Új privát üzeneted érkezett!

hát igen,tényleg olcsóbb,pedig ők sokkal többet keresnek mint mi és mégis minden olyan drága :?

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!
hála fúj a szél és szürke az ég is...... de én nagyon rosszul vagyok......erősen szédülök és hányingerem is van.........:((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mármint nálunk minden olyan drága,kicsit rosszúl fogalamaztam:)

nita

mi a baj?miért vagy ennyire rosszúl?talán ez az idő?

jobbulást

KépKép
bettike83
 
 

 
 

nem tudom mért voltam ma ennyire rosszul.........lehet ez az idő...... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


vigyázz magadra,pihizz!de mér jobban vagy picit?

KépKép
bettike83
 
 


Nita pihizz sokat, sajnos ez a vacak idő nagyon megviseli a kismamikat. Délelőtt még tikkasztó hőség volt, délután pedig melegítőben ültem a teraszon és vacogtam. Nekem az izületeim fájnak, de már annyira megszoktam hogy nem is nagyon foglalkozom vele, csak azt veszem észre hogy ilyenkor még rosszabb mint szokott. Már el se tudom képzelni hogy milyen volt az élet amikor nem fájt semmim és nem kellett nyögnöm ha fel akarok kelni a kanapéról és át akarok fordulni az egyik oldalamról a másikra :lol: 16 hetesek voltunk amikor kezdődött, de bízom benne hogy a szülés után gyorsan helyrejön majd.
Én megvagyok, sajnos egy pár napja már annyira fent van a baba, hogy bármit eszek vagy iszok, az mind a torkomban van és ez elég kellemetlen érzés. Olyan mint ha folyton hányingerem volna, de hát ez a vége fele már normális, főleg hogy jó nagy a kis drágám.
Sajnos a babaholmik valóban sokkal olcsóbbak külföldön mint nálunk. Nem kell messzire menni, csak Ausztriába. Emellett pedig sokszor olyan ruhácskákat látsz kint, amit itthon meg sem kapsz. A férjem pl. olyan ruhácskákat hozott a keresztfiunknak Amerikából amikor kind dolgozott hogy csak ámultunk. Mondjuk ez pár éve volt, most már azért itthon is nagy a választék.
Na megyek tusolni és pihizni végre egy kicsit hüvösebb van és legalább kellemesebbek az éjszakák

KépKép
csige-bige
 
 


csige nekem is eléggé fenn van a berendezés......általába napi 2x be kell vennem a renéét.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csige

már jó nagy a baba,gondolom ezért érzed igy,egyre kisebb a hely :lol:

pocakfotót mikor kapunk?régen láttunk már :D

KépKép
bettike83
 
 


Ma délután készítek egy fényképet és felteszem majd.

KépKép
csige-bige
 
 


oké csige:)

KépKép
bettike83
 
 


Na meghoztam a pocakfotót, ma reggel készítettem, tehát 31+5 napos. Szépen növöget, bár nekem már fel sem tűnik :lol: Kép
Most az elmult három napban kevesebbet mocorog Lilike, de azért így is megvan a napi 20 magzatmozgás, csak hát nem megszokott tőle, mert egész nap rúgkapál mindig. Szerintem most a meleg őt is letaglózta. Néha bepörög és akkor nincs megállás, utána pedig nyugi van :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige hogy te milyen csinos vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csige

csak pocak,semmi felesleg..ez igen :)

tényleg nagyon csinos vagy,sokat nőtt a pocak:)

KépKép
bettike83
 
 


csige nekem kb félidőben volt ekkora a pocim :):) nagyon csini vagy :)

nika70
Salgótarján
 
 


Köszönjük a dícséreteket :lol: Hát igen, nem nagy pocak a hasonló időben járó kismamikhoz képest. Ezért is olyan hihetetlen, hogy olyan nagy baba van benne :lol: de hát ha majd kibújik, akkor derülnek ki a méretek :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige-nagyon helyes a pocakod,nem a nagy pocak a lényeg,hogy minden simán menjen,a szomszédom 6 kg hizott a lánya 3 kg lett.én azt mondom inkább a gyerekre menjenek a kilók,mert sokan terhesség alatt nagyon sokat felszednek,igy vagy csinos......pénteken megyek ultrahangra,remélem minden oké lesz,meg megmutatja magát a drága.párom lányt szeretne Patrik fiút,lesz ami lesz..........

