Új privát üzeneted érkezett!

Bien

Még nem biztos, hogy anovus a ciklusod. Még hátra van 7 napod és ha a hőd a vonal fölött marad, akkor volt pé, tuti. De be is húzta a vonalat a ferti.

Kép
p__lilla
 
 


Era,

Igen, szoktam. Általában szurkál, illetve van tojcsim is. Most az elmúlt 2 hónapban pedig pöttyöztem is, a dokim szerint ez azt mutatja, hogy jól működik a "rendszer", és hogy átjárható is vagyok. Sztem most próbálkozott 2x is a szervezetem a PÉ-vel, de nem sikerült neki :cry:

Az teljesen normális, hogy magasabb a hő, ha később méred, csak épp ezért fontos, hogy mindig azonos időben mérd - a viszonyítás miatt.

Kép
bienvenue
 
 


Ismét laptetőm van!!!!!!!!!!!!!!!!
Ez nagyon jó. Tegnap is volt. Tök véletlen.
Csak jönne már a kis babóka a pocimba.

Kép
p__lilla
 
 

 
 

Lilla, fog jönni :wink:

Ja, a Ferty vonalait a dokim többször felülbírálta... :roll:

Kép
bienvenue
 
 


Csajok, mi ez a laptető???

Kép
bienvenue
 
 


Ez olyan babonaféle. Aki laptetőn van, annak hamarosan baba költözik a pocijába. Eddig nekem már 3 volt. :lol:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Az a babona van, hogy ha valaki laptetős, jönni fog a baba hamarosan. Nekem tegnap is volt, meg ma is, úgyhogy nagyon bízom benne. Még 5 napom van hátra, ha jól tudom. Úgyhogy a 6. napon nem fog megjönni.

Kép
p__lilla
 
 


Ááá, értem :D

Húha, pont laptetőn vagyok a másik topikban :oops:

Kép
bienvenue
 
 


Sziasztok csajok, este jövök, mennem kell angolra.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Úgylátszik csütörtök az angolosok napja. Én is megyek csak fél 5-re.

Kép
p__lilla
 
 


csajok
lázas vagyok!!!!!

37,5
most akkor mi van?
felfáztam????????????
valaki??????????????????
nem fáj a fejem, nem hiszem hogy láz, szokott fájni ha megmérem
vagy ez normális ebben a szakaszban és megindulok reggel felfelé.
vagy felfáztam, de nem pisilek többet, csak érzem hogy szúrkál.
kát hogy nincs egy nővérke vagy orvos a topikban

jaj bocsi
Lilla!!!!!!!!!!!!!!!!! látod én megmondtam,. boszi vagyok
tuti babád lesz, tegnap is laptető, ma is
én meg mindig lemaradok, mi lesz velem???????
mnincs kedvem visszamenni és bájologni
itthon akarok maradni aludni

bienvenue!!!
lécci írd meg mit akartál nekem mondani
honnan a neved?
oylan furi, már bocsika

Kép
andyfekete
 
 


Andy
Lázas vagy? Otthon mérted, vagy a suliban? Ráz is a hideg? Nem lehet a beágyazódástól?
Nem hiszem el, hogy a felfázás így ki...szik veled.

Kép
p__lilla
 
 


Andy,

Csak azt, hogy sztem sanszos, hogy valaki van a pocidban :wink: NYUGI! Két dolog miatt is.

1. A 37,5 még nem láz.
2. PÉ után nekem is 37,5 szokott lenni napközben. Sőt, azt vettem észre, hogy éjfél körül ugyanannyi a hőm, mint reggel 7-kor. Tehát, ha este még 37 a hőm, akkor tudom, hogy másnap még nem fog megjönni. Ha viszont 37 alá megy, akkor már este tudom, hogy felesleges lesz reggel tesztelnem...

Bienvenue - franciául, azt jelenti, mint angolul a Welcome - ha már angolosok vannak itt :wink:

Kép
bienvenue
 
 


itthon avygok, bedugtam mert mindig du meg szoktam mérni, tegnap du 37,1 volt.
most megint mérem, de megyek vissza a suliba fél 4re, meginbt ott ülök egy órát egyedül

nem tom, remélem inkább attól van.
majd reggel kiderül.
nem ráz a hideg, nicsn semmi jelem hoyg megfáztam volna,a szemem sem ég, nem hizsem hogy influenza
bízom a beágyazódásban. de lehet ha fája derekam, lent az alhasam is, hoyg felfázás.
ezt csak a jövő héten tudjuk meg.-

Kép
andyfekete
 
 


tudom hogy csak hőemelkedés.
nicsn semmi tünetem ami influenzára utalna vagy lázra. ha megrázoma fejem semmi, pedig szokott.
úgyhoyg ez remélem mástól van., most mérem mégegyszer
aztán ha hazajöttem megint
meg amjd este is.

most csak 37,2??????????????
ki értie ezt

Kép
andyfekete
 
 


Szerintem Andy nem megfázás van a dologban.

Kép
p__lilla
 
 


Nem érzed magad rosszul, érzed az alhasad, szúrkál, fáj a derekat. Ez nagyon babára utal. Szorítok!

Kép
p__lilla
 
 


Ja, és még a hőd is igencsak felfelé meg. Naaagyon jó!

Kép
p__lilla
 
 


halihó!
Hát, mint látható, engem ma meglátogatott a miki, kicsit későn, és most nem is szerettem volna, hogy jöjjön. Így nekem nem lesz teszt a karácsonyfa alatt, az lesz az ünnep, hogy addigra elmúlik. :)
Viszont öröm az ürömben, hogy visszaállt a ciklusom 28 napra :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes

Sajnálom, hogy meglátogatott a miki. De fel a fejjel, kezdődik egy új hónap új reményekkel.

Kép
p__lilla
 
 


Erika!
Üdv újra köztünk! nem is tudtam már, miért nem jöttél. De így már érthető. Igazolt távollét! :lol:

Üdv közöttünk Bien! Itt biztos babás leszel elég hamar.

Itt vagyok, csak olvasom ezt az oldalt. Most kezdem.

Kép
Kép
nati80
 
 


Andy
Nem vagy lázas. A ciklus utolsó felében a hőd egyébként is magasabb az átlagnál, napközben meg még magasabb. A kismamiknak végig 37.5 körüli a napközi hőjük. Nekem ezt mondták. Tesóm is ezt érezte. Sosem fázott.
Biennek igaza van, látom már írta a hődre.

Sajnálom Mágnes!!! :cry: De a január a mi hónapunk! Legalább nem leszek egyedül. :wink:

Magdolnam??? Odri??? Muffin??? És a többiek? Mindenki dolgozik?

+ gondolkodás!!! Ma nálunk sütött a nap, pedig tegnap esőt, havat mondtak.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok csajok, vagyok, most jöttem haza a városból, barátnőmmel taliztam. :D

Szét fagytam, itt ugy fúj a szél hogy azt hittem el fúj messzire. :cry:

Amugy jól vagyok, azonkívűl hogy szúrkál még mindig, de csak ha állok vagy járok. Azt mondta a barátnőm aki a 4. hóban van hogy neki is 3 hónapig szurkált náha olyan nagyokat hogy csuda. Ez azt jelenti hogy a baba helyezkedik be a helyére, meg akar tapadni rendesen stb. És tágul a méh. Nekem szélesebb lett a csípőm és olyan mintha kicsit fel lennék puffadva. De a derekam az még eddig nem fájt.

pisilni sokat járok, meg fáradt vagyok most is legszivesebben aludnék! Egyéb semmi.

Dokit majd holnap hívom fel. Úgyis azt fogja mondani hogy kb 10 nap mulva menjek!

Erika jó hogy visszajöttél. Biztos szép volt Brüsszel!!

Bien: üdv. közöttünk, biztos te is hamarosan babaás leszel itt!!! Ez a topic szerencsét hoz!!
:lol: :lol: :lol:

Andy, remélem nem fáztál meg!!,nagyon vigyázz magadra!!
Vendég
 


aranyosak vagytok hogy aggódtok értem. úgy jöttem haza fél 5kor hogy azt mondtam beveszek egy algopirint. de nem tettem, hátha tényleg nem megfázás-felfázás. belelültem egy kád meleg, de nem forró vízbe. nagyon fáj az alhasam középne.
most már ülök a meleg ágyban melegbe öltözve, és a derekam fáj, vagy a vesém, ne tom.

de már nem is vagyok hőemelkedett(37,3), 37,2...37). bocsika hogy sokat írok magamról. de ma nem jön haza a párom, csak telefonon beszéltem vele. Olyan aranyos volt, azt mondta biztros nem felfázás. szóval majd holnap kiderül.
azért beírtama fájdalmainmat a ciklus hura, hátha valamit jelent.

Pintyus olyan jó hogy írsz nekünk, jó hogy terhes vagy és átadod nekünk a pozitív terhes energiákat:)

Mágnes, nagyon sajnálom, de a karácsonyi hónap biztosan meghozza az eredményét, drukkolok nagyon.

amúgy mindenkinek köszi az aggódást és bíztatást. holnap reggel már többet tudok.
de látom most pang a fórumunk, majd később benézek

Kép
andyfekete
 
 


Csak hogy én is írjak magamról még valamit, nem tudom mitől van, de leragadnak a szemeim. Annyira nem érzem magamat fáradtnak, de a szemeimet alig bírom nyitva tartani. Lehet, hogy a sok számítógéptől van. Meg a héten sok apró számmal dolgoztam. Amúgy már tegnap is így voltam. Jön a hétvége, és elfáradok a sok munkába.

Kép
p__lilla
 
 


szia Lilla!

vagy, a baba?

Kép
andyfekete
 
 


Ne haragudjatok hogy most egyfolytába magamról írok!!! :oops: :oops: :oops: :oops: Nem szándékos!!! cSAK MÉG MINDIG OLYAN FURCSA!!!

Most néztema a www.babaszoba.hu -n a 9 honap témánál hogy hol tartok, mi történt eddig, ezt ti is elolvashatjátok, az 1. héttől írja hogy most mi történik veled és a babával stb. mit kéne tenni. Nagyon jó. Az első hét az a menstruáció utáni hét. Most számoltam ki a babaszoba szülési kalkulátorán hogy a szülés várható időpontja aug. 22.
"A terhesség 5. hetében van, ez a teljes terhességi időszak 10%-át jelenti."

3-4 hetes korig kialakul az agykezdemény, a szemhólyag és a lencsehólyag, a szívcső már pumpálva működik, a tüdő és máj kezdeményei is megjelennek. Az embrió hosszát az ülőmagasságban adják meg, ami a fej és a törzs együttes hossza. 4 hetesen mintegy 4,2 mm nagy már,

Lilla, lehet a babátol is faradsz. Én már most dölök ki. egyfolytába fáradt vagyok. de már egy jó pár napja. Andi, de rossz lehet egyedül ma, bújjál ágyba, igyál teát és pihizzél, holnapra már tuti jobban leszel!!!
Vendég
 


Nnna! Angolnak vége mára. majdnem elaludtam, nem voltam túl aktív. ma éjjel jöttem vissza, és hajnali egykor feküdtem le, és 7-kor már keltem is. Szóval estére eléggé úgy éreztem magam, mint a mosott ... :?

Most csináltam ovu tesztet két jó erős csíkom van, szóval nem elég, hogy érzem, de a teszt is kimutatta, remélem elkaptuk kedden éjjel. :oops: :wink:
(azt hiszem beteszem a táskámba babonaként)

Nati, köszi az igazolást :D Nem szóltam, hogy nem leszek? Bocsika, legközelebb nem lesz ilyen. :lol: Szerintem karácsony környékén csak elvétve fogok tudni jönni, előre is elnézést mindenkitől.

Ti mentek valahova két ünnep között?

Andy, én azt hiszem tesztelnék a helyedben. :D :!:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


:cry: sehol senki???!! Enyire untatlak benneteket???

Nati megjöttek a könyveid??? Miket rendeltél??? Elmondod nekem is a címeket! :lol:
Vendég
 


én is eltettem a pozitiv ovu tesztet. Vagyis és elakartam dobni és párom azt mondta hogy ne dobd el mert lehet hogy pont most lesz babánk!! :lol: :lol: :lol: És be jött neki, azóta is ott van a fürdőszobába.
Vendég
 


Sziasztok!

Erika!
még csak a 20.napban vagyok. teszt?
csak egy ovustezstem van itthon. ilyenkor már valamit mutat?

olyan jó pintyus hogy podaírtad: BOLDOG pintyus
Amúgy én is rettenetesen álmos vagyok,, éjjel nem sokat aludtam.
most megint fújja a szél a redőnyömet, hát ne tom mire számíthatok az alvás trerén.
utálolllllom a szelet

Kép
andyfekete
 
 


Pintyus!

Én vagyok valaki! :lol:
Igen, én is pontosan ezért tettem el. Látod? A Te példád is ezt mutatja. :D

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Erika!

a 20.napon teszteljek???????????? ovusteszt jó

Kép
andyfekete
 
 


Andy, 20. napban még biztosan nem mutat semmit. 24-25. nap körül próbálkozz szerintem vele.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


oks
akkor mért írtad hogy tezsteljek?
nem nézted meg hányadik napban vagyok.
akkor jó, kezdtem megijedni

Kép
andyfekete
 
 


az előbb valamiért abban a hitben voltam, hogy több napos vagy, és azért írtam, hogy tesztelj. Még ne, mert most még tuti csalódás lenne a vége.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


na helló csajok. Köszi az érdeklődést. :)
Minden oké csak hulla vagyok. Tegnap is végigolvastalak titeket, de aztán válaszolni már nem volt erőm.
Büszkén jelentem a szigetelésünk eredményét. Nem akartuk mi sem elhinni, de a 17-18-ról visszaesett először 9köbméterre, ma reggelre pedig már csak 7 köbméter volt! A férjem a kazánt is teljesen átállította meg ilyesmi, de akkor is szerintem hihetetlen durva a különbség. Nem is reméltünk ilyen eredményt. Azt beszéltük hogy tök jó lenne, ha már 10 körül megállna... :)
Na erről ennyit.
Szia Bien. Üdv a csapatban.
Pintyus neked tényleg nagy gratula! Én másfél héttel a pozitív teszt után mentem dokihoz. Előtte semmit nem lát, de még akkor is nagyon pirinyó. Úgyhogy szerintem az előtt nem érdemes.
Mágnes én is sajnálom hogy megjött...
Nati remélem jól haladtok a tetővel. :)
Magdolnam merre vagy?
És marti? Mi van veled? Izgulunk!
ERika nem akarlak lelombozni, de a pozitív ovu teszt utáni nap van csak ovu leghamarabb... Én nagyon szorítok hogy extra hosszú életűek legyenek a kiskatonák de ha nem jött össze ebben a hónapban, ne arra gondolj hogy valami gond van, de az én véleményem szerint kicsit sokáig kellene élniük... De tényleg szorítok.
Na most azt hiszem ennyi, mert mennem kell fürdeni, hajat mosni aztán meg összepakolni mert holnap megyünk bécsbe. Kis adventi hétvége. :) TÖk jó lesz. Majd beszámolok. :) Ma este szerintem még leszek. :)

KépKép
muffin
 
 


andy: szerintem nem fog még semmit kimutatni: Legalábbis nekem túl korainak tünik. Várjál vele a hét elejéig. :P Nehogy elszomorkodjál. Én is nagyon nagyon nehezen írtam ki keddig, de addig nem mertem tesztelni mert féltem a csalódástól. Viszont mikor megláttam a két csíkot elsírtam magam. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


oks
azért gondoltam elnézted, annyian vagyunk itt.
de már jobban vagyok, fekszema meleg ágyban már 3 órája, leragad a szeme, nem volt jó éjszakám, lassan lefekszem aludni. talán nem alszom el 9ig
a bk-t nézni akarom,.
Erika te is álmos vagy?
ez az idő is, olyan erős szél fúj

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!

Pintyus :)
Így ismeretlenül is nagyon gratulálok!!!
Kép
Annyira jó ilyeneket olvasni!! Pont a melóhelyen néztem be, amúgy is tök lefárasztó nap volt és amikor olvastam, hát egész délutánomat feldobat a te örömöd! És ez tényleg babát hozó topic!! Úgyhogy már sűrűbben próbálok jönni!
Egyébként mióta próbálkoztatok? Volt egyéb trükk? Vitaminok, LH, pozitúra, ilyesmikre gondolok....

Muffin :)
Jó hétvégét! Biztos nagyon gyönyörű lehet az advent Bécsben!!

Erika :)
ha ma volt poz. az LH, akkor ma még jól jöhet egy kis rásegítés, nem?? :wink:

Andi :)
Remélem, hogy tényleg baba van a hőem. mögött!!
Szorítok!


Most megyek, jön a fürdés idő!
Kép

Edit

Kép

Kép
ditta76
 
 


Szia ditta: ha ez trükknek nevezhető, akkor volt. hőmérőzés, Lh teszt, meg elevit. Meg nagy nagy szerelem!!! Szerintem ez a titka!!! Nem szabad rá görcsöéni csak egyszerüen szerelmesnek lenni! :wink: :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Na jó éjszakát csajok, megyek mert hulla vagyok!!!

Egyfolytába megyek pisilni!! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


Pintyus:
Igen, lehet hogy nagyon akarom (pedig már van két rosszcsontom!),és igazából még csak két hónap telt el, amióta élesben megy....Próbálok nem rágondolni! (de azért sokszor rá gondolok)

Te dolgozol valahol? ha igen, mikor tervezed bejelenteni?? Nekünk ha összejön, azonnal táppénzre jönnék! Nagyon stresszes melóhely!

Edit

Kép

Kép
ditta76
 
 


Jó éjt!!!

Kép

Kép
ditta76
 
 


Én itthon dolgozom, férjemnek cége van és itthon végzem a munkát. Úgyhogy én erről lemaradok hogy táppénzre menjek.

Nekem ez igy jo, mert akkor végzem munkám mikor kedvem van, ha akarok akkor pihenek és ha menni akarok a városba akkor elmegyek, csak a muna az legyen elvégezve, de hogy mikor azt én döntöm el. :lol:
Vendég
 


kiváncsi vagyok kinek lesz laptetője következőnek!!! Én átadom az helyemet már voltam egy párszor! :wink:
Vendég
 


Most akkor mikor kell hancúrozni. Pozitív ovuteszt előtt, alatt, vagy után. Én már annyi változatot hallottam. Ha valaki tutira tudja, írja le légyszi.
Úgy olvastam a babatervezők oldalán, hogy + ovutesztkor és utána napon kell. Ez igaz? Vagy azért jó előtte is egy nappal? Nekem a ferti csak good-ot adott az esélyekre, mert + ovu előtti nap nem volt hancúr. De az ovu az a + teszt utáni nap van, nem? De nekem akkor már elkezdett emelkedni a hőm. Most az ovukor már megemelkedik a hő? Az én görbémen szerintetek mikor volt ovu? Az előző oldalon megtaláljátok. Előre is köszi ha tudtok válaszolni.

Kép
p__lilla
 
 


Pintyus

Holnap jönnek a könyvek. Még csak ma rendeltem. 5 könyv jön: Kismamák kézikönyve, Jack Nicolson szakácskönyve, A Titok, Levesek nagykönyve??? és Pompás falatok. Na ez mind lett 10800 Ft és a kedvezmények összesen 10200. Jó arány.

Muffin

Nem semmi eredmény a gázfogyasztásotok visszaesése. Jó hétvégét kivánok!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok! Teljesen új csatlakozó vagyok. Első éles hónapunk volt az előző. Ma reggel jött meg :cry: Szeretnék jóbarátokra lelni és együtt izgulni a poz. tesztekért!
marharepas
 
 


Szia Marharepas!

Itt jó helyen leszel közöttünk! Havonta van 1-2-3 kismamánk. Január az én hónapom és Mártié, lehet még csatlakozni. december Pintyusé és még talán Jenny? és Andy?
Csinálsz valamit? Hőgörbe, ovuteszt? Vitamin?

Kép
Kép
nati80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?