Új privát üzeneted érkezett!

Kösz csajok a drukkot! Viszont megy a drukk mindenkinek!!!
Lilla! még nem tudom hány naposak lesznek :oops: legutóbb a 4 napos vált be, vagy még annyi sem volt. először megálltuk előtte 5 napig és akkor volt 0. mondjuk nem bizti hogy ez befolyásolta, de kicsit babonás vagyok. úgyhogy maradunk sztem a 3.5 -4 napnál. hátha bejön :wink:
Jó lenne már túlleni rajta. Hogy mindig van valami ami miatt eszi a penész az embert :roll: :twisted:

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Gröni!
Örülök, hogy jól vagytok, és hogy minden oké!

Katerina!
Én most 6 hónapja szedem a metet, de egy szál javulást nem tapasztaltam. Az inzulinom ugyanolyan, mint a met szedés előtt. És nem éln vagyok az egyetlen aki így járt. Erősen gondolkodom, hogy abba fogom hagyni a szedését.


Egyébként meglett végre a szövettanom redeménye: szerencsére semmimkóros nincs.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Már megint laptető! :wink: :wink: :lol: csak pé is kellene hozzá :roll: , mert ebben a hónapban tuti nem volt. :twisted:
Bumi! ölelés! örülök,hogy jó lett az eredményed!!!

Kép
kissedi
 
 

 
 

REggelt! Hát lányok tuti nincs pém ebben a hónapban, így eddigi halovány reményeim is szerte foszlottak. 36.1 a reggeli hőm. ez már nem igaz. Eddig legalább volt pém. Erre már most az sincs :twisted: Lilla megnéznéd a görbém? Sztem siralmas :cry:
http://www.fertilityfriend.com/home/22f351
Na megyek dolgozni! Pusz nektek!

Kép
kissedi
 
 


Edi
Eddig még nem volt péd, de most nagyon leesett a hőd. Szerintem lehet, hogy most van/lesz. Azért apát ne hagyd ki ma este. Nincs tojcsis nyákod? Lehet olyan, hogy később van pé, úgyhogy ne izgulj, max hosszú ciklusod lesz.
A katonavizites vonalzód jól megy? Mintha kevesebb napra emlékeztem volna. :roll:

Kép
p__lilla
 
 


Bumi!
Örülök, hogy nincs baj a szövettannal. Ami a metet illeti hát igen, nagyon megoszlanak a vélemyények ( nekem két orvos is mondta, hogy ne szedjem) dehát hallgatok a Kaalis doki bácsimra. Leaglább nyugodt a lelkiismeretem, hogy megpróbáltam. Többet nem erőltetem a két szemet. Viszont elkezdtem járni akupunktúrára, én abban valahogy nagyon bízom. Érzem hogy mintha több energiám lenne, pedig még csak kétszer voltam. Pár hét múúlva elmegyek kontrollra. Nem hinném hogy ilyen gyorsan látszik a javulás, de ha igen, akkor mindenkinek nagyon ajánlani fogom. Ha érdekel esetleg nekem ajánlottak egy helyet, ahol személyre szabott teakeverékeket állítanak össze, és nem garantálják, de várható a javulás a mi helyzetünkben is. Én egyenlőre ezt a lehetőséget tartogatom, mert tényleg nagyon bízom az akupunktúrában.

Edi! Hát ezek a ciklusok néha olyan kiszámítathatatlanok. Én már régóta nem mértem a hőmet és most nálam is lehet valami. Ciklus közepén vagyok, de már harmadik napja olyan mintha meg akarna jönni. Azt gondoltam a peteérést érzem, dehát ennyi napig :roll:

Gröni!
Örülök, hogy hallunk rólad is. Hogy telik az idő. :shock: Kívánom a legjobbakat neked és küldök ezer pocaksimit. :)

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Bumi
Örülök, hogy a szövettanod eredménye okés. Akkor nálatok most hogyan tovább?

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Kisedi!
Attól,hogy még nem volt péd, az nem jelenti az, hogy nem is lesz.


Katerina!
Én is szdem még a metet mindenképp a lombikig, mert azt olvastam, hogy külföldön adják a meddőségi kezelések mellé, mert segít a megtapadásban.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Igen tudom. Időpontod is van már? Neked mit mondott a doki ezzel kapcsolatban? (Már úgy értem, neked mennyi az inzulinod, mikor indulhat a kezelés? )

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Csajok, lehet hogy hülye vagyok, de mi ez a met? Lehet, nekem is kéne szednem, hogy jól megtapadjanak a bébikéim??? Receptre adják?
Az, hogy inzulin rezisztens valaki, annak vannak tünetei?

Kép
p__lilla
 
 


Most pénteken megyek uhra a Kaáliba, 11.cn lesz. Utána mennem kell majd a ciklus 2. felében még egyszer, és akkor mondja meg a doki, hogy melyik protokoll lesz.

Én az inzulinom saját elhatározásból nézettem, nem doki küldött, csak sokat olvastam erről, és megcsináltattam. A cukrom az tökéletes, a terheléses is, viszont az éhgyomri inzulinom és a 120.perces inzulinom is magasabb egy kicsit. De ez nagyon enyhe IR csak. Az éhgyomrim 13 körül van, a terheléses meg 25 körül. Erre a diabetológus azt mondta, hogy ha a pajzsmirigy értékeim renden vannak, akkor jó eredmények. a nőgyógyim írta fel a metet, 1x850Mgot.

Lilla!
Nekem semmi tünetem nem volt. A legtöbb doki nem is küld el ilyen vv-re, mert csak szakorvos írhatja ki. Az is csak akkor küld terhelésesre, ha a glükózzal gond van. Pedig látod, nálam a glükózzal semmi gond nincs, mégis IR-es vagyok.
Azt mondtják, hogy ez összefügg a PCO-val. Ott van sok IR-es, és elsősorban ők szedik a metformint. Egyébként jellemző tünet lehet a hasi elhízás, túlsúly, de tök sovány ires csajokat is ismerek.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Hello csajok! Kösz a biztatást. De ebben a hónapban már egyáltalán nem bízom. Majd lesz valahogy. Már annyiszor mondtam,hogy befejezem a hőmérőzést, de nem merem. Mi van ha letol a doki, hogy nem mértem. Meg ki tudja hová jutunk és ha ott azt kérik, és kezdhetem előlről. jjjjjjaaaajjjjj!!!!Na befejezem a parát, és a siránkozást. Este rávetem magam apira.
Na úgy látszik akkor ez a hónap nem pék hava :lol:
Lilla! jól számol a vonalzóm. 18-án kell menni katonavizit, sajnos, hogy nem hamarabb. Jó lenne már túlleni rajta.

Kép
kissedi
 
 


Jah! és most nézem, hogy ha minden igaz akkor nekem pont meglesz a pirim :?

Kép
kissedi
 
 


Mármint kattincs vizsgálatkor

Kép
kissedi
 
 


Bumikám!
Hát akkor persze hogy nem látszik a met hatása, hiszen a te eredményeid szinte "normálisak". Az éhomi értékeim nekem is jók, de a 120 perces cukor az 7,98 ( ez ugye már magas, de aszondják 10 fölött a gáz) az inzukin pedig 101 volt. Szerintem minden rendben lesz veled (végre) és akkor indulhat a babásodás! :wink:

Lilla!
Szóval a met az a methformin nevű anyag rövidítése, ami különbőző nevű gyógyszerek hatóanyaga és alapvetően cukorbetegeknek írják fel a cukorszint csökkentésére. Az IR-eseknek általában nem magas a cukorszinjük, csak az inzulinjuk, ugyanis a sejtek nem képesek jó mértékben hasznosítani. Mivel mai állás szerint nem tudnak erre a betegségre jobbat, ezért adják a metet. Nem hinném, hogy neked szükséged lenne rá. egyébként engem sem a dokim küldött el a vizsgálatra, magamtól mentem. ( Ezért mérges is vagyok, hogy a lombik előtti kötelező vizsgálatoknak ez nem része, ugyanis az IR 50-60°%-ban rontja a teherbeesési esélyeket. És ezt ugye a 3. lombik után tudom meg. )
Nekem voltak tüneteim, de azt hittem a gyomrom. Olykor ilyen hidegrázásos rosszullétem volt, erős hányingerrel ( főként este) és reggeli után gyakran kavargott a gyomrom.

Kisedi! Ha így aggódsz akkor szerintem mérd a hődet nyugodtan, csak szerintem ne akard mindenáron elemezni, meg okokat keresni, hogy most miért ilyen vagy olyan. Bár tudom ezt mondani a legkönnyebb.

Puszi lányok!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok csajok! Hát képzeljétek itt izgultam, hogy tuti nincs pém... még tegnap este is mértem, mert a jónás nap szerint tegnap este 21 órakor volt uvom. erre akkor is 36.1. :shock: reggel viszont betojt a lázmérő :evil: . sztem azért mértem ilyen alacsonyat, mert már nem bírta megmérni. Lehet ez? Még az Isten is azt akarja, hogy befejezzem a hőmérőzést! :) Most reménykedem, hogy volt pém és el is kaptuk.... Majd kiderül. Bár jó lenne ha ez a ciklusom jövő augusztusig tartana...

Kép
kissedi
 
 


Edi
Szerintem az jó jel, hogy besz@rt a lázmérőd. Vannak ismerőseim, akiknek eltört, és abban a hónapban babásak is lettek.
Amúgy digitálissal méred? Mert ha fogyóban az elem, akkor mérhet ilyen extrém alacsonyat.

Katerina
Azért ez tényleg felháborító, hogy nem veszik észre ezt az IR-t. Nekem nincsenek ilyen tüneteim. Még jó, hogy azért tudnak rá adni valamit. Neked mikor lesz a köv. lombik?

Tea drágám, merre jársz? Ennyire kikapcsolsz? Kell is az, de mi hiányolunk ám!

Kép
p__lilla
 
 


Igen Lilla digitálissal mértem...volna. De most nem cserélem ki az elemet, akkor sem. Veszek bele, de nem használom reggeli hő mérésre! hátha szerencsét hoz :wink:
iGEN TEA NÉHA TESSÉK JÖNNI!!!!

Kép
kissedi
 
 


Lilla!
Még nem tudom, mert amyg nem megy ötven alá az inzulinom, addig nem lehet kezdeni. :(

Tea! puszilunk

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Megjöttem az uh-ról.
Endo: 10,5 mm
Tüsző: jobb o.17,5 mm
17-én kell mennem uh-ra megint, akkor meg is mondja a doki, hogy melyik protokoll lesz.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumikám
Decemberbe mész lombikra? De jó!
Én 18-án megyek dokihoz, akkor beszéljük meg. Nekem gondolom long lesz, mert mondta hogy szurikat fog felírni.
1 nap különbség van köztünk. :lol: :lol:
Amúgy miért néz téged most uh-al??

Kép
p__lilla
 
 


Bocsi több nap van, elnéztem a görbéd. De nem sokkal. :lol:

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!
Itt Debrecenben mindig így csinálják. Azért kell az uh, hogy lássák van e peteérésed, és utána azért kell még egy, hogy lássák valóban megrepedt a tüsző, és nem maradt vissza ciszta.
Mindkettőnél szurik vannak, csak az a különbség, hogy a longnál már a ciklus végén el kell kezdeni szurizni, a shortnál meg csak a ciklus elejétől.Úgyhofy lehet, hogy ha legközelebb megyek, akkor már kezdenem is kell a szurikat.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi
Értem. Nem tudom, nekem miért nem kell mennem. Mondjuk nekem minden hónapban volt eddig peteérésem, és csak azt kérdezték, hogy hány napos szokott lenni a ciklusom. Amúgy a 20. napra hívtak be. Gondolom akkor azért meguhuznak, hogy megvolt-e már a tüszőrepedés és hogy nincs-e ciszta.

Kép
p__lilla
 
 


Nekem is mindig van, de ettől függetlenül itt így csinálják.
Mintha valahol azt olvastam volna, hogy a protokoll kiválasztása miatt van rá szükség.

Ha volt peteérés, akkor lehet indulni rövid protokollal(short, ultrashort), vagyis a 3-5. cn-tól kezdődhetnek a stimus szurik, vv-ék, UH-ák, tüszőrepi, leszívás, beülti.Ez egy ciklusnyi idő a tesztig.

Ha nem volt pé, akkor long protokoll, 21 cn-tól decapeptyl, vagy Suprefact, vagy más leállító szuri, menzi várás, és az új ciklus 3-5. napjától indulnak a stimus szurik, utána már egyformán megy mindegyik, ill. a vv-ék és UH-ák szabják meg a további kezelés menetét.

Természetesen, ha volt pé, akkor is mehet a long.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi
Hú, mennyi mindent tudsz. Én pl. nem tudtam, hogy van ultrashort is. :lol:
Amúgy úgy hallottam, hogy a long jobb. Aztán biztos van, akinek a shorttal is sikerül.
Eddig akik odajártak ahova én, és ismerem őket, mindnek long volt.
És ha volt péd, akkor te választasz, vagy az orvos dönti el, hogy melyiket alkalmazza. Amúgy melyiket szeretnéd?

Kép
p__lilla
 
 


Lilla! Bumi!
Nekem is van mindig peteérésem. Az első alkalommal long protokoll volt, a másodiknál meg short. Mindkettőt kipróbáltuk, hátha valamelyik jobban beválik. Doki bá ezek után a longra voksol, mert abból a stimuból lett két fagyibabánk is.
Hajrá decemberre!!!!

Én ma beszéltam dokibámmal, aszondta menjek terheléses vércukor kontrollra és aztán meglátjuk....

Szép hétvégét Lányok!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


sziasztok lányok! KÉpzeljétek ma voltam dokinál. apinak akartam beutalót, de itthon hagytam az előző eredményét, így nem írta meg. :twisted: Most menjek mégegyszer.
Lilla! kérdés: ma megijedtem mert egy kis rózsaszínes lett a törölközőn ahogy zuhiztam. Még 6 nap lenne mensziig, és azt hittem megjön. de eddig semmi, még rózsaszínes sem. :roll: ????szerinted ilyenkor mivan?
Bocs hogy mindent tőled kérdezek, de olyan megnyugtató válaszokat tudsz adni.puszika érte!
Tea hol van?

Kép
kissedi
 
 


Edi
Köszi, ez jól esett. :oops:
Na, szóval mivel a ciklusodból már csak 6 nap van, és ugye ez már a beágyazódás ideje, úgy gondolom akár az is lehet. Ugyanis akkor előfordulhat rózsaszínes váladék. Drukk, hogy ez legyen. Végülis a hőmérőd besz@rt, lehet, hogy már nem mért jól, és ezért nem látszik a görbéden semmi. Na meg ugye már apánál is hathat a closty.
Más okosat nem tudok. De nem akarlak biztatni. Pár nap múlva szerintem tesztelj egyet és akkor kiderül, hogy mi volt ez a rózsaszínke. Pirinek még korai lenne szerintem.

Kép
p__lilla
 
 


Köszi Lilla! Hát nekem is ilyesmi volt eszemben. Remélem nem piri. Jó lenne ha már beágy lenne.

Kép
kissedi
 
 


Kisedi van újdonság? Nekem még mindig van tompa megjövős érzésem, már pont egy hete, de majd csak jövő hét második felében kéne érkeznie Piri néninek. Milyen szép is volna, ha kiderülne mindketten babásak vagyunk. :) Úgy csinálnék egy tesztet, de félek a csalódástól.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Nagyon jól esik, hogy hiányoltok és jövök is hamarosan, de kell ez a kis pihenő.....

Szurkolok mindenkinek és puszi mindenkinek a fórumon!!!

Addig is néhány bölcselet....

"Ha azt szeretnéd, hogy a dolgok valóban megváltozzanak, más gondolatokra van szükséged"
(Abraham Hicks )


---------------------------------------------------

A cél az olyan, mint a Sarkcsillag. Ráállítod az irántyűdet és amikor letérsz az utadról, segít visszatalálni"
(Marshall E. Dimmock)


----------------------------------------------------

"Célokat kitűzni nehezebb, mint azokat elérni. Mert a célkitűzés és a cselekvési terv elkészítése egy komplex folyamat, a megvalósítás viszont automatikus. Ez olyan, mint egy utazás, tudnunk kell pontosan hova akarunk megérkezni, és hogy el ne tévedjünk, egy térképre is szükségünk lesz. Életünk egésze is egy utazáshoz hasonlítható. Ám nem mindegy, hogy csak sodródunk, mások mondják meg merre menjünk, vagy mi ülünk a kormányhoz, és a saját tempónkban nyomjuk a gázt."

------------------------------------------------------
"...ha továbbra is olyan maradsz, amilyen eddig voltál, akkor
továbbra is azt fogod kapni, amit eddig kaptál. Ahhoz, hogy mást kapj,
magadon kell változtatnod. Kapcsold át az érzelmeidet,
és megkapod álmaid életét!"

--------------------------------------------------------
tea77
 
 


Tea! örülök, hogy vagy. Pihizz és babásodj!!! puszikállak!
Köszi az idézeteket, nagyon jók!
Katerina semmi új nincs. Néha kívánok dolgokat, de sztem ez hülyeség. Azóta nincs rózsaszínes folyás sem. akkor az egyszer volt. Elvileg csütörtök vagy péntek kéne NEM megjönnie.
Én is alig várom, hogy késsen és tesztelhessek. De azt mondtam, hogy most megvárom az 1 hét késést, mert a legutóbb is már 2 nap után teszteltem és olyan rossz a nega :cry: :cry:

Kép
kissedi
 
 


Edi, Katerina
Mizu veletek piri ügyben? Kívánom, hogy még 8 hónapig kerüljön el.

Andi
Veled mizu? Régen jelentkeztél.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!
Elvileg hétfőre nem várom. (az a 26. nap) Különben volt már kétszer mióta próbálkozunk a babával, hogy 31-re jött. :? De a megjövős érzés megvan, csak már gyengült múlt héthez képest. Azt hiszem ha eltelik a 30 nap piri nélkül és nincs erősebb hasfájás, akkor veszek tesztet. :) Kicsit reménykedem csak.

Puszi Mindenkinek és millió szurok!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Minden pirinemvárónak drukk!

Mi 2008-ban már biztosan nem leszünk sikeresek,ugyanis a férjemnél enterococcust találtak,4 hétig antibiotikumot szed,hétfőn én is megyek nőgyógyászhoz,hátha nekem is van ilyen baktériumom,szóval dec.vége-jan.elejéig le vagyunk állítva.Olyannyira,hogy óvszereznünk kell (brrrr...),nehogy ping-pongmeccset játsszunk egymással.

De majd 2009-ben... :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
3 napja menszisen görcsölök néha, a derekam meg iszonyúan fáj.
Tegnap egész nap szédültem, meg ma is vagy kétszer.
Elvileg pénteken kellene megjönnie. Kíváncsi vagyok mi lesz. Eléggé reménykedem a múlt heti rózsaszínezés miatt.Majd kiderül.
Zsó sajnállak!remélem 2009 már a ti évetek lesz!!!!
Kat! ismerős az érzés, nekem is ilyesmi van...
Lilla Te hogy vagy?Stimu van rád valamilyen hatással? vagy elkezdtétek már? :oops:
Tea, Andi?

Kép
kissedi
 
 


Ja és iszonyúan álmos vagyok mostanában. Mikor leér a seggem már a fejem alszik, de bizti csak az "őszi fáradtság". Api kész van, mert kedden megyünk, és szegénykémnek szexelhetnékje van, kb 3 napja, én meg mindig bealszok mire ő lefürdik :oops: :lol:
Talán ma :roll: max holnap lehetünk együtt még, utánna ő átmegy "aszkétába" :lol:

Kép
kissedi
 
 


Kisedi!
Én általában elalvós nagyon, mire párom lefürdik, úh. nálam ez nem tünet. Viszont van valami, egyáltalán nem kívánok szexet. Szegény, pedig ő meg akarná. :oops:

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


mmzsó!
Sajnálom! :( (Óvszert én is utálom)
Ha nem jön össze spontán, akkor én is csak jövőre babásodom. Ha javul az IR-em, párom elmegy kontrollra és ha hasonló eredmény lesz, mint múltkor, akkor adunk még egy-két hónap esélyt magunknak. De hátha most az egyszer nem tréfát űz velem a pocakom-derekam és van pocaklakóm.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

A derekam tegnap óta nekem is majd leszakad. De én még csak most peteértem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Csajok, nagyon drukkolok mindannyiótoknak, kívánom, hogy piri messze elkerüljön.

Katerina, Edi
A megjövős érzés az nagyon jó jel, szinte minden ismerősömnek ez volt az első jel.

Zsó
Sajnálom az enterococcust. Amúgy ez micsoda? Fertőzés? Drukk, hogy jövő év elején babásodj!

Nálam még nem kezdődött semmi. Kedden megyünk megbeszélni a dolgokat. De szerintem most extra rövid ciklusom lesz, a 11., vagy a 12. nap volt ovum. De csak tippelek, mert én hülye pont most nem mértem hőt.

Bumi
Látom, te figyeled a méhszájad. és a 16. napodon lent volt. Ez mit jelent? Akkor volt az ovuláció? Csak azért kérdezem, mert egyik nap én is néztem, és lent volt. Akkor aznap lehetett, vagy előtte? Bár neked a hődből ítélve aznap volt.

Kép
p__lilla
 
 


Hű,katerine,Kissedi,rém izgi!!! 8)
Vendég
 


Lányok! De rossz ez, még sosem izgultam ennyire, hogy megjön-e, (kivéve persze a transzfereket) de most már erősebb a pocakfájás. :( Biztos vaklárma.....

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!
Lilla!
Ha lenn van a méhszáj, akkor megvolt már az ovu. Ezért is néztem, mert a hőm nem volt egyértelmű. Egyébként most volt petefészek szurka, és aszerint vasárnap vagy hétfőn lehetett a pé.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!
Izgalmas napok elé nézünk ahogy olvastalak titeket. Remélem be jön a megérzésetek, a derékfájás stb. Jó lenne pozitívan lezárni ezt az évet.
Tegnap voltunk a klinikán ahol még egy utolsó ultrahang volt a stimu elkezdése előtt. Ma már nem kell fogigátló. Kb. 16-án jön meg a vérzés és kezdődik a szurik hada. Ha minden jól megy a hónap végéig átesünk rajta. Kb. dec.2-án lesz a beültetés (persze ha lesz mit....) Tegnap volt még egy katonavizit, de semmi javulás. Így azt hiszem nem ússzuk meg a herepunkciót ha csak addig nem történik valami csoda. Én hiszek a csodákban, csak az a baj velük, hogy mindig másnál történik. No de sebaj, meg lesz így is. Tegnap amíg vártunk, hogy sorrakerüljünk a dokinál elmentünk egy kicsit sétálni, hogy ne üljük már laposra a fenekünket. Az egyik kirakatban megláttam egy lámpát és teljesen belezúgtam A gyerekszobába való. Egy hold amin ül egy manó. Gyönyörű szép. Nálunk a gyerekszoba most egy lomtár, oda pakolunk be mindent ami majd csak kell valamikor. Sokszor hozzáláttam már , hogy kidobálom a kacatokat de olyan nehéz ott benn lenni. De most olyan hévvel estem neki ennek a lámpának a babaszobába, hogy szegény férjem alig tudott valahogy kiterelni az üzletből. De nekem kell ez a holdacska.... mert lesz kinek felkapcsolni esténként a saját kis manós holdját....
Sokat összehordtam már megint. Puszi mindenkinek. Jó, hogy Zsó is megjelent újra.

remeny
bnandi
 
 


Bnandi!
:) Nálunk dolgozós vasalós a leendő gyerekszoba, de azé mostanában már igyekszem rendben tartani, hadd érezze egy (vagy két) kis angyalka, hogy várjuk.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Pont a szülinapomon, tudtam meg az IR-em, és nagyon el voltam kenődve, pár napig sírdogáltam is olykor. Most hatalmas kárpótlás lenne, ha a névnapomra kiderülne, hogy bővül a család. :) ( Egyébként megjövős érzés, derékfájás néha ráerősít :? )

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok Lányok!
Nem igazán akarok negatívumot adni, de muszáj kiírnom magamból. bocsika.
ma nagyon öszekaptam anyuékkal. Párom megelégelte, hogy elhordják tőlünk a sok sódert, (ami pár lapátnak indult) és én szóvá tettem....én hülye. Erre apám, na ahogy ő én isúgy állok hozzá-mondattal elintézte. na ez elég volt. rám sem néz, hozzám sem szól és ez nekem nagyon fáj. Még sosem voltam összeveszve velük :cry: Most csak bőgök és bőgök. Hogy tegyek igazságot. Párom ellen és apu ellen sem akarok lenni.jajjjjjjjj :twisted: utálom ezeket a helyzeteket!!! Egyébként nálunk mindig én voltam a szar, a hugom meg az öcsém a minden.Pedig én már annyi mindent megtettem értük. Ha beteg volt anyu én főztem, a hugom netezett,....na mindegy.Csak ezt most kinek mondjam.???
Na de van egy, vagyis két jóhírem is. Piri még mindig nincs, de már nem is igazán görcsölök, és felajánlottak egy állást. Voltam interjún hétfőn, mára visszahívtak, és nemrég csörögtek, hogy én lennék a "kiválasztott"
Hát pénzben nem sok, de van 13.havi meg étkezési, meg 120 ezer évente kofeteria, vagy mi. egyébként egy raktáráruházban kellene adminisztrálni. Még apival nem beszéltem, de nem lenne rossz. Jó lehetne jobb is, de nem lehet válogatni.
Na már egy kicsit jobb. Mégegyszer bocs, hogy rátok zúdítottam. :?

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!
Edi
Sajnálom a könnyeidet. Szar érzés lehet két tűz között lenni. Nem is tudom mi a megoldás ilyenkor... igaza van mindkét félnek a maga módján, csak szemét dolog tőlük, hogy mindannyian azt várják, hogy az oldalukra állj és ha nem teszed az nem jó, ha megteszed az sem. Remélem ha lehiggadnak kibékülnek és nem kínoznak ezzel.
Az új állásodhoz gratulálok. Ebben a furcsa világban meg kell ragadni minden lehetőséget ami előbbre visz még akkor is ha nem álmaink netovábbja. Kívánom, hogy érezd magad jól az új helyen. Mikor kezdesz?
Katerina és gyanakvó többiek mi újság?
Drukkolok ám....
Szép hétvégét mindenkinek
Andi

remeny
bnandi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: