Új privát üzeneted érkezett!

Babim...... :cry: :cry: :cry: :cry: nagyon szomorú vagyok és együttérzek Veletek...Most hogyan tovább???

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Addig lesz vérvétel, míg el nem tűnik a hcg, aztán megbeszélés, hogy mi legyen.A doki valamilyen vizsgálatokat akar megbeszélni, de nem mondta, miket.Mondjuk ő nem tudja, hogy a tudta nélkül is kizártam már pár dolgot.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kuzsanna: akkor most el a stresszel,és tessék MINDENKINEK BABÁSODNI!
Szilvával mi újság? Vagy csak én olvastam nagyon régen róla?
No,majd vissza lapozgatok!
misszike
 
 

 
 

Visszaolvastam: Millió Gratula Szilvának,és jó egészséget a CSALÁDNAK!!!
misszike
 
 


sziasztok!

csak gyors bekukk. kedden vizsgám lesz.

baba: nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry: ölelést küldök neked.

holnap vérvételre megyek.

kati
katica30
 
 


Sziasztok.

Baba, nagyon sajnálom. Puszik neked, sok erőt. Van fagyibabátok, ugye? Az jó!!! :)

Képzeljétek, kórházban voltam 5 napig. :( Szalmonellát kaptam virslitől, vagyis valószínűleg attól. :? Hétfőn éjjel lettem rosszul, kedden már magas lázam volt, elmentem házidokihoz, szerinte semmi komoly, kedden este már nagyon xarul voltam, szerdán reggel házidoki, onnan egyenesen fertőző osztály. :? Anyukám rohanásban átjött Lalira vigyázni, én meg minden este kijöttem pár órára az altatáshoz. Szoptatni nem volt szabad a gyógyszerek miatt, úgyhogy tápszert kap Lali. :cry: Ma jöttem haza, már szopizik a kicsi, csak nagyon kevés a tejcsim, sokat fogytam, nagyon gyenge vagyok. 6szor szúrtak, 9 palack infúziót kaptam. :shock:

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi, jobbulást neked drága!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Babikám, nagyon drukkolok, hogy minden a legjobban alakuljon!!! Kitartás!!!

Szilcsi :shock: Te jó ég, szalmonella :shock: Jobbulást!!

Csók

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Jó reggelt!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Reggelt!

Szilcsi drága nagyon sajnálom a szalmonellát..remélem a tejcsid visszajön rendesen....ölellek!

Szezsó esküvő mikor lesz? :lol:

Tesó hogy sikerült a Balcsi?

Bettike bizik elkészültek?

Zöldi ma merre?

Babim csak előre! ((((()))))))))

Klara?

GAby ez a ti hetetek
:lol:

Kati visszaszámlálás indul.. vérvételhez drukk!

Katám ölellek!

Zsu majd jelentkezzaz esőnappal kapcsolatban ! :wink:

Ancsa pusssz

Andi Szép napot!

Misszike, Kuzsanna neketek is pusz

Reméelm nem felejtettem ki senkit

:oops: :oops: :oops: :oops:

Énnekem ma nem kell főznöm.. viszont helyette festek, babaruhákat vasalok, felnőttrukhákat vasalok.....pihenőkkel tarkítva
Vendég
 


((((((Baba)))))) :cry:
ugye a fagyibabákat nem zártad ki!!! Ölellek sokszor!

Kati!
Drukk a vérvételhez!

Szilcsi!
Jessszumpepi szalmonella, infúzió :( Hogy vagy?

Azt álmodtam, hogy fiam született és nem akart enni cicből, csak mosolygott :?: :shock: Már most kiröhög a gyerek
sonjus
 
 


Lesz valami a taliból Snufiéknál????

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


és közben meg úgy néz ki, hogy nálam 1 cn
sonjus
 
 


Sziasztok!

Babim annyira, de annyira............

Sonjus hasonlót már én is álmodtam :wink:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Szilcsi! Hála istennek túl vagy rajta. Nem lehetett kellemes, és főleg, hogy Lalitlanul kellett töltened az időt.

Boni! Ma is fáj a fejem, úgyhogy most egyelőre várom, hogy elmúljon. Aztán egy kis környékbeli barangolás - posta, bank, piac...

Baba! Gondolok rád!

Szezsó! Röff! Ezt csak Neked! :lol:

Sonjus! A lányom szeretni fogja a fiatalabb fiukat is, úgyhogy hajrá! :wink:


Klari! Neked mikor érződött az első mocorgás?

Kép
zölddisznó
 
 


Coca:
14 hetesen éreztem először valami bócorgást és elől tapadt akkor még a méhlepényem. Most úgy 1 hete viszont szinte állandóan mozog, rugdos ha nem neki megfelelően ülök, vagy fekszek :D , este amikor lefekszem már kívülről is látható.

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


De jó, akkor figyelgetem magam!
És hová mászott a lepényed?

Kép
zölddisznó
 
 


Igazán felvidíthatnátok egy talival, hogy eltereljétek a gondolataimat!

Jó lenne, ha írnátok, mert -Cocát idézve-kihalunk!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Snufi, Snufi, Jelentkezz! Mikor jó nektek, hogy lerohanjunk benneteket sütögetni? (Én ezen a hétvégén nem leszek, de utána nincs kötött program)
És Babiékon, Boniékon kívül ki jön?
Hahó, hahó Pöstiek és környékiek!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Bocsika csak gyors életjel! :oops: Bizik amennyire lehet kész lettek, meg még nyársalni is maradt időnk!
Ma elkezdődött az érettségi! A mai gyerekeknek mind megvan, így most beírkálom nekik a jegyeket! :lol:

Babim! Még csak most jutottam el bocsika a hírig! :oops: :( Remélem összejön a vidító tali! :wink:

Katica! Vérvétel? Mindjárt jön a NAP! +++++++++++++++++

Szilcsi! Jesszus ez nagyon durva! Szerintem ne aggódj, amennyire te már szopi tudor lettél bizti visszaáll a rend! :wink:

Sonjus! Akkor most űber, brutál spontánkodás lesz? :lol:

Tényleg bocsesz, most ennyire futotta! :oops:

Kép
bettike
Eger
 
 


Babim!
Annyira sajnálom :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ((((()))))

Szilcsi!
Jobbulást neked és sok tejcsit újra :!: :!: :!: :!:

Boni!
Puszi neked is :lol: :lol: :lol: :lol:

Katica!
Jó nagy kalappal holnapra :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Puszi mindenkinek!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Vedresandi amig még nem megy le a napocska!

Kép
Vendég
 


Csatlakozom Bonihoz! A füled érjen a bokádig!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Akkor csatlakoznék, ha szabad! :D (Mindenkinek üdvi, akit ismerek-és mostantól ismerek! :wink: )
A Kaális párok - topicban "lakom", és visszaolvasnék Nálatok, hátha okosodok a hőmérőzéssel kapcsolatban! :D /MenőManónk így sikerült 7 éve, de valamit nem jól csinálunk azóta, mert nem tudjuk "megismételnünk" a dolgot...azért jön októberben a 3. lombik :oops: . De mindíg (immáron 5 év 3 hónapja) reménykedek, hogy spontán sikerül...

Na megyek visszaolvasni! :D
A legjobbakat:
Till

tillidian
 
 


Lányok! :P
Nem semmi "klub-élet" van itt Nálatok!!! :) Tecccik, maradhatok? :D
(Olvastam ám visszafelé bőszen, de...hmm...hőmérőzik itt egyáltalán Valaki? :lol: )

tillidian
 
 


ó reggelt!

Üdv közöttük Tilidian... hát sokan igen.. van aki titokban.. de olyan igazán jó kis görbéket mostanában nem nagyon láttam én sem...

de attól még ott vagyunk a hőmérőzésben... csak nem mutatjuk ki! :lol: :lol: :lol:

egyébként a társaság tényleg jó, csak mostanában annyi mindenkinek összejöttek (nem a legjobb értelemben) a dolgok, hogy van amikor gyér a forgalom... de azért nagyon szeretjük egymást! Én legalábbis így vagyok mindenkivel...hogy jó hogy vannak Nekem! :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Andinak boldog szülinapot! :lol:

Coca: OUI-OUI :lol:

Tillidian: hello 8)

Hát akkor felteszem a görbém - épp VIP-m van :lol: A ferty szerint ez a 30. ciklus, amióta mérek :roll:
Kép

Jelentősége nincs, most már csak szórakozásból csinálom :D

Szép napot

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Boniko,
az "összejövős" dógokról tudnék mesélni én is :?
Hogy vagytok? Holfogsz szülni? :P

Szezso,
köszi a görbét! :P Nálad mizu, kezelnek valahol? A 30 szép kerek szám :? :lol: (nálunk ez a 69. megkezdett "reménykedős", de még ez sem a mi hónapunk :? De eljön a mi időnk is, érzem!!!!! :D )

Szép napot mindenkinek!

tillidian
 
 


Hahóka mindenkinek!

Tillidian!
a felettünk lévő Hőmérős topicban sok infó van magáról a hőmérőzésről, ebben a topicban meg rólunk ;)
Azért rakok ide egy linket, hogy ne kelljen sokat olvasnod :)
1213686163.9833.doc

Szezsó!
Nagyon laza vagy, hogy már csak szórakozásból hőmérőzöl :)
Én gondoltam rá, hogy mivel über brutál spontánkodás van most (Bettikétől szabadon :lol: ) mérek egy kis hőt, de elfelejtettem :oops:

Andi! Boldog szülinapot!

Boni! 32. héthez gratu :)

Tali ügyben én mindig macerás vagyok :oops: elviekben mennék, majd szóljatok mikor hol, aztán igyekszem összehozni, hogy oda is érjek :)


Baba! Hogy vagy?

Mindenkit ölelek
sonjus
 
 


Jó reggelt, köszönöm a köszöntést!

(((((((((((((((Babim)))))))))))))))))csak simán egy nagy nagy ölelés.

Zöldi,jó ránézni a vonalzódra.Boldogsággal tölt el,hogy már a 16. hétben vagy.Minnyá félidőőőőőő!!!!

Kati!
Drukk a vérvételhez!

Szilcsi,atyaég!!!Jobban vagy már?

Nálam cn nemtomennyi. Várom a rendes pirit végre,hogy indulhasson az új hónap.
vedresandi
 
 


Tilli: már túlvagyunk 6 sikertelen inszemen, októberben lesz az első lombik, Tapolcára járunk…A 69 ciklus se semmi :shock:
Nálatok is ismeretlen eredetű a meddőség?

Sonjus: végülis ha spontán befigyel a bébi időközben, lesz babás görbém :-D de már nem vagyok annyira ráizgulva, mint régen…

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Tilidian köszi ma egy kcisit carul vagyok.. hajnaléi 2 kor arra ébredetm hoyg a fiam kirúgja aház oldalát... utána miért is ne elkezedett fájogatni a pocim olyn mensisen... amitől ideges lettem és nem tudtam aludni... nagy nehezen 1-2 órás szenvedés után visszaaludtam... de ahogy felkeltem(ja elaludtunk elfeledtem párom ébreszteni) azóta ugyanúgy.. úúúúútálom ezt az érzést..úúútálom ezt az időt....

na jó csak röviden :lol:

egyébként jól avgyunk köszi :lol: :lol: :lol: :lol: és a Sote II.n fogok szülni....reméelm majd csak minimum6 hét múlva

Szezsó drága szép a görbéd! ++++++++++++++++++++++++++++
én hiszek a csodákban!

Tesó jelentkezz!!!!!!!!
Vendég
 


Helló Tilll! Végre valaki megint hőmérőzni fog! :wink: :lol:

Szezsó! De rég láttam ilyet! Nagyon tetszetős kis görbe :lol:

Sonjus! Mérj!

Andi! De édes vagy!
[quote]N írta:álam cn nemtomennyi
...beírjam? :lol:

Boni has! Múkodj!!!

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi, sztem beírhatod :lol: :lol:
Nem tudom mikor fog megjönni a múltkori kalandom után.A doki szerint 3-5 hét.

itt a görbém....
http://www.fertilityfriend.com/home/1954d0
vedresandi
 
 


Zöldi, csak emlékeztetni kellett, hogy hányadik nap.Jelentem 1 cn.Még nem örültem ennek soha ennyire.
vedresandi
 
 


Na nesztek! Táblák!

Kép

Kép

Kérek friss adatokat, beírni valókat és amit még akartok!

Kép
zölddisznó
 
 


Most eltűnök babadögönyre, este leszek csak.

Snufi! Jelentkezz! Nem úszod meg a sütögetős bulit! :wink: :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


sziasztok!

bocsi, hogy mostanában keveset írtam. de végre kész a félévem, ma volt az utolsó vizsgám! :lol: :lol: :lol:

este majd írok bővebben, ma még megyünk 3-ra a kaáliba, és fél 7-től uh lesz a férjemnek.

kati
katica30
 
 


Till, üdv itt is.Jó, hogy átjöttél.Itt is frankó kis csapat van.Nekem ez volt az 1. helyem és most is csak általában ide és a kaálisra írok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


eddig van kész a dekor

Kép
Vendég
 


KAti gratulálok és drukk az UH hoz!
Vendég
 


Boni
Nagyon komolyan vette a kis herceg a pólón szereplő versikét! :roll:
Remélem már jobban vagy!
Hozzánk ma nem is jöttél irgum-burgum!

Till!
Most hogy már itt is látlak, eszembe jutott a blogod így hát jobban áttanulmányozom! Első látásra nagyon profinak tűnt! :wink:

dita75
 
 


Sziasztok!


Háááát, nem kellett sokat visszaolvasnom,... :(

Nem tüntem el, Balcsin voltunk!!!!! :D Most értünk haza.



A jövő 7vége nem jó, mert esküvőre megyünk, de a következő akár jó is lehet!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Tesó mi hétvégén megyünk :lol: :lol: b.mint balcsira...

nekem a két hét múlva nem jó..csak a Vasárnap



:lol:
Vendég
 


sziasztok!

baba: drukk, hogy magától minden rendbe jöjjön.

szilcsi: gyógyulást!

till: üdv itt is.

szezso: jó görbe :wink:

boni: ügyes vagy!

coca: köszi a táblát.

sonjus: sajnálom a mensit.

rólam: tegnapi vérvétel eredménye jó lett, csak 2 pici eltérés lett. majd júl 17.-én kell a kaáliba legközelebb menni, prolaktin ellenőrzés és uh lesz. holnap kardiológushoz és belgyógyászhoz megyek, az altatáshoz kell.

kati
katica30
 
 


Sziasztok Vidámcsapat!!! :lol:

Sonjus,
köszi a csatolt infót, jó lesz a blogra :wink: (aláírásnál lehet bekukkantani, szólogassatok hozzá és témajavaslatok is jöhetnek! - Ez a legújabb hobbim - kötni úgyem tudok :lol: )

Coca,
bizomány, ki ne kacagj (Apa már megtette), de újra elkezdtem hőmérni! (Ez a 2. ciklus, amit vizitálok, és ez rendezettnek tűnik...nem tom föltenni...amatőr vok...a ciklus.hu-n csinálom mer nem tudok angolni a fertilityfrienden... :oops: :lol: )

Szezso,
Dejó! Akkor mi egyszerre leszünk babásak!!!!! (mi is az októberre hajtunk, kisfiam már úgyis megmondta, hogy akkor lesz baba anya pocakjában... :lol: - Úgylegyen! :D )
Igen tk. imeretlen eredetű nálunk is, mert a pereérési zavaraim - a sok stimu hatására - most nem észlelhetőek, és Apa is alakult (a februári eredménye szerint), hivatalosan spontánbaba is lehetne...
Nagy kapallal Nektek!!! (És Mindenkinek!)

Dita,
köszi!!! De jó, hogy Te is itt (is) vagy!!! :lol:

Snufi,
hogy Egyesek folyton nyaralnak :lol: (szépek a Plitvice-képek!!!)

Boniko,
ott sokat jártam!!! :D Kinél fogsz szülni?

Babikám,
köszi az üdvöt!!! :P Hogy vagy, drága?

tillidian
 
 


Röff!

Kép
zölddisznó
 
 


Kép


Zöldi röff

Tilli Dr. Gidai János

Tesó eltüntél mire odaértem :lol:
Vendég
 


Jajj, de szép idő van! :twisted:

Kép
zölddisznó
 
 


Bocsi Tesó, sógorom uralta a gépem: egyszerre nézett 2 meccset, egyet a tvben, egye a laptopomon... :roll:


Tali: 5.-e vagy 12.-e?

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?