Kép


Kép
kistörpe
 
 


csige

azért van elég nagy pocakod,nincs vele baj :) pici lány biztos elég szép súlyú lessz :)

kistörpe

én is várom hogy kiderüljön milyen van a picinek :lol:
de bármi is lessz,nagy örüm lessz az egész családnak :)

KépKép
bettike83
 
 


kistörpe én is a 18.hetiuh-n tudtam meg hogy Barnikánk lesz!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita

3. gyereket szeretnél majd egyszer?

KépKép
bettike83
 
 


nita

3. gyereket szeretnél majd egyszer?

KépKép
bettike83
 
 


híííííííííííí......jó kérdés.....nem tudom.........nem szeretnék soha többé több vetélést átélni........lelkileg padlóra vág........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Régesrégen 2006-tól 1,5 évig én is nagyon aktív babanetes topiklakó voltam :)

Nagyon hamar elröppent az idő, kislányom már 3 lesz lassan...

Újszülött-Baba-mama-pocakfotózással foglalkozom, ha szeretnétek egyedi stílusú képet pocakotokról/babáitokról, keressetek bátran.
Házhoz is megyek. No vaku! Szigorúan csak természetes fénnyel. :)

Ha kérdésetek van ribizlifoto@gmail.com
illetve képeim http://www.ribizlifoto.blogspot.com

Szép napokat!
Kata
Kép
Kép
Kép
lmkata
 
 


nita

azt mondjuk megértem,majd idővel elvállik a dolog.

KépKép
bettike83
 
 


szia!!!!!
rólunk......mai ctg átcsúszott péntekre mert csontra tele vannak a szülőszobák.........:(
uh viszont volt........Barni még mindíg fejvégű...
méretei:bpd:91mm
th:90mm
fl:71.4mm

most először fájt az uh.......nem tudom mért.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kuzsannával mi van?
annyira rég járt erre...

KépKép
bettike83
 
 


nem tudom a másik topicba irogat...igaz oda is ritkán.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


értem:(

na mindegy..de már neki sincs sok ideje már gondolom.

KépKép
bettike83
 
 


kb 1 hónappal van visszább mint én...... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


de neki ikrei lesznek nem?vagy rosszúl emlékszem? :oops:

KépKép
bettike83
 
 


zsu jól van nem lesznek ikrek :):) két hét múlva kell teljes vérkép májfunkció stb-ra menni mert a dokinak nem tettszik hogy vizesedik meg a súlya sem ezt a részét nem részletezte kb egy hónapja van még hátra :):) de jól van :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok,
Tegnap voltunk uh-n és dokinál. Babóval minden rendben van, szép nagy még mindig, nagyon hosszú a combcsontja és szerencsére még mindig fejvégű. A doki nem vizsgálat meg, azt mondta, hogy mivel beszedtem a 10 kúpot, így el kellett múlnia a fertőzésnek és nem igazán szeretné most egy vizsgálattal piszkálni a méhszájat. Kaptam még kúpot amit 10 nap múlva kell ismét szedni a biztonság kedvéért. Remélem tényleg helyrejöttem. Három hét múlva megyek majd hozzá és onnantól kezdve majd hetente a kórházba ctg-re. A 2. cukorterhelést nem csináljuk meg, mert azt mondta, hogy az első eredménye több mint jó volt, szóval nincs ok aggodalomra. Mennem kell teljes laborra és ellenanyagot is néznek. Ezt a jövő héten el is intézem.

KépKép
csige-bige
 
 


1 baba lesz Zsuzskának........... :wink:
csige nálad is besűrűsödtek a dolgok!!!!!! :) :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


pedig valaki ikres volt innen nem? :shock: lehet baj van az agyammal :lol: :oops:

csige

tényleg sűrűsődnek a dolgok körülőtted.legalább elmúlt az a fertőzés,hála az égnek.

nika,nita

köszi az infót..

sokan elpártoltak innen,és igy nehéz nyomon követni mi vna velük..

KépKép
bettike83
 
 


zsuzska jól emlékszel ikrekkel indult de végűl 1 baba maradt......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ezer bocs, hogy már egy hete nem jelentkeztem, de nyaralni voltunk, hétvégén meg lakodalomban, még most kezdek magamhoz térni.

Nita! Örülök, hogy most minden ok Veled, azért dícsérjük meg Barnit, mert egész jól szót fogadott. Most még jó lenne bent maradni egy-két hétig.

Csige! Nagyon csinos kismami vagy! Nem lehet egyszerű ekkora pocakot cipelni ezeken a vékonyka lábaidon! :lol:

Betti! Bocsi, hogy nem válaszoltam a múltkor msn-en, de itt mindig jön-megy vki.

Nálunk semmi különös, nekem már semmi kedvem dokihoz menni, de megmondom őszintén, hogy most egy darabig nem is szeretnék foglalkozni a baba-témával. Ezért sem jövök mostanában annyit.

Végérvényesen úgysem tudok elbúcsúzni Tőletek, mert nagyon szívemhez nőttetek!

Mindenkinek megy továbbra is a drukk!
Pussssssssssszzzzzzzzzzzzzzzantááááááááááááááááássssssss!!!

Babszika! Neked megy továbbra is az extra "energie"! Puszillak és hatalmas ölelés!
pedi
Kalocsa
 
 


szia Pedi!!!!!!
azért amennyire lehet gyere sűrűn.......nagyonhiányzol mint ahogy babszika is!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


pedi

mi történt?miért nem akarsz foglalkozni a baba témával?

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok csajok!!

Nem győzők mostanában elnézést kérni tőletek az eltünéseim miatt.
Az elmúlt 1-2 hét lelkileg nagyon megviselt engem......... A kisfiam ovis lett. Van mikor simán indúl a nap, de van mikor borzalmasan. Mint pl. ma is sírva ébredt és közölte hogy nem akar oviba menni, meg hogy nagyon szeret engem.... meg légyszíííííí............ Hát ilyenkor a szívem szakad meg, de erősnek kell lennem és nem szabad sírnom előtte. Gondolhatjátok hogy az oviból hazafelé végig bőgőm az utat. :cry:
De remélem pár nap vagy hét után már könnyebb lesz.
A másik dolog meg ami miatt padlón vagyok az az, hogy tegnap temettük el a Drága Nagypapámat. :cry: :cry: :cry: .......... Tudtam, hogy hamarosan eljön majd ez a nap, mivel nagyon beteg volt. De erre nem lehet felkészülni. Ami vígaszt nyújt az az, hogy tudom nem fáj már neki semmi................. de nagyon nehéz..............

Megpróbálom magamat utolérni, és lelkileg helyre jönni. Ma végeztem a kisruhácskák vasalásával.(végre!!) Már csak méret szerint kellene elpakolnom.....
Mostanában sokat keményedett a hasam, így próbálok lassítani a tempón. Nem szeretném ha be kéne feküdnöm a kórházba már most. Bár már egyre türelmetlenűl várom hogy megszülessen a kistesó. De van még durván másfél hónap.

Bocs hogy csak magamról írtam, de ennyivel úgy érzem tartoztam nektek.

Millió puszi mindenkinek.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


szia Moni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
részvétem a papád miatt!!!! :cry:
a reggeli kelések nálunk is sírással kezdődnek...... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Móni részvétem a nagypapád miatt és kívánom hogy minél hamarabb jobban legyél lelkileg. Remélem a pici fiad is hamarosan beszokik az oviba és nem lesz gond vele. Próbálj meg pihizni, mert még azért ne érkezzen a kis babó, még legalább négy hetet bent kellene minimum maradnia.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!

Ma voltam végre dokinál, és tök jó tapasztalat volt!
Azt mondta, semmi kórosat nem lát hüvely UH-gal, úgyhogy nagy gond nem lehet, hiába fáj.
Viszont mivel lassan egy éve próbálkozunk sikertelenül, ezért elkezdjük a kivizsgálásokat.
Első körben mennem kell hormonvizsgálatra, és a kiskatonákat is megvizsgálják. Ha mindez negatív, akkor jöhet az átjárhatóság-vizsgálat.
Nagyon örülök, h végre beindult valami.

Ja, és képzeljétek, ma találtam egy cikket, ami szerint akkor érdemes együtt lenni, amikor a legtöbb tojcsi van, bár sok nőnél (nálam is) ilyenkor az LH teszt még nem pozitív.
Mire meg pozitív lesz, pláne az utána következő napon, a hüvely már gyakran száraz.
Nekem mindig így van.
A cikk azt írja, h akkor kell belehúzni, amikor "nedves napok" vannak.

Móni: részvétem a nagypapád miatt!

Lujzi

Kép
lujzici
 
 


móni

nagyon sajnálom:(

KépKép
bettike83
 
 


Móni sajnálom a nagypapádat :(:(

lujzici hajrá :):):)
én is ezt hallottam hogy akkor kell együtt lenni mikor tojásfehérjés a váladék :) hajrááá

Nekünk elúszott ez a hónap is ma reggelre megjött bár most is jókor voltunk együtt mert szerintem akkor volt pém amikor mondtam mert most vagyok úgy a 13. napon azóta :) vagyis ennyi ez van vagy összejön ...... mást nem mondok egy másik topikban ahová már nagyon régóta írogatok van egy négy ygerekes anyuka aki úgy eltitkolta hogy várja az 5.ket hogy csak lestünk mikor feltette a kislányról a képet nem semmi nem tudom miért szerintem azért mert hogy neki már az ötödik sokaknak meg csak az első és nem jön a teós gondolom ezért nem akarta írni de hát ő tudja

nika70
Salgótarján
 
 


bernike: Boldog házassági évfordulót nektek!! Kívánok még sokszor 5 évet!!! :wink:

Timi
titimee
 
 


titimee

köszönöm szépen:)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok csajszik!!!

Köszönöm szépen mindenkinek a részvétet.

Lujzici!
Tök jó, hogy beindult a gépezet! :D Remélem akkor hamarosan meglepsz minket a egy pozi teszttel. :wink:

Csige!
Próbálok annyit pihizni amennyit tudok. A 4 hetet jó lenne tartani (jobban hangzik mint a 6 :wink: ) .......... Már nagyon várom a nagy találkozást. :D

Betti!
Boldogságos sok évfordulót még nektek!!!

Nika!
Sajnálom pirit! :cry:
A 4 vagyis már az 5 gyermekes anyuka nem semmi. :shock:

Csajszik!
Én most úgy örülök ennek a hűvösebb időnek. Ez már emberibb, legalábbis nekem. Tegnap nagyon sokat mocorgott Laura, meg keményedtem ezerrel, de gondolom ezt a lehűlést érezte Ő is. :wink: Ma már semmi bajom, kivéve a lábdagadást.

Hoztam nektek képeket:

kiságy
Kép

Kép

ebbe jön haza Laura
Kép

33 hetes poci (mai :wink: )

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni:):):) nagyon csini kismama vagy szép poci :):):)és a szoba is nagyon szép :)egy szobában lesznek a fiaddal?

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!

Köszi! :wink:
Igen, egy szobában lesznek.Sajna, nagyon kicsi a hálószobánk, ezért oda nem tudtuk betenni a kiságyat.Épp csak a franciaágy fér el a hálóban két éjjeliszekrénnyel. (panel átok)
Az elején lehet majd én költözök át a gyerekszobába, és Atika az apja mellett fog aludni. De ez még képlékeny..... majd meglátjuk.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni, Nita: nem féltek a szüléstől? Vagy az nem olyan vészes?
Vagy ilyenkor már mindegy, csak bújna már ki a pici?

Nika: hát igen, pedig a legtöbb helyen azt nyomatják, hogy az első LH pozitív napon, vagy méginkább másnap kell együtt lenni... de néhányunknak akkor már nincs semmi nyák, ami feljuttathatná a kiskatonákat a helyükre.
Én mindig is éreztem a zsigereimben a nedves napokon, h akkor kell együtt lenni, a negatív LH teszt ellenére. Na, mondjuk eddig ez sem jött be... :?

Kép
lujzici
 
 


KISFIÚNK lesz.ma voltunk ultrahangon minden oké,kaptunk képeket a kukac égnek állt.majd még jövök...

Kép


Kép
kistörpe
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: