezek akkor most izgalmas napok lesznek a hétvégéig. Bárcsak ne jönne meg!
lujzici
 
 


Lyndee: hú, de közeledik az a nap!!!

A minap visszaolvasgattam, főleg hogy megnézzem, milyen tesztjeitek voltak, amikor végre baba lett, ilyenek...
és jókat nevettem így visszanézve, hogy mennyire aggódott meg néha elege volt már mindenkinek néha.
Emlékszel, Lyndee? :D

Ha valahová elmented a hozzászólásaidat a fogamzás köröli időkből, jó kis emlék lesz a kislegénynek egyszer majd.
lujzici
 
 


lyndee:a málnalevél tea mire jó?

Lujzici: semmi különös nincs velem.izgulok a szerdai dokilátogatás miatt. Egyébként jó a közérzetem. Ha nem tesztelnék el se hinném hogy terhes vagyok.

Timi
titimee
 
 


Sajnos, sajnos nekem megjött a mikulás.... Utro mellett, 2 nap barnázgatás után ma de. görcsöltem és piros vérzés kiséretében elment a baba. Ma azért délben felhívtam a dokimat aki azonnal berendelt UH-ra (bár a piros vérzés rizikósabb, de állítólag akkor sincs minden veszve), de sajna nálam a múlt heti 18 mm méhny.már csak 6 mm, és üresnek tűnik a méh. :cry:
Pedig én tegnap éreztem "legterhesebbnek" magam: mellfeszülés ezerrel, és 1 órás gyomorkavargás után a családi összejövetel kellős közepén a mosdóba menekülve kiraktam az első és utolsó taccsot (de én annak hogy örültem!). Gondolhatjátok, hogy reménykedik most a család, tudva, h. több, mint két éve babára várunk, és látványosan nem borozgattam az elmúlt hetekben...
Egy kis jó a rosszban: most úgy néz ki a méh kiürült (és nem missed ab., mint tavasszal), így remélhetőleg nem kell műteni! Egyrészt az 3 hónap szünettel is jár, másrészt azt a műtétet életem legrosszabb élményeként éltem meg, mintha a szívemet tépték volna ki. Ez most annyira nem gáz, persze azért is lehet, mert most a +és növekvő hcg tesztek ellenére sem mertem beleélni magam a dologba az ismert előzmények miatt, úgy voltam vele, h. majd a szívhang után merek igazán reménykedni...

Ezért most én szorítok nagyon és küldök sok +energiát reménykedő sorstársaimnak. Ja és remélem, ha nem is tűzről-pattant kisoroszlánokat, de kisszűzeket v. mérlegeket várunk együtt rövidesen jópáran. :)
nocciola
Budapest II. kerület
 
 


lujzici:igen,én is sokszor volt már hogy visszalapoztam az elejére és olvasgattam a "régi szép időkről".
Sajnos volt rossz is mert én elvesztettem az előző terhességem,de aztán a csajokkal együtt sikerült túllépni a nehéz időszakon.
Sajnos vannak akik már nem járnak ide,őket nagyon sajnálom....jó lenne tudni róluk valamit.
És voltak a sok tesztelős esték is.....amikor kétségbeesve LH-áztunk,majd jött piri :evil:
És aztán velem is megtörtént a csoda,és egyszer mindenkivel meg fog :wink:


titimee:így a terhesség vége felé a 38.héttől javasolják.állítólag könnyebbé teszi a szülést és remélhetőleg a vajúdást is.

KépKép
lyndee
 
 


nocciola:Sajnálom nagyon ami történt :(
azt nem lehet tudni mi miatt ment el a baba a multkor is és most is?
Irigylem a kitartásod és hogy nem törsz össze ennyi csalódás után :cry:
De az vigasztaljon hogy most nem lesz műszeres befejezésed.......

KépKép
lyndee
 
 


Azt még elfelejtettem hogy hány hetes voltál amikor elment a baba?

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee!

Milyen jókat írsz! :D Én is csak reménykedtem, hogy egyszer velem is megtörténik a csoda és íme!! :D Igazad van, nehéz elhinni, én is sokszor írtam, hogy nem negatívan állok hozzá, de mégsem tudom valahogy elképzelni, hogy egyszer nekem is pozitív legyen a tesztem. És én is sajnálom azokat akik nem járnak már. Vajon mi lehet Szilvivel pl. :roll:

Nocciola!

majd neked is lesz egyszer hidd el, hogy pozitív lesz a teszted és nem lesz barnázgatás, csak egyszerűen nem jön meg. És az lesz az igazi, gondtalan babavárás.

Timi!

No, várd csak ki a 6. hetet! Majd megtudod, mi a magyarok istene!! :twisted: Na, jó, a viccet félretéve, én inkább azt kívánom neked, hogy ne tudd meg. Van aki hányingermentesen éli a napjait a 12. hétig is és semmi problémája, fejlődik rendesen a babu. Ezt kívánom neked is. :wink:

Lujzici!

Ne aggódj, én akkor amikor pont sikerült a babó, majdnem összevesztem a párommal, mert amikor én gondoltam az ovumat épp valami nyígja volt és nem jött össze az esténk. El is voltam keseredve, meg amiatt is, mert miért kell nekünk időre szeretkezni, meg hogy ha már ilyesmi rosszul esik, akkor elindult a friss házasságunk is a romlásba, és nem hiszem el, hogy ennyit kell szenvedni egy babáért stb. Szóval besokaltam. Persze ez csak pár napig tartott, párom mondta is (amit a tied), hogy csináljuk amikor jól esik, nem kell semmivel foglalkozni. Képzeld, nekik is igazuk van, úgyhogy néha nem árt egy lazább hónapot tartani. :wink:

Kinga!

Tánc szuper volt, az ugrálósakat kihagytam, meg nem is táncoltam annyit, mint szoktam, ne aggódjatok, azért vigyázok. :)

Csucsu!

Drukk a hétvégére! :wink:

Lyndee!

Homeós bogyókat próbálsz majd vajúdáskor? És a gátvédelmet megpróbáljátok a dokival?

Kép
Kép
tabati
 
 


Ja! Csak a szüleim , tsóm, meg párom szülei tesója tudja a nagy hírt, atágabb családnak majd a karácsonyi nagy összejövetelen jelentjük be. Akkor már úgyis túlleszünk a 12. héten.

Amúgy ha már a másik topicba leírtam (nem is tudom minek titkoltam :oops: :lol: ) Az első két név a toplistánkon : Noé, Mirjam :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati:nem szedek semmi mást vajúdáskor sem.Viszont ha problémák lesznek a tejjel szülés után akkor fogok szedni vmi homeos bogyót.
A gátvédelemmel ugy vagyok hogy nem ragaszkodom hozzá,így nem is mondtam a dokinak.És ugy gondolom hogy első szülésnél semmi esélyem sincs rá hogy ugy szüljek.
Az az igazság hogy ugy érzem,ebben a helyzetben nem szabad magammal foglalkozni,csak hogy a baba minnél előbb és egészségesebben kibújjon.Én bármire fel vagyok készülve...csak a baba érdekeit nézem :wink:

KépKép
lyndee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: