Új privát üzeneted érkezett!

PintusiKép
Nem akartalak megijeszteni, de nagyon jót mosolyogtam a hozzászólásodonKépKép Nekem már egy évesek az ikreim akiket többek közt a hasbaszúrkálásaimnak köszönhetek, de persze Neked nem kell szúrnod magadKépKép Ez a lombikkal járó folyamat része, igy nem kellett minden nap felmennem a Kaáli-baKépKépDrukkolok Mindenkinek és fel a fejjelKépKép

LányokKép
Elköszönök Tőletek, mert holnap Magyarországra utazunk 4 hétre igy nem leszek netközelben. Mindenkinek tiszta szivből drukkolok és kitartást kivánokKépKép És ne feljtsétek el, hogy Ti mind-mind nagyon-nagyon értékes, önzetlen emberek vagytok ami óriási kincs ebben a rohanó világbanKépKép Ha szomorkodás vagy rossz hangulat törne rátok, ne feledjétek, a boldogság bennünk vanKépKép Ha van kivel a fa alatt állnunk, ha van aki a kezünket megfogja, ha szeretteink velünk örülnek és mi Velük, akkor igazán boldogok lehetünkKépKép A babák pedig sorban állnak és arra várnak, hogy mikor költözhetnek HozzátokKépKép
Talán kicsit várat magára ez az öröm, de ott van mindannyiotok szivében, lelkébenKépKép Nagyon Boldog, Békés Ünnepeket kivánok Nektek és sok sok gólyácskát az Új esztendőre vagy talán még az ideireKépKépKép

Szeretettel:Doris
doris
 
 


Doris!Kép

Köszönjük és majdnem elsírtam magamKép

Annyira megható!

Mindenkinek jó hétvégét, zebrásodást, akciózást stb. stb.Kép

Puszika

És drukkoljatok a vérvételemhez, hogy el ne ájuljakKép

Mea
mea
 
 


Vali Kép
Nincs semmi gond! Persze hogy folyton bizonytalankodunk hol ebben, hol abban. Remélem, hogy sikerült minden kétségedet eloszlatni a hőmérőzéssel kapcsolatban. Én nagyon bízom Babusban, és ha ő azt mondja így van, akkor az biztosan úgy is van Kép
Milyen topikban olvasgatsz ilyen érdekességeket, mint a múltkori lila hüvely terhesség esetén, hőgörbe kérdés és teszt eredmény ha fiú vagy lány? Kép

Babus Kép
De jó, hogy meglesz ma Kristóf szekrénykéje! Kép Biztos egész hétvégédet ott töltöd majd Kép Aztán ha szépen bepakolásztál, akkor mutasd meg neki is hogy mit hol talál majd Kép

Pintusi
Ne legyél depis! Az inszem reményt kell hoyg adjon! Sok sikert kívánok hozzá!

Jó hévégét akik hazafelé készülődnek!

Jündi
Vendég
 

 
 

Doris!
Nagyon köszönjük! Igazán szívhez szólt az írásod!
Jó utat nektek hazafelé, kellemes ittartózkodást, vigyázzatok egymásra és magatokra!
Valamint áldott békés karácsonyt kívánok neked én is!

Mea
Rendben lesz az a vérvétel, nyugi! Kép Drukkolok, oké? Te kis szülinapos Kép

Tündi
Vendég
 


Bgy
Megkaptam és már válaszoltam isKép

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Erről a lila hüvelyről jutott eszembe: kicsit nyakatekert, de lehet benne igazság, én úgy tudom, hogy terhesség alatt a hüvely vérbővé válik (ezért én inkább pirosnak mondanám), megduzzad és talán ezt nevezik egyesek lilának. Megmondom őszintén, én sose figyeltem ezen színváltozásokatKép

Mea
Gondolunk rád a szúrás közbenKép
Gondolj te is arra, hogy ez legyen a legnagyobb dolog, amit a babádért ki kell bírnod!!!Kép

Épp cuccolok át Kristóf szobájából, hogy legyen hely a szekrénynek. persze csak lightosanKép
Képes voltam mindkét ruhaszárítót végighúzni a földön, a parkettán, egyik szobából a másikba, csakhogy meg ne emeljem magam. Segítségem nem volt. És inkább legyen összekarcolva a parketta, minthogy megemeljem magam. Az óriási jucca fenyőt pedig lábbal odébbtoltam. Majd ha nem férnek tőle, arrébb teszik a fiúk.
Na megyek folytatniKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus Kép
Ügyes mama vagy Te, de csak óvatosan Kép
Kristóf szobácskája biztosan csodaszép lesz. Van még rá bőven időd, hogy mindent a helyére tegyél. Aztán kérünk ám fényképet! Kép

Doris Kép
Nagyon köszönjük ezt a lelkierőt adó írást, nagyon meghatott.
Vigyázzatok magatokra az úton, kellemes itthonlétet, aztán várunk vissza 4 hét múlva.
Áldott, békés ünnepeket nektek!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok Lányok!
Mindenkinek jó hétvégét kívánok Kép
Remélem hétfőn zebrákkal indíthatjuk a hetet.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Puszi mindenkinek hétvégére.
Bízom a hétfői zebrásodásokban!
Jó pihenést mindenkinek.
Jura
jura
 
 


Sziasztok!

Mea!
Boldog Szülinapot kívánok!

Drukkolok mindenkinek, aki a +++++++++++ tesztre vár hétfőn.

Drukkolok mindenkinek, aki ++++++++++ tesztre vár...

Stella!
Nagyon drukkolok a sikeres lombikhoz!!

Babus!
Ha izgulsz, ha ideges vagy, az árt a babának!

Képzeljétek, a barátnőm bejelentette, hogy terhes. De félt elmondani, hátha megharagszom rá. Mondtam neki, hogy miért haragudnék, hiszen nekem már van egy fiam. És majd dajkálom az övét, persze, ha nem a párom lesz a kedvence, mint az elsőnek, a keresztfiunknak.
Viszont bent volt a kolleganőm, aki júliusban szült, és elsírtam magam.
Amúgy jól vagyok, jó a kedvem is.

Minden jót Nektek!

Kriszta

mohácska
 
 


Mea!

Így utolag is, de Boldog Szülinapot. Kép

Babus! Kép
Hogy áll a szobácska? Már biztos sokat dolgoztál rajta, de remélem óvatosan. Kép
Zargathatlak megint kérdésekkel? Mennyi idővel a tervezett időpont előtt kell a Praxisba bejelentkezni? És mennyibe kerül egy alkalom?

Mindenkitől hétfőn jó híreket várok!!! Kép

Apropó! megvan az UH kép:

Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol

Nagyon édi a kisbabád!Kép

Ha hétvégén szeretnél menni a Praxisba, akkor nagyon előre kell bejelentkezni, mi 1 hónappal későbbre kaptunk szombati időpontot. Ha viszont hétköznap akarsz menni, akkor kb. 1-2 héttel előtte elég ha bejelentkezel. Ha a Győrffy Mátyáshoz akarsz menni, akkor ezt előre mond a telefonba az asszisztens csajszinak.
Az ára: 8oooFt az alapvizsgálat (ebből 1000Ft lejön, ha itt a Babaneten regisztráltatod magad és a kapott négyjegyű kódot bejelentkezéskor vagy akárcsak ott a helyszínen fizetéskor bemondod), ebben benne van 1 vagy 2db fekete-fehér kép és a videó(de kazit neked kell vinned!)
Ehhez jönnek plusszba: ha szeretnéd, hogy DVD-re vegyék a "műsort", akkor az +3oooFt(ehhez már ők adnak DVD lemezt) vagy ha szeretnél CD-re íratni színes képeket(5db-ot), az +1oooFt(CD-t is ők adnak).

Köszi az érdeklődéstKép
Alakul a szobácskánkKép
Olyan furi látni, ahogy szinte életre kel a kisszobánk. Eddig csak lomtárként funkcionált, most meg már van benne szép világoskék tapéta macis és világítós tapétacsíkokkal, egy (kihúzhatós) heverő szopizáshoz, vagy ha ott akarunk majd aludni. Tegnap megérkezett a szekrénysor, ma úgy ahogy kitörölgettem, belepakoltam a ruhácskákat(már amennyi eddig van), és telipakoltam plüsskabalákkal. Még elég kopár, de majd lassan telipakoljuk ezzel-azzal, még több ruhácskával, játékokkalKép Beparkoltunk a szobába a babakocsival, megvan a bébihordozó. Holnapután meglesz a kiságyKép Még kell majd bele egy szép szőnyeg, valami gyerekfigurás és függöny, szintén valami gyerekesKép Aztán már csak az "apróságok" vannak hátraKép
És persze legvégül a szobácska kis lakója: KristófkaKép De ő csak szigorúan februárbanKépHamarabb nem!Kép

Babus+Kristófka

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Csak beugrottam helyzetjelenteni. Ma nagyon görcsölt a pocim, kicsit meg lennék lepve, ha mensi lenne, ugyanis a 21. napon vagyok, vagy ha a második mensit számítjuk, akkor a 14-en. Szóval nem értem a dolgot. A hőm, mintha picit magasabb lenne, szóval lehet, hogy "csak" tüszőrepi? Akciózás folyik továbbra is, nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi a helyzet. Ma speciel bizakodó vagyok.Kép

Nicol,
valami tündéri a kisbabucid!Kép Olyan irigy lettem, ejnye-bejnye!Kép

Babus,
örülök, hogy alakul a szobácska, de azért tessék ám pihenni!!!

Kriszta,
örülök, hogy jól vagy, és jó a kedved!Kép Nagyon drukkolok, hogy most neked is összejöjjön!

Vali,
nekem is elküldenéd a szalvétás képeket? Köszi előre is!Kép Drukkok mennek, hogy hétfőn pozitív teszttel állj elő! Az én lányomat aznap kimutatta a teszt, amikor meg kellett volna jönnie, és nem is halványan!Kép

Doris,
köszi, nagyon szépeket írtál! Neked is boldog karácsonyt!Kép

Pilis,
nagyon drukkolok hétfőn!Kép A fogászathoz is!Kép

Mea,
utólag is boldog szülinapot!Kép
Kép

Na, ennyire futotta, most nem olvasok vissza tovább, futok aludni!

Jóbor
kóbor
 
 


30 perce megkezdtük a 30.hetet!!!Kép

Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!
Mea,
Így utólag is Boldog Szülinapot!

Pilis, Vali,
Nagyon várom már a holnap reggeli tesztet, remélem mindkettő pozitív leszKép

Nicol,
Nagyon aranyos a babuci, és már milyen nagy.Kép

Nekem szombaton megjött. Nem voltam elkeseredve, mert számítottam rá, és így holnaptól elkezdhetem a clostyt, remélem segíteni fog.Kép Tényleg, szerintetek az jelent valamit, hogy most olyan hasgörcsök közepette jött meg, mint annak idején, amikor még nem szedtem fogigátlót? Amióta szedtem, szinte alig fájt.
Judyt, kijavítanál a táblázatban, ma vagyok a 2cn-on.

Judit,
Azt elfelejtettem megkérdezni, hogy te mennyit szedtél a Medrolból?

Móni

Kép
móni23
 
 


Babus,
Elfelejtettem gratulálni a 30. héthez, akkor már majdnem túl vagy a 3/4-én. Már nincs sok hátra, nem izgulsz?

Kép
móni23
 
 


Móni
KösziKép Hivatalosan már "csak" 10 hét van hátra, de én már 8-cal is megelégszemKép
Nem izgulok, csak iszonyúan várom már a szülést és azt, hogy minden rendben legyen és a kezemben tarthassam már végre KristófkámatKép

Reggelre én is nagyon várom az új zebratulajdonosakat!!!Kép

Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Mea!
Boldog Születésnapot Kivánok!

Babus!
Nagyon örülök hogy jól vagy és a Kristofka is!

Nagyon várom én is a zebrás eredményeket!!

Zsófi
zsófi76
 
 


Jó reggelt, sziasztok!

Hát ez a hétfő is fantasztikus hírrel kezdődik, ugyanis
PILISNEK KÉTCSÍKOS LETT A TESZTJE! KépKépKépKépKép:KépKépKépKépKép
Igaz, halvány csík, de az is csík mint tudjuk, és holnap reggel tesztel újra Kép

Gratulálok Pilis! Kép

Ha minden hétfő így indul, akkor én azt szeretném, ha a hét 7 db hétfőből állna Kép

Judyt Kép
Azt hiszem itt az ideje, hogy elengedjünk még egy zebrácskát Kép

Jündi
Vendég
 


Pilis,
Nagyon-nagyon gratulálokKépKép
Ez tényleg nagyon jó hír, így hétfő reggel.

Vali,
Veled mi a helyzet?

Móni

Kép
móni23
 
 


Jündi!
Köszi az infot.Kép
Máris engedem.Kép

Pilis!
Hurrá!!!GRATULÁLOK!!!
Kép

Vali!
Hajrá előre a zebráért.Kép
Tesztelsz ma?

Babus!
Örülök neki, hogy most már tudsz másra is gondolni, nemcsak a balesetre.BIztosan nagyon szép lesz a szobácska.Kép
Gratulálok a 30. hét megkezdéséhez.Kép
Már nem is kell sokat várnod ahhoz, hogy Kristófkát a karodban tartsd.Kép

Zsófi!
Te voltál már a 12. heti UH-on?

Nicol!
Nagyon jó a kép.Kép
Mégegyzser gratulálok.Kép

Móni!
Nagyon drukkolok, hogy bejöjjön neked is ez a closty-s hónap.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Babus Kép
De jó, már a finisbe értek lassan Kép

Zsófi, Judyt, Judit, Vanda, Gyöngyi
Jól vagytok, minden oké?

Móni Kép
Milyen volt a héátvégétek? Drukkolok a clostyhoz!!!!!

Vali
???????? Ugye van már egy pozitiv teszt a kezedben? Kép Nagyon drukkolok!

Stella Kép
Mi votl a dokinál tegnap? Jól reagáltál a szurikra? Minden rendben?

Képzeljétek, nálam tüszőrepinek semmi jele. Se nyák se hőesés, semmi. 17. cn! Ez a ciklusom nagyon hosszú lesz ha nem lesz baba, ha meg lesz, akkor tényleg kiszámolja, hoyg karácsonyi meglepi legyen Kép
Tegnap babáztunk barátainknál, egy gyönyörű 5 hónapos kisfiút puszilgattam össze, vigyorgott rám, szemeztünk meg gügyögött nekem Kép Haza akartam vinni Kép Párom meg is jegyezte, hoyg jó vagyok nála Kép Olyan édi volt Kép

Jündi
Vendég
 


PilisKép
hatalmas gratula!!!
Ez nagyon jó hír, így hétfő reggel!!!

ValiKép
Nakad is hasonlókat kívánok!!! Mi a helyzet? Hő? Teszt?

NicolKép
szép képed van!!! Irigy kutya vagyok, de csak egy ici-picit!!

BabusKép
Na milyen a babaszoba?
Boldog 30. hetet!!!

MóniKép
szerintem az jót jelent, hogy úgy érzed a hasad, mint fogigátló szedése előtt. szerintem ez azt jelenti, hogy magadtól működsz Kép!

JudytKép
nagyon drukkolok a délutáni uh-hoz és az ikrekhez!!!

Köszi mindenkinek a drukkot, nagyon jól jön és egyre inkább érzem, hogy szükség van minden erőmre és a tőletek kapott plussz energiákra!
Hát, nem vagyok büszke arra a tortúrára, ami nálam a szuribeadást jelenti. Kb fél óra alatt tudom rávenni magam arra, hogy szúrjak végre.
Az elsőnél, amit magamnak adtam be pénteke, majdnem ájulás lett a vége! És olyan hamar elfáradok!
Sajnos még mindig nem tudok időpontokat. Kedden megyek vérvételre, néznek ösztradiol és LH szintet, aztán szerdán ultrahang.
Lehet, hogy nem a szuriktól, csak pszichésen, de elég gyakran rosszul vagyok mostanában. Szédülök, hányingerem van, ég a gyomrom és már most érzem a feszülést a petefészkeimben. Olyan érzés, mint tüszőrepi elött szokott lenni. Sokszor nem tudok ülni sem. De most már nem tart sokáig!

JündiKép JóborKép
nálatok mi a helyzet!!! Drukkolok, hogy bejöjjön a névváltoztatás!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Jündi!
Ne izgulj!!!
Nekem a 17 cn-on volt tüszőrepim, és látod, hogy sikerült.Ne aggódj!!!

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Stella!
Kitartás!!!El tudom képzelni, hogy mit élhetsz át a szuriknál.Kép
Tarts ki, gondolj mindig a babucira.Kép
Nagyon szorítok nektek!!!
Köszi a drukkokat délutánra, már nagyon várom az Uh-t.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!Kép

Megvolt a döfésKép
Azt mondták a progeszteron eredmény holnaputánra meglezs de a prolactin kb. 2 hét.

Nektek menni idő alatt szokott meglenni?

És mi a funkciójuk ezeknek a hormonoknak???

Még egyszer köszönöm a gratulációkat, megvolt a szülinapi buli hétvégénKép

Ma vagyok 24 cn-en és 37,3 már a hőm, ilyen magas még nem volt eddig?!?

Mea
mea
 
 


Sziasztok lányok!

Pilis
Gratulálok!!! Nyújtsd ki felém légyszi a kezedet és jó erősen fogdd meg, kérlek!Kép Én is zebrás tesztet akarok!Kép Gyönyörű karácsonyotok lesz!!

Jóbor
Elküldöm neked is a képeket, de nem ígérem meg, hogy még ma. De küldeni fogom!

Holnap reggel fogok tesztelni, mert ma végig járom az összes lehetséges helyet, ahol tesztet lehet kapni és keresek egy ++++++++++ ClearBluetKép
Úgyhogy holnapig drukkolnátok még nekem? Egyébként a hőm továbbra is 37,1, szédülök és nagyon fájnak a cicijeim.

Hulla fáradt vagyok. Egész hétvégén takarítottunk a kőművesek után, hungarocellt szabtunk,raktunk. Tegnap este (is) annyira fáradt voltam, hogy még vacsizni sem volt kedvem és ez nálam nagy szóKép

Szerintetek felhívjam a dokimat vagy inkább jelentkezzek be hozzá? Vizsgálat nélkül úgysem igen tud mit mondani, nem? Olyan tanácstalan vagyok. Meg már elegem van ebből a semmilyen állapotból.

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Stella!Kép

Kitartás, olyan bátor és erős vagy, csak így továbbKép

Mea
mea
 
 


JündiKép
teganp a doki csinált uh-t, azt mondta, hogy minden rendben, de még csak rövid ideje stimulálunk. Vannak tüszőim, de még picik! Szerdára már biztosan szép nagyok lesznek!

Ne aggódj a tüszőrepi miatt. Lesz, az biztos! Ti csak akciózzatok szorgalmasan!!! Nagyon drukkolok!!! Jó lenne együtt gömbölyödni!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Piliiiiiiis!
Éljen, éljen, éljen!KépKépKép
Kép
Úgy látszik, neked bejött, amit a szeptemberben projektet kezdőkről írtál, már csak nekem kell, hogy bejöjjön.Kép

Jündi,
nekem nyák volt, de a hőm még mindig alacsony... Fogalmam sincsen, mi van.

Stella,
szerintem a fél óra sem sok a szurihoz, én egyáltalán nem bírnám magam megszúrni, szörnyű tűundorom van. Amikor szurit kapok, vagy vért vesznek, mindig le kell feküdnöm, hogy ne ájuljak el. Drukkolok, hogy minél jobban legyél, és hogy gyönyörű eredménye legyen a tortúrának!

Judyt,
nagyon drukkolok én is délutánra, és borzasztóan kíváncsi vagyok.Kép

Móni,
drukkolok nagyon, hogy a Clostyval sikerüljön ez a hónap!

Vali,
mi a helyzet?

Jányok,
én most lógok a levegőben, dunsztom sincsen, hogy mi a helyzet velem. Akciózunk bőszen, hogy nehogy véletlenül kihagyjuk a lehetőséget, de ugye a második mensi miatt csak elég későn tudtuk kezdeni. Tegnapelőtt azt hittem, hogy megindul a hőm felfelé, de aztán semmi. Szóval x. Várunk.

Jóbor
kóbor
 
 


ValiKép
Nagyon jó a hőd!!!
Küldök babatapasztókat +++++++++++++!
Szerintem meglesz az a zebra holnapra!!!
Drukkolok!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Jó reggelt!
Pilis Kép
Gratulálok KépKépKép Nagyon-nyagyon örülök! Vigyázz magadra Kép

Jündike Kép
Köszi az infót, nagyon jó hír volt ez így hétfő reggel.

Nikol Kép
Nagyon édi babucid van. Irígy kutya lettem Kép
Ugye nem baj?

Babus Kép
Gratula a 30. héthez. Ez már tényleg a finis.
Milyen lett a szoba? Képeket nem kapunk? Remélem nem erőltettedmeg magad.

Zsófi Kép
Veletek mi a helyzet, mikor mész uh-ra?

Stella Kép
Tudom, hogy nem könnyű, de Te nagyon stramm lány vagy. Át fogod vészelni ezt az időszakot, ami remélem nem tart túl sokáig. Drukkolok nagyon Kép Kép Kép

Judyt Kép
Már nem kell többet aludnod, ma megtudod hányan is vannak a pocidban Kép Szorítok a délutáni uh-hoz Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Mea!
A progi szintből lehet látni, hogy volt-e peteérésed.KépMajd írd meg az értéket, ha meg lesz az eredmény.Hátha tudunk majd belőle következtetni.Kép

Annácska,Jóbor!
Köszönöm a drukkokat.Már nagyon kíváncsi vagyok.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 



Itt van a mai tábli:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt Kép
Csak nekem olyan későinek tűnik ez a 17. cn és semmi repis érzés Kép Na mindegy, nem érdekes Kép Meg fog történni ez a lényeg Kép
Remélem, tudsz majd képet hozni a csöppségekről a pocidban holnap Kép Nagyon várom már! Kép

Stella
Biztos a szuriktól vagy rosszúl Kép Hány napig kell még szúrni magad? Nem csodálom, hoyg az ájulás kerülget! Vedd elő a sok energiát amiket félreraktál nehezebb időkre a múltkor, és küldjük az újabb, frissebb energiákat is! Kép Kitartás! Menni fog!!!!!!! Biztosan tudom! Kép Előre az ikrekért, és pocakosodjunk együtt!!!! Irtó nagy drukkok mennek neked! Kép
Ja, és akciózunk 2 naponta szigorúan, persze Kép

Vali Kép
Nagyon babagyanús vagy! Kép Szerintem ti már ketten vagytok Kép Biztos pozitív tesztet fogsz venni Kép Szorítok nagyon nagyon! Kép

Jóbor Kép
Hát érdekes ez a ciklusod, szó se róla. A 2. menzi is rendes menzi volt? VAgy inkább csak barna? Neked legalább nyák volt, az jelent valamit.

Jündi
Vendég
 


Vali,
szerintem a holnapi teszt után hívd fel a dokit, aztán majd megmondja, hogy mi legyen. A hőd nagyon jó, és a cicifájás is jó jel.Kép Drukkolok neked, de nem csak holnapig, hanem folyamatosan!Kép Köszi a képeket, ráér akkor, amikor majd lesz időd.

Jóbor
kóbor
 
 


Pilis
Millió gratula!!!!!!!!!!!!
Olyan szép látvány a neved mellett a zebra!

Vali
Szerintem annyira jók a tüneteid, hogy holnap reggel neked is lesz zebrád! Mást nem is tudok elképzelni.

Nicol
Nagyon szép a babucid az UH-képen .Gratulálok!

Stella
Minden elismerésem a tiéd a szurkálás miatt! Szerintem én min. 4 órát ülnék a tűvel a kezmben mire történne valami (ha egyáltalán történne).Persze tudom hogy, a kényszer nagy úr. De te akkor is nagyon jól csinálod és hamarosan meg is lesz az eredménye!!!! Vagy eredményei!!!!
Tényleg: hány szuri kell?

Judyt
Csütörtök helyett én is ma megyek UH-ra, mert a hétvégén a náthám köhögésbe csapott át (néha majdnem megfulladtam) és most nagyon ideges vagyok amiatt, hogy ez ártott-e nekik. Mára szerencsére már csillapult a köhögés. Szóval ezért megyünk már ma. És aztán vasárnap jön a nagy nap: elmondjuk a nagyiknak! Már annyira várom!
Nagyon izgulok, hogy végül is ti hányan vagytok!
Jura
jura
 
 


Jündi,
olyan volt, hogy az első volt kicsit rövidebb, két nap erős vérzés, aztán csak barnázás 4 napig, utána semmi, aztán a 8. napon egy normális 4-5 napos mensi. Tényleg fura. A nyáknak én is örülök, de egyáltalán nem értem ezt a hő dolgot, elvileg az én ciklusom mostanában 24 napos... De lehet, hogy most a második mensi számít.

Jóbor
kóbor
 
 


Jündi
Köszi a drukkot! Nagyon bízom benne, hogy tényleg nem vagyok már egyedülKép Úgy izgulok, hogy mit fog mutatni a teszt. Csak nehogy koppanjakKép

Judyt
Jaj, de jó! Ikrek. Holnap raksz fel nekünk képeket? Olyan kíváncsi vagyok, milyen az ha két foltocskát lehet látni az UH-nKépKép

Jóbor
Nagyon aranyos vagy! Köszi a drukkokat. Már folyamatban van a küldésKép Egy kicsit netezek, úgyhogy közben küldődhet a cuccKép

Judyt
Szerintem hülyén néz ki a táblázatban, hogy a két rózsaszín csík között van egy zöld, nem?Kép Remélem, már nem lesz így sokáig és holnap azt is átszínezhetedKép

Stella
Igazi tűvel kell magadat szurizni? Brrrrrr és még egyszer brrrrr! De a babáért mindent, igaz?Kép Le a kalappal előtted, én biztos nem merném szurizni magamat. Ha megérnek a tüszők, mi a további lépés?

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Jóbor
Hát nekem a második tűnik az igazinak Kép De tényleg, kit udja? Kép

Mokuci, Csilla, Évi!
Mért nem írtok? Veletek mizujs ott a tábla tetején????? Kép

Mea
Már nagyon izgulsz? Kép

Jündi
Vendég
 


Jura Kép
Remélem hamar kilábalsz a náthából. Gyógyulást kívánok nektek Kép
Hű tényleg mindjárt itt van a hétvége, a nagy bejelentések napja Képiváncsi vagyok mit szólnak majd a nagyi, ha megtudják, hogy ikreket vártok Kép

Judyt Kép
Egyre jobban tetszik ez a táblázat Kép Lassan többen lesznek a babások mit a várakozók és ez így van rendjén.
Hogy bírod a titkolózást? Anyukád még nem sejt semmit?

Jündi Kép
Úgy látom Pécs felé egy egész gólya flottát kell küldenünk. Neked is, Stellának is ikreket Kép Drukkolok nagyon, hogy együtt pocakosodhassatak Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Vali Kép
Remélem én is, hogy holnapra átszineződi a csík és Te is teszttel büszkélkedhetsz Kép
Elküldöd nekem is azokat a képeket? Köszi

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Amint beér a főnökség, megmondom, hogy babát várok. Már jó lenne túlesni rajta! Nagyon ideges vagyok, mert tudom, hogy nem fognak örülni neki, SŐT!!! Pedig tudják, hogy próbálkozunk! Szorítsatok nekem!
Jura
jura
 
 


Jura!
Jajj de jó, akkor Ti is ma mentekKép
Kérjetek képet a picurokról, hogy a nagyiknak meg tudjátok mutatni.Kép
Kíváncsi vagyok mit fognak szólni, főleg, hogy ikrek.Kép
Mi egy olyat fogunk készíteni, mint egy meghívó, tudod olyan kinyithatósat.KépA bal oldalt lesz egy kis szöveg, a jobb oldalt pedig a kép.Kép
Majd ha kész lesz felteszem.Kép

Vali!
Mindenképpen teszek fel képet.Kép
Nekünk még nem biztos, hogy ikrek vannak.
Jurának már biztos, de remélem ő is hoz képet.Kép
Na te meg egy pozitív tesztet hozzál, és a holnapi nap is örömteli lesz.Kép

Annácska!
Már nagyon nehezen bírom a titkolózást.
Dehogynem sejti.Csak megkértem, hogy ne nyagasson, majd ha lesz akkor úgyis szólok.
Most csak ennyiből volt jó ez a ciszta ügy, hogy volt mire fognom miért nem jött meg.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Vali,
Én 100%-ig biztos vagyok abban, hogy holnap egy 2 csíkos tesztet hozol reggel, olyan bíztatóak az előjeleid.

Stella,
Hát nem semmi, hogy milyen ügyes kislány vagyKép Küldöm a pozitív energiákat, hogy jobban menjenek ezek a nehéz napok. Meddig kell szurkálnod magadat?

Judyt,
Nagyon drukkolok délutánra, kíváncsi vagyok, hogy hány babó van a pocidban.

Annácska,
Ti már próbálkozhattok ebben a hónapban?

Jündi,
Ne izgulj, megreped az a tüsző, csak egy kicsit várat magára. Nagyon drukkolok.

Jobor,
Szerintem is a második volt az igazi.

Jura,
Nagyon szorítokKép

Móni

Kép
móni23
 
 


Jura!
Szorítok nagyon!!!
Már most elmondod a munkahelyeden?
Menni akarsz táppénzre?

Én még tanácstalan vagyok.Nagyon húzni akarom még ezt a bejelentést.Meg akartam vári a 12 hetes UH-t, ami karácsony előtt lesz,de lehet, hogy nem fog menni és elmondom jövőhéten.Na majd meglátom.

Lányok!
Szerintetek mikor jelentsem be?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Jura Kép
Szorítok nagyon! Remélem jól fogadják!
Mikortól akarsz táppénzre menni?

Judyt Kép
Fogalmam sincs mikor kellene bejelenteni. Attól is függ, hogy egy vagy két baba van a pocidban.

Móni Kép
Nem tudom, még nem tudtam elmenni dokihoz, de ezen a héten mindenképpen el kell jutnom. Majd meglátjuk Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Tündi!Kép

Köszi az érdeklődéstKép nem izgulok még, az az igazság, hogy szerintem úgysem jött össze most sem, persze picit reménkedek hátha, de szerintem jön a Closti köv. hónapban.

Remélem segít......

Mindenkinek drukkolok nagyon a babásodáshoz!!!!!

Mea
mea
 
 


Felhívtam a dokinőt. Hát mit mondjak. Vegyesek az érzéseimKép
Azt mondta, hogy az Androcur elvékonyítja a nyálkahártyát és ezért kimaradhatott a menzim. Szokott ilyen lenni:/ De ez nem gátolja a fogamzást. Várjak türelemmel, amíg megjön. Csináljak azért egy tesztet, ha úgy gondolom, hogy esetleg terhes lehetek. Ha negatív akkor várjak türelemmel, ha pozitív akkor terhes vagyokKép Ja és azzal búcsúzott, hogy azt kívánom két csík legyenKép

Babus
Rád van szükségemKép Kicsit összezavart a doki. Az előző dokim azt mondta, ha nincs peteérés akkor nincs menzi sem. Ő meg azt mondja, hogy a kimaradt menzi ellenére még lehet fogamzás. Hogy is van ez akkor??? Csekélyke biológiai ismereteim vannak, de annyit azért megjegyeztem, hogy ciklusonként megérik egy petesejt ami ha nem termékenyül meg, akkor a nyálkahártya leválik és a petesejttel együtt vérzés kíséretében távozik a szervezetből. Vagyis akkor ugye, ha nem volt menzi, akkor érett petesejt sem volt... Vagy Manócska költözött a pocimbaKép Légyszi magyarázd el nekem, hogy is van ez akkor?? Ismered az Androcur bogyó hatásmechanizmusát?

Azt hiszem, ha holnap megint negatívat tesztelek, akkor most már elmegyek egy speci szakemberhez. Mi van, ha fél évig nem jön meg a menzim és még többet kell várnunk a Picúrra? Én már nagyon türelmetlen vagyok és lehet, hogy csak a "saját farkamat" kergetem, ha egyik nőgyógyitól járok a másikigKép Mi a véleményetek?

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Judyt
Igyekezni fogok, hogy a holnapi nap is jó legyenKép A tesómék úgy jelentették be, hogy vettek egy pár bébi cipőt, a cipőfűzőbe fűztek egy kiskártyát (mind ami az ajándéktáskákon van) amire ráírták, hogy februárban találkozunk. Az egyik cipőt az egyik mamáék kapták a másikat a másik mamáékKép Anyuéknak még mindig ki van rakva a vitrinbeKép Egyébként szeretnéd, ha ikreid lennének?

Móni
Hát nagyon bízom benne én isKép Meg abban is, hogy holnap reggel a boltban nem fogom tudni eldönteni, hogy akkor melyik Tibicsoki mikulást vegyem is megKép

Annácska
Elküldöm neked isKép A gyűjteményben nem saját eskák vannak, hanem a netről gyűjtögetett ötletek. De van három, amit a tesóm csináltKép A sajátaimat majd ünnepek alatt összerendezem, aztán azokat is elküldöm. Jó? Képzeld, sikerült pufifestékkel alkotnomKép Előzőleg nem vártam ki a 6 óra száradási időt, azért nem puffadt fel. De a mostani sikerültKép Te miket szoktál eskázni?

Kép
Kép
tacsifül
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?