Új privát üzeneted érkezett!

Syl: képzeld a jobb és a bal oldalon is volt egy 8 és egy 9 mm-es tüsző. Érdekes. Ekkora a 6-7. nap szokott lenni. Aztán majd kiderül, hogy nő-e. Ez még nem jelent semmit.

Csucsu: hát úgy gondoltam, hogy esetleg mindig most már csak a balra indul el és ezért mindig van jó pé-d.

Kép
németh
 
 


Sziasztok.

tabati: elloptam az ötletedet, remélem nekem is szerncsét hoz. :wink:

Timi
titimee
 
 


Kinga:Most szedsz valamit?
Closty?

Nekem tegnapra lett pozitív az Lh-m,még csinálok ma is majd!
De a hőm még nem ugrott meg!Annak mikor kell?

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/0 ... 44000_.png

Kép

Kép
syl100
 
 

 
 

Syl: Nekem tegnap előtt is pozítív volt az LH -m. tegnap viszont full erős volt mégerősebb bár nehéz annál erősebbnek lenni de mégis . Délutána nnyira görcsöltem, hogy le is kellet pihennem mert menni nem tudtam. Erre este akció volt és közben múlt el a görcs. Lehet akkor repedt meg.
Ma kiváncsi vagyok az Lh ra . mert negának kell lenni érzés alapján .
Te akkor ma hányadik napon vagy??
Én ma a 16. on.
Tegnap repedhetett meg érzés alapján és akkor a 15. napon volt nekem a PÉ.m.

Kinga: Bárcsak úgy lenne hogy a bal oldalon lenne mindig PÉ-m. De szerintem azért a jobb petefészek nem áll le. Azt meg a petefészek nem érzi hoyg a vezető nincs meg. na meg akkor lombiknál akinek egyik sem átjárható vagy nincs annak meg nem lenne petefészek működése. Szerintem ez nem függ össze.
De nagyon reméynkedek hogy a bal oldalra indulnak el a katonák és a bal oldalon van érés is.
Ez a remény nagy dolog.


Kinga. Jól hanzik, hogy mindkét oldalon van tűssződ:) Mikroleszel félidőben azaz Pé-kor,?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Kinga!

Már 3. napja teljesen jól vagyok, úgyhogy most kihasználok minden pillanatot, ki tudja mikor jön újra vissza a rosszullét. :wink: Amúgy elvileg van b6 vitamin abban a kismamavitaminban amit most szedek, úgyhogy ezért gondoltam, hogy még pluszban nem kéne beszednem.
Húha, mekkora tüszők!! :shock: Még ikresedni fogsz végül? :lol:

Syl!

Még nem tudtam megkérdezni férjem, mert elég fáradt volt, de igyekszem, hátha tud tényleg segíteni.

Timi!

Hozzon szerencsét!!! :D

Csucsu!

Én is azt olvastam sok helyen, hogy ilyenkor a másik oldal teljesen átveszi a hiányzó oldal szerepét. Lehet, hogy nem minden esetben, vagy lehet, hogy nem minden ciklusban, de simán van egymás utáni ciklusban is peteérésed szerintem. Azt is hallottam, hogy ha valaki nek megvan mindkét petevezetője, akkor sem feltétlenül felváltva működnek a petefészkek. Úgyhogy fel a fejjel!! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabat: na akkor reménykedek. Bár most én is angyon bizakodok. valahogy érzem, hoyg sikerül hamarosan.
Sőt lehet már most ebben a hónapban. Na aztán innen lehet nagyott koppani úgye??
De a reméynt nem szabad feladni.
Tényleg a férjed kérdezd már meg ha ő tudja netán mert jó lenne képben lenni.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:én ma a 17.napon vagyok!Nekem tegnap fájt nagyon bal oldalon,de ugye ott van a nagy cisztám is! :?
Tegnap nekem is olyan fullosan pozitív lett az Lh-m,hogy még ilyen nem volt!Még ma is csinálok egyet!
Amúgy nekem ma van sok tojcsim,jól nyújtható! :D

Ti akkor jól elkaphattátok tegnap este a pé-t apával!!!! :wink:
De azért ma se tétlenkedjetek!!!
Mi se fogunk!
Muszály egyszerre babásodnunk,na!!! :lol:

Tabati:Köszi!Ráérsz annyira nem sürgős!

Kép

Kép
syl100
 
 


tabati: köszi :D
most beszéltem a párommal. ő is látta a második csíkot. :lol:

Timi
titimee
 
 


titimee:nagyszerűű. ha a párod is látta akkor bizony az pozítív:)

Syl: Érdekes mert nekem a nyákom nem tegnap hanem tegnap előtt volt nagyon sok és nyújtható. Tegnap már nem. Pedig a tegnapi Lh erősebb volt. Igaz a tegnap előtti is pozítív volt hisz a tesztcsik sötétebb volt mint a controll csik.
Na mindegy mert tegnap elkőtt és tegnap is össze bújtunk. Ma is teszünk az ügy érdekében. Abból baj nem lehet :)
Jó lenne együtt babásodni:)
amúgy a ciszta nem fáj. Te irtad nekem. tehát nem a cisztától fájt neked a hasad:)

Kép
csucsu05
 
 


Lányok! azért az nem igaz, hogy a ciszta nem fáj. (sajnos többféle ciszta van.) van egy jó ismerősöm, akinek évek óta gyakran van cisztája. és ő azt mondta neki kegyetlenül fájt. (le is kellett szívni. :cry: ) a cisztának is több fajtája van. örüljetek, ha nem fáj. :)

Kép

Kép
syrynx
 
 


syrynx: na ezt nem tudtam. Én úgy hallottam nem fáj. De remélem nem is okosodok ki e téren. Az igazság, hogy nekem Pé után szokott fájni a hasam. Illetve mensi érzése van remélem a clostitól volt ez múlt hónapban.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: még nem merem beleélni magam, mert ez az ovuláció utáni tizedik nap. és csak halványan látszódik.

A ciszta fájdalmas is lehet, de az nem múlik el csak max vérzéskor. Engem műtöttek miatta, de akkor olyan fájdalmaim voltak hogy nem bírtam kiegyenesedni. először vakbél perforációra gyanakodtak. Azóta se jött elő a fájdalom, nem úgy a ciszta...

Timi
titimee
 
 


Titimee: Hidd el ha mutattja a teszt akkor bizony babás vagy. Mert vér még nem kerület bele a vizeletbe hisz korai lenne. Tehát mástól nem lehet pozítív a teszt csak a kicsitől. És ha egy teszt pozítív akkor bizony ott baba van.
Ne emelgess ne csinálj semmi nagy munkát. hadd ágyazodjon a kicsi most be. Amúgy a beágyazódás 2-10nap lehet.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok. en meg uj vagyok a temaban,ezert gondoltam,megkerdezek valaki tapasztaltabbat :)
nekem eleg hosszu a ciklusom,olyan 40 nap korul,es mostanaban kezdtem emiatt hot merni meg ovuteszteket csinalni. most vagy 3 napig pozitiv volt (mult heten), akkor voltunk egyutt a parommal, es par napja a jobb petefeszkem szurkal, napok ota sok nyakom van,nem akar csokkenni, es estenkent kicsit fajni szokott a pocim. szerintetek ez lehet mar baba jele? jovo pentek korul kene megjonnie,tehat a terhessegi teszt meg korai lenne sztem... na? valaki? :)
enzsuzsa
 
 


enzsuzsa: és az Lh tezst már negativ?? Azt nézd meg a nyákod nyúlos e. ha igen akkor bizony Peteérésed van.
Amúgy igen a nagyonn folyás lehet terhességi jel is de sajna lehet gyulladás is.
Ha darabos vagy szagos akkor az gyulladás. ha nem akkor még lehet nyúlos is és akkor Pé van.
A hasad fájhat attól hgy a tűssződ feszit és még nem repedt meg.
A hasszúrka is lehet trehsségi jel. De én a múlt hónapban végig szurkáltam mensi érzésem volt ami úgye terhességi tünet is. Mégis megjött. Sajnos pszichésen is lehet sok tünetet produkálni.
Ezzel remélem nem vettem el a kedved csak leírtam mert a dolog nagyon kétesélyes. Még várjál egy kicsi. Bár kivánom neked hogy babás legyél :)
Mióta próbálkoztok és hány éves vagy? baba van már??

Kép
csucsu05
 
 


jajj,azt elfelejtettem,hogy a vernyomasom szokatlanul alacsony (80/60) viszon a pulzusom 90 feletti mindig :shock:
vagy csak hipochonderkedem es semmi koze nincs ennek a varandossaghoz? :cry:
enzsuzsa
 
 


Zuszsa: ezt nem tudom lenne e köze. az biztos , hogy a terhességben minden előfordulhat. nekem is alcsony volt a lányomnál a vérnyomásom.
Mensi szerű érzésed nincs??

Kép
csucsu05
 
 


Az LH tesztem tegnap elfogyott,most meg sajnos nincs lehetosegem utanpotlasert menni,de lehet,hogy estig meg ossezhozom valahogy :) nyulos,igen,kb mint a tojasfeherje :) de tuti nem gyulladas,semmi ilyesmi... egyebkent meg fiatalka vagyok,csak 23 eves :) meg nincs babam,habar nagyon szeretnek mar :) januarban megyek majd orvoshoz teljes kivizsgalasra, erre keszulok a homerozessel meg az lh tesztekkel,hogy mire megyek,mar a doktorbacsinak be tudjak az eredmenyekrol szamolni,es egybol a lenyegre terhessunk :) igy sok idot sporolhatok meg :) a probalkozasunk meg amugy abban kimerul,hogy a termeszetre bizzuk,ha jonni akar,ugyis jon a bebi :) csak a hosszu ciklusom miatt tudni akartam,hogy egyaltalan van-e pé-m,azaert a nagy tesztelgetes... ha meg mar ugyis pozitiv volt,akkor proba cseresznye..... ;) :lol:
enzsuzsa
 
 


Zsuzsa: akkor bizony ha nyúlos a nyákod akkor most van PÉ-d. Tessék együtt lenni a legjobb lenen ha naponta hogy januárban már biztosan menjetek a doki bácsihoz Uh-ra:)
De max 2naponta is jó.
És a Pé utáni napon is együtt kell lenni.
Ki tudja lehet most sikerül:) :)

Kép
csucsu05
 
 


huuuu ez nem tul szerencses,az apajelolt 200 km-re van tolem,csak holnaputan jon haza... :cry: de hatha meg az sem keso :) csinaltam most magamnak egy kis szabadidot,rohanok a patikaba tesztekert,az sose art,ha van :)
enzsuzsa
 
 


jajj es nagyon koszonom a gyors reakcoit,meg a kedvesseget,egybol pozitivabban festenek dolgok is :oops:
:lol:
enzsuzsa
 
 


csucsu: köszönöm a tanácsokat igyekszem betartani. kicsit meghűltem, úgyhogy most kurálgatom magam :)

remélem igazad lesz és holnapra erősödni fog a tesztem.

Timi
titimee
 
 


Titimee: a meghűlés csak jól jön ilyenkor mert a szervezet mással foglalkozik a baba meg szépen beágyazódik. Sok lombikos anyukától hallottam akkorlettek babásak illetve akkor sikerült mikor náthásak voltak.
Csak lázad ne legyena többi nem számit:)

enzsuzsa: Persze a pozítív hozzá állás nagyon fontos:) Holnap után is legyetek együtt addig meg kibirják majd a Pé előtti katonák biztosan. Ki tudja lehet most sikerül. Sosem lehet ezt tudni:)
Majd írj azért mi van veled.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:A cisztámat is érzem az is fáj sajna! :? Múlt hónapokban nem fájt a ciszta,de ez most igen!

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl. az nem jó mert én azzal biztattam magam a ciszta nem fáj. Nekem is szokott fájni mintha megjönne. Remélem akkor nincs azért cisztám. ajövő hónapban megyek uh-ra majd kiderül.

Kép
csucsu05
 
 


Nekem fáj akkor is,ha olyan pózban csináljuk,érzem,hogy ott a ciszta! :?

Kép

Kép
syl100
 
 


Na csak nem birtam ki,vettem teszteket. a HCG persze negativ,ezt tudtam is,de csak nem birtam ki :D viszont az LH-n mar nemtok eligazodni... ez itt az utolso 3 napi (ha sikerul mellekelnem :) ), a tobbit sajnos (kezdo vagyok na :P ) kidobtam,de azok olyanok voltak,mint itt a legalso,vagyis a mai... szoval vagy folyamatosan pozitiv,vagy mar nem tudom,hofeher meg sose volt... vagy a mai sem pozitiv? valaki tapasztaltabb szemugyre venne? :) koszonom! (amugy egesz nap olyan erzesem volt,mintha meg akarna jonni... de az meg nem lehet,meg koran van... szoval lehet,hogy tenyleg csak most lesz peteeresem...???... jajj de bonyolult ez... :) gyakorlat teszi a mestert,igaz? :D Kép LH
enzsuzsa
 
 


de alabb kell hagynom a lelkesedessel,mert ma meg a mobilom is beleesett a wcbe a nagy kapkodasban :mrgreen:
enzsuzsa
 
 


Na annyit írtatok már, hogy nem győzöm követni!

Zsuzsa: :D , azért vigyázz a mobilodra! (Én a múltkor a tb kártyámat ejtettem bele :oops: ). Szerintem a legalsó tutkó pozitív.

Timi: ha ilyen korán kimutatja a terhességi teszt, akkor tuti biztos rendben van minden!

És lányok! Szerintem ha a pozitív után negatív lesz az lh, akkor is mindent bele apával, mert ugyebár az inszemet is úgy csinálják, hogy a megrepedést követő napon.

Tabati: egyébként tényleg ikrekre gyúrok! Pont a hétvégén találtam ki, hogy milyen jó lenne, ha ikreim születnének, még két fiú! :shock: :D Már a neveket is kitaláltam. Sőt, már azt is megoldottam, hogy akkor hogy fogunk elférni a (még fel sem épült) házunkban. Úgyhogy most már nyugodt vagyok, hogy rendben lesz így is minden. :lol:

Kép
németh
 
 


sziasztok!

most egy kicsit elkeseredtem,mert csinaltam most is egy LH-t,de szinte alig latszik valami,majdnem hofeher... ahhoz kepest,hogy delutan meg pozitiv volt... :shock: es apa csak szombaton jon haza :cry:
de legalabb mostmar tudom,hogy attol,hogy 43 napos a ciklusom,meg van peteeresem,es az mar fel siker,nemde? :) es megvan a magyarazat az egesz napos pocifajasra is... :roll:
sebaj,majd mienk lesz a december :mrgreen:
enzsuzsa
 
 


Zsuzsa:Húú ,ez akkor nem valami jó,hogy nincs kéznél apa!
Holnap szerintem már késő lesz! :? De azért rálehet próbálni,hátha! :wink:

Kinga:Ikrek?Apa is azt szeretne nagyon nálunk!
Mondjuk én se bánnám!

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok
Megcsináltam a tesztet ma is, de nem lett erősebb.
Lefotóztam, hogy megnézzétek, hogy szerintetek is ott van-e a csík, vagy csak bebebszélem magamnak.
(az alsó a mai)
Kép

Timi
titimee
 
 


timi:Ez hcg?
Hát nagyon úgy néz ki kismama,hogy ez bizony pozitív! :D
Mióta próbálkoztatok??

Kép

Kép
syl100
 
 


Timi
én sajnos nem látok semmit a tesztből. túl sötét a fénykép.

Kinga, Syl
ikrek: érdekes, mostanában engem is foglalkoztat ez a gondolat, hogy mi lenne ha... (már ki is találtam, hogy a teraszra építenénk még egy szobát.) korábban sose gondoltam erre, hogy esetleg ikrek is lehetnének. de hát egyenlőre teherbe kéne esni... 8)

Kép

Kép
syrynx
 
 


syl: igen, hcg teszt.
augusztusban kezdtünk próbálkozni, ez volt a második clostis hónapom.
Remélem hogy megmarad (hétfőn eldől, akkor kellene megjönnie), kicsit fájdogál néha a hasam, de ez volt az első olyan hónap hogy semmilyen tünetet nem produkáltam a megfázáson kívül :)

Timi
titimee
 
 


Hat,Kedves Timi,ez szerintem is eleg pozitiv :) annak ellenere,hogy sotet a kep,en azert latom, hogy bizony az :D es hetfon hiaba fogod varni, en tudom :) jujj de izgi :)
enzsuzsa
 
 


Sajnos csak telefonnal tudtam fényképezni azért lett ilyen sötét.
zsuzsa: én se várom :)

Timi
titimee
 
 


Timi: én is látom!!! +++++++++++++++++++++++++++

Képzeljétek voltam ma dokinál és 3 db tüszőm is van. :D Hajrá ikrek!

Kép
németh
 
 


Jajj úgy örülök, hogy ti is látjátok a két csíkot :)

Hajrá ikrek :)

Timi
titimee
 
 


Kinga
az egyik topicban egy lánynak 5 érő tüszője volt félidőben. kettő meg is fogant. most egy-fiú-egy-lányt vár az illető! :lol: (ja és spontán jött össze nekik, előtte inszem volt 2vagy3! :wink: ).

Kép

Kép
syrynx
 
 


titimee: Én is látom, hoyg ez pozítív teszt:) Gratula hozzá. Már nem fog megjönni hidd el.
Hallottam már több helyen, hogy egy kis megfázás még segit is a beágyazódásban.
Szóval nálad is bejött. a mensi érzés meg normális terhességkor.
:)


Enzsuzsa: Az Lh tesztet egy időben kell csinálni minden nap. Ha lehet előtte 2-3órával pisilj csak ne igyál sok foyladékot előtte mert ettől mind fals eredményt mutat. este amúgy a legjobban kimutatható az Lh hormon a vizeletben. tehát este csináld meg. És szerintem is alegalsó a pozítív. Este kiderül megrepedt e már. És igen legyél együtt a pároddal ha hazajön sosoem lehet tudni. :)
Kitartás.)

Nekem tegnap is pozítív volt az Lh tezstem. A mainak már tényleg negának kell lennie.
Sajna tegnap elaludtunk. Igaz tegnap előtt és előtte is volt akció. A mait nem hagyjuk ki az biztos.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu: mi az utolsó pozitiv teszt előtti este voltunk együtt. A másnapi estét mi is kihagytuk, de úgy néz ki hogy bevált :) úgyhogy hajrá :D

Timi
titimee
 
 


Titimee: igen bejöhet az id hisz a kiskatonák tovább élnek.
Hátha elég lesz nekünk is.

Kép
csucsu05
 
 


Kép
Kép

Titimee :)
Talán így jobban látszik... :wink:

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok Mindenki!


Timee:Gratulálok mert ez bizony pozitív! :D Ha pár nap múlva csinálod már teljesen erős lesz mindkét csík!

Kinga:Ez igen!te aztán most behozod a múlt havi lemaradást jócskán!Hajrá iker babák! :lol:

Tabati:tényleg ne hánytasd magad mert azzal nem oldódik meg a hányinger,mert ezt a hormonok csinálják nem a kaja.
Ha az vígasztal én tegnap délelőtt is kétszer hánytam.magam sem értem hogy miért,mert már régen abbamaradt és már lassan a finishben vagyok :cry:

Csajok,hajrá!Küldjön a télapó mindenkinek pozitív tesztet!

KépKép
lyndee
 
 


zapáné: köszönöm nagyon kedves vagy hogy segítettél :D

Timi
titimee
 
 


Sziasztok!

Ez az első hónap, h elkezdtünk a férjemmel próbálkozni. Lenne egy kérdésem: ha a ciklusom rendszeresen 25-26 napos, akkor szerintetek érdemes-e vennem ovulációs tesztet, vagy egyszerűen csak próbálkozni a 12. ciklusnap körül minden nap?

Köszi!
lujzici
 
 


Lyndee: :cry: sajnálom a hányást.

Tabati: hogy vagy?

Lujzici: hát kívánom, hogy legyél olyan szerencsés, hogy elég legyen próbálkozni félidőben, de ha tutira akarsz menni vegyél, hátha nem félidőben van pont a pé-d, és akkor esetleg spórolsz pár sikertelen hónapot. Mielőbbi pozitív tesztet kívánok neked!

Kép
németh
 
 


Köszi a gyors választ!

Én úgy okoskodtam, h elvileg az 1. cn előtt 14 nappal volt az előző peteérés. Állítólag ez tuti...akkor hát az a 11-12. nap nekem.

Még egy kérdésem lenne: nekem a mensi elmúltával szinte azonnal elkezdenek pattanásaim lenni, aztán kb 1 hét múlva hirtelen megszűnnek, és onnantól viszont fájnak a melleim.
Mit gondoltok, lehet, h a váltáskor van pé?

Ami az ovu tesztet illeti: még sosem csináltam... hányadik cn-on érdemes elkezdeni nézegetni?
Lehet, h a következő ciklusban kipróbálom.

Kedden kiderül, lesz-e egyáltalán következő cilkus. :-)

Timee: neked milyen egyéb tüneteid vannak?
lujzici
 
 


Csajok: Létezik, hogy az Lh teszt 4napig erősen pozítív?? Mert nekem az?Ez nem jó ugye?, Már meg kellet volna repedni nem??

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: