Új privát üzeneted érkezett!

csucsu: nem tudok ebben tanácsot adni. nekem max 2 napig volt pozitív a tesztem.
lujzici: szerintem a tizedik naptól kezdj tesztelni.
egyébként semmilyen tünetem nincs. ezért is olyan hihetetlen az egész.

Timi
titimee
 
 


Titimee: nem feltétlen kell hogy még legyen tüneted. Vana kinek végig nincs. A lányomnál a 9hónap alatt semmi tünetemn nem volt. Kicsit a mellem feszült az elején ennyi.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!

hat en teljesen kesz vagyok.semmit sem ertek. :( tegnap apa meglepibe egy nappal korabban hazajott,aminek nagyon orultem, meg is tettuk este,amit meg kellett tennunk ;) (mivel tegnapelott volt pozitiv az lh-m) erre ejjel majd meghaltam,ugy gorcsoltem es meg is jott nehany oran belul. es igy csak 33 nap volt a ciklusom. az elmult egy evben nem is volt 37nel rovidebb sose! de az elmult 3 honapban 42-43 volt. es mi az,hogy peteeres utan azonnal mensi? valaki mondja meg mi tortenik veleeeeeheheheeeeeem :( :cry:
Kép
itt vannak az lh-k 30-33-ig... ilyenkor mi van?
enzsuzsa
 
 

 
 

Zsuzsa
nem akarok vészmadárkodni, de szerintem a 42-43 napos ciklusok túl hosszúak. (főleg ha rendszeresen ilyen hosszúak.) szerintem érdemes lenne nődokival beszélned, csak hogy megnyugtasson. (nekem is előfordult hosszú ciklus 42 napos, de csak egy évben egyszer.) amúgy sajnálom, hogy megjött. :cry:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Igen,tudom,hogy hosszuak,de nagyjabol mindig ugyanannyi. es elvileg pé-m is szokott lenni,de persze en mar semmiben sem vagyok biztos... :( orvoshoz mindenkepp megyek,eddig januarra terveztem,de ha tudok,sztem elmegyek hamarabb,mert mostmar tenyleg nem ertem,mi tortenik :( azt sem tudom,mikor lenne erdemes menni (marmint a ciklus fuggvenyeben,hogy lesz-e vizsgalat,vagy nem stb),meg hogy egyaltalan mit mondjak az orvosnak...
enzsuzsa
 
 


Enzsuzsa: Ezt én sem értem. Mert a PÉ után 14napra rá jön meg a mensi. Nem lehetett hoyg terehs vagy?Mert az Lh tezst lehet jóstesztként is hasznlni igaz reggeli pisiből. Másra meg nem tudok gondolni.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu:lehet több napig is pozitív az lh teszt.Még biztosan nem repedt meg a tüsző vagy épp több is van....nem lehet tudni,de emlékszem Verának is elég sokáig volt pozitív az Lh-ja...és babás is lett :wink:

kinga:szívesen átadnám már valakinek a hányingeremet :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: én én én! Én kérem a hányingeredet! Egy hányinger rendel! :)

Zsuzsa: én sem tudok sajnos segíteni, de szerintem is menj el dokihoz.

Csucsu: egyébként nekem is Vera jutott az eszembe a hosszú lhájával. :wink:

Kép
németh
 
 


Hát nem is tudom. remélem bejön akkor nekem is. Ma is csináltam ez is erős de talán mintha egy kicsit halványodott volna. De ez pozítív szerintem. Mindegy ha a mai kicsit halványodott akkor bizony holnap jobban halványodni kellene.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu:Hát igen,ezt így elég nehéz eldönteni,hogy mikor van ténylegesen pé-d.Biztos a closty miatt van.
Remélem van elég Lh teszted,mert még ne hagyd abba a tesztelést. :lol:

KépKép
lyndee
 
 


A terhesseg akar lehetett is,akkor viszont csak mult idoben :cry: ez talan megmagyarazna,miert voltam ilyen rosszul csutortok ota... Doktorbacsihoz megyek,amint tudok,hatha kiderit vmit... Csak az a baj,hogy az orvosom pesti,en meg az orszag masik vegen lakom. de megoldom valahogy... kicsit felek,hogy vmi komoly baj van :(
enzsuzsa
 
 


ja,es Csucsu,nagyon szurkolok!!! :) meg mindenkinek ;)
enzsuzsa
 
 


Enzsuzsa: ne gondolj arra hogy van valami rossz. Amúgy ahol most laksz ott nincs SZTK?? Menj el oda amig nem tudsz a pesti dokihoz jönni.
És vérzéskor is lehetséges terhesség. Persze nem jó de ha babás vagy akkor azt lehet támogatni gyógyszerrel.

Kép
csucsu05
 
 



Sziasztok!

csucsu: ma már negatív az lh teszted? nem lehet hogy a clostitól lett ilyen hosszú a pé-d?

vera: gratulálok a kislányodhoz :) énis kislányt szeretnék :D

Ma is teszteltem, most már kicsit erősebben látszik a második csík. Remélem holnap nem fog megjönni.

Timi
titimee
 
 


Szerintetek az nem baj, ha néha fájdogál a jobb oldalam? úgy fáj, mint pé idején. Az lehet, hogy érzékenyebb, mert a jobb petefészkemből távolítottak el cisztát 5 éve?

Timi
titimee
 
 


Titimee: Már nem fog megjönni. Hidd el a tezst tönnstör pozítív lett. mesi jellegű fájdalom babás jel. Mikor szándékozol elmenni dokigoz??
De jó neked. Kicsit irigyellek a teszt miatt de ez jóindulatú irigység ám.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu: szerdához egy hétre fogok menni. akkor lépek be a hatodik hétbe. Az jó, nem? vagy menjek hamarabb? de csak szerdánként rendel a dokim.
hajjaj, annyi kérdésem van. azt se tudom, hogy mihez kezdjek hozzá. melyik könyveket vegyem meg. (Azért megpróbálom még nem beleélni magam, de nagyon nehéz, főleg hogy semmi tünetem nincs)
Szívesen felajánlom neked az egyik pozitív tesztemet ;) bárcsak ilyen egyszerű lenne.

Timi
titimee
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok mióta nem voltam!

Timi!

Gratula a pozitív teszthez, láttam én is ám a sötét képen is! :wink: És ne aggódj, nekem is csak a 6. héten jött a hányinger, addig csak a hasam fájt, először mensisen, de aztán rájöttem, hogy tulajdonképpen ez másfajta fájdalom. Majd te is észreveszed egy idő után. Amúgy szedhetsz Magne b6ot, az állítólag csökkenti a fájdalmat, bár én inkább kibírtam, és mára már meg is szűnt, vagy csak ritkán érzem.

Kinga!

Hányingert én is felajánlok, ikrekhez úgyis dupla dukál! :lol:

Lyndee!

Nem csináltam semmi hülyeséget, csak akkor épp valami elég zsírosat sikerült ennem, így utólag azért lehetett olyan elviselhetetlen a hányinger. Viszont érdekes, mert mostanában hét közben teljesen jól vagyok, hétvégén meg mindig rámjön. Talán az egész heti munka után kifáradok és azért jön rám... :roll:
Viszont azt hallottam, hogy a 3. trimeszterben visszajöhet a hányinger, úgyhogy te is biztos azért vagy rosszul. Csak akkor már azért, mert a baba már nyomja a gyomrodat.

Zsuzsa!

Üdv itt! Ha úgy érzed, akkor szerintem is menj el inkább az ottani sztkba, hátha... Nem tudom, hogy rendes mensid volt e, de egy másik topicban egy várandós lánynak görcsölt a hasa, felhívta az ügyeletet, és azt mondták neki, hogy akkor van baj, ha egy normális mensinél is jobban vérzik. És egy ismerősöm is mensizett még egyet, pedig akkor már babás volt. Sőt! Van aki egész várandóssága alatt vérzik, mégsincs semmi baj.

Csucsu, Syl!

Nyaggatom ám a férjemet a tápénz, meg gyes miatt, csak szegényem sokat melózik mostanság, de ígérem meglesz nem sokára a válasz! :oops:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Hát, tegnap sajnos megjött...
ez van, kezdjük akkor a második hónapunkat.

Úgy döntöttem, veszek ovu tesztet. Szerintetek melyik a legjobb, még elfogadható áron, és hol lehet kapni?

Még vmi: ha az ovuteszt jelez pozitívat, az azt mutatja, h volt pé-m, vagy nem feltétlenül?

Köszi!
lujzici
 
 


Sziasztok! Jó estét!

Nagyon régóta olvaslak titeket, mi már szeptember óta próbálkozunk a babával. Eddig sikertelenül :(
Most viszont megszűnt a munkahelyem, és olyan tanácstalan vagyok! Nem tudom, hogy folytassuk-e, vagy várjuk meg amig lesz melóhelyem. Hát persze hogy a pénz miatt... Már egy csomó embert megkérdeztem, a többség azon van, h folytassuk.
Szerintetek?
(Ahogy ismerem magam, most tuti, h rögtön összejön. )
pampalini
 
 


Pampalini!

Üdv itt! Nem hiszem, hogy itt bárki érdemben tanácsot tud ebben adni neked, hisz csak te ismered az anyagi meg miegymás dolgaitokat. :roll: Az én helyzetemben csípőből rávágtam volna, hogy folytatnám, de aztán még én is elgondolkodtam rajta, hogy azért nem olyan biztos ám az... Látod még a magam helyzetét is alaposan át kéne akkor gondolnom, nemhogy másét!! Ha férjed jól keres, el tud titeket tartani, van lakásotok, nincs adósságotok, hitel miegymás, akkor biztos tudjátok folytatni a próbálkozást. Meg ugye az sem mindegy, hogy mit dolgozol, hogy nehéz e munkát találni a szakmádban stb.
Mindenesetre drukkolok, hogy mihamarabb találj másik melót, és akkor nem is kell sokat gondolkodni a dolgokon. :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Pampalini: Nem tudsz elmenni betegállomáynba?? Vagy munkanélkülire. És közben próbálkozhattok. A lényeg hogy ha babás leszel, hoyg meglegyen a 180napod. Az után kapsz gyedet.
Tehát szerintem ha az élet igy hozta akkor folytassátok.

Kép
csucsu05
 
 


Ha munkanélkülire elmegyek majd és közben jön össze a baba,akkor is fog járni a gyed?
Én ezt nem is tudtam!!! :shock:

Kép

Kép
syl100
 
 


Tabati: köszi, tőled is fogadom a hányingert! Ez az ikrekhez dupla jár! :D

Lujzi: Ovuteszt van a dm-ben, de az elég drága, innen a babanetről lehet sokkal jobb áron rendelni.

Pampalini: szerintem is ezt csak te tudod eldönteni (bármennyire nehéz is), de kívánom, hogy sikerüljön a legjobb döntést meghozni.

Képzeljétek úgy néz ki, hogy a héten meglesz az inszem! Ma is voltam dokkernál, meg szerdán is megyek. Szegény Anyósom most jól kiunokázza magát ebben a ciklusban, állandóan ő jön. :) De mondtam neki, hogy reméljük cserébe nemsokára sok öröme lesz az új unoká(k!)ban. :wink:

Kép
németh
 
 


Csajok!

nekem amikor megszűnt a munkaviszonyom,rá két hétre kiderült hogy babás vagyok.Azóta voltam táppénzen és most álláskeresési járadékon(munkanélkülin).
A napokban megyek intézkedni a továbbiakról.Jár a Tgyás is és a Gyed is mert a munkanélküni olyan mintha dolgoznék.
De ez csak akkor ha meg van a megfelelő munkaviszonyod hogy jogosult legyél járadékra.Illetve ha még a járadék alatt szülsz.

Remélem valamennyire sikerült segítenem.

KépKép
lyndee
 
 


Kinga:Akkor nagyon drukkolok az inszemhez,hogy az ikrek összejöjjenek! :wink:
Nektek miért is kell inszem?

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: köszi! Igazából senki nem tudja, hogy miért nem sikerült teherbe esnem. De vszínűleg nincs minden hónapban pé-m. pl. ugye a múlt ciklusban sem volt.

Kép
németh
 
 


Sziasztok!
Köszönöm mindenkinek a hozzászólást!
Hát nem tudom sose voltam még ilyen bizonytalan életemben.

lyndee - köszi segitettél! Sajnálom h te is igy jártál! De látom már nemsokára érkezik a picur! :)
Egyébként már okt. 1-e óta nincs melóm, azóta én is voltam táppénzen, most pedin munkanélkülin vagyok, és max augusztusig tudnak azon tartani. Valahogy ki kéne tolni pár hónappal, mondjuk vmi alkalmi munkával. Mert igy biztos, h nem férek bele. :(

tabati - jelenlegi helyzetünk szerint beleférne anyagilag, albérletben lakunk ugyan, nincs hitelünk. Csak jövőre szerettünk volna lakást venni, de igy át kell szerveznünk a dolgokat.
Ja gratula a pocaklakódhoz!


Szép estét mindenkinek!
pampalini
 
 


Csináltam én is vonalzót:
Kép
pampalini
 
 


Sziasztok!

tabati: köszi a biztatást. egyenlőre várok a gyógyszerekkel. jövő hétig kibírom és a fájdalom is ritkult, csak ha sokáig ülök, akkor fájdogál a hasam.

pampalini: hozzon neked szerencsét a vonalzó :)

lujzi: én innen rendeltem ovu tesztet és terhességi tesztet is. esthajnalcsillag-tól. ajánlom neked is, mert lényegesen olcsóbb a dm-ben kapható teszteknél és jók.

Timi
titimee
 
 


Pampalini: Grat a vonalzódhoz jó lett:)

Lyndee: És ha megtudod mennyi lezs a gyeded megírod?, Kiváncsi vagyok mennyire hozzák ki , hogy munaknélkülin voltál.

Kép
csucsu05
 
 


köszi csajok a biztatást! Remélem szerencsét hoz, már nagyon rám fér!

titimee - gratulálok a babóhoz, remélem elmúlik a pocakfájásod. A magne b6-ról én is sok jót hallottam, sok kismama szedi.

csucsu - köszi! Nagyon ari a kislányod!

Kép
pampalini
 
 


Képzeljétek nálunk dörög az ég és szakad az eső! (Egerben)


Kép
pampalini
 
 


Kinga
drukk az inszemhez!!!!!!! végülis melyik napon lesz? lehet már tudni kb? vagy majd szerdán kiderül?

Pampalini
üdv itt. Tabati már elég jól leírta a szempontokat. ez tényleg mindenkinél más. a korodat még nem írtad. az is fontos.

Nem akarlak elkeseríteni gyed ügyben titeket, de én úgy hallottam másoktól (akik hasonló cipőben jártak) hogy aki munkanélkülin van és utána szül, annak tgyás jár (már ha megvan két éven belül a 180 nap biztosítotti idő, ezt kis részekben, megszakításokkal is össze lehet gyűjteni), de gyed nem. azért járjatok utána alaposan!!!!!!!!!! lehet hogy változott, vagy változik ez jövőre. a legjobb, ha a tb-nél kérdezitek meg. az a biztos forrás. viszont a gyes mindenképpen jár, hiszen az állampolgári (alanyi) jogon jár, nem kell hozzá munkaviszony, csakhát annak az összege sokkal alacsonyabb, mint a gyedé.

Ma eléggé magam alatt vagyok. képzeljétek, még mindig nem múlt el a mensim teljesen. Ma vagyok a 9. napon. a rendes vérzés úgy az 5. napon abbamaradt, de azóta is barnázgatok. nem vészes, de látszik a bugyin és kell vékony betét. lehet hogy tényleg valami hormonális "gáz" van nálam!!!!!!! :twisted: :twisted:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok.
Tegnap nem jött meg, úgyhogy ma ellőttem az utolsó tesztemet.

Íme (remélem látszódik):
Kép

Timi
titimee
 
 


Titimee: Ez bizony pozítív:):) Gratula. Dokihoz mikor szándékozol menni??

Kép
csucsu05
 
 


csucsu: jövő héten szerdán megyek dokihoz. :D

Timi
titimee
 
 


csucsu:persze,hogy megírom.de most kicsit beparáztam mert azt tudtam hogy jár a tgyás de hogy gyed nem..... :shock:
a gyes-sel meg ki lehet törölni....olyan kevés.
De most mindent meg fogok tudni!nem értem miért nem jár a gyed ha a tgyás járhat? :roll:


titimee:Ez egyértelmű pozitív!Gratulálok :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok jó reggelt!

syrynx - Barátnőmnek régebben elég sokszor volt ilyen, mondjuk ő inkább az elején barnázott 4-5 napig és utána jött meg neki rendesen. Nála hormonzavart állapitottak meg, amit gyógyszerrel kezeltek. Bizom benne hogy nálad nincs semmi komoly!

Amúgy 28 éves vagyok. A férjem 35 és már nagyon vágyunk egy picurra!


titimee - nagyon szép teszt! Gratula!!!


Kép
pampalini
 
 


Lyndee: Igen a gyes nagoyn kevés pláne 3évig. Hisz mi is megittuk az árát, hogy a 2-3éves koráigSzabinának a gyest kaptam. Minden félre tett pénzünket feléltük. Mert egy fizetésből megélni pláne ilyen árak mellet nem lehet.

Kép
csucsu05
 
 


Köszi lányok a gratulációt :D

Timi
titimee
 
 


csucsu:miért kaptál csak gyest 3 évig?neked volt munkahelyed nem?

KépKép
lyndee
 
 


Timi: hát ez aztán az igazi pozitív teszt! Gratulálok!

Nekem ma még nega az lh-m, úgyhogy egyelőre nem tudom mikor lesz inszem.

Kép
németh
 
 


Pampalini
köszi a választ. az eleje szerencsére rendesen "indul", csak a vége ilyen barnás. hááát nem is tudom, inkább hormonzavar legyen, kicsit félek hogy esetleg myoma, vagy ilyesmi okozza. nem tudom miért, remélem csak beképzelem. a barátnődnek a gyógyszer után lett babája? Hú, te akkor fiatal vagy (legalábbis hozzám képes--37vagyok :oops: ) de szerintem babavállaláshoz pont jó a te korod, kívánom, hogy mihamarabb sikerüljön nektek és ne kelljen sokáig várni. :wink:

Kinga
lehet, még korai. múlt ciklusod hány napos volt? 2-3-4 nap múlva biztos pozitív lesz már. hétvégén is megcsinálná az inszemet a dokid?

Kép

Kép
syrynx
 
 


Lyndee: Nem nem 3évig kaptam gyest. Rosszul írhattam akkro. Két éves kortól 3éves koráig kapta a gyest. Az az utolsó illetve az idei év volt nehéz.

Kép
csucsu05
 
 


Syry: nem tudom, remélem. De úgy érzem, hogy pénteken lesz az inszem, már azért is, mert akkor pont rohadtul nem érnénk rá. :? :D Anyuék jönnek haza, a férjemnek kell menniük érte a reptérre, aztán ki kell mennünk délután Üllőre, mert a szemüvegemet meg kell rendelni, plusz ugye a férjem dolgozik is elvileg.....
A barnázás nem tudom mitől van, lehet, hogy csak a méhnyálkahártyád volt más, mint máskor.

Kép
németh
 
 


syrynx - Köszi!
A barátnőmnek nincs még baba, most egyenlőre nem is próbálkoznak .
Szerintem ha a legközelebbi is ilyen lesz akkor nézesd meg magad pláne, hogy már lassan 1 éve hogy próbálkoztok. Csak hogy megnyugtasd magad. Persze azért szoritok, h ne jöjjön meg sehogy! :wink:


németh - szia! Ez lesz az első inszemed? Drukkolok, hogy sikerüljön!

Csajok! Olyan fincsi forralt bor ittam! És tök jó kedvem lett! Kár, hogy a férjem éjszakás! :(




Kép
pampalini
 
 


Pampalini
megyek is dokihoz, jövő hét kedden (9-én) pont azért is hogy nézessek hormont. meg hát a rákszűrés is esedékes. (nálunk az első baba is soká jött-9 hónap, de most már ezen is túl vagyunk.)

jó is a forraltbor!!!!!! :lol: de nekem az igazi a karácsonyi vásáron. :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


syrynx - Ott ittam, mármint a karácsonyi vásárban! Olyan hangulatos volt!




Kép
pampalini
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: